>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour: Londyn - 11.11-18.11.2018

Status
Zamknięty.
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
K.Anderson-Nishikori 2 ⛔

Gdyby spotyka sie osmiu najlepszych zawodnikow sezonu to na pewno nielatwo o typowanie wiekszosci takich spotkan. Obydwaj gracze wygrali swoje inauguracyjne mecze, co stawia tu zawodnikow w bardzo dobrej sytuacji i zwyciezca byc moze nawet jutro zapewni sobie awans z grupy. Stawiam na Nishikorego. Nishikori mam wrazenie, ze sie rozkreca, zreszta mozna bylo zlapac relacje z jego przygotowan tutaj w Londynie i treninigow zwlaszcza z Michaelem Changiem. Forma wydaje sie isc w gore. Mimo, ze w tym roku pare finalow to ten sezon to wciaz sukces Keia, ktory przeciez ten rok w zwiazku z perypetiami zdrowotnymi zaczynal od startu w amerykanskim challengerze.
Spotkali sie dwukrotnie w ostatnim czasie. W finale we Wiedniu lepszy byl Anderson, w Paryzu Nishikori. W tym najwazniejszym turnieju z tego tria tez typuje wygrana Nishikorego.
Nishikori pokazal klase w meczu z Federerem i wyciagnal wnioski z Paryza. Na pewno w wymianach jest graczem lepszym. Anderson jest jednak debiutantem na World Tour Finals i moze to miec w pewnym momencie znaczenie. Wygrana Andersona nad Thiemem ladna, ale Thiem nie gral zbyt dobrze, nie oderbal bardzo wielu serwisow, popsul duzo pilek.
Anderson bedzie grac serwisem mocno, ale sadze ze return Nishikorego da tutaj rade. Wiekszy prestiz, wiekszy pieniadz, wieksza koncentracja. Sadze, ze Nishikori jest pozytywnie tutaj nastawiony i szkoda byloby zmarnowac tego wysilku wlozonego w mecz z Federerem, dlatego stawiam, ze Nishikori byc moze juz tym meczem awansuje.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Nishikori- Anderson 2 @ 2,19 Fortuna godz. 15 ✅✅✅ 6/0 6/1 Wynik to najlepszy komentarz!.Kevin sam na korcie można powiedzieć ???? Widzę go w finale, zamykał mi trebla, obejrzałem tylko pierwsze 3 gemy i po tym byłem pewny, że rozjedzie Japońca.

Po raz kolejny spotkanie Japończyka z Afrykanerem. W Wiedniu 0/2, po 3-4 dniach w Paryżu 2/0. Bądź mądry i typuj! Można monetą rzucić. Anderson w Austrii brał przerwę medyczną (kłopoty z przedramieniem). Myślę, że po wygraniu z Japończykiem odpuścił turniej w Paryżu by jak najlepiej przygotować się do Mastersa. Londyn ma najszybszą nawierzchnię z tych ostatnich turniejów, gdzie razem grali. Przewaga na serwisie Andersona będzie największa. Co do przedramienia Kevina to zaobserwowałem jak rozciągał mięśnie dookoła łokcia w trakcie meczu z Thiemem. Także jakieś niebezpieczeństwo jest z tym związane. Takie ćwiczenia może stosować prewencyjnie. Plastrów nie miał czyli bardzo źle nie jest.. Oglądałem obu w Londynie. Mecz z Federerem był słabym widowiskiem, zaś Kevin z Dominikiem pokazali kawał dobrego tenisa. Zawodnik z RPA nie będzie się bawił w przebijanie z Japończykiem i szybki kort powinien mu lepiej pasować. Dla mnie Anderson obecnie jest w lepszej dyspozycji i stawiam na niego. Typ dość ryzykowny co w tenisie jest normą ????
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Obejrzałem urywki z meczu Djokovicia i Isnera i muszę przyznać, że postawa Amerykanina bardzo mnie zawiodła. Byłem świadomy różnicy umiejętności pomiędzy jednym a drugim, ale myślałem, że Isner przynajmniej wyserwuje okolice TB, że będzie widać zacięcie. Czy nie wytrzymała głowa, czy jest źle przygotowany - nie ma znaczenia, facet się nie dostosował do rangi turnieju. Szkoda.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Temat służy do podawania typów i analiz oraz dyskusji na temat turnieju, a nie do osobistych wycieczek. Posty niezgodne z regulaminem zostały usunięte, każda próba prowokacji oraz obrazy innegoi usera będzie odpowiednio &quot;nagradzana&quot;.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Obejrzałem urywki z meczu Djokovicia i Isnera i muszę przyznać, że postawa Amerykanina bardzo mnie zawiodła. Byłem świadomy różnicy umiejętności pomiędzy jednym a drugim, ale myślałem, że Isner przynajmniej wyserwuje okolice TB, że będzie widać zacięcie. Czy nie wytrzymała głowa, czy jest źle przygotowany - nie ma znaczenia, facet się nie dostosował do rangi turnieju. Szkoda.
Przecież Isner już odkąd przeszedł na halę po US Open prezentował się bardzo przeciętnie, wygrał a właściwie wymęczył 4 mecze po praktycznie samych tajach z dużo słabszymi zawodnikami . Dodatkowo tutaj mamy w miarę wolną nawierzchnię co praktycznie z góry skazuje go na porażkę. Bądźmy realistami wczoraj miał przeciwko sobie obecnie najlepszego zawodnika świata a zarazem obecnie najlepiej returnującego i chyba tylko najwięksi optymiści wierzyli, że John może cokolwiek tutaj ugrać. A to, że Djoko w Paryżu męczył się z Ciliciem i przegrał z Kaczką to tylko dlatego, że grał z chorobą. Isner jeśli ma cokolwiek ugrać to chyba tylko z Ciliciem, który wczoraj zagrał tragicznie.
Dzisiaj popieram grę na Kevina, to Federer przegrał mecz a nie Nishikori go wygrał, mecz Afrykanera z Thiemem stał na dużo wyższym poziomie. A ta ostatnia porażka to zwyczajne oszczędzanie sił na Finały i zmęczenie po wygraniu turnieju. SET Anderson 1.46 Fortuna. ✅✅
Do tego chyba najlepszy bet jaki znalazłem na drugi mecz Roger Federer wygra i under 22.5 gemów NIE 1.80 FORBET. Na podobne zdarzenie jeśli chcielibyśmy zagrać na tak mamy kurs w okolicach 2.30, więc myślę, że trzeba grać szybko bo zaraz spadnie. Wystarczy, że Roger przegra seta lub nawet 7:6 6:4 i typ wchodzi.
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Klassen/Venus @ 1,65 1xbet ✅
U Ruska chyba najwięcej teraz, choć nie ma co ukrywać, że liczyłem jednak na coś więcej.
Gram Michaela z Ravenem, po tym co zobaczyłem w pierwszym spotkaniu u jednych i drugich.
Przegrali w trzech setach z Murrayem i Soaresem, choć zasługiwali na zwycięstwo, bynajmniej moim zdaniem. W pierwszym secie serwowali by go zakończyć, mając dwie setowe przy swoim podaniu, ostatecznie przegrali po tb. Bardzo dobrze wyglądali na podaniu, ani jeden z nich nie odstawał od drugiego a często tak bywało. Słaby występ na USO, myślę że teraz odpalą i mimo tej porażki wyjdą z tej grupy bo są w stanie tutaj już nie przegrać spotkania. Metkic z Peya bardzo słabo, choć to mało powiedziane. Przez całe spotkanie zaledwie 3 bp i to w ostatnim gemie spotkania! Cabaje wygrywały swoje gemy z niesamowitą łatwością, na returnie Chorwat jak i Austriak na prawdę kiepsko. Nie sądzę, aby tutaj nagle się coś zmieniło o 180 stopni i jeśli Klasseny zagrają tak jak z Brunami to spokojnie ten mecz wezmą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
djoko_ 210

djoko_

Użytkownik
Klassen/Venus - Mektic/Peya
Klassen/Venus 2:0 @2,35 etoto ✅✅✅ 7/6 7/6
Po pierwsze zdecydowana różnica w dyspozycji obu debli w pierwszy meczu na tym turnieju. Od turnieju w Cincinnati Mektic/Peya nie pojawili się na korcie razem aż od tego turnieju gdzie wyglądają bardzo słabo. Jest to para preferująca nawierzchnie ziemną i ciężko będzie się jej tu odnaleźć. Jeśli nic się nie zmieni to w każdym z meczy dostaną 2:0. Klassen/Venus na ostatnie 7 meczy wygrali 2 ale ich gra jest sporo lepsza od wyników i mimo tak niekorzystnego bilansu i ujemnego H2h (2:0 dla Mektic/Peya, oba mecze na ziemi) śmiało na nich stawiam.


edit: Sporo emocji w decydujących momentach, gratulacje dla tych co pograli ze mną ????
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Nishikori - Anderson
Krótka piłka z mojej strony.
4 mecze na finałach wszystko po 2:0. Kiedyś przyjdzie złamanie serii. Dodatkowo 3 ostatnie spotkania między Japonczykiem a Afrykanerem również kończyły się w dwóch setach.
Grał na złamanie serii trochę na przeczucie, ale i sportowo sądzę, że będzie to wyrównany pojedynek.
Over 2.5 seta @2.20 Unibet ⛔
 
djoko_ 210

djoko_

Użytkownik
Anderson - Nishikori ⛔⛔⛔6/0 6/1
Nishikori @1,75 sts
Za chwilę mecz, dla mnie osobistym mocnym faworytem jest Japończyk. Nie rozumiem jak niektórzy z Was piszą, że Nishikori nie wygrał z Federerem meczu tylko Roger go przegrał. Zdecydowanie się nie zgadzam. Japończyk dobrze returnował i nie tracił głowy, co więcej grał coraz lepiej wraz z upływem meczu. Anderson genialnie serwował w pierwszym meczu z Thiemem, ale bardziej bym powiedział że Dominik grał bardzo słabo na returnie. Dzisiaj po Japończyku spodziewam się dużo lepszej gry w tym elemencie. Kevin miewa przestoje serwisowe i Nishikori swoje szanse na przełamanie na pewno dostanie. Obaj są w komfortowej sytuacji, bo wygrali swoje pierwsze mecze i tu na pewno będą walczyć na całego. To Kei ma dużo większe doświadczenie w tym turnieju i będzie to miało większe znaczenie niż szybsza nawierzchnia dla Andersona. Moim zdaniem więcej argumentów po stronie Japończyka.
 
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Ładnie Kevin pojechał z Nishikorim. Od samego początku, od pierwszej piłki było widać skoncentrowanie i skupienie. Odpowiednie nastawienie, dobra i pewna gra ze strony Andersona natomiast po drugiej stronie można powiedzieć nie było zupełnie nikogo. Japończyk po tej wygranej w pierwszym meczu z Federerem myślał chyba, że już nic nie musi robić i ot tak znajdzie się w finale. Jego dyspozycja dziś była dramatyczna.
Bravo Anderson! Żałuję tylko, że mu całkowicie nie zaufałem i pograłem jedynie SET dla Niego ????
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Nishikori zagrał tak samo jak z Fedexem z tym, że wtedy Szwajcar popełniał jeszcze więcej błędów. Nadal nie wiem jak można było pisać takie głupoty, że Nishikori z nim zagrał dobrze. W czwartek pewniak Thiem a w drugim spotkaniu minimum set dla Kevina.
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
Ten turniej to Chyba sciema jakas, Fedex Tyle bledow z japoncem zeby tylko,, nie wygrac &#39;&#39; Bo japoniec nic nie gral a Roger wywalal pilki po za kort Albo w tasme mecz wygladal na ustawiony. Dzisiaj japoniec pokazal ze musi oddac to zwyciestwo.
Ale dzisiaj stawiajcie na Rogera Bo wygra zapewne ???? i nie bd prawie bledow po jego stronie.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Do tego chyba najlepszy bet jaki znalazłem na drugi mecz Roger Federer wygra i under 22.5 gemów NIE 1.80 forBet. Na podobne zdarzenie jeśli chcielibyśmy zagrać na tak mamy kurs w okolicach 2.30, więc myślę, że trzeba grać szybko bo zaraz spadnie. Wystarczy, że Roger przegra seta lub nawet 7:6 6:4 i typ wchodzi.
Nie widze opcji NIE na ten Zaklad
 
F 48

frankowsky

Użytkownik
Value jest oczywiście w każdym handi na Thiema, tylko pytanie czy udźwignie presję i postawi się Fedexowi. Widzę tutaj 2 możliwości: Thiem albo kompletnie polegnie i przegra 2:0, albo postawi się Federreowi i rozegra kapitalne (co mu się zdarzało na hardzie) zawody wygrywając 2:0. Mecz decydujący o wejście do półfinału, więc wg. mnie Thiem zepnie się jednak na Fedexa i takie małe handi w jego stronę +4,5g zostanie pokryte
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Federer - Thiem 2 @ 3,15 Fortuna godz. 21 6/2 6/3 Thiem gorzej niż junior, masa niewymuszonych błędów, na returnie dno. Federer za to 86% wygranych z jedynki i 81% z dwójki. Czarny scenariusz się sprawdził...
H2H 1/2 ? Ostatnie dwa mecze w 2016 dla Dominika na trawie i cegle. W obecnej formie Federera to mecz 50/50. Wiem, wiem Thiem na hardzie jest przeciętny, ale patrząc na ostatnie mecze Federera i jego 90 slajsów z bekhandu to jest do ogrania. Dodatkowo Roger już nie jest mistrzem sprawności i szybkości jak za młodych lat. Jedynie co może go uratować to 90 % wygranych pierwszych serwisów. Myślę, jednak, że Thiem go zmęczy, przytrzyma i takiej skuteczności Szwajcar nie osiągnie. Mam wrażenie, że RF przyjechał tylko by wywiązać się z kontraktów reklamowych, zaprezentować nowy strój i nabić oglądalność tv. Nie polecam wchodzić grubo, ale dla zabawy warto.
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis: ATP - SINGIEL: Finals - London
Godzina: 21:00
Spotkanie: Marin Cilic - John Isner
Typ: over 12.5 gema w 1 secie
Kurs: 2.21 ✅
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Spotkanie dwoch bombardierow na serwisie. Obaj panowie obdarzeni sowitymi warunkami fizycznymi bo mierza odpowiednio Cilic 198 cm i Isner 208 cm. Nawierzchnia twarda wiec bedzie bardzo trudno o przelamanie na poczatku meczu gdzie kazdy bedzie mial duzo sily. Do tego obaj zawodnicy maja piekielnie mocny serwis, ktorym beda zdobywac duzo punktow w kazdym gemie serwisowym. W marcu podczas turnieju w Miami obaj grali ze soba i w pierwszym secie mielismy tie-break. Mysle, ze tym razem bedzie podobnie. Podaje ruskiego zlodzieja jako buka bo ma najwyzszy kurs ale typ mozna pograc praktycznie wszedzie. Powodzenia.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Federer - Anderson 2 @ 3,1 Fortuna ⛔⛔⛔ 6/4 6/3 Szwajcar połamał Afrykanerski tyle razy, że się nie spodziewałem. Pytanie jak on z kitajcem przegrał?
Mecz w czwartek
Ostatni mecz wygrał Afrykaner na Wimbledonie. Widać Londyn to szczęśliwe miejsce dla niego bo bronił w lipcu meczowych z Federerem. Pozostałe mecze były klika lat wcześniej i wygrał wszystkie 4 Roger. Były to lata jego dominacji. Patrząc na dyspozycję Andersona, tempo gry, dyspozycje serwisowa to Kevin może zając pierwsze miejsce w grupie z kompletem zwycięstw. Nie mam przekonania do Federera od dłuższego czasu, gram przeciwko niemu (ostatnio tylko jak grał z podchorowanym Djoko był wysoki kurs na niego to poszedłem nieskutecznie w stronę Szwajcara). Może jestem uprzedzony, może źle myślę, ale moja kasa nie pójdzie na gasnącą gwiazdę. Wolę &quot;wieże&quot;, która sporo ostatnio poprawiła w swojej grze. Liczę na zacięty bój i wygraną młodszego o 5 lat Kevina.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom