>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Indian Wells - 08.03-18.03.2018

Status
Zamknięty.
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Fratangelo-Auger A. 1 @1.75

Fratangelo wydaje mi sie faworytem. On gra slabo w tym sezonie i wynikow nie ma, ale tego turnieju nie odpusci. Obydwaj to ogolnie tenisisci z sukcesami w juniosskim tenisie. Fratangelo to jako Amerykanin wygral nawet juniorski French Open, wiec on prowadzic wymiany sie nie boi. Na pewno kariera Amerykanina nie obfituje poki co w sukcesy, bo juz jest w dobrym wieku tenisowym, ale on bardzo lubi grac w Indian Wells. IW to najwolniejsze z twardych kortow w cyklu Masters Series, jesli mnie pamiec nie myli. Fratangelo pokonywal juz tu kwalifkacje i urywal seta Djokovicowi w turnieju głownym. Rok temu Amerykanin byl w 2 rundzie (wygral z Tomicem i przegral z Berdychem). Auger jest jednak mlodszym zawodnikiem i tez chcialby pojsc w strone Shapovalova, ktory juz wyrobil sobie dobra marke, ostatnio Auger wojowal nawet po Europie. Talent tutaj niewatpliwie jest, ale ze wzgledu na miejsce rozgwywania turnieju postawie jednak na Fratangelo.
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Baghdatis Marcos vs Kokkinakis Thanasi
2/1: Baghdatis Marcos -1.5 games @2.06 1xbet
1/1: Baghdatis Marcos @1.94 1xbet

Wg mnie jeden z pewniejszych typów z kwalifikacji. Kokkinakis był jednym z tych obiecująco wyglądających tenisistów, jednak wieczne kontuzje powodowały duże przestoje w grach i treningach przez co od dawna nie może wejść na regularny poziom gry. W tym sezonie od nie dawna coś pogrywał jednak po raz kolejny kontuzja wyrzuciła go z challengera w Morelos i oddał mecz walkowerem, a było nie całe 2 tygodnie temu. Widać więc ze na Indian Wells nie ma co się spodziewać kangura w najlepszym wydaniu, a po drugiej stronie będzie stary wyga Baghdatis, który fakt faktem nigdy na amerykańskiej ziemii nie błyszczał to potrafi zaskoczyć niedoświadczone głowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
juwen 230

juwen

Użytkownik
Fabbiano - Klahn 1 @1.97
Jestem szczerze zdziwiony, że w tym meczu Włoch nie jest uważany za faworyta. Zapewne w jakimś stopniu wpływa na to fakt, że Fabbiano w tym roku ma bardzo słaby bilans (1/5, wszystkie mecze w turniejach ATP), ale oglądałem jego ostatnie spotkania z Krajinoviciem oraz Dzumhurem i uważam, że co najmniej jedno z nich powinien był wygrać. Mimo mało imponujących warunków fizycznych Włoch potrafi bić piłki płasko, mocno, a przy tym rozrzucać rywala po liniach. Nie serwuje dużo asów, to właśnie w wymianach zdobywa najwięcej punktów, co czyni go zawodnikiem znacznie bardziej zbalansowanym od jego przeciwnika.
No właśnie, Klahn w IW zagra z dziką kartą. W tym roku ma bilans 7/6, w co wlicza się jednak tylko jeden mecz z cyklu głównego - w kwalifikacjach do AO przegrał 1:2 z Ramanathanem. Najwięcej punktów zgarnął w Challengerze w Newport, gdzie dotarł do finału, w którym ostatecznie uległ Taylorowi Fritzowi. Oglądając Klahna właściwie ciężko doszukać się jednego wiodącego elementu gry, w którym wyglądałby pewnie. Mimo tego że jest leworęczny, uważam że nie do końca wykorzystuje ten atut przy serwisie. Za jego mocną stronę powinno uznać się forehand, z którego bywa bardzo groźny, ale jednocześnie popełnia z niego dużo niewymuszonych błędów. Jego piętą achillesową z pewnością jest backhand, grając z niego często szuka średniej jakości slajsów, które nie zdają egzaminu tym bardziej, gdy Klahn ustawiony jest kilka kroków za linią końcową. Podsumowując - dla mnie ten pojedynek to starcie typowego amerykańskiego tenisisty z drugiej setki rankingu, ograniczonego technicznie, mającego ten sam plan na każdy mecz, z uniwersalnym, dobrym wydolnościowo i kwestii poruszania się po korcie tenisistą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Panowie mam pytanie, w jakim legalnym buku jest najlepsza i najbardziej bogata oferta tenisa? Póki co gram na iforbecie, ale ilość meczów mnie po prostu wkurza... a jako, ze dopiero wracam po wnerwie na Państwo w związku z zablokowaniem m in bet365, to chciałbym się dowiedzieć ???? wiem, ze nie ten temat, ale ruszam tylko tenisa :p
 
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
Panowie mam pytanie, w jakim legalnym buku jest najlepsza i najbardziej bogata oferta tenisa? Póki co gram na iforbecie, ale ilość meczów mnie po prostu wkurza... a jako, ze dopiero wracam po wnerwie na Państwo w związku z zablokowaniem m in bet365, to chciałbym się dowiedzieć ???? wiem, ze nie ten temat, ale ruszam tylko tenisa :p
Na pewno fortuna ma bogatszą ofertę niż iforbet.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Panowie mam pytanie, w jakim legalnym buku jest najlepsza i najbardziej bogata oferta tenisa? Póki co gram na iforbecie, ale ilość meczów mnie po prostu wkurza... a jako, ze dopiero wracam po wnerwie na Państwo w związku z zablokowaniem m in bet365, to chciałbym się dowiedzieć ???? wiem, ze nie ten temat, ale ruszam tylko tenisa :p
Jeśli idzie o zakłady poboczne to Fortuna i Milenium. Natomiast Totolotek ma ITFy.
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Struff Jan-Lennard vs De Minaur Alex
1/1: De Minaur Alex @2.24 1xbet
Grzech nie zagrać kangura, który w bardzo dobrym stylu zaczął sezon na swojej ziemi. Jedynym czynnikiem przeciwko niemu to fakt, że nie grał sporo czasu i ciężko wyczuć dyspozycje i motywacje, jednak myślę, że otrzymanie WC na takie wydarzenie jakim jest Indian Wells powinno dać mu kopa. Na przeciwko Struff, który wcale nie błyszczy ostatnimi czasy, i któremu głowa czasem przeszkadza w meczu, więc mecz jak najbardziej do wyjęcia przez Alexa.
Kukushkin Mikhail vs Zverev Mischa
1/1: Kukushkin Mikhail @1.90 1xbet
Kursy delikatnie spadły i słusznie wskazują Kazaha jako faworyta. Zverev tegoroczny bilans 2/9 adekwatny do aktualnej formy, natomiast Kukushkin dobrze wyglądał w meczu z Tsitsipasem, i może młody Greg nie jest wygórowanym punktem odniesienia co do poziomu gry, to jednak można powiedzieć że sprawił mu problemy dość agresywną grą.
Miałem też grać Sandgrena, ale czuję że Basila może skreczować podobnie jak w Acapulco 2 tygodnie temu, a kurs dość przeciętny.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Lacko - Lajovic
Pojedynek ciekawy, kursy wyrównane.
Ja idę w stronę zawodnika, który w zeszłym roku osiągnął tutaj bardzo fajny wynik dochodząc do 4 rundy. Korty bardziej Lajovici pasuja, zdecydowanie. Jak wiemy, Indian Wells to najwolniejszy hard z całego sezonu, swiadczy o tym fakt, że typowe ziemniaki nawet dobrze sobie radza na tej nawierzchni.
Lajovic nie miał ostatnio szczescia co do losowań w poszczególnych turniejach i jego bilans wygląda słabo z tego roku, ale niech was nie zmyli to. Dusan w każdym z tych spotkań mimo że nie był faworytem to grał dobrze, solidnie. Po prostu rywale okazali się lepsi. Najbardziej chyba szkoooda mu tego spotkania ze Szwarcmanem na AO. Tam byl typowy mecz 50/50.
Lacko mial w tym roku mniej wymagających rywali i nawet pokonal Raonica na AO, ale to wynikało raczej z braku formy Kanadyjczyka niż z przewagi Lacko, bo w następnej rundzie poleciał z Kickerem. Reszta spotkań no cóż. Przegrał z Dutra Silva czy ostatnio z Gulbisem i to na zdecydowanie szybszych nawierzchniach niż tutaj.
Kluczem w typie jest na pewno nawierzchnia i jej szybkosc bardziej przypominająca kort ziemny, niż hard. Jest sporo wymian. Jak popatrzymy na poprzednie lata, Lacko bral udział dwa razy w turnieju głównym i dwa razy odpal w 1 rundzie z ziemniakami tj Gimeno Traver i Garcia Lopez. Tak też będzie i w tym przypadku,gdyż Lajovic lubi wolne nawierzchnie i lubi korty w Indian Wells. I zdecydowanie bardziej cenie Lajovica pod względem umiejętności. No i w końcu dostał łatwiejszego rywala w 1 rundzie, co powinien wykorzystać.
Lajovic, Dusan @1.78
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
weedplaja 152

weedplaja

Użytkownik
Miałem też grać Sandgrena, ale czuję że Basila może skreczować podobnie jak w Acapulco 2 tygodnie temu, a kurs dość przeciętny.
kurs 1.6 jest przecietnym? Po za tym co daje Ci krecz? Najwyzej bedzie zwrot lub zaliczenie w przypadku gry na unibecie.
Moim zdaniem typ lekko ryzykowny lecz ja pobiera.. Sandgren swietna forma do tego gra u siebie.
Sandgren win @ 1.6
Do tego fajny kurs na Sugite, ktory powinien pokonac na hardzie Zebballosa ktory spedzil poczatek roku na ziemii.
Y. Sugita win @ 1.44
Coric win @ 1.38
.
Zje slabego Younga.
Harrison win @ 1.38 mlody co raz lepszy do tego jego ojczysta ziemia nie powinien miec wiekszych problemow.
Mysle tez czy nie dac winu Gojowczyka nad Istominem ktory jest pod forma. Jakies podpowiedzi?
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
kura 1.6 jest przecietnym? Po za tym co daje Ci krecz? Najwyzej bedzie zwrot lub zaliczenie w przypadku gry na unibecie.
Moim zdaniem typ lekko ryzykowny lecz ja pobiera.. Sandgren swietna forma do tego gra u siebie.
Sandgren win @ 1.6
Do tego fajny kurs na Sugite, ktory powinien pokonac na hardzie Zebballosa ktory spedzil poczatek roku na ziemii.
Y. Sugita win @ 1.44
Corin win @ 1.38.
Zje slabego Younga.
Harrison win @ 1.38 mlody co raz lepszy do tego jego ojczysta ziemia nie powinien miec wiekszych problemow.
Mysle tez czy nie dac winu Gojowczyka nad Istominem ktory jest pod forma. Jakies podpowiedzi?
... Młody Harrison? Młody to jest rocznik 98/99, a nie Ryan Harrison rocznik 92.
 
weedplaja 152

weedplaja

Użytkownik
... Młody Harrison? Młody to jest rocznik 98/99, a nie Ryan Harrison rocznik 92.
wiesz ja nan troche qiecej lat 26lat to mlody gosc. Wiadomo ze nie ma 21 czy 17 jak Auger ale dla mnie dalej mlody. A zamiast lapac sie pierdol to mozna wniesc cos do analizy ;) bez spiny pozdrawiam
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
wiesz ja nan troche qiecej lat 26lat to mlody gosc. Wiadomo ze nie ma 21 czy 17 jak Auger ale dla mnie dalej mlody. A zamiast lapac sie pierdol to mozna wniesc cos do analizy ;) bez spiny pozdrawiam
no to ci powiem, że ten sugita to tak śmierdzi coś. nie grał jeszcze nigdy na indian wells, a nawierzchnia w IW jest bardzo wolna jak na hard. zresztą masz tutaj wszystkie mastersy i porównanie... Indian Wells jest tylko o 3.7 szybsze od Rzymu, czyli kortu ziemnego... Miejcie to na uwadze robiąc analizy.
Tak jak napisałem wcześniej, nawet typowe ziemniaki nie są na tym turnieju bez szans, a Zeballos pokazał ostatnio w Sao Paulo, że grać jeszcze umie i serwis mu działa...


SZYBKOŚĆ NAWIERZCHNI W MASTERSACH:

 
Otrzymane punkty reputacji: +49
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Propozycje na 1 runde:
Lacko-Lajovic 2 @1.8

Lajovic wydaje mi sie wygra. On nie gra zle, a ostatnio przegrywal na styku w Ameryce Poludniowej (np. z finalista Jarrym). Serb ma juz takei cisnienie na wygrana, ze motywacji nie zabraknie. Plus znakomity wystep w IW rok temu, wiec nie powinien odpasc w meczu otwarciu.
Smyczek-Djere 1 @1.4
Kombinacyjny sadze ze dobry. Smyczek tez po serii porazek. Pokonal kwalifikacje, wiec pora na jakies wygrane mecze. Chlop wygrywal juz mecze w IW i Miami. Ostatnio duzo lepiej bywalo w Miami co prawda, ale on nie ma co kombinowac. Smyczek musi zaczac tutaj dobrze grac, a ze jest juz rozegrany to powinien ograc rywala bez przeszlosci z tych turniejow.
Kukushkin-Zverev 2 @2

To jest taki typ na przelamanie, bo starszy z z braci Zverev ostatnio przegrywa wszystko. Niemniej jednak Mischa w IW zawsze grywal przyzwoicie. Kukushkin to jest bardzo trudny zawodnik. On gra dlugo zle turniej za turniejem, ale potrafi tez w formie pokonywac groznych graczy w czolowki. W jego przypadku jest tu czynnik nieprzewidalnosci, bo Kazach raz grywa dobre w IW, a raz w Miami i ciezko stwierdzic co tu sie wydarzy.
Zverev jak w tamtym sezonie mial swietne mecze, to teraz typ w jego strone nawet odstrasza. Licze tutaj jednak na mocne ciecie ze strony Niemca i kompletnie inna dyspozcyje.
Ja po prostu wiem, że jak Mischa nic nie ugra w IW, to tym bardziej nie ugra w Miami, bo tam zawsze gral z kolei tragedie i nie sadze by to sie zmienilo.
 
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
no to ci powiem, że ten sugita to tak śmierdzi coś. nie grał jeszcze nigdy na indian wells, a nawierzchnia w IW jest bardzo wolna jak na hard. zresztą masz tutaj wszystkie mastersy i porównanie... Indian Wells jest tylko o 3.7 szybsze od Rzymu, czyli kortu ziemnego... Miejcie to na uwadze robiąc analizy.
Tak jak napisałem wcześniej, nawet typowe ziemniaki nie są na tym turnieju bez szans, a Zeballos pokazał ostatnio w Sao Paulo, że grać jeszcze umie i serwis mu działa...
Widziałem ostatnio mecz Zeballosa z Dutrą i kompletnie mnie nie przekonał. Z backhandu walił takie słabe balony na środek, że ciężko mi to było oglądać i wyłączyłem ten mecz, może potem grał trochę agresywniej bo w końcu pokonał tego Dutre, ale myśle że z Sugitą dzisiaj poleci.
 
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
Ja myślę że nie warto tego ruszać, mi kilka dni temu Fritz spierdzielił taśme na 3 koła przegrywając z Darianem Kingiem (ostatni mecz, przysłowiowy pewniaczek na dobitke 1.20 kurs) i tym sposobem już na niego nigdy nie postawię, pieprze ryzykować pieniądze na jego widzimisie, czy dzisiaj chce mu się grać czy odpuszcza spotkanie bo zaraz inny turniej...
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Fritz✅powinien wygrać. Opelce zabrać serwis, i jest totalnie bezradny. Fritz mimo iż nie gra na miarę talentu, to zawodnik zwyczajnie dużo lepszy czysto tenisowo.
Shapovalov✅ i Tsitsapas✅ do tego. Kanadyjczyk gra z Barenkinsem, który groźny jest tylko w hali, różnica poziomów. Grek ma przebijadło Albota, i ze swoim ofensywnym repertuarem powinien go bezproblemowo odprawić. To jest duzy turniej, poważne pieniądze, powinno być zdecydowanie mniej dziwnych wyników, a modzi są na dorobku, więc motywacji nie powinno im zabraknąć.
ako 2,61.✅
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
A ja polecam Bennetteu z Chardym po 1.55 fortuna. 0:2. Chardy zagral lepiej.
Julien to charakterny gracz, Chardy gra dno od lat, jeszcze walkower 1.03.18 oddal w jakims turnieju. Julien jak zalaczy swoj niszczycielski tenis to nie bedzie co zbierac. dzis ten typ no musi wejsc nie ma innej opcji.
Co do Tsitsipasa. Grek jest mentalnie slaby, ostatnio zenujaca forma. Na maczce moze wypalic,ale na twardych kortach , mimo,ze sa wolniejsze w Indian nie ugra wiele wg mnie. Panowie sie nie spotkali jeszcze w tourze wiec beda sie docierac na korcie. Wg mnie Albot urwie seta kursy kolo 1.7 fortuna a mecz w jego zasiegu z tak slabym psychicznie graczem jakim jest Tsitsipas ostatnio.
Sugita vs Zeballos. Sugita 1.42 fortuna 1:2. Sugita cienias, zastanawialem sie czy na Lajfie nie puscic Zeballosa po 6.0 ale w tygodniu nie gram za wieksze sumy a szkoda. Sugita dosyc solidnie ostatnio, zeba to ziemniak i gral kaszane nawet na maczce.
Coric vs Young .Coric 1.36 fortuna 2:0 Coric zaprzebija znowu Younga,znowu mozliwe 3 sety.
Medviedev vs Johnson . Medviedev 2.0 fortuna 2:0. Medviedev 2:0 w h2h i Johnson to dno ostatnio, a jeszcze na wolniejszym korcie to juz rusek go zajedzie.
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NDY3NzE2MDMwMDqlGiC2byu4M3gGDvU=&amp;kind=MAIN
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom