>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Miami - 21.03-01.04.2018

Status
Zamknięty.
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Busta vs Anderson. Busta 2.8 fortuna Busta 2:0 4.5 fortuna
Średnio lubie grac na Buste, ale Carreno wyglada dosc rowno, w Indian Wells przegral z Kevinem w 3 secie w tie breaku 8:6. Teraz wg mnie to Carreno lepiej wyglada niz w Indian,za to Kevin z meczu na mecz coraz gorzej, z Tiafoe bronil 9 breakpointow,wiec serwis kuleje.Przelamanie Busty w Miami mozliwe i moze w dobrym stylu 2:0.
2:1 Busta. Moze i nie 2:0 ale przelamanie musialo byc. z fartem ale taki jest tenis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
Wypowie się ktoś jak wyglądał mecz Zvereva z Kyrgiosem? Nie lubie ruska ale jednak myślę że skoro łamał serwis Kyrgiosa to z serwisem Corica też nie powinien mieć problemów. Pytanie tylko jak Kyrgios grał w tamtym meczu, widział to kto ?
 
juwen 230

juwen

Użytkownik
Tak, Kyrgios zagrał po swojemu czyli jak pajac. W kluczowych momentach podejmował skandaliczne decyzje, jak na przykład granie skrótu z kozłem na wysokości głowy. Jak dla mnie nie ma co się sugerować tym meczem.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Wypowie się ktoś jak wyglądał mecz Zvereva z Kyrgiosem? Nie lubie ruska ale jednak myślę że skoro łamał serwis Kyrgiosa to z serwisem Corica też nie powinien mieć problemów. Pytanie tylko jak Kyrgios grał w tamtym meczu, widział to kto ?
W skrócie to Cygan zaczął pajacować i został zabity.
Dla mnie zarówno Busta jak i Coric wygrają swoje mecze. Zverev dla mnie to potrafi pokazywać jaja głównie w meczach typu ten z Darcisem co z 0 1 2x powracał z przełaman i w tb. Zaraz pewnie ktoś powie, że np. Ograł Federera na Londynie albo coś, ale to Coric, jednak jest tym który często musi walczyć o swoje zwycięstwa i wg mnie dzięki temu mentalnie jest mocniejszy. Busta czysto po value, bo jest lepszy w wymianach, kort jest wolniejszy niż ja Us Open oraz wczoraj bardzo mocno wiało i o ile w ATP to mniej będzie przeszkadzać to u takich bighiterów jak Anderson moze być tragedia jak nie będzie trafiał.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Carreno-Busta - Anderson
czasami człowiek ma przeczucie takie jakieś, że h2h może zostać złamane i sądzę, że dzisiaj jest ten moment.
Anderson gra dużo ostatnio, nawet bardzo jak na niego. Dla mnie jego gra nie wygląda tak przekonująco w Miami jak wyglądała w Indian Wells. Z Tiafoe, gdyby Amerykanin miał więcej jaj i zaryzykował w bp w jednym i drugim secie mogło naprawdę się inaczej to skończyć. Ba, oglądałem jego mecz z Bazylem w 2 rundzie i pomimo zwycięstwa Andersona, było sporo błędów i czym dłużej piłka była w grze - tym więcej pkt zdobywał Gruzin.
Kto ogląda tenis od dłuższego czasu, ten wie, że potrafił mu się zdarzyć taki mecz, że kompletnie nic serwisem jedynka nie trafiał i robiły się problemy.
Ale nawet jeśli Anderson będzie grał na swoim poziomie to Carreno-Busta nie jest bez szans. W Indian Wells był blisko wygrania, dobrze grał i umiejętnie taktycznie. Co było kluczowe w taju? Jak zawsze, jedna/dwie piłki i to Anderson mógł się cieszyć ze zwycięstwa bo tak naprawdę przy tak wyrównanych spotkaniach to pojedyncze punkty decydują o końcowym zwycięstwie. Tak sądzę, że będzie i w tym przypadku. H2H jest bolesne dla Hiszpania, ale z każdym meczem jest coraz bliżej do pokonania Andersona. Zresztą buki też coś czują bo na IW dali 3.40 na Pablo, a dzisiaj już 2.80 ????
Carreno-Busta, Pablo @2.80
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Anderson - Busta
Panowie wyżej już napisali trochę o tym spotkaniu z czym się zgadzam. Pablo dobrze sobie pogrywa w Miami choć teraz będzie prawdziwy sprawdzian to myślę, że wygra to spotkanie spore value przewiduję tu 3 setówkę.
Busta w dobrej formie w końcu się przełamię i wygra z Andersonem pewnie ma gdzieś z tyłu głowy te wszystkie porażki i dodatkowo go to zmobilizuję.
3 sety @2.35 ✅
DW 1:2 @5.4 ✅

Pablo nie zawiódł ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
galica13 522

galica13

Użytkownik
Stawiałem na Bustę trzy razy w tym turnieju i ani razu nie zawiódł, trzy pewne zwycięstwa po 2:0.
Dzisiaj tak samo mu ufam, patrząc nawet na to jak Anderson wyglądał na serwisie z Tiafoe.
Jednak bałem się zaryzykować czysty win, zagrałem +1.5 seta na Bustę.
Swoją drogą niezła sprawa co zrobił Delpo w nocy, chciałem na niego grubo grać w drugim secie jak był kurs koło 2.50, ale jednak zrezygnowałem jak widziałem jak Rao wyglądał na serwisie. Niesamowity mecz
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Widzę, że cały świat, a raczej większość leci w Bustę. Przypomina mi się od razu typ na Ferrera ze Zverevem czy H2H 6:0 Raonica z Chardym. Tutaj mamy 4:0 dla Andersona. Też skłaniałbym się ku Buście, ale sami wiecie jak czasami to bywa. Opcje + setowe czy gemowe jak najbardziej słuszne. Tutaj jest szybciej niż na IW więc lepiej dla Andersona i gorzej dla Hiszpana.
Coric co mecz traci set, a ma za sobą półfinał IW. Zverev? Wystarczy sobie przypomnieć jego turniej Masters i finał z Federerem w Kanadzie, a wcześniej wygrany Waszyngton jeszcze. Z drugiej strony H2H 2:0 dla Corica, będzie ciekawie.
 
G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
Busta wygląda na tym turnieju bardzo dobrze, a Anderson z meczu na mecz coraz gorzej. Z Tiafoe już było naprawdę słabo, trafiał 53% pierwszego podania, po drugim miał 46% wygranych piłek i bronił 9 break pointów. Do tego w obu setach dawał się odłamać. Bardziej zimnokrwisty tenisista by to wykorzystał i Andersona by już tu nie było. A z tym szybciej to też różnie bywa. Wiem, że ktoś podrzucił ostatnio wartości Court Pace Index dla wszystkich Mastersów i tak, nawierzchnia może i nieco szybsza, ale ludzie wyciągają zero-jedynkowo wnioski i mówią, że to faworyzuje Afrykanera, nie patrząc na sprawę nieco szerzej. Moim zdaniem ważniejsze od wartości CPI w porównywaniu Mastersów w Indian Wells i Miami są dwie inne rzeczy: po pierwsze fakt, że tam z reguły mocno wieje (obecnie 23km/h), co może sprawiać Andersonowi znaczne problemy z trafianiem pierwszym podaniem i wbijaniem gwoździ; po drugie zaś - powietrze w Miami jest znacznie gęstsze, niż w Kalifornii, co zwalnia grę i przy okazji może bardziej podmęczać takiego konusa jak Anderson. Obie te rzeczy bardzo mocno faworyzują Hiszpana.
Busta @ 2,80
Busta 2:0 @ 4,5
Fortuna
edit 23:05: jak Busta ze stanu 40:15 da się odłamać i przegra tego seta, a potem nie daj Boże mecz, to chyba czas skończyć z typowaniem na jakiś czas ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
islandski 905

islandski

Użytkownik
BAH
Alexander Zverev - Borna Coric
6:4 6:4
TYP: Zverev @1,65 ✅
Niby ryzykownie ale nie mogę nie postawić tutaj na Niemca. Coric gra tutaj solidnie korty są wolniejsze niż na IW i bardziej mu sprzyjają ale Zverev to Zverev i jak to Niemcy na mundialu rozkręca się z meczu na mecz. 2:0 z Kyrgiosem robi wrażenie, ale tak jak mówią eksperci nie sugerowałbym się zbytnio tym meczem bo kangurowi jak zwykle odbiła palma. Nie zmienia to faktu, że swoje szanse Niemiec wykorzystał, potencjał od Chorwata ma zdecydowanie większy i moim zdaniem w tej fazie turnieju całego meczu mu nie odda. Oglądałem mecz Corica z Shapovalovem i stał na niezwykle niskim poziomie. Kanadyjczyk w końcowych gemach serwował seryjnie duble a i tak Coric nie mógł tego wykorzystać. Takich prezentów ze Zverevem nie będzie to jest pewnik, dlatego po takim kursie czyste zwycięstwo Niemca biorę w ciemno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Typ wszedł, Pablo wygrał, ale dajcie spokój ludzie. Co to za tenis. Jeden wali w auty i liczy tylko na serwis, a drugi wali tylko przez środek i liczy na błąd przeciwnika.
Poziom spada, jeden zawodnik gra dobrze miesiąc potem gówno. Na jesień elegancko grał Dimitrov i juz myślałem, że wchodzi na wyższy poziom to teraz gra jak ktoś z rejonów 80 miejsca ATP.
Del Potro musi dla dobra tenisa i uratowania twarzy tego pięknego sportu wygrał w Miami, bo to będzie wstyd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Ja pierdu, ten Pablo mnie prawie wykończył, jak GKS tychy dzisiaj.
Zverev 1,65 wyglada niezle. Szczerze to nie ogladalem go od dawna, za to corica ogladam juz od 2 tygodni, non stop prawie 3 setowki. Zawodnik w typie nole, czyli bardziej defensywa niz ofensywa, to i wiecej wysilku wklada w wymiany. Moim zdaniem dzisiaj juz moze zabraknac sił.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Del Potro - Isner
Ciężki mecz do typowania. Widać, że Isner w formie serwiowej. Ale z drugiej strony Delpo lubi grać z serwismenami. Nie nabiega się, będzie trzymał swój serwis i wyczuje moment słabości rywala i go przełamie. Tak to zazwyczaj jest, ale obawiam się że mogą być taje w tym meczu (chyba,że będzie wiało jak wczoraj i podobnie do Andersona będzie mało trafiał pierwszym serwisem Isner, wtedy John jest bez szans).... Nie jest łatwo wygrać z Raonicem przegrywając 0:1 w setach i mając dwa razy z rzędu taje. To mnie upewniło, że z Del Potro nie jest źle pod względem kondycyjnym! Myślałem, że nie da rady bo sporo gra ostatnio, ale jest widocznie bardzo dobrze przegotowany do sezonu. Klasa zawodnikow i umiejętności tu nie ma co porównywać. Wszystko tak naprawdę zależy od dyspozycji serwisowej Amerykanina. Tak się zastanawiam: Isner wygrał z Cilicem i Chungiem, ale czy w danej chwili to jeden albo drugi są na tym samym poziomie co Juan? Nie wydaje mi się. Ten mecz to będzie zdecydowanie najcięższe zadanie Isnera w całym turnieju i sądzę, że nie podoła. Nie będę opisywał gry Delpo czy Isnera, bo to jest czołówka tenisa i każdy zna ich słabe i mocne strony. Z całego serca życzę Juanowi zdobycia podwójnej korony (Indian Wells i Miami). H2H to 6:2 dla Del Potro, jesli chodzi o nawierzchnie twarda. Z tym, że dwa zwyciestwa jakie odniósł Isner były na tych szybszych hardach, a jak wiemy Miami do nawierzchni szybkich nie należy ????
Del Potro, Juan @1.60

Edit:
WOW! Szkoda mi Juana, ale Isner gra obecnie chyba swój najlepszy tenis w karierze. Zasluzone niestety zwyciestwo Isnera w pełni. Delpo bez szans.
 
Z 154

zbawiony

Użytkownik
Podzielam typ na Del Potro
Del Potro - Isner
Typ: 1
Kurs: 1,6
Buk: 1xbet
Stawka: 3000zł
Isner trzy poprzednie turnieje przegrał w pierwszej rundzie, a tu ogrywa średniaków, weterana i Cilicia bez formy. Dopiero pierwszy poważny test przed amerykaninem.
Zupełnie odwrotnie do argentyńczyka DP. Ten ma za soba dwa zwycięskie turnieje z rzędu i idzie po tripla. Bardzo elegancko, spokojnie z pewnościa swoich umiejętniści i taktyki. W długiej serii swoich zwycięstw ma na rozkładzie dwukrotnie Raonicia i Ferrera, a także pokonywał Federera, Andersona, Zvereva, Kohlshreibera... Jego wysoka forma jest niepowetowana. Trybuny być może pomogą w atrakcyjności widowiska przeciągając je do trzech setów, ale mecz bedzie pod kontrolą DP.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
F 48

frankowsky

Użytkownik
W tasiemce posiadam typ na Del Potro. Gość jest w takim gazie, że bardzo się zdziwię jeśli nie wygra kolejnego z rzędu Mastersa. Rywal idealny bo jak kolega Qarny napisał - walczy przeciwko serwismanowi i ze swoim lewniwym stylem zajedzie Isnera, który wybitny na returnie nie jest, a i UE-y potrafią mu się przydarzać w ważnych momentach. Szansy dla Isnera upatruję w tieach stąd typy na to spotkanie:
over 26,5 gema - 2,3
Isner under 13,5 - 1,65 (do dubelka)
DW 2:1 JMDP 2:1 - 3,65
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Pamiętam jak była.w.Paryzu masówka na DelPo przeciwko Isnerowi gdy Argentyńczyk walczyl o.finaly ATP...
Tutaj będzie być może nie jeden taj a wtedy mamy 50na50 i już kursy po 1,5 są nieopłacalne.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Podzielam typ na Del Potro
Del Potro - Isner
Typ: 1
Kurs: 1,6
Buk: 1xbet
Stawka: 3000zł
Isner trzy poprzednie turnieje przegrał w pierwszej rundzie, a tu ogrywa średniaków, weterana i Cilicia bez formy. Dopiero pierwszy poważny test przed amerykaninem.
Zupełnie odwrotnie do argentyńczyka DP. Ten ma za soba dwa zwycięskie turnieje z rzędu i idzie po tripla. Bardzo elegancko, spokojnie z pewnościa swoich umiejętniści i taktyki. W długiej serii swoich zwycięstw ma na rozkładzie dwukrotnie Raonicia i Ferrera, a także pokonywał Federera, Andersona, Zvereva, Kohlshreibera... Jego wysoka forma jest niepowetowana. Trybuny być może pomogą w atrakcyjności widowiska przeciągając je do trzech setów, ale mecz bedzie pod kontrolą DP.
Za 3000zl bym tego nie postawil. Isner moze to wyserwowac. faworyt Delpo ale dzis pojdzie masowka na argentynczyka.
Busta vs Zverev. Busta 3.05 fortuna 0:2. Chyba nam Zverev odpalil. totalna kaszana z typem.
Znowu lecimy w Buste. Hiszpan gra na hardzie chyba swoj turniej zycia, bo jego turniejem zycia wg mnie byl poprzedni Roland Garros ale to bylo na ziemi.
Zverev jest przereklamowany, tutaj ogral pare dobrych nazwisk ale Alex to wciaz Alex, ktoremu jak nie idzie mecz zaczyna miec pretensje do wszystkich wokół. Busta troche mu poprzebija, troche pilek skonczy i wg mnie okaze sie lepszy mentalnie. Po takim kursie idę w Carreno, bo jak znam Zvereva i jego niezrownowazona psychike to tym bardziej idę w spokojnego , mniej chimerycznego hiszpana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Zverev - Busta
Osobiście mam trochę inne odczucia co do tego meczu niż kolega wyżej chociaż przez cały turek grałem właśnie na Pablo który nie zawodził tak uważam, że dzisiaj w nocy pożegna się z finałem na rzecz Alexa. Gra z Andersonem już tak nie siedziała jak z poprzednimi rywalami, pewnie wielu ludzi którzy postawili na wtedy na Buste przeszło kilka zawałów ???? . Alex mam nadzieję, że się nie zagotuje w środku na tyle by przegrać widać, że bardzo zależy mu na tym turnieju z Coricem poradził sobie bez większych problemów finał ma na wyciągnięcie ręki a Pablo już może nie być po ostatnim rollercoasterze w najlepszej kondycji zastanawiałem się nad DW i wybrałem 2:1 prawdopodobne jest, że urwie seta a kurs jest dużo lepszy. Takie moje osobiste odczucia
DW 2:1 @3.60 niestety 2:0 ale było blisko ⛔
Zverev @1.41 do jakiegoś dubla ✅
Delpo mam pogranego w klas.końcowej 1-2 więc dzisiaj raczej tego nie ruszam ale uważam i tak, że Delpo rozbije dzisiaj serwismena Johna.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
lazan 642

lazan

Użytkownik
P
Za 3000zl bym tego nie postawil. Isner moze to wyserwowac. faworyt Delpo ale dzis pojdzie masowka na argentynczyka.
Busta vs Zverev. Busta 3.05 fortuna
Znowu lecimy w Buste. Hiszpan gra na hardzie chyba swoj turniej zycia, bo jego turniejem zycia wg mnie byl poprzedni Roland Garros ale to bylo na ziemi.
Zverev jest przereklamowany, tutaj ogral pare dobrych nazwisk ale Alex to wciaz Alex, ktoremu jak nie idzie mecz zaczyna miec pretensje do wszystkich wokół. Busta troche mu poprzebija, troche pilek skonczy i wg mnie okaze sie lepszy mentalnie. Po takim kursie idę w Carreno, bo jak znam Zvereva i jego niezrownowazona psychike to tym bardziej idę w spokojnego , mniej chimerycznego hiszpana.
Nie no, ogladales chociaz raz w tym turnieju Alexa? Przereklamowany?
Wczoraj Hiszpan wygral przeciwko Kevinowi okey ... ale kto ogladal ten mecz wie jaki byl przebieg. Wystarczylo ze Kevin obudzil sie w koncowce 2-go seta i pozamiatal Hiszpana ... W 3 secie moglo byc roznie chociaz nie powiem bo Busta gral nawet cos, aczkolwiek Kevin byl bez formy w tym meczu bylo to widac, zmeczenie przede wszystkim. Alex wezmie ten pojedynek 2:0 w setach przeciwko Hiszpanowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
undertaker_tsw del Potro miał tam jakiś problem, z barkiem bodaj, i dlatego dał się złamać na początku trzeciego seta; fakt faktem - Isner był tam bardzo spięty, bo marzył mu się pierwszy (i zapewne jedyny) występ w Londynie, więc nie mówię, że na pewno by to przegrał, ale Delpo grał o to samo ???? tylko z tego co pamiętam Argentyńczykowi wystarczyło przejść Isnera, a Big John musiał wygrać cały turniej, co oczywiście mu się nie udało (i chwała Bogu, a raczej Krajinovicowi ;)).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom