>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Miami, 20-31.03.2013

Status
Zamknięty.
nalog 40

nalog

Użytkownik
Gasquet 0-2 Berdych 2,00 bwin
Mam podobne odczucie jak dan77wks. Gasqet gra ostrożnie wysoko nad siatką jest dość regularny, serwis jest ok. Co do Berdycha... wymiany agresywne, piłka nisko serwis silny. O ile Berdych nie da sobie narzucić stylu Gasqueta i dobrze wejdzie w mecz, przewiduję 2 szybkie sety.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Murray (-4.5) - Cilic @ 1 (1.98) Pinnacle ✅
Ten kurs to gruba przesada, Pinnek jak zwykle coś odwali bo reszta buków na poziomie 1.80 to ma. Murray gra tutaj przyzwoicie, na pewno nie jest to jego najlepszy tenis a jego forma szczytowa nie jest, ale to spokojnie wystarcza na tego typu rywali. Z Cilicem Szkot ma kapitalne H2H, ostatnie 5 meczów bardzo pewnie wygrane. Andy ostatni raz z Chorwatem grał na USO i wygrał 3:1, chociaż pamiętamy że przegrywał nawet 0:1 i 2:5 w drugim.
Murray jak zwykle zachwyca kapitalnym returnem, jednak jak na razie popełnia trochę za dużo niewymuszonych błędów. Jednak myślę, że na Cilica spokojnie to wystarczy. Bardzo dużo zależy od tego, czy będzie zaczynał spotkanie serwisem bo jeśli tak to wystarczy nam 6:3 6:4 i jedno przełamanie w każdym z setów.
Gasquet (+3.5) - Berdych @ 1 (1.81) Pinnacle ✅
Francuz gra tutaj świetny tenis, widziałem wszystkie trzy mecze jakie tutaj zagrał i zrobił na mnie ogromne wrażenie. Znakomity mecz z Almagro i tam tak naprawdę mecz pod kontrolą, bo od stanu 0:3* w pierwszym Hiszpan praktycznie zdominowany od góry do dołu. Kilka genialny zagrań z bh co oczywiście jest wizytówką Rycha. Berdych genialnie tutaj na pewno nie gra, dwa katastrofalne spotkania na początek i dwa razy cudem uniknął porażki z rywalami dużo, dużo niższej półki niż Gasquet. Liczę, że Francuz ugra seta a wtedy takie handi bez problemu powinno wejść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
wstrzymalbym sie z graniem na gaske, co on pusheruje to dramat, z cyganem ile krotkich pilek na skonczenie oddawal przeciwnikowi to wstyd, praktycznie nie gra plasko i to berdziowi pomoze, ogladalem ich na iw i tam byl koszmar psychicznego francuza ktory mial ok 12 bp nie wykorzystanych, w tym wiekszosc na drugim podaniu po ktorym zapodawal pasywny krotki return, gdy probowal grac bardziej ofensywnie to konczylo sie bledem... Nie wierze ze nagle bedzie gral inaczej
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Murray (-4.5) - Cilic @ 1 (1.98) Pinnacle
Ten kurs to gruba przesada, Pinnek jak zwykle coś odwali bo reszta buków na poziomie 1.80 to ma. Murray gra tutaj przyzwoicie, na pewno nie jest to jego najlepszy tenis a jego forma szczytowa nie jest, ale to spokojnie wystarcza na tego typu rywali. Z Cilicem Szkot ma kapitalne H2H, ostatnie 5 meczów bardzo pewnie wygrane. Andy ostatni raz z Chorwatem grał na USO i wygrał 3:1, chociaż pamiętamy że przegrywał nawet 0:1 i 2:5 w drugim.
Murray jak zwykle zachwyca kapitalnym returnem, jednak jak na razie popełnia trochę za dużo niewymuszonych błędów. Jednak myślę, że na Cilica spokojnie to wystarczy. Bardzo dużo zależy od tego, czy będzie zaczynał spotkanie serwisem bo jeśli tak to wystarczy nam 6:3 6:4 i jedno przełamanie w każdym z setów.
Gasquet (+3.5) - Berdych @ 1 (1.81) Pinnacle
Francuz gra tutaj świetny tenis, widziałem wszystkie trzy mecze jakie tutaj zagrał i zrobił na mnie ogromne wrażenie. Znakomity mecz z Almagro i tam tak naprawdę mecz pod kontrolą, bo od stanu 0:3* w pierwszym Hiszpan praktycznie zdominowany od góry do dołu. Kilka genialny zagrań z bh co oczywiście jest wizytówką Rycha. Berdych genialnie tutaj na pewno nie gra, dwa katastrofalne spotkania na początek i dwa razy cudem uniknął porażki z rywalami dużo, dużo niższej półki niż Gasquet. Liczę, że Francuz ugra seta a wtedy takie handi bez problemu powinno wejść.
GÓWNO PRAWDA
Tu trzeba raczej zgodzić się z Damianho91 niż z DawidBarca.
W tamtym tygodniu Berdych zniszczył Gasqueta, a tutaj pojawiają się jakieś handicapy na Francuza. A czemu? Wszystko przez mecz z Almagro. A kim jest Almagro w porównaniu z Berdychem? Nikim.
Przecież Almagro jest znacznie słabszy niż Czech, a mecz był na styku, równie dobrze mógł wygrać Hiszpan. Do tego dodajmy, że Nicolas A. ma styl gry podobny do Gasqueta i to obydwu było na rękę. 3 sety i męczarnie backhandem zarówno z jednej strony jak i drugiej. Richard to top 3 przebijaczy tuż za Ferrerem i Gillesem Simonem. Berdych jak zagra swój tenis tak jak z Querreyem to nie będzie co zbierać po Gasquecie. Berdych gra agresywnie i te przebijanie jednoręcznym backhandem Richarda nic się nie nada, bo po prostu Czech nie wchodzi w głupie wymiany. Ponad tydzień temu mieliśmy przykład meczu. Ja bym nie ryzykował tutaj nic w stronę Francuza, bo wszystko zależy od tego jak do meczu podejdzie Czech, jak zagra swoje to o tym +3,5 gemów można zapomnieć.
Kolejna sprawa to granie coś w stronę Murraya i to jakiś -4,5 to żart (do 1 kwietnia jeszcze daleko). Jak bardzo Andy jest nerwowy i nieregularny każdy wie. Z Dimitrovem męczarnie, a co będzie z Cilicem? Na pewno Chorwart będzie się starał o półfinał Mastersa bo nie często staje przed taką okazją, to granie na Szkota tak wysokiego handi w moim odczuciu mija się z celem. A i Dawid świetnie napisałeś, żeby nie grać Twojego typu:
Andy ostatni raz z Chorwatem grał na USO i wygrał 3:1, chociaż pamiętamy że przegrywał nawet 0:1 i 2:5 w drugim.
Może i H2H jest bardzo korzystne dla Szkota to jednak te mecze nie były jednostronne i było w nich dużo walki. Na pewno nikomu nie polecam po tak żałosnym kursie Murraya -4,5, bo coś czuję, że przy tym typie będzie więcej nerwów niż radości.
W skrócie, przy powyższych typach mamy bardzo duże ryzyko, a kursy wcale nie odwzorowują tego. Nie warto grać tych typów!
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
GÓWNO PRAWDA

Tu trzeba raczej zgodzić się z Damianho91 niż z DawidBarca.
W tamtym tygodniu Berdych zniszczył Gasqueta, a tutaj pojawiają się jakieś handicapy na Francuza. A czemu? Wszystko przez mecz z Almagro. A kim jest Almagro w porównaniu z Berdychem? Nikim.
Przecież Almagro jest znacznie słabszy niż Czech, a mecz był na styku, równie dobrze mógł wygrać Hiszpan. Do tego dodajmy, że Nicolas A. ma styl gry podobny do Gasqueta i to obydwu było na rękę. 3 sety i męczarnie backhandem zarówno z jednej strony jak i drugiej. Richard to top 3 przebijaczy tuż za Ferrerem i Gillesem Simonem. Berdych jak zagra swój tenis tak jak z Querreyem to nie będzie co zbierać po Gasquecie. Berdych gra agresywnie i te przebijanie jednoręcznym backhandem Richarda nic się nie nada, bo po prostu Czech nie wchodzi w głupie wymiany. Ponad tydzień temu mieliśmy przykład meczu. Ja bym nie ryzykował tutaj nic w stronę Francuza, bo wszystko zależy od tego jak do meczu podejdzie Czech, jak zagra swoje to o tym +3,5 gemów można zapomnieć.
Kolejna sprawa to granie coś w stronę Murraya i to jakiś -4,5 to żart (do 1 kwietnia jeszcze daleko). Jak bardzo Andy jest nerwowy i nieregularny każdy wie. Z Dimitrovem męczarnie, a co będzie z Cilicem? Na pewno Chorwart będzie się starał o półfinał Mastersa bo nie często staje przed taką okazją, to granie na Szkota tak wysokiego handi w moim odczuciu mija się z celem. A i Dawid świetnie napisałeś, żeby nie grać Twojego typu:
Może i H2H jest bardzo korzystne dla Szkota to jednak te mecze nie były jednostronne i było w nich dużo walki. Na pewno nikomu nie polecam po tak żałosnym kursie Murraya -4,5, bo coś czuję, że przy tym typie będzie więcej nerwów niż radości.
W skrócie, przy powyższych typach mamy bardzo duże ryzyko, a kursy wcale nie odwzorowują tego. Nie warto grać tych typów!
Nie tak ostro człowieku, idź lepiej zapodaj jakieś 10/10 na DelPo z Nadalem czy coś i zluzuj trochę.
Graj sobie co chcesz, ja tylko podaje swoje propozycję i zapewniam cię, że kto z nich do tej pory korzysta ten wychodzi dobrze. Pożyjemy, zobaczymy. Niech pozostali userzy przejrzą poprzednie strony tematu, czy zajrzą do wątku o IW i ocenią komu bardziej warto zaufać.
Berdych jak zagra tak jak z Querreyem... a jak zagra tak jak z Fallą to co? nie bierzesz tego pod uwagę? .
Pozdro
 
nafaelradal 79

nafaelradal

Użytkownik
61 61 Berdycha z Querreyem szczerze powiedziawszy nie jest żadnym wyznacznikiem. Komentatorzy SkySports śmiali się z Raonica, że niepotrzebnie dał Amerykaninowi wolną rundę i nawet bez całkowitej sprawności i pomimo kontuzji byłby spokojnie w kolejnej rundzie i teraz pewnie siedzi i się denerwuje widząc to co Querrey wyprawia. Poza tym Kubot prawie go odprawił z turnieju już w pierwszej rundzie. Moim zdaniem takie &quot;pewne&quot; zwycięztwo Berdycha zadziała dzisiaj na jego niekorzyść, gdyż może się rozluźnić.
Ja myślę, że Gasquet ten mecz wygra, sam zagrałem +3,5g w pinaklu.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
AKA SHAKAL nie uzywaj wulgaryzmów, możecie się merytureycznie kłócić, ale bez wyzwiska. Nie musicie kontroać każdeh wypowiedzi użytkownika, jeden komentarz do typu moim zdaniem wystarczy.
Berdych 1.50 pinnacle
Panowie grali przed tygodniem i Berdych pewnie wygrał w dwóch setach. Widziałem prawie cały mecz, był pod pełną kontrolą Czecha. Francuz był bez silny. Robi co mógł, kilka fantastycznych winnerów z jego bajecznego BH, ale to za mało. Bedych to od kilku już ładnych miesięcy klasa, solidny zawodnik a takim Gasquet nigdy nie będzie. Tutaj Bedych radzi sobie równie dobrze, nie ma już Djoka, Del Potro wiec nie zdziwię się jak Berdych wygra całą imprezę. Należy mu się za ogromną prace jaką wykonał, i to jak równo gra cały sezon. Jak na Was mogą robić wrażenie wygrane z Mishą i Rochusem, na ich tle to ja bym dobrze wyglądał(żart). Mecz może być naprawdę wyrównany, ja czekam na niego cały dzien, ale Berdych jak oczywiście tylko zagra jak przed tygodniem to wygra ten mecz, Ryska nie stać na to aby go pokonać. Berdycha ogrywają w tym sezonie tylko wielkie nazwiska, to nie przypadek. Przypominam ATP dzieli sie na: wielka czwórkę, i 3,4 nazwiska, które je gonią i wyraźnie odstwają od reszty turu. Berdcyh jest tuż za wielką 4, tak sobie tłumacze takie mecze, oczywiście tenis jest piękny i 35 letni Hass niszczy nr 1, myślę, że czeka nas świetny mecz.
jestem fanem tenisa Ryską, ale jak bym miał grać to tylko w stronę Czecha.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Murray kapitalna gra defensywna, Cilic nie grał źle, ale jego ataki odbijały się jak od ściany. Szkot genialnie popracował returnem i łamał na zawołanie Cilica. Minusy to bardzo marny serwis Andy&#39;ego, praktycznie nic nie wygrywał bezpośrednio podaniem, zbyt dużo razy dał się złamać.

Czekamy na mecz Gasquet - Berdych.
 
ef81 138

ef81

Użytkownik
Murray kapitalna gra defensywna, Cilic nie grał źle, ale jego ataki odbijały się jak od ściany. Szkot genialnie popracował returnem i łamał na zawołanie Cilica. Minusy to bardzo marny serwis Andy&#39;ego, praktycznie nic nie wygrywał bezpośrednio podaniem, zbyt dużo razy dał się złamać.

Czekamy na mecz Gasquet - Berdych.
Zbyt dużo razy dał się przełamać, ponieważ Chorwat dobrze grał w pierwszym secie, a że ma cieplutką główkę to już inna bajka, gdyby nie nerwy i troszkę więcej spokoju to myślę , że mogło by być ciekawie a tak , szczęśliwe zwycięstwo Andy&#39;ego , nie mówię , że nie zasłużył.. ale więcej było w tym szczęścia aniżeli umiejętności, prawdopodbnie zobaczymy Andy&#39;ego w finale.. a Tobie gratuluję trafnego typu ????
 
H 19

hasol

Użytkownik
Gasquet 6:3 6:3 Berdych
Gładko, szybko i przyjemnie. Nie odważyłem się grać na 2:0 ale i tak pomnożyłem swoje oszczędności razy dwa. A zero stresu przed telewizorem bezcenne xP Nie ma co się kłócić... zawsze wszystko zweryfikuje mecz.
A jeśli chodzi o dzisiaj. To bardzo korci kurs ponad x2 na Haasa. Ferrer jest w bardzo kiepskiej dyspozycji. Dużo popełniał niewymuszonych błędów w konfrontacji z Nishikorim czy Melzerem i ogólnie źle wyglądała jego gra. Haas gra wyśmienicie... ale jak oglądałem jego mecz z Djoką czy Simonem to miałem wrażenie, że gdzieś w końcówkach meczu on już powoli zaczynał opadać sił ale był w stanie zakończyć mecz nim błędy zaczęły się pojawiać. Jeżeli Ferrer będzie miał lepszy dzień może wytrzymać bombardowanie Haasa nim się mecz skończy i po prostu wygrać kondycyjnie a nie formą czy umiejętnościami. Osobiście nie będę tutaj obstawiał ale jeżeli już to postawiłbym na Haasa.

Murray kapitalna gra defensywna, Cilic nie grał źle, ale jego ataki odbijały się jak od ściany. Szkot genialnie popracował returnem i łamał na zawołanie Cilica. Minusy to bardzo marny serwis Andy&#39;ego, praktycznie nic nie wygrywał bezpośrednio podaniem, zbyt dużo razy dał się złamać.
Chyba oglądaliśmy dwa rożne mecze. W ogóle ten hednicap -4,5 to cud, że się udał a to za sprawą bardzo marnej gry Cilicia, który ani trochę nie wykorzystał bardzo rozchwianej dyspozycji Szkota. Już nie wspominając o 4 gemie drugiego seta trwającego 15 minut. Raz ratowała Murreya przed przełamaniem powrotnym piłka szczęśliwie odbita od taśmy, innym razem zmarnowana seta przez Cilicia a breakpointów było jeszcze więcej. Typ trafiony ale sugerowanie, że na korcie działo się coś co przewidziałeś obstawiając to już trochę przesada :/
 
solara 38

solara

Użytkownik
Murray(-3,5g) - Gasquet 1

Oglądałem spotkania francuza z Youzhnym, Berdychem. O ile w meczu z Berdychem zrobił na mnie bardzo duże wrażenie, o tyle w meczu z Youzhnym nie grał ciekawie (łatwo dawał się przełamać z bodajze 3-0 i 40-0 przy podaniu Ruska, Francuz nie dopiął swego i zrobiło się 3-3). Widać na korcie, że ma on problemy z psychika - jeśli nie wychodzi mu na korcie zaczyna się zacinać, sztywnieją mieśnie. Nie jestem zwolennikiem technicznego tenisa, bo raczej z silnymi uderzeniami ma on małe szanse (przekonała się o tym Radwańska wczoraj), dużo zależy od Murraya, a wiadomo, że juz nie ma Djokovicia i powinien zgarnąc pule.
 
cfvalencja 0

cfvalencja

Użytkownik
solara

Proponuje nie sugerować się meczami z wczesnych rund turniejów masters. Gasquet gdyby grał z Youhznym w QF zamiast z Berdychem wygrałby jeszcze większa róznica gemową.
Druga sprawa jak możesz napisać, że Gasquet ma problemy z psychiką? Ten człowiek nigdy nie pokazuje swoich emocji na korcie widziałeś kiedyś Richarda łamiącego rakiete? Wczoraj bodaj trzy razy Gasquet wygrywał swoje podanie od stanu 0:30 nie dając Tomkowi nawet break pointa.
Styl techniczny jakim gra Gasquet jest bardzo skuteczny. Jeśli kiedyś zagrasz w tennisa ziemnego zobaczysz jak trudno zaatakować taki Top Spin albo takie loopery jak uderza Gasquet zwłaszcza na HARD kortach. Wszystko to przeciwko komuś takiemu jak Berdych, który własciwie chciałbym każdą wymiane kończyć winnerem kończy się często piłką w siatce albo wyrzuceniem piłeczki w aut.
Murray lepszy pod każdym tennisowym aspektem od Berdych&#39;a lepszy defensor częsciej gra przez środek przez co uderza mniej UE. Doskonała antycypacja i gra volley&#39;em bh i fh.
Jeśli w tym meczu szukać kogoś ze słabą psychiką to ciągłe plucie w kort przeklinanie na kolege po drugiej stronie kortu czy wieczne kłótnie z Chair Umpire w przerwach między gemami pasuje idealnie do Szkota.
Murray nie gra doskonale w wietrze także sprawdzać pogode nad Crandon Park.

Mecz będzie genialny, ale jak dla mnie NO BET.

40% szans dla Francuza i no bet? trochę bez sensu patrząc na to, że masz kurs 4.00 na Gasqueta co według twojej oceny procentowej jest gigantycznym value.
Mój post nie zawiera typu wiec prosilbym bez zaczepek. Pozwol ze sam okresle co jest dla mnie no bet&#39;em a co value. Dzieki :grin:
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Chyba oglądaliśmy dwa rożne mecze. W ogóle ten hednicap -4,5 to cud, że się udał a to za sprawą bardzo marnej gry Cilicia, który ani trochę nie wykorzystał bardzo rozchwianej dyspozycji Szkota. Już nie wspominając o 4 gemie drugiego seta trwającego 15 minut. Raz ratowała Murreya przed przełamaniem powrotnym piłka szczęśliwie odbita od taśmy, innym razem zmarnowana seta przez Cilicia a breakpointów było jeszcze więcej. Typ trafiony ale sugerowanie, że na korcie działo się coś co przewidziałeś obstawiając to już trochę przesada :/
4 gem drugiego seta, no fakt, ale o pierwszym gemie pierwszego seta gdzie Murray jakimś cudem nie wykorzystał 4 bp w gemie to już chłopie nie raczyłeś wspomnieć? Już nie mówiąc o tym, że gdyby Murray utrzymał serwis przy 5*:2 gdzie miał już meczbola to skończyłoby się jeszcze bezpieczniej 6:4 6:2 dla Szkota. Nie wiem o jakich cudach tutaj rozmawiasz, mecz pod kontrolą Murraya od początku do końca. No a co do marnej gry Cilica to jeśli spodziewałeś się po nim gry na poziomie Djokovica to nie ma co się dziwić, że potem wydawał ci się marny ???? Chorwat grał na swoim poziomie, w końcu to nawet nie pierwsza 10 rankingu.
Murray - Gasquet (+4.5) @ 2 (1.80) Sportingbet ⛔
Grałem na tym turnieju handi na Rycha w każdym spotkaniu, Francuz jak na razie nie zawiódł ani razu i liczę, że dziś również nie zawiedzie. Gasquet czuje sie na tych kortach znakomicie, świetnie spisuje się w defensywie, ciężko go skończyć, bardzo dobrze operuje slajsem. Ogólnie ten handicap jest niepoważny, bo wczoraj z Cilicem był dokładnie taki sam, a gra Chorwata obecnie w porównaniu do Francuza to niebo a ziemia. Murray prawdopodobnie wygra, ale nie sądzę aby pokrył taką linię.
Ferrer (-2.5) - Haas @ 1 (1.82) Bwin ✅
Tutaj podobnie jak w przypadku Gasqueta, Ferrer jeszcze na tym turnieju nie zawiódł jeśli chodzi o handicap. Spore problemy w meczu z Melzerem, ale tak naprawdę tylko do pewnego momentu, od stanu 2:5 w pierwszym secie Hiszpan przejął kontrolę nad spotkaniem i wygrał ostatecznie bardzo pewnie.
Haas gra tutaj świetnie, ale trzeba pamiętać o tym ile ma już lat i jestem ciekaw czy wytrzyma trudy turnieju bo to już jego piąty mecz w Miami (jeden więcej od Ferrera). David kondycyjnie wciąż jest znakomity i dziś moim zdaniem zamęczy Niemca. Poza tym jedynie -2.5 gema na Ferrera z Haasem? to wynik tylko i wyłącznie fatalnej postawy Djoka w meczu z Niemcem i gładkiej porażki lidera rankingu.
Mecz będzie genialny, ale jak dla mnie NO BET. Szanse 60%-40% na korzyść Wyspiarza.
40% szans dla Francuza i no bet? trochę bez sensu patrząc na to, że masz kurs 4.00 na Gasqueta co według twojej oceny procentowej jest gigantycznym value.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Haas Tommy - Ferrer David / Liczba setów - Over 2.5 (2.35) ✅
Patrząc na formę jaką ostatnio prezentuję Niemiec, muszę przyznać, że wraca do swojego starego dobrego tenisa. I co mnie to bardzo cieszy, bo jeszcze przed turniejem, nie spodziewałem się, że zajdzie tak daleko. A tu jest Finał na wyciągnięcie ręki, ale po drugiej stronie kortu, będzie czekał na niego Dawid. Niezwykle waleczny zawodnik, który biega po wszystkie piłki.. i co najlepsze, jest nieustępliwy. Nie mogę stwierdzić, jednoznacznie, kto według mnie zagra tu lepiej, ale.. trzy setówka jest jak najbardziej prawdopodobna. Natomiast Niemiec, stracił na początku turnieju, seta, a potem szedł jak burza.. Pokonując w tym jeszcze w dwóch setach Novaka. Ferrer, znając jego wielki potencjał jaki posiada, na pewno tanio skóry nie sprzeda. Z Austriakiem, pierwszego seta przegrał, ale już później wracał do siebie.. wygrywając pewnie trzeciego seta nie oddając mu nawet gema.. Mimo wszystko daję over serowy, a kurs nie jest zły.
SIADŁO ????
/ Unibet !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Haas - Ferrer over 21,5 gemów @ 1.65 (Unibet) ✅✅✅
Jak na moje oko ładny kurs, ładna linia. Jeżeli chodzi o mnie, to troszkę faworyzuję tutaj Niemca. Jest on znakomicie przygotowany fizycznie do tego turnieju, emocje pod kontrolą i gra dobry tenis jak za dawnych lat. Walczy o każdą piłkę, tak jak David zresztą, lecz co mnie trochę niepokoiło ostatnio u Ferrera to jego zachwiania. Gra super i nagle łapie taką 2-3 gemową zadyszkę i później znów się ogarnia.
7-5 z Fogginim kiedy przecież kontrolował spotkanie po pierwszym secie. Były przestoje z Nishikorim, który często posyłał Davida po rogach kortu, ale potrafił też robić proste błędy. Schody z Melzerem. Myślę, że Ferrer nie jest w stanie (na dzień dzisiejszy) całkowicie zdominować rywala, coś tam momentami u niego się pojawia, że są momentami lekkie zachwiania. Jest to okazja dla Niemca. Gładkie 2-0 z Djoko, również z Simonem. Ok 3 setówka z Sijslingiem, ale później kolejne 3 spotkania dość łatwo poszły, a nie oszukujmy się...Tommy miał trudniejszych rywali niż David.
Obaj grają silny, fizyczny tenis, ale również bardzo precyzyjny. Nie spodziewam się tutaj zdominowania całkowicie spotkania przez jednego zawodnika, a bardziej jakiejś 3-setówki czy tie break. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, mam nadzieję, że wygra Tommy, ale nie zdziwi mnie tu też zwycięstwo Davida, sporo zależy jak dziś trafią z formą, szczęściem, będą decydowały detale - moim zdaniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
H 19

hasol

Użytkownik
4 gem drugiego seta, no fakt, ale o pierwszym gemie pierwszego seta gdzie Murray jakimś cudem nie wykorzystał 4 bp w gemie to już chłopie nie raczyłeś wspomnieć? Już nie mówiąc o tym, że gdyby Murray utrzymał serwis przy 5*:2 gdzie miał już meczbola to skończyłoby się jeszcze bezpieczniej 6:4 6:2 dla Szkota. Nie wiem o jakich cudach tutaj rozmawiasz, mecz pod kontrolą Murraya od początku do końca. No a co do marnej gry Cilica to jeśli spodziewałeś się po nim gry na poziomie Djokovica to nie ma co się dziwić, że potem wydawał ci się marny ???? Chorwat grał na swoim poziomie, w końcu to nawet nie pierwsza 10 rankingu.
Mówimy tu o zakładzie -4,5 gema na Murreya, tak? Przypominam ci, że Twój zakład udał się różnicą tylko jednego gema. W dodatku Cilic serwował aby wygrać tego jednego gema. Ciekawe czy wtedy byłeś taki pewny tego wątpliwego od samego początku typu. Jeżeli mimo tych wszystkich faktów i obejrzeniu meczu nie dostrzegasz, że to był po prostu szczęśliwy zakład a nie trafna analiza to znaczy, że nie masz dość przyzwoitości żeby się do tego przyznać. Wszystko w porządku to twoje zdanie ale musiałem zareagować kiedy te za przeproszeniem głupoty zostały upublicznione. Życzę ci więcej takiego szczęścia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
scyth 98

scyth

Użytkownik
Mówimy tu o zakładzie -4,5 gema na Murreya, tak? Przypominam ci, że Twój zakład udał się różnicą tylko jednego gema. W dodatku Cilic serwował aby wygrać tego jednego gema. Ciekawe czy wtedy byłeś taki pewny tego wątpliwego od samego początku typu. Jeżeli mimo tych wszystkich faktów i obejrzeniu meczu nie dostrzegasz, że to był po prostu szczęśliwy zakład a nie trafna analiza to znaczy, że nie masz dość przyzwoitości żeby się do tego przyznać.
A co to ma za znaczenie, że Cilic serwował aby wygrać tego gema? Może należy przypomnieć Tobie, że chwilę wcześniej to Murray serwował i wtedy skończyłoby się nie wygraną 5 gemami tylko 6. Ale co to za różnica? Murray był lepszy i typ na -4,5 był dobry. Cilic to Cilic, jest przeciętny i tyle. Nie szukaj spin bo Dawid dał dobry typ a Ty na siłę musisz się do czegoś przyczepić.
A na dzisiaj proponowałbym dubel Ferrer + Murray. Liczę na regularność Hiszpana, którego uważam za lepszego tenisistę. W drugim meczu Murray mam nadzieję, że odprawi Rycha z turnieju. Lubię Francuza ale nie sądzę aby zagrał tak dobrze jak wczoraj z Berdychem. Po odpadnięciu Djoko to Murray stał się moim faworytem i dlatego spodziewam się finału Ferrer - Murray
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Dokładnie, gadka że zakład był słaby a wszedł tylko dzięki szczęściu jest nie na miejscu. Przecież Andy od końcówki pierwszego seta ten mecz miał pod kontrolą, z dużymi szansami na zakończenie drugiej partii wynikiem 6-2. Typ ostatecznie siadł i trzeba powiedzieć, że był bardzo dobry, oby więcej się tutaj takich pojawiało. Jeśli chodzi o dzisiejsze mecze to skupiłbym się na drugim półfinale (bohaterów pierwszego nie widziałem w akcji w Miami). Wczoraj Gasquet zagrał naprawdę porządnie. Owszem były te irytujące balony na środek kortu z FH ale w znacznie mniejszej ilości niż zwykle. Inna sprawa że Berdych psuł niemiłosiernie i nawet tych krótszych piłek nie umiał wykorzystać. A jak już trafiał to Gasquet miał na to odpowiedź, jego bh po linii z głębokiej defensywy to coś pięknego. Dzisiaj jednak po drugiej stronie przeciwnik dużo trudniejszy. Murray na pewno nie jest w swojej optymalnej formie, serwis bardzo nieregularny, w wymianach też pojawiają się błędy. Mimo wszystko Szkot jest tutaj faworytem, posiada tyle atutów, że nawet pomimo braku optymalnej formy powinien sobie poradzić. Niemniej jednak ten mecz nie będzie moim zdaniem dla niego łatwy. Kurs na Murraya jak dla mnie nie za bardzo, dużo lepszy wydaje mi się typ na over gemowy. A zatem: over 22 gemy po 1.85 w Tobecie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Tommy Haas - David Ferrer DW: 2:0 Bet365 4.33
Tutaj zdecydowanie wolę zagrać na Niemca, który rozgrywa niesamowity turniej. Praktycznie nie ma w tym turnieju przestojów, w przeciwieństwie do Ferrera. Gram tu dokładny wynik, bo boję sie troszkę, że Haas nie wytrzyma tego pojedynku fizycznie i jestem prawie pewien, że, gdy dojdzie do 3-setowki to przegra.Hiszpan będzie starał się jak najbardziej przedłużać wymiany, a to robić potrafi, ale mimo wszystko liczę, że Haas będzie trzymac swoje podanie i przynajmniej raz w secie przełamie Ferrera. Licze na wyniku w okolicach 6:3 6:4
Richard Gasquet + 4.5g - Andy Murray 1 Sportingbet 1.8
Już nie mogę doczekać się tego pojedynku bo zapowiada się znakomicie, na pewno będzie mnóstwo efektownych akcji. Do tego to moi dwaj ulubieńcy w całym tourze, ale w tym pojedynku liczę, że Gasquet powalczy, a kto wie, może nawet sprawi niespodziankę i wygra. Historia ich pojedynków pokazuje, że nie jest to wykluczone. Szczerzę nie wierzę,że Andy dziś wygra gładko. Od AO nie może dojść do siebie, ma bardzo duże problemy z utrzymywaniem serwisu nawet z mocno przeciętnymi graczami. Del Potro już pokazał, że Andy jest do pokonania. Mam nadzieje, że Richard pójdzie w jego ślady. Spodziewam się 3 setówki, którą na swoją korzyść rozstrzygnie Francuz, ale gram bezpieczniej z handi
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Andy Murray - Richard Gasquet @ 4.00 Bet365
Marej nie jest w najwyzszej formie (chociaz wyniki tego nie pokazuja), natomiast Rysio dawno nie mial tak rownej formy ze prawie w kazdym turnieju osiaga dobry wynik. Dodatkowo h2h ma dobre ze Szkotem bo 3:4 no i ten wysoki kurs 4 sprawia ze warto uderzyc w dobrze dysponowanego Francuza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom