>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Madryt, 06-13.05.2012

Status
Zamknięty.
prodds 128

prodds

Użytkownik
Djokovic -4.5g 1.78
Przepraszam, post jets pomyłką, miałęm go dodać u siebie w temacie. Ale skoro juz tutaj jest to napisze tylko że według mnie Djoko się rozpędza, pokonał wczoraj w 2 setach Wawrinke ktory zagrał bardzo dobry mecz i myśle jeśli Wawrinka trafił by na Tipse to by wyszedł zwycięsko dlatego nie widze tutaj problemu dla Novaka. Tipsa wczoraj wzywał medyka, miał jakiś problem z prawym udem, myśle że nie da sobie dzisiaj rady i conajwyżej powalczy w pierwszym secie ale drugi bedzie w okolicach 6:2 dla Serba.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 13

jrq-

Użytkownik
Dziwne, że nikt z wielu &quot;ekspertów od szukania dogów&quot; z ciekawymi kursami nie wpadł na to, ale dzisiaj w SKY sport przed spotkaniem Verdasco z Berdychem był ciekawy materiał o nawierzchni w Madrycie, że może on być dość kontuzjogenny dla typowych defensorów, wypowiadał się o tym nawet Djoković (podał przykład Monfilsa oraz Nadala). I co ciekawe, Nadal już out, Djoković już out, został tylko Federer. Czy popłynie z Ferrerem? Moim zdaniem istnieje spore prawdopodobieństwo. Ale to już niech każdy wyciągnie wnioski.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
JrQ mistrz dogów ;) Nie powiedziałbym, wczoraj Ferrer przeszedł na dużym szczęściu Almagro, nie grał regularnie, ale trzeba przyznać w najważniejszych momentach się nie mylił. Dzisiaj z Federerem nie będzie tak przyjemnie. Skończy się 2-0. To jest moja opinia na ten mecz. Roger wszedł w turniej niemrawo, ale już z Gasquetem grał rewelacyjnie. Czekamy na mecz i zobaczymy co się wydarzy.
 
H 28

henka

Użytkownik
Ferrer to nie defensor ?
Fedex jak wygra ten turniej wskakuje od poniedziałku na miejsce numer 2
 
J 13

jrq-

Użytkownik
Ja nigdy nie gram dogów, nie gram też na Ferrera, ale zwracam uwagę na taką ciekawostkę, że po prostu Fedex może przegrać. Nie wyjeżdżam nawet z żadnym typem jak niektórzy, którzy najdrobniejsze info traktują jako pewnik.
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
✅Juan Martin Del Potro - Tomas Berdych 2.37

na pewno faworytem jest DP, moze nie zdecydowanym faworytem, ale jednak jest.
jednak uwazam, ze Tomas jest najbardziej wypoczetym zawodnikiem tego turnieju (z wyjatkiem Rogera) biorac pod uwage jego wszystkie mecze, ktore sie konczyly wynikami jakby gral z amatorami, jutro czeka go o wiele bardziej wymagajacy przeciwnik niz do tej pory, choc biorac pod uwage, ze DP rozegral od 03.05 az 8 meczow, co prawda kazdy konczyl sie winem DP 2:0, ale reasumujac, mysle, ze bedzie tak samo jak z Simonem, ze kiedys trzeba przegrac i passa nie moze trwac wiecznie, kurs rowniez kusi, a Berdychowi ta nawierzchnia bardzo pasuje, wiec mysle, ze seta straci, ale po ciezkim boju uda mu sie wygrac to bardzo wazne spotkanie, gdyz wiekszosc faworytow juz odpadla (co moze byc dodatkowa motywacja)


mam nadzieje, ze pomoglem ????
pozdrawiam i zycze powodzenia!
 
tennisfan 1

tennisfan

Użytkownik
Del Potro J.M. (Arg) - Berdych T. (Cze) 1.50

Obaj panowie w solidnej formie cieszyłbym się gdyby kursy na Del Potro wzrosły gdyż jest on moim faworytem. Oczywiście Berdych w bardzo dobrej formie ale to Del Potro miał bardziej wymagających rywali przez co pokazał klasę. Dzisiejszy mecz Berdycha z Verdasco przyczynił się do spadku kursów na Czecha w następnym spotkaniu ale to co Verdaco grał z Nadalem a co grał dziś to dwa światy miód i piach…. Del Potro to nie Monfils że da sobą wycierać kort. Oczywiście kluczowa będzie jutrzejsza forma obydwu tenisistów. Jeśli Del Potro wejdzie od pierwszego gema z dobrym serwisem nie spodziewał bym się tu jakiegoś zaciętego spotkania.
 
S 13

suwix

Użytkownik
3 lata temu Ci zawodnicy spotkali się właśnie w Madrycie i górą był Del Potro ! ;-)
ps. smieszne jest troche pisanie kto jest bardziej wypoczęty bo grał 2h wcześniej %-)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
3 lata temu Ci zawodnicy spotkali się właśnie w Madrycie i górą był Del Potro ! ;-)

ps. smieszne jest troche pisanie kto jest bardziej wypoczęty bo grał 2h wcześniej %-)
smieszne? nie wydaje mi sie, bo DP rozegral 8 spotkan przez 10 dni, a Berdych? ostatnio gral w kwietniu, a w tym turnieju ma chyba najprostrsza droge ze wszystkich ???? Verdasco? super zawodnik, ale po graniu 2x po kolei przez 2 dni po 3h na pelnych obrotach nie byl w stanie dzisiaj zrobic nic, wiec znowu mecz trwajacy 1 godzinke... nie lubie Tomasa, ale wg mnie powinien jutro wygrac ????
 
tennisfan 1

tennisfan

Użytkownik
Berdych? ostatnio gral w kwietniu, a w tym turnieju ma chyba najprostrsza droge ze wszystkich ????
Zgodzę się z Tobą lecz uważam, że miał najprostszą drogę ze wszystkich.
Co do odpoczynku każdy organizm regeneruje się inaczej tzn. niektórzy potrzebują mniej a inni więcej czasu na odzyskanie sil.
 
tenismylife 27

tenismylife

Użytkownik
Del Potro v Tomas Berdych

Del Potro, doskonały tenisista, serw bardzo trudny, dobrze osadzony return, technicznie bajeczny. Ostatnie 10 meczy, 10 zwyciestw bez straty seta. Nie rozumiem pojecia ze bedzie zmeczony? Jest profesjonalista i jesli nie wytrzymal by kondycyjnie turniju napewno by w nim nie startował. Ma dopiero 24 lata a osiagniec co niemiara. Swietny mecz z bardzo dobrze spisujacym sie Cilicem, Dolgopolovem. Potro to dla mnie faworyt calego turnieju. Bukmacherke traktuje jako zabawe, ale na ten mecz rzucam wszystkie moje srodki z bet365 - warto kurs duzy, zawodnik jest naprawde sory za okreslenie ZAJEBISTY ????
Polowa wplaconej kwoty napewno ucieszy ????
Pozdrawiam i recze za DEL POTRO ????
 
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tennis, ATP Madrid doubles, So maj 12, 14:30
Fyrstenberg M / Matkowski M - Mirnyi M / Nestor D
Typ:
Fyrstenberg M / Matkowski M @ 2.490 | Pinnacle ✅ 6-7 7-6 12-10 były i 3 TB i wygrana Frytek i o to chodzi ????

Świetna seria Frytek trwa w najlepsze. Po niespodziewanym triumfie w Barcelonie, gdzie sięgnęli po tytuł pokonując po drodze 4 uznane deble (po kolei Butorac / Soares, Qureshi / Rojer, Mirnyi / Nestor, Granollers / Lopez), Polacy nie zwalniają tempa. Specyfika debla i ich stylu sprawia, że nawet śliska niebieska mączka nie przysparza im problemów: jak wszyscy wiemy w męskim deblu nie ma zbyt dużo biegania, zwłaszcza jeśli się dysponuje atomowym serwisem. Nie stracili jeszcze seta i w półfinale mogą doznać małego deja vu, bo spotykają tę samą parę co w półfinale w Barcelonie – Mirnyj i Nestor. Tamten mecz był dość nietypowy jak na męski debel: najpierw Polacy wygrywają 1 seta 6-3, w następnym dostają łupnia 0-6, po to by super TB przechylić szalę na swoją korzyść. Myślę, że tutaj bardziej prawdopodobne będą 3 TB, niż szybkie sety. Spodziewam się wyrównanego meczu, a jeśli tak faktycznie będzie, to wygrana Polaków będzie bardziej prawdopodobna. W końcu już wiedzą jak to się robi. Kurs jest mocno przesadzony, biorąc pod uwagę okoliczności ostatniego meczu obu par.

Tennis, ATP Madrid singles, So maj 12, 15:30
Del Potro, Juan Martin - Berdych, Tomas
Typ: Del Potro, Juan Martin @ 1.645 | Pinnacle ⛔ 6-7 6-7 dobrze, że weszły chociaż overy ..
Typ: Over 22 @ 1.662 | Pinnacle ✅
Typ: Set 1 (Over 9.5) @ 1.60 | Unibet ✅

Delpo jest po prostu lepszym tenisistą, do tego w świetnej formie. Nie przegrał seta od 10 meczów, zapewnił Argentynie awans w Pucharze Davisa, wygrał turniej w Estoril i zmierza do finału w Madrycie. Po drodze pokonał kilku dobrych graczy: Wawrinka, Cilic (2x), Gasquet, Jużnyj czy Dołgopołow. Forma Berdycha też niczego sobie: w pokonanym polu zostawił w ostatnim czasie m. in. Tipsarevicia, Murraya, Cilicia, tutaj zdążył już szybko odprawić Andersona, Monfilsa i Verdasco. Obaj świetnie serwują, wysoki procent 1 serwisu co daje im dużo łatwych punktów. Zatem można się spodziewać pojedynku na serwisy, bardzo prawdopodobny TB w którymś z setów, a to powinno na luzie pokryć over 22 gemów w meczu, stąd moje 2 kolejne typy.


Tennis, ATP Madrid singles, So maj 12, 19 :00
Tipsarevic, Janko - Federer, Roger

Typ: Federer, Roger (-1.5 Sets) @ 1.508 | Pinnacle ✅ 2-6 3-6 bez niespodzianek

Roger w bardzo dobrej formie w tym turnieju, największe schody miał w 1 meczu z Raoniciem, ale jakoś udało się tę 2-metrową przeszkodę pokonać. Potem już było łatwiej: bezproblemowe odprawienie Gasqueta i Ferrera. Tipsa męczył się od początku, długie wyczerpujące 3-setówki z Del Bonisem i Simonem i zaskakująco łatwe zwycięstwo z Djokoviciem. Dzisiaj już tak łatwo nie będzie. Stanie naprzeciw niego gracz z którym Tipsa nigdy nie wygrał, ostatnio wygrał seta w 2008 roku. Spodziewam się kolejnej wygranej Ferdka bez straty seta.
 
prodds 128

prodds

Użytkownik
Potro - Berdych over 22.5 1.80
Dla mnie jasny wybór, obaj gracze pokazali że są pretendentami do wygrania finału a to ktory z nich jest lepszy przekonamy się już niedługo i bardzo prawdopodobne jest że będzie do tego potrzebne więcej niż 22 gemy : )
Oboje łatwo zdobywają punkty swoim serwisem, grają mocno przy linii. Strzelają jak z armaty. Pachni mi jakimś TB, pachnie 3 setami, pachnie OVEREM !
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ja swoją drogą uważam,że Polacy mieli trochę szczęścia wygrywając pojedynki w Barcelonie po STB,teraz powtórka z rozrywki i znowu Mirnyi/Nestor w półfinale i jak dla mnie to Białorusin z Kanadyjczkiem wyjdą tym razem zwycięsko w pojedynku z Frytką i Matką.Mirnyi i Nestor to bardzo doświadczeni gracze i sądzę,że wyciągneli wnioski z tamtej porażki i dzisiaj pewnie wygrają ;)
 
merida1879 604

merida1879

Użytkownik
Ja swoją drogą uważam,że Polacy mieli trochę szczęścia wygrywając pojedynki w Barcelonie po STB,teraz powtórka z rozrywki i znowu Mirnyi/Nestor w półfinale i jak dla mnie to Białorusin z Kanadyjczkiem wyjdą tym razem zwycięsko w pojedynku z Frytką i Matką.Mirnyi i Nestor to bardzo doświadczeni gracze i sądzę,że wyciągneli wnioski z tamtej porażki i dzisiaj pewnie wygrają ;)

Podzielam całkowicie wypowiedź i analizę kolegi, Matka i fryta nie tym razem, ale sercem oczywiście jestem za naszymi, nie tak jak znany osioł Tomaszewski ???? pluje na swoich.
 
mason9233 2

mason9233

Użytkownik
No i Berdych w finale. Wczoraj jak zobaczyłem kursy na mecz Berdych-Del Potro, to się zdziwiłem. Myślałem, że będą odwrotne i to Berdych bd faworytem, ale buki dały zarobić tym, którzy postawili na Berdycha. Co do meczu finałowego, to wydaję mi się, że Berdych ma szansę powalczyć z Federerem. Postawię handi +1,5 na Tomasa✅(zakładam, że Roger pokona Tipsarevica). Nie wiem, czy Berdych wygra finał, ale jak ktoś lubi ryzyko, to można się skusić i zaufać numerowi 6 na świecie.
Betclick
Liczba setów:
3 sety 2,55✅
 
tenismylife 27

tenismylife

Użytkownik
Ja wam dałem zarobić chlopaki ????
Jestem lekko zawiedziony gra przedewszystkim w pierwszym secie Juana, 5:4 i serw na set a on sie daje przelamac do 0 ;/ potem tie break z 5:1 na 5:5 wychodzi a potem prosty blad i po pierwszym secie..Set 2, pierwszy gem przegrany przez juana, w miare szybie odłamanie, gem za gem i kolejny tie break, w ktorym poraz kolejny argentynczyk &quot;dał ciała&quot;. Mimo ze przegrałem troche kasy (mowilem ze gram za wszystko co mam na bet), mecz mi sie okropnie podobal ;d Szacun dla Potro, wygrana w Estroil, swiete mecze tutaj w Madrycie. Swietny tenista, 24 lata, wielka przyszlosc przed nim ????
Mysle ze o zwyciestwie zadecydowaly asy Tomasa swietnie osadzony pierwszyy serwis, dobrze grany 2, konkretny return, mocny backhand ???? Potro dzis przegapil swoje szanse ktore mial niewatpiliwe.. Tyle ode mnie o tym trwajacym ponad 2h meczu ????
pozdro ;]
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Roger Federer - Tomas Berdych
Typ: 1
Kurs: 1,34

Przeciwko Rogerowi grałem tylko w pierwszej rundzie, gdzie grał z świetnym Raonicem. Bardzo szkoda Kanadyjczyka, który był blisko wyeliminowania Szwajcara w dwóch setach. Milos serwował jak natchniony, wygrał pierwszego seta 6-4 i w drugim miał parę bp na *6-5, ale ich nie wykorzystał, niewykorzystana okazja się zemściła i przegrał 5-7, a trzeciego seta 6-7. Można Federerowi wybaczyć, bo był po przerwie, pierwszy mecz na mączce, pierwszy kontakt z kontrowersyjną &quot;niebieską nawierzchnią&quot;, potem już było bezproblemowo. Mistrz także serwuje w tym turnieju doskonale, ciężko go złamać. Oglądałem jego późniejsze pojedynki i w nich już wyraźnie dominował, z Gasquetem i Ferrerem (Hiszpan naprawdę bardzo dobry mecz) - aż się przykro robiło jak bezradni byli przy serwie Fredka. Niestety nie widziałem spotkania z Tipsarevicem (sobota wieczór, wiadomo), eliminatorem Djokovica, ale sądząc po statystykach to nie miał kłopotów, a przecież Serb także potrafi solidnie serwować. Po prostu świetna forma. 2-0 nie polecam, duże ryzyko, bo Berdych także dobrze serwuje, może dojść do tiebreaka, a wtedy różnie bywa, szkoda nerwów. Najlepiej poczekać pierwsze parę gemów i zagrać Federera po lepszym kursie (a nuż źle wejdzie w mecz), bo granie 1,35 to głupota. Czech gra fajnie, ale w finale z Rogerem się &quot;spali&quot;, coś czuję, zresztą na starego, ale jarego mistrza jego skille nie wystarczą tym razem.
Wynik: ✅ 2-1 (3-6, 7-5, 7-5)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tennis, ATP Madrid singles, Nie maj 13, 16:30
Federer, Roger - Berdych, Tomas

Typ: Total Games in 1st Set (Over 9,5) @ 1.65 | Betsafe ⛔ 3-6 7-5 7-5 super że overy meczowe weszły bez pudła ????
Typ: Over 22 @ 1.917 | Pinnacle ✅
Typ: Over 23 @ 2.260 | Pinnacle ✅
Wbrew pozorom trudno tu wytypować zwycięzcę, dlatego nauczony doświadczeniem po meczu Berdycha z Delpo postawię na overy gemowe. Spodziewam się dominacji serwujących w swoich gemach serwisowych, mało szans na przełamanie, ba, mało w ogóle gry na przewagi. Obaj zawodnicy złapali wyborną formę w tym turnieju i zasłużenie spotykają się w finale. Berdych nie przegrał tutaj jeszcze seta, a potykał się z nie byle kim (Anderson, Monfils, Verdasco, Del Potro). Z kolei Roger przypomniał sobie, że jest jednym z najlepszych serverów w historii tego sportu. Po piekielnie trudnym, ale i kapitalnym pierwszym meczu z Raoniciem, kolejnych rywali już zdmuchiwał z łatwością z kortu. Obaj prezentują wysoką skuteczność 1 serwisu, które dają im od razu przewagę w gemach serwisowych. Wystarczy, że przynajmniej w jednym secie (oczywiście najlepiej gdyby się to zdarzyło w 1 secie) dojdzie do sytuacji 5:5, albo jeszcze lepiej do tie-breaka i prawdopodobieństwo overa gemowego w całym meczu zamienia się niemal w pewność.

Tennis, ATP Madrid doubles, Nie maj 13, 11:00 Lindstedt R / Tecau H - Fyrstenberg M / Matkowski M Typ: Fyrstenberg M / Matkowski M @ 1.80 | Betsafe ✅ 3-6 4-6 2 tytuł na hiszpańskiej ziemipod rząd, to rozumiem ????

Finał turnieju deblistów z udziałem polskiej pary, więc trzeba zagrać ???? Tym bardziej, że notują bardzo dobrą serię: 7 wygranych meczów z rzędu, wygrana w Barcelonie, tutaj już finał i szansa na 2 tytuł pod rząd. Ich przeciwnicy również prezentują niezłą formę w ostatnich tygodniach: wygrana w Bukareszcie a tutaj dotarli już do finału pokonując mocne deble jak Granollers / Lopez czy Bhupathi / Bopanna. Polacy jednak mają lepsze deble na rozkładzie w ostatnim czasie ( Butorac / Soares, Qureshi / Rojer, 2x Mirnyi / Nestor, Granollers / Lopez) i między innymi kierując się klasą pokonanych rywali stawiam na Frytki, ale po bardzo wyrównanym meczu, znowu niewykluczone 3 TB (jak w SF z Mirnyjem i Nestorem). Po prostu widać pasują im takie warunki skoro w nich wygrywają ????
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Federer-Berdych(+4,5g) 2 1,50 Fortuna
Szwacjar gra tutaj dobrze,widziałem go w meczu z Ferrerem i rozegrał naprawdę dobre zawody ale Czech też tutaj gra bardzo dobrze.Gładko ograł Monfilsa,Verdasco oraz pokonał Del Potro.Czech samym serwisem może wyrobić to handi i według mnie spokojnie je wyrobi,co więcej uważam,że Tomka stać nawet na zwycięstwo w tym spotkaniu;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom