>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Miami - 21.03-01.04.2018

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Miami (USA), twarda
Godzina: 16:00
Spotkanie: Darian King - Nicola Kuhn
Typ: 2
Kurs: 2,49
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1 rundy turnieju głównego na kortach twardych w Miami. King to kwalifikant, który po drodze do turnieju głównego wygrał najpierw z Hiszpanem Carballes Baena 2-1 (2-6 , 6-2 , 6-4) a następnie z Amerykaninem McDonaldem 2-1 (2-6 , 6-4 , 6-4). Jego dzisiejszy rywal Hiszpan Kuhn dostał od organizatorów dziką kartę i dzięki temu nie musząc grać kwalifikacji widzimy go w turnieju głównym. Faworytem w tym spotkaniu jest zawodnik z Barbadosu, który zajmuje lepsze miejsce w rankingu ATP a także ma z pewnością więcej doświadczenia na amerykańskich kortach. Ja jednak spróbuję w tym spotkaniu niespodzianki i pogram w stronę Kuhna, który jest młodym zawodnikiem ale z bardzo dużym talentem. Myślę, że Nicola będzie chciał się organizatorom odwdzięczyć tym, że przyznali mu dziką kartę i zagra najlepiej jak tylko potrafi. Wprawdzie doświadczenie przemawia za Darianem ale myślę, że większy talent ma Hiszpan i tylko czekać aż w pełni eksploduje i jego awans do pierwszej setki rankingu ATP to tylko kwestia czasu. Kuhn swoją grę opiera nie na sile a na inteligentnej grze. Gra kątowo a przy tym bardzo dokładnie i myślę, że King będzie miał z taką grą dziś sporo problemów. Ostatnie 2 turnieje Nicola zakończył bardzo szybko, bo w challengerze w Bergamo odpadł zaraz w pierwszym spotkaniu z Francuzem Lestienne przegrywając 0-2 (6-7 , 4-6) i w tamtym tygodniu na turnieju w Drummondville przegrał z Amerykaninem Hiltzikiem 0-2 (4-6 , 3-6). Jednak dzisiaj myślę, że zagra już dużo lepiej. W Drummondville musiał oswoić się z nowym kontynentem więc myślę, że to też miało wpływ na jego porażkę. Teraz w Miami jest już od dłuższego czasu i myślę, że już zdążył się w pełni zadomowić i nie może się już doczekać spotkania na turnieju takiej rangi. Wprawdzie zdecydowanie lepiej radzi sobie ten chłopak na cegle ale tutaj w Miami te korty twarde są dość wolne więc myślę, że odnajdzie się na nich bez problemu i jak najbardziej jest w stanie pokonać takiego zawodnika jak Darian King. Zawodnik z Barbadosu to solidny gracz na amerykańskie korty ale bez jakiejś wielkiej przesady. Ma z pewnością doświadczenie po swojej stronie ale z kolei Kuhn według mnie oczywiście posiada większy talent i na ten talent dziś właśnie postawię.
✅ 0-2 (6-7 , 4-6)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Chodzi mi po głowie pogranie zwyciestwa Basilashviliego.
Oczywiście tam gdzie krecz = zwrot.
Fabbiano w formie jest slabej, zresztą podobnie jak Basyl.
H2H z twardej nawierzchni to dwa pojedynki i dwa wygrane przez Gruzina. Ostatni pojedynek w Doha w styczniu wygrany 2:0.
Basyl ma większe umiejętnośći od Włocha i czasami jak mu wyjdzie mecz to potrafi porządnie pograć.
Oczywiście głośno myślę, bo typ ryzykowny ale 2.35 to bardzo dobry kurs na wg.mnie mecz 50/50.
Co martwi u Basyla? Dwa ostatnie mecze krecz. Moze ma ktoś jakieś info co mu jest? Ale z drugiej strony jakby było to coś poważnego to nie brałby udziału w Miami...
I co zagraliście na Bazyla? Przyznać się szczerze :p
Jednak czlowiek trochę się na tym tenisie zna i czuje, że coś z kursami nie tak... ????
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Y.Bhambri-Basic 1 @1.5

Bhambri dobrze gral w Indian Wells, pokonal kwlaifikacje, wygral z Paire,m i odpadl w 3 setach z Querreyem. Czasem po dobrym wystepie w jednym turnieju, kolejny jest slabszy, ale tutaj Bhmabri bedzie grac mi sie wydaje. Scenariusz podobny i Bhambri latwo przeszedl w Miami kwalifkacje i dostal Basica, ktory z koeli jest lucky loserem. Klimaty te turniejow jednak zdecydowanie na korzysc Hindusa. Bhambri mimo wszystko dobry gracz. Nie osoagnal takich suckesow na jakie pewno liczyc, bo on wygral swego czasu juniroski AO, ale Bhambriego nie uczyli tenisa w Indiach i Hindus mieszka na Florydzie w Bradenton. Zreszta jak Bhambri robi dobry wynik to czesto dzieje sie to wlasnie gdzies w Ameryce. Forma ostatnio calkiem przywoita, wiec nie sadze zeby po dobrym turnieju w Indian Wells mial sie oszczedzac. Basic wpisal do swojego CV zaskaujaco wygrany turniej ATP w Zagrzebie, ale na takich kortach jak Miami to Bhambri wydaje sie miec duzo przewage, bo Hindus to bardziej zaawansowany technicznie gracz i prowadzenie wymian to jego domena.
P.S. Tak czytam te kolejne dysputy bez typow i jakby to niektorym wytlumaczyc...
Prowadzone sa jakies na temat kto to jest Miomir Kecmanovic (gra z dziak karta) itd... A zastanawialiscie sie kiedys dlaczego te dzikie karesa czasami takie dziwne i dostaja je Serbowie, Hiszpanki itd ?
Zrozumcie, żeby dostac dzika karte na tak duzy truniej to trzeba spelniac jedno z dwoch kryteriow, albo miec wielki nazwisko (Azarenka, Williams), albo byc zwiaznym z Akademia Tenisowa Nicka Bolleteriego IMG na Florydzie. Stad wlasnie sa takie dzikie karty dla Kecmanovica, Kuhna czy zaloze sie nikomu nie znanej zawodniczki Osuigwe. To sa wlasnie ludzie, ktorzy wywodza sie z tej Akademii i tam uczyi sie tenisa. Jakby ktos poszukal kilka sezonow wczesniej to tak samo te swoje kariery rozpoczynaly chocby Muguruza, Nishikori czy gwiazda ostatniego tygodnia Naomi Osaka (przeciez Japonka nie zna nawet swojego ojczystego jezyka, co dobitnie pokazala w tamtym seoznie podczas turnieju w Tokio) czy jeszcze wczesniej Sharapova i wiele innych glosnych nazwisk. Oni nie daja tych dzikich kart za piekne oczy, bo dawaliby je w takim razie tylko Amerykom czy Amerykankom. Mnie taka wygrana Kecmanovica wcale by nie zaskoczyla, wiec po co od razu z gory ujmowac wartosci ktoremus zawodnikowi. Przeciez wiekszosc tenisistow nie uczy sie wielkiego tenisa w swoich rodzimych krajach. W Europie robi sie to czesto w Paryzu i Bareclonie, gdzie przewija sie dziesiatki wielkich zawodnikow, w USA dziej sie to na Florydzie, w Azji w Dubaju, bo tak wlasnie dziala biznes i &quot;produkacja&quot; wielkich zawodnikow czy zawodniczek. Wierzcie mi, że dla przykladu taki Murray czy Azarenka nie uczyli sie tenisa w Wielkiej Brytanii czy na Bialorusi.
 
D 706

don1

Użytkownik
Kecmanovic ma potencjał nikt nie kwestionuję tego. Lecz potrzebuje jeszcze siły na korcie. W Challengerach dostaje łupnie od Junga, Galovica czy Klahna. Istomin w swojej dobrej dyspozycji zjada go na śniadanie.
Do tego ładnie wygląda kursik na Berankisa. Albot to zawodnik na korty ziemne. Na twardych nigdy nie będzie groźny i te jego baloniki powinni być dla Berankisa wodą na młyn. Berankis może wirtuozem tenisa nie jest, ale na hardzie takiego zawodnika powinien ograć łatwo, gładko i przyjemnie.
Za to Kuhn może spokojnie powalczyć. Seta to myślę, że ugra bankowo. King to zawodnik bardzo regularny. W swoich rywali kończył regularnością. Beana wygrał seta i potem oddał. Mcdonald to samo prowaddził nawet 4-2 i przegrał 4-6. King czeka, aż się rywal wystrzela i wtedy dopiero bierze mecz, gdy rywal robi błędy. Kuhn jednak umie pograć z głębi kortu. Dlatego ciekawi mnie ten pojedynek. Osobiście lekko gram w stronę Kuhna. Tutaj faworyzowania Kinga nie rozumiem.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Bedene win @1.65 sts
Słowak jest co najmniej niezły na wszystkich nawierzchniach oraz ma lepsze warunki, wiec trochę mnie dziwi kurs na Donskoja, ostatnio coś tam gra, ale to jak z tym Iwaszką, że stawiają dziwne linie, bo ograł kontuzjowanego Wawrinkę i brną w to dalej. Jak dla mnie mecz skończy się w 2 setach i Rusek może się na Houston szykować czy co tam potem grają.⛔
 
S 6

skinner

Użytkownik
Witam, będzie to mój pierwszy post na forum, jednakże chciałbym się trochę podzielić swoją wiedzą (mam nadzieję ???? ).
Kupon numer 1:
Leonardo Mayer vs Donald Young
Typ: Leo Mayer wygra mecz
Kurs: 1,40 Unibet
Analiza
: Biorąc pod uwagę formę obu zawodników, to Mayer powinien wygrać spokojnie w dwóch setach. W tym roku Argentyńczyk legitymuje się dodatnim bilansem 9/7, w tym na kortach twardych 5/4, co daje dosyć pozytywny rezultat, zwłaszcza jeśli przyjrzymy się z kim i w jakich okolicznościach przegrał. Przegrał kolejno z Harrisonem po walce 2:1, z Pairem również 2:1, z Nadalem na AO grając dobry mecz, no i na koniec po bardzo wyrównanym spotkaniu z późniejszym zwycięzcą całego turnieju, Del Potro, również 2:1. Widać więc, że Argentyńczyk jest w solidnej formie, czego nie można powiedzieć o jego dzisiejszym przeciwniku. Bilans w tym sezonie 1/6, wygrywając jeden jedyny mecz z Ramanathanem w Delray Beach. Pozostałe jego spotkania to szybkie przegrane do zera, poza jednym wyrwanym setem z Joao Sousa w Brisbane. Oglądałem wszystkie jego dotychczasowe mecze w tym sezonie, jego gra jest bardzo niechlujna, szarpana, szybciej niż zwykle się gotuje, bardzo łatwo traci swoje gemy serwisowe, popełnia masę podwójnych i niewymuszonych błędów i to seryjnie. W tym spotkaniu gdy straci serwis to może już być po secie, gdyż Mayer dysponuje mocnym i precyzyjnym serwisem, zarówno pierwszym jak i drugim. Zdobywa wiele łatwych punktów w swoich gemach i niewiele miewa słabszych momentów. Panowie spotkali się do tej pory 3 razy, dwukrotnie wygrywał Amerykanin, ostatni raz było to na Wimbledonie gdzie Mayer krótko mówiąc nigdy nie błyszczy, a trawa bardzo sprzyja grze Younga, do tego w tamtym czasie panowie byli w całkiem innych położeniach. Obaj nie odnosili większych sukcesów w Miami, dla Younga w przeciągu 13 lat występów najlepszym rezultatem jest czwarta runda osiągnięta przed rokiem, poza tym występem nie przeszedł dalej niż do drugiej rundy. Mayer z kolei wygrał tutaj tylko jeden mecz, z Nieminenem parę sezonów temu i na pewno ma sporo motywacji by powtórzyć sukces z kolejnym leworęcznym tenisistą i poprawić swój ranking, z racji tego że nie broni tutaj żadnych punktów. Jedyną szansą, jaką widzę dla Younga, jest wejście na swój najlepszy poziom od początku spotkania i podtrzymanie go do końca meczu, lecz w tym sezonie mu się to jeszcze nie udało i wątpie, by nagle się to odmieniło.
Mirza Basic vs Yuki Bhambri
Typ: Yuki Bhambri wygra mecz
Kurs: 1,50 Unibet
Analiza:
Basic po zwycięstwie w Sofii strasznie osiadł, nie wiem czy to problem fizyczny czy bardziej mentalny, choć wydaję mi się, że trochę jedno i trochę drugie. W Indian Wells w tym sezonie przegrał zarówno w challengerze (z Kozlovem) jak i w kwalifikacjach do Mastersa (z Kruegerem), oba w tragicznym stylu. Yuki Bhambri to tenisista niezwykle uzdolniony technicznie, grający inteligentny tenis, ostatnio także będący w bardzo dobrej formie. Na Indian Wells łatwo przeszedł kwalifikacje, a następnie ograł dwóch Francuzów w zdumiewający sposób, a przecież Nicolas Mahut czy tym bardziej Lucas Poullie to nie są ogórki do bicia. Przegrał ostatecznie z Querreyem, lecz długo miał mecz pod kontrolą i tylko chwila dekoncentracji zaważyła o tym, że wygrał Amerykanin. Basic grając w kwalifikacjach najpierw pokonał Novikova, później przegrywając jednak z Mmohem, gdzie w drugim secie miał już przewagę przełamania. Bośniak w ostatnim czasie często traci swoje gemy serwisowe, a to przecież jego największa broń, więc skoro zawodzą go jego atrybuty to jak ten chłopak poradzi sobie z będącym w świetnej dyspozycji Hindusem? Bilans w tym sezonie obu panów na nawierzchni twardej to 15/5(!) u Hindusa oraz 7/6 u Bośniaka. Spotkali się tylko raz, dwa lata temu w Bułgarskiej Sofii w hali, gdzie wygrał Basic 2:0, lecz trzeba otwarcie powiedzieć że tamtejsze warunki bardzo odpowiadają Bośniakowi. Na otwartej przestrzeni dużo groźniejszy będzie Bhambri, który woli wdawać się w dłuższe wymiany, z kolei Basic na pewno będzie starał się skracać wymiany i polegać bardziej na swoim podaniu. W dodatku korty w Miami są w tym roku wolniejsze niż zazwyczaj, a to dodatkowa korzyść dla Bhambriego.
AKO: 2.00
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ja widzę u Hemerego przynajmniej seta, Istomin win.
Kicker N. - Tiafoe F.
Kicker N. +1,5 seta ::: 2,02 ::: 1/3
Powyżej 20,5 gemów ::: 1,71 ::: 1/3
Ryzyko na pewno w typie jest bo Tiafoe gra u siebie, a Kicker raczej kojarzony jest z wolnymi nawierzchniami. Pomimo to na Indian Wells zagrał bardzo dobry turniej jak na niego, dwa tie-breaki z Andersonem. Na AO pokonał Lacko czy Thompsona więc na &quot;ziemniaka&quot; to całkiem nieźle. Do tego jest o 5 lat starszy niż czarnoskóry Tiafoe.
Pamiętajmy, że Frances to nadal tylko na razie anonim w ATP, poza tym ostatnim wygranym turniejem w Delray Beach. Po takich sukcesach u młodych często pojawia się obniżka formy, woda sodowa uderza do głowy, w Indian Wells Tiafoe pożegnał się już w 1 rundzie. Faworyzowanie go aż tak bardzo po 1,30 nie wydaje mi się najlepszą opcją w tym meczu.
Wynik: 0:2
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Kicker vs Tiafoe
Kicker over 10,5 gema
1,9 bet365

Kicker w marcu radzi sobie conajmniej przyzwoicie. Wygral Z Dzumhurem i Veselym oraz 2 tajbrejki z Andersonem.... Tu tez licze na wyrownana walke....
 
Witam,co myslicie o parze Rojer\Tecau ? ostatnio odpadli co prawda w 2 rundzie IW z Lopezami ale jakby nie patrzec mecz mogl sie potoczyc w zupelnie inna strone.O Monroe Sock zbyt duzo nie moge powiedziec ,widzialem na h2h ze kiedys ich w paryzu pykneli rojerow ale to bylo dawno i nieprawda ;-) mysle ze tak doswiadczona para przejdzie 1 runde i nie da plamy .Kurs 1,65 zacheca do gry
 
arass1 172,3K

arass1

Użytkownik
Dzisiaj ten kurs na Paire&#39;a to aż daje po oczach. Djokovic totalnie bez formy jak na razie, a po drugiej stronie siatki Paire, który jak wiadomo potrafi zagrać na tzw. wyjebce i przejść obok meczu. Jeśli jednak będzie skoncentrowany i będzie mu się chciało to najzwyczajniej w świecie bierze ten mecz.
4.15 w fortunie grzech nie spróbować.
2.15 na jednego seta wygranego przez Paire&#39;a też wygląda nieźle
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
S 6

skinner

Użytkownik
Czy ktoś wie z jakiego powodu kurs na Gasqueta skoczył z okolic 1,35 na 1,9?
Gasquet ma kontuzje kolana, poddał mecz z Herbertem z tego właśnie powodu i też widać było w meczu z Coricem w Dubaju, że ma ewidentny problem z płynnym poruszaniem się i ten ból po prostu mu bardzo dokucza. Odpuścił Indian Wells, lecz nadal nie wiadomo tak naprawdę w jakiej dyspozycji wyjdzie dzisiaj na kort. Radzę omijać ten mecz z daleka w pre, ewentualnie można podpatrzeć na live jak wygląda jego dyspozycja i ewentualnie wtedy coś zagrać.
 
M 5

misieqk89

Użytkownik
Kurczę ciekawe jak tam ze zdrowiem Keia. Jeśli jednak nie zrezygnował tak jak to miało miejsce w IW, to uważam, że poskłada Johnego. Tylko z drugiej strony jak widzę obraz Djoka z Danielem, to mam wątpliwości.
Dziś uważam, że mimo wszystko Djoko składa Paire. Widziałem wczoraj w deblu Serba i już jest o niebo lepiej niż na IW, no i jeśli po tamtym spotkaniu nie odpuścił.. to nie wierzę, że znowu tak szybko poleci.
Djoko+Kei ? :rolleyes::eek:
Troszkę to wygląda na szalony dubel, ale z drugiej strony... :confused:
 
tyrion-l 64

tyrion-l

Użytkownik
Dziwi mnie tak wysoki kurs na Gasqueta - jeżeli francuz rzeczywiscie ma problem z kolanem to powinien odpuścić turniej. Dlatego typuje tutaj jego zwycięstwo, bo w warunkach normalnych rozpykałby starego Chardiego. Warto zagrac w buku ktory robi zwrot z kreczu.
Pozdro
 
K 3

klaudpatr

Użytkownik
Co myślicie dzisiaj o typie na Kubot/Melo - Johnson/Querrey ? Kurs na zwycięstwo Kubot/Melo po kursie 1.45 w fortunie do dubelka wydaję się fajną opcją , w końcu to oni bronią tytuł z poprzedniego roku.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Co myślicie dzisiaj o typie na Kubot/Melo - Johnson/Querrey ? Kurs na zwycięstwo Kubot/Melo po kursie 1.45 w fortunie do dubelka wydaję się fajną opcją , w końcu to oni bronią tytuł z poprzedniego roku.
Wszystko zależy jak biodro Melo, z powodu którego wycofali się z Acapulco na początku miesiąca i jak jego dyspozycja? Amerykanie grają u siebie i będą chcieli się pokazać z dobrej strony. Przykładem jest wygrana dwóch specjalistów od singla w IW z Bryanami.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tak to dziś widzę u siebie, w 1 rundach ostatnio mieliśmy mega dużo niespodzianek na papierze w Indian Wells i Miami. Przesiew zaliczony, teraz 2 runda i do gry wchodzą rozstawieni. Turniej w Miami jest nazywany 5 odnogą wielkiego szlema.
Sousa J. +1,5 seta ::: 2,05 ::: 1/3
Schwartzman D. -1,5 seta ::: 2,02 ::: 1/3

Gasquet R. ::: 2,14 ::: 1/3
Herbert P. - Cilic M. Powyżej 21,5 ::: 1,76 ::: 1/3

Pospisil V. +3 gemy ::: 1,83 ::: 1/3
Paire B. +1,5 seta ::: 2,20 ::: 1/3

Dimitrov G. -1,5 seta ::: 2,02 ::: 1/3
Muller G. ::: 1,75 ::: 1/3

Haase R. +1,5 seta ::: 2,27 ::: 1/3

Ja dziś tak to widzę, najciekawszym meczem na pewno jest spotkanie nieobliczalnego Paire z Djokovicem. Ciekawe co Serb pokaże tym razem, bo nie oszukujmy się, ale na IW się skompromitował jak na niego. Nishikori to kolejny wielki gracz który wraca, ale czy pokaże swoją formą jak za dawnych lat? Millman ma tutaj za sobą już 3 dobre mecze.
Wieczorem moim zdaniem szykuje się bardzo zacięty mecz. Czy JMDP pociśnie dalej? Argentyńczyk ma H2H 4:0 z Haasem, ale Robin ostatnio w dobrej formie, a JMDP po Indian Wells, więc zobaczymy w nocy kto jak zagra. Warto dodać, że zarówno Federera jak i JMDP nie zobaczymy w Monte-Carlo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom