>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Indian Wells, 08-18.03.2012

Status
Zamknięty.
drago 108

drago

Użytkownik
Niestety nie jestem taki pewien ????
Oglądałem dwa ostatnie mecze Federera i o ile problemy w meczu z Raonicem byłem w stanie zrozumieć to dzisiaj grając z Bellucim szwajcar wyglądał fatalnie. DAwno nie widziałem go popełniającego tak niedorzecznych błędów z BH, zresztą liczba UE ogromna. Wyglądało to tak (poza 2 setem) jakby grał z kimś z pierwszej 4 ATP ... Serce za Rogerem, rozum mówi - nie kuś losu. Bo kurs zacny ...
Ze swojej strony odpuszczam sobie typowanie i czekam na przenosiny do Miami.
Przypomina mi się spotkanie z Nadalem w półfinale AO&#39;12. Tam też przegrał na własne życzenie, mimo że mecz zaczął piorunująco. Walił niewymuszonymi na wszystkie strony i skończyło się, jak się skończyło. Jego głowa w tym momencie jest kluczowa. Mecz z Belluccim uznaje za lekkie niedocenienie rywala, co mu się zdarzało w przeszłości nie raz. Przykład z Nadalem świetnie oddaje jego nastawienie do wybranych rywali. Z Hiszpanem ma widoczną blokadę i kompleks Rafy, a z JMDP po 2009 roku i pamiętnym USO idzie mu tak, jak chce. Z Argentyńczykiem potrafi grać i gra skutecznie, stąd przytoczyłem jego mentalne nastawienie do danego spotkania i nie widzę opcji, by po 1. przegrał, a po 2. miał mieć jakąś niezliczoną liczbę ue. Koncentracja po stokroć.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Simon nawet bez 1% szans na wygraną.

Jak można takie coś napisać?

W tej chwili kursy u buków na Simona wahają się w granicach 2,3-2,9 (sprawdziłem na tennisexplorer.com). To znaczy, że prawdopodobieństwo jego wygrania wynosi (patrząc na to co zaproponowali nam analitycy) ok. 34-43% (nie liczę marży, ale ona aż tak bardzo nie zmieni chyba tych procentów).

Natomiast według ciebie to jest mniej niż 1%.

Szok!!!

To by znaczyło, że sztab analityków u różnych buków kompletnie nie zna się na tym co robi oraz że ty znalazłeś VALUE STULECIA na Isnera.

Na szczęcie tak nie jest.

W związku z tym radzę uważać na słowa pisane w tym dziale w przyszłości.



Dodam, że po raz pierwszy zdarza mnie się napisać taki post. Choć bywa, że ktoś napisze coś kontrowersyjnego, to ja uznaję to za wolność słowa oraz za prawo do własnej opinii.

Jednak to co ty napisałeś jest po prostu nieprawdą.



Żeby nie było, że robię totalne OT, to według mnie Isner wygra, ale nie będzie to dla niego łatwa przeprawa.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Lopez/Nadal - Fyrstenberg/Matkowski @ 1.66 Bet365 ✅ 62 60

Lopez/Nadal pewnie zmierzaja do finalu IW. 3 mecze wygrane po 2-0 z takimi parami jak Llodra M / Zimonjic N , Dolgopolov A / Malisse X czy tez Paes L / Stepanek R robia wrazenie. Fyrstenberg/Matkowski wygrali 2 pierwsze mecze po 2-1 z Kohlschreiber P / Monflis G czy tez Ebden M / Harrison R ale tak naprawde nie powinni dojsc do obecnej rundy bowiem dostali sie tutaj poprzez wycofowanie sie z turnieju braci Bryan z z powodu wirusa żołądkowo-jelitowego. Polacy prawdopodobnie przegraliby z bliznikami co sie zdarzalo w przeszlosci wielokrotnie. H2H miedzyy Polskim deblem a Hiszpanami jest 1-1. Warto jednak zaznaczyc ze ostatnich ich mecz odbyl sie wlasnie tutaj na IW w 2011 kiedy to Hiszpanie wygrali 2-0 i caly turniej w niezlym stylu. Stawiam na Nadal/Lopez.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
czoker 113,7K

czoker

Użytkownik
To ja mam również pytanie.
Co myślicie o +1,5 seta na Isnera?
Kurs jest dla mnie zadowalający, mam swoją technikę grania na której dobrze wychodzę i nie chcę rozpętać kolejnej dyskusji na temat opłacalności grania niskich kursów, poniewaz bylo mnostwo takich tematow na forum. Na tenisie się jakoś super nie znam ale podobnie jak większość tutaj uważam, że ten mecz powinien wygrać. Co sądzicie o ugraniu przez niego jednego seta?
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
To ja mam również pytanie.
Co myślicie o +1,5 seta na Isnera?
Kurs jest dla mnie zadowalający, mam swoją technikę grania na której dobrze wychodzę i nie chcę rozpętać kolejnej dyskusji na temat opłacalności grania niskich kursów, poniewaz bylo mnostwo takich tematow na forum. Na tenisie się jakoś super nie znam ale podobnie jak większość tutaj uważam, że ten mecz powinien wygrać. Co sądzicie o ugraniu przez niego jednego seta?
skoro większość jest pewna, że wygra mecz i Ty także jesteś o tym przekonany to chyba odpowiedź na Twoje pytanie nasuwa się sama?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
na później polecam mocno:
Mirnyi&#39;ego z Nesotrem @1,60
buki zwariowały z lekka. Okej, &#39;wielka&#39; para z USA robi furorę ostatnimi czasy, głównie przez serwis który miażdży rywali. Lecz już raz od powyższej pary dostali, a Mirnyi ze swoim świetnym odegraniem powinien pomóc w ewentualnym przełamaniu. W przypadku TB który jest wielce prawdopodobny wystarczy znając życie jedno mini jak w meczu poprzednim. Ci wielcy, taką zdobycz jak mini break w spotkaniu z kimś takim jak Isner szanują niemiłosiernie.
 
super_pit3r 16

super_pit3r

Użytkownik
cisza o meczu fedexa z delpo, ja zagralem grubo na deplo, biore pod uwage to ze fedex sie zepnie ze wzgledow przez wszystkich znanych, ale widzialem go w spotkaniu z raonicem(to jeszcze nie bylo straszne) ale to co zrobil w meczu z belucim bylo lekko piszac slabe.. nie bede walil wypocin ze fedex sie konczy albo ze delpo jest w najlpeszej formie, w moim odczucie to del potro dzis wygra a kurs 3 to super opcja..naprawde nie sadze zebym sie mylil
pozdrawiam
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tylko, że Federer pokonał Potro w tym roku już 3 razy i to bez straty seta. Podobna sytuacja była jak Roger męczył się się z Davidienką, że niby Potro miał jakieś szanse w finale. Jak było każdy wie. Choć pamiętam, że w tie breaku Roger wyciągną set chyba ze stanu 5:1 bądź coś podobnego.
Dziś Roger powinien znowu wygrać.
 
Y 0

ysslys

Użytkownik
cisza o meczu fedexa z delpo, ja zagralem grubo na deplo, biore pod uwage to ze fedex sie zepnie ze wzgledow przez wszystkich znanych, ale widzialem go w spotkaniu z raonicem(to jeszcze nie bylo straszne) ale to co zrobil w meczu z belucim bylo lekko piszac slabe.. nie bede walil wypocin ze fedex sie konczy albo ze delpo jest w najlpeszej formie, w moim odczucie to del potro dzis wygra a kurs 3 to super opcja..naprawde nie sadze zebym sie mylil

pozdrawiam
Też się nad tym zastanawiam. Fed (zaznaczam, że opieram się tylko na wynikach) męczy się ostatnio strasznie. Każda kariera zaczyna się kiedyś kończyć (wiem, że to eufemizm), ale kursy na Federera są ewidentnie zaniżone w odniesieniu do pozimomu, ktróry ostatnio prezentuje. Nie jestem wielkim ekspertem tenisa, ale wydaje mi się, że Federer może mieć spore problemy w tym meczu, a więc jakieś handi na Del Porto można zaryzykować z dużą dozą prawdopodobieństwa.
 
super_pit3r 16

super_pit3r

Użytkownik
szakal
z 6:2 wyciagnal, ale widzisz roznice w formie jakiej byl roger te kilka tygodni temu? bo ja widze, dosc duza
jeszcze przed meczem z rao pisal o tej grypie, rozumiem ze wygral, ale wtedy byl w lepszej formie
 
R 72

ratek3

Użytkownik
Forma formą, ale Federer jest zawodnikiem lepszym. Del Potro nie gra wcale rewalacyjnie. Na pewno nie na tyle by dzisiaj ograć Federera. Co z tego, że Roger się męczył jak z mocniejszymi rywalami potrafi zagrać lepiej. Różnica klas jest widoczna. Dla mnie Roger dzisiaj znów spokojnie wygra z Potro.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Moze i Fed wygra ale dla mnie jednak to jest no bet dzis. Wygral 3 razy to fakt. Faktem jest tez ze na kazdego rywala Federer rozklada swoje sily inaczej, tak jak potrzebuje. Dzisiaj skoczy level wyzej by pokonac Potro ale jednak Argentynczyk ostatnio gra naprawde dobrze i pokonuje kazdego, poza Fedem no i oczywiscie nie gral ze scisla czolowka. Moim zdaniem nie warto grac Fedka po takim kursie, pewnie wygra ale przeprawa bedzie tak trudna jak byla w Dubaju a tam Roger gral lepiej niz gra tutaj to tez fakt bo jednak strata seta z Bellu i Rao chluby mu nie przynosi, chociaz po stratach seta tez trzeba podkreslic ze Szwajcar odrazu wrzucil wyzszy bieg i z miejsca zlamal rywali i juz kontrolowal przebieg meczu. Mysle, ze najrozsadniejszym typem bedzie tu over 22.5
 
D 18

darkk7

Użytkownik
Nadal - Nalbadian typ Nalbadian wiecej niz 7.5 gemow 1.85 bwin

Nadal jest glownym faworytem jak dla mnie do wygrania turnieju. Doskonale sie prezentuje. Myslalem ze moze bedze wiekszy kurs ze wygra 2:0 z Nalbadianem ale jest niestety tylko 1.28 wiec sie nie oplaca. Dlatego skolnilem sie do zagranai na ilosc wygranych gemow. Nalbadian widac ze dobrze czuje sie na kalifornijskich kortach. Podejrzewam ze seta nie wygra ale te kilka gemow pownien wygrac, wiec mysle ze to jest dobra okazja aby zaryzykowac. W statystykach meczu jest 3:2 dla Nadala. 3 razy grali tie break. 2 mecze gladko wygral Nalbadian 2:0 i 2:0. W pozostalych 3 meczach ktore przegral z nadalem urwal 12 , 11 i 12 gemow takze powyzej tych 7.5.



Del potro - Federer - typ delpotro +1.5 seta 1.80 bwin
Federer dobrze gra, ale dzis moze miec problemy z Del potro. DP oddal tylko jeden set swietnie prezentujacemu sie Istominowi. Byly jakies pogloski ze Federer nie czuje sie najlepiej, po przez wirus wiszacy w powietrzu aczkolwiek nie wiem ile w tym prawdy. Widac ze te korty nie sluza mu tak dobrze jak tamte w poprzednich turniejach. Meczy sie w 3 setowkach z graczami o wiele nizej w rankingu anizeli Del Potro. Kurs jest atrakcyjny i pewnie z niego skorzystam

Del potro - Federer - typ delpotro +1.5 seta 1.80 bwin
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Rafa - Nalba 2-0 @ 1.43 Pinnacle ⛔
Jesli chodzi o mecz Nadala to tutaj akurat dla mnie sprawa jest prosta. Rafa wygrywa to spotkanie 2-0. Nie oszukujmy się, Nalbandiana nie powinno juz byc na tym turnieju. To co zrobil Tsonga bylo poprostu karygodne. Nie wiem jak Francuz mogl tak bardzo pokpic sprawe i oddac mecz Argentynczykowi majac SFM 30-00 i MP. (Francuzom przydalby sie jakis wspolny psycholog patrzac na to co robia na kortach) Nadal gra tutaj solidnie i szybko rozprawia sie ze swoimi rywalami, jedynie Granollers rozegral fajny 2 set z Nadalem ale i tak bylo juz za pozno by cos zdzialac. Nie ujmujac nic Davidowi bo z Tipsarevicem rozegral bardzo dobry mecz chociaz w 3 secie juz serwis mu zabardzo nie siedzial i kondycjyjnie tez nie wygladal najlepiej ale na Nadala to bedzie za malo zeby chociazby urwac seta ;)
Do tego dorzucam Isnera +6.5 @1.22 (PaddyPower) - analiza zbędna.
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Uważałbym z tym graniem na del Potro nawet na +1,5s Argentyńczyka.
Poza sezonem &#39;09 a więc życiowym sezonem Juana, ani razu nie zagroził Federerowi w ich pojedynkach.
Pisałem o tym, że Roger jest chory, że nie jest w najwyższej dyspozycji ale na mecz z DelPo napewno maksymalnie się zmobilizuję.
Kwestia traconych setów Feda? Raonic wyserwował sobie pierwszego seta, Szwajcar długo przyzwyczajał się do serwisu Kanadyjczyka, a gdy już to zrobił to nie było wątpliwości kto ten mecz wygra. Mecz z Belluccim to jeden z najgorszych meczów Federera w ostatnich paru sezonach, ale Thomaz to typ tenisisty, który Federerowi nigdy nie leżeli, a więc leworęczny claycourter, grający mocne, topspinowe piłki, ale gdy trzeba umiejący przejść do ataku. Zachowując wszystkie proporcje to tenis Brazylijczyka przypomina nieco tenis Nadala, a wiemy, jak Szwajcarowi gra się z Rafą. ????
Zdecydowałem się zagrać Federer -1,5 s, bo Unibet zaproponował naprawdę atrakcyjny kurs 2,00. ???? ✅ 6/3 6/2


Nadal -5,5g 2,00 Unibet ⛔ 4/6 7/5 6/4

Nalbandian to już niestety nie jest ta klasa co kiedyś. W obecnej dyspozycji stać go na zagranie maksymalnie jednego wyrównanego seta z bardzo dobrze prezentującym się w Indian Wells Nadalem.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Co Waszym zdaniem jest bardziej prawdopodobne? Over 21,5 gema czy +1,5 na JDP? Kursy mam te same i teraz się zastanawiam. Bo niby, gdyby były 2 TB to już pokryte. Z drugiej strony może się skończyć po 6-4 dla JDP i lose. Czekam na Wasze opinie ????
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Co Waszym zdaniem jest bardziej prawdopodobne? Over 21,5 gema czy +1,5 na JDP? Kursy mam te same i teraz się zastanawiam. Bo niby, gdyby były 2 TB to już pokryte. Z drugiej strony może się skończyć po 6-4 dla JDP i lose. Czekam na Wasze opinie ????
Dla mnie ani to ani to. Równie dobrze może skończyć się szybkie 2:0 dla Federera. Oglądałem któryś tam mecz na IW Del Potro i muszę stwierdzić że również słabiej gra porównując z Dubaiem. Federer pewnie już wyzdrowiał po dej dolegliwości która go dopadła w tym turnieju i wróci do dobrej gdy. Nie grał bym tutaj na JDP, może on to przegrać już w szatni, napewno czuje respect przed Federer i pamięta ten Tb z Dubaju gdzie z 6:2 przegrał 6:8 (wow!, szacun dla Federera). NO BET only live.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Novak Djokovic - Johh Isner
Typ: dokładny wynik 1 seta: 7-6
Kurs: 5,50
Wynik: ⛔ 6-7 :-(
Co tu dużo mówić, Djoko nr 1 rankingu, zdecydowany faworyt. W tym roku miał tylko jedno potknięcie, gdy przegrał z Murrayem w Dubaju, poza tym - wszystko jak idzie, chociaż w paru spotkaniach miewał problemy, więc nie jest to takie &quot;wejście z buta&quot; w rok, jak to miało miejsce w jego przypadku w 2011. Podczas IW stracony set z Andujarem i niełatwe spotkanie z Almagro wygrane 6-3 6-4, Hiszpan w drugiej partii dał się złamać przy *4-4 bodajże, a gema czy dwa wcześniej nie wykorzystał kilka bp, ogólnie panowie często się łamali jak na męski tenis. Nie wyobrażam sobie jednak by Novak miał przy swoim podaniu jakiekolwiek problemy dzisiaj. Jak wszyscy wiedzą, Isner to tenisista, który liczy tylko na swój serwis i swojej szansy może szukać tutaj co najwyżej w tie-breaku. W wymianach po prostu nie ma szans (chyba, że wyjdzie mu od czasu do czasu jakiś strzał, to wiadomo, a na pewno będzie próbował kończyć), Serb go zabiega i zniszczy. John w tym turnieju wygrywał wszystkie swoje pierwsze sety - z Gilem, Monaco, Ebdenem i Simonem, jednak w aż dwóch łamał dopiero przy wyniku 5-5, mnie osobiście bardzo dziwi, że obeszło się bez tb. Jeśli podtrzyma pasę potężnego serwowania od początku spotkania, to powinniśmy widzieć tutaj &quot;trzynasty gem&quot;. Panowie spotkali się dwukrotnie i pierwsze sety wygrywał Djoko 7-5 i 7-6. Teraz winno być podobnie, nie wyobrażam sobie innego wyniku niż wygrana Djokovica z jednym breakiem (6-4 / 6-3 - zależy kto zacznie mecz, ew. 7-5), bądź loteryjny tajbreczek. Do wyboru: tiebreak w pierwszym secie po kursie 3,75 i dokładny wynik 7-6 z kursem 5,50 (na pewno do znalezienia wyższy, patrzyłem tylko w Bet365). Wybieram to drugie. Isner wygrał w tym roku 9 na 11 granych tb, ale sądzę, że tutaj przynajmniej raz mu się powinie noga i przegra seta, a potem cały mecz.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Federer czy Nadal, Nadal czy Federer... W oficjalnych tourowskich meczach spotykali się już 27 razy, a Roger wygrywał jedynie co trzecie spotkanie. Od 2010 roku Szwajcar wygrał 2 z 7 spotkań (nie licząc tych z Mubadala) i oba miały miejsce w Londynie na zakończenie sezonu. Wniosek jest prosty, Rafa wie jak Rogera ogrywać i nie widzi mi się, by Hiszpan miałby ten mecz przegrać. RF w głowie ma zapisaną porażkę.
Rafael Nadal @1.79 ⛔
Drugim finalistą powinien zostać Djokovic. Pytanie tylko czy kurs na poziomie 1.10 jest warty inwestycji, ale co jak co. Novak tego spotkania nie przegra, a z returnem nie będzie miał problemów.
Novak Djokovic @1.10 ⛔ : o
Szkoda, że Nadal musi dzisiaj finał gry podwójnej tego samego dnia co półfinał z Rogerem, gdyby nie to, że jednak Szwajcar może go trochę zmęczyć to byłbym przekonany o losie Isnerów. Jednak Hiszpan, jak gra to gra na 100% i jego końskie zdrowie, mimo drugiego spotkania tego samego dnia może przynieść lekkim faworytom końcowy triumf. Ze stawianiem można się wstrzymać do zakończenia szlagieru, ale gdyby ten nie trwał długo to kursy na pewno spadną. Amerykanie, mimo gry u siebie i zalety własnego podania mogą mieć spory problem ugrać choćby seta.
Lopez/Nadal @1.76 ✅
 
go2grzes 7

go2grzes

Użytkownik
R. Federer - R. Nadal Typ :2
Kurs : 1.758
Pinnaclesport
Oglądałem wczorajsze mecze Nalba-Nadal i Roger-Potro. Niestety Potro wczoraj się nie popisał a mecz przegrał w pierwszym gemie spotkania. Roger serwował, był wyraźny aut ale zawiodł system hawk-eye i podtrzymana została decyzja sędziego o tym że piłeczka była IN. To zupełnie zdekoncentrowało Potro, przez cały czas w przerwach wykłócał się z sędzią głównym ale po co na co?? Przecież sędzia zastosował się do regulaminu.
Tak czy inaczej gra się posypała i Roger zupełnie kontrolował losy od początku do końca.
Nadal miał ogromną jak na niego ilośc niewymuszonych błędów. Na szczęście w odpowiednim momencie włączał swój drugi bieg i pokonał świetnie dysponowanego tego dnia (i w ogóle w turnieju ) argentyńczyka.
A spotkania Nadal-Federer? To oczywiście święto tenisa, jak dla mnie klasyk klasyków i cieszmy się że przyszło nam żyć w czasach kiedy mogliśmy się delektować tymi pojedynkami. Na rzecz Rogera przemawia tylko to że jest bardziej wypoczęty. Nie będę wspominał już o bilansie h2h ale styl Rogera tak pasuje Nadalowi jak Federerowi styl Potro i to będzie głównym argumentem dlaczego zagram na Hiszpana.
Plus uważam że forma Nadala pnie się do góry a Rogera nieco spada (być może jest to spowodowane wirusem który złapał ale przeszedł i tak nadzwyczaj dobrze) o czym świadczą trudne mecze 3-setowe z Raonicem i Bellucim
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom