>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Miami, 21.03-01.04.2012

Status
Zamknięty.
tomekbdg 0

tomekbdg

Użytkownik
Bellucci - Gil 1 @ 1,33 Unibet

Sprawa wydaję się prosta ! Thomaz według mnie znakomity bralizyjski talent, który ostatnimi wynikami tylko potwierdza swoją formę. Dobrze zaprezentował się na ID, gdzie odpadł dopiero w meczu z Rogrem - urywając mu seta. Gil bez zmian, słaby grajek. Jego tenis wogóle mnie nie przekonuje. Nie widze innej opcji w tym meczu jak wygrana Belluciego !

Falla - Istomin 2 @ 1,31 Pinnacle

Ostatnie wyniki i gra Denisa bardzo mnie przekonały. Jest na gazie, myśle ze tak jak na ID w tym turnieju również będzie chciał zdobyć cenne punkty do rankingu. Kolubijczyk gra bardzo miezernie. Potrafi zagrać dobre spotkanie, ale bywa to tak rzadko, że wątpie w jego wygraną. Reasumując, Denis prezentuję się ostatnio znacznie lepiej od rywala i nie widze tutaj problemów z wytypowaniem zwycięzcy.
 
drago 108

drago

Użytkownik
1,72 na Querreya?! Buki chyba nieco przesadziły z tym kursem.Sam na hardzie w tym sezonie ujemny bilans i trzeba go poprawiać.Ebden wyskoczył na IW ale kogo on ograł tak naprawdę?Challengerowca Estrelle,Rama co nic nie gra w tym roku,przeciętnego Kunitsyna,chimerycznego Bennetau czy Fisha bez formy?Mnie on nie przekonuje.Argumentów więcej widze po stronie Amerykanina,w końcu ta maszyna serwisowa musi zeskoczyć a teraz dobra okazji.Obaj głównie grę opierają o serwis,ale dla mnie Sam ma lepszy niż Ebden i w wymianach według mnie lepszy i taki kurs pobieram.

Querrey 1,72 Bet365
Ebden, Ebdenem, ale podchodząc do Sama w podobny sposób to Amerykanin też z nikim nie wygrał. Chaotyczny Smyczek, Anderson, czyli serwis vs serwis oraz Falla w Memphis, na AO de Scheeper i to by było na tyle. Matthew całkiem nieźle sobie radził z Isnerem, który jest w gazie. Jeśli zagra na takim samym poziomie to Querrey, który jest w kiepskiej dyspozycji może mieć z nim wielki problem. Sam od pewnego momentu sobie w singlu nie radzi, spadł ostro w rankingu i nie sądzę, by szybko się odbił, a powrót do TOP20 byłby dla mnie zaskoczeniem. Australijczyk ma niezły sezon i jeśli miałbym tutaj stawiać na czyjąś wygraną to na pewno na Ebdena.
Podłączam się do Roya i BuzzerBeatera. Mahut to na pewno nie jest lokata. Gonzowi wypadałoby wygrać spotkanie w ostatnim turnieju w karierze, zwłaszcza, że Mahut jest do ogrania.
Od siebie proponowałbym Kubota, ale Polak gra jutro, więc będzie jeszcze czas o nim napisać.
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Oficjalnie:
Tegoroczny korty są szybkie i podobno kozioł piłki jest niższy. Są to świetne warunki dla graczy ofensywnych.
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Oficjalnie:
Tegoroczny korty są szybkie i podobno kozioł piłki jest niższy. Są to świetne warunki dla graczy ofensywnych.
A takim z pewnością jest Gonzo wiec mozna po takim kursie ryzykowac.
Polecam od siebie jeszcze
Matosevic+Istomin+Belluci AKO:2.80
Malisse+Sella AKO:2.85
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Bellucci - Gil 1 @ 1,33 Unibet

Sprawa wydaję się prosta ! Thomaz według mnie znakomity bralizyjski talent, który ostatnimi wynikami tylko potwierdza swoją formę. Dobrze zaprezentował się na ID, gdzie odpadł dopiero w meczu z Rogrem - urywając mu seta. Gil bez zmian, słaby grajek. Jego tenis wogóle mnie nie przekonuje. Nie widze innej opcji w tym meczu jak wygrana Belluciego !

Falla - Istomin 2 @ 1,31 Pinnacle

Ostatnie wyniki i gra Denisa bardzo mnie przekonały. Jest na gazie, myśle ze tak jak na ID w tym turnieju również będzie chciał zdobyć cenne punkty do rankingu. Kolubijczyk gra bardzo miezernie. Potrafi zagrać dobre spotkanie, ale bywa to tak rzadko, że wątpie w jego wygraną. Reasumując, Denis prezentuję się ostatnio znacznie lepiej od rywala i nie widze tutaj problemów z wytypowaniem zwycięzcy.

Hehe ;). Dziwne te wyniki dzisiejsze w Miami, nawet powiem że tragiczne, niestety postawiłem te oba typy, o ile Istomin-zwrot, oczywiście nie mam do Ciebie o to pretensji :cool:. Odbijemy się.

Sela - Clement - Tutaj Dudi wygra, już wczoraj postawiłem przeciw emerytowi Clementowi. Dziś po kursach 1,55+ warto zagrać na Dudiego. Clement co prawda pokonał Andreeva i Capdeville, ale to nie ta sama półka co Dudi Sela.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Nie, zwrot by był gdyby kreczował w 1 secie. A przynajmniej tak działa to w większości przypadków. Niewiele jest buków które zwraca brzy kreczu w drugim secie.

Sam jestem kilka stów w plecy... szkoda.
POD TENIS NAJLEPSZY BUK JEST BET365 TOBET TEZ OK OBA TE BUKI DAJA ZWROTY NIE WAŻNE CZY ZAWODNIK SKRECZUJE PRZY PIERWSZEJ PIŁCE CZY OSTATNIEJ ODRADZAM GRE W BUKACH CO NIE DAJA ZWROTY ZA KRECZE MOZNA SIE NIEZLE ZDENERWOWAC NIERAZ
 
11th 14

11th

Użytkownik
Nie wiem jak to jest, ale co 1R turnieju to okazuje się, że trzeba było na ślepo obstawiać, a rezultat byłby lepszy... Żadne analizy nic tu nie dają - nowy turniej = nowa rzeczywistość, a forma zawodników, którzy coś grali jeszcze tydzień temu wydaje się zupełnie odmienna. Matosevic wg mnie co miał w tym roku pograć to pograł w Delray Beach. Top100 to dla niego za wysokie progi. Dalej - Bellucci - nie gram więcej na niego. Nie widzę za grosz talentu, albo możliwości stałej formy u niego bazując na tymże talencie... Co z tego, że czasem mu wyjdzie mecz, jak na ogół dostaje bęcki od teoretycznie gorszych zawodników? Czas chyba oglądać wszystko jak leci i robić notatki, bo ostatnio czasu na oglądanie nie było, a bazować jedynie na statsach i opiniach na forum to trochę za mało, nawet jak się człowiek stara stawkować z głową.
Ale dość już płaczów...
Sela - Clement 1 @ 1,69 Pinnacle 6/10
Sela notuje w tym roku dosyć dobre rezultaty - za takie należy na pewno uznać pokonanie Sweetinga, Kohlschreibera (tak wiem, że gra ostatnio padakę) czy Nieminema - graczy, którzy wg mnie są od Seli lepsi, a jednak dali się pokonać. Na jego korzyść przemawia też rozegranie wyrównanych spotkań z Simonem, Matosevicem w Delray, Ebdenem (urwane sety) czy Raonicem, gdzie walczył jak równy z równym niemal. Było też po drodze kilka wpadek, ale nie wydaje mi się, żeby A. Clement w swoim wieku i formie na hardzie był w stanie Dudiego pokonać. Nie widziałem meczów Clementa z Andreevem i Capdeville w Qalach, ale wydaje mi się, że swoje już w Miami ugrał (w poprzednich latach odpowiednio Q, 1R, 1R) - niech się lepiej trzyma challangerów.
Ranking to nie jest rzecz decydująca w tenisie, ale myślę, że sporo mówi o tym pojedynku, Sela nie znalazł się na obecnej pozycji bez przypadku, notuje dobre rezultaty i przejście 1R to dla niego obowiązek. Na koniec spojrzenie na bilans obu panów na kortach twardych i myślę, że typ jest uzasadniony. GL &amp; HF
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Kudla - Veic @ 1,91
No nie wiem, oddsmakerzy poszaleli chyba. Veic na twardych kortach faworytem? Ok, wygrał z Kamke, ale trudno znaleźć tenisistę, który w obecnej formie Niemca by z nim przegrał. Kudla młody, zdolny Jankes, wszelkie atuty po jego stronie, liczę na niego.
Nalbandian - Darcis 2-0 @ 1,59
Argentyńczyk w wielkiej formie. Takiego gracza jak Darcis powinien spokojnie ograć w dwóch setach.
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Nicolas Mahut - Fernando Gonzalez+1.5 2 @1.55 Expekt ✅
zgadzam się z kolegami wyżej, że Gonzo może wygrać ten mecz jednak ja wybieram opcję bezpieczniejszą i dodam sobie handicap setowy. szkoda, że tak potoczyła się kariera jednego z moich ulubionych zawodników bo gdyby nie kontuzje to pewnie osiągnąłby dużo więcej niż osiągnął. co cechuje Fernando to bardzo dobry serwis i piekielny forehand, który jednak ostatnimi czasy nie sieje już takiego postrachu jak dawniej. Mahut też bardzo dobrze czuje się na hardzie, preferuje styl serv&amp;volley i dobrze mu to wychodzi, jednak ten turniej to oficjalne pożegnanie Fernando i jakoś nie wyobrażam sobie aby odpadł w pierwszej rundzie, a już na pewno nie bez walki - dla mnie pewność tego typu to 8.5/10. pozdrówki
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Kudla - Veic @ 1,91

No nie wiem, oddsmakerzy poszaleli chyba. Veic na twardych kortach faworytem? Ok, wygrał z Kamke, ale trudno znaleźć tenisistę, który w obecnej formie Niemca by z nim przegrał. Kudla młody, zdolny Jankes, wszelkie atuty po jego stronie, liczę na niego.
A czy jest chociaż jeden bukmacher w którym Veic był faworytem ? Kursy spadały na Amerykańskiego gracza, ale nawet po tych spadkach Veic nie był faworytem więc zastanów się następnym razem co piszesz.


Co z tego że Gonzalez konczy kariere ? a dlaczego konczy bo jest niestety bardzo bardzo słabym tenisistą już niestety, ogólnie oglądałem jego mecze i z dawnego Fernando już nic nie zostało, Mahut jak nie wygra to będe bardzo zdziwiony, dla mnie 2-0 Francuz, argument że konczy kariere i dlatego przejdzie do następnej rundy można skwitowac smiechem co najwyżej.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Jak juz chcesz sie czepiac o taka blachostke to dla twojej wiadomosci w pinnacle kurs na Veica byl 1.94 a na Kudle 1.96 wiec jednak gdzies byl faworytem.
Po drugie, co tzn. bardzo bardzo slabym tenisista? Bardzo bardzo slabi tenisisci nie wygrywaja z Ramosem, nie nawiazuja walki z Ferrerem. Nie raz byly przypadki ze jednak takie argumenty jak wlasnie chociazby konczenie kariery jednak sie sprawdzaly i zawodnikowi dawaly dodatkowego kopa i mobilizacji. Piszesz ze jest slaby. To ja ci teraz podam przyklad, zalozmy taki Bellucci rozgrywal bardzo dobry turniej w IW a w Miami odpadl z Gilem w 2 setach a byl tu zdecydowanym faworytem. Wiec teraz tak, mowisz ze Gonzalez jest slaby ale to bylo MIESIAC temu wiec skad wiesz jak zagra dzisiaj? I kim takim jest MAHUT ze go tak faworyzujesz?! Jesli dla ciebie to jest taki pewny typ to naprawde gratuluje. A w dodatku jestem ciekawy gdzie widziales Fernanda bo w Buenos Aires jesli go pokazywali to tylko w meczu z Ferrerem, do wczesniejszych kamerek nie bylo. Ferrer wiadomo- poza zasiegiem. W Sao Paulo kamerki nie bylo gdzie przegral z Andreevem - to tez mu wstydu nie przynosi a w Vina Del Mar owszem zagral bardzo kiepsko, widzialem co nie zmienia faktu ze byly to pierwsze mecze sezonu ;)
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Petz jak i Dodig nie błyszczą, jednak ja wręcz uwielbiam grać przeciwko Chorwatowi, którego z lepszej strony to pamiętam z zeszłego sezonu w Montrealu kiedy ograł Nadala. Od tamtej pory przeszedł w średnią klasę i przewija się tak z turnieju na turniej bez większych sukcesów. Łeb gość ma, jednak brakuje mu regularności i precyzji, co konsekwentnie taki deblista pokroju Petzschnera może to wykorzystać. Jak już wspominałem, obaj w tym sezonie nie pokazali się jeszcze dobrej strony, ale mimo wszystko widzę tutaj Petzschnera ,który swoim s&amp;v i niezłym returnem będzie zmorą dla Chorwata. Szału nie ma, ale lekko pograłem.

Philipp Petzschner - Ivan Dodig @ 2,18 // Pinnacle (6/10)
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Goffin-Young 1 2,10

Jak dla mnie niezła promocja ze strony bukmacherów.148 w rankingu Belg David Goffin podejmie 46-tego Amerykanina Donalda Younga.Typując według rankingu to zdecydowanym faworytem jest Amerykanin,lecz patrząc na obecną formę obu zawodników dla mnie zdecydowanym faworytem jest Belg.David gładko przeszedł kwalifikacje do turnieju w Miami pokonując Zoppa (przy stanie 4-0 skreczował) oraz Paire 6-2 6-2.Young zaczyna turniej od R1 ale w tym roku gra słabo,na hardzie w tym roku 1/4,jedyna wygrana w AO po 5-setowym boju z Gojowczykiem,przegrał zaś z Falla,Lacko,Sweetingiem oraz Darcisem.Widziałem Younga w Delray Beach,gdzie grał ze Sweetingiem.Musze powiedzieć,że grał bardzo slabo,sporo błędów,słaby serwis i w ogóle wyglądało to mizernie.Goffin na tę chwilę dla mnie jest zdecydowanie lepszy (patrze bo wynikach) bo w akcji go nie widziałem i uważam,że po takim kursie warto na niego zainwestować bo Young w ostatnich tygodniach prezentuje się słabo.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Roy chłopcze odsmakerzy wystawili kursy 2.32 Veic i 1.68 Kuda więc sprawdź wcześniej, druga sprawa że w u kazdego buka Veic musiał być faworytem z takim leszczem, przed meczem w Pinku kurs spadł i było 1.94 vs 1,96 więc jak tu faworyta nawet po spadkach nie widzę.
Nie oglądałem ostatnich meczy w Buenos ale wcześniejsze mecze w tym sezonie Chilijczyka i wystarczy mi to, i sorry ale co miałem na myśli pisząc że nawiązał walkę z Ferrerem wtopa 6-2, 6-4 to nawiązanie walki ? no sorry ale nie rozśmieszaj mnie.
Ferrer udowadniał nie raz że potrafił przegrać z leszczami, więc i tu mógł stracić aż 6 gemów w meczu, nie wiem co masz na myśli pisząc że zdarzało się tak że zawodnik dostawał kopa i takie argumenty miały sens, pewnie chodzi Ci o Safina tyle że ona o schyłku kariery nie grał takiej padliny jak Gonzalez z którym przegrać teraz dla zawodnika ATP to sztuka i niewielu to się udaje, może i Mahut to nie jakiś wielki tenisista ale chociaż nie wystawia baloników w środek kortu w odróżnieniu od dzisiejszego przeciwnika.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Piszesz ze Gonzo jest bez formy ale nie ogladales meczow w Buenos ???? Naprawde podziwiam cie wielki typerze. Bierzesz pod uwage tylko i wylacznie JEDEN mecz. Skoro nie ogladales Buenos, nie ogladales rowniez Sao Paulo bo tam kamerki nie bylo, to musiales widziec mecz z Souzą i piszesz po jednym meczu ze Gonzo jest bardzo bardzo slaby nie widzac jak gra w kolejnych turach. Formy tenisistow zmieniaja sie z turnieju na turniej i w jednym moze zagrac katastrofalnie a w kolejnym fenomenalnie, przykladow jest masa.
Teraz kolejna bzdura w twoim wykonaniu. Ferrer przegrywa z leszczami? Bardzo ciekawe stwierdzenie bo ja pisalem o meczu na clayu a z jakimi niby leszczami Ferrer tam przegrywal bo nic takiego sobie nie przypominam. W tym roku 10-0, w tamtym roku 22-6 i przegrane wylacznie z zawodnikami topowymi jak Soda, Monf, Djok, Nadal czy Dolgo. 2 lata temu: 29-7 i Soda, Melzer, Nadal, Dasco, Ferrero. Widzisz gdzies tu leszczy?? A przegrana 2-6 4-6 z Ferrerem to akurat nawiazanie walki wg mnie bo Hiszpan na clayu w kazdym gemie gra na maxa jak to ma w zwyczaju Nadal wiec jednak 6 gemow to nie jest zly wynik
A i tego chlopca to sobie w kieszen wsadz &quot;mistrzu&quot; ????
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Petz jak i Dodig nie błyszczą, jednak ja wręcz uwielbiam grać przeciwko Chorwatowi, którego z lepszej strony to pamiętam z zeszłego sezonu w Montrealu kiedy ograł Nadala. Od tamtej pory przeszedł w średnią klasę i przewija się tak z turnieju na turniej bez większych sukcesów. Łeb gość ma, jednak brakuje mu regularności i precyzji, co konsekwentnie taki deblista pokroju Petzschnera może to wykorzystać. Jak już wspominałem, obaj w tym sezonie nie pokazali się jeszcze dobrej strony, ale mimo wszystko widzę tutaj Petzschnera ,który swoim s&amp;v i niezłym returnem będzie zmorą dla Chorwata. Szału nie ma, ale lekko pograłem.
Philipp Petzschner - Ivan Dodig @ 2,18 // Pinnacle (6/10)
Petzschner kontuzjowany, poczytaj sobie jego Twittera ;).
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Niestety wszystkie informacji nawet nieoficjalnie, później już oficjalne o szybkich kortach w Miami okazały się nieprawdą.
Korty w Miami są wolne, a Murray stwierdził nawet, że wolniejsze niż w IW: &quot;According to Andy Murray, the courts at Miami play even slower than IW. Mainly due to external conditions (humidity).&quot;
 
K 538

kopciu

Użytkownik
Wszystkie kursy spadają na Goffina. Trudno nie zgodzić się z tym co napisał dzidzok, ale bardzo kusi mnie Young. Myślę, że w końcu gdzieś trzeba się obudzić, a nie ma lepszego miejsca na wygraną jak u siebie w stanach. Publika będzie za nim, myślę że da rade.
Do tego dodaje Bubka-Gulbis 2 i mamy taki kupon
Goffin-Young 2 1,8
Bubka-Gulbis 2 1,4
AKO 2,52
Bukmacher Sportingbet Co myślicie o tym kuponie?
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Jeżeli można się wtrącić to ja bym uważał bardzo na typ na YOUNGa, ostatnio grał bardzo słabo, widziałem jego mecze (np. z weteranem Russelem) i grał tragicznie... Wydaje się być zdecydowanie pod formą i może mieć spory problem z solidnie grającym Goffinem...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom