>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Miami, 23.03-03.04.2016

Status
Zamknięty.
Z 23

zaglebie23

Użytkownik
Djoko - Berdych
DW: 0:2
oddsring @16


Typ trochę szalony ale kurs warty gry. Berdych ostatio swietna forma Gasquet i Johnson zostali przez niego pogonieni choc to nie są anonimy w tenisowym swiatku. Djoko wiadomo też klasa, ale ostatnio miewa przestoje ktore zawodnicy pokroju Berdycha spokojnie wykorzystają. Djoko nie przyzwczajony do gonienia wyniku, szybkie przełamanie na początku i może pojsc lawina błędów z jego strony co bedzie skutkowac sensacją w nocy. Polecam wchodzic smialo w ten kurs bo jak dla mnie szanse 50:50

PS Goffin super meczyk, ciekawe co powiedzą teraz forumowi specy ????
Czy Ty człowieku jesteś poważny ? Berdych dobre mecze ? Szczególnie świetny mecz z Johnsonem jak męczył bułę w 3 setach. Problem Berdycha polega na tym, że bardzo często przegrywa mecz z Novakiem już w szatni. I na koniec Twoja ocena szans... 50:50 ? błagam Cię człowieku, ja tu widzę spokojnie i gładkie zwycięstwo Novaka.
 
visniovy 19

visniovy

Użytkownik
Djoko - Berdych
DW: 0:2
oddsring @16


Typ trochę szalony ale kurs warty gry. Berdych ostatio swietna forma Gasquet i Johnson zostali przez niego pogonieni choc to nie są anonimy w tenisowym swiatku. Djoko wiadomo też klasa, ale ostatnio miewa przestoje ktore zawodnicy pokroju Berdycha spokojnie wykorzystają. Djoko nie przyzwczajony do gonienia wyniku, szybkie przełamanie na początku i może pojsc lawina błędów z jego strony co bedzie skutkowac sensacją w nocy. Polecam wchodzic smialo w ten kurs bo jak dla mnie szanse 50:50

PS Goffin super meczyk, ciekawe co powiedzą teraz forumowi specy ????




Djoko to tez czlowiek, gdy cos mu nie wychodzi (zadko bo zadko ostatnio) to sie niezle denerwuje, Berdych to jak dla mnie czlowiek o stalowych nerwach i widac to glownie przy waznych pilkach. W dodatku w Miami strasznie duszno, parno, Novak nie lubi takich warunków, poci sie strasznie, jak mecz zacznie sie niespodziewanie wydluzac to roznie moze z nim byc.
To chyba typowy przykład nabijania postów albo podkładania kłód pod nogi tym, co nie wiedzą co to tenis. IMO 2:0 luźno dla Novaka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
No to mamy meczyk Djokovica z Berdychem....cos trzeba zagrac , meczyk o 3 , to moze nie usniemy , jak jest Lorek to ok.
Trzeba powiedziec , ze Djoko nie przekonuje , mam nieodparte wrazenie , ze ta jego gra to jest z 60 % mozliwosci....tak wiem odprawia od miesiaca roznej masci aktorow w dwoch setach....ale , nie bardzo mnie te suche wyniki przekonuja. Sa lepsze niz gra. Tutaj mial Edmunda , ktory juz byl zadowolony , ze mogl poprzebijac z mistrzem....potem nietomny Sousa , ktory bez spiny gonil Novaka w pierwszym secie , Serb mial klopoty dobiegac do ciosow Portugalczyka....potem wiadomo para uszla , ale to byl fatalny mecz Serba.
Wczoraj Thiem ktory mial 15 szans bp , ogolnie serwis Djokovica jest w zapasci , straszne meki z wygywaniem podania , df , nie wyglada to dobrze. W 10 gemach musial wprowadzac 102 ! razy pilke do gry....hmmm sporo.
A dzisiaj stanie naprzeciw gosciowi co potrafi grac.....i moce zapewnic wobec obiegowej opini o Czechu , ze nie przegra tego meczu w szatni....nie bedzie czul respektu dla Serba H2H 22-2...hm troche meczow juz pograli....i przewaznie nie byly to mecze do jednej bramki. Czech zapewne ogladal tu Novaka....i jesli nie teraz to kiedy? Tomas potrafi nawet z Serbem miec jedynke na poziomie 80 , pare asow w waznych pilkach , dwojke powinien miec ponad 40....tak bedzie Serb mial bp , ale Czech rowniez i oby nie wiecej. Trzeba w koncu zagrac dobrze w tych waznych pilkach. Mozna pograc w strone Czecha , moze set , moze tie.brek w meczu , moze....trzeba sobie wybrac.

Berdych +4.5 @2.23..........over 21.5 @ 2.23 marathonbet ⛔⛔ bez zmian
 
K 84

krzysq69

Użytkownik
ile razy przy okazji meczów Tomcia z Novakiem mozna pisać to samo... jak nie teraz to kiedy, Novak slabo (na ileś tam %, jakby musiał się wysilać na więcej ???? , a Tomaszek z meczu na mecz coraz lepiej, warunki sprzyjają Berdychowi itp. Djok gra obecnie dosyć ciężko, ale taka gra wystarcza żeby klepać każdego po 2:0. W trakcie meczu będzie to samo gadanie co zawsze i pojazd na Berdycha, jaka to ma słabą głowę:/ Szkoda mi Tomaszka, pomimo że za nim nie przepadam, to widać że na Novaka mobilizuję się bardzo.
Typuję wynik 2:1 dla Novaka @5 bet365,
ponieważ na tym turnieju nie przychodzi łatwo wygrywanie swoich gemów mistrzowi, trochę musi poprzebijać tych piłek zanim przeciwnik popełnia błąd, albo wyrobi sobie pozycję do ataku, liczę na dobry serwis Berdycha i gorszy Djoka (jak z Thiemem) co może dać Niemcowi pierwszy wygrany set od roku czasu ????
 
koloryt 93

koloryt

Użytkownik
, liczę na dobry serwis Berdycha i gorszy Djoka (jak z Thiemem) co może dać Niemcowi pierwszy wygrany set od roku czasu ????
Kto jest Niemcem? Bo chyba nie berdych
RAONIC 1.636 PINNACLE
To już jest lokata. Raonic w super formie i pewnie pokonuje wszystkich, kyrgios już nawet serwisu tak nie trzeba. Brać póki kursy nie spadna

Proszę dopisać do typu jakieś większe argumenty. Jedno zdanie to znacznie za mało./Macko18
 
uskok 90

uskok

Użytkownik
Nishikori 1.4
Raonic 1.57
Bet365
Kei to zbyt duża przeszkoda dla Monfilsa.japończyk pokazał różnice z Agutem, gdzie po prostu nie było co zbierać.monfils pewnie darmo nic nie odda ale nie pomoże nawet jego pajacowanie z rzucaniem się jak tygrys.po prostu przyszedł mecz dla monfilsa w ktorym spotyka sie z lepszym i zawodnikiem który jest w formie i tak jak w IW zakończy przygodę z turniejem w ćwierćfinale( wtedy Raonic).Nishikori dłużej wytrzymuje wymiany, może przebijać i przebijać dokładając do tego coraz większe kąty i siłe uderzeń.do tego te korty są stworzone dla keia , tu na florydzie uczył sie tenisa i napewno nie spuchnie od upałów jak np nadal.monfils serwis, poświęcenie i bieganie ale to będzie za mało.
Raonic co tu dużo pisać, pod ręką Piatti &#39;ego zrobił chyba największy postęp od ,zeszłego roku z czołówki.na pierwszy rzut oka widać przede wszystkim spokój, opanowanie, nigdzie się nie spieszy, krok po kroku zdecydowanie do przodu.do tego atomowy serwis i pociągnięcie z forhendu.jeszcze w zeszłym roku napisałbym ze spotyka się dwóch graczy którzy ostrzelają się serwisem.dzis tez się będą bombardować ale Milos dorzuci do tego &quot;głowę&quot; i bardziej urozmaicony i konsekwentny tenis.kyrgios kogo ma ograć to ogra, a jak nie idzie to pewniej może iść w krecz tak jak ost z wawrinka.jest chaotyczny, jakby się gdzieś spieszył , z takimi rywalami jak raonic chwila nie skupienia będzie go dużo kosztowała.jeśli nie pójdą w same tbreaki gdzie każdy może wygrać kazdym(loteria) to nie widzę możliwości wygranej dla Nicka.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Kei Nishikori - Gael Monfils
2 handicap + 3.5 gemów
Pinnacle Sports 1.92

4:6, 6:3, 7:6 ✅
Było blisko ;)

Kolejny ciekawy mecz nam się szykuje na papierze. Bukmacherzy faworyzują tutaj Japończyk z 6 miejsca ATP. Kei pokonał w tym turnieju bez straty seta młodocianego Herberta, jeźdźca bez głowy Dolgopolova czy pusiaka Bautistę Aguta. Nishikori radzi sobie w tym turnieju bardzo dobrze. W bieżącym roku wygrał turniej w Memphis na hali, doszedł do ćwierćfinału Australian Open gdzie poległ 3:0 z Djokiem także nie musi się tego wstydzić. Czy ostatnio odpadł dość gładko i niespodziewanie z Nadalem, który jest pod formą kolejny miesiąc 6:4, 6:3.

Dodatkowo przegrywał z Tomicem, Querreyem a Ci tenisiści są jak najbardziej w zasięgu Japończyka. Jego bilans na hardzie to 13 wygranych i 4 porażki i tak naprawdę poza Tsongą czy Isnerem nie pokonał on nikogo naprawdę groźnego z czołówki. Francuz natomiast na hardzie ma bilans 10/2 gdzie to dwukrotnie przegrywał z Raonicem. Dodatkowo zaliczył finał w Rotterdamie na hali. Co mogło nie pokoić to porażka w Montpellier na dzień dobry z Vaseliną. Gael pokonał w pierwszej rundzie Ito 2:0 i później Ceuvasa w takim samym stosunku. Jedynie w trzeciej rundzie pokonał w trzech setach Dimitrova, pogromcę Murraya.

Panowie grali ze sobą tylko raz gdzie lepszym okazał się samuraj 6:1, 3:6, 6:3, grali ze sobą w 2014 roku na kortach trawiastych. Nishikori jak to Nishikori, czyli uboga wersja Djokovica, który też potrafi pokonać już każdego tenisistę. Pisałem o nim już podczas pierwszej rundy

&quot;Faworytem w tym meczu jest ewidentnie Japończyk, który ma w sobie ogromny potencjał, potrafi wygrać z każdym tenisistą. Azjata nie ma żadnych braków, jeśli chodzi o wyszkolenie techniczne. Przyczepić się można jedynie do słabszego serwisu, ale to chyba nigdy się nie zmieni. Jego bekhend jest fenomenalny, miota piłki po crossie jak szatan. Forhend równie doskonały, przyzwyczajony jest do długich wymian, w jednym momencie potrafi przejąć inicjatywę albo skontrować wygrywając punkt bezpośrednio.&quot;

Monfils również mega uniwersalny tenisista, który moim zdaniem zasługuje na tytuł wielkiego szlema, ale niestety trafił na czasy gdzie panuje/ panował Nadal, Djoko, Federer. Monfils jest bardzo szybki i zwinny, znany od dawna z bardzo widowiskowych zagrań gdzie często przez to gubił gemy, sety czy też mecze. Teraz również gra często w taki sposób, ale ustabilizował się w porównaniu do kiedyś. Świruje pawiana na korcie, ale już znacznie mniej i raczej robi show jak jest w bardziej komfortowej pozycji (np. prowadzi znacznie w meczu albo ma 80% szansę na skończenie punktu). Francuz może ten mecz wygrać o ile będzie siedział mu serwis i nie da się wciągnąć w grę Azjaty. Powinien zagrać z Keiem na zasadzie szybkiej gry i szybkich strzałów Moim zdaniem ten mecz będzie bardzo wyrównany, moim zdaniem Gael może tutaj wygrać, lecz stawiam, że pokryje powyższy handicap ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Wydaje mi się, że dzień w którym Berdych zakończy karierę, będzie jednym z najsmutniejszych w karierze Djokovica. Przez te lata w tourze było sporo match-upów na wysokim poziomie, w których jedni zawodnicy mieli patent na drugich, ale nic nie przebija czeskiej ameby w spotkaniach z Serbem.

Nick Kyrgios
@2,50 Pinnacle ✅ 6/4 7/6
Ryzyko dot. odpałów kangura mamy wpisane w kurs. Dostał publiczną burę od Tomica, że nie zagrał w DC, potem odpadł z Ramosem w IW i teraz wydaje się, iż nie ma już śladu po jego problemach. W ćwierćfinale Mastersa powinien zachować większą koncentracje, aniżeli w poprzednich rundach, gdzie chociażby tracił podanie na sucho ze Smyczkiem. Jutrzejszej nocy jest możliwe close game, prawdopodobnie sprawa meczu rozstrzygnie się w małych punktach, także zaufam temu pozytywnemu wariatowi. Dodatkowo, myślę, że Raonic nie będzie miał takiej swobody gry w ofensywie jak z poprzednimi rywalami. Nick jest szybki, piekielnie silny a sam forehand ma równie zabójczy co Kanadyjczyk.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
K 84

krzysq69

Użytkownik
Kyrgios +1,5seta @1.55 Pinnacle
jeszcze niedawno, przy okazji turniejów w Marsylii i Dubaju, wielu tu pisało, że Kyrgios jest w takiej formie, że nikt nie jest w stanie go zatrzymać, teraz patrze, a lokatą jest Raonic po 1.63 ???? 1.55 na seta Nicka, 1.63 na win Rao, gdzie obaj nie stracili seta w turnieju i gdzie każdy ma podobne atuty serwis i fh, przy czym Nick według mnie troche lepiej porusza się po korcie. Jak dla mnie kursy powinny być 1.9 - 1.9 i wtedy gra na Rao miałaby sens, tak to tylko over, bądź coś w kierunku kangura.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
nole90 360

nole90

Użytkownik
Nishikori - Monfils 2 @3.25 Bet365
2:1

⛔

.tyle Jak dla mnie mecz wyrownany , z tym ze ja ide ku stronie Francuza , osobiscie mu kibicuje , dzisiaj takze postawie na niego to przyjemnosc w ogladaniu bedzie wieksza . Francuz wielokrotnie pokazal ze ma ogromny potencjal , ktory czesto przyslania pajacowanie , takze jak nie idzie to nie idzie , ale nie nalezy go skreslac . Przejrzalem statystyki i tutaj glownie na tym bede opieral swoj typ . Pierwsza Japonczyk tracil swoje podanie w meczach z kazdym z wczesniejszych spotkan , tyle ze tutaj mamy na prawde dobrego serwismena jakim jest Gael , tutaj jest pierwsze podparcie na moj typ , mianowicie , jesli straci podanie to ciezko bedzie odlamac . Drugi argument Gael odebral niedawno podanie Raoniciowi , co jest na prawde duzym wyzwaniem , piec razy polamal Dimitrowa , tez ciekawy serwis , przy czym sam tez dal sie zlamac . Prawie dwa lata temu obaj tenisisci spotkali sie w Halle , gdzie po zacietym meczu wygral Japonczyk . Tutaj mysle ze Monfils bedzie gora , sam Djokovic przyznal ze jest jedynym tenisista , na ktorego mecz kupilby bilet , tak wiec pora to udowodnic .
 
S 13

sheltie3706

Użytkownik
Oj Chłopie jaka lokata?! Kogo tagiego Raonic tutaj roztrzaskał ze piszesz tutaj o o super formie i lokacie? Rok 2015 i H2H 2:0 dla Kyrgiosa, ostatni mecz z Kuznetsovem pokazał co potrafi Nick bo przeciwnik był w życiowej formie.

Podjarałeś się chyba ostatnim meczem Raonica... co prawda nie został w tym turnieju jeszcze złamany ale Nick jest zdolny do ogrywania każdego jeśli będzie miał chłodną głowe.

Owszem Raonic jest faworytem nieznacznym ale nie pisz ludziom o lokacie -.-
Po 1 grali tylko raz na Wimbledonie chyba IPTL nie bierzesz pod uwagę ?
Po 2 Raonica męczyły kontuzje w tamtym sezonie
Po 3 Trawa to ulubiona nawierzchnia Nicka
po 4 Oglądałem całe spotkanie ich na Wimbledonie i twierdzę żeby nie te kontuzje to Raonic by go spokojnie ograł, na Wimbledonie nie był sobą
po 5 Raonic znacznie lepsza głowa

Kyrgios jak będzie miał dzień i dociągnie do Tibreków serwisem i tam wpadną mu jakieś niezwykłe returny to może wygrać. Nie sądzę żeby przełamał chociaż raz Raonica a w Tibrekach Milos jest niesamowity.


Raonic -1.5 gema 1.77 Unibet

Dlaczego taki typ ? Bo różnie w Tibreku którymś może być i Kyrgios może coś strzelić w linie, a na 3 sety z jego głową na pewno się raz połamie dlatego wydaje mi się to najrozsądniejszy typ na to spotkanie
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Raonić - Kyrgios 1 po 1,63 betgun 4/10 -4
jak na moje Milos tu jest faworytem. Obaj potężny serwis, ale kanadyjsczyk serwuje niezwykle równo i skutecznie, Kyrgios miewa swoje fochy i nie jest tak pewny. Jeszcze rok czy dwa lata temu Raonić był drewnem z serwisem i forheandem, ale dziś pod okiem Piattiego i Moi stał się zawodnikiem potrafiącym sporo w wymianach i grającym bardzo inteligentnie. Kyrgios owszem ma ogromny potencjał ale ma nasrane w banii i jest bardzo nierówny, nieobliczalny. I tutaj upatruje wygranej Milosa, w jego stabilności, pewności i solidności plus ogromny postęp jaki uczynił ostatnio. W tym roku przegrywał tylko z Djokiem, Murkiem . Kyrgios wystarczy, ze zawali gem serwisowy czy zacznie świrować po swojemu na korcie i po nim, rywal go rozstrzela. Cham zawsze będzie chamem i Kyrgios przez to swoje buractwo wiele traci i będzie tracił.....
 
kadrowicz 35K

kadrowicz

Użytkownik
Kyrgios N. – Nishikori K.
Nishikori K. win 2:0 2,60 betathome ✅ (6:3, 7:5)

Japoniec to wygra.! (czysty win ok. 1,70). Myślę, że rozjedzie Nicka w dwóch setach i tak stawiam. Przez chwile zastanawiałem się tylko czy Australijczyk może ugrać chociażby seta.? Nie ugra! Nishikori jest o niebo lepszy technicznie, żadnych niepotrzebnych ruchów podczas uderzeń, stabilnie i pewnie. Natomiast Australijczyk technicznie jakiś rozchwiany, szarpie odbiciem, ułożenie ciała przy wymianach jak mu wyjdzie, z precyzją podobnie, to nie jest poziom na finał Miami. Kei pewnością i doświadczeniem zdewastuje Kyrgiosa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
seba6 533

seba6

Użytkownik
Kyrgios N. – Nishikori K.
Nishikori K. win 2:0 2,60 betathome

Japoniec to wygra.! (czysty win ok. 1,70). Myślę, że rozjedzie Nicka w dwóch setach i tak stawiam. Przez chwile zastanawiałem się tylko czy Australijczyk może ugrać chociażby seta.? Nie ugra! Nishikori jest o niebo lepszy technicznie, żadnych niepotrzebnych ruchów podczas uderzeń, stabilnie i pewnie. Natomiast Australijczyk technicznie jakiś rozchwiany, szarpie odbiciem, ułożenie ciała przy wymianach jak mu wyjdzie, z precyzją podobnie, to nie jest poziom na finał Miami. Kei pewnością i doświadczeniem zdewastuje Kyrgiosa.
Z calym szacunkiem ale chyba nie ogladales wczorajszego meczu Keia z Monfilsem? Tylko Monfils wie czemu nie dobil krwawiacego samuraja w decydujacym secie. Pierwszy set Nishikoriego slaby , drugi na dobrym poziomie, w trzecim od polowy znow zaczal elegancko walic po autach raz za razem. Kyrgiosa nie ogladalem , ale po wyniku wydaje sie bardzo dobry mecz w jego wykonaniu.
Jak Kei bedzie znow tak gral nieregularnie to moze pomarzyc o zwyciestwie a co dopiero o 2:0.

Z mojej strony :
Kyrgios 2.00 bet365
 
nole90 360

nole90

Użytkownik
Nishikori - Kyrgios 2 @2.0 Bet365

Jak dla mnie nie oszukujac sie Kei&#39;a nie powinno tutaj byc , wylacznie zawdziecza to Monfilsowi , nie umniejszajac umiejetnosci Japonczykowi , gdyz w drugim secie widac bylo regularnosc , ale przy pilkach meczowych postawa Francuza wola o pomste do nieba , najpierw bardzo przestrzelony return , gdyz ryzykowal , pozniej zbyt asekuracyjna gra . Patrzac na Nicka robil swoje , dobrze trzyma serwis a i mial kilkukrotne szanse na przelamanie Raonicia , ktory co prawda mial problem z serwisem , ale nawet ten z tego meczu jest grozniejszy niz Nishikoriego . Ja widze ten mecz tak ze bardzo zmeczony Japonczyk nie bedzie w stanie przelamac tutaj Kyrgiosa , a sam bedzie musial bronic bp , ale czy mu sie to uda przy tak grajacym Nicku ?. Nie sadze , moim zdaniem czeka nas ciekawy final Djokovic - Kyrgios .
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Kyrgios-Nishikori 2 @1.8 b356
Kursy na pewno urosly, ale tym bardziej to jzu bardzo dobry kurs na Japonczyka. Nishikori z Monfilsem po prostu genialny mecz. Ile tam obronil tych meczowych Japonczyk ? 5 czy 6 pilek? Troche Monfilsa nei docenilem. Francuz gral swoj najlpeszy tenis od dawien dawna. O Nishikorim mozna duzo pisac. Wiadomo, ze on w Miami zawsze gral lepiej niz w Indian Wells. Wiadomo, ze on tenis cwiczyl na Florydzie, zreszta jezeli szkoli go Michael Chang to on po prostu musi byc w wymianach genialny, Japonczyk ma tam dom w Bradenton itd itd... Poza tym Nishikori to najlepszy technicznie zawodnik obok Djokovica chyba na ten moment. Po takim meczu jak wczoraj z Monfilsem. Nawet nie wiedzialem, ze Monfils potrafi az tak swietnie serwowac...Kyrgios wiadomo jak w tym sezonie wystrzelil to jest to najwiekszy boom tego sezonu zapewne. Serwis i sila robi roznice. Wydaje mi sie poza tym, ze Nishikori bardzo na tym meczu z Monfilsem zyska paradoksalnie. Takie mecze wlasnei zazwyczaj pomagaja i sa pozniej kluczem do sukcesu. W kazdym razie nic nie mozna Monfilsowi ujac, bo naprawde Francuz zagral genialnie i w sposob w jaki dawno nie zaprezentowal. Ostatnio Monfils gra chyba tak dobrze, gdy byl polfinalista French Open. Nishikori jednak jest zawodnikiem kompletnym, wygrywal tu z Federerem, Miami to jego miejsce i na pewno Nishikori jeszcze nie raz podejmnie tutaj probe wygrania turnieju, dlatego sadze, ze to on wygra na koncu ten mecz, a Bottini z Changiem mysle ze przygotowali Japonczyka na tyle dobrze, zeby osiagnal cel w postaci finalu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Kei Nishikori @1,83 Pinnacle ✅ 6/3 7/5
To bardzo ciekawy mecz. Kursy na kangura spadają i nie jest to nic dziwnego. Nick może regularnie karcić słabsze serwisy Azjaty i to nawet bez wchodzenia w kort, a przy okazji trzeba dodać, że on sam ma kapitalne podanie. Wchodzi w to jednak ryzyko, bo bardzo często ryzykuje 2nd. Może również przeobrażać pasywniejszą grę Japończyka na swoje okazje do ataku i piłki wygrywające, czego pewnie nie omieszka zrobić. Niemniej, patrząc w tym turnieju na Keia (vide mecz z Dolgopolovem, Bautistą), jak i patrząc na przebiegłego Changa w jego teamie, który wygrywał ten turniej w przeszłości, to czy on wyjdzie grać pod dyktando Australijczyka? Nie wydaje mi się. Stłamsił w poprzednich dniach Ukraińca, bo chciał uniknąć niekorzystnej możliwości oddania inicjatywy, także jest myślenie. Mecz z Monfilsem, przeniesiony z playstation na prawdziwe korty, powinien go tylko ponieść. Niebotyczny poziom, obronione 5MP, to wszystko robi wrażenie.
Przechodząc do Kyrgiosa, co by nie było, że chłopak ma same zalety. Przy całej sympatii do niego, jest on na ten moment taktycznym imbecylem. Złe ustawianie się, brak sytuacyjnego myślenia i częste spóźnienia do piłek nie są mu obce. Im mecz wchodzi w dalszą fazę, tym bardziej to widać. Nishikori jest jednym z najlepszych techników świata i dla mnie te aspekty gry jego, jak i rywala, połączą się na jego korzyść. Poza tym, fakt jest taki, że jak wczoraj kangur sypał bombami z 2nd, jego lekki, mocno pociągany backhand siał spustoszenie po drugiej stronie, tak dzisiaj może być zupełnie odwrotnie. Zamiast serwisu wygrywającego z drugiego podania, może być podwójny błąd. To samo tyczy się genialnego bh czy bomb forehandowych. Taki jest tenis, dzień po dniu są inne sytuacje i dobrze o tym wiemy. Wczoraj wybrałem Nicka i się nie zawiodłem, natomiast jutrzejszej nocy, w półfinale Mastersa na wolnej nawierzchni, w spotkaniu fantastycznej młodzieńczej fantazji z technicznym i taktycznym brylancikiem rodem z Shimane, stawiam na to drugie w osobie Japończyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Kyrgios N. – Nishikori K.
Nishikori K. win 2:0 2,60 betathome
Japoniec to wygra.! (czysty win ok. 1,70). Myślę, że rozjedzie Nicka w dwóch setach i tak stawiam. Przez chwile zastanawiałem się tylko czy Australijczyk może ugrać chociażby seta.? Nie ugra! Nishikori jest o niebo lepszy technicznie, żadnych niepotrzebnych ruchów podczas uderzeń, stabilnie i pewnie. Natomiast Australijczyk technicznie jakiś rozchwiany, szarpie odbiciem, ułożenie ciała przy wymianach jak mu wyjdzie, z precyzją podobnie, to nie jest poziom na finał Miami. Kei pewnością i doświadczeniem zdewastuje Kyrgiosa.
Powiem tak.. Japoniec pokonal Monfilsa, czego sie spodziewalem, natomiast Nick mnie zaskoczyl pokonujac Raonica.. Japoniec ma slaby leb.. Gral niedawno z Rafa i tez mial wygrac a dostal w ciryyy az milo.. Kyrgios mi zaimponowal wczoraj i juz jak mialbym rzucac hajs to w druga strone czyli na Kyrgiosa ..
Dorzuce, ze owszem sam chcialem pojsc dzis w strone Japonca, lecz 1. gral wczoraj 2.5h w pelnym sloncu.. 2. Kei w tym roku mial juz podobny przypadek.. Tj ogral Isnera po ponad 2godzinnej walce a dzien pozniej patologia z Rafa.. 3. Nie lubie u Kyrgiosa jego BH taki szarpany, no ale jednak mimo, iz Japoniec jest lepszym technicznie tenisista, wczorajszy ciezki mecz sprawi, ze na Bank bedzie odczuwal dzis zmeczenie.. Mecz 60/40 dla Kyrgiosa, biorac pod uwage wczorajsza walke..
Goffin dzis ladnie zagral i mozecie mowic, ze jest przecietniak i wgle ale zagral jak na Niego swietnie.. A nole jak to nole psychika nie do zajechania ????
Już tego, jak Kei zagrał z najlepszym Nadalem w Madrycie 2014, lub też jak rozgromił go w Montrealu 2015 to nie pamiętasz? Niektórzy to się uczepią tego, co dla nich wygodne. Aktualnie od długiego czasu w tourze mało kto utrzymuje stały poziom prócz Djokovica. Taka jest prawda. /Kuchcik
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Japoniec ma slaby leb..
Obejrzyj końcówkę wczorajszego meczu z Monfilsem. Z drugiej strony trudno się nie zgodzić, że Japoniec potrafi wejść w mecz beznadziejnie ciągnąć to do końca.
Coś na forum znowu się popieprzyło chyba?
Ten typ to nie prima aprilis! :wink:
???? Djokovic N. - Goffin D.
Poniżej 20 gemów ::: 1,78 ::: 1/3 Pinnacle Sports ⛔

H2H 3:0 z lat 2013-2015, rok temu w Cincinnati Djokovic nawet stracił seta z Belgiem, ale 2 lata wcześniej na tym samym turnieju Goffin wygrał zaledwie 2 gemy. Co prawda David jest ostatnio w świetnej formie, zaliczył już kolejny półfinał turnieju Masters 1000, ale no właśnie...
Na jego drodze do finału stanie Serb, światowy numer jeden, bezapelacyjny geniusz tenis. Ostatnio stracił set sensacyjnie z Bjorn Fratangelo w 2 rundzie Indian Wells, od tego czasu nawet Nadal mają setowe nie dał rady. Polecam obejrzeć sobie skrót meczu Djokovica z Thiemem. Młody Austriak miały z dobre 15 BP z czego tylko jeden wykorzystany. Zagrał bez kompleksów i nadal to było za mało na Novaka.
Goffin ma moim zdaniem taki problem, że jak źle wejdzie w meczu to idzie już nie po jego myśli do końca meczu. Do dziś mam jego mecz z Murrayem podczas 3 rundy turnieju w Paryżu z przed roku gdzie Belg wygrał zaledwie 1 gema. Goffin grał też w tym roku z Berdychem z Marsylii, wynik 6:3 6:4, z Federerem na Australian Open 6:2 6:1 6:4. Myślę, że z Djokovicem będzie podobnie i zamknie ten mecz szybko w dwóch pewnych setach.
Wynik: 7:6(5) 6:4
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Djoko vs Goffin
Djoko -5.5 |2,05| bet365⛔

Nie zarobić na meczu Djoko to grzech, że tak powiem. Wiadomo nie od dziś, że Serb jest nie osiągalny dla nikogo i to nie podlega żadnej dyskusji. Nie ma co o nim dużo pisać bo kto ogląda go to wie, że Belg nie będzie miał najmniejszych szans. Gra o finał więc na pewno nie ma mowy o jakiejś zabawie, która czasami się gdzieś wkrada. Grając na 50% spokojnie ograł by Belga i taka jest prawda. Goffin jest w formie i to na prawdę solidnej, ale wszyscy tylko nie Djoko i dawał bym mu spore szanse. Nie zdziwię się jeśli Belg nie ugra nawet 5 gemów w tym spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom