>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Miami - 21.03-01.04.2018

Status
Zamknięty.
alua99gym 83

alua99gym

Użytkownik
Querrey-Shapovalov... hmmm pomimo że zawsze wole grac na młodych gniewnych to tutaj czuje zwycięstwo Querrey&#39;a po dosc ciezkim meczu .. Shapovalov postawi sie na pewno .. odpuscilbym ten mecz ale Busta wygral wiec trzeba grac dalej . Typ wszedl mi po prostu do głowy nawet nie wiem jak to uargumentować heh
3 sety ; kurs 2.15++
ov.23.5 ; kurs 1.9++
Querrey ; kurs 1.75 ( spadł)--(w sumie sie ciesze bo mialem handi +1.5 na Shapo )
z fartem..
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Dzis Busta to byla promocja, w sumie wczoraj , kurs 1.95 niezly, szczegolnie ze Johnson to beztalencie jesli chodzi o gre backhandem, na trawie pewnie by ogral hiszpana ale nie na korcie twardym czy maczce jak nie posiada sie BH , brawo Busta.
No i swietnie dzis Verdasco, byla mala spina bo cos ojczulek Kokinakisa przeszkadzal w grze hispzanowi i pyskowka poleciala : Verdasco nie wiedzial ze to ojciec Kokkinakis a Kokinakis: yes , this is my fucking dad. , Verdasco : i dont now it . ogolnie jaja jak cholera, potem sie panowie uspokoili, walczyli obaj ale w Tie breaku serwis nie fukncjonowal Kokkinakisowi i hiszpan go zlał jak male dziecko.
Mimo wszystko fajny mecz dla oka, wiele emocji na korcie i poza nim ;) Kokkinakis dosc solidnie wygladal ale trafil na Verdasca, ktory sie spiął jak na Thiema ( pamietacie ten gwalt na austriaku ?, albo jak zlał rok temu bodaj Alexa Zvereva na French Open ,gdzie Zverev byl mega faworytem ale pokazal ze niemiec nie ma cojones ) ,mimo to Kokkinakis walczyl, pierwszy raz od paru lat chyba zaczal ciezej trenowac a nie imprezowac z Kyrgiosem i Tomicem, jezeli znow nie wpadnie w nalog imprez z &quot;wielkim &quot; Nickiem , moze cos z niego bedzie ...
Odemnie za mala stawke:
Kyrgios 1.4 fortuna 2:0. dzis tez nie dal ani jednej szansy na przelamanie Fogowi. Brawo Nick,czasem potrafisz.
Shapovalow 2.1 fortuna 2:1. z fartem, ale Sam nie zawiodl mnie swoja slaba psychika. ????

Fog jest chyba bez formy, brakpointow masa przy swoim podaniu z jakims Kuhnem, Nick powinien wygrac patrzac na to ze nawet nie dal 1 okazji na breaka przy swoim podaniu rywalowi w poprzedniej rundzie.
A Shapo bo Querrey to dramat czysto tenisowy, jak serwis nie siedzi w wymianach gra patologie, mlody to ogarnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Ma ktos moze linka do strony na ktorej mozna ogladac mecze z Miami? Ja ogladalem na lemonsporcie, ale idpalaja sie tylko reklamy bukmachera
 
alua99gym 83

alua99gym

Użytkownik
Dzis Busta to byla promocja, w sumie wczoraj , kurs 1.95 niezly, szczegolnie ze Johnson to beztalencie jesli chodzi o gre backhandem, na trawie pewnie by ogral hiszpana ale nie na korcie twardym czy maczce jak nie posiada sie BH , brawo Busta.
No i swietnie dzis Verdasco, byla mala spina bo cos ojczulek Kokinakisa przeszkadzal w grze hispzanowi i pyskowka poleciala : Verdasco nie wiedzial ze to ojciec Kokkinakis a Kokinakis: yes , this is my fucking dad. , Verdasco : i dont now it . ogolnie jaja jak cholera, potem sie panowie uspokoili, walczyli obaj ale w Tie breaku serwis nie fukncjonowal Kokkinakisowi i hiszpan go zlał jak male dziecko.
Mimo wszystko fajny mecz dla oka, wiele emocji na korcie i poza nim ;) Kokkinakis dosc solidnie wygladal ale trafil na Verdasca, ktory sie spiął jak na Thiema ( pamietacie ten gwalt na austriaku ?, albo jak zlał rok temu bodaj Alexa Zvereva na French Open ,gdzie Zverev byl mega faworytem ale pokazal ze niemiec nie ma cojones ) ,mimo to Kokkinakis walczyl, pierwszy raz od paru lat chyba zaczal ciezej trenowac a nie imprezowac z Kyrgiosem i Tomicem, jezeli znow nie wpadnie w nalog imprez z &quot;wielkim &quot; Nickiem , moze cos z niego bedzie ...
Odemnie za mala stawke:
Kyrgios 1.4 fortuna 2:0. dzis tez nie dal ani jednej szansy na przelamanie Fogowi. Brawo Nick,czasem potrafisz.
Shapovalow 2.1 fortuna 2:1. z fartem, ale Sam nie zawiodl mnie swoja slaba psychika. ????

Fog jest chyba bez formy, brakpointow masa przy swoim podaniu z jakims Kuhnem, Nick powinien wygrac patrzac na to ze nawet nie dal 1 okazji na breaka przy swoim podaniu rywalowi w poprzedniej rundzie.
A Shapo bo Querrey to dramat czysto tenisowy, jak serwis nie siedzi w wymianach gra patologie, mlody to ogarnie.
Cienizne on gra serio , dobrze ze Sam nie przeszedl .. szczerze nie ogl nigdy jego meczu , ale nie chce sie go oglądać
 
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
Panowie wypowie się ktoś jak wczoraj wyglądał mecz Verdasca z Kokkinakisem? Kusi mnie żeby dalej grać Bustę, ale jednak Verdasco to już nie jest Istomin czy Johnson, co myślicie?
 
adi0391 306

adi0391

Użytkownik
Panowie wypowie się ktoś jak wczoraj wyglądał mecz Verdasca z Kokkinakisem? Kusi mnie żeby dalej grać Bustę, ale jednak Verdasco to już nie jest Istomin czy Johnson, co myślicie?
Busta może być czarnym koniem tego turnieju, sam go dziś pograłem, oglądałem oba mecze wygląda mega stabilnie pod każdym względem, Verdasco się zagotuje w podbramkowych sytuacjach. Sam polecam, chyba że ktoś się wypowie o wadach Busty, bo ja nie widzę ????
 
W 258

wsand1990

Użytkownik
moje typy na dziś to:
Marin lekko wiezie Isnera - 1,38 - Fortuna
Chung wiezie dzisiaj Souse 2:0 - 1,53 - Fortuna
Raonic - Chardy - 3 sety - 2,38 - Fortuna
peweniak - Shapovalov D. - Coric B. - 3 sety - 2,29 Fortuna

Zverev A. - Kyrgios N. - 3 sety - 2,26 Fortuna

kurs całkowity 26,00 - można za 50 dyszek pyknąć.
 
R 367

radnydrozda

Użytkownik
Busta może być czarnym koniem tego turnieju, sam go dziś pograłem, oglądałem oba mecze wygląda mega stabilnie pod każdym względem, Verdasco się zagotuje w podbramkowych sytuacjach. Sam polecam, chyba że ktoś się wypowie o wadach Busty, bo ja nie widzę ????
Busta wyglada stabilnie ale nawet Johnson miał kilka razy bp, verdasco z kokinakisem grail na zupelnie innym poziomie niż Johnson z Bustą. Wczoraj Busta był dobrym typem, lecz z verdasco bym odpuścił. Verdasco się gotowal z kokinakisem a byl w stanie wygrac nawet tb 3 seta z 0-3
 
alua99gym 83

alua99gym

Użytkownik
Kolejny dzien w Miami wiec trzeba typowac .. dzis szybko bo malo czasu wieczorkiem cos sie ogarnie więcej.. Ja widze to tak :
Cilić bierze Isnera ktory dla mnie gra jak sredniak niczym sie nie wyroznia. Stabilny Cilic powinien go rozlozyc 2:0 lecz ja troche przestrożniej ide :
Cilic win -1.5 gemow ; kurs 1.53
Cilic win -2.5 gemow ; kurs 1.83

Drugi mecz o 17 to Raonić- Chardy....
Chardy naprawde gra solidny tenis , Raonic powoli łapie wysoką forme , wedlug mnie zacięty mecz i troche zbyt duze kursy na Chardego warto jakies handi na niego dodatnie.. nie typuje zwyciezcy bo nie wiem
3 sety ; kurs 2.3
Ov 22.5 ; kurs 1.75
Powodzenia z fartem!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Cilic M. -1,5 seta ::: 2,15 ::: 1/3
Sousa J. - Chung H. Powyżej 20 ::: 1,75 ::: 1/3
Kyrgios N. -1 gem ::: 1,72 ::: 2/3
Verdasco F. +2,5 gema ::: 1,76 ::: 2/3
Del Potro J. - Krajinovic F. Powyżej 20,5 ::: 1,75 ::: 1/3

Raonic M. - Chardy J.
Chardy J. +1,5 seta ::: 1,75 ::: 2/3
H2H 6:0 z dość odległych lat, pomimo to w 4 meczach Chardy urwał set. Ostatnio jest w dobrej formie, nawet na Indian Wells zagrał zacięty mecz z Federerem. Tutaj na ruszcie ma już Dimitrova czy Gasqueta. Nie zdziwię się jak wygra ten mecz, ale H2H mocno martwi bo set to jeszcze nie mecz o czym dobrze wiemy.
Raonic też niby bez wielkiej formy, ale na IW zaliczył ten półfinał, a tutaj to co miał wygrać to wygrał pewnie. Serwis coraz lepiej działa, ale ja mu do końca jeszcze nie ufam. Chardy też w gazie i na 100% będzie chciał się zemścić za te 6 porażek z lat 2012-2015.
Wynik: 2:0
 
galica13 522

galica13

Użytkownik
Cilic M. -1,5 seta ::: 2,15 ::: 1/3
Sousa J. - Chung H. Powyżej 20 ::: 1,75 ::: 1/3
Del Potro J. - Krajinovic F. Powyżej 20,5 ::: 1,75 ::: 1/3
Cilicia, gdzie może być np tie-break i Isner go weźmie ryzykujesz na 2-0, a idziesz w stronę Sousy i Krajinovicia? Gdzie Del Potro zmiażdżył Nishikoriego i to samo zrobi z Serbem, Koreańczyk też raczej Sousę weźmie 2-0, może nie 6-1 6-2 ale pewnie 6-4 6-3 na przykład. Ciekawy jestem co Ci przyświeca w tak dziwnych typach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
W 258

wsand1990

Użytkownik
kusi mnie w bet at home zwycięstwo w turnieju Coricia B. - 19,25 kurs.
Corić może z każdym wygrać. Myślę że z Shapo będzię cięzki 3 setowy mecz. Dalej może trafić pewnie na Kyrgiosa który ma łeb, poejbany w główe ale utalentowany dlatego Corić może to wykorzystać. W półfinale może być Anderson który naprawdę jest w gazie. Finał z Del Potro który może być zmęczony pojedynkiem z Chardym/Raonicem i później z Chungiem/Cilicem. Tym bardziej że po IW może czuć zmęczenie.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Careno busta 1.72 fortuna✅
Chardy raonic over 22.5 g 1.58 fortuna⛔
Tiafoe 1.72 fortuna✅

Verdasco przeszedł Kokkinakisa, bo ma on główne serwis do zaoferowania. Busta będzie ciężki, bo jest to zawodnik bardzo podobny do niego i nie ma problemu z długimi wymianami, myślę że Verdasco i tak już zaszedł daleko i tu jest koniec jego przygody.
Chardy formalność obaj gracze oparci na serwisie, z reszta teraz Raonic po zmianie trenera gra 90proc piłek serve&amp;voley. Myślę, że co najmniej 1 tiebreak obejrzymy, a nawet nie wykluczam 3 setów.
Tiafo to wg mnie lokata. Przy takiej mentalnej piź*zie jaka jest Berdych. Nie zdziwię się jak Czech zakończy mecz równie szybko co zacznie, bo może on nawet nie utrzymać serwisu, co od razu da win Murzynkowi. - to wg mnie jeden z ciekawszych rynków dzisiaj
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Miami (USA), twarda
Godzina: 20:30
Spotkanie: Juan Martin del Potro - Filip Krajinovic
Typ: 1
Kurs: 1,24
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Typ idealny na podwyższenie sobie AKO. Chyba mało kto spodziewa się tutaj niespodzianki. JMDP w wielkiej formie i dyspozycji i po wygranej w Indian Wells tutaj myślę, że jak najbardziej jest w stanie również zwyciężyć. W takiej dyspozycji w jakiej obecnie jest Argentyńczyk to myślę, że jego rywal niewiele będzie miał tutaj do powiedzenia. Serwis bardzo dobry, mało błędów popełnia no co tutaj dużo pisać pojedynek Goliata z Dawidem ;) Wiadomo jak ten biblijny pojedynek się zakończył haha ale myślę, że tutaj sensacji nie będzie i del Potro wygra bardzo pewnie. Jest teraz w wielkim gazie i mimo, że kurs nie zachęca to na jakieś minimalne podwyższenie sobie AKO myślę, że jest jak znalazł.
✅ 2-0 (6-4 , 6-2)
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Busta może być czarnym koniem tego turnieju, sam go dziś pograłem, oglądałem oba mecze wygląda mega stabilnie pod każdym względem, Verdasco się zagotuje w podbramkowych sytuacjach. Sam polecam, chyba że ktoś się wypowie o wadach Busty, bo ja nie widzę ????
Słabość Busty to słaba psychika i przebijana gra .. Verdasco dał z siebie 100 % z Kokkinakisem a jak znam starszego hiszpana to po ladnym meczu , nastepny gra mega piach. Wg mnie No bet bo nie wiadomo czy sie chce Fernandowi grac. Cenie bardziej Fernanda pod wzgledem umiejetnosci i psychiki ale nie wiadomo czy starczy mu sil na Buste. Kibicuje Fernandowi ale obstawiac sie boje.
Verdasco jak zawsze brak sil po fajnym meczu.
Kyrgios vs Zverev. Nick 1.6 fortuna. 0:2 . Ten mecz mnie zaskoczyl o ile Chardy sadzilem,ze bedzie ciezki mecz to wygrana Alexa Zvereva mnie zaskoczyła.
Chardy vs Raonic. Chardy 3.0 fortuna 0:2. tu dalem ciała .

Coric vs Shapo. Coric 1.65 fortuna 2:1.

Nick swietnie na serwisie i wg mnie jest mocniejszym psychicznie graczem od Zvereva. Alex jest tenisowo gorszy i Nick to pewnie weźmie 2:0.
Chardy w formie , minus- jeszcze nie wygral z Rao, h2h 0:6 ale Raonic gorzej sie porusza po korcie od Chardego, CHardy w formie, pewnie beda Tie breaki a w nich wcale nie jest bez szans Dżeremaja.
no i Coric. Shapo mniej stabilny emocjonalnie i tenisowo, wczoraj typowalem jego wygrana ale dzis chlopak leci. Narzekal na kontuzje uda wiec mozna wziac Coric wygra - krecz =brak zwrotu. No i Coric lubi z nim grac i przebijaka Coric w dość solidnej formie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom