>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Miami - 21.03-01.04.2018

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ktoś na pewno ale tego się nie dowiesz przez czas trwania kwali. Ponoć Kyrgios nie w pełni sprawny.
 
O 232

oli2424

Użytkownik
Nawet jak się ktoś wycofa z drabinki głównej to LL są losowani, a nie wchodzi najwyżej rozstawiony.
Jak nie jesteś w 100% pewny to nie wprowadzaj ludzi w błąd.
Ktoś na pewno ale tego się nie dowiesz przez czas trwania kwali. Ponoć Kyrgios nie w pełni sprawny.
Zawodnicy będący na miejscu na pewno takie informacje już mają. Z tym Kyrgiosem to ciekawa informacja już.
 
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
Nick na swoim oficjalnym twitterze, podnieca się turniejem LaverCup, który rozpoczyna się w poniedziałek(jeżeli się mylę to mnie poprawcie.) Całkiem możliwe, że odpuści sobie turniej w Miami, byle by tylko pojechać w pełni sprawny na wyżej wspomniany turniej. Nick ma problemy z łokciem jakby ktoś nie wiedział.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Dobrze, że ten IW się skonczyl bo jednak Miami o 3 godziny do tylu więc spotkania naszego czasu szybciej się rozpoczną ????
Eliminacje odpuszczam jak zawsze obojetobo jakiego turnieju, ale widzę że bardzo wyrównane losowanie par 1 rundy turnieju głównego i bardzo dobre kursy. Tam trzeba bedzbę uderzyć ????
Pozdrawiam i życzę udanych typów bo potem przerwa następnie te gówniane turnieje na ziemi i trzeba będzie poczekać na konkretne granie. Także oby Miami Vice okazało się szczęśliwe.
 
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
Nick na swoim oficjalnym twitterze, podnieca się turniejem LaverCup, który rozpoczyna się w poniedziałek(jeżeli się mylę to mnie poprawcie.) Całkiem możliwe, że odpuści sobie turniej w Miami, byle by tylko pojechać w pełni sprawny na wyżej wspomniany turniej. Nick ma problemy z łokciem jakby ktoś nie wiedział.
EDIT
Mój błąd LaverCup jest we wrzesniu, a Nick się już podnieca na twitterze. :O
Mój wielki błąd.
 
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
Z tym Basicem bardzo możliwe bo od wczoraj kursy spadały, a teraz na totolotku odwrót i na Mmoha leci w dół, a buki już wiedzą najlepiej.
 
arass1 172,3K

arass1

Użytkownik
Wie może ktoś co było przyczyną walkowera Baghdadisa w meczu z Raonicem podczas zeszłotygodniowego Indian Wells.? Pytam w kontekście dzisiejszego meczu z Donaldsonem. Bo jeżeli nie było to coś poważnego to kursy na Cypryjczyka wyglądają bardzo dobrze.
 
weedplaja 152

weedplaja

Użytkownik
Fratangelo vs Broady 1 @ 1.59
Obstawiam tutaj zwyciestwo gospodarza.
Fizycznie warunki niemal identyczne.
Mysle jednak ze obecna forma i doping &quot;scian&quot; pomoga mu tu wygrac kolejny raz z Brytyjczykiem. Do tego jak kazdego Amerykanca hard to jego matnia, a pokonanie doswiadczonego clay-courtera nadala mu pewnosci siebie.
Mysle ze kurs calkien fajny do singla bez podatku czy kombinacji w ako w rodzimym ziemniaku ;)
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Wie może ktoś co było przyczyną walkowera Baghdadisa w meczu z Raonicem podczas zeszłotygodniowego Indian Wells.? Pytam w kontekście dzisiejszego meczu z Donaldsonem. Bo jeżeli nie było to coś poważnego to kursy na Cypryjczyka wyglądają bardzo dobrze.
Illness choroba
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Sugita Y. - Haase R.
Haase R. ::: 1,91 ::: 2/3 +1,82
Tak jak już nie raz pisałem w tym roku, Haase w moim mniemaniu wygląda całkiem przyzwoicie. Źle mu jedynie wypadł Australian Open, tak poza tym trafiał na kogoś dobrego z formą, a w Rotterdamie na własnych śmieciach urwał set Federerowi.
H2H 0:1 z 2011 roku, po 3 setach. Haase opuścił Indian Wells i kto wie czy nie szlifował formy na Miami. Sugita cały czas w gazie, ale nigdy to dla mnie nie był typ zawodnika ze ścisłej czołówki ATP. Obaj Panowie są obok siebie w rankingu i dzieli ich rok różnicy. Stawiam na Haasa, ale w kościach czuję też over gemowy, zobaczymy.
Wynik: 1:2 Tak poza tym to wszedł mi z 16:00 Sousa i Vesley... Typy wiecie gdzie znaleźć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dla mnie na dziś najlepszy wybór to Paire po niemal 1.8 oraż 2.6-7 przy 2 0. Misza nie oszukujmy się dobija do emerytury z wpisowek. Na chwilę obecną jest w stanie ograć niewielu zawodników, a drabinki go nie rozpieszczaja i zazwyczaj albo trafia big hitterow albo graczy, którzy co najmniej przyzwoicie mijaja. Jego gra to teraz serwis i siatka. Benua natomiast i potrafi sieknac serwisem i minąć, zwłaszcza ze w zeszłym roku grywał debie, żeby poprawić grę przy siatce, wiec Zverev to wymarzony przeciwnik na pewny awans do 2giej rundy
✅
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Sprobujmy cos pograc:
Millman-Gojowczyk 1 @1.63

Millman jak zlapie forme, to naprawde jest grozny. Zreszta to bardzo sympatyczny gosc, ae za to punktow nie ma. Millman smignal gladko w kwalifikacjach i sadze, ze wygra ten mecz. Korty w Miami sa dosc podobne do tcyh w Indian Wells, a Millman od strony technicznej zdecydowanie lepszy od Gojowczyka. Gojowczyk silniejszy i ostatnie miesiace (m.in. wygrany turniej w koncowce tamtego seoznu) i ten sezon na razie naprawde bardzo dobry w wykonaiu Niemca, ale i tak wierze w Millmana.
Ebden-Simon 2 @1.4

Tutaj sie dlugo zastanwialem. Simon juz jednak nie ten sam gracz. Niby wygral turniejw Chennai w tym roku, ale tam obsada byla dosc srednia. Ogolnie jednak Simon bardzo dobrze grywal w Indian Wells i Miami (nie liczac ostatniego sezonu). Tydzine temu odpadl w IW szybko, byl zagrac po drodze mecz w challngerze w Irving, ale tego nie mozna traktowac do konca na serio. Moze to z znadmiaru sympatii, ale licze, ze Simon zagra teraz lepiej.
Typ na Vesely&#39;ego juz uciekl, ale wczesniej nie bylem w stanie napisac tej analizy, wiec mam nadziej, ze te propozycje tez okaza sie dobre...
 
Tenis by Dawid 874,2K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Karlovic I. – Pospisil V.
Typ:
powyżej 24,5 gema
Kurs: 1,62
Bukmacher: milenium
Pierwsza analiza na turniej ATP Master 1000 - Miami Open. Mecz dość trudny do obstawiania na zwycięzcę, lecz spotkanie typowe pod sporą ilość gemów. Argumentów jest co najmniej kilka. Po pierwsze obaj zawodnicy nie są mistrzami w wymianach i skupiają się głównie na utrzymaniu swojego serwisu. Ponadto obaj unikają długich wymian i starają się skracać akcje, szczególnie Karlovic, który zamyka je najczęściej w jednym lub dwóch uderzeniach. Jeśli już mówimy o wymianach to na pewno trochę więcej do zaoferowania ma Vasek, lecz to tylko na jego korzyść, ponieważ na serwisie jest trochę mniej skuteczny, ale prawda jest taka, że każdy jest mniej skuteczny od Ivo w tym elemencie gry. Myślę, że co najmniej jeden TB jest bardzo możliwy, a trzy sety także nie będą zaskoczeniem. Chorwat jest minimalnym faworytem tego spotkania, choć to Kanadyjczyk wygrał aż trzy z czterech spotkań między nimi i to każde do zera. Ivo zdołał wygrać tylko na swojej ulubionej nawierzchni -trawie. Jeśli chodzi o podany typ to w dwóch na cztery spotkaniach został pokryty, więc mimo, że spotkają się zawodnicy bazujący na serwisie to dochodziło do sporej ilości przełamań. W ostatnich trzech sezonach obaj nie odnieśli żadnych sukcesów w Miami, a najdalej udało się dojść Karloviciowi przed rokiem, kiedy to odpadł dopiero w III rundzie z Kyrgiosem, po trzech setach. Jednak dla obu turniej nie jest tym z ulubionych. Warto podkreślić, że korty w Indian Wells są nieco wolniejsze od tych w Miami, co na pewno działa na plus dla utrzymywania swoich podań przez serwismenów. Liczę na wyrównany mecz i dość łatwe utrzymywanie podań.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dziś miałem jeszcze pogranego Chardiego -1,5 seta i Youzhny wieczorem. Patrząc na wyniki to prawie same dogi wchodzą Ymer, Sousa, Herbert, Marterer, Ebden.
Donaldson J. - Baghdatis M.
Baghdatis M. ::: 1,99 ::: 1/3
Dość nieduże mam przekonanie do tego typu, ale jest kilka faktów przemawiających za Baghdatisem. Marcos już na Indian Wells zaprezentował się całkiem nieźle, wygrał tam 5 meczów, ale grał od kwalifikacji. Z Raonicem poddał mecz walkowerem bo zachorował.
W Miami dostał dziką kartę, facet kręci się na 103 miejscu w rankingu, a turniej jest wielki więc warto postarać się i wskoczyć do rankingowej setki, bo zaraz zacznie się tourne na mączce gdzie Baghdatis raczej nie wielbi cegły.
Jared Donaldson na własnych śmieciach, 21-lat, ostatni mecz wieczoru. Moje podejście do młodszych zawodników zapewne dobrze już znacie. Przyznam szczerze, że ten Donaldson facet umiejętnie jest dla mnie niezauważalny, a on kręci się w okolicy 50 miejsca. Na IW wypadł blado, a tutaj rok temu dotarł od kwalifikacji aż do 4 rundy więc uwaga.
Wynik: 2:0
 
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
No dzisiaj dzień bardzo udany, mogłem sobie odpuścić wczorajsze kwale i zacząć dzisiaj... Z tych co napisałeś sam miałem pogranego Souse, Marterera, Herberta +1,5 set i jeszcze Millmana i to wszystko na jednym kuponie, stawka niepowalająca ale i tak jest miło. Shakal a powiedz mi co sądzisz jutro o Istominie z Kecmanovicem? Oglądałem ostatni mecz Denisa z Kaczanowem i wyglądał naprawdę dobrze, przegrał w dwóch tajach ale trzeba dodać że Kaczanow szedł wtedy jak burza. Kusi mnie taki dubel Istomin + Miedviedev ale chciałbym poznać jeszcze opinie innych.
 
D 706

don1

Użytkownik
Istomin jest lepszy niż ten przebijaczek Kecmanovic. A jeśli chodzi o Miedviedev to ten gościu to czajnik. Umiejętności ma, ale głowa typowa ruska. To co np. Youzhny. Jak się zagotuję z tym Grekiem to będzie po meczu. Grek też ma swoje minusy. Nie umie dobić rywala. Ale z drugiej strony to Rosjanin sam będzie mógł się dobić znając go. Ale w tym meczu może być loteria. Od siebie grzecho 2020 proponowałbym CI zamiast tego Rosjanina zagrać Garcia-Lopeza. Sandgren to nie jest gość moim zdaniem na pierwszą setkę. Ale jeśli już się tam znalazł trzeba to wykorzystać i grać przeciw niemu. Garcia-Lopez może nie powala w tym roku swoją grą, ale jest to doświadczony zawodnik i jeśli chodzi o technikę to biję na głowę tego Tennysa. W Miami jest trochę szybciej niż IW, ale znowu bardzo szybko nie jest. To wszystko przemawia za Hiszpanem. Moim zdaniem Sandgren poleci w rankingu niedługo na miejsca w okolicach końca pierwszej setki. To jest przeciętny challengerowiec. Tyle ode mnie powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Ten Basic to wiedzial ,ze przejdzie dalej,szkoda bylo siana,pewnie pare osob go postawilo z Mmohem.Zmeczenie tez wyszlo.
Ciekawe co dzis zaprezentuje z Bhambrim.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom