>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Miami, 23.03-03.04.2016

Status
Zamknięty.
mr-white 190

mr-white

Użytkownik
Jasna sprawa. Nie kwestionuje wielkości Djokera bo to absolutny top, ale czasem można sobie poszukać niespodzianki zwłaszcza w tym turnieju w tym roku.
Nie szuka się niespodzianek w meczach Djokovica, właśnie tym się różni od 99% graczy ATP/WTA razem wziętych, on nie sprawia niespodzianek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Nie szuka się niespodzianek w meczach Djokovica, właśnie tym się różni od 99% graczy ATP/WTA razem wziętych, on nie sprawia niespodzianek.
No zgodze sie z tym, lecz pamietajmy, ze Nole tez potrafi poleciec w kulki jak chociazby mecz z Lopezem ???? Ale zdarza sie to w ciagu roku raz ???? Nole idzie po wygrany turniej jak burza i nie widze dla niego rywala. Gofifin lub Simon w polfinale, a w finale Kei, Monfils, Raonic lub Kyrgios.

Dzis hmm.. Zastanawialem sie nad Goffinem z Gillem. Nie ogladalem meczu Simona zadnego, nie wiem jak jego forma, ale po wynikach gra na pewno lepiej, niz przed miesiacem.. Goffin jest w formie i wydaje mi sie lepszym kandydatem na polfinal z Nole.. I tu pytanie? Czy Goffin chce zagrac z Nole i zepnie sie na Simona czy tez woli unikac jak ognia swiatowy nr 1.. Jezeli Goffin chce znalezc sie w polfinale to Simona powinien ograc ale kto tam wie..

Azarenka wygra z Konta.. Przewaga tensisowa i mentalna po stronie Wiktorii.. nie ma sie tu co rozpisywac..

Ciekawie zapowiada sie Kyrgios vs Raonic ???? 2 Tie brejki i wygra ten komu bedzie w Tie Breaku siedzial serwis i opanuje emocje ..
 
weedplaja 152

weedplaja

Użytkownik
Milos Raonic vs Nick Kyrgios 1 1.57 @b365
+
Novak Djokovic vs Tomas Berdych 1 1.11 @b365
ako= 1.75

Nie wiem czemu nie moge postawic w b365 wygranej Nole w calym turnieju. Idzie tu spokojnie po zwyciestwo i w obecnej dyspozycji nikt mu tu nie przeszkodzi (wczoraj piekny pierwszy set Thiema-ale i to bylo o wiele za malo).
Berdych ograny przez Djoka do bolu 23 winy i 3 porazki gdzie w ostatnich latach posucha ze strony Czecha. Spotkanie solidnego Czecha z tenisista z innej planety z tenisista, ktory jak musi to wygrywa pilke. Wynik jak pisalem wczoraj moze byc tylko jeden szkoda tylko ze tak niziutki kurs.

Do dubelka ako gram Raonica, ktory mnie po prostu mega przekonuje w tym roku, nie che sie powtarzac ale moze nie kazdy czytal posty z IW. Rao od kad zmienil trenera w tym roku to inny gracz- podszlifowana gra i co najwazniejsze duze opanowanie na korcie - cos czego Kyrgios musi sie uczyc od przeciwnika. Chlopaki spotkali sie 4razy i niby jest remis ale jendo spotkanie -istotne dla nas bo na twardej Rao skreczowal na nieistotnym exibitionie.
Wydaje mi sie ze wygra opanowaniebi spokoj umyslu, ktory Kanadajczyk opanowal.
Obstawiam final taki sam jak w IW gdzie Rao zagral inny mecz niz zwykle potrafi, przestraszyl sie chyba nazwiska Serba i gladko przegral. Zycze wysokich wygranych.
Sam gram juz troche ostrozniej a uzbierane pieniazki z mastersow 3mam na nastepnego, ktory juz niebawem w Monte Carlo !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
H 902

hank

Użytkownik
Simon win
Fajna forma, warunki idealne pod Niego, a Goffin tak jak pisałem wczoraj, najbardziej nieprzydatny zawodnik TOP15, od czasu Monaco. On nawet pojedynczych spotkań nie wygrywa, a co tu w ogole mówić o dodatnim h2h z kimś topu.
Novak 0:3, Fed 0:4, Murek 0:3, Ferru 0:2, Wawrinka 1:3, Simon 0:1. Jednym słowem PRZEREKLAMOWANY. Kończącego uderzenia nie ma, a z Simonem nie można liczyć na błędy.
Bet prosty jak budowa cepa, a kurs zacny.
Raonic- Kyrgios over 25,5, linia wysoka, ale tutaj bedą taje. Strata podania, oznacza przegranie seta, będą to mieli paniwie w głowie, a serwują swietnie.
Poza tym spora szansa na 3 sety.
Odnośnie Novaka jeszcze, to co wczoraj zagrał to katastrofa, i to, że te 13 szans bp i 7 czy 8 DFow (chyba, z pamięci piszę) nie zamieniły się choćby w taja dla Austriaka, świadczy o nieudolności zaplecza. Gdyby dziś po drugiej stronie nie stał Berdych, to można by pomyśleć o secie, ale Berdych to loser i pewnie przegra w szatni.

Skoro podajesz typy, to dopisz kursy i bukmachera./Macko18
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Simon win
Fajna forma, warunki idealne pod Niego, a Goffin tak jak pisałem wczoraj, najbardziej nieprzydatny zawodnik TOP15, od czasu Monaco. On nawet pojedynczych spotkań nie wygrywa, a co tu w ogole mówić o dodatnim h2h z kimś topu.
Novak 0:3, Fed 0:4, Murek 0:3, Ferru 0:2, Wawrinka 1:3, Simon 0:1. Jednym słowem PRZEREKLAMOWANY. Kończącego uderzenia nie ma, a z Simonem nie można liczyć na błędy.
Bet prosty jak budowa cepa, a kurs zacny.

Raonic- Kyrgios over 25,5, linia wysoka, ale tutaj bedą taje. Strata podania, oznacza przegranie seta, będą to mieli paniwie w głowie, a serwują swietnie.
Poza tym spora szansa na 3 sety.

Odnośnie Novaka jeszcze, to co wczoraj zagrał to katastrofa, i to, że te 13 szans bp i 7 czy 8 DFow (chyba, z pamięci piszę) nie zamieniły się choćby w taja dla Austriaka, świadczy o nieudolności zaplecza. Gdyby dziś po drugiej stronie nie stał Berdych, to można by pomyśleć o secie, ale Berdych to loser i pewnie przegra w szatni.

Skoro podajesz typy, to dopisz kursy i bukmachera./Macko18
Rykłem gromko ????

Rozumiem że taki m.in Berdych to również nieprzydatny i przereklamowany zawodnik bo ma 2-22 z Djoko 4-19 z Nadalem i 6-16 z Federem? ???? Goffin rozniesie Simona, jest od niego lepszym zawodnikiem i technicznie i mentalnie. Dziękuję i do widzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
H 902

hank

Użytkownik
Rykłem gromko ????

Rozumiem że taki m.in Berdych to również nieprzydatny i przereklamowany zawodnik bo ma 2-22 z Djoko 4-19 z Nadalem i 6-16 z Federem? ???? Goffin rozniesie Simona, jest od niego lepszym zawodnikiem i technicznie i mentalnie. Dziękuję i do widzenia ????
To pewnie ta mentalność zwycięzcy , nie pozwala mu domknąć choćby pojedynczych spotkań, z rywalami bardziej wymagajacymi, niż Vasek Pospisil. Gość nawet na Edmunda, w DC wyszedł zagotowany.
Maćko, jak trzeba to proszę, ale to są tak popularne rynki, ze każdy znajdzie je u swojego bukmachera.
Simon 2,1 Pinek
Over 25,5 u Raona z Kyrgiosem 1,75 Totolotek
I ten Berdych +1,5 3,06 Pinek.

Co do Berdycha, gość ma czym grać, a nie korzysta, co mnie obchodzi że klepie frajerów, jak przychodzi mecz z czołówką i sam jak ten frajer wygląda.

Berdych jeszcze ok, ale wynoszenie pod niebiosa Goffina jest śmieszne. Jednowymiarowy zawodnik, z nudną grą.
 
P 0

pseudoekspert

Użytkownik
Też myślę ze Goffin dzisiaj zje Simona na pewno ma lepsza i chłodniejsza głowę od niego oraz technikę według mnie, Simon mentalnie jest jeszcze dzieckiem.
 
A 74

adrian55

Użytkownik
Pisanie o Goffinie, że jest mocny mentalnie i wytrzymały psychicznie to spore nadużycie i pisanie pod typ. Jak idzie to owszem wtedy twardo gra swoje, ale jak zaczyna nie iść to zdarzało się wielokrotnie, że dosłownie łzy mu leciały i płakał w trakcie meczy, więc nie przesadzajmy.
Simon dużo mocniejszy psychicznie. Umiejętności podobne. Siłowej gry mniej, a więcej wymian się możemy spodziewać. Raczej dużo wymian będzie długich z obu stron, ale mecz ciężki do typowania 1/2. Każdy ma swoje zdanie, ale prawda jest taka, że kto by nie wygrał to żadnej niespodzianki nie będzie i trochę wróżenie z fusów. Ja osobiście 60/40 szanse w stronę Simona
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
cristeros 17

cristeros

Użytkownik
Nishikori - Monfils 2 +1,5 seta @ 1,71 Pinnacle
Faworytem jest oczywiście Japończyk, ale Gaela stać na ugranie przynajmniej seta. Spotkali się już 2 lata temu na trawie i wtedy było 2:1 dla Keia.
Japończyk ma w mojej opinii mocno przeciętny serwis i jeśli Monfils zagra odważnie na returnie i będzie skracał wymiany może spokojnie przełamać Japończyka i wygrać seta.

Raonic - Kyrgios 1 @ 1,66 @ Pinnacle
Tutaj sprawa jest prosta: spotykają się zawodnicy o podobnym potencjale i atutach. Jednak to Kanadyjczyk osiąga w tym roku lepsze wyniki i jest bardziej opanowany na korcie, co powinno przechylić szalę zwycięstwa na jego korzyść. W dotychczasowych potyczkach 2:1 dla Raonica (nie liczę towarzyskiego).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
deepred 735,9K

deepred

Moderator
Członek Załogi
A dla mnie zarówno Goffin i Simon to dwa przeciętniaki, które spokojnie wygrywają z leszczami pokroju Dżej Dżeja, a jak przychodzi do gry z kimś z TOP10 to wygrywają 5 gemów w meczu. Mecz typowy no bet.
@Applause
Według mnie Berdych właśnie jest przereklamowany i nieprzydatny. Gdyby gość miał mniej problemów z garem to może coś by i ugrał, a prawda jest taka, że naprzeciw niego może wyjść 25% Djokovicia, a Berdycha nie ma w meczu. Owszem, zdarzają się pojedyncze mecze, gdzie Tomeczek coś tam gra, ale zdarzają się też takie, w którym Djokovic musi mu oddać swoje podanie, żeby nie pogonić go rowerkiem (chyba to był Pekin 2014?). Jeżeli Djokovic zagra tak jak z Thiemem przy swoim podaniu, to może być mecz do oglądania, w przeciwnym wypadku jednostronny mecz mi się widzi.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Goffin rozniesie Simona, jest od niego lepszym zawodnikiem i technicznie i mentalnie.
Do teraz przecieram oczy. Wierzę, że to jest tylko prowokacja, która byłaby zresztą udana?
Też myślę ze Goffin dzisiaj zje Simona na pewno ma lepsza i chłodniejsza głowę od niego oraz technikę według mnie, Simon mentalnie jest jeszcze dzieckiem.
Tutaj nick jest adekwatny do napisanego posta, bądź też jest niezłą prowokacją.
Panowie, Wyście się wściekli dzisiaj, czy jak?
Według mnie Berdych właśnie jest przereklamowany i nieprzydatny. Gdyby gość miał mniej problemów z garem to może coś by i ugrał
Zgoda. Docenić jednak trzeba to, że przez tyle lat utrzymywał stały poziom o krok za czołówką, co absolutnie nie jest łatwe. Rok w rok tour w pewnych kwestiach się zmienia, także zasługuje na uznanie. Do meczów z Novakiem nie przechodzę, bo jak napisałem wcześniej - zgadzam się.
Oczekiwałem, że Francuz będzie faworytem, dlatego takowy kurs biorę bardzo mocno.
Gilles Simon @2,12 Pinnacle ⛔ 6/3 2/6 1/6
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Goffin vs Simon
Goffin |1,83| bet3.65 ✅✅

Goffin 2:0 |3,05| bet3.65 ⛔
Jak czytam tutaj, niektóre wypowiedzi to aż się prosi aby krzyknąć &quot;Bożeee, widzisz i nie grzmisz&quot;, ale mniejsza z tym, każdy ma prawo głosu. Ja idę w stronę Belga i się nawet nie zastanawiam bo kurs na niego jak najbardziej mnie zadowala i nie zgadzam się z opiniami, że jest to typowy no-bet. Zacznę od Francuza, który po prostu jest bez formy, i jak dziś zagra taką patologię jaką grał do tej pory to nie będzie co po nim zbierać. Padło gdzieś hasło, że wygrał z Cilicem, ale co z tego? Bo nie rozumiem. W tym sezonie gra kompletne dno, oczywiście nie sugerujmy się wygranymi z zawodnikami o klasę niższymi. Można powiedzieć, że w Australin Open odpadł w 1/8 po urwaniu 2 setów Djokowi, ale dobrze wiemy jak to spotkanie wyglądało, cała masa niewymuszonych błędów Serba i to chyba jedyny przebłysk Francuza w tym roku. Przed porażką z Serbem owszem pokonał trzech, no ale rozchodzi się o to jakich trzech, mianowicie 1:3 z Pospisilem, 2:3 z Donskoy czy 3:0 z Delbonisem. W Marsylii porażka w pierwszej rundzie z Brownem 2:0. W Rotterdamie pokonał Hasse, co nie jest wielkim wyczynem i porażka w drugiej rundzie z młodziakiem Zverevem. Na Indian Wells znów Zeverev i znów porażka, to na pewno o czymś świadczy a nie oszukujmy się, ale w tym momencie i w tej formie w jakiej jest Goffin to młodego Niemca by poskładał i to zrobi dziś z Francuzem. W Maiami, zaczął od wygranej z Monaco co było obowiązkiem, wygrał z Cilicem 2:1 w spotkaniu które spokojnie mogło pójść w drugą stronę, ale nie mówię że wygrał nie zasłużenie. Francuz nie potrafi grać z rywalami równymi sobie a często to nawet gorszymi, Goffin go poskłada bez dwóch zdań. Co do Belga to już o nim pisałem co do meczu z Troickim. Na prawdę polecam grę w stronę Belga bo on znów da zarobić! Co do typów na Simona to na prawdę nie rozumiem...ludzie chyba nie oglądają jego gry w tym sezonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Novak Djokovic - Tomas Berdych
Under 20.5 gemów, Pinnacle Sports 1.92

6:3, 6:3 ✅

Tak właśnie miało być ????

Faworyt ponownie jest tylko jeden czyli lider światowego rankingu Novak Djokovic. W bezpośrednich pojedynkach jest 22:2 dla Serba, w większości meczów Czech był mieszany z błotem. Raz na przysłowiowy rok Tomasz coś powalczył. Nie wiem w sumie jak można to tłumaczyć...dniem konia czy gorszą dyspozycją dnia Novaka.

Dżoker w tym roku wygrał 25 spotkania i tylko raz przegrał, przegrał tylko raz ze względu na problem oka w meczu z Lopezem. Serb w tym roku przegrał tylko 7 setów gdzie wygrał 59 i tutaj można byłoby analizę skończyć :].

Jak prezentuje się Berdych pod tym względem? Wygrał 16 meczów czyli też dobry wynik ale przegrał 6. Jeśli chodzi o sety to przegrał ich 20, a wygrał 37. Czyli procent zwycięstw do porażek u tych Panów również kolosalnie się różnią. Co godnego osiągnął Czech w tym roku? Ćwierćfinał Australian Open i tylko to można wymienić ponieważ reszta półfinałów czy ćwierćfinałów było mało imponujących (np. pokonanie dwóch mało wymagających rywali).

Djoker natomiast: wygrana Doha, Australian Open i Indian Wells. Dodatkowo Novak wygrywał tutaj 5 razy (ostatnio 2015 i 2014) rok a Tomaszek tutaj raz doszedł do finału. Różnica jest pod każdym względem! Kto może pokonać Djoka na chwilę obecną moim zadaniem? Federer jeśli kort jest szybki i mecz jest do dwóch setów, Nishikori o ile jest zdrowy i Isner w tajach o ile siedzj mu serwis. Inni to mogą mu buty czyścić i jedynie sety urwać jakimś cudem.

Berdych w tym meczu kolejny raz jest skreślony na start bo on przegrywa mecze z najlepszymi w szatni tak jak kiedyś Nadal wygrywał je. Berdych jeśli chodzi o wyszkolenie techniczne to kompletny tenisista od kilku dobrych lat i nie można mu zabrać tego, że ciągle trzyma poziom w TOP 10. Jego największą wadą której nigdy nie wyleczy jest jego zryta bania. Gość który dawno powinien mieć kilka a na pewno jeden tytuł wielkiego szlema na koncie ale niestety psychika mu na to nie pozwala.

Oczywiście, że Serb to też człowiek i ma gorsze mecze, patrz mecz w tym roku z Simonem, Kazachem czy młodym Jankesem. Ale trafić na gorszy dzień Nole to jak wygrać w zdrapce lotto więcej niż 10 zł. Po pierwsze musi Czechowi siedzieć serwis, a w ostatnich meczach to Djoko czytał jego serwis jak z otwartej księgi. Dostawał dwie piłki pod nogi, robiło się 0:30 dochodziła panika i Tomaszek leciał. Moim zdaniem to będzie kolejny odgrzewany kotlet i Tomcio poleci szybciutko. Pisane z tel więc przepraszam.za błędy.

Acha..jak ktoś chce stawiać na Berdycha to niech lepiej za tą kwotę porządnie się naj**ie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
To pewnie ta mentalność zwycięzcy , nie pozwala mu domknąć choćby pojedynczych spotkań, z rywalami bardziej wymagajacymi, niż Vasek Pospisil. Gość nawet na Edmunda, w DC wyszedł zagotowany.
Maćko, jak trzeba to proszę, ale to są tak popularne rynki, ze każdy znajdzie je u swojego bukmachera.
Simon 2,1 Pinek
Over 25,5 u Raona z Kyrgiosem 1,75 Totolotek
I ten Berdych +1,5 3,06 Pinek.

Co do Berdycha, gość ma czym grać, a nie korzysta, co mnie obchodzi że klepie frajerów, jak przychodzi mecz z czołówką i sam jak ten frajer wygląda.

Berdych jeszcze ok, ale wynoszenie pod niebiosa Goffina jest śmieszne. Jednowymiarowy zawodnik, z nudną grą.
Nie lubie Belga.. Ale ostatnio gra naprawde dobrze, trzyma serwis, swietnie na Backhandzie, gra po prostu co zauwazylem ostatnio mocniej.. Moze jest to spowodowane silownia, ostatnio nawet zarys drabinki na jego brzuchu ujrzalem.. a ci co szlifuja miesnie, kazde nawet te na brzuchu sa pozniej wytrzymalsi, silniejsi.. Tak czy owak gra Goffin mocniej od Indian Wells i narazie bardzo rowna forma.. A Simon??? Ogral Pouilla, ktory zagral gowienko a wczesniej nic.. zero formy i nadal wg mnie jej nie ma i dzis Goffin go zajedzie wg mnie i gra i kondycja.. Szanuje inteligentna gre francuza i to, ze pokonal Cilica ale wg mnie dzis ma najtrudniejszego rywala przed soba i na pewno bedzie to niezly mecz, lecz sklaniam sie ku Goffinowi z racji formy i rownej gry ostatnimi czasy..


29.03.16 MIA Zeballos H. (Arg) Goffin D. (Bel) 0 : 2 ✅
27.03.16 MIA Troicki V. (Srb) Goffin D. (Bel) 0 : 2 ✅
25.03.16 MIA Granollers-Pujol M. (Esp) Goffin D. (Bel) 0 : 2 ✅
19.03.16 IND Goffin D. (Bel) Raonic M. (Can) 1 : 2 ⛔
17.03.16 IND Cilic M. (Cro) Goffin D. (Bel) 0 : 2 ✅
16.03.16 IND Goffin D. (Bel) Wawrinka S. (Sui) 2 : 1 ✅
14.03.16 IND Goffin D. (Bel) Pella G. (Arg) 2 : 1 ✅
13.03.16 IND Goffin D. (Bel) Tiafoe F. (Usa) 2 : 1 ✅
06.03.16 DAV Goffin D. (Bel) Cilic M. (Cro) 3 : 1 ✅
04.03.16 DAV Goffin D. (Bel) Coric B. (Cro) 3 : 2 ✅
19.02.16 MAR Goffin D. (Bel) Berdych T. (Cze) 0 : 2 ⛔
17.02.16 MAR Goffin D. (Bel) Zverev M. (Ger) 1 : 0 ✅
15.02.16 MAR Goffin D. (Bel) Chung H. (Kor) 2 : 0 ✅
09.02.16 ROT Goffin D. (Bel) Baghdatis M. (Cyp) 1 : 2 ⛔
24.01.16 AUS Federer R. (Sui) Goffin D. (Bel) 3 : 0 ⛔⛔⛔

A tu Simon:

29.03.16 MIA Simon G. (Fra) Pouille L. (Fra) 2 : 0 ✅
27.03.16 MIA Cilic M. (Cro) Simon G. (Fra) 1 : 2 ✅
25.03.16 MIA Monaco J. (Arg) Simon G. (Fra) 0 : 2 ✅
15.03.16 IND Zverev A. (Ger) Simon G. (Fra) 2 : 0 ⛔
13.03.16 IND Pospisil V. (Can) Simon G. (Fra) 1 : 2 ✅
04.03.16 DAV Simon G. (Fra) Pospisil V. (Can) 3 : 0 ✅
16.02.16 MAR Simon G. (Fra) Gabashvili T. (Rus) 1 : 2 ⛔
11.02.16 ROT Zverev A. (Ger) Simon G. (Fra) 2 : 1 ⛔
10.02.16 ROT Haase R. (Ned) Simon G. (Fra) 0 : 2 ✅
04.02.16 MON Simon G. (Fra) Brown D. (Ger) 0 : 2 ⛔
24.01.16 AUS Djokovic N. (Srb) Simon G. (Fra) 3 : 2 ⛔
22.01.16 AUS Delbonis F. (Arg) Simon G. (Fra) 0 : 3 ✅
20.01.16 AUS Donskoy E. (Rus) Simon G. (Fra) 2 : 3 ✅
18.01.16 AUS Pospisil V. (Can) Simon G. (Fra) 1 : 3 ✅
15.01.16 KOO Simon G. (Fra) Carreno-Busta P. (Esp) 1 : 2 ⛔
Pokaż więcej meczów

Simon lat 31, GOffin 25... Goffin moze jeszcze sie rozwijac, Simon etap rozwiniecia juz zakonczyl.. Jak wygra Gilles zaskoczy mnie mega pozytywnie no ale nie chce mi sie wierzyc w to, ze ogra Belga, ktory w Ameryce naprawde gra dobry tenis..
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Na dziś do grania tak jak kolega wyżej napisał (kurs również wyżej, @1,92) under gemów u Djokovicia. Wczoraj Thiem postawił trudne warunki, a i tak nie podołał, bo w kluczowych momentach Djoko pokazywał, dlaczego jest numerem jeden. Czech po bardzo mizernym początku sezonu wraca do swojej lepszej dyspozycji, ale on przecież nawet w optymalnej formie zbiera bęcki od Novaka, więc z czym do ludzi. Widziałem jego mecz z Gasquetem i jestem przekonany, że jeśli tylko Serb nie postanowi się tu pobawić, to szybko zakończy ten mecz.
Widzę, że co do meczu Goffin - Simon ile osób, tyle opinii. Sam skłaniałbym się chyba ku Francuzowi, choć przyznaję się bez bicia, że widziałem tylko fragment jego meczu z Ciliciem. Belga widziałem częściej i jak zwykle solidny do bólu. Nie wiem, nie przepadam za jego grą, wydaje mi się, że Simon złapał optymalną formę, nawierzchnia na pewno bardzo mu odpowiada i stawiałbym go w roli lekkiego faworyta, więc kurs jest dość zachęcający.
 
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Nishikori-Monfils 1 @1.44 b365

Monfils gra z pewnoscia bardzo dobrze, byl w jego cwiartce Murray i Dimitrov, bylo sporo walki i ostal sie z tego wlasnie Monfils. Wciaz jednak wydaje mi si to zbyt malo, zeby wygrac z Japonczykiem. Nishikori w Miami gra swietnie to raz, a dwa tona razie wygrywa wszystko pewnie, ale po prostu musi. W wymianach z glebi kortu Nishikori po prostu bije na glowa prawie wszystkich tenisistow i technicznie to jest chyba zaraz za Djokovicem. Widzialem mecz Nsihikoriego z Dolgopolovem i tak regularny jaki byl Kei to masakra. Z Bautsita niby podoby match-up obydwu zawodnikow, ale Nishikori po prostu szybciej bije ta pileczke w wymianach niz Hiszpan i Bautista jak widac nie mial startu do Azjaty. Mimo bardzo dobrej formy Monfilsa to faworytem na pewno pozostaje wciaz Japonczyk. Cos mam wrazenie, ze Michale Chang liczy bardzo na final swojego podopiecznego w Miami.

Niesamowity mecz ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
H 902

hank

Użytkownik
Simon lat 31, GOffin 25... Goffin moze jeszcze sie rozwijac, Simon etap rozwiniecia juz zakonczyl.. Jak wygra Gilles zaskoczy mnie mega pozytywnie no ale nie chce mi sie wierzyc w to, ze ogra Belga, ktory w Ameryce naprawde gra dobry tenis..
Powtórzę, bo może nie załapałeś.
Novak 0:3
Fed 0:4
Murek 0:3
Stan 1:3
Ferrer 0:2
Simon 0:1
Nishikori 0:3
Isner 0:1
Raonic 0:1
Berdych 0:2
Cilic 2:0
Tsonga 2:3
Bautista 0:3
Z Nadalem i Rychem nie grał.
5 zwycięstw na 33 mecze, 25 letni, podobno poważny zawodnik. A dziś będzie 5/34, ten bilans to kpina. Ponabijał punkty w kurnikach i tyle, na WSach nie wyszedł poza 4 runde.

Erolyzer, już nawet nie chodzi o dzisiejszy mecz, wrzuciłem to bo umiejętności Belga są tutaj zdecydowanie przeceniane przez niektórych.
Nikt tutaj nie pisał że Simon to nie wiadomo jaki gracz.
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Powtórzę, bo może nie załapałeś.
Novak 0:3
Fed 0:4
Murek 0:3
Stan 1:3
Ferrer 0:2
Simon 0:1
Nishikori 0:3
Isner 0:1
Raonic 0:1
Berdych 0:2
Cilic 2:0
Tsonga 2:3
Bautista 0:3

Z Nadalem i Rychem nie grał.
5 zwycięstw na 33 mecze, 25 letni, podobno poważny zawodnik. A dziś będzie 5/34, ten bilans to kpina. Ponabijał punkty w kurnikach i tyle, na WSach nie wyszedł poza 4 runde.
To może czas się przełamać? nie róbmy z Simona herosa bo nim nie jest, nie jest już tak regularny jak choćby 2 sezony temu i kursy są wystawione adekwatnie choć dla mnie osobiście Goffin jest lekkim faworytem i będę stawiał tutaj na jego wygraną, a kto wygra to się przekonamy po meczu, bo jak lubię Simona to on mnie nie przekonuję, pokonał co by nie mówić w słabej dyspozycji Cillica, który przegrał mecz sam ze sobą, Poullie? nie oszukujmy się nie jest to jakiś dobry regularny grajek co pokazał wczoraj. jak dla mnie Belg wygra.

1,80 bet 365 na Belga

✅✅ pierwszy set przespał, później ładnie poleciał ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
+28.5g unibet @3.65
A mi sie wydaje, ze to bedzie mecz z cyklu WTA... czyli masa przelaman, 3 sety i tak dalej, a ze kurs na 3 sety slabiutki to gram over gemowy, nie widze tu wygranej ani jednego ani drugiego, wiec gram bardzo neutralnie po bardzo ciekawym kursie;)
 
dawidzbazin 62

dawidzbazin

Użytkownik
Djoko - Berdych
DW: 0:2
oddsring @16

Typ trochę szalony ale kurs warty gry. Berdych ostatio swietna forma Gasquet i Johnson zostali przez niego pogonieni choc to nie są anonimy w tenisowym swiatku. Djoko wiadomo też klasa, ale ostatnio miewa przestoje ktore zawodnicy pokroju Berdycha spokojnie wykorzystają. Djoko nie przyzwczajony do gonienia wyniku, szybkie przełamanie na początku i może pojsc lawina błędów z jego strony co bedzie skutkowac sensacją w nocy. Polecam wchodzic smialo w ten kurs bo jak dla mnie szanse 50:50
PS Goffin super meczyk, ciekawe co powiedzą teraz forumowi specy ????

Czy Ty człowieku jesteś poważny ? Berdych dobre mecze ? Szczególnie świetny mecz z Johnsonem jak męczył bułę w 3 setach. Problem Berdycha polega na tym, że bardzo często przegrywa mecz z Novakiem już w szatni. I na koniec Twoja ocena szans... 50:50 ? błagam Cię człowieku, ja tu widzę spokojnie i gładkie zwycięstwo Novaka.
Djoko to tez czlowiek, gdy cos mu nie wychodzi (zadko bo zadko ostatnio) to sie niezle denerwuje, Berdych to jak dla mnie czlowiek o stalowych nerwach i widac to glownie przy waznych pilkach. W dodatku w Miami strasznie duszno, parno, Novak nie lubi takich warunków, poci sie strasznie, jak mecz zacznie sie niespodziewanie wydluzac to roznie moze z nim byc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom