>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Miami - 21.03-01.04.2018

Status
Zamknięty.
lazan 642

lazan

Użytkownik
Osobiscie stawiam ze Zverev wygra ten turniej. W polfinale ma Hiszpana, przebijacza bez fenomenalnego serwisu wiec powinien sobie poradzic. W finale Isner? Spokojnie. Del Potro? W bardzo wysokiej formie, aczkolwiek nie jest w stanie wygrac 3 Turnieju pod rzad, nikt nie wytrzyma grac co chwile mecze na pelnej koncentracji ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Panowie ale to nie jest czat ani miejsce na relację spotkania. Każdy widzi przebieg spotkania, jak chcecie podyskutować o pojedynku który trwa to zapraszam do działu typy na żywo, gdzie można pisać typ wraz z komentarzem albo pogadajcie sobie na priv lub gdzieś na messengerze. Tutaj to juz nic nie wnosi do tematu więc wszystkie tego typu posty będą kasowane. Prosiłbym już tego typu postów nie zamieszczać. Nikogo karać nie będę ale miejcie to chłopaki na uwadze. Zachęcam do pisania analiz przed spotkaniem. Pozdrawiam i mam nadzieję, że mnie rozumiecie
 
ilm99 22

ilm99

Użytkownik
Amerykanin w finale, amerykanka w finale, debel panowie amerykanski duet, debel panie również z anerykanskim akcentem hehe przypadek ? Najdziwniejsze jest to ze kolejny zawodnik przeciwko Jaskowi gral totalny piach ;)

Zverev 1,4✅✅✅
Przynajmniej jeden z faworytów musi wygrać swoj polfinal, tak wiem zaraz napisze ktos ze nic nie musi, ale zobaczycie ze Niemiec zamelduje sie w finale, wkoncu odzyskuje formę, na tym turnieju wyglada dobrze wygrana z Kyriosem oraz z soldnie grajacym ostatnimi czasy Coriciem dobrze swiadcza o jego formie, licze na dobra gre Zvereva i spotkanie sie w finale z Isnerem
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
piwnyboy 8

piwnyboy

Użytkownik
Po mojemu po pierwszym półfinale gdzie Del Potro oddychał rękawami a i tak potrafil w drugim secie postawić się Isnerowi gdzie ten przy dłuższych wymianach walił w siatkę albo po autach .Z tak grającym Niemcem lub Hiszpanem ktorzy potrafią wejść w długie wymiany i kondycja u nich lepsza bo nie mieli takiego maratonu gry jak Argentyńczyk (15 zwyciestw z rzędu) a i widać że forma też im służy. A więc biorę w ciemno kurs w finale kazdy przeciwko drewniakowi Isnerowi
Ps. Czekam na kurs
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
P

Nie no, ogladales chociaz raz w tym turnieju Alexa? Przereklamowany?
Wczoraj Hiszpan wygral przeciwko Kevinowi okey ... ale kto ogladal ten mecz wie jaki byl przebieg. Wystarczylo ze Kevin obudzil sie w koncowce 2-go seta i pozamiatal Hiszpana ... W 3 secie moglo byc roznie chociaz nie powiem bo Busta gral nawet cos, aczkolwiek Kevin byl bez formy w tym meczu bylo to widac, zmeczenie przede wszystkim. Alex wezmie ten pojedynek 2:0 w setach przeciwko Hiszpanowi.
Twoja reputacja na tym forum swiadczy o tym,ze nie masz pojecia o tenisie.. dzis Delpo tez mial wygrac gladko a dostal lanie o czym uprzedzalem ze masowka !!! To samo bedzie jutro z przereklamowanym Zverevem, wlacz sobie 5 set na AO vs Chung. Tam cala klasa Zvereva wyszla na jaw . dziekuje. Co do Busty, jesli nie lubisz zkims grac a mimo to dales rade stawia cie to wyzej.. Busta ogral kogos od kogo zawsze zbieral lanie, podniesie to jego morale.pzdr
No i dodam: w Miami Zverev gral z zawodnikami , ktorych znal bo juz sie z nimi mierzyl w turniejach.. Coric byl bez formy na Miami i dobrze o tym wiemy, zreszta juz pisalem ze Coric to przebijacz i niejeden raz polegnie z gorszym od siebie pod wzgledem umiejetnosci.. Alex nie gral ani razu z Bustą, panowie beda sie troche badac i dopiero po paru gemach bedziemy wiedziec komu dany tenis bardziej odpowiada.. dodam jeszcze , ze jak Zverevowi tenis rywala nie bedzie odpowiadal, to gosciu peknie, bo : nie potrafi IMPROWIZOWAC. Rafa Nadal byl mistrzem i jest improwizowania, gdy plan daje w leb hiszpan potrafi improwizowac i walczyc do konca, Zverev nie potrafi wgle improwizowac i gra schematem, Busta to nie Rafa ale ogladalem jego mecze i on takze jak na hiszpana przystalo potrafi improwizowac.. dla mnie improwizacja to po prostu gra wbrew zalozeniom taktycznym i walka na calego gdy plan daje w łeb i tutaj hiszpanie sa w tym mistrzami .
A ten turniej mi tak dobrze idzie jesli chodzi o typowanie bo.. sukcesem trafnych typow jest poznanie tenisisty, jego gra gdy ma dzien i jego gra gdy nie ma dnia. lub z kim lubi grac albo czy lubi styl danego tenisisty. Busta po 3.0 kursie mimo,ze rzadko wchodza takie kursiwa ma naprawde w mej opinii powodzenie wejscia 60 /40 dla Busty ale moze sie myle , za 3 -5 h poznamy odpowiedź.
 
Z 154

zbawiony

Użytkownik
Brawa dla tych co mieli nos do Isnera. Faktycznie, Del Potro grał jakby jego koncentracja została w szatni.
Trudno. Odbijam to z łatwością na kolejnym półfinale. Busta przezwyciężył zmory przeszłości. 4 bolesne porażki z rzędu z Andersonem przełamał pięknym zwycięstem. W końcówce drugiego seta, gdy Busta miał dwie meczowe i przegrał set musiał myśleć o kolejnej wtopie przeciwko afrykaninowi. Mimo to obronił meczową i jest w półfinale. Trafia tu na wybitnego zawodnika, nie jest jasne czy z nim wygra, ale raczej tak będzie, a ponieważ kurs na hiszpana jest wysoki, to śmiało można grać podpórkę.
Carreno Busta - Zverev
Czas: 0100
Typ: 1 (+4,5 gema)
Kurs: 1,52
Buk: 1xbet
Stawka: 7000zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Brawa dla tych co mieli nos do Isnera. Faktycznie, Del Potro grał jakby jego koncentracja została w szatni.
Trudno. Odbijam to z łatwością na kolejnym półfinale. Busta przezwyciężył zmory przeszłości. 4 bolesne porażki z rzędu z Andersonem przełamał pięknym zwycięstem. W końcówce drugiego seta, gdy Busta miał dwie meczowe i przegrał set musiał myśleć o kolejnej wtopie przeciwko afrykaninowi. Mimo to obronił meczową i jest w półfinale. Trafia tu na wybitnego zawodnika, nie jest jasne czy z nim wygra, ale raczej tak będzie, a ponieważ kurs na hiszpana jest wysoki, to śmiało można grać podpórkę.
Carreno Busta - Zverev
Czas: 0100
Typ: 1 (+4,5 gema)
Kurs: 1,52
Buk: 1xbet
Stawka: 7000zł
Weź pusc za tą samą stawkę Buste. Panowie ze soba nie grali, mecz 50/50 , do tego Busta forma, a Zverev klase pokazal na AO . moze nawet wstane o tej 1:00. Bo wielu mowi ze Zverev nagle poprawil psychike.. hmm zobacze i bede madrzejszy jesli chodzi o finalowe spotkanie.
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
Twoja reputacja na tym forum swiadczy o tym,ze nie masz pojecia o tenisie.. dzis Delpo tez mial wygrac gladko a dostal lanie o czym uprzedzalem ze masowka !!! To samo bedzie jutro z przereklamowanym Zverevem, wlacz sobie 5 set na AO vs Chung. Tam cala klasa Zvereva wyszla na jaw . dziekuje. Co do Busty, jesli nie lubisz zkims grac a mimo to dales rade stawia cie to wyzej.. Busta ogral kogos od kogo zawsze zbieral lanie, podniesie to jego morale.pzdr
No i dodam: w Miami Zverev gral z zawodnikami , ktorych znal bo juz sie z nimi mierzyl w turniejach.. Coric byl bez formy na Miami i dobrze o tym wiemy, zreszta juz pisalem ze Coric to przebijacz i niejeden raz polegnie z gorszym od siebie pod wzgledem umiejetnosci.. Alex nie gral ani razu z Bustą, panowie beda sie troche badac i dopiero po paru gemach bedziemy wiedziec komu dany tenis bardziej odpowiada.. dodam jeszcze , ze jak Zverevowi tenis rywala nie bedzie odpowiadal, to gosciu peknie, bo : nie potrafi IMPROWIZOWAC. Rafa Nadal byl mistrzem i jest improwizowania, gdy plan daje w leb hiszpan potrafi improwizowac i walczyc do konca, Zverev nie potrafi wgle improwizowac i gra schematem, Busta to nie Rafa ale ogladalem jego mecze i on takze jak na hiszpana przystalo potrafi improwizowac.. dla mnie improwizacja to po prostu gra wbrew zalozeniom taktycznym i walka na calego gdy plan daje w łeb i tutaj hiszpanie sa w tym mistrzami .
A ten turniej mi tak dobrze idzie jesli chodzi o typowanie bo.. sukcesem trafnych typow jest poznanie tenisisty, jego gra gdy ma dzien i jego gra gdy nie ma dnia. lub z kim lubi grac albo czy lubi styl danego tenisisty. Busta po 3.0 kursie mimo,ze rzadko wchodza takie kursiwa ma naprawde w mej opinii powodzenie wejscia 60 /40 dla Busty ale moze sie myle , za 3 -5 h poznamy odpowiedź.
To ze nie komentuje czesto na forum, nie oznacza ze sie nie znam ???? poniewaz jesli chcesz to na priv moge powysylac Tobie Screenshots z Samego turnieju w Miami ???? - jesli juz tak wysoko skaczesz. Po za tym Zobaczysz Jak Hiszpan dostanie solidny łomot od Niemca.
Zverev Win 1.40
Jak wczesniej tez pisalem pogralem juz Zvereva ze wygra caly turniej. //załatwcie to właśnie na priv bez kłótni tutaj, Pikarafa17 Ciebie też to dotyczy, bo nie ma co oceniać tutaj czyjejś reputacji tylko pomagać sobie poprzez kulturalną wymianę argumentów za swoim typem
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
To ze nie komentuje czesto na forum, nie oznacza ze sie nie znam ???? poniewaz jesli chcesz to na priv moge powysylac Tobie Screenshots z Samego turnieju w Miami ???? - jesli juz tak wysoko skaczesz. Po za tym Zobaczysz Jak Hiszpan dostanie solidny łomot od Niemca.
Zverev Win 1.40
Jak wczesniej tez pisalem pogralem juz Zvereva ze wygra caly turniej. //załatwcie to właśnie na priv bez kłótni tutaj, Pikarafa17 Ciebie też to dotyczy, bo nie ma co oceniać tutaj czyjejś reputacji tylko pomagać sobie poprzez kulturalną wymianę argumentów za swoim typem
ok. panie moderatorze ale te jego 1.4 na Zvereva to przesada..kto madry pusci to za 5 kola ? albo wiecej.. oby za godzine Busta pokazal miejsce w szeregu mlodemu. rzadko ogladam cale mecze ale dzis zrobie wyjatek i poczekam tą godzinkę.

 
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Zverev 1,4 fortuna

Dlugo myslalem nad tym meczem i uwazam, ze jednak do finalu awansuje Niemiec. Busta gra bardzo fajnie, czasem ogladajac jego zagrania defensywne rece same skladaly soe do oklaskow. Nie zgodze sie z tymi ktorzy mowili, ze mecz z andersonem stal na niskim poziomie, wręcz przeciwnie. Kevin tez gra ostatnimi czasy świetnie, co nie zmienia faktu, ze w iw lepiej serwowal niz w miami (moze ma na to wplyw wiatr, choc w iw tez wialo). Wlasnie w tym aspekcie zverev wyglada lepiej pd kevina. Oprocz tego busta gral wczoraj sporo na bh afrykanera, co u zvereva nie bedzie miec prawa powodzenia, gdyz alex bije tak samo dobrze z obu stron. Wazny jak dla mnie moze byc tez aspekt zmeczenia, choc kto wie, Hiszpan nuz nie raz mnie zaskoczyl. Kurs troche niski ale do jakiegos dubla z pilka na jutro, czemu nie

 
Otrzymane punkty reputacji: +21
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Ja powiem tak, już wszedł Isner, a teraz kupon zamyka Busta i nie byłby to hazard gdybym pobrał cashout za 600 mniej niż ewg kuponów, mając w grze mecz z jednego z 2 turniejów w przeciągu tygodnia, gdzie upset goni upset. Na pewno, żeby ograć Zvereva Hiszpan musi grać odważnie i od początku atakować, jak to miało miejsce z Andersonem. Młody, jest lepszy w wymianach znacząco w porównaniu z Kevinem, ale też jest mniej stabilny emocjonalnie i po tym co on zrobił w lutym, gdzie padł mi z Seppim w 2 setach, nie jestem w stanie po prostu iść w jego stronę tym bardziej za jakąś konkretną stawkę. Ja wierzę, że w tenisie często ma znaczenie to jak zawodnicy grają dany turniej i nie mówię, o tym że np. Roger przyjedzie zabić Bazyleę, a chodzi mi o przypadki w stylu Querrey w zeszłym roku w Acapulco, gdzie w finale rozbił Nadala w 2 setach jak śmiecia. Często tak jest, że jak zawodnik wygrywa pełno meczów jako wyraźny underdog można liczyć, że jak nagle ląduje w 1/2 czy finale to jakimś dziwnym trafem uda mu się i ja pozostaje przy Hiszpanie, chociaż oglądałem wczoraj Zvereva i grał bardzo dobrze. Tylko, że pytanie czy gdyby wczoraj np. serwował gorzej siłowo, bądź mniej celnie czy byłby w zasięgu Corica - być może tak, może nie. W każdym razie brnę dalej w to, że to może okazać się turniej Hiszpana. Zwłaszcza, że jak pierwszy raz wygrywał on turniej z cyklu ATP, to nie była to mąka, a bodajże Brisbane (?) [w każdym razie hard, gdzie nikt też specjalnie nie wierzył w jego zwycięstwo]. Z resztą jak widzę to, że Sousa jako tako w formie mógł go ograć to nie widzę naprawdę nic nadzwyczajnego jakby i Busta sprostał, zwłaszcza że to Rusek grał więcej setów w tym turnieju.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Zverev @1.64 Fortuna⛔ 7/6 4/6 4/6 dwa razy przy po 4 połamany.
Młody po odejściu Ferero ma wiele do udowodnienia i ta złość myślę, że pozwoli mu wygrać 3 turniej z cyklu Masters Series. Isner nie wiem jak, a jest w finale. Duże zaskoczenie jak przypominam sobie mecz z Vesely, gdzie zanosiło się na krecz w 3 secie ( pachwina, kolano). Widać Aleksander złapał formę a wtedy wygrywa z każdym .
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Wczoraj totalna porazka Busty.
Zverev 1.64 fortuna.
Niemiec nam chyba odpalił, w tie breaku zgwałcił Buste a potem juz 2 set 6:2. Isner co prawda kazdego chyba zaskoczyl znajdujac sie w finale Miami. H2h 3:0 Zverev, do tego niemiec wczoraj zagral solidnie i o dziwo psychicznie tez calkiem calkiem wygladal, spinal sie mocno i serwis funkcjonowal. Czy ogra serwismana , pewnie beda Tie breaki i tam sie rozegra wygrana, jednak po tym co widzialem wczoraj Zverev to powinien wziac.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Zverev A. - Isner J.
Isner J. +2 gemy ::: 1,76 ::: 1/3
Powyżej 23,5 gemów ::: 1,73 ::: 1/3

H2H 3:0 więc będzie ciężko, ale... Rok temu zagrali właśnie na tym turnieju pod limit - 3 sety - 3 tiebreaki, więcej nie można bo takie są zasady. Tym razem kto wie czy nie będzie podobnie. Isner rozkręcił się chyba na dobre, gra u siebie, w samym finale. Debel wygrali amerykanie bliźniacy, singiel kobiet Stephens, teraz czas na Big Johna.
Jest to dla Amerykanina 3 finał Masters, mówi się - do 3 razy sztuka. Grał kiedyś z Federerem w Indian Wells, z Murrayem w Paryżu 2 lata temu i poległ. Zverev rok temu wygrał 2 Mastersy, a ten chłopak ma dopiero 20 lat, za 20 dni skończy 21. Pewnie wszystko rozstrzygnie się w tie-breakach, a w meczu nie zobaczymy długich wymian.
Wynik: 1:2
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Miami (USA), twarda
Godzina: 19:00
Spotkanie: Alexander Zverev - John Isner
Typ: 2
Kurs: 2,32
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Pora na wielki finał w Miami. Obaj gracze w półfinałach zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i ten finał naprawdę ciężki do wytypowania. Ja jednak idę w stronę zwycięstwa reprezentanta gospodarzy, bo Amerykanie w tym roku tutaj grają naprawdę dobrze. W kobiecym finale wygrała wczoraj Amerykanka Stephens, w deblu mężczyzn wygrali Amerykanie bracia Bryan a w kobiecym deblu zwyciężyła Amerykanka Vandeweghe w parze z Australijką Barty. Myślę, że Isner nie wyłamie się i też dzisiaj zwycięży. Z Każdym meczem tutaj grał coraz lepiej i w półfinale z Del Potro zagrał swoje najlepsze spotkanie. Jeżeli się tak rozkręca z każdym meczem to co to dopiero dzisiaj zaprezentuje ;) Zverev też pokazuje tutaj bardzo ładny tenis i to spotkanie dla mnie jest 50 na 50 a skoro tak to wybieram gracza na którego jest wyższy kurs a do tego gra u siebie przed swoją publiką więc to dodatkowy atut. H2H zdecydowanie na korzyść Zvereva, który prowadzi 3-0 z Isnerem ale jeśli dziś nie nastąpi przełamanie Amerykanina i wygranie w końcu z Alexandrem to nigdy. Próbujemy niespodzianki na zwycięstwo Johna.
✅ 1-2 (7-6 , 4-6 , 4-6)
 
D 103

dangerzone

Użytkownik
...Często się tu nie udzielam,ale napisze coś odnośnie finału w Miami.Dzisiaj o 19 czasu polskiego dojdzie do spotkania A.Zviereva i J.Isnera w walce o trofeum w tym mastersie.Na moje niemiec wygra ten mecz no chyba ze wyjdzie chory,skontuzjowany i bedzie grał nie wpełni sił albo po prostu skreczuje.Nie oszukujmy się pomijając miejsce w rankingu bo jak dla mnie to wiekszego znaczenia nie ma w tej chwili ,to ogólny wachlarz zagrań,mecze jakie rozegrali w tym turnieju,liczba wygranych mastersów,bilans bezposrednich pojedynków i to,ze wieksza presja ciąży na Amerykaninie bo ma szanse wygrac po raz pierwszy i do tego gra przed właśną publicznością przemawia za tym ,że Zvierev to wygra.Dla mnie osobiscie to Isner w tym finale znalazł sie dzieki wielkiej ilości szcześcia jakie mu sprzyjało podczas tych 2 tygodni.1 runda jakies tam problemy zdrowotne i wymęczone zwycięstwo z Veselym.2 runda Youzny-kazdy kto oglada i interesuje się tym sportem wie w jakim miejscu jest teraz ten rosjanin.Następnie Cilić,Chung i Del potro..i znowu wszyscy co śledzą ATP wiedzą ze gdyby kazdy z tej trójki zagral na swoim poziomie to Isner juz dawno mógłby jedynie marzyć o finale a nie w nim być.Co innego Zvierev.1 runda mecz całkowicie mu nie szedł a grał z Medviedievem który forme ma stabilną mimo tego potrafił wygrac bardziej psychiką niz umiejetnosciami.Pózniej maraton z walecznym Ferrerem gdzie dużo osób wróżylo porażke niemcowi bo Ferrer od poczatku sezonu gra bardzo dobrze a jednak zajechal kondycyjnie hiszpana i wziął ten mecz.A poniej ograł jeszcze Kyrgiosa,który przez ekspertów jest uważany za mega talent no i dwóch zawodników w zyciowej formie Coricia i Buste.Ta droga do finału pokazuje ,ze to bedzie ciezkie zadanie dla Johna bo po raz pierwszy w tym turnieju zagra z zawodnikiem,który jest w formie i zaprawiony w bojach w drodze do tego finału.No i dochodzi jeszcze sprawa tej presji o której wspomniałem,Jeśli Amerykanin bedzie chociaż lekko usztywniony i 1 serwis nie bedzie wchodził to jest po nim.
Mój typ to zwycięstwo Zviereva po kursie 1.62 w Fortunie.Kurs nie powala ale przynajmniej zarobek bo stawianie na Isnera to jak wyrzucić pieniądze w błoto..
 
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Isner 2,30 fortuna

Ja tez uwazam, ze big john to wezmie. Isner jak jest w formie to ma prosta taktyke- utrzymuje swój serwis i to jest podstawa (z wiadomych względów jest to dla niego łatwe), a co sie bedzie dzialo przy gemach serwisowych przeciwnika to zalezy jak beda wchodzic potezne returny. Isner przy serwisie przeciwnika nie kalkuluje i dlatego uwazam, ze ma duze szanse wygrac mecz z przełamaniami, nie w tajach. Uwazam, ze isnera stac na 5 dobrych akcji w gemie serwisowym alexa, ktore dadza mu brejka. W tajach ta sama taktyka, najwazniejszy serwis, a pozniej niech sie dzieje wola nieba z nia sie zawsze zgadzac trzeba;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
koneser 339

koneser

Użytkownik
mecz 50/50 jak dla mnie, jak Isner utrzyma podanie to może być w każdą ze stron... więc wszystko co ponad 2 na Isnera warte gry
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
.Następnie Cilić,Chung i Del potro..i znowu wszyscy co śledzą ATP wiedzą ze gdyby kazdy z tej trójki zagral na swoim poziomie to Isner juz dawno mógłby jedynie marzyć o finale a nie w nim być.Co innego Zvierev.1 runda mecz całkowicie mu nie szedł a grał z Medviedievem który forme ma stabilną mimo tego potrafił wygrac bardziej psychiką niz umiejetnosciami.Pózniej maraton z walecznym Ferrerem gdzie dużo osób wróżylo porażke niemcowi bo Ferrer od poczatku sezonu gra bardzo dobrze a jednak zajechal kondycyjnie hiszpana i wziął ten mecz.A poniej ograł jeszcze Kyrgiosa,który przez ekspertów jest uważany za mega talent no i dwóch zawodników w zyciowej formie Coricia i Buste.Ta droga do finału pokazuje ,ze to bedzie ciezkie zadanie dla Johna bo po raz pierwszy w tym turnieju zagra z zawodnikiem,który jest w formie i zaprawiony w bojach w drodze do tego finału.No i dochodzi jeszcze sprawa tej presji o której wspomniałem,Jeśli Amerykanin bedzie chociaż lekko usztywniony i 1 serwis nie bedzie wchodził to jest po nim.
Mój typ to zwycięstwo Zviereva po kursie 1.62 w Fortunie.Kurs nie powala ale przynajmniej zarobek bo stawianie na Isnera to jak wyrzucić pieniądze w błoto..
Oczywiście. Cilic (finalista AO), Chung grający od początku roku, a właściwie od końcówki poprzedniego jak terminator, i Del Potro który wygrał dwa ostatnie turnieje poprzedzające Miami, są takimi fajnymi gośćmi, że na kort wyszli z cygarem w ustach, i przepuścili kumpla do finału, forma Isnera nie ma tutaj w ogóle znaczenia. Za to Zverev pokazał wielki tenis ogrywając po drodze same tuzy tenisa. Szkoda że już jest po wyborach w Rosji, bo mógłbyś się zapisać do sztabu Putina i szerzyć propagandę.
Isner pokonał tutaj lepszych graczy, Czung i Del Potro byli w wybitnej formie podchodząc do spotkań z nim.
Za to Zverev miał kołka Medvedeva, z którym prawie przegrał, zwłoki Ferrera, który nie przypomina niczym zawodnika sprzed lat, Kyrgiosa po kontuzji, parodie poważnego zawodnika Bustę, i faktycznie będącego w dobrej formie Corica.
Isner to jest bardzo odporny psychicznie zawodnik, co pokazuje ile ciasnych meczy, choćby w TB przechylił na swoją stronę. Nie wiem niby czego on miałby się tutaj przestraszyć, w takim finale grał już 3 razy, a że przegrał, no cóż Murray, Nadal i Federer to zawodnicy zdecydowanie lepsi od niego, a mimo wszystkie te mecze były zacięte. Isner to jest ostatni zawodnik w turze, o którym można powiedzieć że &quot;pęknie&quot;.
Pilnować serwisu, i jedziesz z tym niemieckim kacapem.
Isner 2,35 ✅
do tego oczywiście overy warto. ✅
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Nie wiem jak będzie dzisiaj, bo nie ruszam tego meczu. (Z pewnością go obejrze) Ale... Isner z Cilicem, Chungiem i Del Potro byl jakby mniej drewniany niż zwykle. Nie walił w pół siatki zbyt często i wytrzymywał nawet wymiany kątowo, a i po linii potrafił puścić kończące zagranie. Może właśnie Isner jest w formie 110%? Czasami się tak zdarza dla zawodnika, że wpasuje się z formą i kondycja psychofizyczna w miejsce i czas i wychodzi mu wszystko to, co do tej pory nie wychodzilo. Druga sprawa, sporo niespodzianek w tym turnieju i łamania serii h2h. Może i tutaj zostanie w koncu odnotowane zwyciestwo Isnera nad Zverevem.
Ciężko, naprawdę ciężko tutaj coś powiedzieć odnośnie typu. Niech to będzie po prostu dobry finał na poziomie i tyle ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom