>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Miami, 20-31.03.2013

Status
Zamknięty.
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
fajny zaklad w unibecie:

Kevin Anderson - Janko Tipsarevic - liczba TB ? (over 1.5) @ 7.50 ⛔

niby wariat, ale mysle ze nie bez szans.. obaj przywoicie serwuja.. zapowiada sie wyrownane spotkanie.. raczej na 3 set.. a kurs przedni.

6:4 6:7 0:6

bylo blisko : )
1 set 5:4 30:40* i Tipsi to popsul ;/
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Dolgopolov - Haas 2 @ 1,83 / Sportingbet

Bukmacher sportingbet zaproponował jak dla mnie za wysoki kurs na zwycięstwo Niemca. Inni bukmacherzy znacznie bardziej cenią szanse w tym meczu Tommiego i wydaje mi się, że na spokojnie powinien wygrać. Dolgopolov dobry tenisista, ale obecnie to nie prezentuje się z najlepszej strony i gra strasznie nierówno. Jeden set bardzo dobry, drugi już bardzo słaby, na solidnego Haasa nie powinno to wystarczyć, a na dodatek ten kurs... dla porównania w Bet365 mamy 1,66, więc moim zdaniem opłaca się zagrać ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
terry-tibbs 5

terry-tibbs

Użytkownik
Panowie, z tym typowaniem na starego Haasa to uważajcie, bo szalony Tarzan z Ukrainy jak mu się zachce to potrafi zółtą piłeczkę uderzyć. Ostatnio gadałem z jednym Ukraińcem, co na zmywaku w pubie na przeciwko mojego salonu robi i on mi powiedział &#39;Panie Tibbs, Dolgopolov wreszcie zaczyna grac, miał ustawić mecz z Davydenko, a on niet! Zagrał jak z nut!&#39;. Myślę, ze kudłaty nie starał się mocno na korcie, bo miał jakieś problemy po Davis Cupie ale teraz wreszcie jest zdrowy. Poważnie, zaufajcie staremu Terremu, jak mi nie wierzycie to tu macie zdjęcie z ostatnich baletów u mnie, Aleks tez tam był. Nie pytajcie się mnie co Dolgopolov robi, bo mu mówiłem z godzinę przed tym zdjęciem żeby więcej nie pil i moje kury zostawił w spokoju: ww w.instagram.com/p/U4BLkKHF8K/
Dziękuje i powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Zgadzam sie,mysle, ze Dolgopolov moze smialo ograc Haasa, choc wygrana Niemca mnie nie zdziwi- dlatego jak dla mnie jedynie over na gemy jesli juz. Mocno natomiast sklanialbym sie ku Andersonowi przeciw &quot;Tipsiemu&quot;, ktory chyba gdzies zagubil tenisowy rygor i gra od jakiegos czasu po prostu zle. Zawodnik z RPA juz wyrobil sobie jakas marke i mozna chyba mu tutaj zaufac, co zreszta sugeruja spadki kursow na takie rozstrzygniecie ;-) K.
.ANDERSON - J .Tipsarevic 1 1.60 (expekt, bwin)
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Turniej: ATP Miami
Spotkanie: A.Ramos - J.Blake
Typ: Ramos ✅✅✅e: 2:1
Kurs: 2,6
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Kurs na Blake&#39;a jak za dawnych lat, ale jednak rzeczywistość jest już inna. James obecnie zamyka pierwszą setkę ATP, a Ramos jest 61. Pisałem już wcześniej o Ramosie 2 razy jako, że obstawiałem (skutecznie) 2 poprzednie mecze Hiszpana. Więc króciutko: stabilniejsza forma,lepszy sewis, solidniejszy forehand, lepsze poruszanie się po korcie. To były atuty Hiszpana. Za Blakiem przemawia tylko lokalizacja i H2H - pokonał Ramosa w Winston Salem w 2012 roku. Polecam wszelkie wariacje z handi na korzyść Hiszpana, ale ja biorę czysty win bez większej kombinacji, bo kurs jest dobry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Czy ktoś mógłby napisać swoje przemyślenia nt meczów Murraya i Raonicia?
Murraya wybrałem głównie z uwagi na jego prestiż, Raonicia wybrałem przez wzgląd na tą analizę poniżej. Pytanie tylko czy jest ona zgodna z prawdą? ????

Dyscyplina. ATP Miami
Spotkanie. Milos Raonic- Sam Querrey
Typ. Raonic - 1,5 seta
Kurs. 2.3
Bukmacher. Unibet
Analiza:

W jutrzejszym spotkaniu zobaczymy dwóch graczy dysponujących potężną zagrywką. W przypadku Amerykanina jest to jednak, moim zdaniem, jego jedyny atut. Widać to było doskonale w tym miesiącu w jego spotkaniu z Gulbisem w Delray Beach, gdzie mimo licznych okazji przełamania nie potrafił tego zrobić, a sam wygrał jedynie 33 % piłek przy drugim podaniu. Filozofia jego gry jest beznadziejnie prosta- pierwszy serwis wchodzi, jest punkt, jak jest błąd, to jest straszny problem. Mógłby ten gracz w rankingu krążyć wokół miejsca zajmowanego przez Ivo Karlovica, który gra podobnie, ale tak nie jest ponieważ oprócz zagrywki gra jako-tako przy siatce. Ale to koniec jego zalet. A co można powiedzieć o Miłoszu z Kanady? Przede wszystkim, nie ustępuje on zagrywką swojemu przeciwnikowi, a dodatkowo potrafi, w przeciwieństwie do niego, radzić sobie z drugim podaniem. Lepiej gra w defensywie, jest szybszy, ma lepszy backhend, lepiej czyta grę, dodatkowo jest- moim zdaniem- w lepszej formie. Wniosek? Wygra mecz pewnie. Kurs uważam za value- jest nieco zawyżony z racji tego, że postawiony przeciwko zawodnikowi gospodarzy.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Pytanie do ekspertów tenisa.
Ktoś oglądał już w Miami Andreasa Sepii, bo Bellucci w meczu z Janowiczem nie grał nic wielkiego i miałem ochotę zagrać przeciwko niemu, ale teraz nie wiem bo Andreasa w Miami jeszcze nie widziałem a i kurs do szalonych nie należy (1,55). Warto to ruszać?
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Czy ktoś mógłby napisać swoje przemyślenia nt meczów Murraya i Raonicia?
Murraya wybrałem głównie z uwagi na jego prestiż, Raonicia wybrałem przez wzgląd na tą analizę poniżej. Pytanie tylko czy jest ona zgodna z prawdą? ????
Hmmm....Jestem fanem milosa od Ao gdzie zrobil furore, ma wszystko zeby byc w TOP 10 z wyjatkiem utrzymania koncentracji.....przeciez wlasnie w ten sposob przegral 2 mecze z Amerykaninem....1:3 na trawie i w hali we francji 0:2, mozna wymieniac do bolu mecze ktore wlasnie rozpoczynał z petarda a z czasem,a szczegolnie w ost gemach setach koncentracja poszla do szatni a on dalej grał...nie inaczej było z Tsonga w IW. Jedyne pewne 2:0 mozna postawic na Milosa w turnieju w San Jose, bo to jego magiczne miejsce,ulubiona nawierzchnia( na jego prosbe na Davis Cup dali wlasnie nawierzchnie z San Jose) i tam faktycznie wymiata od poczatku do konca, w pozostałych turniejach zawsze pozostaje niedosyt....w Miami jest wiatr,a to moze popsuc jego statystyki,a z 2 servu na pewno nie bedzie mial takiej skutcznosci jak przy 1 podaniu (ok 80% srednio)

typu nie neguje,ale dla mnie to jest NO BET
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Miami
???? Simon G. - Tipsarevic J.
Simon G. ::: 1,78 ::: Pinnacle ::: 5/10
Simon Gilles to tuż obok Davida Ferrera największy &quot;przebijacz&quot; w tourze. Spójrzmy jak Janko radził sobie w pojedynkach z tymi zawodnikami... H2H 5:1 z Ferrerem i 6:2 z Gillesem czyli marnie to wygląda z jego strony.
Miałem nieprzyjemność oglądać mecz Tipsarevica z Kevinem Andersonem. Spotkanie stało na żenującym poziomie, dawno tak beznadziejnego meczu nie oglądałem. Na palcach dwóch rąk można było policzyć wymiany które przekroczyły 15 piłek. Ze świecą szukać trzeba było dobrych wymian, nie dość, że Serb miał drugie podanie dość przeciętne to Anderson bardzo często returnem wyrzucał piłki po autach, pod siatką trafiał częściej w siatkę niż przebił na drugą stronę, Tipsarevic też wyrzucał piłki na auty i tak to się wszystko toczyło ponad 2 godziny. Drugi set Afrykanin skończył podwójnym błędem, a trzeci set przegrał do zera!
Sądząc po H2H Francuz to okropnie niewygodny rywal dla Serba, może i Simon nie gra jakiegoś kosmicznego tenisu, to jednak jeżeli będzie konsekwentnie przebijał na drugą stronę kortu to jakoś trudno mi sobie wyobrazić, aby to właśnie Janko wyszedł z tego meczu jako zwycięzca. Również dobrą opcją w tym meczu wydaje się być over gemowy.
Wynik: 4:6 6:2 6:2 ✅
???? Ramos A. - Melzer J.
Ramos A. ::: 2,04 ::: Pinnacle ::: 5/10
Bukmacherzy uważają, że w tym meczu to Jurgen Melzer jest faworytem, ja myślę zupełnie inaczej i stawiam tutaj na Hiszpana Ramosa. Albert pokonał już tutaj Hajka, Monaco i Blake, a w jego zasięgu spokojnie jest i Austriak. Ramos to dość solidny gracz i Melzer będzie miał kłopoty z niego przełamaniem.
Skoro już mowa o Melzerze to warto wspomnieć o tym, że jest okropnie nieregularny i podanie nie jest jego najmocniejszą stroną. Tobias Kamke przełamał go 4 razy, a w meczu mieliśmy dużo BP i zaciętych gemów. Ogólnie to Melzer nie gra nic nadzwyczajnego, żeby go tutaj faworyzować, sporo błędów, przeciętne podanie.
Przy takich okolicznościach i dość dobrym kursie gram z wiadomych przyczyn na Hiszpana. Vamos Ramos!
Wynik: 6:2 3:6 3:6 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Andreas Seppi - Thomaz Bellucci 1.50 tobet✅

Ten typ to dzisiaj oczywista oczywistość, już go ktoś tutaj chyba nie raz podał. Bellucci bardzo słaby sezon, wygrał chyba 3 czy 4 meczy w tym sezonie. Pokonał tutaj już dwóch przeciwników, podobnych do siebie. Brands i Jurek mocne podanie, płaska gram, starają się kończyć szybko wymiany... Taka gra tutaj nie pasuje, korty mega wolne. No ale wymęczył te zwycięstwa, w meczu z Jerzym był już mega zmęczony, brał kilka przerw dla lekarza, zrezygnował od razu po meczu z debla... Seppi ograł groznego w tym sezonie Bedene. Teraz czeka go dużo łatwiejsze zadanie, pewnie wypunktuje Brazylijczyka, będzie zmuszał go do błędów, nie widzę aby wytrzymywał tutaj długie wymiany z Włochem. Naprawdę pewny bet na dzisiaj.

Gasquet wygląda w miarę pewnie, ale po 1.25 sobie go odpuszcze. Co nie zmienia faktu, że powinnien wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Kubot/Tipsarevic - Fyrstenberg/Matkowski 1 Bwin 1.91 ⛔ jak na złość
Czekam i czekam na powrót naszego debla do optymalnej formy, ale chyba się nie doczekam, więc trzeba to wykorzystac. Tym bardziej, że wg bukmachrów nie ma tu wyraźnego faworyta. Polski debel chyba cały czas leci na renomie. Wyniki w tym roku fatalne. Poza w miare udanym turnieju w Rotterdamie, kompromitacja na AO i Davis cupie. W Indiana porażka w pierwszym meczu z Bennetaue/Gasquet 0:2. Wiem, że mecz meczowi nie równy, ale w nastepnej rundzie Janko i Łukasz pokanali francuski debel 6:2 6:2, by w półfinale ulec po zaciętym pojedynku Bryanom. W dodatku Tipsa w końcu zaczął prezentować jakis poziom w singlu. Obie pary spotkały się dokładnie rok temu tutaj w Miami, gdzie Tipsarevic i Kubot wygrali gładko 6:3 6:2.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Berdych (-5.5) - Falla @ 1 (1.90) Pinnacle ⛔
Powiem szczerze, że dla mnie kurs jest znakomity. Berdych życiowa forma, w ostatnich spotkaniach bardzo często pokrywał takie handi. Kolumbijczyk w tym roku w bardzo słabej formie, takie wyniki jak ostatnio 3:6 1:6 z Rochusem, czy wcześniej 6:7 2:6 z Niemcem Phau to naprawdę pokaz marności. Falla nie zagrozi Berdychowi serwisem, jakiś secik 6:2, czy 6:1 dla Czecha spokojnie powinien się przytrafić.
Isner - Cilic @ 1 (2.60) Sportingbet ⛔
Moim zdaniem kursy kompletne nieporozumienie, rozumiem że Cilic mógłby być uznany za minimalnego faworyta, ale bez przesady. Osobiście wystawiłbym po 1.80. Wiadomo, jak John będzie miał dzień serwisowy to jest wstanie tutaj Marina odprawić, Chorwat żadnym genialnym returnerem nie jest i tb tutaj powinniśmy oglądać. Szanse 50/50
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Berdych (-5.5) - Falla @ 1 (1.90) Pinnacle

Powiem szczerze, że dla mnie kurs jest znakomity. Berdych życiowa forma, w ostatnich spotkaniach bardzo często pokrywał takie handi. Kolumbijczyk w tym roku w bardzo słabej formie, takie wyniki jak ostatnio 3:6 1:6 z Rochusem, czy wcześniej 6:7 2:6 z Niemcem Phau to naprawdę pokaz marności. Falla nie zagrozi Berdychowi serwisem, jakiś secik 6:2, czy 6:1 dla Czecha spokojnie powinien się przytrafić.
A ja odwrotnie - myślę, że Kolumbijczyk wcale nie będzie zmasakrowany i jest w stanie coś ugrać. Przegra ostatecznie, ale nie powinien dać się wykastrować. Grali ze sobą raz - w październiku 2012 na hardzie w Tokio i wtedy było 3:6, 5:7 dla Czecha. Falla w Miami ograł już w dwóch setach Soedę i Verdasco (rywali na chwilę obecną bez formy, ale jednak).Berdych pokonał Hiszpana Gimeno-Travera, który do mocarzy też nie należy, a co warte podkreślenia grał z nim 3 sety, więc Czech wcale nie rozpoczął od mocnego uderzenia:p

Falla +5,5g Unibet 1,85✅✅✅e: 6:2,6:7,4:6
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Gasquet - Almagro - Powyżej 22,5 gemów @1.80 - Bet365 ✅ 38 gemów ????

Zapowiada nam się znakomite spotkanie w 1/8 turnieju w Miami. Naprzeciw siebie staną dwaj znakomici gracze o dość podobnej charakterystyce, świetni technicznie, posługujący się jednoręcznym BH, bardzo precyzyjni, grający często kombinacyjnie, z bardzo dużym arsenałem zagrań. Myślę, że będzie to piękne spotkanie, z dużą liczbą zwrotów akcji, efektownych wymian, przede wszystkim długie, wyrównane. Nie wyobrażam sobie tutaj gładkiego zwycięstwa któregoś z graczy w dwóch szybkich setach. Przynajmniej 1 TB też może się przytrafić. Ani dla Hiszpana, ani dla Francuza nie będzie to łatwy mecz, stawka jest bardzo duża, wygrany w ćwierćfinale trafi na Berdycha, który jest jak najbardziej do ogrania. Obaj panowie zagrali bardzo dobre mecze wczoraj, Gasquet w dwóch setach pokonał Youhznego, zaś Almagro także bez straty seta okazał się lepszy od Goffina. Panowie czują się tutaj dobrze, pewnie wygrywają swoje mecze. Stawka jest duża więc nie ma mowy o żadnym odpuszczaniu. Jestem przekonany, że będziemy świadkami dobrego, długiego tenisowego spektaklu, który wyłoni zwycięzce po większej liczbie gemów niż 22.

Tsonga - Cilic @1.52 - Pinnacle
Bardzo dobry kurs na Jo-Wilfrieda, który wczoraj pewnie rozprawił się z Nieminenem. Marin co prawda pokonał wczoraj reprezentanta gospodarzy - Isnera, jednak ten nie błyszczy od początku sezonu, po kontuzji gra zdecydowanie gorzej i nie wszedł jeszcze na swoje obroty, mogą świadczyć o tym tegoroczne wyniki, poza zwycięstwem Andersona nie pokonał nikogo liczącego się w Tourze. Wróćmy jednak do Cilica, bo wyniki Chorwata na pierwszy rzut wyglądają nieźle. W Indian Wells odpadł dość szybko, trafił jednak na Milosa, który później przegrał właśnie z Tsongą. Wcześniej osiągał dobre rezultaty, chociażby wygrana w hali w Zagrzebiu. Z tym że było to ponad miesiąc temu, w dodatku na innej nawierzchni. Tutaj hard jest stosunkowo wolny, więc serwis nie robi takiej roboty jak w hali i automatycznie traci na wartości główna broń Marina. Francuz też wiele zawdzięcza serwisowi, jednak jego gra nie jest od niego uzależniona aż tak jak u Chorwata. Jo jest na pewno bardziej regularny, posiada większy wachlarz zagrań, ma przewagę pod względem technicznym. Wczoraj z Jarkko zagrał bardzo dobre spotkanie, niezbyt wiele psuł, trafiał bardzo mocno i regularnie, oprócz krótkich przestojów cały czas kontrolował grę i na każdym kroku udowadniał swoją wyższość nad Finem. Dziś trochę trudniejsze zadanie, jednak na Chorwata to co gra Jo powinno spokojnie wystarczyć. Przyznam szczerze, że meczu Isnera z Cilicem ze względu na późną porę nie oglądałem, jednak obecnie pokonanie Isnera to nie jest jakiś wielki wyczyn dla takiego zawodnika, tym bardziej, że Jasiek przegrywał już w tym roku z Harrisonem, Belluccim, Roger-Vasselinem, czyli graczami zdecydowanie słabszymi niż Marin. Jestem dobrej myśli i sądzę, że Tsonga dziś pewnie wygra to spotkanie.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Ferrer (-3.5) - Nishikori @ 1 (1.65) Pinnacle ✅

Bardzo niskie to handi, zdecydowanie za niskie. Kei w szczytowej formie nie jest, tutaj odprawił dwóch rywali którzy na pewno obecnie wielkiego poziomu nie prezentują i są zdecydowanie pod formą (Hanesu, Malisse). Na IW został wręcz zlany przez Berlocqa ulegając 2:6 2:6. Ostatni mecz między tymi Panami oglądaliśmy na AO i tak Hiszpan rozgromił Japończyka w stosunku 6:2 6:1 6:4. Dziś wystarczy nam jakieś 6:4 6:4 czy nawet 6:3 7:6.

Gasquet - Almagro @ 1 (1.80) Pinnacle ✅

Mecz zapowiada się na pewno znakomicie, ale 1.80 na Francuza to jak dla mnie lekka przesada. Hard to na pewno nie jest ulubiona nawierzchnia Almagro, również wyników nie ma na niej satysfakcjonujących. Tak naprawdę poza bardzo udanym AO to Nico gra na hardzie przeciętnie. W IW dostał od Haasa już w swoich drugim meczu, tutaj nie miał jeszcze poważnego przeciwnika, ale wczoraj z Goffinem trochę się namęczył. Rychu prezentuje się tutaj bardzo dobrze, jak zawsze świetnie działa bh, na Almagro powinno wystarczyć.

Murray (-5.5) - Seppi @ 1 (1.92) Pinnacle ✅

Super kurs. Seppi jest w bardzo słabej formie, od dobrych kilku tygodni jego gra jest przeciętna. Djoko rozjechał go w Dubaiu, potem szybko z IW wyeliminował go Gulbis. Tutaj dwa pierwsze mecze to niebywałe męki z będącym w fatalnej formie Belluccim, który w dodatku musiał męczyć się na hardzie i wcześniej z Bedene gdzie wygrał po równej trzysetówce. Włoch jak zawsze nie zachwyca serwisem, ale ostatnio jego podanie to porażka, ogranicza się tak naprawdę jedynie do wprowadzenia piłki do gry. Andy nie powinien mieć żadnych problemów z jego łamaniem i szybko go odprawi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 10

tosiek

Użytkownik
Simon G. (Fra) - Tipsarevic J. (Srb) 2 @ 2.33 ⛔

Kursy na mecze Tipsarevicia będą jeszcze wysokie dopóki oddsmakerzy nie przekonają się do jego gry w najbliższym czasie. Po serii porażek w poprzednich turniejach czas wrócić na właściwe tory. Dzisiaj zmierzy się z przeciwnikiem z Francji. Simon gra głównie stylem defensywnym, w nieskończoność potrafi przebijać piłki, imponuje regularnością. Dysponuje jak na warunki ATP dość przeciętnym serwisem. Jego ataki są proste, schematyczne. Nie powinny być trudnością dla wybornie grającego w defensywie Serba. Tipsarevic to gracz uniwersalny, lubiący mocno zaatakować, posiadający dobry serwis i return, potrafiący świetnie grać przy siatce. Ma mocną głowę i twardy charakter co przekłada się na jego brawurową grę. Jeżeli wyciągnął wnioski ze spotkania z Andersonem to Francuz będzie miał wielkie trudności w jego wypunktowaniu.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Turniej: ATP Miami
Spotkanie: Ramos - Melzer
Typ: Ramos A. ⛔⛔⛔e:1-2
Kurs: 1,94
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Na Ramosie już sporo zarobiłem (obstawiałem na plus 3 poprzednie mecze) w Miami i spróbuję raz jeszcze. Moim zdaniem grał z lepszymi zawodnikami niż Melzer i ma bardziej stabilną formę. Spotkanie z Kamke pokazuje,że Austriak nie jest w super formie - wygrywa, ale nie przekonuje. Ramos po pokonaniu Hajka, Monaco i Blake&#39;a (w dwóch ostatnich meczach nie był faworytem) ma szansę na świetny wynik w Miami. W następnej rundzie już tak łatwo nie będzie.
 
M 3

maverick111

Użytkownik
Querrey S. - Berdych T. - 1 - 3.75
Ciekawy kurs na Amerykanina nie pozwala mi nie spróbować na niego zagrać. Bilans dotychczasowych spotkań obu tenisistów delikatnie mówiąc nie wypada na korzyść Querreya, ale kiedyś wypadałoby się w końcu przełamać. Ostatnie mecze Berdycha według mojej opinii bez polotu. Amerykanin za to u siebie i po walkowerze ma według mnie spore szanse sprawić w tym przypadku małą niespodziankę.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
David Ferrer - Kei Nishikori
Typ: 2
Kurs: 4,10 BetFair
Wynik: ⛔ 2/0

Ostatnio jak się spotkali (AO 2013) to był jeszcze wyższy kurs na Nishikoriego, też grałem na niego i zagrał fatalnie (najgorszy jego mecz, jaki widziałem), powiedziałem sobie, że więcej mu nie zaufam, ale wszyscy wiemy jak to się w bukmacherce zmienia i nie ma co podlegać impulsom. Forma Japońca jednak znacznie urosła (po drodze wygrał turniej w Memphis bez straty seta) i w Miami gra bardzo fajnie, pewnie wygrywa, nie popełnia tak wielu błędów. Martwi przegrana w Indian Wells z Berlocq-iem, ale i tak po takim kursie poświęcę parę groszy na ten zakład. Ferrer mnie aż tak nie przekonuje w tym momencie i wkurzył mnie stylem, w jakim przegrał z Nadalem niedawno, także życzę mu dziś wtopy.
 
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
Albert Ramos - Jurgen Melzer
✅ 3 sety 2,20 Bet365 ✅
1/8 finału w Miami. Zarówno Hiszpan jak i Austriak są dobrze dysponowani w tym roku. Bilans Ramosa od lutego to 10:5, natomiast Melzera 11:6, który jest niepokonany od ostatnich 8 meczy i może się pochwalić wygraną w Dallas. 7 lat młodszy Ramos jak do tej pory w Miami wylieminował gospodarza Jamesa Blake&#39;a, oraz Juana Monaco. W Indian Wells odpadł w meczu z Marinem Cilicem doprowadzając w pierwszym secie do tie breaka, podobnie jak w Buenos Aires ze Stanislasem Wawrinką. Myślę, że forma obu Panów jak na obecną chwilę jest podobna i nie widze w dzisiejszym meczu faworyta, za to stawiam na zacięte spotkanie, a jego stawką jest ćwierćfinał turnieju.

Edit: Szybko i pewnie ????​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom