>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Marsylia, Memphis & Buenos Aires, 18-24.02.2013

Status
Zamknięty.
hooh34 23

hooh34

Użytkownik
Ernests Gulbis - Jarkko Nieminen @1.72 bet365 ✅
1 runda i od razu dosyć ciekawy mecz. Spodziewałem się niższego kursu na Ernesta który w ostatnim tygodniu naprawdę pokazał się z dobrej strony. Co łączy tych dwóch zawodników w ostatnim czasie? Oboje odpadli w Argentyńczykiem ;) Gulbis według mnie jest lepszym grajkiem od Fina i forma też jak by trochę wyższa dlatego stawiam na Łotysza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
I 13

ilsinho112

Użytkownik
Llodra M. - Goffin D. 2:0 @1,60 Fortuna.
19.02.2013 12:45.
Nie bede sie duzo rozpisywal bo nie ma sensu i niedlugo mecz. Llodra kocha twarde nawierzchnie a szczegolnie hale ,a dla Goffina sa to znienawidzone warunki do gry w tennisa co widac bylo w meczu z Nieminenem (0:6 0:6) Llodra w dzisiejszej dyspozycji wydaje mi sie byc rownym z Jarko Nieminenem wiec nie wyobrazam sobie innego wyniku jak 2:0 dla Llodry ???? Pozatym gra u siebie.
mozna grać także under 22,5 oraz dla odważnych (choc typ ma duze szanse) Llodra -4,5 gema @2,00 w Fortunie. ✅✅✅ jak w masełko 6:2 6:4. Wszystko pokryte co podawałem ;)
 
L 0

lukas7

Użytkownik
Moze sie ktos wypowiedziec odnośnie Nishikoriego?Przyznam sie ze nie widziałem w akcji tego Marchenko,niepokoi mnie troche ze kursy rosną na Japonczyka ma ktos jakies info o kontuzjach czy cos? Bo jeśli nie to wydaje mi sie ze opróćz Llodry Raonicia i Bennteau śmiało mozna grac na Nishikoriego(ja grałem te 4 mecze wczoraj z Resovia Delectą i Ramosem)
Lllodra 1.22
Raonic 1.10
Bennetau 1.12
Nishikori 1.22
kursy Bet365
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Ernests Gulbis - Jarkko Nieminen @1.72 bet365
1 runda i od razu dosyć ciekawy mecz. Spodziewałem się niższego kursu na Ernesta który w ostatnim tygodniu naprawdę pokazał się z dobrej strony. Co łączy tych dwóch zawodników w ostatnim czasie? Oboje odpadli w Argentyńczykiem ;) Gulbis według mnie jest lepszym grajkiem od Fina i forma też jak by trochę wyższa dlatego stawiam na Łotysza.
Ja się nie do końca zgadzam z powyższymi stwierdzeniami ... Po pierwsze, na ten moment według mnie Gulbis nie jest lepszym grajkiem od Fina (patrz ranking ATP)- może kiedyś będzie, jeszcze ma na to czas... Owszem w Rotterdamie Łotysz pokazał się całkiem fajnie, ale co po za tym turniejem ? Porażka z Przysiężnym w Chellengerze + porażka z Mathieu w Niemczech też w Chellengerze na pewno chluby Gulbisowi nie przynoszą więc ja bym nie bazował typu tylko na turnieju w Holandii, w którym de facto Nieminenn też wypadł dobrze - trafił po prostu wcześniej na Del Potro ????
Wspomniałem wyżej, że Gulbis po za Rotterdamem nie pokazał zbyt wiele - Jarrko natomiast sporo już ugrał w tym roku:
QF w ATP Montpellier (FRA)
Niezły występ
ATP Australian Open (AUS)
QF w ATP Sydney (AUS)
Ja bym daleki był o typu dziś na Gulbisa, który jest strasznie himeryczny i ... bogaty ... On nie musi wygrywać ???? Czasem mam wrażenie że gra bo musi, a nie zawsze mu się chce... Oczywiście nie opieram typu na tym, że Gulbisowi nie będzie się chciało ale jest to wielce prawdopodobnie, zwłaszcza jak Jarrko go trochę przyciśnie...
Serwis obydwu Panów należy do tych lepszych w tourze - zwłaszcza Gulbisa, który jak jest w gazie to ciężko go przełamać ???? Pamiętam ubiegłoroczny Wimbledon, gdzie to Łotysz pokonał sensacyjnie Berdycha dając się przełać tylko raz (26/2012 ATP Wimbledon (GBR) Grass Ernests Gulbis Tomas Berdych 7-6(5) 7-6(4) 7-6(4))

Dziś według mnie lepszym typem jest zagranie OVERA, który przy dobrym &quot;trzymaniu&quot; swojego podania zarówno przez Łotysza jak i Fina powinien wejść dość gładko:
???? Ernests Gulbis v Jarkko Nieminen Powyżej 22.5 dla Mecz. (1.80) WYNIK ?
Bet365
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Ja się nie do końca zgadzam z powyższymi stwierdzeniami ...
Serwis obydwu Panów należy do tych lepszych w tourze - zwłaszcza Gulbisa, który jak jest w gazie to ciężko go przełamać ???? Pamiętam ubiegłoroczny Wimbledon, gdzie to Łotysz pokonał sensacyjnie Berdycha dając się przełać tylko raz (26/2012 ATP Wimbledon (GBR) Grass Ernests Gulbis Tomas Berdych 7-6(5) 7-6(4) 7-6(4))

Dziś według mnie lepszym typem jest zagranie OVERA, który przy dobrym &quot;trzymaniu&quot; swojego podania zarówno przez Łotysza jak i Fina powinien wejść dość gładko:
???? Ernests Gulbis v Jarkko Nieminen Powyżej 22.5 dla Mecz. (1.80) WYNIK ?
Bet365
Tak rzeczywsicie - serwis Jarkko nalezy do ... tych lepszych w tourze. Chyba jak sobie ktos przyklei zdjecie Fina do ekranu i pusci mecz Gulbisa z Isnerem. Czlowieku, Jarkko, ktory obok Nalbandiana, jest od lat jednym z moich ulubionych tenisitow zawsze opieral swoje rzemioslo na aspektach technicznych. Gdyby Nieminen mial jakies 15 % lepszy serwis to wygralby duzo wiecej niz tylko 2 tytuly w karierze. Samego typu nie neguje i zycze szczescia, chociaz Nieminen gra ostatnio naprawde sporo turniejow. Natomiast pisanie, ze serwis Jarkko nalezy do jednych z lepszych jest wprowadzaniem w blad.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis ATP
Spotkanie:Ramirez Hidalgo (Hiszpania) vs Arguello (Argentyna)
Typ:1 e:eek:dwołane
Kurs:2,62
Bukmacher:Bet365

Przede wszystkim ważna rzecz. Gramy u buka, który w przypadku kreczu gwarantuje nam zwrot. Kursy na Hiszpana są wysokie właśnie dlatego, że 13.02 skreczował w meczu z Souzą i nie wiadomo co z nim. Fakt, że przed kreczem grał kiepsko: 4 przegrane mecze z rzędu w tym roku , ale trzeba wziąć poprawkę, że nie grał z byle kim: Rufin, Lu czy Kamke to nie są anonimowe nazwiska dla zorientowanych. Skoro jednak dziś zagra to znaczy, że się pozbierał i powalczy. Jego rywal to gracz gospodarzy, który przebrnął przez kwale, więc grał 3 dni z rzędu i powinien czuć w nogach ostatni mecz (ponad 2,5h). Arguello jest w rankingu ATP ponad 100 miejsc za Hiszpanem (96.ATP) i oprócz tych kwalifikacji nie ma nic cekawego na koncie w tym sezonie. To ciągle perspektywiczny zawodnik (rocznik 92) i jeżeli Hiszpan jest zdrowy to wskaże mu miejsce w szeregu, a jeżeli będzie krecz to mamy zwrot. Warto próbować.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Tak rzeczywsicie - serwis Jarkko nalezy do ... tych lepszych w tourze. Chyba jak sobie ktos przyklei zdjecie Fina do ekranu i pusci mecz Gulbisa z Isnerem. Czlowieku, Jarkko, ktory obok Nalbandiana, jest od lat jednym z moich ulubionych tenisitow zawsze opieral swoje rzemioslo na aspektach technicznych. Gdyby Nieminen mial jakies 15 % lepszy serwis to wygralby duzo wiecej niz tylko 2 tytuly w karierze. Samego typu nie neguje i zycze szczescia, chociaz Nieminen gra ostatnio naprawde sporo turniejow. Natomiast pisanie, ze serwis Jarkko nalezy do jednych z lepszych jest wprowadzaniem w blad.
eeeh, pewnie że się można do czegoś doczepić jak już nie ma do czego ... Jarrko może nie wali po kilkaście asów w meczu ale serwis graczy leworęcznych (grających z tymi praworęcznymi) zawsze jest o wiele trudniejszy do odebrania, nie uważasz ??? O to mi chodzi, bo przecież to że nie serwuje ASÓW to nie znaczy że nie ma dobrego podania ...
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
To, że ktoś serwuje lewą ręką nie oznacza od razu, że każdy po drugiej strony siatki sra po gaciach przed odbiorem. Bycie mańkutem w tenisie to jedno, ale trzeba jeszcze potrafić to wykorzystać. Serwis Nadala przez lata kulał, krzywdy rywalom za bardzo nie robił. Teraz troszkę się ogarnął, ale jasno to pokazuje, że nie wszyscy mają predyspozycje do regularnego zdobywania punktów za pomocą podania. Kolega dx2 ma rację i ja nie wiem o co tutaj tyle szumu. Nieminem mimo iż jest mańkutem to tak naprawdę za wiele tymswoim podaniem nie zyskuje. Nie chodzi o ilość asów, ale o ilość podań, które szybko ustawiają grę Finowi, a takich zagrań we większości meczów Nieminema jest jak na lekarstwo.
 
K 18

koptek

Użytkownik
Tenis,ATP - SINGIEL: Memphis (USA), twarda (w hali)

Melzer J. (Aut) - Sijsling I. (Ned)

Typ ???? W 2:0 (dla Melzer J. (Aut))

Kurs:2.45

Buk:pinnacle





W dzisiejszym dniu o godz.17:00 odbędzie się spotkanie z uczestnictwem Melzer J. (Aut) i Sijsling I. (Ned).Spotkanie będzie się toczyło na korcie twardym w hali.Melzer J. (Aut) dominuje na kortach o powierzchni twardej natomiast Sijsling I. (Ned) na kortach o powierzchni ziemnej.Buki oceli,że spotkanie wygra Melzer J. (Aut),nie mylą się.Melzer J. (Aut) zajmuje 27 miejsce w rakingu ATP a Sijsling I. (Ned) 71.Australijczyk ostatnio doszedł aż do finału turnieju ATP - SINGIEL:Zagreb (Chorwacja), twarda (w hali),przegrywając w finale z Cilic M.który zajmuje 12 miejsce(nie był faworytem bukmacherów).Jednak ten fakt,że doszedł do finału jest bardzo istotny.Widać,że ostatnio gra dobry tenis.Sijsling I. (Ned) ostatni pojedynek stoczył z Klizan M. (Svk),przegrał go 2:0 chociaż był faworytem bukmacherów.W pojedunku o przegranej Sijsling zadecydowało wyższe miejsce w rankingu Klizan.Melzer J. jest wyżej o jedno oczko niż Klizan M. więc spokojnie powinien sobie poradzić w dzisiejszym meczu z Sijsling I.Tak samo jak wygrał Klizan tak samo wygra Melzer 2:0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lothar 251

lothar

Użytkownik
Tenis,ATP - SINGIEL: Memphis (USA), twarda (w hali)
Melzer J. (Aut) - Sijsling I. (Ned)
Typ ???? W 2:0 (dla Melzer J. (Aut))
Kurs:2.45
Buk:pinnacle


W dzisiejszym dniu o godz.17:00 odbędzie się spotkanie z uczestnictwem Melzer J. (Aut) i Sijsling I. (Ned).Spotkanie będzie się toczyło na korcie twardym w hali.Melzer J. (Aut) dominuje na kortach o powierzchni twardej natomiast Sijsling I. (Ned) na kortach o powierzchni ziemnej.Buki oceli,że spotkanie wygra Melzer J. (Aut),nie mylą się.Melzer J. (Aut) zajmuje 27 miejsce w rakingu ATP a Sijsling I. (Ned) 71.Australijczyk ostatnio doszedł aż do finału turnieju ATP - SINGIEL:Zagreb (Chorwacja), twarda (w hali),przegrywając w finale z Cilic M.który zajmuje 12 miejsce(nie był faworytem bukmacherów).Jednak ten fakt,że doszedł do finału jest bardzo istotny.Widać,że ostatnio gra dobry tenis.Sijsling I. (Ned) ostatni pojedynek stoczył z Klizan M. (Svk),przegrał go 2:0 chociaż był faworytem bukmacherów.W pojedunku o przegranej Sijsling zadecydowało wyższe miejsce w rankingu Klizan.Melzer J. jest wyżej o jedno oczko niż Klizan M. więc spokojnie powinien sobie poradzić w dzisiejszym meczu z Sijsling I.Tak samo jak wygrał Klizan tak samo wygra Melzer 2:0.
Kolejne pierdolamento a nie analiza. Kolego po pierwsze Melzer jest AUSTRIAKIEM ! a nie Australijczykiem. Po drugie Sisling i jego S&amp;V doskonale sprawdza się w hali.
Podkreślone zdanie tak mnie rozbawiło, że spadłem z fotela ze śmiechu !
Poczytaj trochę, pooglądaj mecze, popatrz w statystyki i dopiero wypisuj jakieś &quot;analizy&quot; w dziale. Bo to chyba jakiś żart
edit: Widzisz kolego... ranking dziś nie pograł, także pisanie takich bzdur mija się z celem. Pozdrawiam
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
B.Becker vs F.Lopez
Typ:2 ✅✅✅ e: 1:2
William Hill
2,00

Gramy w Memphis na hali na hardzie i moim zdaniem Hiszpan zdecydowanie lepiej się odnajduje w takich warunkach. Becker (64.ATP) nie przekonuje mnie jako pro tennis player (drugi grajek po Bogomolovie, którego nie trawię), a dziś trafia jakby nie patrzeć na solidną firmę, która pomimo słabego początku roku i tak jak dla mnie jest ciekawszą opcją. Feliciano Lopez (47.ATP) nie grał od AO, gdzie zagrał 2 mecze (3:0 z Brueges-Davi i 0:3 ze Stepankiem). Wcześniej w Sydney wygrał z Chardym i poległ z Andersonem, a 1 stycznia przegrał z ... Kubotem:p Becker natomiast po odpadnięciu z AO (0:3 z Del Potro) próbował coś tam ugrać na mniejszym turnieju w Niemczech (2/1), odpadł w 1. rundzie w Zagrzebiu z Dodigiem, a w San Jose wygrał z będącym w dołku Harrisonem 2:1, a następnie przegrał z Istominem 1:2. Lopez miał długą przerwę, więc powinien się ogarnąć i w końcu wygrać kilka gier pod rząd. Dziś rywal w sam raz na przełamanie, grali ze sobą raz w 2010 roku i wtedy 6:4, 6:3 wygrał Hiszpan.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Llodra vs Del Potro
Handicap setów +1,5 ✅✅✅
Unibet
1,87

Del Potro wygrał 2 dni temu mocny turniej w Rotterdamie bez straty seta (wow), a grał z mocnymi zawodnikami (Gael, Gulbis, Nieminen, Dima, Benek). Llodra z kolei też w świetnej dyspozycji (półfinał w Montpellier), a na dodatek gra u siebie we Francji drugi turniej z rzędu, co w jego przypadku jest wielkim plusem. Ciężko typować kto wygra, ja mimo wszystko szukałbym sensacji, bo Argentyńczyk może być jednak trochę zmęczony. Biorę jednak mniej ryzykowny typ - handi na sety, bo Llodra rozegrał tu już jeden mecz i widać, że ciągle jest w gazie (6:2, 6:4 z Goffinem). H2H na korzyść Del Potro 4:1, ale ostatni mecz wygrał Francuz 2:0 w Paryżu. Rok temu obaj dobrze tu grali i spotkali się wtedy w finale, który Portas wygrał 6:4, 6:4. Liczę na dobrą formę serwisową gracza gospodarzy i oznaki zmęczenia u faworyta.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Dmitry Tursunov - Edouard Roger-Vasselin @ 1,50 Bet365
Całkiem przyzwoity kurs na Edka, a wszystko wskazuje za niego w tym spotkaniu:
Gra przed własną publicznością, doskonale zna tę halę, gra tu co roku - w poprzednim sezonie zaliczył QF. Początek sezonu niby nic specjalnego, ale też i nie fatalnie - po prostu na miarę swoich umiejętności, czyli pierwszej setki rankingu. Jeżeli porażki to raczej z klasowymi zawodnikami jak Benneteau (wyrównany 4-setowy pojedynek na AO). Niedawno w Quimper szybka porażka z Selą, ale miał tam jakieś problemy zdrowotne. Te chyba już za nim, bo w kwalach do tego turnieju spisywał się bardzo dobrze i bez problemu awansował do turnieju głównego (rozprawiając się szybko m.in z utalentowanym Teixeirą)
Tego samego nie można powiedzieć o rywalu z Rosji - Tursunov męczył się już w 1 rundzie kwali z nastolatkiem z Francji z 7 setki rankingu. Następnie niby 2-setowe wygrane, ale styl nie robił zbyt dobrego wrażenia. Wcześniej także słabo. Dmitry zaczął sezon dopiero w Montpellier, gdzie odpadł w 3r kwali z Hiszpanem De La Ricą, którego dla odmiany szybko odprawił w Marsylii Roger. Korespondencyjny pojedynek zdecydowanie więc na korzyść Francuza.
Podsumowując:
-forma
-znajomość hali
-gra przed własną publicznością
-motywacja (dla Vasselina na pewno celem min. jest obrona pkt sprzed roku za QF, żeby nie wypaść z setki)
to wszystko przemawia za reprezentantem gospodarzy i na niego też stawiam ????
do tego:
Nishikori @ 1,22 Bet365
Japończyk nie grał od czasu porażki z Ferrerem na AO, ponieważ chciał wyleczyć w pełni kontuzję. Teraz wraca na &#39;500&#39; w Memphis i wierzę, że jest w dobrej dyspozycji, nic mu nie dolega i zrobi to w dobrym stylu. Na rozgrzewkę Ukrainiec z 2 setki rankingu i szczerze mówiąc to nie wyobrażam sobie, że na szybszej nawierzchni Kei miał jakiekolwiek problemy z Marchenką.

Haas @ 1,20
Bet365
Amerykański Niemiec w znakomitej formie. W San Jose szedł jak burza i dopiero w finale zatrzymał go Raonic, który jest także w wybornej formie. Teraz jeszcze ważniejszy turniej, w Memphis i na pewno Tommy znowu będzie chciał powalczyć o zwycięstwo.
Donoskoy? Sprawił wielką niespodziankę na AO eliminując rodaka - Youzhnego, ale w San Jose już wrócił do swojej normalnej dyspozycji i łatwo przegrał z Pospisilem. Nie stanowi najmniejszego choćby zagrożenia dla Haasa.
Dolgopolov @ 1,22 Bet365
Dolgo szybko pożegnał się z AO, bo już w 1r z Monfilsem. Potem grał tylko na początku lutego w Davisie i odniósł dwa pewne zwycięstwa nad Martinem i Lacko. Nie grał w żadnym turnieju po Melbourne, więc na pewno przyjeżdża tu z wielką motywacją, energią i celem zdobycia sporej liczby pkt do rankingu. Rywal w 1r żaden. Phau gra katastrofalnie w tym sezonie, trzeba przyznać - 06 16 z Nieminenem w Sydney, potem szybkie 3 sety z Dev Varmanem na AO i krecz przy 36 03 z Marchenką w Niemczech. To była końcówka stycznia, od tamtej pory nie grał - nie wiem czy leczył kontuzję czy przygotowywał się do tego turnieju, ale z Ukraińcem nie ma szans.

Uwaga na : Delpo, Tsongę, Berdycha, Tomicia
ps.Nishikori, Haas, Dolgo + Benek dają ako 2. Nieźle, pewnie nie wszyscy przepadają za grą takimi kursami, ale co tu może uwalić, to ja sobie nie wyobrażam - nie widzę takiej opcji po prostu ????
 
szpil 313

szpil

Użytkownik
Benneteau J. (Fra) -5.5 - Pouille L. (Fra) 1 @ 2.00 Bet365 ⛔
Ten typ wydaje się być betem dnia. Benneteau strasznie wysoka forma, w poprzednim turnieju, dopóki nie trafił na Raonica, wygrywał ze wszystkimi gładziutko po 2:0. Można tutaj spokojnie stawiać na dokłądy wynik 2:0, jednakże ja pójdę trochę dalej i stawiam że faworyt wygra różnicą 5.5g. Nawet Federer (który może i się nie przyłożył) przegrał 5 gemami, więc niech mi ktoś powie jakim cudem Pouille miałby nie dostać jeszcze większych batów? Może trochę o Poille...Słabiaczek plasowany w rankingu na miejscu 412, w tym sezonie grał na hali jeden mecz, z Troickim, który na hali raczej szału nie robi, przegrał gładziutko. Na pewno jego atutem jest serwis, ale return, to już tragedia. Benneteau z serwisantami radzi sobie całkiem dobrze, z Isnerem wygrał 2:0 i utrzymał b. wysoki procent returnu. Także, sądzę że Bennek nie będzie odpuszczać młodzikowi, niech się pouczy na innych grajkach, a Benkowi przyda się taki super szybki meczyk (rozgrzewka) przed trudniejszymi rywalami, żeby nie marnować sił. Uważam, że jak Pouille ugra 4 gemy, to będzie szczyt jego marzeń.
Benneteau J. -5.5 @ 2.00 3j Bet365 ⛔
Llodra M. (Fra) - Del Potro J.M. (Arg) 2 wygra 2:0 @ 1.66 Bet365
Haas T. (Ger) - Donskoy E. (Rus) 1 wygra 2:0 @ 1.57 Bet365

Llodra osiąga ostatnio b. dobre wyniki na hali, jednakże w dzisiejszym meczu z Goffinem trochę się na nim zawiodłem, oczywiście wygrał gładko, ale sądziłem, że będzie większy pogrom... Z drugiej strony Del Potro, który ostatni turniej wygrał bez straty seta. Oczywiście nie wykluczam tie breaka, no ale nawet jeżeli do niego dojdzie, Potro spokojnie go wygra.
Tu chyba niema co pisać, każdy wie co grał Haas w ostatnim turnieju, ciężki do przełamania, oraz władający świetnym returnem. Z drugiej strony Donskoy... który rozegrał na hali 1 mecz z Pospilem i dostał ostre baty. Nie widzę tutaj dla niego najmniejszych szans.
Del Potro J.M. wygra 2:0 + Haas T. wygra 2:0 @ 2.62 1j Bet365
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
tenis jest fajna dyscyplina , zadne analizy nie oddadza tego co sie stanie na korcie , tenis to jeden zawodnik (oprocz debla) i nie wiadomo co mu w glowie siedzi albo co sie wydarzy na korcie (krecz po pierwszej pilce) ogolnie jak wiadomo lepiej pierwszych rund nie ruszac , kto by sie spodziewal przegranych juz w pierwszej rundzie GASQUETa (ktos pisal, ze tu powalczy) Monfilsa czy Paire ?
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Tomas Berdych - Ernests Gulbis(+3,5) 2 1,9 ✅
Tobet



Berdych ostatnio się nie pokazywał, ostatnie jego spotkania to Davis i AO gdzie zaprezentował się dobrze i można powiedzieć, że w 100% wykonał swój plan, bo przecież nikt nie oczekiwał, że pokona Djokovica. Gulbis natomiast po słabym początku świetnie zaprezentował się w Rotterdamie i dobrą dyspozycję kontynuuje we Francji. Nie chcę na siłę szukać niespodzianki bo Berdych na hali jest bardzo mocny, lecz jeśli Gulbis utrzyma swoją dyspozycję serwisową - blisko 70% pierwszego podania, 5-10 asów, znikoma ilość podwójnych, to może spokojnie powalczyć z czechem i pokusić się o wyrównane spotkanie. Szczególnie liczę na pierwszy set, kiedy to Gulbis może potwierdzić, że jest w rytmie meczowym, a wyjść na wierzch może brak ostatnio występów czecha.
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Tomas Berdych - Ernests Gulbis(+3,5) 2 1,9
Tobet



Berdych ostatnio się nie pokazywał, ostatnie jego spotkania to Davis i AO gdzie zaprezentował się dobrze i można powiedzieć, że w 100% wykonał swój plan, bo przecież nikt nie oczekiwał, że pokona Djokovica. Gulbis natomiast po słabym początku świetnie zaprezentował się w Rotterdamie i dobrą dyspozycję kontynuuje we Francji. Nie chcę na siłę szukać niespodzianki bo Berdych na hali jest bardzo mocny, lecz jeśli Gulbis utrzyma swoją dyspozycję serwisową - blisko 70% pierwszego podania, 5-10 asów, znikoma ilość podwójnych, to może spokojnie powalczyć z czechem i pokusić się o wyrównane spotkanie. Szczególnie liczę na pierwszy set, kiedy to Gulbis może potwierdzić, że jest w rytmie meczowym, a wyjść na wierzch może brak ostatnio występów czecha.
Nigdy nie lubilem grac na zawodnikow, ktorzy sa strasznie chimeryczni, a takim wlasnie jest Gulbis, pamietam, jak kiedys kolega polecal mi granie na niego po pierwszej rundzie jednego z turniejow, gdzie to zagral swietne zawody, by nastepnego dnia przejsc obok meczu (notabene niedawno przegral z Przysieznym w Bergamo lol ???? ) moze to co teraz napisze to nie bedzie wazny argument, ale ten chlopak tak naprawde nic nie musi, jest bogaty, sam mowil, ze gra w tenisa dla przyjemnosci, bardzo wazne bedzie jego podejscie do tego meczu, druga sprawa to piszesz o jego dobrej dyspozycji we Francji, zgoda ze mial bardzo dobre staty z Nieminenem, ale jak sie popatrzy na wygrane punkty Fina na returnie to o czym mowa, te handi ktore wybrales jest dla mnie na tyle niskie, ze pobieram je ale -3,5 na Tomka ⛔ , mial dluzsza przerwe po Davis Cupie, wraca wypoczety do grania, dzisiaj trzymam kciuki za naszego sasiada z Czech ????
 
szpil 313

szpil

Użytkownik
Schwartzman D.S. (Arg) - Robredo T. (Esp) 1 @ 2.50 Bet365
Typ z serii &#39;szanse zawodników oceniam na 50/50&#39; dlatego wybieram tę lepsza opcję czyli wysoki kurs na Diego. Schwartzman pokazał się z dobrej strony w grze z Belluccim, solidnie trzymał swoje podanie, oczywiście zdarzały się wpadki, ale były to jednostkowe potknięcie. Bardzo mocny w wymianach, return ten nie najgorszy. Widać, że chłopak chce powalczyć z lepszymi i chce zaistnieć w tym świecie. Robredo od samego turnieju w Brisbane po dzisiejszy nie zaskakuje. Na tej nawierzchni ograł Ribe P. jednakże to raczej Riba się ograł a niżeli zrobił to Robredo. Podobnie było z ostatnim przeciwnikiem Robredo Eliasem... Elias - słabiutko od strony serwisowej jak i odbioru. Jeżeli postawić Robredo grajka który jednak coś będzie sobą prezentował, to spokojnie powinien go ograć i jak dzisiaj tak gram.
Schwartzman D.S. @ 2.50 1j Bet365

Montanes A. (Esp) - Delbonis F. (Arg) 2 @ 1.72 Bet365
Reister J. (Ger) - Bedene A. (Slo) 2 @ 1.50 Bet365

W spotkaniu Montanesa z Delbonisem sądzę, że będzie dużo walki, z której cało wychodzić będzie Dolbonis, który podczas swojego ostatniego meczu bardzo solidnie pilnował punktów podczas swojego podania oraz był groźny przy odbiorze podania. Montanes za to zagrał dobre spotkanie z Andujarem, jednakże takie mam dziwne wrażenie, że przeplata on dobre gemy z tragicznymi. Może i Delbonis nie wygra tego spotkania, ale stawiać na Montanesa raczej bym się nie odważył.

Reister jest w formie, ale... Nie pokonał on wcale aż tak genialnych graczy do tej pory. Jak przychodzi mu pograć z kimś solidniejszym to po prostu przegrywa i to właśnie nastąpi dzisiaj, bo po tym co Bedene pokazał w meczu z Zeballosem, jestem w stanie powiedzieć, że jest solidny. Jeżeli Bedene utrzyma dyspozycję z meczu z Zeballosem, nie widzę cienia szans nawet na ugranie seta przez Reistera.
Delbonis F. + Bedene A. @ 2.59 1j Bet365

Jak tylko w Bet365 pojawią się kursy na dokładny wynik w meczu Bedene, to pogram na niego 2:0.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Debel

Isner/Querrey vs Kubot/Nestor
Typ:2 e:mecz odwołany, Amerykanie się wycofali
Unibet
2,00

Nie jestem wielkim znawcą debla, ale widzę tu value. Isner i Querey to znane nazwiska, ale ich miejce to singiel i tam osiągają najlepsze wyniki. Nie grali razem jeszcze w tym roku, ale ich 3 ostatnie wspólne mecze z zeszłego sezonu (Paryż, Walencia, Nicea) to totalne fiasko i porażki ze średnimi deblami tj Gonzaez/Lipski czy Marach/Polasek. Rok temu na tym turnieju odpadli po 2. meczu. Isner obecnie totalnie bez formy (od Paryża wygrał tylko 3/9 gier)- w nocy przegrał z Istominem w dwóch setach, Sam gra dalej i potraktuje ten mecz jako przetarcie. Po drugiej stronie siatki Nestor i nasz rodak Kubot, którzy zagrają razem po raz pierwszy jeśli się nie mylę, ale obaj są doświadczonymi deblistami i automatyzm zadziałać powinien. Polak w singlu ograł 2 dni temu Harrisona i gra dalej. Nestor osiągał mnóstwo sukcesów w parze z Zimonjicem czy Knowlesem. To deblowa żywa legenda, która ma na koncie 21 finałów wielkoszlemowych,a w tym 10 tytułów. W roku 2013 miał grać z Hindusem Bhuphatim - nie wiem co tam się zadziało i skąd ta zmiana. Dziś gra z Kubotem, ale to żaden problem w meczu z wielkimi tyczkami, singlistami. Dodam tylko, że debel Kubot/Nestor to turniejowa 3.
 
hooh34 23

hooh34

Użytkownik
ATP Memphis
Donald Young - Xavier Malisse 1.50 @bet365 //krecz
Szczerze powiem że zdziwił mnie kurs wystawiony na Belga w tym spotkaniu. Young wszyscy wiemy &quot;znakomity&quot; ubiegłoroczny wyczyn teraz coś tam gra ale popełnia masę głupich błędów co w końcowym rozrachunku daje mu porażkę a Belg to nie ogórek żeby takiego czegoś nie wykorzystywać forma jakaś jest więc powinien go na lajcie w dwóch setach pokonać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom