>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Indian Wells, 08-18.03.2012

Status
Zamknięty.
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Na jutro..
W tym przypadku konsekwentnie podbijam na Gillesa. Udało się wczoraj z Wawrinką i nie ma co ukrywać, to własnie Frenchmen rozdawał karty. Nie popełniał tak wielu błędów, serwis siedział i bardzo fajnie to wyglądało, kiedy biedny Stasiu po kilku wymianach, choć często narzucał tępo - wywalił piłkę po swoim &quot;magicznym&quot; bh na out. Z Harrisonem może być podobnie, tymbardziej że on po prostu nie ma w zanadrzu jakiegoś specyficznego arsenału i uważam, że styl jaki preferuje Simon nie będzie mu zbytnio na rękę, tak jak i w przypadku Wawrinki. Jeśli tylko Francuz zagra na odpowiednich dla niego obrotach, to o wynik jestem spotkojny.

Ryan Harrison - Gilles Simon @ 1,73 // Pinnacle ✅ 6-7, 7-5, 1-6
 
2gp 1

2gp

Użytkownik
M. Raonic - Federer - Typ 1
Kurs 5
Betfair
Ktoś może powiedzieć kurs na federera ponad 1.2 super okazja. W tych okolicznościach nie zgodzę się. Wirus grypy żołądkowej w przeciągu dwóch dni wykluczył już z walki ośmiu graczy. Skoro Federer wspomniał że również on sam ma takie problemy podobnie jak jego najbliższa rodzina to trzeba grać na Raonica po kursie 5. Tego wirusa nie da się zwalczyć w jedną dobę, ba teraz będzie już tylko gorzej z jego organizmem, nie trzeba chyba mówić że na tym poziomie zawodów niedyspozycja będzie kosztowała porażkę. Dla ostrożnych można zagrać teraz a przed meczem skontrować bo ten kurs z pewnością będzie spadał.
Wszyscy psioczą na Raonica jaki to drewniak i ciężko ogląda się jego mecze. OK numerem 1 ATP przy tych wymiarach to on nigdy nie będzie ale zobaczmy na jego serie zwycięstw i daje zarobić w ostatnim okresie.
Bardzo mądry i rzeczowy post. Jestem podobnego zdania tym bardziej, że grypa żołądkowa jest naprawde przeje**ana. Kto to przezył ten zrozumie. Serwis Raonica to jego podstawowy atut. Od 22 latka nie można wymagac tez niewiadomo jakiej psychiki, zobaczycie, chlopak dorośnie to bedzie miażdzył bo ma atuty i talent. Stawiam na Raonica, sądze ze w tajbrekach uzyska przewage, bo jesli z Federerem naprawde jest źle to moze mu być cieżko przełamać rywala a sam moze miec problemy z wygraniem wlasnego podania. gorzej jak Roger tak tylko wymyśla a wcale nie jest z nim tragicznie. Od rana ten typ byl dla mnie no bet ale coraz bardziej mam ochote za drobne postawic na Raonica
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Jestem podobnego zdania tym bardziej, że grypa żołądkowa jest naprawde przeje**ana. Kto to przezył ten zrozumie
Wszystko ok, tylko kto o zdrowych zmysłach wyjdzie z ów grypą żołądkową do gry ? Federer ? Przecież w połączeniu z wysiłkiem fizycznym można zrobić sporo &quot;bałaganu&quot; na korcie.

Szukanie na siłe zwycięstwa Raonica, gdzie jako główny argument przedstawiana tu jest ewentualna grypa żołądkowa Federera... błagam.
 
eriksson88 16

eriksson88

Użytkownik
Pozwolę sobie odnieść się do kilku wpisów, ale celowo będę cytował bez oznaczenia, czyj to cytat, bo to w niczym nie zmienia meritum, a tylko najczęściej prowadzi do personalnych wycieczek.
Nie sądzę, żeby urwał Federerowi chociaż 1 seta, nawet po TB, które Fed gra niesamowicie. (ostatni z JMDP, przegrywał 6-2, wygrał 8-6).
Jeśli przegrywał 2:6, a wygrał, to moim zdaniem trudno mówić, że zagrał niesamowicie. Niesamowicie to on umiał odrobić stratę, ale jako całość zagrał raczej nierówno. Piszę to nie dlatego, żeby się przyczepić o słowo, ale dlatego że to prowadzi do nadużyć - często zauważam (i możliwe, że mi też się to zdarzyło), że zamiast robić rzetelną analizę, robi się wszystko, żeby ukryć walory drugiego gracza i udowodnić swój typ. Takie udowadnianie tezy za wszelką cenę.
Roger w swojej optymalnej formie takie drewna jak Raonic demoluję i ośmiesza, ale w obliczu wydarzeń z ostatnich dni, wcale nie jestem pewien wygranej Szwajcara, który odwołał swój dzisiejszy trening.
Jeśli Raonić vel Drewno jest w top 30 i w tym roku, do momentu turnieju Indian Wells, notował rekord 15:2, to źle to świadczy raczej o bardziej &quot;wszechstronnych&quot; zawodnikach, którzy zbierają od niego cięgi.
Zgodzę się jednak z tym, że może być mu trudno wejść wyżej i osiągnąć np. pułap, na którym znajduje się obecnie Isner. Czy taki gracz może dołożyć jakąś szeroką paletę zagrań? Osobiście wątpię. Jak będzie inaczej - każdy może mi to po czasie wytknąć.
Z kącika statystyka:
- w tym roku Raonić wygrał dwa mecze z zawodnikami będącymi wyżej od niego w rankingu (Tipsa i Nico na początku sezonu); z innymi nie grał;
- co do skuteczności w tie-breakach (wybiórczo kilku zawodników, od stycznia 2011 do dzisiaj):
a) Roger TB 23:11 68%
b) Novak TB 12:12 50%
c) Murray TB 17:5 77%
d) Isner TB 43:36 54%
e) Raonic TB 32:15 68%,
- statystyki Rogera w meczach z big-serverami z top 50 (także tymi, których gra nie ogranicza się do serwisu):
a) z Isnerem 2:1
b) z Rao nie grał
c) z Ciliciem 3:0
d) z Andersonem nie grał
e) Karlović 10:1
f) Ljuba 13:3
g) z Roddickiem 21:2 [15 TB]
Wiadomo, do statystyk należy podchodzić z odpowiednim dystansem.
PS. Federer - Raonić - w normalnej dyspozycji 1 bez wahania, DW 2:0 za mniejszą stawkę, w obecnej chwili średnio widzę sens grania. Grypa żołądkowa trzyma zazwyczaj trzy dni. ;)
 
gaux 8

gaux

Użytkownik
Marcos Baghdatis - Alexandr Dolgopolov @1.66 ⛔

Mało czasu do meczu zostało ale nikt nie wspomniał o nim, a jak dla mnie dość ciekawy kurs. Baghdatis w Indian Wells jak narazie bardzo solidnie 2:0 z Chardym oraz 2:0 z Lopezem to wyniki bardzo przyzwoite. Wcześniej w Dubaju odpadł z Tsongą ale Francuz jest teraz naprawdę mocny i zasłużenie wskoczył na 5 miejsce w rankingu ATP. Dolgopolov tutaj w Kalifornii jak dotychczas rozegrał jeden mecz z Darcisem. Ukrainiec długo męczył się aby wreszcie odprawić Belga po 3-setowym boju (6:7 6:3 7:5). Wcześniejsze tegoroczne wyniki Dolgopolova także nie powalają. Ukraińca pokonał nawet Kubot. Myślę, że warto spróbować na solidnego Cypryjczyka.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Z kącika statystyka:

- statystyki Rogera w meczach z big-serverami z top 50 (także tymi, których gra nie ogranicza się do serwisu):
a) z Isnerem 2:1
b) z Rao nie grał
c) z Ciliciem 3:0
d) z Andersonem nie grał
e) Karlović 10:1
f) Ljuba 13:3
g) z Roddickiem 21:2 [15 TB]
Ljuba i Arod serwismeni? Ejrod momentami stara się trzymać piłkę w korcie dłużej niż Ferrer, Ljuba zawsze lubił przyciąć na mączce, pograć slajsem, na pewno nie opiera gry tylko na serwisie.

M. Granollers vs R. Nadal 1 (+7,5 gema) @1,45 8/10
M. Granollers +1,5 seta @5,21


Wiadomo, Rafa faworyt itp ale żeby Marcel nie ugrał 5 gemów? Panowie się doskonale znają, lubią, nie wnikam czy to będzie miało wpływ na wynik meczu, aczkolwiek biorąc pod uwagę umiejętności wcale nie przekreślałbym szans Granollersa. Niezły serwis, skuteczny pod siatką. Odstaje od stereotypu Hiszpańskiego przebijaki. W dodatku Rafa w super formie nie jest, często zdarzają mu się proste błędy. Myślę że 5 gemów to dla Marcela wielki problem nie będzie, ba, myślę nawet że jest w stanie ugrać seciora.
 
B 2

bakbartek10

Użytkownik
Marcos Baghdatis - Alexandr Dolgopolov @1.66

Mało czasu do meczu zostało ale nikt nie wspomniał o nim, a jak dla mnie dość ciekawy kurs. Baghdatis w Indian Wells jak narazie bardzo solidnie 2:0 z Chardym oraz 2:0 z Lopezem to wyniki bardzo przyzwoite. Wcześniej w Dubaju odpadł z Tsongą ale Francuz jest teraz naprawdę mocny i zasłużenie wskoczył na 5 miejsce w rankingu ATP. Dolgopolov tutaj w Kalifornii jak dotychczas rozegrał jeden mecz z Darcisem. Ukrainiec długo męczył się aby wreszcie odprawić Belga po 3-setowym boju (6:7 6:3 7:5). Wcześniejsze tegoroczne wyniki Dolgopolova także nie powalają. Ukraińca pokonał nawet Kubot. Myślę, że warto spróbować na solidnego Cypryjczyka.
Powiem ci kolego, ze mozesz sie bardzo mylic. Bagieta ograł Chardego totalnego leszcza w zawodach wysokiej rangi. Druga sprawa to wygrana jego z Lopezem. Otóż nie wiem czy oglądałes ten mecz bo ja tak to Lopez totalnie olał sobie ten mecz. Nie biegał do piłek, walił w siate i popełniał błędy w serwisie. Innymi słowy sprezentował zwyciestwo Baghdatisowi gdzie nic wielkiego nie robił po prostu przebijał piłkę a Lopez się gubił. Natomiast jesli chodzi o ukraińca to 2 miesiace temu na hardzie przegrał dopiero w finale z Murrayem a w ostatnich turniejach (australian open i w Dubaiu) odpadł z takimi graczami jak Tomic i Del Potro, nie byle kim. Po za tym w bezpośrednich pojedynkach jest 2:2 gdzie wszystkie mecze były na betonie lub na hali.
 
R 72

ratek3

Użytkownik
Granollers w zyciu nie da rady Nadalowi nawet seta urwać. Ja postawiłem ponieżej 18,5 gema bo według mnie Nadal pokaże miejsce swojemu rodakowi. Myślę, że będzie 6-2 6-3 dla Rafy
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Roger Federer - Milos Raonic ⛔
Typ: Milos Raonic +4 gemy (dwudrogowo); @1,57
Tobet


Zacznę od tego, że Raonic te dla mnie jeden z niewielu w ostatnich latach (drugim, który przychodzi mi od razu do głowy jest Dolgopolov) tenisistów, którzy gładko i w miarę szybko przeszli z poziomu challengerowego do poziomu szerokiej czołówki ATP World Tour. Kanadyjczyk potrafi do bólu wykorzystać swój największy atut, jakim jest serwis.

Przechodząc do meczu, to:

Serwis Milosa + domniemany wirus u Rogera = mój typ (choć zdaję sobie sprawę, iż kurs na Raonica +4 gemy jest zaniżony, bo na win Federera jest @1,22, a na Federera -4 gemy jest @2,25, czyli dużo przy kursie na czysty win).

Liczę na może jakiś TB, ewentualnie nie więcej niż jeden break na korzyść Szwajcara w poszczególnych setach (fajnie jakby Milos serwował jako pierwszy, bo to lepiej dla handi przy ewentualnym breaku). Podsumowując, mam nadzieję, że Raonic pokaże się z dobrej strony.
 
E 0

earlgrey

Użytkownik
A jak zapatrujecie się na dzisiejszy pojedynek Isnera z Ebdenem? Czy waszym zdaniem Matthew ma jakieś szanse przeciwko Johnowi?
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Witam co myślicie o wzroście kursów na Tsongę?Zawsze uważałem Davida za wielki talent ale te kontuzje i 3setowe mecze w tegorocznym IW i obecna przyzwoita forma Francuza nie przemawia za stawianiem naNalbandiana, nie uważacie że może być z kondycją różnie?Jak on wyglądał wczoraj z Tipsarevicem?Miałem zamiar Tsongę do dubla wziąć ale często te wzrosty nie są bez przyczyny, z góry dziękuję za informację.
 
montanelli 51

montanelli

Użytkownik
gosc83
Oglądałem wczorajszy mecz Nalbandian - Tipsarevic, a nawet postawiłem delikatnie na Nalbę. Pierwszy set Nalba nieznacznie, ale pewnie przeważał w wymianach i utrzymał przełamanie do końca. Obawy przyszły po początku drugiego seta i chyba zaczął się mały kryzys kondycyjny Davida. Pierwsze podanie nie wchodziło kompletnie i zaczął wyrzucać piłki poza kort po wymianach z drugiego podania. Tipsa w sumie cały mecz grał na określonym poziomie bez większych wahań i wszystko zależało od Nalby. Po trudnym początku w 3 secie w końcu chyba doszedł do siebie, bo pierwsze podanie znowu zaczęło funkcjonować i w wymianach znowu zaczął rozrzucą Tipsę.
Nalba jest mocny, ale faktycznie problemem może być kondycja, chociaż z Tipsą w odpowiednim momencie doszedł do siebie. Drugą sprawą jest częsta irytacja Nalby, jak coś go wyprowadzi z równowagi (np. sędzia, który po sprawdzeniu piłki dyktuje powtórzenie punktu ;p) to nerwy zazwyczaj go nie uskrzydlają, tylko wybijają z rytmu gry. W meczu z Tsongą 3 sety wydają mi się prawdopodobne. Może trochę z sympatii, ale pogram bardzo delikatnie Nalbandiana 2,95 Unibet ✅✅✅ (6-3, 5-7, 3-6).
Poza tym również delikatnie Almagro - Berdych 4,00 Unibet ✅✅✅ (6-4, 6-0). Jeden i drugi pograli do tej pory trzysetowe spotkania i tu znowu może być bardzo wyrównany pojedynek. Wszystko zależy, czy Almagro przebije się przez mocne podania Berdycha. Mam wrażenie, że mu się to uda i znowu może być trzysetowy pojedynek, prawdopodobne TB, chociaż lepiej dla Almagro jeżeli ich uniknie.
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Montanelli
Dzięki za opis meczu, w takim razie zdecyduję się na Tsongę z Azarenką, Berdychem i Li, bardzo ciekawe, dooosyć pewne do pomnożenia typy, pozdrawiam.
 
lechsus 53

lechsus

Użytkownik
Ja wczoraj oglądałem Tipsarevicia i Nalbandiana. 1 set wyglądał tak jakby David miał wygrać kortową mądrością gładko cały mecz był górą w kluczowych długich wymian. Gdy Janko grał dobrze Argentyńczyk trochę lepiej. W drugim Tipsa jakby się &quot;rozbiegał&quot; więcej zaczęło mu wychodzić, Nalbandian z kolei wyglądał na wyczerpanego. Pomyślałem wtedy, że może przegrać ten mecz jednak pozbierał się w 3 secie choć dla mnie był on wyrównany. Moim zdaniem Nalbandian nie ma wielkich szans przy intensywności gry, którą narzuca Tsonga (1,4) Bet365 - stawka 9\10
Moim zdaniem Ebden nie ma szans z Isnerem kursy są adekwatne 5,0 - 1,16
 
M 0

masterokocim

Użytkownik
Benneteau J. / Tsonga J-W .- Mirnyi M. / Nestor D.
Warto zagrać na 2? Mecz odbędzie się o godz. 2:00 czasu Polskiego, a na pewno Tsongę zmęczy spotkanie z Nalbandianem o godz. 22:00. Więc jak uważacie?
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Novak Djoković(-7,5g) - Pablo Andujar
Typ: Andujar
Kurs: 1,85
Bukmacher: Pinnacle

Na dziś znalazłem ciekawy typ po ciekawym kursie i wiadomo, ze Djoković jest murowanym faworytem to nikt nie może być pewny czy Hiszpan nie wygra 5 gemów zakładając 2-0 w setach dla Serba... Ostatnie pojedynki Djokovicia te przed IW nie były za dobre, oglądając nawet mecz ze Stachowskim miałem wrażenie, że coś jest nie tak lub, że się oszczędza na IW. W tym turnieju Novak wygrał łatwo z Golubevem i Anderson, dwa razy nastąpiło to wynikiem 6-2, 6-3, więc takim, który mi odpowiada. Andujar nie gra źle w tym turnieju, w pierwszej rundzie pokonał Haase, potem Mayera i na koniec Ramosa. Dla Hiszpana jest to dobry wynik ta czwarta runda i mam nadzieję, że dziś powalczy. Ma czym postraszyć i wystarczy wygranych 5 gemów serwisowych! Vamos Pablo i czekamy na zieleń!
 
gaux 8

gaux

Użytkownik
Ryan Harrison - Gilles Simon @2.00
Gilles Simon 13 rakieta świata podejmie młodego Harrisona sklasyfikowanego dopiero na 72 pozycji. Niby różnica nie mała aczkolwiek ja daję dziś szanse na zwycięstwo temu teoretycznie słabszemu. Harrison już jednego mocnego rywala ma za sobą. W drugiej rundzie w dwóch setach rozprawił się z Troickim. Oprócz Serba Harrison na rozkładzie ma Cipollę (6:1 6:2) oraz Garcię-Lopeza (6:4 7:5). Gilles w pierwszej rundzie męczył się z Selą wygrywając po zaciętym 3-setowym boju (7:5 6:7 6:4). Jego kolejnym przeciwnikiem był Wawrinka i tu przyznać trzeba, że Francuz kontrolował mecz wygrywając pewnie w dwóch setach (6:4 6:4). Przyznam szczerze, że Simon to akurat taki tenisista do którego nie mam za grosz zaufania może on napędzić stracha topowym graczom ale może też mieć ogromne kłopoty z niżej notowanymi rywalami. Harrison to młoda nadzieja amerykańskiego tenisa, wierzę, że wspierany przez kibiców da radę pokonać wyżej notowanego rywala.
Drugi typ to już przerabiany tu:
David Nalbandian - Jo-Wilfried Tsonga @1.40
Nalbandian już z Ciliciem się męczył. Wczoraj z Tipsareviciem miewał przebłyski i to wystarczyło aby pokonać tylko solidnego Serba. Dziś rywal bardziej wymagający i myślę, że będzie to ponad możliwości Nalbandiana.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Isner-Ebden

Na Ebdena już czas,Australijczyk już i tak wystarczająco (jak na niego) ugrał w Indian Wells.Zanim doszedł 1/4 pokonał po drodze Estrelle,Rama,Kunitsyna,Bennetau oraz Fisha.Isner pokonał dopiero Gila i Monaco,ale Ebden zaczynał od kwalifikacji.Gra Isnera może się podobać,serwis Amerykanina gdy trzeba to funkcjonuje,wymian znacząco poprawił oraz poruszanie się po korcie.W meczu z Monaco sądziłem,że Argentyńczyk bardziej powalczy,ale Big John mu na to po prostu nie pozwolił.Ebdena w akcji nie widziałem,ale jego wyniki mimo wszystko mnie nie przekonują,nie dysponuje też takim serwisem jak Amerykanin więc o wynik jestem spokojny.

Isner 1,18 10/10 Bet365
Isner-4,5 2,37 3/10 Bet365
under 21,5 2,20 Bet365
 
T 44

tomaso

Użytkownik
Thomaz Bellucci - Roger Federer
U 22,5 games @ 1.73 3/10 William Hill ⛔
Wiadomo na co stać Federera i nie ma wątpliwości, że Szwajcar ma wszystkie atuty, żeby wygrać ten mecz w dwóch setach. Wczoraj miał niewygodnego rywala, przydarzyła się wpadka w postaci straconego seta, dlatego myślę, że dzisiaj Roger będzie zmotywowany, by zakończyć ten mecz jak najszybciej i nie tracić niepotrzebnie sił. Mam nadzieję, że Federer nie potraktuje tego spotkania jako okazji do treningu z leworęcznym zawodnikiem przed meczem z Nadalem. To oczywiście żart. William Hill wystawił wyższą linię gemową, w której myślę, Szwajcar powinien się zmieścić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom