>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Miami, 20-31.03.2013

Status
Zamknięty.
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
David Ferrer - Kei Nishikori
Typ: 2
Kurs: 4,10 BetFair

Ostatnio jak się spotkali (AO 2013) to był jeszcze wyższy kurs na Nishikoriego, też grałem na niego i zagrał fatalnie (najgorszy jego mecz, jaki widziałem), powiedziałem sobie, że więcej mu nie zaufam, ale wszyscy wiemy jak to się w bukmacherce zmienia i nie ma co podlegać impulsom. Forma Japońca jednak znacznie urosła (po drodze wygrał turniej w Memphis bez straty seta) i w Miami gra bardzo fajnie, pewnie wygrywa, nie popełnia tak wielu błędów. Martwi przegrana w Indian Wells z Berlocq-iem, ale i tak po takim kursie poświęcę parę groszy na ten zakład. Ferrer mnie aż tak nie przekonuje w tym momencie i wkurzył mnie stylem, w jakim przegrał z Nadalem niedawno, także życzę mu dziś wtopy.
W tym przypadku twoim impulsem jest granie na Japońca. Nie ma żadnych argumentów za wygraną Keia. Ferrer ustępował w Maimi w poprzednich latach takim gigantowm jak djoko czy Nadal. Więc nie sądzę aby tutaj dał się pokonać zawodnikowi z Japonii szczególnie, że grali ze sobą 2 miechy temu i Ferrer szybko go rozjechał. Dzisiaj będzie podobnie, kilka świetnych obron walczaka Ferrera i Keio odejdą chęci do gry.
Porażka w IW Ferrera to nic szczególnego wystarczy spojrzeć na statystyki i już widać, że ten turniej nie leży (lub go odpuszcza nie wiem) Ferrerowi i odpada w początkowych fazach turnieju.
Rozumie, że szukasz niespodzianek ale czy wtym meczu do niej dojdzie? Szczerze wątpię.
Ferrer - Nishikori @1,3✅ Pinnacle
 
dx2 226,4K

dx2

Użytkownik
Ferrer-Nishikori 1 @1.3
Wszystko rozbija sie o wynik jaki osiagnal Ferrer na turnieju w IW, gdzie przegral od razu swoj pierwszy mecz w drugiej rundzie (w 1 rundzie Hiszpan mial wolny los). Drugi taki wynik raczej sie nie powtorzy, bo byloby to dla Ferrera zbyt kosztowne. Nishikori ma duzo atrybutow, ale to jest praktycznie must-win-match dla Hiszpana, takze Feru bedzie sie starac podwojnie. Do kombinacji taki kurs od biedy do przyjecia.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Ramos A. - Melzer J. (1.94)
Podobnie jak kolega toolmajster stawiam dzisiaj na Hiszpana, który w tym turnieju na prawdę odwala kawał wielkiej roboty. Najbardziej co u Ramosa, mi się podoba, jest to, że walczy o każdą piłkę i nie spoczywa na laurach, waleczny jest. A Melzer, wg mnie to jakieś nieporozumienie, żeby tak daleko dojść w tym turnieju, gdyby nie TB, z Beraniksem, wygrany przez Niego, Beraniks by spokojnie go ugrał.. ale niestety &#39;doświadczenie&#39; wygrało. Ale dzisiaj dla Melzera, nieco utrudnione zadanie, nie będzie tak błyszczał jak ostatnio. Dlatego Hiszpan, daj z siebie wszystko.
Gasquet R. - Almagro N. (1.98)
Dziś widzę, większość stawia na Francuza, bo jego bh, jest tak znakomity, że potrafi wprawić wiele kłopotu dla przeciwnika, niby tak.. ale Nicolas, także potrafi, zagrać z bh, potrafi mocno bić z serwisu, nie jest nieomylny, ale wg mnie na hardzie prezentuje się lepiej od Ryśka, dlatego chociażby, że wczoraj w 2 secie, z Goffinem, miał 0:3 i set wydawał się już dla niektórych, przegranym, ale zawalczył.. i nie poddał się, ogrywając Belga, dlatego mimo wszystko dziś myślę, że będzie mecz zacięty, ale z nawiązką dla Hiszpana. / Unibet !
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
David Ferrer - Kei Nishikori 1 Kurs: 1,34 Pinnacle

Może kurs nie jest oszałamiający jednak Ferrer jest zawodnikiem zdecydowanie lepszym. Ferrer to rzemieślnik , który powinien wypunktować rywala. Kei nie jest w mega formie. Wygrał to co miał wygrać i dziś rywal chyba za mocny jak na niego. Ferrer to czołówka światowa i może nie ma mega serwisu jednak na wymianach prezentuje się bardzo solidnie i jego gra w obronie czasem przyprawia o zawrót głowy. Nishikori według mnie jest w stanie nawiązać walkę w jednym secie i to jest wszystko.

David Ferrer wygrywa z Japończykiem Nishikori 6:4 6:2. Mecz pod kontrolą Davida.
 
P 160

peter42

Użytkownik
Lindstead/Zimonjic-Fyrstenberg/Matkowski
typ Lindstead/Zimonjic 4-6,6-2,8-10
kurs 1.57 Bet365

Nasze gwiazdki zaliczaja najlepszy wystep w tym roku,bo turniej w Miami jest wysoko ceniony w tenisowym światku , ten wynik moga zawdzięczać nie tylko sobie ,ale także fatalnie serwujacemu w super tb Kubotowi.Dzis ich passa powinna się zakończyc,rywale bardziej doświadczeni,a Serbowi tytułow moga zazdrościć nie tylko Polacy.Lindstead/Zimonjic wygrywali juz w tym roku w Roterdamie, a w Dubaju zaliczyli finał,w Indian Wells nie zabłysneli,więc pora pokazac cos w Miami.Rywale idealni bo bez formy,nic tylko to wykorzystać.
 
L 4

linek_75

Użytkownik
Tenis;ATP - SINGIEL: Miami (USA), twarda
Gasquet R. (Fra)-Almagro N. (Esp)
Typ ???? W 2:1(dla Gasquet R.)
Kurs:4.10
Buk:bwin
Dzisiaj o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie Gasquet R. (Fra)-Almagro N. (Esp).Obaj zawodnicy znajdują się wysoko w rankingu ATP.Gasquet R. zajmuje dziesiąte miejsce natomiast Almagro N. miejsce dwunaste.Gasquet R. w dzisiejszym spotkaniu może mieć trudności z dobrą grą,powierzchnia twarda na której zostanie rozegrane dzisiejsze spotkanie nie jest najlepszą.Jest to druga powierzchnia na której dobrze się gra,jednak najlepiej dla tego gracza wychodzi gra na korcie ziemnym.Dla Almagro nawierzchnia twarda to najgorsza na jaką mógł tylko trafić.Teraz gra lepiej mu idzie na kortach twardych i ziemnych.Balins pojedynków bezpośrednich wygląda następująco trzy wygrane Almagro i jedna wygrana Gasquet.Nie wygląda to za ciekawie.Almagro w tym pojedynku bardzo możliwe,że wygra jednego seta.Jednak Gasquet na dzień dzisiejszy dysponuje lepszą formą od Almagro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Miami
???? Haas T. - Simon G.
Haas T. ::: 1,50 ::: Pinnacle ::: 5/10
Tommy Haase przeżywa chyba drugą młodość, gra na tym turnieju wzorowo. Co prawda nie oglądałem porażki Novaka z Niemcem, ale sam wynik i oddanie mistrzowi tylko 6 gemów o czymś świadczy. Widziałem za to mecz Haasa z Ukraińcem i pomimo złego początku w pierwszej secie, Tommy zakończył mecz w dwóch setach. Grali wtedy w bardzo wietrzny dzień, ale to Niemcowi nie przeszkadzało serwować asów. Wymiany stały na świetnym poziomie, kto oglądał ten mecz ten wie co tam się działo.
O Simonie Gillesie pisałem już ostatnio, jego atutem jest przebijanie w nieskończoność. Po ponad dwu i pół godzinnym spotkaniu z Tipsarevicem Francuz może być delikatnie zmęczony. Tommy Haase gra kombinacyjnie i ma o wiele większy wachlarz zagrań niż Simon, dlatego H2H 4:1 na korzyść Niemca wcale mnie nie dziwi. Życiowa forma Haasa i styl gry Francuza który ewidentnie leży Niemcowi powinny przyczynić się do pewnego zwycięstwa Tommiego Haasa.
Wynik: 6:3 6:1 ✅
- - - - -
Kurs na zwycięstwo Haasa w turnieju wynosi 17,00. W półfinale o ile wszystko pójdzie zgodnie z przewidywaniami spotka się z Ferrerem i wcale tutaj bym go nie skreślał. Na finał można pokombinować i zrobić dobrego valuebeta, bo pewnie w finale zagra Murray.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Podpisuje sie pod typem na Haasa rekami i nogami. Simon nie ma najmniejszych szans z tak dysponowanym Tommym. Szacuneczek dla Niemca za to co wczoraj zrobil z Djokovicem. Ogral go jak amatora jakiegos. Oczywiscie Serb tez mial w tym swoje zaslugi bo gral beznadziejnie ale to Niemiec kierowal tym meczem i to on wygladal jakby byl rakieta nr1. Myslalem, ze posypie sie bo w 2 secie z 3-1 zrobilo sie zaraz 3-4 ale nic bardziej mylnego Niemiec opanowal szybko emocje i znowu wrzucil wyzszy bieg. Serb byl bezradny. W ogole cala czolowka gra ostatnio beznadziejnie, az sie nie chce tego ogladac - mowie tu o Djoku, Federerze i Murrayu. Z taka gra Niemiec ma tutaj naprawde duze szanse na sukces
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Haas T. - Simon G. (1.53) / Pinnacle
Konsekwetnie, znowu gram na Haas&#39;a. Obdarzony dobrym serwisem, czy umiejętną grą z głębi kortu i mocnymi uderzeniami z fh czy bh. Niemiec, posiada bardzo dobre atuty i poza serwisem ten jednoręczny bh zdaje ostatnio egzamin na sześć, wg mnie. Łatwo z Franzucem na pewno nie będzie, który prawdopodobnie da z siebie wszystko.. ale wierzę w Toma. Wczoraj udowodnił, że może wygrać z &#39;każdym&#39; bo raczej nikt by nie przypuszczał, że w dwóch setach pokona Djoko..
✅ (6:3; 6:1)
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Germany player - France player
???? Tommy Haas - Gilles Simon 1 Kurs: 1,53 Pinnacle

Tommy gra jak za dawnych lat. Oglądając mecz z Djokoviciem przecierałem oczy ze zdumienia - dochodził do każdej piłki , grał cierpliwie , odpowiednio regulował tempo gry , co prawda Novak nie jest w najlepszej dyspozycji ale skoro przegrywa w 2 setach to świadczy o dobrym meczu rywala. Niemiec ma dobry nie tylko ten turniej lecz cały ten rok. Od stycznia gra na prawdę dobrze . Jak przegrywał to z czołówką. Jest mocny na wymianach i w odpowiednim momencie uruchamia serwis.
Francuz Simon lubi czekać na błąd rywala - jak to nazwał AKA SHAKAL - ,, przebijacz&#39;&#39; i jest w tym trochę racji.
Bezpośredni bilans meczy na korzyść Tommiego. Umiejętności na pewno są po stronie Niemca, pokazuje on że z kondycją jest ok jak na swój wiek. Jeśli popatrzymy w statystyki to Simon notuje dużo słabszy % przy drugim podaniu co może mieć wielkie znaczenie. Tommy będzie szukał łamania na drugim podaniu Francuza i w tzw gierce na przebijanie powinien okazać się lepszym. Wątpie by odpadł z tego typu rywalem. Simon grywa nie równo. Przy obecnej dyspozycji Haasa w tym turnieju może go zatrzymać jedynie Murray , może Ferrer przy super dniu. Nie sądzę by Francuz był w stanie zagrozić Niemcowi stąd też uważam iż Tommy Haas wygra to spotkanie.

Tommy Haas wygrywa z Gillesem Simonem 6:3 6:1 i awansuje do półfinału w którym spotka się z Hiszpanem Davidem Ferrerem!!
 
dx2 226,4K

dx2

Użytkownik
Haas-Simon 1 @1.45
Haas masowo, ale Haas wyglada bardzo dobrze na korcie. Jest forma, wiec Niemiec korzysta. Tommy zreszta to jest tak naprawde Amerykaninem od wielu lat (niczym Maryska Sharapova) i tym bardziej takie turnieje sa dla niego. Tommy najwiecej czasu spedza w Kalifornii, ale rezyduje tez na Florydzie, wiec tu w Miami czuje sie na pewno wyjatkowo dobrze. Nie widzialem meczu Haasa z Djokoviem, ale wynik mowi sam za siebie. Widzialem za to mecz Haasa z Dolgopolovem i mimo wyniku 2:0 (6-3 6-2), Ukrainiec nie gral wcale zle, jak sugeruje suchy wynik, a tutaj ntez Haas zrobil siwetny wynik. Sila tez w tym meczu bedzie pomagac Haasowi, wiec faworytem jest z pewnoscia weteran kortow.
Gasquet (+1,5 seta)-Berdych 1 @1.75
A tutaj Gasquet nie jest bez szans w tym meczu. W Indian Wells pisalem analize pod Berdycha i tam padl wynik 6-1 7-5 dla Czecha, ale kto widzial ten mecz na pewno wyciagnie wnioski z drugiego seta, bo tam do stanu 5-5 to zawodnikiem, ktory mial incijatywe i na pewno byl blizszy przelaman byl Francuz. Tym razem widze co najmniej jednego zwyciezkiego seta w wykonaniu pana Kokainy, a i wygrana Francuza mnie nie zdziwi, bo Berdych mial spory kryzys w meczach z Gimeno Traverem czy Falla. Z Querreyem bylo lepiej, ale Francuz, ktory przyjechal do Miami w mocnej obsadzie z trenujacym go od niedawna Sebastianem Grosjeanem i kapitanem reprezentacji Francji z Davis Cupu, Arnaudem Clementem (tych panow przedstawiac chyba nie trzeba), postawi w tym meczu trudne warunki Czechowi, a i Gasquet juz wie po ostatnim meczuw IW, ze Czech jest do ogrania. Wariant bezpieczniejszy z setem wydaje sie jednak calkowicie dobry.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Ferrer (-5.5) - Melzer @ 1 (1.76) Pinnacle ✅
Śmiało można w to wchodzić. David gra na tym turnieju znakomicie, Fog i Kei zostali przez niego rozbici bez większych problemów. Ferrer nie ma żadnych problemów z łamaniem, znakomicie returnuje, popełnia bardzo mało ue, jest w świetnej formie. Melzer jakoś przecisnął się aż do tego ćwierćfinału, ale to zasługa tylko i wyłącznie tragicznie słabej drabinki jaką miał. Jego gra zdecydowanie nie zachwyca i dziś powinien dostać gładkie baty.
 
midq 677

midq

Użytkownik
Podbijam zarówno typy na Ferrera jak i na Haasa. Chyba nikt się nie spodziewał, że wygra z Djokoviciem, a grał z nim po profesorsku. Fakt, faktem, że Novak w świetnej formie teraz nie jest ale wygrana z nim w takim stylu i takim wynikiem świadczy bardzo dobrze o doświadczonym Niemcu. Wydaje mi się, że powinien spokojnie wygrać z Simonem. Handicapy gemowe na Tommiego są bardzo niskie i myślę, że w razie wygranej pokryje je bez problemu.
Haas -2,5 @ 1,909 pinnacle✅
Ferrer gra na tym turnieju bardzo dobrze, wygrał bez problemów poprzednie swoje mecze. Dzisiaj gra z Melzerem, który w tak wysokiej fazie turnieju jest głównie dzięki słabym przeciwnikom. Powinien przegrać już w meczu z Ramosem. Nie zachwyca formą i myślę, że David powinien bez problemu wygrać w dwóch setach. Ten sam typ co DawidBarça.
Ferrer -5,5 @ 1,763 pinnacle
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Wlasnie z Simonem Haas bedzie miec najtrudniej. Sam musi poprowadzic cala gre co nie bedzie zadaniem latwym, tym bardziej, ze Francuz do wszystkiego odbiega, odbija i robi solidne kontry. Haas po drugim serwisie moze miec spory problem z utrzymaniem podania. Gilles jest bardzo niedocenianym graczem, jesli Niemeic bedzie popelniac sporo bledow to Francuz powinien wygrac. Masowka na Tommego nie jest sensowna. Ponadto kazdy kto interesuje sie tenisem dokonale wie, ze Niemiec lubi grac z graczami atakujcymi a sporo trudnosci sprawia mu gra z defensorami. Nie jest tak cierpliwy jak byc powinien. Simon jest tu minimalnym faworytem

G.Simon 2.78 2/10
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
w 100% popieram Rox(niestety). Nie czaje masówki na Niemca, ok pokonał wczoraj Djoko, ale chyba nie ma watpliwosc, ze gdyby Serb grał swój normalny tenis zniszczył by go jak Del Potro, który w IW oddał mu kilka gemów. Simon solidny w każdym elemencie jak pisała pani Rox, dobiega do niemal wszystiego, Haas nie jest graczem cierpliwym i naprawde będzie miec spore problemy. Jak dla mnie no bet, ale po takim kursie na pewno można próbować na Simona.
 
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Tyle, że Haas potrafi grac z Simonem, pokazał to w poprzednim sezonie pokonując go dwukrotnie. W Toronto zmiótł go 6:2 6:3, także nie zapeszając typ na Niemca wygląda dość pewnie. Tym bardziej, że wygląda tu świetnie. Spróbowałbym nawet takiego handi który oferuje Pinnacle :
Haas -4.5 - Simon 1 3.5 ✅
Moim zdaniem wynik typu 6:3 6:4 czy 7:6 6:2 jak najbardziej jest dziś możliwy
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Miami
???? Haas T. - Ferrer D.
Haas T. +3,5 ::: 1,71 ::: Pinnacle ::: 5/10
Co prawda Hiszpan David Ferrer to zdecydowanie lepszy &quot;przebijacz&quot; niż Gilles Simon, to jednak oddanie Francuzowi przez Niemca tylko 4 gemów robi wrażenie. Widać, że Tommy Haase ma patent na taką nużącą grę i tutaj Ferrer może mieć spore problemy z kapitalnie grającym Niemcem.
Ja się dodatkowo przy tym typie zabezpieczam jeszcze dodatnim handicapem (po ostatnim finale Indian Wells wolę zagrać bezpieczniej). Typ w moim odczuciu ma spore szanse na korzystne rozliczenie, Tommy gra tutaj świetnie, Dolgopolov który dwoił się i troił na korcie ugrał zaledwie 5 gemów, mistrz Novak Djokovic 6 gemów, Gilles Simon 4 gemy. Wyniki robią wrażenie, a Ferrer nie jest wcale w swojej życiowej formie i ma przestoje w grze. Melzer urwał mu set, Kei Nishikori potrafił przełamać Davida. Haas ze swoim dobrym serwisem, życiową formą i kombinacyjnym stylem gry powinien rozprawić się z Hiszpanem. Za to David to jeden z najbardziej walecznych zawodników w tourze i na pewno nie odda łatwo finału Mastersa. Panowie ostatni raz grali ze sobą w 2008 roku gdzie gładko wygrał Hiszpan w Dubaju, ale tydzień później Haase doszedł do ćwierćfinału Indian Wells dopiero oddając mecz walkowerem Federerowi.
Wynik: 6:4 2:6 3:6 ⛔
 
midq 677

midq

Użytkownik
Ja znów skłaniam się ku czystej wygranej Tommiego. Jeśli ktoś oglądał jego mecze to widzi, że jest w bardzo dobrej formie i gra jak za dawnych lat. Gładkie wygrane z Simonem, Djokoviciem i Dolgopolovem to potwierdzają. Ferrer wczoraj już się męczył do pewnego czasu z Melzerem (3 set już gładko wygrał ale nie sądzę, żeby Haas odpuścił tak jak Melzer). Niby nie można po jednym meczu oceniać zawodnika, jednak wydaje mi się, że Haas ma jedną z ostatnich szans w swojej karierze na wygraną w Mastersie i zrobi wszystko co się da, żeby dotrzeć do finału. Skoro pokonał Djokovicia to jest w stanie pokonać Ferrera i to nawet w dwóch setach.
Haas @ 2,59 pinnacle
Haas -1,5s @ 4,6 pinnacle

Gasquet będzie grał z Berdychem, który w tym turnieju stracił już sety z Falla i Gimeno-Traverem. Czech nie jest w swojej optymalnej formie. Gasquet gra całkiem nieźle w tym turnieju, pomimo problemów wygrał mecz z zawsze groźnym Almagro. Panowie ze sobą grali w Indian Wells, tam Berdych wygrał 2:0. Liczę na to, że francuz zrewanżuje się czechowi za tamtą porażkę lub chociaż postawi mu trudne warunki.
Gasquet +4 @ 1,61 pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
H 19

hasol

Użytkownik
Gasquet 2:0 Berdych 4.25 STS ✅
Gasquet jest na fali wznoszącej i w dodatku podbudowany trudnym zwycięstwem z Almagro. A Berdych wręcz przeciwnie... spadek formy po wielu bardzo dobrych występach i na pewno zmęczenie (zwycięstwo nad Qurreyem szybkie i przyjemne ale może wytrącić z uderzenia a ogółem i tak rozegrał seta więcej niż Gasquet w tym turnieju). Jeżeli francuz nie pokpi sprawy albo nie opadnie z sił (jak zdecydowanie lepszy Del Potro w finale z Nadalem) to spokojnie ogra Czecha i powinny mu wystarczyć do tego 2 pierwsze sety.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
D 2

dan77wks

Użytkownik
Gasquet 2:0 Berdych lub Gasquet 0:2 Berdych
Przed meczem Berdycha z Querrey stawiał bym na francuza, teraz już taki pewny nie jestem. Ich pojedynku kończą sie zazwyczaj w 2 setach. Czech albo przsnał początek turnieju w Miami albo rzeczywiście forma spada. W Indian Wells pierwszy set dla Berdycha 6:1 czyli podobnie jak w meczu z Samem. Jeśli Berdych dobrze w mecz wejdzie to raczej go wygra, jeśli zagra jak na początku turnieju w Miami z Falla, to Rysiek to wykorzysta i będzie po Czechu. Ja raczej tego nie ruszam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom