>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Miami, 20-31.03.2013

Status
Zamknięty.
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Ja jednak odradzałbym granie na 2:0 na Isnera. Raczej widziałbym tu wyrównany, zacięty mecz.Johnny to taki mentalny następca Roddicka z lat młodości. Serwis, forehand i to wszystko. Dodig to badzo przyzwoity,wszechstronny zawodnik. Całkiem dobrze serwuje, a w tym roku ani razu nie przegrał meczu, który przyniósłby mu wstyd. Isner jest bardziej chimeryczny (porażki z Harrisonem, Belluccim czy Roger-Vasselinem ostatnio). Miałem tego nie grać, ale z przekory za grosze:p

Dodig
Pinnacle
2,36⛔⛔⛔E:prawie...2-1
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Isner Dodig 2:0 2.60 Expekt
Druga runda turnieju z serii Masters 1000. Big John zagra z Dodigiem. Dodig w 1 rundzie wygrał w 3 setach z przeciętnym Lacko. Dodig dał się przełamać rywalowi aż 4 razy. W meczu z Isnerem nie będzie mógł sobie pozwolić nawet na jedno przełamanie swojego serwisu przez amerykanina. Jak wszyscy wiedzą Isner jest jednym, jak nie najlepszym serwującym zawodnikiem w Tourze. Często doprowadzając do tiebreaka, je wygrywa. Isner to oczywiście nie tylko dobry, potężny serwis, również silny płaski forehand jest jego dużym atutem. W ostatnim turnieju w Indian Wells przegrał w swoim pierwszym meczu w turnieju z Hewittem w 3 setach, wcześniej zaś dotarł aż do półfinału turnieju w Delray Beach pokonując po drodze np Andersona. Dodig w turnieju Indian Wells wygrał dwa mecze, z Pellą i dość nieoczekiwanie pewnie w 2 setach z Benneteau. Uległ Federerowi, gładko w 2 setach. Uważam że Isner spokojnie będzie wygrywał swoje gemy serwisowe, jak nie uda mu się przełamać Dodiga w jednym z 2 setów, to ewentualnego tiebreaka powinien z racji siły serwisu wygrać. Isner gra w swoim kraju, przed własną publicznością napewno będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony, wkońcu to prestiżowy turniej Masters. Polecam 2:0 za średnią stawkę, a wygrana Isnera po kursie w okolicach 1.50-1.60 idealna do dubla.
Typu nie neguję, ale wg mnie bardzo marne szanse na powodzenie... Znowu muszę się nie zgodzić z pewnymi tezami. Wg mnie ISNER nie jest &quot;najlepszym serwującym zawodnikiem w Tourze&quot; - lepszym zdecydowanie w tym elemencie jest np Raonic, Karlovic w formie czy choćby DelPotro.
BIG JOHN nie jest ostatnio w gazie, szuka formy od jakiegoś czasu... Wspomniałeś o wygranej z Andersonem ale o porażce z E. Roger-Vasselin czy Hewittem już nie ???? Dodig to nie jest chłopiec do bicia, jak przegrywał ostatnio to z postaciami typu Fedex, Haas czy Cilic i to po walce. Pokonywał natomiast grajków typu &quot;Benek&quot;, Dolgopolov czy będącego ostatnio w fajnej formie Donskoya.
W przypadku jak John będzie miał problem z pierwszym podaniem (a nie jest to wykluczone patrząc na jego formę) to może być spory problem z wygraniem meczu w ogóle, a co dopiero w stosunku 2:0 ????
Wg mnie typ baaaaaaaaaardzo ryzykowny i analiza nie odzwierciedla aktualnej dyspozycji graczy, bardziej pisana &quot;pod typ&quot; a nie obiektywnie prezentująca aktualną sytuację...
Podsumowując, moim zdaniem John dziś może mieć spoooore problemy z Dodigem, który ostatnio prezentuje się całkiem ciekawie. TYP na 2:0 dla JOHNa wg mnie ma bardzo małe szanse na powodzenie...

ISNER - DODIG
WYNIK 46 w pierwszym secie ✅✅✅
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Typu nie neguję, ale wg mnie bardzo marne szanse na powodzenie... Znowu muszę się nie zgodzić z pewnymi tezami. Wg mnie ISNER nie jest &quot;najlepszym serwującym zawodnikiem w Tourze&quot; - lepszym zdecydowanie w tym elemencie jest np Raonic, Karlovic w formie czy choćby DelPotro.
DelPo lepszy serwis od Isnera? ???? No nie róbmy sobie jaj, spójrz w zwykłe statystyki zaserwowanych asów na mecz i nie gadaj takich głupot . Być może z Karlovicem masz rację, ale jednak drugi serwis Johna jednak stawiam wyżej niż Chorwata.
Moim zdaniem również Isner jest najlepiej serwującym zawodnikiem na świecie, zresztą jego pozycja w rankingu ATP mówi sama za siebie, bo przecież nikt nie powie mi że Isner osiągnął ją nie dzięki serwisowi ;)
Ja też gram dziś Amerykanina, ale to głównie ze względu na kurs jaki oferują nam buki bo jest on zdecydowanie za wysoki. Jeszcze rok temu to maks 1.20 na Big Johna byśmy mieli, rozumiem że brak formy i w ogóle, ale Dodig też swojego najlepszego tenisa nie gra, trzy sety w pierwszym meczu z fatalnie dysponowanym ostatnio Lacko też chwały mu nie przynoszą.
Isner (1.67) Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
amagicw 120

amagicw

Użytkownik
Tomic(+5) vs Murray(-5) typ 1
kurs:1.725
stawka: 5/10
Analiza
Oglądałem ostatnie poczynania Andyego i z przykroscia musze przyznac nie jest to ten sam tenisisa co podczas AO. Gra o wiele slabiej, gł serwis mu nie siedzi. Co do Tomica wydaje mi sie ze utrzymuje go na przyzwoitym poziomie, a gdyby Andy grał tak jak w AO to tutaj grałbym w przeciwną stronę. Wydaje mi się, że przerwa mu po prostu nie posłużyła. Kto dziś wygra?... ciężko ocenić, wydaje mi się że mecz będzie wyrównany, dlatego też ten typ,
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
DelPo lepszy serwis od Isnera? ???? No nie róbmy sobie jaj, spójrz w zwykłe statystyki zaserwowanych asów na mecz i nie gadaj takich głupot . Być może z Karlovicem masz rację, ale jednak drugi serwis Johna jednak stawiam wyżej niż Chorwata.
Moim zdaniem również Isner jest najlepiej serwującym zawodnikiem na świecie, zresztą jego pozycja w rankingu ATP mówi sama za siebie, bo przecież nikt nie powie mi że Isner osiągnął ją nie dzięki serwisowi ;)
Napisałem wcześniej:
&quot;Wg mnie ISNER nie jest &quot;najlepszym serwującym zawodnikiem w Tourze&quot; - lepszym zdecydowanie w tym elemencie jest np Raonic, Karlovic w formie czy choćby DelPotro.&quot;
O Raonicu się oczywiście nie wypowiesz (bo wg mnie Raonic jest najlepiej serwującym zawodnikiem świata) tylko czepiasz się DelPotro ... Juan Martin może nie wali po kilkanaście asów w meczu, ale potrafi sobie serwisem ustawić punkt.
Asy asami, Jahn teraz nie jest w gazie i jeżeli to dla Ciebie nie jest ważne tylko serwis to sobie graj na Johna. Z Hewittem Isner zaserwował 18 asów, z Roger-Vasselinem 21 asów i co ? i przegrał mecz mimo to! Oczywiście, że serwis to nie wszystko i na pewno TYLKO tym elementem się meczu nie wygra... To co Isner osiągnął to inna bajka, bo np. rok temu grał klasę lepiej niż teraz, a skoro analizujemy mecz z Dodigem to liczy się tu i teraz a nie to co któryś z graczy osiągnął...
Oczywiście nie twierdzę, że John tego meczu nie wygra, wcześniej negowałem typ na 2:0 dla Johna i to wszystko...
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Miami
???? Anderson K. - Tipsarevic J.
Anderson K. ::: 1,66 ::: Pinnacle ::: 5/10
Tipsarevic to top 9... ale to co prezentuje w 2013 roku nie nadaje się nawet na top 50. Forma żenująca, co prawda w Miami ograł Selę (ponad 100 miejsce w rankingu), ale tego można było się spodziewać. Rok temu Serb grał tutaj w 1/4 i przegrał dopiero z Andy Murrayem więc może być zmotywowany i bronić punktów z poprzedniego roku (choć rywali w drabince też wtedy nie miał najwyższych lotów). Na Indian Wells Janko z Gulbisem ugrał zaledwie 2 gemy, z Dawidienko w Dubaju 5, wcześniej przegrał z Tursunovem czy Llodrą.
To jednak koniec końców stawiam tutaj na solidnego Andersona który w 2013 roku gra na bardzo wysokim poziomie. Jest w formie, gra świetny tenis, w rankingu pnie się w górę, wszystko w tym meczu wskazuje na niego. Pokonał już tutaj Zeballosa w dwóch setach, H2H 1:0 dla Afrykanina z 2010 roku.
Wynik: 6:4 (5)6:7 0:6 ⛔
???? Melzer J. - Kamke T.
Melzer J. ::: 1,56 ::: Pinnacle ::: 5/10
Powiem szczerze, że nie bardzo wierzę w 100% uczciwość meczu Niemca z Juanem Martinem Del Potro. Kamke pokonał finalistę Indian Wells, ale myślę, że na tym sukcesie zakończy turniej. Rundę wcześniej pokonał Kavcica, ale ten jest bez formy. Tobias w tym sezonie notuje dość przeciętne wyniki, z nikim znaczącym nie wygrał.
Doświadczony mańkut Jurgen Melzer może i też w tym sezonie nie zachwyca wynikami, ale ja uważam, że tam gdzie mu się &quot;chce&quot; grać tam przechodzi dalej i stara się. Potrafi odpaść w pierwszej rundzie z każdym rywalem, ale jak już mu zależy na jakimś turnieju to widać, &quot;wyniki&quot;. Po szybkim odpadnięciu z Indian Wells z Mischa Zverev wygrał sobie challenger w Dallas, a teraz w Miami pokonał w pierwszej rundzie Berankisa, a później w dwóch setach odprawił Hiszpana Granollersa. Tobias Kamke jest spokojnie w jego zasięgu i liczę na to, że Austriak wygra ten mecz.
Wynik: (3)6:7 6:3 6:4 ✅
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
O Raonicu się oczywiście nie wypowiesz (bo wg mnie Raonic jest najlepiej serwującym zawodnikiem świata) tylko czepiasz się DelPotro ... Juan Martin może nie wali po kilkanaście asów w meczu, ale potrafi sobie serwisem ustawić punkt.
Asy asami, Jahn teraz nie jest w gazie i jeżeli to dla Ciebie nie jest ważne tylko serwis to sobie graj na Johna. Z Hewittem Isner zaserwował 18 asów, z Roger-Vasselinem 21 asów i co ? i przegrał mecz mimo to! Oczywiście, że serwis to nie wszystko i na pewno TYLKO tym elementem się meczu nie wygra... To co Isner osiągnął to inna bajka, bo np. rok temu grał klasę lepiej niż teraz, a skoro analizujemy mecz z Dodigem to liczy się tu i teraz a nie to co któryś z graczy osiągnął...
Oczywiście nie twierdzę, że John tego meczu nie wygra, wcześniej negowałem typ na 2:0 dla Johna i to wszystko...
Napisz po prostu, że napisałeś kompletne kretyństwo a nie ratujesz się pisaniem jeszcze większych głupot. No brawo, DelPo potrafi sobie ustawić wymianę serwisem, to potrafi wielu zawodników z tourze, ale seryjnie strzelać asami potrafi niewielu. Chyba nie trzeba tłumaczyć, że as serwisowy&gt; ustawienie sobie wymiany? Nikt nie neguje tego, że Argentyńczyk serwis ma bardzo dobry, no ale bez żartów żeby porównywać to do Isnera.
&quot;Przegrał mecz mimo to&quot; - Dla Isnera zaserwować te 15-20 asów na mecz to norma, więc trudno żeby wygrywał wszystkie mecze. Serwis to nie wszystko, ale dla Amerykanina to podstawa całej gry - to chyba oczywistość.
No a jakim cudem przyszło ci do głowy, że Raonic ma zdecydowanie lepszy serwis od Isnera to też nie mogę zrozumieć. Po raz kolejny odsyłam cię do statystyk nabijanych asów na mecz.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Napisz po prostu, że napisałeś kompletne kretyństwo a nie ratujesz się pisaniem jeszcze większych głupot. No brawo, DelPo potrafi sobie ustawić wymianę serwisem, to potrafi wielu zawodników z tourze, ale seryjnie strzelać asami potrafi niewielu. Chyba nie trzeba tłumaczyć, że as serwisowy&gt; ustawienie sobie wymiany? Nikt nie neguje tego, że Argentyńczyk serwis ma bardzo dobry, no ale bez żartów żeby porównywać to do Isnera.
&quot;Przegrał mecz mimo to&quot; - Dla Isnera zaserwować te 15-20 asów na mecz to norma, więc trudno żeby wygrywał wszystkie mecze. Serwis to nie wszystko, ale dla Amerykanina to podstawa całej gry - to chyba oczywistość.
No a jakim cudem przyszło ci do głowy, że Raonic ma zdecydowanie lepszy serwis od Isnera to też nie mogę zrozumieć. Po raz kolejny odsyłam cię do statystyk nabijanych asów na mecz.
eeeh, i takie to trollowanie ... czepiłeś się tego DelPotro jak rzep psiego ogona a temat się tyczył, przypominam po raz kolejny, czy ISNER wygra z DODIGem 2:0 czy nie !! Jesteś w stanie to pojąć, czy dalej będziesz się zachwycał serwisem Isnera ?
W moim pierwszym poście tego wątku opisałem dlaczego Isner może mieć problem pokonać Dodiga 2:0 a Ty uparcie kłócisz się kto ma lepszy serwis... Serwis często zależy od dyspozycji dnia, aktualnej formy, warunków atmosferycznych (wiatr), nawierzchnia itd itd !! Ale przecież wg Ciebie ISNER ma najlepszy serwis na świecie i starasz się to udowodnić, zamiast skupić się na rozpisaniu plusów i minusów w starciu ISNERA z DODIGem.
A jeżeli chodzi o serwis Raonica, to wg mnie jest on lepszy od Isnera i koniec kropka ! Każdy ma prawo do swojego zdania ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Frystenberg/Matkowski - Bellucci/Zeballos @1.40 Bet365 - ZWROT
Bellucci gra kompletne dno w meczu z Janowiczem, inna sprawa, że Polak gra jeszcze gorzej, jednak nie wróżę zwycięstwa w deblu z taką grą przeciwko polskiej parze. Nasi debliści to światowa czołówka, ostatnio trochę gorsze występy, ale mimo to jest to debel o klasę lepszy. Nasi przeciwnicy zagrali tylko 2 mecze razem, z czego jeden właśnie z Frytkami i przegrali 2:0. Dziś nie będzie niespodzianki i po takim kursie trzeba to zagrać, tym bardziej że postawa Bellucciego woła o pomstę do nieba. Musiałby się jakiś cud wydarzyć, byśmy tego nie wygrali.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Fleming C. / Marray J. - Kubot L. / Tipsarevic J. (1.65) ✅

Po przegranym meczu Kubota, czas zagrać na debel, z wypoczętym Jankiem.
Kubot z Tipsą, całkiem nieźle sobie radzą w grze podwójnej i nie popełniają zbyt głupich błędów. Potrafią przełamać rywala, bardzo szybko i umiejętnie gonić wynik po seta.
Patrząc na przeciwników, jedynym mocnym punktem zaczepienia jest Marray, ale myślę że sam on, na dwóch dobrze granych ku sobie grajków nie podoła w tym meczu..
Dlatego stawiam na parę Kubota i Tipsę. / Unibet !

Ale nerwówka była, ale dobrze, że się udało.. Brawo Kubot brawo Tipsa!

Fleming w akcji ;D - 2 podwójne błędy.
Marray - 2 asy. / Faktycznie Fleming lepiej serwuje ;) :cool:

Kubot - 3 asy.
Tipsa - 3 asy.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Patrząc na przeciwników, jedynym mocnym punktem zaczepienia jest Marray, ale myślę że sam on, na dwóch dobrze granych ku sobie grajków nie podoła w tym meczu..
Chyba nie widziałeś w akcji Colina Fleminga, zdecydowanie lepiej serwuje niz Marray i returnuje do tego gra pod siatką jest porównywalna, w tej parze Johny Marray to zdecydowanie słabsze ogniwo.
 
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Goffin - Almagro 2 Bwin 1.42 ✅
Nie rozumiem tego kursu dlatego pobieram grubo. Goffin cały czas bez formy, jest w tej rundzie dzięki drabince. Almagro takich spotkań po prostu nie przegrywa. Co ciekawe rok temu spotkali się na tym turnieju i wygrał bardzo łatwo Hiszpan 6:4 6:2. Jutro spodziewam się podobnego wyniku.

Seppi - Bellucci 1 Bwin 1.65 ✅
Tutaj również uważam, że kurs za wysoki. Oglądałem dzisiejszy mecz Brazylijczyka i widac, że jego ostatnie wyniki to nie przypadek. Wygrał, bo Jerzyk zagrał żałosne spotkanie, bardzo słaby serwis i te irytujące drop shoty lądujące w siatce. Do tego Bellucci jakieś problemy z mięśniami, już się wycofał z debla. Seppi wprawdzie męczył się z Bedene, ale nie wyobrażam sobie aby przegrał z tak dysponowanym Brazylijczykiem. Pół roku temu w Moskwie w hali górą był Włoch
 
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Tak przegladam, co tutaj mozna przeczytac nt. Goffina to mysle, ze trzeba kilka rzeczy sprostowac:
- Belg nie jest bez formy - wprost przeciwnie
- Jak mozna wychodzic z zalozenia ze zawodnik mysli o spasowaniu czy rezygnacji z turnieju o puli ponad 5 milionow dolarow, zeby zagrac w challengerze o puli 100 tysiecy dolarow, bo nie kapuje
- Ktorys geniusz za to napisal, ze Belg jest dslaby w hali (bo ujrzal 0-6 0-6). A ktos pomyslal, ze Belg zatankowal na maksa, bo narazie oprocz 4 rundy French Open i 3 rundy Wimbledonu, najwieksze sukcesy Belga to 2 wygrane challengery halowe. Ja sie szczerze zastanawiam czy taki ktos w ogole widzial gre Belga, bo mam spore watpliwosci.
Niektore komentarze pozbawione sa sensu, a przynajmniej ja takiego nie moge sie doszukac. Abstrahujacjac od typowania meczu Almagro-Goffin, bo to nie o to chodzi, ale... Nie mozna byc &quot;anty-&quot; do jakiegokolwiek gracza z urzedu. Tak jak wiele osob jest &quot;anty&quot; do Uli Radwanskiej, a potem konczy sie to tka jak w IW. Proponuje szukac dobrych stron zawodnikow i je porownywac, a nie z gory zakldac, ze ten jest slaby, bo tak mi sie widzi. Dziekuje.
P.S. Powyzszy post nie ma na celu obrazanie nikogo (bo tutaj takie rzeczy nie sa oczywiste).
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Miami
???? Ramos A. - Blake J.
Ramos A. +3,5 ::: 1,75 ::: Pinnacle ::: 5/10
Mecz w moim mniemaniu z szansami zawodników 50 na 50, a nawet minimalnie faworyzowałbym tutaj Ramosa. Blake to stary doświadczony gracz, który lubi turniej w Miami, ma tutaj z Tampy bardzo blisko i pewnie przez to tak się stara na ATP Sony. Ograł tutaj przeciętnego Harrisona (1992) i Juliena Benneteau który ostatnio potrafi przegrać z każdym (Janowicz, Dodig). Te dwa zwycięstwa mnie nie przekonują, bo na Ramosa to może nie wystarczyć.
Mańkut Ramos to dość solidny gracz, rok temu dotrwał do 3 rundy gdzie potrafił urwać set Gasquetowi. W tym roku tutaj pokonał już Monaco, Czecha Jana Hajka, na turnieju w Indian Wells odpadł z zawsze mocnym Cilicem. Tak jak już wyżej wspomniałem, Hiszpan ma w tym meczu wszystkie atuty by pokonać Amerykanina Blake, kurs do gry świetny, a ja się dodatkowo jeszcze zabezpieczam handicapem gemowym. Vamos Ramos!
Wynik: 6:4 2:6 7:5 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Po samych statsach ocena gracza nie jest na miejscu. Ogladam Goffina regularnie i od kiedy gra cos w czolowce rankingu ATP to wlasnie teraz jego forma jest najnizsza. Nie ma pomyslow na gre, stara sie grac katowo i kompletnie to nie wychodzi. Wyrzuca pilki, gra nerwowo, szarpie. Nie potrafi dostosowac sie do przeciwnika tylko sam siebie wyniszcza ogromna iloscia bledow i proba na sile konczenia pilek ktore wymagaja dopracowania. Ktore elementy w grze Belga wskazuja, ze jest forma? Bo to, ze ciut z dolka wylazi to sie moge zgodzic tylko, ze to jest ciut. No i jego glowa. To takie poleczenie Pzyseiznego I Kubota, w glowie przegrywa sam ze soba.
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Tak przegladam, co tutaj mozna przeczytac nt. Goffina to mysle, ze trzeba kilka rzeczy sprostowac:
- Belg nie jest bez formy - wprost przeciwnie
Belg jest w swojej najniższej dyspozycji odkąd wspiął się na wyższy poziom. Jego gra jest kompletnie niepoukładana, dużo błędów, czasami gra jakby brakowało mu motywacji. Jedyny mecz w tym roku jaki można zaliczyć do w miarę udanych to mecz z Verdasco, gdzie miał tylko przebłyski swojej normalnej dyspozycji, a i tak przegrał z Hiszpanem 3:2
- Jak mozna wychodzic z zalozenia ze zawodnik mysli o spasowaniu czy rezygnacji z turnieju o puli ponad 5 milionow dolarow, zeby zagrac w challengerze o puli 100 tysiecy dolarow, bo nie kapuje
Goffin wygrał turniej w Le Gosier i z racji tego, że tutaj ma niewielkie szanse coś ugrać być może będzie starał się obronić punkty z tamtego turnieju.
Ogólnie rzecz biorąc kurs na Almagro, który złapał Rvn19 jest warty świeczki. Teraz kurs spadł na łeb na szyję, ale te 1.26 do dubla i tak można dorzucać śmiało.

Ogólnie na poniedziałkowe mecze można całkiem fajne kursy jeszcze wyłapać
Gasquet - Youhzny @1.36 ✅
Raonic - Querrey @1.40 ZWROT
Seppi - Bellucci @1.53 ✅
Goffin - Almagro @1.20 ✅
@3.51 -&gt; @2.49 ✅
Wygląda nieźle.
Gasquet pierwszy set z Rochusem bez szału, w drugim już trochę lepiej, ale też Belg zaczął się trochę gubić. Taka dyspozycja powinna bez problemu wystarczyć na Ruska, który rozegrał bardzo dziwny mecz z Lu, ale ostatecznie wygrał w 3 setach.
Almagro z Goffinem nie powinien mieć problemów przy obecnej dyspozycji Belga co pisałem wyżej.
Raonic wczoraj świetna dyspozycja serwisowa z Rufinem, w którymś momencie II seta miał 100% wygranych piłek po I serwisie. Naprawdę imponująca statystyka. W żadnym gemie nie miał problemów, zazwyczaj do zera lub do 15 wygrywał podanie, raz tylko do 30, a gdy serwował na mecz wygrał na przewagi. Jednak widać, że serwis funkcjonuje, podobnie jak w IW i z Samem, który męczył się z Kubotem da radę. Amerykanin też swoją grę opiera na serwisie, wprawdzie Kubot ma bardzo dobry return, a Kanadyjczyk takiego nie posiada, jednak Sam ma większe problemy z utrzymaniem dobrej dyspozycji serwisowej przez cały mecz.
Seppi w pierwszym meczu lekkie problemy z Bedenem, ale on już nie raz udowodnił, że potrafi powalczyć z czołówką i napsuć krwi. Andreas ostatecznie wygrał po 3 setach i z Belluccim też wygra, bo to co gra Brazylijczyk to woła o pomstę do nieba, jakby Jurek miał chłodniejszą głowę i nie irytował się tak, a konsekwentnie grał swoje to odprawił by go w dwóch szybkich.
 
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Goffin wygrał turniej w Le Gosier i z racji tego, że tutaj ma niewielkie szanse coś ugrać być może będzie starał się obronić punkty z tamtego turnieju.

Belg juz bardzo duzo ugral, a do ugrania ma jeszcze wiecej.

Ok... to ja juz przedstawiam moj punkt widzenia. Tylko raz jeszcze ja nie mowie, ze Goffin wygra, bo nie o tym byl ten post powyzej. Ale odniose sie glownie do tej czesci zacytowanej i jak to postrzegam.
Zasadnicze pytanie: Co jest najwazniejszym czynnikiem dla graczy ? Oczywisice pieniadze, a to wiaze sie glownei z sukcesami w duzych turniejach bez 2 zdan. To popatrzmy statytystycznie co Goffin moze tutaj zyskac a co stracic. Ogranicze sie glownie do faktow, a nie subiektywnych opini.
Goffin za osiagniecie 3 rundy w Miami:
kasa : 25,300 dolarow
punkty: 45 (oczywiscie trzeba wziac poprawke na 2 runde rok temu)
Ewentualna wygrana dzis mniej wiecej podwoi te osiagniecia odnosnie pieniedzy i punktów ( prawie 48 tysiecy dolarow i 90 punktow na stole do zganiecia)
A teraz co Goffinowi dal ( i da obecny start w Le Gossier):
kasa za WYGRANIE w Le Gossier : 14, 400 dolarow
punkty: 110
I tutaj w sumie mozna by bylo zakonczyc, bo na ta chwile tym wystepem w Miami Goffin juz wzbogacil sie wiecej o ponad 10 tysiecy dolarow, a kolejna runda bylaby juz ponad 3 krotnym przebiciem tego co moze zarobic wygrywajac w Le Gossier (a jeszcze trzeba wygrac !), a tam nikt sie nie polozy przed nim.
Te aspekty punktowe sa wazne, ale zaden gracz nie przedlozy tego na pieniedza, ktore moze wygrac ! A Goffin tez juz troche zyskal punktowo w MIami na ta chwile , bo rok temu byl tylko w 2 rundzie. Przy czym warto tez zaznaczyc, ze kolejna runda w Miami praktycznie rownowazy te punkty, ktore ma do ugrania w Le Gossier. Przypominam, ze jest to wariant zakladajacy wygrana Goffina w Le Gossier, co przeciez rownie dobrze moze sie nie stac i zdobycze beda relatywnie coraz mniejsze.
Oczywiscie... Jezeli Goffin przegra dzis to w niczym nie przeszkadza mu to jechac do Francji i zagrac, ale podejrzewam ze jezeli wygralby dzis to do Francji Belg wlasciwie na pewno nie pojedzie. Na koniec powtorze raz jeszcze : Nie oznacza to, ze Goffin pokona ALmagro, bo pewnie tego nie dokona, ale pisanie ze Belg powinien myslec o przyszlotygodniowych challengerze niz o biezacym turnieju ATP1000 powazne nie jest.
Takze zapraszam jeszcze raz to przeanalizowania zyskow i strat.
P.S. I na koniec taka uwaga. Punkty nie broni sie za konkretny turniej, tylko za konkretny tydzien. A to, ze te pod wzgledem kalendarza, turnieje wlaciwie w 90 procentach pokrywaja sie tygodniowo z poprzednimi sezonami, to odkryciem nie jest. Dziekuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dolgopolov A. - Haas T. (1.83) / Sportingbet ✅
Kurs satysfakcjonujący na Niemca, dlaczego by nie skorzystać. Niemiec na hardzie, prezentuje się znacznie lepiej, od Ukraińca i patrząc na obu zawodników, bardziej lepiej wygląda gra Haas&#39;a. Mocny bity serwis, w wymianach także nie wygląda najgorzej, mimo swojego wieku już, dalej gra swój tenis, może nie tak jak kiedyś, ale daje z siebie wszystko, dużo biega, walczy. Ukrainiec, raczej w tym meczu nie zabłyśnie, choćby dlatego, że jego serwis, nie jest taki mocny i pewny, jak Niemca.. Niemiec, swoim serwisem, powinien gładko wygrywać swoje podanie, do jego zadania należy przełamać Niemca, wygrać mecz.. dlatego taki typ daję na dziś. Start planowany na 17:35
Doświadczenie i pewność siebie.. to jest ogromny atut Niemca, Ukrainiec pare razy miał piłki 0:40, no ale wynik mówi sam za siebie. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 11

seaars

Użytkownik
David Ferrer v Fabio Fognini + 5.5 gema 1.9 Bet365
Czuje, ze Fabio w tym spotkaniu tanio skory nie sprzeda. Ostatnio swietne wyniki. Natomiast David nic szczegolnego. Na IW odpadl dosc szybko. Fakt, ze Kevin gra ostatnio chyba swoj najlepszy tenis w karierze, ale Ferrer w swojej optymalnej dyspozycji powinien go ograc bez wiekszych problemow. Mysle, ze David ma forme spadkowa, a juz Acapulco stracil seta z Fogninim. Oczywiscie nie faworyzuje tutaj wlocha, ale uwazam, ze warto zagrac te handi ????
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
David Ferrer v Fabio Fognini + 5.5 gema 1.9 Bet365
Czuje, ze Fabio w tym spotkaniu tanio skory nie sprzeda. Ostatnio swietne wyniki. Natomiast David nic szczegolnego. Na IW odpadl dosc szybko. Fakt, ze Kevin gra ostatnio chyba swoj najlepszy tenis w karierze, ale Ferrer w swojej optymalnej dyspozycji powinien go ograc bez wiekszych problemow. Mysle, ze David ma forme spadkowa, a juz Acapulco stracil seta z Fogninim. Oczywiscie nie faworyzuje tutaj wlocha, ale uwazam, ze warto zagrac te handi ????
No i co z tego, że stracił jak potem rozjechał go 6:1 wygrywając łącznie siedmioma gemami? . Fog grał w ostatnim czasie dwa razy z Ferrerem, wcześniej w Buenos zebrał manto 2:6 1:6. Włoch gra nieźle to prawda, ale prawda jest taka że 5.5 to jest niskie handi, nawet bardzo. Włoch lubi sobie urwać tego seta faworytom, ale co z tego skoro potem daje się rozjechać 6:2, czy nawet 6:0 jak ostatnio z Djokiem? Akurat On lubi sobie strzelić focha i oddać seta bez walki, wystarczy wejść na historię jego pojedynków a sety przegrane do 0, czy do 1 to całkowita normalka.

David jest głodny gry, wypoczęty, to dla niego pierwszy mecz na tym turnieju.
Ja tam żadnej formy spadkowej u Ferrera nie widzę, jedna wpadka z bardzo dobrze dysponowanym Andersonem to nie żadna ujma. Jeśli spojrzymy na wyczyny Fogniniego na hardzie to jest to prawdziwa katastrofa, na 14 ostatnich pojedynków jedynie 4 wygrane mecze. Moim zdaniem Ferrer nie da mu dziś szans.

Ferrer -5.5 (1.90) Bwin ✅ luźno
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom