>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Hamburg, Atlanta & Gstaad, 16-22.07.2012

Status
Zamknięty.
B 801

bua

Użytkownik
Gonzalez S./Lipsky - Klaasen/Young @ 1,36 Fortuna ⛔
Zwycięzcy ostatniego turnieju w Newpoort podejmują debel który jest przypadkowym deblem zebrany na turniej. Nie widzę żadnych szans dla nich.
Forma, zgranie i umiejętności po stronie debla meksykańsko-amerykańskiego.
Polecam gorąco do zagrania.
Stawka: 10/10

zagrany za maxa i mega wtopa ????
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ze stawką bym tak nie szalał.Young już z Ebdenem pokazali pazur,teraz Klaasen,który więcej grywa w deblu już Ebden i łatwo koniecznie być nie musi.Oczywiście Gonzalez/Lipsky dużo lepsi,ostatnio wygrany turniej w Newport więc forma jest,oby tylko nie chcieli sobie odpocząć czy coś ;)
 
H 32

hardrigar

Użytkownik
Czy mógłby ktoś napisać pare słów na temat jutrzejszego meczu Kubota z Granollers&#39;em? Kurs na Hiszpana 1,5 w Unibecie cały czas się utrzymuje i cały czas mnie szokuje? Czy jest coś o czym nie wiem? Nie potrafię sam obiektywnie ocenić gry Polaka, bo raz, że mało go w tym sezonie oglądałem, a dwa zawsze patrzę na takie wydarzenia &#39;zbyt patriotycznie&#39;. W każdym razie osobiście nie daję Łukaszowi tutaj szans, a bukmaherzy całkiem spore, skoro wystawiają kurs 1,5 na Marcella to znaczy, że mają spore wątpliwości - chyba, że tak wielu Polaków pograło patriotycznie, w co jednak wątpię. Z góry dzięki, pozdrawiam
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Granollers dopiero co grał finał w Chorwacji z Cilicem. Zmęczenie na pewno daje o sobie znać, poza tym Łukasz jest niewygodnym zawodnikiem ze względu na dość specyficzny styl gry. Osobiście nie ruszałbym tego spotkania, ewentualnie jakieś drobne na Polaka bez szaleństw.
 
gecko 32

gecko

Użytkownik
Czy mógłby ktoś napisać pare słów na temat jutrzejszego meczu Kubota z Granollers&#39;em? Kurs na Hiszpana 1,5 w Unibecie cały czas się utrzymuje i cały czas mnie szokuje? Czy jest coś o czym nie wiem? Nie potrafię sam obiektywnie ocenić gry Polaka, bo raz, że mało go w tym sezonie oglądałem, a dwa zawsze patrzę na takie wydarzenia &#39;zbyt patriotycznie&#39;. W każdym razie osobiście nie daję Łukaszowi tutaj szans, a bukmaherzy całkiem spore, skoro wystawiają kurs 1,5 na Marcella to znaczy, że mają spore wątpliwości - chyba, że tak wielu Polaków pograło patriotycznie, w co jednak wątpię. Z góry dzięki, pozdrawiam
Moim zdaniem Granollers jak najbardziej do grania na jutro. W ubiegłym tygodniu bardzo udany turniej Marcela, gdzie uległ dopiero w finale z będącym w świetnej formie gospodarzem, Marinem Cilicem.
A przede wszystkim-Granollers jest zeszłorocznym triumfatorem tego turnieju, więc o żadnym odpuszczaniu raczej nie ma mowy.
Jeśli chodzi o h2h to to jest 2:0 dla Marcela, oba mecze w 2010 r., oba na mączce i oba wygrane bez większych problemów.
Co do kursów, to już zaczynają się zjazdy w dół.
Marcel Granollers @1.49 ⛔
 
timao 178

timao

Użytkownik
???? G. Soeda - I. Kunitsyn 1 1.448 4/10 Pinnacle ✅
Znów krótko. Każdy widzi co prezentuje Igor, Soeda jak się rozpędzi na hardzie może być wyjątkowo groźny, dzisiaj ma idealnego rywala do żeby trochę potrenować.
Igor pobiega, Soeda pewnie będzie rozrzucał po kątach aż miło. Myślę że 2-0 ;)
Także Go Go Go Soeda! :spokodfhgfh:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
ATP - SINGIEL: Atlanta (USA), twarda
Roddick A. (Usa) - Mahut N. (Fra)
19.07.2012 01:00
Typ: Mahut
Kurs 3.90
BUkmacher Pinnacle
Po tak atrakcyjnym kursie gram na Francuza mimo tego ,że nie jest faworytem tego meczu. W ostatnim meczu na Roland Garosie Mahut pokonał Roddicka 3-1. Teraz zmiana nawierzchni na twardą i myślę ,że dużo się jednak nie zmieni. Dla Roddicka będzie to pierwszy mecz na tej nawierzchni , poprzedni turniej to wimbledon gdzie odpadł z Ferrerem 3-1 w trzeciej rundzie . Mahut dotarł ledwo do drugiej rundy,ale jeszcze miał inny turniej w Newport , gdzie pokonał w pierwszej rundzie Chiudeniliego 2-0 , w drugiej odpadł z Isnerem 6-2,7-6 . Myślę ,że będzie to nie łatwy mecz dla Roddicka i twierdzę ,że sporo się natrudzi z Mahutem. Francuz w pierwszej rundzie tego turnieju pokonał Capdeville 2-1 , a więc tak jakby zdołał się już oswoić z tą nawierzchnią twardą. Myślę ,że mecz nie zakończy się łatwym zwycięstwem dla któregoś z tych tenisistów. Jednak typuję na Mahuta ,gdyż po takim kursie jestem skłonny zaryzykować , sądząc i patrząc na ostatni rezultat , w którym to Nicolas był lepszy od Andiego. Stawka jednak nie za duża , ale mimo wszystko uzasadniona.
 
mikecandys 29

mikecandys

Użytkownik
Kubot L. - Granollers-Pujol M. 2@1,48 (unibet) ⛔
Granollers to zeszłoroczny triumfator tego turnieju, także motywacji do gry nie zabraknie. W zeszłym tygodniu zaliczył finał w Umag. O zmęczeniu nie ma mowy, bo to jego pierwszy mecz w tym turnieju. W h2h 2-0 dla Hiszpana, tym razem też nie powinien mieć żadnych problemów z ograniem Polaka.
 
komar77 18

komar77

Użytkownik
Chardy - Reister +21,5 gema (bwin)
Dwóch wysokich , silnie serwujących zawodników, grajacych podobny tenis. Reister sprawca ogromnej niespodzianki w 1 rundzie , eliminując łatwo Verdasco 2:0, Chardy rozprawił się łatwo z Montanesem takze w 2 setach. Reister młody zawodnik grający u siebie , myślę ze nie da się tak łatwo pokonać jak wskazują na to bukmacherzy. Wg mnie pewny + w meczu , licze na 3 setówke.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Sock Jack vs. Johnson Steve 2,10✅

Kurs wrecz szokujący, ale ok ???? Steve pokonał Young&#39;a który jest w żałosnej formie od wielu tygodni. Był to jego pierwszy wygrany mecz w cyklu ATP jak się nie myle. Sock&#39;a widziałem w meczu z Bogomolovem i wyglądał naprawdę dobrze, ofensywne nastawienie, Fh świetnie funkcjonował wypunktował rywala. Miał jakieś problemy zdrowodtne trainer był wzywany na kort w trzecim secie, ale to chyba nic poważnego jak dokończył spokojnie mecz, trochę czasu mineło mam nadzieję, że jest wszystko OK. Spotkali sięw tamtym roku i wygrał Johnson, teraz będzie inaczej...
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
timao 178

timao

Użytkownik
Widzu, masz moje pełne poparcie w typie. Właściwie miałem pisać osobną analizę ale napisałeś już wszystko to co i ja chciałem przekazać, podsumowując: J. Sock 2.200 3/10 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
timao 178

timao

Użytkownik
Coś na jutro...
???? G. Soeda (+1.5 HS) - K. Nikishori 1 2.00 4.5/10 Unibet
No aż grzech nie spróbować. Soeda tam się znakomicie rozpędza, Kei nie gra równo w dodatku dość często narzeka na swoją formę kondycyjną. Nawet gdzieś udało mi się dorwać wywiad gdzie przyznał, że dość często już podczas spotkań odczuwa sporo problemów związanych z mięśniami brzucha.
Przestoje w grze ma często, nawet wczoraj mu się zdarzyło, to okazja dla Soedy, kto wie może nawet na zwycięstwo. Seta powinien urwać moim zdaniem spokojnie. Na hardzie Go jest w stanie wykorzystać każdy błąd rywala, działa po prostu jak dobrze zaprogramowany robot. ????
I znów Go Go Go Soeda! ????
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
ATP - SINGIEL: Atlanta (USA), twarda
Isner J. (Usa) - Bemelmans R. (Bel)
20.07.2012 01:00
Typ: Bemelmans
Kurs 6.00
Bukmacher : Sportingbet
Bardzo atrakcyjny kurs na Bemelmansa , w meczu którym według mnie nie ma wyraźnego faworyta. Obaj prezentują wysoką formę. Isner wygrał turniej w Newport pokonując po drodze Bubke , Mahuta , Van Der Merve, Harissona oraz w finale Hewitta. W Atlancie będzie to dla niego pierwszy mecz, skolei Bemelmans musiał przechodzić przez kwalifikacje , nie miał w nich najmniejszych kłopotów gdyż swoich rywali odsyłał bez zdobyczy setowych. W ostatnim pojedynku gładko wygrał z Ramem 6-1,6-3 , który w Newport dotarł aż do półfinału . Taki wynik może o czymś świadczyć , ja zdecydowanie jestem przekonany ,że Bemelmans pokona Isnera , który dysponuje piekielne zabójczym serwisem i zapewne ciężko będzie o przełamania w tym meczu, jednak uważam ,że spotkanie się potoczy na korzyść Belga. Do tej pory rozegrali przeciwko sobie jedno spotkanie i zwyciężył wtedy Isner 2-0 ,ale było to w zeszłym roku i do tej pory sporo się zmieniło. Widzę ogromny potencjał po stronie Bemelmansa i upatruję w nim wielki talent , aktualnie sklasyfikowany jest na 125 pozycji i jest to jego najwyższa pozycja w rankngu atp do tej pory , pnie się jednak z formą w górę i myślę ,że za niedługo wkroczy do pierwszej &quot;setki&quot; .O 3 lata starszy Isner jest 11 rakietą świata ,ale według mnie ranking nie gra na korcie i tutaj bardzo wiele będzie zależało od przygotowania do spotkania i pełnej koncentracji , gdyż przełamań w tym meczu za wiele nie ujrzymy i okazji do nich również. Uważam,że Bemelmans wygra to spotkanie i tego się będę trzymał.
 
komar77 18

komar77

Użytkownik
Isner - Bemelmans + 22,5 gema 1.8 (Bwin)
Ciekawy meczyk na noc. Ruben Bemelmans grający bardzo fajny tenis w Atlancie , będzie to już jego 5 mecz w przeciągu 6 dni , więc łatwo się domyśleć że będzie przemęczony. Isner za to idzie jak burze po zwycięstwie w poprzednim tygodniu w Newport na trawie, będzie to jego pierwszy mecz na hardzie od jakiegos czasu.
Obaj zawodnicy dobrze serwują i spodziewam się długiego meczu opierającego się na własnym serwisie.Licze na 3 sety oraz kierowałbym się także grać tie-break w meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Hamburg
Mecz: Mayer F. - Haas T.
Data: 20.07.2012 14:30
Typ: 2:0 dla Haas
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: O godzinie 14:30 na kort główny podczas turnieju ATP w niemieckim Hamburgu wyjdą dwaj Niemcy, Florian Mayer oraz Tommy Haas. Moim zdecydowanym faworytem w tym meczu jest Tommy Haas. Jest znacznie lepszym tenisistą, który więcej osiągnął oraz obecnie prezentuje się zdecydowanie lepiej niż Mayer. Kurs na Tommiego mnie bardzo dziwi, ale cóż ja tylko z tego skorzystam. Obydwaj panowie są świetnymi graczami, jednak Tommy Haas jest o klasę lepszy i ma znacznie większe możliwości na korcie. W poprzednich rundach Tommy Haas wygrywał z Martinem Klizanem 6:2, 6:1, który gra bardzo szybki tenis, podobny do Janowicza, a także 4:6, 6:3, 6:4 z Gillsem Simonem, który także na ziemi czuje się wyśmienicie i to widać. Mayer w pierwszej rundzie nieco się męczył z Horacio Zeballosem, ostatniecznie wygrywając 7:6, 7:5. Następnie zdecydowanie pokonał Robina Haase 6:2, 6:1. Kto interesował się tenisem na Wimbledonie doskonale wie jak gra Mayer, bo to on właśnie wyeliminował Janowicza, a przypomnę tylko, że Polak miał 2 piłki meczowe. Haas to 49 gracz w światowym rankingu, lecz już niedługo &quot;na stare&quot; lata może dokonać jeszcze wiele. Gra bardzo solidny tenis, ze świetnym serwisem oraz forhandem. Kondycyjnie także jak najbardziej w porządku. O ile podczas Wimbledonu Haasowi nie poszło najlepiej, bo jedynie 5 setów z Kohlschreiberem, to jego wcześniejszy turniej miał miejsce w Niemczech. A tam w Halle wygrał wszystkie mecze, kolejno z Tomiciem, Granollersem, Berdychem, Kohlschreiberem oraz w finale z Federerem. Te wyniki mówią same za siebie i mimo, że to było na trawie, nie sądze, aby na ziemi Haas mógłby oddać seta Mayerowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 0

melkor

Użytkownik
Czy ktoś z bardziej obeznanych kolegów mógłby mi powiedzieć skąd taki wysoki kurs na F.Lopeza? Ma jakąś kontuzje czy chodzi o jego słabą formę ostatnio? Jest dużo wyżej notowany od Bellucciego i już z nim wygrywał.
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Dimitrov-Kubot
Typ:1(-1,5)seta
Kurs:2.15
Bukmacher:Expekt
Z całym szacunkiem dla najlepszego Polskiego tenisisty ale trzeba w tym wypadku spojrzeć obiektywnie, nie ma najmniejszych argumentów przemawiających za Kubotem w tym meczu, jedynie kontuzja lub nagłe zmęczenie mogłyby spowodować przegraną Bułgara, na początku trochę obawiałem się granych 3 setówek przez Dimitrova ale myślę że jeśli tylko starczy mu sił to tym bardziej zmotywuje go by wygrac ten mecz w 2 setach a do półfinału już niedaleko więc jest o co walczyć, b.atrakcyjny typ, dla bardziej ostrożnych polecam czystą 1 po kursie 1.45.
Jeśli chodzi o pytanie kolegi powyżej to jest to spowodowane długimi męczarniami w poprzednich rundach ze słabszymi zawodnikami Hiszpana, oraz jednocześnie dobrą formą Bellucciego(oglądałem go w meczu z Youzhnym)w 2 secie Rusek praktycznie nie istniał choć strasznie dziwnie się zachowywał tak jakby miał żal i pretensje do wszystkich o głupio, jakby od niechcenia, bez wiary tracone piłki, gdyby miał inną głowę być może mógłby nawiązać jakąś większą równorzędną walkę ale jej niestety nie ma, myślę że Dimitrov jest pewniejszym typem choć Bellucci jak najbardziej do grania, pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
jasmin_bogow 1,8K

jasmin_bogow

Użytkownik
Dimitrov-Kubot
Typ:1(-1,5)seta
Kurs:2.15
Bukmacher:Expekt

Z całym szacunkiem dla najlepszego Polskiego tenisisty ale trzeba w tym wypadku spojrzeć obiektywnie, nie ma najmniejszych argumentów przemawiających za Kubotem w tym meczu, jedynie kontuzja lub nagłe zmęczenie mogłyby spowodować przegraną Bułgara, na początku trochę obawiałem się granych 3 setówek przez Dimitrova ale myślę że jeśli tylko starczy mu sił to tym bardziej zmotywuje go by wygrac ten mecz w 2 setach a do półfinału już niedaleko więc jest o co walczyć

Bez obrazy, ale gdzie tutaj analiza i argumenty? ???? Jesli sie nie myle to oboje maja taka sama droge do polfinalu, ale moglem cos przeoczyc;)

Ja osobiscie widze tu szanse Kubota, zwlaszcza ze obecnie gra naprawde swietny serve&amp;volley. Wczoraj z Grano tez niby nie mial miec szans. Dmitri niby wielka powoli zaprzepaszczana kariera miala byc przed nim, a tak naprawde nic specjalnego nie gra. Juz Brown wczoraj potrafil zabrac mu seta, a Kubot jest obecnie od Niego lepszy ( w mojej opinii )
Wszystko tu bedzie zalezalo od formy dnia obu zawodnikow, ale kurs 3.00 jaki jest wciaz do zlapania na Kubota jest przesadzony i czai sie w nim value.
Nie mowie, ze Kubot na pewno wygra, ale po takim kursie na Dmitriego osobiscie bym go nie dotykal. Sam gram lekko w strone naszego rodaka, bo jak historia pokazuje, umie robic niespodzianki.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Almagro Nicolas vs. Kohlschreiber Philipp 1,60✅

Po takim kursie Hiszpania biore z pocałowaniem ręki. Philipp to jezdziecz bez głowy dwa dobra mecze a kolejny może być mega klapka, zwłaszcza, że gra z takim rywalem gdzie naprawde trzeba zagrać bardzo dobrze, żeby wygrać punkt. Almagro miał jakieś małe problemy z barkiem w zeszłym tygodni przez co prawie przegrał z Minare ale osiągnał tam finał wiec to mówi samo za siebie. Wczoraj z Davydenko to był Almagro w najlepszej dypozycji, który jest chyba skazany aby ten turniej wygrać. Nie ma Ferera więc nie wiem czy ktoś mu to da rade, wątpie- na pewno nie Niemiec w dzisiejszym spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Granollers/Lopez-Bellucci/Kohlmann 1 1,36 Bet365
Hiszpanie deblowo dużo lepsi i przede wszystkim bardziej zgrani.Granollers z Lopezem odwalili niezłą kasząnę na trawie ale na mączce chyba zaczynają to sobie odbijać.Kurs do dubla jak znalazł.
Bhupathi/Bopanna-Chardy/Simon(+1,5s) 2 1,95 Expekt
Według mnie Francuzi mogą i nawet wygrać z Bhupathi i Bopanną bo ci sezon mają naprawdę słaby a clay ich jakoś nie faworyzuje.Francuzi w niezłym stylu (choć po STB) ograli Kasa z Troicki a Hindusi ograli Soaresa z Waske ale oni są mocno chimeryczni w tym sezonie i po takim kursie uważam,że warto zagrać ten handicap setowy w stronę w Francuzów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom