>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Hamburg, Bastad, Newport - 11.07-17.07.2016

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Robert S. - Klizan M.
???? Verdasco F. - Elias G.
???? Ferrer D. - Ramos A.
Klizan M. -2 gemy, Verdasco F., Ramos A. +1,5 seta ::: 3,22 ::: 0,5/3 Pinek ✅
H2H 1:0 z 2014 roku podczas Australian Open gdzie Robert rozegrał naprawdę świetny turniej. Tutaj również w wieku 36 lat gra na wysokim poziomie, choć przeciwników miał bardzo słabych psychicznie, Mayer, Cervantes, GGL, to śmietanka zawodników którzy popisują się na korcie nie raz swoją &quot;głową&quot;.
Martin Klizan co prawda długo nie grał, ale tutaj jak na razie wygląda bardzo pewnie. Zresztą to taki zawodnik który potrafi rozkręcić się w turnieju, do tego nie raz wygrał turniej ATP na mączce.
Verdasco zawsze mi się dobrze kojarzył ze szwedzkim turniejem. Co tu dużo pisać, jest lepszy, jest w formie, nie zdziwię się jak wygra cały turniej. On naprawdę potrafi odpalić w ostatnich latach kilka razy do roku i zagrać świetne turnieje i takim jest właśnie teraz Bastad. Gorzej u niego z regularną grą na takim poziomie.
H2H 6:0 z lat 2012-2016, dwóch Hiszpanów, a w 3 spotkaniach Ramos urwał set. Grali w tym roku w Rio i tam pierwszy set wygrał 6:4 Albercik, ale doszło między nimi do jakiś spięć z tego co pamiętam - niemiła dyskusja i od tego momentu Ferrer wkurzony wygrał 6:1 w drugim secie i 6:4 w ostatnim. Teraz czas na mały rewanż. Ferrer w tym roku kompletnie bez formy patrząc na wcześniejsze lata, do tego traci sety, a Ramos to taki zawodnik co rok temu wyrzucił Federera z turnieju w Szanghaju.
Wynik I: 3:6 4:6
Wynik II: 6:3 6:1
Wynik III: 5:7 4:6
 
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Ferrer-Ramos V. 2 @2.9 oonibet ✅
Licze na niespodzianke i juz. Dla Ferrera to zawsze byl bardzo udany turniej, ale w tym sezonie szansa na pokonanie Ferru jest duzo wikesza niz przez ostatnie lata. Bilans bezposrednich meczow bardzo niekorzystny dla Ramosa, poniewaz wszytskie szesc poprzednich meczy wygral Ferrer, ale moze akurat tym razem uda sie po raz pierwszy wygrac Ramosowi i zanotowac zwyciestwo nad duzo bardziej utytulowanym rodakiem. Mecze Ferrera na razie nie napawaj optymizmem i Ramos powinien walczyc mocno.
Grali w tym roku w Rio i tam pierwszy set wygrał 6:4 Albercik, ale doszło między nimi do jakiś spięć z tego co pamiętam - niemiła dyskusja i od tego momentu Ferrer wkurzony wygrał 6:1 w drugim secie i 6:4 w ostatnim.
Ferrer mial pretense, ze Ramos byl za dlugo w kibelku. Ale podobno kibelek byl od kortu baaaaardzo daleko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
juras420 126

juras420

Użytkownik
David Ferrer - Albert R-Vinolas ---&gt; Vinolas win @2,75 BET365 ✅✅✅

Na korcie pojawi się dwóch Hiszpanów, gdzie pierwszy to top15 rakiet świata, jednak po kontuzji nadal się nie odnalazł, drugi jest na 35 miejscu w rankingu, czyli możemy spodziewać się tak naprawdę wyrównanej walki. Bilans spotkań oczywiście na korzyść Ferrera 6:0, jednak to wszystko działo się przed kontuzją, która pozbawiła kompletnie formy Davida, to już nie jest ten sam tenisista co chociażby rok temu, gra conajmniej 2 poziomy niżej co wcześniej. Natomiast Albert gra solidnie, wie, że rodak jest do ogrania i to jest najlepszy moment, kiedy ferrer &quot;nie jest sobą&quot;na korcie, czas najwyższy się zrewanżować oraz poprawić swój bilans chociaż o tą jedną wygraną. Na przełomie Maja/Czerwca Albert wyeliminował również na ziemnej nawierzchni podczas French Open między innymi Socka czy Raonica, czyli widać, że czuję się dobrze na tej nawierzchni, także idę dzisiaj w stronę Albercika ????
 
ksemen 0

ksemen

Użytkownik
Ryzykanci. Patrzcie jak Ramos był lamny przez Arnaboldiego. Gdyby wytrzymał to Włoch koniec z Albercikiem.

Ferrer 1.44. @Bet365

Ferrer ma sposób na albercika. Nigdy mu nie leżał , a ten turniej poza tym bardzo lubi. Faktycznie formą nie błyszczy Ale to co zaprezentował z dredem wystarczy na przeciętnego Hiszpana.
 
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Patrzcie jak Ramos był lamny przez Arnaboldiego.
Jakosc meczow iloscia przelaman to mierzylem ... niech pomysle zeby nie przesadzic... jakies 13-15 lat temu.
Nie widze oplacalnisci gry na Ferrera, wiec probuje na Ramosa. Zabronione?
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Olivio-Cuevas
Olivio +1.5 seta @2.95 Unibet
Dziwią mnie masowe pójścia w stronę Cuevasa na 2:0 itp. Olivio pokonał już w tym turnieju Youznego 2:1, 2:0 Gonzaleza, i wczoraj 2:1 Kochrsreibera!!! Przegrywajac w 1 secie 1:6... A jednak wygral to! Po takim upokorzeniu i zniewadze!! Wygral mecz, nawet nie seta! Z nr 1 w tym turnieju, czemu wiec nie mialby ugrac choc seta z Cuevasem? Nie rozumiem. Cuevas wygrywał trzy mecze po 2:0 ale jednak miał rywali zdecydowanie gorszych niz ten argentynczyk , 77 Mayer, 123 Monteiro, i ok 66 Matieu, liczę dziś na przynajmniej jednego seta Olivio! Skoro potrafił puknąć Filipa to i tu może spokojnie powalczyć, więcej jakiś argumentów nie ma bo jednak on jest ok 150 msc w ATP ale skoro pokonał z miejsca 22 to może i z 24 choć seta. Tyle.
 
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
Olivio-Cuevas

Olivio +1.5 seta @2.95 Bet365

Dziwią mnie masowe pójścia w stronę Cuevasa na 2:0 itp. Olivio pokonał już w tym turnieju Youznego 2:1, 2:0 Gonzaleza, i wczoraj 2:1 Kochrsreibera!!! Przegrywajac w 1 secie 1:6... A jednak wygral to! Po takim upokorzeniu i zniewadze!! Wygral mecz, nawet nie seta! Z nr 1 w tym turnieju, czemu wiec nie mialby ugrac choc seta z Cuevasem? Nie rozumiem. Cuevas wygrywał trzy mecze po 2:0 ale jednak miał rywali zdecydowanie gorszych niz ten argentynczyk , 77 Mayer, 123 Monteiro, i ok 66 Matieu, liczę dziś na przynajmniej jednego seta Olivio! Skoro potrafił puknąć Filipa to i tu może spokojnie powalczyć, więcej jakiś argumentów nie ma bo jednak on jest ok 150 msc w ATP ale skoro pokonał z miejsca 22 to może i z 24 choć seta. Tyle.
Moje oczy krwawią... Po pierwsze w całorocznym nie ma hc setowych, więc nie wiem skąd ten kurs wziąłeś, taki byś dał jakbyś tam pracował? Już pominę to, że błędnie piszesz nazwiska - zdarza się każdemu. Po drugie piszesz o Kohlschreiberze jakby był jakimś bogiem tenisa, a aktualnie jest dużo gorszym zawodnikiem niż Cuevas. Olivo dużo lepszy niż Mathieu i Florian Mayer? Ok. To co napisałeś to analiza czysto statyczna, lanie wody cyferkami i jakimiś pierdołami. Posiłkujesz się tylko rankingiem i wynikami poprzednich meczów, żadnych argumentów czysto sportowych. Domyślam się, że nawet jeśli to wejdzie będziesz prosił o &quot;reputę&quot;, ale to co napisałeś na nią nie zasługuje, bo nie ma w tym żadnej merytoryki.
 
B 144

bombaaa

Użytkownik
Robert - Klizan 2.75 bet365
Tutaj popieram grę w stronę Francuza. Oglądałem go wczoraj live z Garcia-Lopezem. Zaimponował szczególnie w 3 secie, kiedy przegrywał 2:0 a zdołał mecz przechylić na swoją korzyść. Nie robi mu problemu gra z backhandu, ma dobry return. Idę dziś na czystą wygraną Roberta.
Pokonał moim zdaniem do tej pory silniejszych przeciwników niż miał Klizan.
m.in. Cervantes&#39;a który ograł wcześniej A.Zvereva
Idę w stronę formy a nie rankingu. Także good luck!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
toper86 32

toper86

Użytkownik
S Robert 2.9 lub 1.7 ugra set. Pinnacle . Jeden typ na ten tydzień ale duże value według mnie. Po co pisać codziennie głupoty jak można mądrze milczeć. Nie wiem czym sugerowali się bukmacherzy wystawiając tak wysoki kurs na Roberta- wiekiem, rankingiem, forma. Widziałem Roberta na tym turnieju dwa razy zagrał naprawdę dobrze a w meczu GGL czasami wręcz genialnie. Dla mnie to mecz 55 45 dla Roberta. Klizan jak to on będzie grał te skróciki ale raz nie zawsze. A poza tym może zapaść w swoją &quot;niedole tenisowa&quot; jak nie idzie to nie idzie. O tym kogo pokonał nie ma co mówić bo byli to amatorzy lub osoby myślacę już o następnym turnieju. Na regularnego Roberta to nieposkutkuję. pozdrawiam. Ps jak ktoś mi da te śmieszne reputacje to go k.wa znajde.
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Moje oczy krwawią... Po pierwsze w całorocznym nie ma hc setowych, więc nie wiem skąd ten kurs wziąłeś, taki byś dał jakbyś tam pracował? Już pominę to, że błędnie piszesz nazwiska - zdarza się każdemu. Po drugie piszesz o Kohlschreiberze jakby był jakimś bogiem tenisa, a aktualnie jest dużo gorszym zawodnikiem niż Cuevas. Olivo dużo lepszy niż Mathieu i Florian Mayer? Ok. To co napisałeś to analiza czysto statyczna, lanie wody cyferkami i jakimiś pierdołami. Posiłkujesz się tylko rankingiem i wynikami poprzednich meczów, żadnych argumentów czysto sportowych. Domyślam się, że nawet jeśli to wejdzie będziesz prosił o &quot;reputę&quot;, ale to co napisałeś na nią nie zasługuje, bo nie ma w tym żadnej merytoryki.
tak jak napisałem, nie za dużo tu argumentów więc posiłkuję się wynikami z tego turnieju , to chyba logiczne, co przemawiało za tym że wygra z Filipem? dodatkowo co przemawiało na live ze wygra przegrywajac w pierwszym 0:5? a co do buka faktycznie sie pomuylilem bo mialem pisac cos innego ale kurs sie zgadza
 
P 0

pawel_xc

Użytkownik
Kolego ffff2222, porównujesz M. Baghdatisa do Sary Errani, że jest to zawodnik rangi challenger i że jego gra jest lekka i miękka. Natomiast I. Karlovica charakteryzujesz jako zawodnika, który &quot;maksymalnie ogranicza wymiany, gra bardzo szybko, agresywnie i skutecznie&quot;. I tutaj grasz przeciwko sobie. Owszem, ogranicza wymiany, gra szybko i agresywnie, bo nic poza serwisem nie jest jego mocnym atutem i musi tak grać. A że grał skutecznie...to może szybko się zmienić, szczególnie w grze z Baghdatisem, który jest kompletnym zawodnikiem potrafiącym utrzymać wymianę i skończyć ją winnerem. Z tego co widzę uważasz się za bezbłędnego analityka tenisowego, ja nie jestem specjalistą, ale sądzę, że znam w pewnym stopniu specyfikę tego sportu i jedną bardzo charakterystyczną kwestią tego sportu jest to, że kolej rzeczy się zmienia, na co również wskazuje system liczenia punktów, ale tego przecież nie muszę pisać, bo jesteś geniuszem. Skoro mówisz, że &quot;Sela gra *****&quot; i utwierdzasz się w czyimś przekonaniu, że Young nic nie grał, a wygrał... w tenisie nie można wygrać grając niczego, to jest kwestia dostosowania swoich umiejętności technicznych i taktycznych do teoretycznie lepszych zagrań rywala no i oczywiście, podstawa, psychika. Bardzo się mylisz, jeśli mówisz, że h2h nie ma znaczenia, ponieważ każdy gra swój tenis i np. dla Nadala (bardzo poukładany tenis obarczony ogromną pracą) strasznie niewygodnym jest chociażby Brown (luz, luz, luz)...wszystko ma swoje plusy i minusy, jak widać po h2h Baghdatis-Karlovic...Baghdatisowi &quot;wygodniej&quot; gra się z Karlovicem. Podsumowując...niestety zmarnowałem trochę czasu na swój pierwszy post na forum, ty, fff222, jednak mnie do tego skłoniłeś, ponieważ to właśnie twoje analizy są bezwartościowe i atakujesz innych forumowiczów, mimo obiektywnych opinii. Mam nadzieję, że mama nie da ci już kieszonkowych na kolejne zakłady albo już ci nie dała i próbujesz wykazać swój geniusz na forum bukmacherskim haha ???? Jesteś idiotą.
Co do samego meczu Baghdatis-Karlovic... będzie &quot;tough&quot;.
Baghdatis-Karlovic 7:6 6:4
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Robert vs Klizan
Klizan |1,44| bet365
Klizan 2:0 |2,20| Unibet

Dziś również idę w stronę Słowaka, tyko tym razem na przeciw jemu nie przewidywalny zawodnik chodź moim zdaniem i tak go ogra. Francuz, czyli niesamowicie doświadczony zawodnik i zakończenie kariery przez Roberta to tylko kwestia czasu. Do pierwszej setki wszedł w tym roku i póki co pnie się w górę. Francuz nie ma mocnego uderzenia, jest bardziej technicznym zawodnikiem i moim zdaniem Klizan świetnie sobie z tym poradzi. W Hamburgu dostał w pierwszym spotkaniu Mayera i jego zwycięstwo mimo wszystko pewną niespodzianką było. Następnie grał z Cervantesem, którego pokonał 2:1 po spotkaniu, że tak powiem w stylu WTA. Wczoraj zwycięstwo Garcia Lopezem, który w moich oczach jednak nie był w to spotkanie w pełni zaangażowany i jego forma ostatnimi czasy na pewno go nie zadowala. Co do Słowaka to pisałem wczoraj. To jeszcze nie jest to samo co grał przed przerwą, ale jest na prawdę dobrze. Gra szybko i co ważne regularnie, jeśli chodzi o serwis to potężnego nie ma i oczywiście nigdy jakoś nie opierał swojej gry na swoim podaniu. Będzie dziś dręczył Francuza tymi swoimi dropszotami a jego skróty są jedyni z najlepszych, zn się powiedzmy, że skuteczność tych skrótów. Wczoraj Travera pare razy fajnie nimi zaskoczył. Nie wierzę, że Francuz znajdzie się w finale.

Olivo vs Cuevas
Cuevas 2:0 |1,50| Unibet

Wystarczy przygody w Hamburgu Argentyńczykowi. Urugwajczyk, czyli moim zdaniem zwycięzca tego turnieju, chyba że Klizan mu napsuje krwi, oczywiście jeśli znajdzie się w tym finale. Wiaodmo, mistrz cegły, który doskonale zdaje sobie sprawę, że jak Kolba poleciał to spokojnie może to właśnie wziąć. Tutaj bez straty seta, pewnie pokonał Mayera, Monteiro i Mathieu. Panowie grali ze sobą cztery razy i za każdym górą był Urugwajczyk, tracąc przy tym jednego seta. Olivo pokonał Youzhnego, z którym jak najbardziej miał szansę, następnie dostał Gonazleza czyli zawodnika zbliżonego poziomem i wczoraj Kolbę, którego pokonał po kuriozalnym spotkaniu bo przecież Niemiec serwował po mecz. Argentyńczyk głównie bazuje na forhendzie i momentami jak przyśpieszy to na prawdę fajnie to wygląda. Myślę mimo wszystko, że Urugwajczyk spokojnie bez większych problemów ogra chłopaczka, który głównie grywa sobie w Challengerach. Nie może niczym zaskoczyć Cuevasa w swoim &quot;domu&quot;.
w swoim domu? PS a czeym ten chłopaczek mial zaskoczyc Filipa? a jednak, bez sensu analiza, szukanie na sile info jakis pod typ, ze go nie pokona bo gra w chelengerach, jakos gra a jednak Filipa czy youznego pokonal, aha ale youznego to juz mogl bo tak pasuje pod analize... zero/
 
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Cuevas-Klizan 1 ⛔ doopa
Pewnie bedzie tylko do kombinacji bo zbyt duzego kursu raczej nie bedzie. Na razie czekam co zrobia bulmacherzy. Cuevas wydaje mi sie, ze wygra swoj drugi turniej rangi ATP 500 po Rio de Janeiro w tym roku. Super sezon notuje ten urugwajski tenisista. Gorna czesc drabinki byla moim zdaniem duzo trudniejsza. Cuevas jak dotad przez caly turniej w Hamburgu nie dal sie nikomu przelamac, chociaz dzis w meczu z Olivo bylo mega blisko jak musial gonic pilke zagrana lobem przez rywala. Klizan tez stanie przed szansa wygrania swojej drugiej &quot;piecsetki&quot;, poniewaz w koncu wygral w Rotterdamie. Lubie Slowaka za tamten turniej, ale on po cyklu Indian Wells-Miami leczyl uraz, w challengeru w Popradzie przegral niedawno z Geraldem Melzerem i nie wierze, ze az tak szybko zyska ta super dyspozcyje.
Cuevas juz po pierwszym meczu z Mayerem bylo wiadomo, ze prawdopodobnie moze odegrac tu kluczowa role w tym turnieju. Klizan naprawde mial ta czesc drabinki duza slabsza (w tej czesci z drabinki po 1 rundzie wypadli dwaj najwyzej rozstawieni tenisisci), moze sie rozpedzac, ale zagra z najlepszym zawodnikiem tego turnieju i to Cuevas zasluguje na triumf wedlug mnie.
 
R 34

roxed

Użytkownik
Cuevas-Klizan 1

Pewnie bedzie tylko do kombinacji bo zbyt duzego kursu raczej nie bedzie. Na razie czekam co zrobia bulmacherzy. Cuevas wydaje mi sie, ze wygra swoj drugi turniej rangi ATP 500 po Rio de Janeiro w tym roku. Super sezon notuje ten urugwajski tenisista. Gorna czesc drabinki byla moim zdaniem duzo trudniejsza. Cuevas jak dotad przez caly turniej w Hamburgu nie dal sie nikomu przelamac, chociaz dzis w meczu z Olivo bylo mega blisko jak musial gonic pilke zagrana lobem przez rywala. Klizan tez stanie przed szansa wygrania swojej drugiej &quot;piecsetki&quot;, poniewaz w koncu wygral w Rotterdamie. Lubie Slowaka za tamten turniej, ale on po cyklu Indian Wells-Miami leczyl uraz, w challengeru w Popradzie przegral niedawno z Geraldem Melzerem i nie wierze, ze az tak szybko zyska ta super dyspozcyje.
Cuevas juz po pierwszym meczu z Mayerem bylo wiadomo, ze prawdopodobnie moze odegrac tu kluczowa role w tym turnieju. Klizan naprawde mial ta czesc drabinki duza slabsza (w tej czesci z drabinki po 1 rundzie wypadli dwaj najwyzej rozstawieni tenisisci), moze sie rozpedzac, ale zagra z najlepszym zawodnikiem tego turnieju i to Cuevas zasluguje na triumf wedlug mnie.
Kurs 1.34 średnio w bukach jest teraz do ako miodzio ????
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Panowie, pamietajcie o tym, ze niedlugo rusza RIO i wszyscy zawodnicy, ktorzy tam beda grali sa juz myslami na Olimpiadzie... Co oczywiscie nie rozgrzesza tych przypadkow, zreszta co tu duzo mowic, trzeba odpuszczac te male turnieje, bo smiech na sali jest tu odgrywany... ;)

OLIMPIADA to okres między kolejnymi IGRZYSKAMI OLIMPIJSKIMI./Macko18


- czepiasz sie, wiadomo o co chodzi ;)
Teraz to z tym Rio pojechales. Przewaznie tenisisci to maja IO w glebokim powazaniu. Juz pomalu sie kolejni i kolejne wycofuja zaslaniajac sie Ziką. Absencje beda spore. He he he znalezli sobie teraz pretekst , w odroznieniu od 10 tysiecy innych sportowcow i ucieczka z IO. Taka Radwanska jesli pojedzie to tylko ze strachu , bo nagonka w kraju bylaby ostra.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Teraz to z tym Rio pojechales. Przewaznie tenisisci to maja IO w glebokim powazaniu. Juz pomalu sie kolejni i kolejne wycofuja zaslaniajac sie Ziką. Absencje beda spore. He he he znalezli sobie teraz pretekst , w odroznieniu od 10 tysiecy innych sportowcow i ucieczka z IO. Taka Radwanska jesli pojedzie to tylko ze strachu , bo nagonka w kraju bylaby ostra.
a zauważyliście z jakich sportów się wycofują najbardziej? z golfa i tenisa :p czyli sportowcy, którzy mają kasę. teoretycznie oczywiście. ale prawda jest taka, że golf i tenis z konkurencji olimpijskich, są sportami &quot;najbogatszymi&quot; jeśli można to tak nazwać ????
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Kurs 1.34 średnio w bukach jest teraz do ako miodzio ????
nie nie był bym takim optymistą co do Urugwajczyka. Ja bym go po takim kursie nie zagrał.


Cuevas vs Klizan
Klizan +5.5 |1,43| Pinnacle
✅

Większy kurs i zdecydowanie pewniejszy typ na to spotkanie niż zwycięstwo Urugwajczyka. Buki wystawiły spore value na Słowaka a szczerze mówiąc to wcale bym się nie zdziwił gdyby on ten finał nawet wygrał chodź owszem jest Cuevas faworytem, ale nie przesadzajmy...1,30 na niego? Klizan wraca do formy i to nie podlega dyskusji. Już nie chodzi o wyniki, które przecież są zdecydowanie zadowalające, ale o jego grę. Już prawie chodź podkreślam, że jeszcze nie do końca jest w takiej formie jaką prezentował choć by w Rotterdamie. Gra szybko, agresywnie, powoli dorzuca te swoje świetne dropszoty. Na prawdę wygląda solidnie a przede wszystkim będzie ciężko Urugwajczykowi go rozrzucać bo wiemy, że biega wyśmienicie. Cuevas oczywiście gra na cegle czyli w swoim &quot;królestwie&quot; choć nie odbierajmy umiejętności gry na cegle Klizanowi, który gra świetnie również na hardzie, ale osobiście woli właśnie pyłek. Najlepszy finał nam się trafił bo oboje nie mieli zbytnio wymagających przeciwników, Cuevas ograł każdego 2:0 a wydaje mi się, że największe kłopoty miał z Mathieu. Słowak oddał jednego seta. W moich oczach wszyscy faworyzują Cuevasa i mogą się na tym przejechać. Jeśli macie grać już coś w tym spotkaniu to po lepszym kursie zachęcam to handi niż zwycięstwo Urugwajczyka.

Ramos vs Verdasco
Ramos +4.5 |1,55| Pinnacle
✅

Mamy bardzo podobną sytuację i widzę małe value w kursie na Ramosa. Młodszy Hiszpan na cegle radzi sobie świetnie i nie jednokrotnie to udowadniał choć by na French Open, gdzie przecież doszedł do ćwierćfinału składając między innymi Raonica w trzech setach. Tutaj w Szwecji pokonał Baene 2:0, Arnaboldiego 2:1 i wczoraj pewnie wygrał z królem na królami na cegle czyli oczywiście Ferrerem, choć faktycznie nałogowiec ostatni nie co spuścił z tonu. Ramos fajnie operuje swoim forhendem i stara się grać szybko i głęboko a z tym starszy kolega z reprezentacji może mieć spore problemy. Verdasco tutaj bez straty seta, ale prawda jest taka, że nie było go, że tak powiem gdzie sprawdzić bo przeciwników miał zdecydowanie z niższej półki. Bagnis, Elias czy Montanes a Ramos oczywiście przewyższa każdego z nich. Verdasco będzie grał ofensywnie i tym będzie chciał zaskoczyć Alberta. Nie wyobrażam sobie tutaj, aby Verdasco mógł poskładać Alberta i pokryć to handi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
W Newport to sobie można rzucić moneta i obstawić.
???? Cuevas P. - Klizan M.
???? Ramos A. - Verdasco F.
Cuevas P., Verdasco F. ::: 1,99 ::: 1/3 Pinek ⛔
H2H 1:0 z 2014 roku podczas Challengera, Pablo oddał całe 4 gemy. Ogólnie to turniej w Hamburgu jak na 500 był niezwykle słabo obsadzony w tym roku skoro w półfinale znalazł się Olivio, a z drugiej strony drabinki Robert Stephane. Oczywiście Klizan to nieobliczalny zawodnik, wygrał 2 turnieje na mączce, jeden w Monachium, a drugi w Casablance. Potrafi niekiedy zagrać naprawdę dobry mecz, ale po tym powrocie z kontuzji w tym roku nadal nie do końca mu ufam i nie kombinuję nic w tym meczu niż prosty typ na Pablo. Dla Cuevasa to może być już 3 tytuł ATP w tym roku na mączce, w tym drugi jako 500. Jest niezwykle mocny, a już sam finał w Nottingham na trawie to potwierdził. Martin zasłynął z szaleńczego turnieju w Rotterdamie gdzie przez drogę obronił bodajże 7 piłek meczowych i ostatecznie wygrał całą imprezę.
H2H 1:3 z lat 2012-2014, Ramos wygrał 4 lata temu. Ogólnie to ciekawy finał, bo dwóch Hiszpanów i dwóch leworęcznych, ale dla Ramosa w wieku 28 lat będzie to dopiero drugi finał ATP, więc presja olbrzymia, a moim zdaniem on ma psychikę jak z waty. Wydaje mi się, że Verdasco tutaj gra o wiele pewniej, choć obaj nie mieli tutaj drabinki jakiejś mocnej. W ogóle obsada w Bastad również jak w Hamburgu była niezwykle słaba. Ramos jedynie pokonał Ferrera, ale to na mnie nie robi wrażenia, bo kto wie co by się działo gdyby David wykorzystał choć 1 z bodajże 5 piłek setowych w 1 secie.
Dla Verdasco będzie to 21 finał ATP, mam nadzieję, że szczęśliwy, 13 razy przegrał, 7 razy wygrał, grał już tutaj z Carlosem Berlocqu w 2013 roku.
Wynik I: 1:6 4:6
Wynik II: 6:3 6:4
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
juras420 126

juras420

Użytkownik
F.Fognini - F.Delbonis ---&gt; Fognini win @1,80 @BET365 LIVE
Włoch zdecydowanie w formie, wczoraj pokonał szybko Juana Monaco 3:0 nie dając żadnych szans. H2H w latach 2011-2016 wynosi 3-2 dla Włocha przeciwko Argentyńczykowi. jest to walka do 3 wygranych, tak więc może być tu różnie, jednak wydaję mi się ze jak Fabio dobrze zacznie to mecz pójdzie po jego myśli i nie będzie musiał zamieniać się w &quot;czajnik&quot;
Do rozgrywek Pucharu Davisa jest oddzielny temat./Macko18
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Mecz Ramosa wyglądał jak typowa ustawka, Verdasco sprezentował koledze pierwszy tytuł, wygrał Bukareszt odbudował ranking więc starczy mu, wygrał wiele turniejów a Ramos ani jednego więc, Verdasco psuł proste piłki w końcowym momencie 2 seta, 5:3 serwis Ramosa celowe oddanie podanie bo wiedział że wygra tytuł, 5:4 serwis Verdasco celowe błędy, ostatni serwis przy mecz ballu to juz wogole specjalnie zaserwował w końcową linię kortu, zero emocji na twarzy Verdasco zero jakiegokolwiek zacięcia, Ramos specjalnie się nawet nie cieszył z pierwszego tytułu rangi ATP bo wiedział że to wygra... Po co bronić aż tylu punktów w następnym sezonie jak można oddać koledze finał... Niezli aktorzy jak Johnson z Youngiem, ja tego nie grałem bo finałów nie gram wole obejrzeć ale ten mecz w mojej ocenie to była ustawka... Na przyszłość radze nie grać tych samych zawodników z tego samego kraju ale jeśli grać to obstawiać wyższy kurs...
Pewnie spadnie na mnie fala krytyki za ten post ale tak uważam więc dziele się osobistymi refleksjami na temat tego spotkania...
Radzę uważać na 2 Amerykanów w tej samej parze i dwóch Hiszpanów także ????
Edit: Co do meczu Klizana z Cuevasem niezła podpierdolka ze strony bukmacherów mnóstwo ludzi się na to nabrało, jak Cuevas ma odebrać leworęczny fh ze spinem Słowaka? Nadal vs 1bh 100-1... Jak on tylko przebija i przebija i nic z tego nie wynika... Gdyby Mathieu miał ustabilizowaną głowę wyrzuciłby Urusa z turnieju ale to idiota jak przegrywa oddaje mecze bo nie potrafi sobie poradzić z presją, w tym roku drabinka w Hamburgu jak drabinka solidnego challengera w Braunschweigu czy w Tunisie.. Klizan miał mentalne zero jakim jest Sijsling amatora Wesselsa solidnego Gimeno Travera który jeśli posiadałby lepszy serwis lub trafiał więcej 1 serwisem pokonałby tu Klizana, niezrównoważonego Roberta który przeplata fantastyczne zagrania z takimi których nie warto komentować z pogranicza itf, Cuevas natomiast F.Mayera który się wyszalał w Halle a na cegle ledwo wygrał z Michalicką, nieopierzonego jeszcze Monteiro spieszącego sie na kwalifikacje w Gstaad,psychicznie chorego Mathieu, no i Renzo Olivo który będzie progresował w tym okresie sezonu (patrz poprzednie sezony) który wie jak grać z Cuevasem (patrz mecz w Umag 1-2 sezony temu) Martin Klizan to niezły ściemniacz wiele kreczy, wiele oddanych setów w swojej karierze bez walki, zapisuje się tylko na słabo obsadzone turnieje jak ten w Hamburgu i na nie szykuje forme, na Szlemach same porażki praktycznie, skreczuje jeszcze nie raz z jakimiś amatorami w swojej karierze... lub odda seta za darmo i będzie wyrzucał wszystko w aut lub walił w siatkę... W sumie tenis to niezła kalkulacja i ja się wcale nie dziwie takim zawodnikom jak Klizan, za miesiac przegra z jakimś challengerowcem na wyjebce aby odebrać wpisowe bo po co się spinać i jeszcze bronić tylu punktów w przyszłym sezonie??? On już zrobił maksimum w tym sezonie i trzeba zawsze próbować grać przeciwko niemu do końca sezonu może poza Winston-Salem... Tenis to 60% trzymanie rankingu i ciągła kalkulacja gdzie trzeba zagrać lepiej a gdzie odpuścić...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom