>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Hamburg, Bastad, Newport - 11.07-17.07.2016

Status
Zamknięty.
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Po co te afery przecież to ZAWSZE tak jest ze faworyci wtapiaja gdyby tak ciagle wygrywał Verdasco bo jest lepszy technicznie dużo lepszy backhand i forhend to by wszyscy bogacz ami byli tylko nie buki.
Te działy i analizy to nie pasują do charakteru forumbukmacherskie tylko do sportowego bo jak napisać analizę na takiego Ramosa??
Przecież on w każdym elemencie jest gorszy i jak nawet się chce napisać to zaraz jakiś mod przyjdzie i skasuje albo przyjdzie i napisze jakie argumenty za typem itp.itd.

Dział tenisowy nie ma za większego sensu do tego dążę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Muller 1,94 Bah⛔ Brawo dla Mullera koncertowo przegrany tie break ???? ???? ???? ???? ???? ???? ????
Luksemburczyk to bardzo zagadkowy tenisista, potrafi trafiać 90% pierwszym podaniem jak wczoraj z Youngiem, by przegrywać 50% wymian jak z Estrellą i nie trafiać wcale serwisem.. Jeśli będzie utrzymywał podanie jak wczoraj z Youngiem i trafiał serwisem będzie tutaj nie do złamania, będzie kończył wszystko na raz na jeden strzał jak wczoraj z Youngiem ni będzie tutaj długich wymian tylko serwis return przeciwnika i próba kończenia akcji na strzała i koniec punktu, Karlovica nie trzeba przedstawiać potrafi od czasu do czasu niezłe zareturnować czy przyłożyć mocniej z Fh by schrzanić prostego slajsa w najmniej nieoczekiwanym momencie, gość nie ma pojęcia o mijaniu więc myślę że Muller będzie kończył sporo piłek przy siatce w tym meczu, także albo na 1 strzał tak jak pisałem, mecz to typowe 50/50 zobaczymy tutaj same tie breaki bo Ivo nie do złamania jednak liczę na błysk Mullera w tych ważniejszych punktach i kilka podwójnych Karlovica które mogą pomoc w ew przełamaniu w co wątpię, stawka niska aby sobie obejrzeć mecz i trochę podnieśc sobie adrenaline w tych tie breakach które na 100% zobaczymy, w Holandii wygrał Muller w dwóch tie breakach w tym sezonie i teraz po pierwsze wyższy kurs na niego i zawodnik lepszy w wymianach na Karlovica się nie gra bo to zawsze jest 50/50 z kim by nie grał czy z Lacko czy z kimś innym i zawsze to zależy od jego serwisu bo koleś przegrywa 70% wymian z prawie każdym zawodnikiem z top 100 a może nawet top 200

Edit: Dla mnie ktoś taki jak Karlovic to nie jest żaden tenisista tylko koleś który tylko serwuje, zawodnicy z ITF potrafią więcej niż on w wymianach, powinno się stworzyć nową dyscyplinę sportu dla gości takich jak Karlovic bo przez nich ten sport traci swoje piękno, swój urok, serwowanie czy coś w ten deseń, takie moje zdanie a każdy ma prawo je wyrażać zabronione???
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Edit: Dla manie ktoś taki jak Karlovic to nie jest żaden tenisista tylko koleś który tylko serwuje, zawodnicy z ITF potrafią więcej niż on w wymianach, powinno się stworzyć nową dyscyplinę sportu dla gości takich jak Karlovic bo przez nich ten sport traci swoje piękno, swój urok, serwowanie czy coś w ten deseń
słuchaj , dla mnie to głupota co piszesz, każdy gra jak uważa, i jakie mu to daje wyniki to też jego sprawa, to co Atletico Madryt też powinno mieć swoją ligę bo brzydzą futbol i w większości się bronią? to każdego decyzja i nie pisał bym takich bzdur, a Ty meczów Karlovicia po prostu nie musisz oglądać jak Ci nie pasuje i tyle.
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Edit: Dla manie ktoś taki jak Karlovic to nie jest żaden tenisista tylko koleś który tylko serwuje, zawodnicy z ITF potrafią więcej niż on w wymianach, powinno się stworzyć nową dyscyplinę sportu dla gości takich jak Karlovic bo przez nich ten sport traci swoje piękno, swój urok, serwowanie czy coś w ten deseń, takie moje zdanie a każdy ma prawo je wyrażać zabronione???
Rozumiem Twoje zdanie, też w młodości nie trawiłem zawodników, którzy oprócz atomowego serwisu nie błyszczeli na kortach, denerwowałem się, gdy dzięki serwisowi wygrywali z tymi, którym kibicowałem. Ale że teraz jestem trochę starszy (i myślę, że nieco mądrzejszy), to moje zdanie jest trochę inne. Ivo gra tak, jak gra, do perfekcji opanował umiejętność serwisu i dojścia po nim do siatki. Warunki fizyczne mu na to pozwalają, nie pozwalają za to na skuteczną grę z głębi kortu. Na pewno w rozgrywkach ITF są zawodnicy, którzy lepiej od niego grają z głębi kortu, ale że nie potrafią tak skutecznie serwować, to są od Chorwata znacznie niżej w rankingu. Dobre porównanie dał Gabka92 z Atletico. Potrafią świetnie się bronić i są jedną z najlepszych drużyn na świecie. A czy komuś się podoba ich styl gry, czy też nie, to już sprawa gustu, o którym podobno się nie dyskutuje. Defensywa jest jednym z czynników, wpływających na skuteczną grę w piłkę, podobnie serwis jest w tenisie czymś, bez czego nie da się odnieść sukcesu. Piszesz, że przez Karlovica tenis traci swój urok. Ja, który fanem Ivo też nie jestem, zawsze bacznie obserwuje z kim przyjdzie mu się zmierzyć, a nóż buki wystawią jakiś fajny kurs na tie-break w 1 secie czy jakiś over gemowy ???? Także cieszmy się, póki Ivo jeszcze gra, pozwólmy mu serwować po te 2-3 asy w gemie, bo jest barwną postacią w świecie tenisa i długo przyjdzie nam czekać, aż ktoś poprawi jego rekord w liczbie asów zaserwowanych w całej karierze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom