>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Indian Wells, 08-18.03.2012

Status
Zamknięty.
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Nadal/Lopez - Paes/Stepanek @ 2.10 Bet365 ✅ 63 76

Stawiam tutaj na debel hiszpanski mimo tego iz po drugiej stronie siatki beda swiezy mistrzostwie
z AO Paes/Stepanek. Nadal/Lopez swietnie zaczeli ten turniej pokonujac Llodre/Zimonjica 6-4 6-4 i ubieglorocznych mistrzow Dolgopolov/Malisse 6-4 6-3. Hiszpanie 2 lata temu wygrali ten turniej i napewno beda chcieli powtorzyc ten wynik tym bardziej ze niedlugo Olimpiada i pasuje po drodze zgarnac jakis tytul aby rywale nie zapominali kogo maja sie w Londynie obawiac. Stepanek skupil sie rowniez na singlu gdzie po dlugim meczu ulegl Tsondze co moze miec jakies znaczenie w dzisiejszym spotkaniu. Niby to profesjonalista ale wiek zawansowany juz ma i Stepanek zawsze bardziej faworyzywal singla. Nadal teraz jedzie w singlu grajac z Dolgopolovem ale w tym przypadku raczej Hiszpan nie odczuje zmeczenia bo po pierwsze Ukrainiec jest wlasnie niszczony wiec zapowiada sie szybka &quot;godzinka&quot; a po drugie Rafa to prawdziwy atleta.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Niezle jaja, kazdy buk ma linie 18.0 - 19.0 a tu taka linia od WH z takim kursem. Jak dla mnie nic tylko brać, w pelni popieram. Ta linia to jest jakis zart ;)
Istomn - JMDP over 19.5 @1.66 bet365 ✅
Obaj ostatnio dobra forma. Oczywiscie nie ma co porownac Istomina do JMDP, bo to nie ta półka ale jak na swoje mozliwosci Denis prezentuje sie swietnie. Ostatnio final w San Jose, pozniej wtopa w Memphis z pozniejszym triumfatorem Melzerem hanby mu nie przynosi to samo tyczy sie przegranej z Roddem w Delray. Najbardziej martwi mnie mecz z Chelą gdzie obaj panowie lamali sie jak zapalki ale pozniej sensacyjny pogrom nad Ferrerem. Ugranie 8 gemow to nie jest duzo z serwisem jaki posiada Istomin. Tie break jak najbardziej mozliwy. O JMDP to nawet nie ma co pisac bo jak narazie swietna forma, jedyne przegrane w tym roku to 3x Fed i 1x Bagieta (na samym poczatku sezonu).
edit2: No i linia u Feda jednak przekroczona, WilliamHill wiedzial co sie swieci ????
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Witam, co Panowie sądzicie o typie na Almagro +1,5seta po kursie 3?skoro mógł wygrać Andujar dlaczego lepszy Almagro miałby tego nie zrobić?Wiem że mecz meczowi nierówny i tak się nie patrzy ale w formie musi być zmiatając w perfidny sposób Berdycha, nie oglądałem tego meczu może ktoś by mógł się podzielić informacją jak grał Hiszpan?wczoraj sugerowałem się nazwiskami, nie oglądałem meczy dlatego takie słabe typy z mojej strony, czasami jak patrzę na Djokovica mam wrażenie jakby miał zaraz przegrać ale to jest tylko udawanie, Panowie nie takie rzeczy się zdarzały w tenisie ale grając za symboliczną 100 na &quot;farta&quot; choć nie do końca na Almagro i Nalbandiana mamy prawie 5000zł!czy nie warto zaryzykować?myślicie że Hiszpan ma szansę?jak się wogóle Djoko prezentuje?czy ten przegrany set był wynikiem oszczędzania sił czy zasłużenie Pablo wygrał, a może grypa któregoś dopadnie co o tym myślicie kaska nieduża a do wejścia spoooro, pozdrawiam.
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Witam, co Panowie sądzicie o typie na Almagro +1,5seta po kursie 3?skoro mógł wygrać Andujar dlaczego lepszy Almagro miałby tego nie zrobić?Wiem że mecz meczowi nierówny i tak się nie patrzy ale w formie musi być zmiatając w perfidny sposób Berdycha, nie oglądałem tego meczu może ktoś by mógł się podzielić informacją jak grał Hiszpan?wczoraj sugerowałem się nazwiskami, nie oglądałem meczy dlatego takie słabe typy z mojej strony, czasami jak patrzę na Djokovica mam wrażenie jakby miał zaraz przegrać ale to jest tylko udawanie, Panowie nie takie rzeczy się zdarzały w tenisie ale grając za symboliczną 100 na &quot;farta&quot; choć nie do końca na Almagro i Nalbandiana mamy prawie 5000zł!czy nie warto zaryzykować?myślicie że Hiszpan ma szansę?jak się wogóle Djoko prezentuje?czy ten przegrany set był wynikiem oszczędzania sił czy zasłużenie Pablo wygrał, a może grypa któregoś dopadnie co o tym myślicie kaska nieduża a do wejścia spoooro, pozdrawiam.
darowałbym sobie, jeśli już za drobne
Nole to nie Berdych i nie będzie tak wawalał i lepiej będzie rozrzucał Almagro
Hiszpan wczoraj solidnie, dobrze funkcjonował bh i serwis, ale ciężko porównać return Czecha i Serba, lepiej jakiś hc gemowy, ale to też takie śliski
raczej darować sobie
dla mnie peffka Isner, nie widziałem meczu ostatniego Dużego Jasia (większą część z Monaco i Gilem), ale widziałem Simona z Harrisonem, dla mnie Isner, bo przełamać go Simonowi będzie ciężkooo, a złamać Francuza co pokazał młodziak nie jest ciężko
John nie będzie prowadził aż tak długich wymian z Simonem, bo serwis mu sporo pkt wygeneruje, a nawet w tych długich wymianach nie jest bez szans, gdyż Harrisonem Francuz wygrywał ok 55% takich długich wymian, czyli przewaga mała; Isner poprawił grę z głębi kortu i nie jest na straconej pozycji w tym elemencie, a nie wydaje mi się, że się spali jak Ryan (TB do 0 po samych błędach i 3. secie też przy bp zawalał, gdyby wynik był przesądzony mogłoby się wydawać 67 25, bez presji lepiej to wyglądało)
Isner po 1,6 brać
 
montanelli 51

montanelli

Użytkownik
Isner J. - Simon G. ✅✅✅ (6-3, 1-6, 7-5)
1,5 Unibet
Simon odprawił po trzech setach Harrisona co nie zaskoczyło mnie specjalnie, tak samo jak nie zaskoczyło mnie odprawienie psychola Wawrinki. Na pewno łatwo nie będzie, ale nawet jak będą kłopoty to Isner wyserwuje sobie mecz w TB. Urwany set dla Simona też się może zdarzyć, ale mecz jak najbardziej Isner, który bez problemu może w tej chwili rywalizować ze ścisłym topem.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Polecam mocno z wejścia.
Simon - Isner O 23.5 @1.85 ✅
Lutek napisał - przebijacze z Isnerem nie wygrają. Święta prawda, lecz kontrargumenty ws Simona mam.
Monaco robi podstawowe błędy grając z Isnerem, przede wszystkim brak rotowanego serwisu. Simon ma nawet dobrą siłę i do tego świetnie nim kieruje. Mecz na US Open pokazał jak można ugrać spokojnie seta i walczyć przez calutki mecz z Johnem. Stosuje dużo slajsów, bardzo dużo - z którymi Isner, gdy pędzi jeden za drugim ma problem. Gilles lepiej bije po rogach niż Monaco. Temu drugiemu piłka tak czy siak spada bardziej koło środkowej, końcowej linii, a Francuz tym uderzeniem ewidentnie spychał Isnera bądź były to bardzo efektowne + efektywne kończące. Poza tym nie popełni tylu własnych UE co Argentyńczyk. Powoli odzyskuje formę i rytm &quot;swojej gry&quot; na turnieju w IW.
Isnera opisywać nie trzeba, co będzie trzeba to wyserwuje i skończy swoim bombowym uderzeniem ;)
lokaty ▶
Nadal 1.12
Djokovic 1.08
O meczu Potro z Fredem na jutro już się pisać nie chce, ile można?
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Kuchcik zdziwisz się z tymi UE, Simon z młodym Amerykaninem nie wytrzymywał długich wymian, jak pisałem prawie 50/50, sam grając 2-3 metry za linią końcową
O możliwy, bo Simon pewnie do TB jakiegoś doprowadzi, ale wolę Isnera po 1,6 jak rano dawali
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Ja jednak podbiję dziś na Frenczmena.

Simon prawde mówiąc jeśli tylko użyje odpowiednio swojej &quot;głowy&quot; to może ten mecz wygrać, nawet w dwóch setach. Ostatni ich mecz i jedyny podczas US Open był bardzo wyrównany a ponadto Isner był w trochę lepszej formie i o wszystkim zadecydowały głównie tiebreaki, w których Amerykanin niejednokrotnie już ogrywał większość graczy w tourze.

O stylach wypowiadał się tutaj nie będę, bo już trochę było pisane na ten temat. Pamiętam, że podczas USO bił na łeb Isnera w wymianach stojąc sobie kilka metrów za linią wyrzucając większość piłek spowrotem w kort po czym w większości je wygrywając, ale... Isner jak Isner, w kluczowych momentach serwis funkcjonował jak powinien i ratował sytuacje.

Dziś podejrzewam, że będzie podobnie i jeśli tylko Gilles nie będzie partaczył przy swoim podaniu i zaprezentuje podobny tenis jak chociażby w I secie z Wawrinką to może być na prawdę ciekawie.

Isnera nigdy nie uważałem za jakiegoś drwala, bo ten gość na prawdę prócz serwisu potrafi pobawić się w wymianach, ale nie sądze by te jego &quot;kończące&quot; w jakiś bardzo groźny sposób działały tutaj na niekorzyść Francuza.

Czy Simon będzie potrafił sprostać zadaniu? jak już wyżej wspominałem - zależy od jego siły &quot;mentalnej&quot; ,która dziś w nocy nieco zanikała w spotkaniu z młodym Harrisonem.. Tego się obawiam najbardziej. Mimo wszystko kurs wart strzału i ja w to wchodzę.


Gilles Simon - John Isner @ 2,90 // Pinnacle
Gilles Simon +2,5 - John Isner @ 2,02 // Pinnacle
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
A co myślicie o Nadal/ Lopez z naszą parą po 1.83? WH ✅

Z jednej strony nigdy nie stawiam na pary, które grają raz na rok ze sobą, albo są zbieraniną graczy na dany turniej, ale ta para mnie zadziwia. Prof już napisał trochę historii jeśli chodzi o debel hiszpański ale jednak pokonanie tu takich debli jak Llodra M./Zimonjic N., Dolgopolov A./Malisse X., Paes L./Stepanek R. robi wrażenie.

Co do Polaków to nigdy im nie zaufam w 100%. Jak im siądzie serwis to mogą każdego pokonać jak nie to odpadają z byle kim. Dziś jak serwis będzie szwankował to rywale na pewno to wykorzystają. Myślę, że po takim kursie można ich spróbować.
 
lukasss 35

lukasss

Użytkownik
A co myślicie o Nadal/ Lopez z naszą parą po 1.83? WH

Z jednej strony nigdy nie stawiam na pary, które grają raz na rok ze sobą, albo są zbieraniną graczy na dany turniej, ale ta para mnie zadziwia. Prof już napisał trochę historii jeśli chodzi o debel hiszpański ale jednak pokonanie tu takich debli jak Llodra M./Zimonjic N., Dolgopolov A./Malisse X., Paes L./Stepanek R. robi wrażenie.

Co do Polaków to nigdy im nie zaufam w 100%. Jak im siądzie serwis to mogą każdego pokonać jak nie to odpadają z byle kim. Dziś jak serwis będzie szwankował to rywale na pewno to wykorzystają. Myślę, że po takim kursie można ich spróbować.
Ja myślę, ze jak najbardziej Polacy ich zniszczą. Tak słyszałem, że jakimś fartem Nadal z Lopezem wygrali ten turniej 2 lata temu, ale nic 2 razyz się nie zdarza i teraz i tak już zaszli za daleko. Serio robią na tobie wrażenie pary, które pokonali. Na mnie nie robią najmniejszego wrażenia. Llodra kreczował w singlu więc nie był w pewni sprawny. Dolgopolov to żaden deblista, a Malisse to nierówny pajac. Stepanek największego drewno w ATP. Polacy może też nie mieli jakiejś trudnej drogi po 1/2, ale są dużo lepszą bardziej doświadczoną parą i nie ma opcji aby przegrali taki mecz. Dodatkowo są w dobrej formie w tym sezonie. 1/4 AO gdzie przegrali z Bryanami, finał w Dubaiu. Teraz będzie finał IW, także super. Także 2.20 na Polaków to super typ, ale oczywiście największa promocja dzisiaj to Isner. Simon nawet bez 1% szans na wygraną.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Zdecydowanie. Nadal/Lopez to debel warty grzechu. Fakt, że grają ze sobą rzadko, przynajmniej oficjalnie, zupełnie mi nie przeszkadza. Lopez o orientacji deblowej z Nadalem tworzą ciekawy duet, który na Indian Wells zawsze się sprawdza. Wygrany turniej w &#39;10, rok wcześniej przegrali z Bryanami, a w poprzednim sezonie odpadli z Fedrinką. Nie wiem jaka jest przyczyna tego, że na IW świetnie im idzie, a przede wszystkim, że Rafael nie bagatalizuje tych rozgrywek to są parą, która może ograć polski debel. Raz im się to udało, w końcu rok temu Hiszpanie wygrali po dwóch tie-breakach. Jeśli grać to jak najszybciej albo czekać na live, bo kursy mają tendencję spadkową.
Nadal/Lopez @1.83 ✅
Kuchcik słusznie wspomniał o kolejnym spotkaniu Rogera z Del Potro. Mimo tego, że RF traci sety z Raonicem i Belluccim to mecz z Argentyńczykiem stoi na innym poziomie, jeśli chodzi o nastawienie Szwajcara. Nie zdziwie się, jeśli Roger straci 1. seta podobnie jak w poprzednich rundach, ale wygrać mecz powinien Federer. Ten mecz o dziwo powinien być przekalkowany z ostatnich starć damskiego touru, czyli spotkań Azarenki i Isi. Poza tym 1.4? Sporo. Raczej nie urośnie, więc chyba warto pograć już dzisiaj.
Roger Federer @1.40 ✅
PS.
Tak słyszałem, że jakimś fartem Nadal z Lopezem wygrali ten turniej 2 lata temu, ale nic 2 razyz się nie zdarza i teraz i tak już zaszli za daleko.
Pozdrów źródło i utrzymuj kontakt ;)
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Tylko niech nikt nie wierzy w to co pisze kolega lukass powyżej. Pary Llodra/Zimonjic i Paes/Stepanek to absolutny top, dolgo/malisse to też trudni rywale. Nadal w deblu gra bardzo dobrze, nie ma łatwego w odbiorze serwisu, ma bardzo dobre woleje i potrafi rewelacyjnie mijać. Nie mówię już o wymianach crossowych w których jest lepszy od naszych deblistów razem wziętych. Lopez to doświadczony deblista z dużymi sukcesami, zawsze Nadal go jakoś ciągnie.
Stepanek największe drewno atp?
Simon też ma więcej niż 1% szans na wygraną.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
ale oczywiście największa promocja dzisiaj to Isner. Simon nawet bez 1% szans na wygraną.
A to ciekawe.. profesjonalne wręcz podejscie do sprawy :razz:

Dla przypomnienia trochę fachowych rad z poprzedniego turnieju w Delary Beach &amp; Acapulco w twoim udziale:

Co do meczu, to 100% Almagro win.
Rezultat? Verdasco wygrywa 2:0

100% zwycięstwo Gulbisa
Rezultat? Matosevic wygrywa 2:1

Ta pewność siebie i ignoranckie podejscie do sprawy w tenisie prędzej czy później odprawi cię z manetkami, koleżko.
 
lukasss 35

lukasss

Użytkownik
Tylko niech nikt nie wierzy w to co pisze kolega lukass powyżej. Pary Llodra/Zimonjic i Paes/Stepanek to absolutny top, dolgo/malisse to też trudni rywale. Nadal w deblu gra bardzo dobrze, nie ma łatwego w odbiorze serwisu, ma bardzo dobre woleje i potrafi rewelacyjnie mijać. Nie mówię już o wymianach crossowych w których jest lepszy od naszych deblistów razem wziętych. Lopez to doświadczony deblista z dużymi sukcesami, zawsze Nadal go jakoś ciągnie.
Stepanek największe drewno atp?
Simon też ma więcej niż 1% szans na wygraną.
Ale czemu się wtrącasz, skoro się nie znasz? Po pierwsze czytaj ze zrozumieniem. Tak Llodra/Zimonjic to czołowa para, ale czy ja powiedziałem, że nie? NIE. Powiedziałem o kontuzji Llodry, błagam czytaj ze zrozumieniem, to nie jest takie trudne. Paes ze Stapankiem zaczeli grać ze sobą dopiero w tym roku, więc mówienie o nich czołowa para świata jest raczej na wyrost. A mówienie o Dolgo i Mallssie &quot;trudni rywali&quot; to już jest po prostu śmieszne. Dolgo i debel? LOL Ale nie jesteśmy tu aby się śmiać, ale żeby merytorycznie dyskutować, także proszę, jak nie masz o czymś pojęcia to się nie wypowiadaj.

Och lutek och och. A teraz może przeczytaj moje wypowiedzi jeszcze raz, spróbuj zrozumieć o czym pisałem, spróbuj zrozumieć kontekst. Przeczytaj uważnie ze zrozumieniem. Jak będziesz miał jakieś pytania to wal śmiało.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Ale czemu się wtrącasz, skoro się nie znasz? Po pierwsze czytaj ze zrozumieniem. Tak Llodra/Zimonjic to czołowa para, ale czy ja powiedziałem, że nie? NIE. Powiedziałem o kontuzji Llodry, błagam czytaj ze zrozumieniem, to nie jest takie trudne. Paes ze Stapankiem zaczeli grać ze sobą dopiero w tym roku, więc mówienie o nich czołowa para świata jest raczej na wyrost. A mówienie o Dolgo i Mallssie &quot;trudni rywali&quot; to już jest po prostu śmieszne. Dolgo i debel? LOL Ale nie jesteśmy tu aby się śmiać, ale żeby merytorycznie dyskutować, także proszę, jak nie masz o czymś pojęcia to się nie wypowiadaj.

Och lutek och och. A teraz może przeczytaj moje wypowiedzi jeszcze raz, spróbuj zrozumieć o czym pisałem, spróbuj zrozumieć kontekst. Przeczytaj uważnie ze zrozumieniem. Pozdro.
Dopiero zaczęli? ????

dobre info nie jest złe.

Oni ponowili grę ze sobą i oczywiście wygrane AO nic nie znaczy, zwykły fart.

Dolgo i Malisse to zwycięzcy IW 2011. To nic ze zjechali m.in. Fredów i Braci. Alex daje taką przewagę szybkim serwem i dobrym odegraniem FH z końcowej ze mistrzowie tenisa nie wiedzieli jak zrobić, by ich nie mijał.

wniosek: oczywiście kaleka deblowa...

gdyby kiedyś Nadal zrezygnował z singla co jest niemożliwe (na jeden turniej oczywiście) to by obalili każdego po kolei. Może zagrają na Igrzyskach i niektórzy zobaczą jaka to genialna para, a przede wszystkim współpraca i inteligencja Marca Lopeza.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Och lutek och och. A teraz może przeczytaj moje wypowiedzi jeszcze raz, spróbuj zrozumieć o czym pisałem, spróbuj zrozumieć kontekst. Przeczytaj uważnie ze zrozumieniem. Jak będziesz miał jakieś pytania to wal śmiało.
A co ma czytanie ze zrozumieniem do &quot;zacytowania&quot; - powtarzam, &quot;zacytowania&quot; 3 prostych zdań, które jak widać idą doskonale w parzę z twoim jak już pisałem ignoranckim podejściem a z drugiej strony podejrzewam, że znikomą wiedzą nt. tej dyscypliny ?
 
damnie88 18

damnie88

Użytkownik
gdyby kiedyś Nadal zrezygnował z singla co jest niemożliwe (na jeden turniej oczywiście) to by obalili każdego po kolei. Może zagrają na Igrzyskach i niektórzy zobaczą jaka to genialna para, a przede wszystkim współpraca i inteligencja Marca Lopeza.
I dlatego warto dzisiaj zagrać na Hiszpanów po dosyć sympatycznym kursie. ????
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Kuchcik słusznie wspomniał o kolejnym spotkaniu Rogera z Del Potro. Mimo tego, że RF traci sety z Raonicem i Belluccim to mecz z Argentyńczykiem stoi na innym poziomie, jeśli chodzi o nastawienie Szwajcara. Nie zdziwie się, jeśli Roger straci 1. seta podobnie jak w poprzednich rundach, ale wygrać mecz powinien Federer. Ten mecz o dziwo powinien być przekalkowany z ostatnich starć damskiego touru, czyli spotkań Azarenki i Isi. Poza tym 1.4? Sporo. Raczej nie urośnie, więc chyba warto pograć już dzisiaj.
Roger Federer @1.40

PS. Pozdrów źródło i utrzymuj kontakt ;)
Niestety nie jestem taki pewien ????
Oglądałem dwa ostatnie mecze Federera i o ile problemy w meczu z Raonicem byłem w stanie zrozumieć to dzisiaj grając z Bellucim szwajcar wyglądał fatalnie. DAwno nie widziałem go popełniającego tak niedorzecznych błędów z BH, zresztą liczba UE ogromna. Wyglądało to tak (poza 2 setem) jakby grał z kimś z pierwszej 4 ATP ... Serce za Rogerem, rozum mówi - nie kuś losu. Bo kurs zacny ...
Ze swojej strony odpuszczam sobie typowanie i czekam na przenosiny do Miami.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Niestety nie jestem taki pewien ????
Oglądałem dwa ostatnie mecze Federera i o ile problemy w meczu z Raonicem byłem w stanie zrozumieć to dzisiaj grając z Bellucim szwajcar wyglądał fatalnie. DAwno nie widziałem go popełniającego tak niedorzecznych błędów z BH, zresztą liczba UE ogromna. Wyglądało to tak (poza 2 setem) jakby grał z kimś z pierwszej 4 ATP ... Serce za Rogerem, rozum mówi - nie kuś losu. Bo kurs zacny ...
Ze swojej strony odpuszczam sobie typowanie i czekam na przenosiny do Miami.
spokojnie, identyczna sytuacja jak w Rotterdamie. Tam Federer przed meczem z JM Del Potro grał tak ze patrzeć się nie chciało (jedynie 2 set z Denką na poziomie), a wiemy jak zagrał z Argentyńczykiem. Po prostu gracz też człowiek i widzi kto stoi po drugiej stronie, a wiadomo jak traktuje te mecze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom