>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Hamburg, Bastad, Newport - 11.07-17.07.2016

Status
Zamknięty.
A 531

albuquerque

Użytkownik
Skąd bierzesz takie info byłbym wdzięczny.Chodzi mi gdzie takie informacje można znaleźć
betfair.com i trzeba być zalogowanym, żeby zobaczyć szczegółowe informacje ile, na kogo i tak dalej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
roxed94 308

roxed94

Użytkownik
Daniel Gimeno Traver - Benoit Paire
Gimeno Traver +3,5 gema 1.81 Unibet ✅✅

Hiszpan, który jest dogiem w tym meczu a gra na swojej ulubionej nawierzchni, na pewno postawi się tutaj Paire, który nie ma ogrania na cegle po Wimbledonie rozegrał 2 spotkania w challengerze, czego nie można traktować poważnie. Paire jeśli jest zdecydowanym faworytem meczu często traci sety, przeglądałem jego statystyki chodzby z French open gdzie przy kursie na niego 1.16 grał 5 setów z Radu Albotem, potem rozegrał 4 sety z Gabashvilim, na Wimbledonie tez 5 setów ze Skugorem, ogolnie on na wielkich szlemach czesto traci sety na mniejszych turniejach też często mu się to zdarza. Jest to zawodnik, który ma ogromny potencjał, o którym każdy kto siedzi w tenisie wie, jednak jego głowa jest czasami na wakacjach a nie na korcie. Jego rywal pogrywa głównie w challengerach ale jeśli ma okazje wystąpić w prestiżowym turnieju rangi 500 w Hamburgu to na pewno to wykorzysta. Paire zdecydowanie lepiej gra, jeśli nie jest faworytem meczu, presja z niego schodzi i wtedy gra często swój najlepszy tenis, jeśli gra jako faworyt często gra dużo słabiej, w tym upatruje dziś szanse na seta dla Hiszpana a nawet win.

Ciekawie też wygląda bet na Ołówka dziś, który gra z Grothem. Do tej pory mierzyli się 2 razy i oba mecze wygrał Michał Przysiężny, co ciekawe trawa to ulubiona nawierzchnia Australijczyka, ale już na niej wygrał z nim nasz rodak w kwalach Wimbla po 2 tie breakach. Kurs jest zachęcający był w granicach 2,75 spadł juz do 2,5 a granie handi na Ołówka gemowego +2 po kursie 1,71 tez wygląda ciekawie..
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Baker B. - Krajicek A.
Becker B. - Kozlov S.
Baker B., Becker B. ::: 2,11 ::: 1/3 Pinek


Baker? Tak ten Pan od pieczenia chleba. Facet nie grał tak naprawdę poważnie od 2012 roku, w tym roku wrócił, a co to znaczy? Że werwy do gry mu nie brakuje, podobnie jak Tommiemu Haasowi. Początek roku wyglądał kiepsko, tak samo jak okresy gry na mączce, ale temu nie ma co się dziwić. Na turniejach trawiastych szybko odpadł, ale ba na kogo on trafił. W Halle dość zacięty mecz z triumfatorem Florianem Mayerem, na Wimbledonie 1 runda z Cilicem który miał meczowe z Federerem później. Tutaj gra od kwalifikacji, jego przeciwnik to zwykły 26-latek poza 100 rankignową, bez większych sukcesów w ATP, poziom Challenger. Rok temu miał bilans 0-5 na trawie w sezonie.

Becker? Wiadomo, stary wyga, &quot;wyjadacz&quot;, profesor, a pisząc już na poważnie to będzie to spotkanie 35 latka vs. 18 latka który dostał tutaj dziką kartę. Ja zawsze w takich meczach idę w doświadczenie tenisisty, a takie duże zaplecze ma właśnie Benjamin imiennik jednego z założycieli Stanów Zjednoczonych. Mniejsza o historię, ale Becker na trawie w ostatnich tygodniach wyglądał nieźle. Kozlov potrafił ograć w &quot;ustawce&quot; Johnsona w Holandii by rundę później przegrać z kretesem 3:6 0:6 z Querreyem, uroki świata sportu o których się głośno nie mówi.

Wynik I: 6:2 3:6 6:2
Wynik II: 1:6 2:6
 
puuma23 88

puuma23

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Bastad ATP
Godzina: 12:50
Spotkanie: A.Montanes - E.Ymer
Typ: 2
Kurs: 1.92
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Montanes (125 ATP) to już nie ten sam zawodnik co jeszcze kilka lat temu. Dziś rozgrywa mecz z 16 lat młodszym Szwedem E.Ymerem (155 ATP). W statystykach h2h między tymi Panami mamy remis 1-1. 20-letni reprezentant gospodarzy Ymer na tyle już się rozwinął jako tenisista, aby dziś umotywowany grą przed własną widownią ograć podstarzalego Montanesa na clayu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Cervantes vs Zeverev
Zverev 2:0 |1,53| bet365 ⛔

Coś w rodzaju &quot;pewniaka&quot;. Młody Niemiec, przyszłość tenisa, zdecydowanie TOP3 podejmuje mega przeciętniaka. W moich oczach Hiszpan nie zasługuje swoją grą na bycie w setce rankingu. Gośc grywa w Challengerach i to wcale nie z jakimś powalającym skutkiem. Nie powala serwisem i wcale nie gra agresywnie, momentami popełnia żenujące błędy. Aleksander pierwszy mecz po Wimbledonie na cegle. Niemiec przewyższa Hiszpana wszystkim. Zverev nie jest typem zawodnika, któremu może się po prostu nie chcieć. On jest zawsze zaangażowany w 100% i cały czas walczy aby to miejsce w rankingu szło w górę. 2:0 dla Niemca. innej opcji nie ma.

Zeballos vs Daniel
Daniel +3.5 |1,86| Betsson ✅

Ładnie poszalały buki z tym kursem na Japończyka a dodatkowo on cały czas rośnie. Spore value w moich oczach to jest. Tak tak...Argentyńczyk ostatnie spotkania na cegle to 10/10, ale oczywiście w Challengerach i żaden zawodnik nie był lepszy od Taro. Horacio jest przeciętniakiem, który kręci się koło setnego miejsca w rankingu. Nie widzę tutaj zbyt dużo argumentów po jego stronie. Japończyk gra momentami na prawdę fajny, solidny, ofensywny tenis i jak jest w &quot;transie&quot; to może poskładać nie jednego z wyższej półki (oczywiście nie twierdzę że Zeballos jest z wyższej półki). Fajne spotkanie zagrał ze Strufem, które wygrał 2:1. Pamiętam jego pojedynek z Wawrinką na RG, gdzie Staszek nie miał wcale tak łatwo i wygrał po taju, do 3 i do 4.
Dla mnie mecz to typowe 50/50, ale wolę ostrożniej pójść jakimś handi w stronę Japończyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Cuevas-T.Monteiro 1 @1.2 expekt ✅
Cuevas 2:0 (-1,5 seta) @1.62 unibet
Taki typ kombinacyjny, bo bedzie mi wisiec po dzisiejszym dniu w kombinacji az do jutra, jak juz widze, ale podejrzewam ze zacznie kurs prawdopodobnie spadac. Tutaj wczoraj zobaczylem mecz Cuevas z Florianem Mayerem i bez spekulacji mozna powiedziec, ze Cuevas prezentuje sie bardzo dobrze. Mayer fajna przeszlosc w tym turnieju, Cuevas tez zaliczyl jeden super w swystep w Hamburgu i to kiedy byl tenisista duzo mniej uznanym. Powiem tak, Cuevas powinien sie liczyc w tym turnieju, naprawde dobry mecz Cuevasa z Mayerem, ale Urugwajczyk karcil mocno drugie podanie Niemca im dluzej mecz trawal. Monteiro na pewno wszystko fajnie, on posuwa sie powoli ze swoja kariere do przodu od kiedy pokonal na poczatku roku na cegle Tsonge. Cuevas jednak notuje swietny sezon. Urus wygral przede wwszytskim najlepszy turniej na cegle w Amercye Poludniowej w Rio, pokonujac po dordze Nadala, a pozniej dolozyl jeszcze tytul w Sao Paolo. Na Wimbledonie Cuevas nie pogral i przegral w bardzo zacietym meczu z Andreyem Kuznetsovem, ale forma byla naprawde dobra. Cuevas powienin myslec tutaj o kolejnym znaczacym wyniku. Niby taki nieduzy kurs, ale po wczorajczym spotakniu wydaje mi sie pewny. Wydaje mi sie rowniez, ze Urugwajczyk wygra w dwoch setach, wiec jak ktos lubi wieksze ryzyko to bym sprobowal.
Dancevic-Karlovic (6-3 6-7 ...) live 2 @1.52 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Przysiężny - Groth TB w meczu 1.61 Bet365 7/10j ✅
Będzie krótko ze względu na brak czasu. Groth to zawodnik, który w większości meczów zalicza TB. Przysiężny również świetnie serwuje. Do tego dochodzi fakt, że spotkanie rozgrywane jest na trawie i możliwe są 3 sety, także szansa naprawdę ogromna na TB. Ten kurs to mega value, spodziewałem się 1.2-1.3. Polecam,
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Weintraub +1,5 seta 1,91 Betsson✅✅✅

Izraelczyk w starciu z Japończykiem nie jest bez szans, wszedł do turnieju jako Lucky looser po zaciętym meczu z będącym w niezłej formie Dancevicem, Weintraub podróbka Seli bazuje na serwisie i szybkim kończeniu akcji operuje 1bh i gra również dosyć płasko, japończyk w Halle zagrał niezły turniej przeszedł kwalifkacje może lepiej czuje się na trawie niz Izraelczyk jednak h2h wskazuje na to że Weintraub ma na niego patent i kurs 1,30 jest nieopłacalny na Sugite ktory ma słabiutki serwis i bazuje na regularnośąci na korcie i niezłej defensywie, myślę że set jest w zasięgu Amira i tak też stawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Dancevic 3,50 Betsson⛔

Skoro Lacko na Wimbie mógł wygrać z Karlovicem to tym bardziej szanse ma Dancevic, który na trawie można powiedzieć wymiata w ostatnich tygodniach, wczoraj pewnie pokonał Harrisona dziś zmierzy się z Karlovicem, scenariusz widzę taki trzymanie swojego podania i czekanie na błąd Chorwata w tie breakach, h2h Kanadyjczyka z zawodnikami dobrze serwującymi dodatnie, h2h meczów między obydwoma panami 2-0 dla Franka, Karlovic może tutaj gładko przegrać tak coś czuje bo raczej nie ma szans aby złamał Kanadyjczyka w takiej formie serwisowej i w takiej formie w jakiej jest wy wymianach...

Chiudinelli 2,28 Betsson✅✅✅

Widziałem wczorajszy mecz Smitha z Thompsonem i powiem tak jeśli ktoś ogarnia return i poprzebija Smithowi do boku może z nim wygrać, trzeba zapytać Thompsona jak niewykorzystał wielu bp a sam dał się złamać mu jak amator pomagając podwójnymi i serwując drugi serwis w graniach 1,60km/h i dostawał returny pod nogi, Smith to mega dziad pokroju Lacki na hardzie dostawał oklepy od amatorów a taki gośc jak Chiudinelli wczoraj pewnie trzymał serwis z Kuznetsovem którego cenie dużo wyżej niz Smitha nie patrząć na ranking i który gra podobny tenis, w wymianach powinien Szwajcar zjeśc Smitha i powtórzę się jeśli będzie mądze returnował wcale nie mocne serwisy Australijczyka i grał Smithowi do boku rozporwadzał go po korcie zmuszał do defensywy wygraną ma w kieszeni bo jest zawodnikiem lepszym o klasę, we wczorajszym meczu z kwalifikantem pewnie trzymał serwis a to bardzo dobry prognostyk przed dzisiejszym meczem, widze że już Janusze podłapali 1,60 na Smitha a ja gram odwrotnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Podejrzane mecze:
Arvidsson I. - Bedene A. 6.32 - 1.11 0:2
Diez S. - Wessels L. 1.08 - 7.10 1:2 ✅
Simonsson F. - Soderlund C. 3.29 - 1.32 1:2
Jednak to prawda, że jak grają anonimy w ATP to lepiej grać na seta w drugą stronę, lub win.
Jutro Klizan gra z Wesselsem, a kurs mega wysoki. Nie zdziwię się jak po 1 secie skreczuje Martin.
Cuevas P. - Monteiro T.
Powyżej 20 gemów ::: 1,75 ::: 1/3 Pinek ⛔

H2H 2:0 z 2016 roku, z okolic lutego gdzie było tourne po Ameryce Południowej. Pablo miał wtedy mistrzowską formę, co zaowocowało wygranymi dwoma turniejami, teraz wydaje mi się, że delikatnie przygasł w Europie choć nadal prezentuje się bardzo dobrze.
Wracając do tamtych spotkań to raz padła 3 setówka, a w drugim spotkaniu rozgrywka tie-breakowa. Tym razem liczę na podobny scenariusz czyli zacięty mecz. Monteiro to młody 22-letni zawodnik z Brazylii, w tym sezonie osiągnął bardzo dużo jeżeli chodzi o jego ranking. W Hamburgu gra od kwalifikacji, łącznie na koncie ma już 3 zwycięstwa, a w lutym w ramach przypomnienia pokonał samego Tsongę.
Warto też wspomnieć, że od turnieju w Monte Carlo do French Open czyli europejskim tourne po mączce tylko w jednym spotkaniu nie pokrył linii gemowej (porażka z Paire w Barcelonie 6:2 6:4), rozegrał Cuevas mnóstwo tie-breaków tracił sety itd. Liczę tym razem na to samo.

Wynik: 6:2 6:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Sela vs Ram
Ram |2,00| Unibet

Ja dziś uderzam w stronę Amerykanina i widzę w tym kursie value choć cały czas leci w dół. wiadomo, gramy na trawie i przewagę serwisową ma Ram, który wczoraj gładko pokonał Donalda 2:0. Ram przed rokiem wygrał tutaj w Newport a więc o jakim kolwiek odpuszczaniu nie ma mowy, musi bronić punktów a dodatkowo gra przed własną publicznością. Lepszy na serwisie i lepszy przy siatce to nie podlega dyskusji. Rama jest ciężko przełamać zawodnikowi, który stylem gry przypomina Izraelczyka. Dla mnie super kurs na Amerykanina, który dziś to moim zdaniem bierze.

Kozlov vs Young
Young |1,54| Unibet
✅

1,54 value?! oczywiście! Buku poszalały z kursami na starszego Amerykanina, ale pewnie ze względu na wynik młodziaka z Beckerem, którego poskładał szybciutko, ale Becker po za serwisem niczym się nie ratuje. Kozlov w swojej karierze zaledwie kilka spotkań na trawie. Doświadczenia nie ma prawie żadnego, ale nie można przecież wymagać tego od 18 latka. Chłopak grywa sobie w Challengerach i póki co tak zostanie bo ja się tym zwycięstwem nad Beckerem jakoś szczególnie nie zachwycam. to była po prostu dyspozycja dnia i dziś się o tym przekonamy. Na Wimbledonie poskładał go szybko Medvedev. Young pewnie pokonał wczoraj Donaldsona i dziś będzie bardzo podobnie. Nie rozumiem tych skoków w dół na młodziaka, na prawdę go gracie? Dla mnie dziś doświadczenie i zdecydowanie większe umiejętności wygrywają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Próbuję jeszcze dzisiaj :
Berlocq/Cuevas 2,62 Bah⛔
Para starych wyjadaczy specjalistów od gry na ziemii nie jest bez szans przeciwko parze Australijsko-Fińskiej, mecz będzie pełen wymian crossowych w których lepsi są Urugwajczyk i Argentyńczyk i tutaj upatruje wiele łatwych punktów na konto niefaworytów w tym meczu, Kontinen i Peers mieli sporo wpadek w tym sezonie na ceglanych kortach i wiele meczy po prostu wymęczyli i przeczucie podpowiada mi że ten mecz wcale dla nich łatwy nie będzie, Cuevas to bardzo dobry deblista jak również i Berlocq jest niezły bo na ziemii w swojej karierze wygrał sporo meczy na tej nawierzchni jak i w Pucharze Davisa, kurs 1,43 nieopłacalny i widzę spore value w tym kursie dlatego gram.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Rajeev Ram – Dudi Sela (dojdzie w meczu do TB?) tak @ 2.1 Bwin 3/10j ⛔ Ram bez serwisu dziś. Po 1 razie w każdym secie dał się przełamać i niestety pudło.
Szukając najwyższego kursu na to zdarzenie przejrzałem ofertę bukmacherów, u których obecnie gram. Bet365 oferuje 1.8, Betano 1.81, natomiast Marathonbet 1.7. Przeglądając ofertę bwin doznałem małego szoku, bo kurs na TB wynosi 2.1, co dla mnie jest sporym value. Tak przy okazji taka mała prośba do Was. Jeżeli znacie bukmacherów, którzy oferują kursy na TB to proszę napisać ich w komentarzu.
Wracając do meczu to argumentów pod mój typ jest kilka. Po pierwsze Rajeev Ram to zawodnik, który jest jednym z najczęściej grający TB w całym tourze. Wiadomo, że posiada znakomity serwis i skupia się głównie na wygrywaniu swoich gemów serwisowych. Jako ciekawostkę podam fakt, że w zeszłym roku wygrał cały turniej w Newport, a w drodze do tego tytułu zaliczył 7 TB w 5 meczach. Właściwie to tylko w jednym spotkaniu tego zawodnika obyło się bez 13 gema w którymkolwiek z setów.
Jego dzisiejszy rywal to Dudi Sela, który prezentuje zupełnie inny styl gry. Na pewno nie będzie wygrywał swoich gemów serwisowych samym serwisem, jak to będzie robił Ram. No ale Izraelczyk ma inne atuty. Przede wszystkim to zawodnik sprytny, który świetnie porusza się po korcie. Także w wymianach to on powinien mieć więcej do powiedzenia. Jeżeli będzie unikał dużej liczby niewymuszonych błędów to jego rywal nie powinien mieć częstych okazji do przełamania.
Zapowiada się ciekawe spotkanie, które nie ma wyraźnego faworyta. Obaj zawodnicy są doświadczeni w grze na kortach trawiastych i dobrze wiedzą, że kluczem do zwycięstwa jest utrzymywanie swojego serwisu. Bardzo prawdopodobne, że zobaczymy 3 sety, także szansa na TB jest naprawdę duża. Myślę, że przynajmniej w 1 secie panowie wygrają po 6 swoich gemów i set rozstrzygnie 13 gem.
 
roxed94 308

roxed94

Użytkownik
Sela vs Ram
Ram 1.90 Unibet
Ram w tamtym roku wygrał ten turniej, wiec broni sporej ilosci punktow, gra u siebie co jest dodatkowym atutem, publika bedzie za nim. Jego warunki bardziej pasuja pod korty trawiaste, posiada potezny serwis. Jego atutem jest silnie uderzany forhend i gra slajsem, jest bardzo dobrym deblista 24 w rankingu i gra swietnie przy sieci. Swoim podaniem bedzie wygrywal swoje gemy glownie, dudi bedzie sie musial nameczyc bardziej. Rajeev czesto uderza z wysokim kozlem i gleboko pod linie koncowa co bedzie problematyczne dla nizszego seli, w tym roku ram nie gra na trawie tak jak chodzby rok temu gdzie mial bilans 8/1 a teraz 2/5. Silnie grajacy fizycznie zawodnik na szybkiej nawierzchni powinien byc trudnym rywalem dzis dla izraelczyka, buki wystawily poczatkowo rama jako doga w tym meczu a gracze szybko to zweryfikowali, kursy sa porowno lub nawet z delikatnym wskazaniem na Amerykanina.
 
L 147

lukkub

Użytkownik
Sela vs Ram
Ram 1.90 Unibet
Ram w tamtym roku wygrał ten turniej, wiec broni sporej ilosci punktow, gra u siebie co jest dodatkowym atutem, publika bedzie za nim. Jego warunki bardziej pasuja pod korty trawiaste, posiada potezny serwis. Jego atutem jest silnie uderzany forhend i gra slajsem, jest bardzo dobrym deblista 24 w rankingu i gra swietnie przy sieci. Swoim podaniem bedzie wygrywal swoje gemy glownie, dudi bedzie sie musial nameczyc bardziej. Rajeev czesto uderza z wysokim kozlem i gleboko pod linie koncowa co bedzie problematyczne dla nizszego seli, w tym roku ram nie gra na trawie tak jak chodzby rok temu gdzie mial bilans 8/1 a teraz 2/5. Silnie grajacy fizycznie zawodnik na szybkiej nawierzchni powinien byc trudnym rywalem dzis dla izraelczyka, buki wystawily poczatkowo rama jako doga w tym meczu a gracze szybko to zweryfikowali, kursy sa porowno lub nawet z delikatnym wskazaniem na Amerykanina.
Słuchajcie z tymi kursami jest coś nie tak - też grałbym Rama ale postanowiłem nie grać. Hoho po początkowym układzie kursów - to jest pułapka - wygra sela - całe grono gra Rama bo wygrał i broni ale ale
jestem starym wygą i takie okazję wykorzystuje.
Sela vs Ram
Sela |2,00| Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
dla mnie Matieu może spokojnie wygrać tego choć seta, wygrał 2:0 z Melzerem, a Almagro przegrał seta z kwalifikantem Satarem z 206 miejsca, wiec czemu nie z Matieu? ostatni mecz to zwyciestwo Almagro w styczniu tego roku ale to na twardej, a rok temu na mączce wygrał Matieu 2:0


Matieu +1.5 seta 1.90 Betsson ✅✅
 
macio106 141,3K

macio106

Znawca - MMA
Brian Baker - Marcos Baghdatis⛔ 0-2 4:6,3:6
Typ: 1 @4.45 Pinnacle

Myśle że Baker może tutaj wygrać. Odzyskał formę i gra w domu. Jest to typowy gracz z silnym serwisem, dobrym bieganiem i dobrą grą z głębi kortu. Cypryjski tenisista będzie miał dziś trudne zadanie. Marcos jest dobrym graczem na trawie, ale nie potrafi wygrywać zdecydowanie z sporą przewagą. Mecz będzie prawdopodobnie bardzo blisko. Myślę że Marcos podejdzie bardzo luźno do tego spotkania i będzie łatwy do pokonania. Zwycięstwo Baker jest dobrym value.

Jako pierwszy typ, podał AngelProfit z blogabet. Przetłumaczyłem na język Polski.
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Taro vs Elias
Daniel |1,90| bet365 1:2 ⛔

WHAT?! Skąd ten kurs na Japończyka to nie mam zielonego pojęcia. Nic tylko grać bo widzę, że już leci w dół. Pisałem o Japończyku dwa dni temu gdy wygrał z Zeballosem, że spore value i dziś mamy bardzo podobny przypadek. Zeballosa poskładał łatwo 2:0. Taro gra fajny, ofensywny tenis i udowadniał to wielokrotnie na cegle, chodź by z Wawrinką w Paryżu. Elias pokonał Lindella 2:0 tutaj. Portugalczyk jest bardzo przeciętnym zawodnikiem, występuje głównie w Challengerach a w tym sezonie wepchnął się do pierwszej setki rankingu. Nie ma co dużo pisać, moim zdaniem jak najbardziej warto wjeżdżać w Japończyka bo z gry jest zawodnikiem po prostu lepszym.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
W Bastad podejrzane mecze po kosmicznych kursach to Ferrer i Sousa, jak grać to już w drugą stronę, ewentualnie na seta, ja to odpuszczam. Tak samo jak bym nie grał Klizana który może skreczować i nie zdziwiłoby mnie to. Kursy po 8,00-11,00 w tych spotkaniach.
???? Robert S. - Cervantes I.
Cervantes I. -2 gemy ::: 1,85 ::: 1/3 Pinek ⛔
H2H 1:0 z 2015 roku podczas kwalifikacji w Casablance, padły 3 sety z dwoma tie-brekami, wygrana zapewne była sprawą losową, jednak w ciągu roku wiele się zmieniło w mojej opinii. Cervantes przeskoczył o jakieś 150 miejsc w rankingu, a nawet więcej, zrobił niesamowity progres, gra sezon życia, z poziomu Challenger wskoczył na ATP, bilans 9-11.
W pierwszej rundzie pokonał sensacyjnie Zvereva, 9 asów, 49% wygranych piłek po returnie, choć młody Niemiec zagrał aż 7 podwójnych. Zresztą Cervantes już na French Open fajnie wyglądał, urwał set Thiemowi itd.
Panów dzieli 10 lat różnicy, ale tylko 1 miejsce w rankingu. Tak szczerze to Robert mnie nie przekonuje, Mayer w 1 secie pokpił sprawę ze stanu 5:3 przegrał spotkanie w dwóch setach, do tego zagrali obaj po 2 podwójnych. Martwić mogą jedynie spadki kursów na Hiszpana.
Wynik: 7:5 4:6 6:1
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Taro vs Elias
Daniel |1,90| Bet365
WHAT?! Skąd ten kurs na Japończyka to nie mam zielonego pojęcia. Nic tylko grać bo widzę, że już leci w dół. Pisałem o Japończyku dwa dni temu gdy wygrał z Zeballosem, że spore value i dziś mamy bardzo podobny przypadek. Zeballosa poskładał łatwo 2:0. Taro gra fajny, ofensywny tenis i udowadniał to wielokrotnie na cegle, chodź by z Wawrinką w Paryżu. Elias pokonał Lindella 2:0 tutaj. Portugalczyk jest bardzo przeciętnym zawodnikiem, występuje głównie w Challengerach a w tym sezonie wepchnął się do pierwszej setki rankingu. Nie ma co dużo pisać, moim zdaniem jak najbardziej warto wjeżdżać w Japończyka bo z gry jest zawodnikiem po prostu lepszym.
Boże widzisz i nie grzmisz, typu nie neguję graj sobie jak uważasz, już wczoraj pisałeś że Ram wygra z Selą bo ma serwis i chodzi do siatki ???? ???? ???? ten mecz to typowe 55/45 ze wskazaniem na Portugalczyka, zawodnicy są zbliżeni poziomem, a wg mnie Elias jest zawodnikiem lepszym nie rób z Daniela niewadomo jakiego Boga ceglanego, porażki z Mcgee ???? , Carballesem, Medvedevem mówią mi wiele.. To że powalczył z Wawrinką w jednym secie tylko który gra w 1 rundach szlema na pół giwzdka nic nie znaczy.. Zeballos to taki gracz który musi wejść w odpowiedni rytm aby dobrze grać, jakby zaczął strzelać z 1bh i trafiać to nie byłoby co zbierać z Daniela, często własnie przegrywa przez to mecze, był to zawodnik który wygrał z samym Nadalem podczas turnieju w Vina Del Mar w życiowej formie a Daniel nigdy nie wygra z Nadalem... Zeballos był po wygranym challengerze grał co dzień i jak widać nie starczyło pary na Japończyka... Elias zdecydowanie więcej meczów na ziemii w swojej karierze i zdecydowanie więcej wygranych meczy na ziemii niz Daniel w karierze,w tym sezonie również, dużo bardziej doświadczony gracz, bardziej ograny na cegle, w tym sezonie wygrane dwa challengery, pokonanie takich nazwisk na ziemii jak Giraldo, Andujar-Alba,Lorenzi,Zeballos musi budzić podziw, urwanie seta Thiemowi także, miał też kilka wpadek ale to ze względu na to że nie jest maszyną i gorsze mecze mogą się przytrafić... patrzmy opbiektywnie na dany typ bo w swojej analizie zrobiłeś z Daniela mega Boga a tak naprawdę jeśli się popatrzy co w tym sezonie osiągnął to wygląda na to że to zwykły leszcz, Daniel to nie żaden poziom ATP tylko challenger tak samo jak Elias... Po Twojej analizie odnosze wrażenie że widziałeś tylko Raz Daniela w meczu z Wawrinką a ja Ci powiem że kilkanaście razy.. Nie twierdzę że Daniel nie wygra bo może tak się zdarzyć... ja tego spotkanie nie gram bo są lepsze mecze niż ten, jesli miałbym typować zagrałbym na Eliasa✅ wymieniłem Ci kilka powodów dlaczego... Jednym z nich jest to że leci niezła masówka na Japończyka i doświadczeni gracze wiedzą jak takie coś może się skończyć... Tak jak wczoraj Ram miał wygrać z Selą...
Tyle z mojej strony... Może ten post trochę otrzeźwi zapał innych graczy i da do myślenia przed bezsensownym stawianiem na Daniela...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom