>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Hamburg, Bastad, Newport - 11.07-17.07.2016

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP

Tournament Name: GERMAN TENNIS CHAMPIONSHIPS 2016
Location: HAMBURG, GERMANY
Dates: 11–17 JULY 2016
Prize Money: €1,388,830 (Total Financial Commitment €1,514,495)
32 DRAW (Q16)

SURFACE: RED CLAY
BALL: Tretorn Serie +
WEB SITE: www.german-open-hamburg.de

Qualifying draw: Friday, July 8, 9:00 p.m.
Main draw: Saturday, July 9, tba
Doubles draw: Saturday, July 9, 2:00 p.m.
Qualifying doubles draw: Saturday, July 9, 2:00 p.m.




Tournament Name: SKISTAR SWEDISH OPEN
Location: BÅSTAD, SWEDEN
Dates: 11–17 JULY 2016 (SUNDAY QUALIFYING START)
Prize Money: €463,520 (Total Financial Commitment €520,070)
28 DRAW (Q16)
SURFACE: CLAY
BALL: Tretorn SERIE+
WEB SITE: SkiStar Swedish Open ATP250 och Collector Swedish Open WTA, tennis i väldsklass.

Qualifying draw: Friday, July 8, 9:00 p.m.
Main draw: Saturday, July 9, 2:00 p.m.
Doubles draw: Saturday, July 9, 2:00 p.m.




Tournament Name: HALL OF FAME TENNIS CHAMPIONSHIPS
Location: NEWPORT, RHODE ISLAND, USA
Dates: 11 – 17 JULY, 2016 *Sunday Qualifying Start
Prize Money: USD $515,025 (Total Financial Commitment USD $577,860)
28 MAIN DRAW &amp; 16 QUALIFYING DRAW
SURFACE: GRASS
BALL: Penn ATP Regular Duty
WEB SITE: Hall of Fame Tennis Championships | July 10-17, 2016 | Newport, RI

Qualifying draw: Friday, July 8, 9:00 p.m.
Main draw: Saturday, July 9, 5:00 p.m.
Doubles draw: Saturday, July 9, 2:00 p.m.



Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Stebe @ 2,12 ✅
pinnacle


Stebe nie po to sobie mroził ranking na kwale w Hamburgu by z argentyńskim paziem odpasc. Andreozzi dobre wyniki notuje w tym roku ale troche spuscil z tonu, jego glowna bron to ofensywny FH, Stebe jest regularny w swej grze, ma dobry bilans miedzy def a ofens i u siebie stawiam go do zwyciestwa.

Viola @ 2,26 ✅
pinnacle

Michon słabiutki, bez mocy w uderzeniu, tyle ze Viola przebijac potrafi i grac topsiny a kiedy trzeba to wejdzie ten krok wiecej w kort i zaatakuje linie. W dodatku niezła forma, tylko zawodnicy z ktorymi przegrywal jeszcze lepsi byli ;)


Diez + Satral @ 2,5 ✅
pinnacle


Diez wrócil na wlasciwe tory, Marti na tak wolnym clayu nie powinien miec duzo z gry, Diez dosc dobrze broni a jeszcze lepiej atakuje.
Sonego to troche nadmuchany talent, mnie poki co jeszcze nie przekonuje, Satral chyba odnalazl forme z zeszlego roku, wygrany czelek tydzien temu prognozuje dobrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +84
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
C.M.Stebe-Satral 1 @1.65 ex ⛔
Dlugo by opowiadac o wciaz relatywnie dosc mlodym Niemcu. Robilem to przy turnieju w Monachium i tam byl caly esej na ten temat, wiec jak ktos ma ochote to moze sie pofatygowac. Dlugo Stebe nie gral w tenisa. Grubo ponad sezon na pewno. Powody oczywiscie zdrowotne, ktore tam dotyczyly operacji biodra, czyli takeij dolegliwosci ktore konczyly m.in. kariery Kuertena czy Nalbandiana. Stebe naprawde dobrym tenisista byl w wymianach z zadatkami i ogrywal bardzo dobrych rywali jak Davydenko, Ferrero, Fognini czy Hewitt, a to bylo jakies 5 sezonow temu, gdy Niemic mial 20 lat.. Najlepiej to gral wlasnei w duecie ziemnym Stuttgart-Hamburg. Teraz gdy turniej w Stuttgarcie grany jest na trawie to zostal tylko ten wiekszy i bardziej prestizowy Hamburg, chcoiaz w tym eoznei slaba ta obsada w Hamburgu. Satral dobrze, wygral osttanio nieduzego challengera w Marburgu. Stebe zagral w Brunszwiku, tutaj wyglada ze znakomicie sie zaprezentowal z Andreozzim. No ale ze ten turnieje w Stuttagrcie i Hamburgu to zawsze byly swego czasu domena Stebe to typuje na Niemca.
 
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
Opelka - Dancevic
over 22,5 @1,72 Bet365 ✅


Nie ma tutaj co specjalnie analizować, bardzo fajna linia na ten mecz. Dancevic stary wyjadacz, potrafi grać na trawie, poprawny serwis i wolej. Opelka wygrał juniorski Wimbledon w zeszłym roku, więc nie powinno być dla niego problemem granie na tej nawierzchni, ma bardzo dobry serwis i to jest jego główny atut. Trochę gorzej z poruszaniem po korcie, ale nie widzę zbyt wiele długich wymian w takim spotkaniu. Linia bez problemu może być pokryta w dwóch setach, a zawsze pozostaje opcja, że zawodnicy rozegrają trzy sety i wtedy wchodzi na 100%
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
1. Barton M. - Bossel A.
W tym pojedynku widzę łatwe zwycięstwo Bartona. Ograny w tym roku na trawie, z wynikami co najmniej zadowalającymi. W wimbledonie odpadł dopiero z Isnerem, pokonując Trungellitiego,Arevalo, Khachanova i Oliviettiego.
Bossel w tym roku grał jedynie w manchesterze gdzie już w pierwszym meczu przegrał 0:2 z Kozlovem. Co prawda w poprzednim roku doszedł do 1/16 w turnieju w Newport, ale tak naprawdę nie miał żadnego dobrego przeciwnika. Także dochodzi fakt, że nie jest to zbytnio lubiana przez szwajcara nawierzchnia. Myślę że mecz ten zakończy się nawet wynikiem 2:0 dla Bartona, ale to już bardziej ryzykowny wybór
Barton 1.22 Bet365 ✅
2. Quigley E. - Przysiezny M.
27 letni amerykanin do tej pory grał na trawie 3 razy, gdzie 2 razy przegrał ,a raz 3 lata temu pokonał (w tie breakach) zawodnika który nawet nie był sklasyfikowany w rankingu atp. Widzę tutaj łatwe zwycięstwo Przysiężnego, który na trawie ma duże doświadczenie i powinien amerykanina zjeść na śniadanie. Co prawda puchar Davisa za kilka dni, ale myślę że nie będzie to miało wpływu na ten mecz i reprezentant polski przejdzie rywala z łatwością.
Przysiezny M. 1.36 Bet365 ✅
3.Opelka R. - Dancevic F.
Młodziutki Opelka i doświadczony Dancevic. Tak jak kolega wyżej wspomniał kanadyjczyk potrafi grać na trawie. W tym roku pokonał Grotha 2:0, Warda,Kukushkina i Pavicia 2:1 dochodząc do 1/8 finału w Nottingham. Opelka z kolei to młody gracz, w tamtym roku wygrał Wimbledon juniorów, więc grać na tej nawierzchni także potrafi. Jednakże stawiam tutaj na doświadczenie oraz obecną formę, gdzie amerykanin wygrał 3/10 ostatnich meczów (wszystkie co prawda na hardzie) ale i tak, to świadczy że dyspozycja nie jest optymalna.
Dancevic F. 1.22 Bet365 ✅
Można śmiało grać w AKO: 2.12 ✅

Wszystkie typy weszły, mam nadzieje że ktoś pograł
P.S. Pytanie do moderatorów, dlaczego moje posty zostają usunięte, w momencie kiedy posty innych użytkowników już nie? Podsumowałem moje typy, do tego dodałem odpowiedź do postu użytkownika Kapel, odnośnie jego zastrzeżeń z wytłumaczeniem a mimo to post ten został usunięty. Jakaś dyskryminacja osób które mają mało postó w czy jak?
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
kapel 296

kapel

Użytkownik
2. Quigley E. - Przysiezny M.
27 letni amerykanin do tej pory grał na trawie 3 razy, gdzie 2 razy przegrał ,a raz 3 lata temu pokonał (w tie breakach) zawodnika który nawet nie był sklasyfikowany w rankingu atp. Widzę tutaj łatwe zwycięstwo Przysiężnego, który na trawie ma duże doświadczenie i powinien amerykanina zjeść na śniadanie. Co prawda puchar Davisa za kilka dni, ale myślę że nie będzie to miało wpływu na ten mecz i reprezentant polski przejdzie rywala z łatwością.
Przysiezny M. 1.36 Bet365
Rok temu i był to Mark Philippoussis, który skończył karierę w 2006 roku ;)
 
adbreaker 69

adbreaker

Użytkownik
Dlaczego takie spadki w Baker B. - Hernych J. ?
Jak dla mnie Hernych to powinien wziąsc ale te spadki mnie niepokoją
WziąĆ/Macko18
 
T 86

tenisowywariat

Użytkownik
Baker wcale nie jest jakimś ogórkiem, swoje grać potrafi tylko kontuzje mu zniszczyły karierę. Hernych strasznie nieregularny, chociaż na trawie grać umie. Jak dla mnie raczej Baker, ale bardziej w over bym celował.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Dlaczego takie spadki w Baker B. - Hernych J. ? Jak dla mnie Hernych to powinien wziąsc ale te spadki mnie niepokoją
&quot;Krecz&quot; i masz odpowiedź :p stary dziad czeski juz mysli o wakacjach i emeryturze a nie glownej drabince, czasem naprawde szkoda ze takie dziady jak on czy berrer maja prawo grac w turniejach.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Mathieu 1,60 Betsson✅✅✅
Co tu dużo pisać Mathieu lepszy na mączce o klase jak nie dwie, młodszy Melzer to poziom challenger i to raczej tyle, przegrał ostatnio z Bagnisem i Reuterem wątpie czy forma na taki turniej przyjdzie, Mathieu jeśli zagra na swoim poziomie i głowa mu będzie pracowała i nie będzie się podpalał wygra
Sela 1,81 Betsson✅✅✅
Sela dużo lepszy gracz niż mentalny looser Lacko który trochę mnie zadziwił na Wimbie ale jak tak patrząc grał z samymi ogórami, Lacko powinien 3mać serwis w początkowych gemach meczu ale im dłużej mecz będzie trwał tym bardziej się będzie gubił,Sela poprzebija mu troche kątowo i po Słowaku, h2h dla Izraelczyka więc ma patent na mega dziada jakim jest Lacko
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
J 3

jiggy-pete

Użytkownik
Dlaczego na Donskoya z Kachanovem taki kurs? wydaje mi sie ze Donskoy powinien go pocisnąć, ponadto grali ze sobą rok temu i Donskoy go ładnie wyjasnił.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Dlaczego na Donskoya z Kachanovem taki kurs? wydaje mi sie ze Donskoy powinien go pocisnąć, ponadto grali ze sobą rok temu i Donskoy go ładnie wyjasnił
Odradzam typowanie meczów zawodników z tego samego kraju, Donskoy na ziemii słabiutki do tego niezły ściemniacz i ustawiacz meczów, na Twoim miejscu dałbym sobie spokój z tym meczem bo to jak rzut monetą.
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Monteiro vs Zverev
over 22.5 |1,84| Unibet ✅

Jak dla mnie to super linia, jak najbardziej do pokrycia, była by wyższa też bym brał. Brazylijczyk to zdecydowanie Challengerowiec, który gra dość przyzwoicie. Wczoraj wymęczył zwycięstwo 2:1 z Masurem. Na cegle w tym sezonie może się pochwalić zwycięstwem nad Mannarino czy Tsongą i urwał seta po dobrym spotkaniu Cuevasovi. Niemiec oczywiście też głównie gra w Challengerach i z podobnym skutkiem co Monte a kiedyś nawet był w pierwszej setce rankingu. W tym sezonie nie zachwyca bo pokazywał się bardziej ze słabszej strony niż jak to bywało kilka lat temu, choć wygrał Challengera w USA w tym sezonie ale po za tym to jakoś zgasł. Kursy są w miarę równe i nie ma co się dziwić, bo osobiście ciężko było by mi wybrać w którą stronę pójść, dlatego over najlepszym rozwiązaniem. Zacięte spotkanie nam się szykuje i nie wykluczona trzy setówka.

Sela/Thompson vs Groth/Guccione
Groth/Guccione |1,35| Oddsring
✅

Do jakiegoś dubelka to super typ. Izraelczyk z Australijczykiem ze sobą w deblu nie grali nigdy i oboje jakimś zagorzałymi deblistami nie są choć Sela w tym seoznie wygrał turniej w Turcji w parze z Cipollą.
Nie mają żadnych argumentów. Groth z Chrisem jest to na pewno znana para bo grali ze sobą już trochę spotkań, szczególnie na hardzie. Na trawie grali parę spotkań na Wimbledonie kilka lat temu. Na trawie myślę, że para Australijczyków nie da szans przeciwnikom. Tym bardziej, że przy serwisie Grotha mogą jedynie pomarzyć o jakimkolwiek przełamaniu. W singlu Groth ma trochę nawyków z debla albo i odwrotnie, że przy siatce gra na prawdę fajnie. Polecam!

Bagieta/Muller vs Behar/Jeevan
Bag/Mul |1,22| Oddsring
✅

kolejna świetna opcja do jakiegoś ako. Nikt tutaj ze sobą w deblu nie grał, ale stawiam zdecydowanie na tych o kilka klas wyżej. Behar typowy deblista Chellenerów, który wygrał nie dawno turniej na Słowacji w parze z Golubevem. Jeevan również grywa w deblach, ale zdecydowanie gorzej mu to wychodzi od jego dzisiejszego towarzysza. Drugiej pary nie trzeba przedstawiać ani opisywać z logicznych powodów. Bagieta z Mullerem ze sobą nie grali w deblu nigdy i oni ogólnie rzadko w tym deblu grywają, ale dziś spokojnie powinni poskładać przeciwników. Muller świetny serwis, pod siatką też gra świetnie i na pewno będzie tam on dyrygentem. Bagieta jak to Bagieta, serwis może nie potężny, ale pod siatką potrafi się fajnie zachować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
J 146

jazdazbukami

Użytkownik
Takie ako z kursem 2 w bet365 sobie upatrzyłem. Kolba, Alexander Zverev, Almagro i Chardy. Myślę, że mocni faworyci, ale to jest cegła dlatego chciałbym zapytać o zdanie czy któryś z faworytów może nie dać rady.
W takich turniejach niskiej rangi, tuz po WS sprawa jest prosta, nie obstawia się &quot;faworytów&quot; po niskach kursach, lepiej polować na dogi o ile widziało się ich mecze np. w kwalach. Taki Almagro lubi sobie puścić mecz z jakimś nisko rankingowcem, Chardy jest fatalny w tym sezonie, może przegrać z każdym.
4 mecze z tenisa w turnieju niskiej rangi, z 4 faworytami no ja to słabo widzę osobiście
warto zwracać uwagę cze na meczu jest obraz TV, często jak nie ma kamer to nie wiemy czy faworyt np. nie wywala każdej piłki w siatkę albo aut.
przykład spotkanie Mathieu Melzer - faworyt traci seryjnie punkty
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Podejrzane mecze:
Arvidsson I. - Bedene A.
6.32 - 1.11
Diez S. - Wessels L.
1.08 - 7.10
Simonsson F. - Soderlund C.
3.29 - 1.32
???? Sela D. - Lacko L.
Sela D. -1 gem ::: 1,79 ::: 1/3 Pinek ✅
H2H 5:1 z lat 2010-2015, grali rok temu na trawie w Nottingham i kolejny raz wygrał Sela, teraz zagrają na &quot;starym US Open&quot;. Martwić może jedynie fakt, że kursy się odwróciły, więc fakt faktem jest, że poszła niezła kasa na Izraelczyka, a z nim różnie bywa. Pomimo to bilans wyraźnie mówi, że nieźle gra mu się z Lacko.
Obaj tak naprawdę zbliżeni są do siebie poziomem, Lukas na Wimbledonie zagrał świetny turniej grając od kwalifikacji doszedł aż do 3 rundy, łącznie 5 zwycięstw. Po takim sukcesie zawodnicy pokroju Lacko w mojej opinii później nie grają już tak wybornie. Liczę na Selę, bo on na Amerykańskiej ziemi gra jeszcze lepiej niż na pozostałych kontynentach, a przynajmniej tak myślę. Do tego w Newport startował wiele razy więc gra tutaj nie jest mu obca.
Wynik: 6:3 6:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
U 45

ucho12

Użytkownik
Witam, może ktoś wytłumaczyć spadek kursu z 1,5 na 1,12 na wygrana 2-0 Rama w Newport? Mecz dzisiaj o 20:00
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
A 531

albuquerque

Użytkownik
Witam, może ktoś wytłumaczyć spadek kursu z 1,5 na 1,12 na wygrana 2-0 Rama w Newport?
Masówka / błąd bukmacherów, którzy takim sposobem korygują swój błąd / informacje pozasportowe
W tym przypadku jest to miedzy innymi masowka, bo na samej gieldzie postawili na Rama prawie cwierc miliona euro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Garcia L.-DeSchepper 1 @1.35 oddring ✅
Typ do kombinacji. Hamburg turniej rangi ATP 500, takze jest o co grac, a kiedys byl to turniej rangi Masters. Ogolnie prawda, ze w tym roku obsada w Hamburgu jest chyba najslabsza od kiedy pamietam, wiele zawodnikow zrezygnowalo po Wimbledonie ze startu, a co niektrorzy wspomianaja, ze to sezon olimpijski. Na pewno nie ma tez zwyciezcy z ubieglego roku, czyli Rafalea Nadala. Niemniej jednak kazdy tenisista chcialby dorzycic tytul z &quot;piecsetki&quot; do kolekcji. Kenny De Schepper na pewno ma problemy z wygrywaniem spotkan na cegle i nie jest to jego ulubiona nawierzchnia. Garcia Lopez z kolei to bardzo uniwersalny zawodnik. Hiszpan slaby sezon na trawie caly w tym roku, wiec teoretycznie powienien tutaj zaczac grac. Jakkolwiek by to zestawinie nie wygladalo to nikt mi nie powie chyba, ze Hiszpan nie jest faworytem i lepszym tenisista, wiec licze, ze przelozy sie to na wynik i co najwazniejsze znajdzie potwierdzenie na korcie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Masówka / błąd bukmacherów, którzy takim sposobem korygują swój błąd / informacje pozasportowe

W tym przypadku jest to miedzy innymi masowka, bo na samej gieldzie postawili na Rama prawie cwierc miliona euro.
Skąd bierzesz takie info byłbym wdzięczny.Chodzi mi gdzie takie informacje można znaleźć
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom