>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Metz & Sankt Petersburg, 17-23.09.2012

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Moselle Open

Miejsce: Metz (Francja)
Data: 17.09.2012-23.09.2012
Rozmiar drabinki: S-28 D-16
Nawierzchnia: indoor hard
Pula nagród: €398,250
Oficjalna strona: http://www.opendemoselle.com/



St. Petersburg Open

Miejsce: Sankt Petersburg (Rosja)
Data: 17.09.2012-23.09.2012
Rozmiar drabinki: S-32 D-16
Nawierzchnia: indoor hard
Pula nagród: $410,850
Oficjalna strona: http://www.spbopen.ru/eng/index.html




Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Millot - Renavand
typ: 1 kurs: 1,65 bwin
✅
Jeszcze raz zaufam Millotowi w tym tygodniu, tak jak pisałem przy spotkaniu z Goodallem &quot;defensor wybiegany , regularny a także potrafi zagrać agresywnie gdy poczuję gre, jedynie czasem jak to u Francuzów bywa główka gorąca&quot;. W tym wypadku ma naprzeciw jeszcze bardziej drewnianego gracza niz wtedy. Renavand duzy facet z poteznym serwisem, ale jego poruszanie sie po korcie oraz selekcja strzałow na bardzo niskim poziomie i dlatego nigdy nie bedzie osiagał dobrych wynikow poza futuresami. Liczę ze Millot wypunktuję go swoim sprytem i wybieganiem.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Metz
Mecz: Jouan R. - Zverev M.
Data: 16.09.2012 14:00
Typ: 0:2
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dzisiaj o godzinie 14:00 dojdzie do starcia Francuza Romaina Jouna z Niemcem Miszą Zverwem w ramach drugiej rundy kwalifikacyjnej do turnieju głównego w Metz. faworytem spotkania jest Niemiec i na niego stawiam. Według mnie wygra bez straty seta. Wczoraj w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej odprawił z kwitikiem 22 - latka Davida Thurnera z Niemiec 6:2, 6:2. Zverev zagrał bardzo dobry mecz i jego rywal nawet przez chwilę nie zagroził jego pozycji. Co do szczegółów meczu, to Niemiec zaserwował 5 asów, 0 podówjnych, 87% i 64% wygranych piłek z własnego serwisu. 183 w rankingu światowym Zverev spędził na korcie zaledwie 53 minuty. Dzisiaj na jego drodze stanie mało znany Francuz, który w tym meczu nie ma według mnie argumentów. 374 w światowym rankingu ATP Francuz pokonał wczoraj po ponad dwugodzinnej walce Mathieu Rodrigueza 6:3, 4:6, 6:4. Co do samego meczu to Francuz zaserwował 10 asów, 2 podwójne, 79% i 40% wygranych piłek z własnego podania. 2 razy przełamany w meczu. Co do turniejów o niższej randze na początku mogą przydażyć się jakieś niespodzianki, to jest jednak drugi wsytęp obydwu zawodników w turnieju, a Mischa prezentuje się bardzo dobrze.
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Nie porównujmy Thurnera do Jouana, bo to całkiem inne planety. Zverev szału nie robi i ciężko będzie mu wygrać 2:0 o ile w ogóle ogra Francuza, który dobrze się tu czuje...
 
marekpua 97

marekpua

Użytkownik
Olivetti(+2,5 gems) - Blake 2,0 Bet365 ⛔

Bet365 zaspał, w pinnacle można złapać już tylko 1,8. Olivetti to bestia halowa, zresztą jak może być inaczej przy ponad 2m wzrostu i ponad 100kg wagi. Młody facet, który robi regularne postępy. Na początku sezonu w Marsylii rozgrywany jest podobny turniej. Właśnie tam, w tym roku Olivetti pokonał Fisha. Jest to obecnie jego &quot;największy&quot; wynik.
Blake we francuskich halach wybitnie nigdy nie grał. Swoją drogą będzie to jego debiut w ATP Metz. Na US Open pokazał się z niezłej strony, ale jak wiemy Amerykanie u siebie byli, są i będę groźni. W tym spotkaniu sytuacja będzie zupełnie inna, ponieważ James będzie mieć publikę po przeciwnej stronie.
Bardzo prawdopodobne, że mecz będzie na styku. O wygraniu seta mogą decydować TB. Handicap +2,5 po takim kursie wydaje się typem dnia na jutro.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Olivetti - Blake

We francuskim Metz czas na pierwszy mecz i jedyny w dzisiejszym dniu. Faworytem oczywiście jest Amerykanin Blake, lecz Olivetti z tymi warunkami będzie groźny i biorę to pod uwagę. W poprzednim tygodniu Olivetti nawet dobrze spisał się w Segovii, ale przeciwników wybitnych nie miał w porównaniu do tych, któych Blake ogrywał na USO i przed. James odpoczął troszkę i dziś z nowymi siłami debiutuje w Metz. Kurs na win Blake&#39;a troszkę mały, ale mimo wszystko sądzę, że nie będzie 3 setów i stawiam w tym spotkaniu under 24,5g. Nawet przy TB i drugim wygranym secie 6-4, mój typ będzie trafiony. Francuzowi będzie sprzyjać publiczność, ale sądzę, że na pokonanie starszego rywala braknie dziś umiejętności i zobaczymy 2 sety dla Blake&#39;a ????

Mój typ: under 24,5g @ 1,83 || Pinnacle

EDIT: Lajtowo James pokrył, co musiał ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Typ co prawda na środę, ale warty świeczki. Jeden dzień odpoczynku - kursy będą delikatnie lecieć.
Cedrik-Marcel Stebe - Jesse Levine 1 @2,25 ⛔

Cedrik-Marcel Stebe - Jesse Levine 1 +2g @2,05
⛔

Cedrik-Marcel Stebe - Jesse Levine 1 +3g @1,78
⛔

Cedrik-Marcel Stebe - Jesse Levine 1 +1,5s @1,48
⛔

gruba przesada w tym meczu. Inwestuje naprawdę niesamowicie sporo, ale jestem przekonany co do Niemca i value na niego. Poza tym polecam oczywiście typy z pierwszego postu.

Jeśli Niemiec wtopi, pójdzie praktycznie cały zysk dotychczasowy z tematu. To trochę rysuje nastawienie do tego typu.

Obaj są leworęczni, a dzieli ich niesamowicie dużo. Zwykle leworęcznych zawodników porównujemy z Nadalem i kojarzymy po kątowych, ofensywnych uderzeniach. Taki właśnie jest C-Marcel. Gra bardzo szybko, aczkolwiek od Rafy różni go to, że nie bije pierw na bekhend rywala a potem dopiero bomba forhendowa (w przypadku meczu przeciwko leworęcznemu, zmieniają się strony). Woli od razu huknąć na forhend i tym zdobędzie sporo punktów z Amerykaninem. Ma mądrzejszą grę zza linii końcowej. Sprytniejszą przede wszystkim. W grze z głębi większa dynamika.
Jesse spod znaku mocniejszego serwisu i częstych wypadów do siatki w akcji, bądź pospolity s&amp;v. Bardzo rzadko w ofensywie gra jak typowy leworęczny gracz. Bum, bum, bum, trach i tak w kółko na bekhend rywala, zamiast posłać jedną konkretną piłkę w drugi narożnik. To będzie walenie głową w ścianę w meczu z Niemcem. To gracz sprytny i ofensywny, nie do zabaw w takie rzeczy.

Levine od czasu US Open nic nie grał. Z kolei Stebe był w reprezentacji Niemiec, gdzie przegrał po jakby nie było chaotycznej ale jednak walce z Tomicem i rozniósł w pył Hewitta. Był to piąty i ostatni mecz, więc presja ogromna. Mam przez to nadzieje, że zmotywowany grą w Davisie i takim meczem, wróci do normalności i zechce wspinać się w górę rankingu.

Amerykanin to rzecz jasna bardziej doświadczony (choć?) gracz od C-Marcela. Jednak on może rywalizować z takimi jak Dolgo, na którego wystarczy ostra regularność (ale i jej niesamowicie zabrakło na US), z Rochusem którego wymęczy się tym samym. Z Youngiem, to nie warto wspominać.

Natomiast z takimi ludźmi jak Goffin (tegoroczny Wimbledon) - gdzie trzeba sprytu, czasami czegoś innego, zmiany pomysłu na grę - to zwykła lipa.

Ten rok jest dla obu taki czasami poniżej, lekkimi zrywami powyżej średniego. Lecz teraz liczę ze Stebe podkręci tempo, nie straci tej werwy z Davisa i pójdzie w górę.

Hala - C-Marcel nie ma problemu z długimi wymianami. Jesse - zawodnik typowo Amerykański. Hard, moc, szybkość i bez zbędnych ceregieli. To może go lekko zgubić.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP St.Petersburg
Mecz: Zemlja G. - Lacko L.
Data: 18-09-12 12:30
Typ: 0:2
Kurs: 4.20
Bukmacher: Bwin
Analiza: W pierwszej rundzie turnieju ATP w rosyjskim Petersburgu zagra ze sobą dwóch równorzędnych tenisistów. Biorąc pod uwagę jednak ich rankingi zdecydowanie powinniśmy stawiać w tym starciu na Słowaka Lacko, jednak nie prezentuje się on ostatnio zbyt dobrze. Podczas pojedynku singlowego w ramach rozgrywek o Puchar Davisa nieoczekiwanie przegrał z Souzą 4:6, 4:6, 3:6. Może właśnie ten mecz spowodował zdecydowanie wyższy kurs na Lacko niż się sam spodziewałem. Swoje ostatnie spotkanie wygrał jeszcze w lipcu, jednak to mnie nie deprymuje przed zagraniem na niego. Przegrywał po walce z dobrymi graczami. Na US przegrał z Blakiem 5:7, 2:6, 6:3, 3:6, a Amerykanin powoli wraca do swojej dawnej formy. Lacko wcześniej przegrywał także z Yen-Hsun Lu 3:6, 6:7 czy 6:4, 4:6, 3:6 z Levine. Zemlja jest 78 w rankingu co do 57 miejsca Słowaka jest znacznie słabszym rankingiem, jednak ostatnio Zemlja coś gra. Wygrał turniej w Pekinie oraz doszedł do 3 rundy US Open, gdzie przegrał 3:0 z Tipsareviciem, a ostatnio odpadł w półfinale z Istanbułu, po porażce 6:7, 4:6 z Mannarino. Niby przewagę w ostatnich osiągnięciach, formie ma Zemlja, jednak Lacko to dobry zawodnik, który też potrafi grać. Przegrywał, lecz grał z lepszymi niż Zemlja, który na swojej drodze nie miał zbyt wymagających przeciwników. W tym starciu typuje 2:0 dla Lacko.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Kuchcik kilka uwag

Stebe ulubiona nawierzchnia to clay ale to nie dziad i wszedzie umie grac, jednak serwis niezbyt grozny w hali. Levine to nie s&amp;y tylko własnie sprytny cp.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Malisse - Paire

Widzę, że jeszcze nikt tym meczem się nie zaciekawił a ja tu widzę pewny bet z dość ciekawym kursem. Nie ma co porównywać umiejętności obu tenisistów, Belg zdecydowanie lepszy i nie powinien mieć dużych kłopotów z Benoit. Francuz gra u siebie, jest to jego atut, ale także posiada niezły serwis, po za tym nie jest jakimś wybitnym grajkiem. Serwis w hali mu pomoże, ale Malisse już nie z takimi walczył i wystarczy przypomnieć tylko USO, gdzie Belg walczył z Isnerem i ugrał nawet seta, a nie ma co porównywać serwisu Big Johna z Paire. Oboje nie grali od US Open, początek zapewne będzie spokojny, ale myślę, że Belg sobie lajtowo poradzi. Xavier gra zawsze solidnie, ma w swoim repertuarze mocne uderzenia i potrafi konczyć wymiany. Może jest coś o czymś nie wiem, na przykład jakaś kontuzja, ale gdy Malisse jest zdrowy, a tak mi się wydaje to 1,81 biorę bez wahania. ????

Malisse @ 1,81 || Pinnacle
Malisse (-1,5s) @ 2,93 || Pinnacle
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Kuchcik kilka uwag
Stebe ulubiona nawierzchnia to clay ale to nie dziad i wszedzie umie grac, jednak serwis niezbyt grozny w hali. Levine to nie s&amp;y tylko własnie sprytny cp.
Jak najbardziej Ted, aczkolwiek styl gry C-Marcela pasuje wszędzie.
Serwis tak jak mówisz, zresztą ja też to przyznałem tylko w innym &#39;zapisie&#39; - Levine w tej kwestii lepszy. Gorzej, jak go zabraknie (nie chodzi tutaj rzecz jasna, że jest bombardierem bez gry) będzie wyraźnie słabiej.
Ja piszę to co widzę. Jeśli pamięci zabraknie, oglądam sobie całe mecze z przeszłości (w przypadku Jesse - vs Dolgo, Cilic).
To jest gracz który ma bardzo solidne, wypracowane zagrania i pomysły na akcje. Jednak jeśli ktoś znajdzie na nie odpowiedź robi się gorzej. W życiu nie powiedziałbym, że prócz tego co potrafi, jest pomysłowy, czy raz na jakiś czas specyficzny. Niemniej, umie dużo.
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Myślę, że Monfilsa warto zagrać, ale tam gdzie krecz liczony jest po 1.0 ???? Jak mu nie będzie szło to pewnie skreczuje ???? Nikt mu nic nie zarzuci ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Zopp - Kumantsov
typ: 2:0 kurs: 1,5 betsafe


Zopp cały czas gra na dobrym poziomie, mocny serwis i fh, mało błędów. Jego rywal przeszedł kwale z jakimiś leszczami, gra ofensywnie ale bardzo nie regularny, w dodatku nie zbyt dobry serwis a jego gra w defensywie pod naporem mocnym piłek bardzo kuleje. Zopp na szczeblu atp rozgrywek gra na 200% ponieważ wie że każdy turniej może być jego sukcesem a dziś nie powinien mieć problemów z Ruskiem.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Seppi A. - Dodig I. 1,44 2:1 ✅

Panowie już się raz spotkali w tym roku na turnieju w Belgradzie gdzie gładko wygrał Włoch 2:0, ale nic w tym dziwnego, bo turniej rozgrywał się na kortach ziemnych. Drugi raz grali ze sobą aż w 2010 roku gdzie również wygrał faworyt Adreas Seppi.
Dodig Ivan w tym sezonie znacznie pod formą, widziałem go w tym roku nie raz i kompletnie mnie nie przekonuje swoją grą. Serwis bardzo nieregularny, gra w korcie dość mocno przeciętna. Patrząc na jego ostatnie wyniki można stwierdzić, że nikogo nie ograł, a jak wygrywał to lał jakiś leszczy typu Jan Minar (300 miejsce), J. Ouanna (128 miejsce), H. Moriya (204 miejsce). Na turnieju w Cincinnati co prawda ograł Goffina i Petzschnera, ale co jak co to każdy chyba wie jak grają niektórzy zawodnicy przed turniejem wielkoszlemowym. Wcześniej dostawał baty od każdego.
Moim zdaniem Seppi jest bardziej regularniejszy, potrafi postawić czoła czołówce, uda czasami mu się coś ugrać na szybkich kortach. Rok temu dość sporo grał w halach, w 2011 bilans 7:5 ATP (12:0 kwalifikacje i challengery). Na rozkładzie tacy zawodnicy jak Almagro, Querrey, Benneteau, Dawidienko.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Simone Bolelli - Horacio Zeballos @ 1.57 Bet365 (promocja)
Uwazam ten typ za bardzo dobre rozwiazanie jak na poczatek dnia. Obydwaj to clay couterzy i dzisiaj zagraja na indoors gdzie Zeballos ma bilans 9/9 i jest na tej nawierzchni mierny bo w challengerach nieadje sobie nawet rady. Bians Włocha na indoors nie jest rewelacyjny bo 79/69 ale zdarza mu sie na poziomie ATP touru sprawic niespodzianki jak urwanie seta Nadalowi czy pokonanie Almagro , Berdycha , Cilica. Dodatkowo Włoch powinien przyniesc ze soba forme z challengerow gdzie polfinaly przeplatal z finalami. Zeballos raczej bez wysokiej formy i w kwalach do US Open przegral nawet z takim &quot;amatorem&quot;: jak Bhambri. Włoch pokonal Argentynczyka 2 miesiace temu w Khuzbiel i to w 2 setach. Tym razem powinno byc podobnie.
Igor Andreev - Sergei Stakhovsky @ 3.50 Bet365
Kurs z kosmosu. Rozumiem ze Andreev jest raczej bez formy ale gra u siebie gdzie powinen znalesc motywacje aby pokonac sredniej klasy grajka jakim jest Stakhovsky. Nawet Davydeenko ja znalazl to Andreev tez powinien. Stachu niegra wielkiego tenisa wiec szanse okreslam 55 do 45% na korzysc Rosjanina biorac pod uwage handicap grania na wlasnym terenie.
Mozna sprobowac polaczyc to w dubel co da AKO: 5.49! Mimo wszystko ostroznie!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Petersburg
Mecz: Kamke T. - Fognini F.
Data: 19.09.2012 08:00
Typ: 0:2
Kurs: 4.21
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Mecz turnieju w St. Petersburgu rozgrywanym na nawierzchni twardej w hali. Według bukmacherów faworytem jest w tej konfrontacji Niemiec Tobias Kamke, jednak ja uważam inaczej. Włoch Fognini to bardzo dobry zawodnik, który potrafi zagrać bardzo dobre spotkanie nawet przeciwko najlepszym tenisistą, o ile zagra &quot;swoje&quot; i nie da się wyprowadzić z równowagi. Reprezentował on swój kraj podczas gier o Puchar Davisa. Wygrał wtedy aż w 5 setach mecz z Chilijczykiem Capdevillą. Wcześniej dotarł do 3 rundy wielkoszlemowego turnieju US Open, z którego został wyeliminowany przez Andiego Roddicka 3:1. Wcześniej Fabio pokonał Rogera-vasselina, mimo, że przegrywał już 2:0 w setach oraz Garcie-Lopeza z Hiszpanii 3:0. Kamke ma teraz bardzo dobrą serię 5 zwyciestw pod rząd, co dało mu triumf w całym turnieju w luksemburskim Petange. Mecze w których wygrywał odniósł w starciach z Buamannem 2:1, 2:0 z Goodalem, 2:1 z wracającym do formy Dodigiem, 2:0 z Rogerem-Vasselinem oraz w finale 2:0 z Mathieu. Szczególnie te dwa ostatnie mecze mogą nam dawać skalę umiejętności Niemca, jednak ja go nigdy nie uważałem za kogoś, kto osiągnie jakiś sukces w tej dyscyplinie. Fognini jest zdecydowanie lepszy i według mnie wygra 2:0.
 
halfacat 241

halfacat

Użytkownik
Simone Bolelli - Horacio Zeballos @ 1.57 Bet365 (promocja)
Uwazam ten typ za bardzo dobre rozwiazanie jak na poczatek dnia. Obydwaj to clay couterzy i dzisiaj zagraja na indoors gdzie Zeballos ma bilans 9/9 i jest na tej nawierzchni mierny bo w challengerach nieadje sobie nawet rady. Bians Włocha na indoors nie jest rewelacyjny bo 79/69 ale zdarza mu sie na poziomie ATP touru sprawic niespodzianki jak urwanie seta Nadalowi czy pokonanie Almagro , Berdycha , Cilica. Dodatkowo Włoch powinien przyniesc ze soba forme z challengerow gdzie polfinaly przeplatal z finalami. Zeballos raczej bez wysokiej formy i w kwalach do US Open przegral nawet z takim &quot;amatorem&quot;: jak Bhambri. Włoch pokonal Argentynczyka 2 miesiace temu w Khuzbiel i to w 2 setach. Tym razem powinno byc podobnie.
Igor Andreev - Sergei Stakhovsky @ 3.50 Bet365
Kurs z kosmosu. Rozumiem ze Andreev jest raczej bez formy ale gra u siebie gdzie powinen znalesc motywacje aby pokonac sredniej klasy grajka jakim jest Stakhovsky. Nawet Davydeenko ja znalazl to Andreev tez powinien. Stachu niegra wielkiego tenisa wiec szanse okreslam 55 do 45% na korzysc Rosjanina biorac pod uwage handicap grania na wlasnym terenie.
Mozna sprobowac polaczyc to w dubel co da AKO: 5.49! Mimo wszystko ostroznie!!!
Większych bzdur dawno nie czytałem. Już pomijając bełkot, błędy ortograficzne i brak polskich znaków.
Jaki handicap grania na własnym terenie? Bo Sierioża jest Ukraińcem, a Igor Ruskiem? Bez jaj. Stakhovsky WYGRAŁ TEN TURNIEJ trzy lata temu. A w finale ograł po dramatycznym pojedynku (broniąc piłek meczowych)... kogo? Zeballosa właśnie, wyobraź sobie. Horacio naturalnie woli piach, ale ze swoim solidnym serwem i dobrą grą przy siatce spokojnie może grać na szybszych nawierzchniach. Szymka z kolei ostatnio widziano w Rosji z 5 lat temu, a teraz przyjeżdża tu prosto z cegły... podczas gdy jego rywal pobiegał trochę w hali w Petange w ubiegłym tygodniu.
Nie można pisać analiz na siłę, nie uwzględniając WAŻNYCH rzeczy. Nawet jak typy wejdą (Horacy bez formy raczej, Stachu wiadomo - dziwny jest) to chłopaki przeciwko, którym grasz przeszli na tych kortach m.in. Gulbisa, Dolgo czy Safina i zrobili ciekawe, dramatyczne show w finale tego turnieju. Wiem, bo oglądałem.
Pozdrawiam.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Trudno sięnie zgodzić z kolegą powyżej. Ja po raz wtóry piszę - To, że ktoś gra głównie na clayu nie oznacza od razu, że jest claycourterem. To się tyczy obu, Bolelliego i Zeballosa, którzy predyspozycje do gry na hardzie bez wątpliwości mają.
Co do typu, pomijasz istotną kwestię problemów Bolelliego, który ostatnio wyraźnie ma problemy z poruszaniem.
Andreev też kreczował w trakcie davisa po dwóch setach z Dutrą (2:6 1:6). Do Rosji blisko nie miał, po podróżu czasu na ogranie na hali też nie było za dużo. Zamiast zarzucać mało istotnymi bilansami i truizami warto poświęcić czas na wyszukanie istotnych informacji.
 
M 28

mitch

Użytkownik
Co myslicie o typie na Mullera?
W zeszlym roku Gilles doszedl tutaj dosyc daleko pokonujac Gasqueta.
Paul Henri Mathieu wraca do &quot;duzego&quot; tenisa i w zeszlym tygodniu doszedl do finalu halowego turnieju w luxemburgu gdzie jednak przegral z niemcem Tobiasem Kamke.
Muller mimo tego, ze ostatnio nie gral olsniewajaco to jednak wyzsza klasa niz Kamke, a do tego dochodzi fakt, ze Mathieu jakies tam trudy zeszlego tygodnia moze odczuwac.
Ciezko bedzie przelama luxemburczyka. A Mathieu od przynajmniej kilku lat nie osiagal jakis oszalamiajacych rezultatow bedac &quot;gospodarzem&quot;.
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Nie wiem czy ktoś z was śledzi przebieg meczu Seppiego ale to jest jakaś kpina, koles łamał Dodiga chyba z 5 razy i za każdym razem gdy odjedzie oddaje mu gemy bez walki, tak samo jak w tie braku wyszedl z 1-5 na 6-5 i tez przegral. Jak dla mnie to smierdzi mi tu ostrym wałem bo az takim ogórkiem to seppi chyba nie jest
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom