>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Monte Carlo 11.04-18.04.2010

Status
Zamknięty.
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Marin Cilic (CRO) - Igor Andreev (RUS)
Typ: Igor Andreev (RUS)
Kurs: 2.89
Buk: Bwin
Analiza:
Chorwat Marin Cilic jest w Monte Carlo rozstawiony z numerem 4 jednak nie daje mu wielkich szans jeśli chodzi o ten turniej ponieważ nie jest to zawodnik dobrze grający na clayu. W Monte Carlo grał do tej pory dwa razy i jego bilans nie jest rewelacyjny 1 zwycięstwo i 2 porażki. Zresztą Cilic na clayu raczej nie jest zawodnikiem który może zagrozić najlepszym co potwierdza w każdym swoim występnie na tej nawierzchni.
Igor Andreev natomiast jest to zawodnik nieprzewidywalny który równie dobrze może awansować do półfinału jak i przegrał łatwo 2-6, 2-6. Dzisiaj jednak liczę, że zaprezentuje się z dobrej strony. Jego atutem jest fakt, że rozegrał już jedno spotkanie na &quot;mączce&quot; w Monaco która jest dość specyficzna i trzeba się do niej przyzwyczaić. Andreev w kwalifikacjach pokonał Simone Bolelliego 6-3, 6-4 czyli zawodnika który potrafi grać na clayu.
Wspomniałem już o Ciliciu i jego &quot;osiągnięciach&quot; w Monte Carlo jeśli chodzi o Andreeva to ten grał tutaj już 6 razy często co prawda odpadał już w pierwszej rundzie (4 razy) ale notował tu też dobre wyniki jak ćwierćfinał w 2008 roku (porażka z Nikolay Davydenko) czy III runda w 2007 roku (porażka z Juan Carlos Ferrero).
Jeśli chodzi o bezpośrednie spotkania Cilicia z Andreevem to historia jest na korzyść Chorwata który wygrał 4 razy przy tylko 1 zwycięstwie Rosjanina. Jednak ta jedna wiktoria Andreeva jest bardzo ciekawe ponieważ miała miejsce w Gstaad w 2008 roku na Clayu - było to jedyne spotkaniu obu zawodników na tej nawierzchni.
O Marinie Ciliciu dużo mówi również forma z ostatnich turniejów co prawda rozgrywanych na hardzi ale można zobaczyć w jakiej jest dyspozycji. I tak w Indian Wells odpadł w I rundzie z Garcia-Lopez natomiast w Miami III rundzie pokonał go Verdasco. Można więc przypuszczać, że nie jest w najwyższej dyspozycji co może sprawić, że o niespodziankę i awans Igora Andreeva może być dzisiaj nieco łatwiej. Oczywiście Rosjanin też musi zagrać dobre zawody bo i on potrafi przejść obok meczu.
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
spotkanie: Tsonga-Almagro
typ DW 2-1
kurs 5
Sportingbet
ANALIZA:
przed nami spotkanie 2 rundy tenisowego turnieju panow rozgrywanego na kortach ceglanych w Monte Carlo. Naprzeciwko siebie stana- Francuz Jo Wilfried Tsonga zajmujacy obecnie 10 lokate w swiatowym rangingu oraz Hiszpan Nicolas Almagro okupujacy 34 lokate. Dla Hiszpana to juz drugie spotkanie w tym turnieju, W 1 rundzie pokonal nie bez problemow Simona Greula 2-1 w setach. Dla Francuza jest to pierwszy pojedynek w tym turnieju.Tsonga wystepowal ostatnio podczas turnieju w Miami gdzie dotarl do 1/4 finalu przegrywajac 2-0 w setach z Rafaelem Nadalem. obaj panowie grali ze soba koncem stycznia podczas wielkiego szlema w Melbourne. Gora wowczas Francuz po bardzo zacietym boju zwyciezyl Hiszpana 3-2. Dzis spodziewqam sie rownie zacietego pojedynku, i typuje zwyciestwo Jo Wilfried Tsongi 2-1
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Ljubicić - Llodra @ 1.70 ✅ 6/3 7/6
Porządny kurs na porządną osobę, rok temu najlepszy tenis jak dla mnie @ MC grali właśnie Ljubo, Wawrinka i oczywiście Nadal. Ogólnie Ivan jest typem który najbardziej lubi grać na Mastersach, a świetna gra wychodzi mu na mączce chociaż nie ma na tej ziemi ani jednego tytułu. Llodrę chociaż też lubię lecz przy Ljegendzie jest mniej wszechstronny jeśli dojdzie do konkretnych wymian z głębi pola Francuz nie powinien mieć tutaj za dużo do powiedzenia. H2H 1-1 i ten ostatni mecz był to finał w Lyonie wygrany przez Chorwata 7/5 6/3. Mecz będzie na styku lecz w końcowym rozrachunku widzę zwycięstwo Ljubicića który rok temu zaszedł tutaj do ćwierćfinału gdzie uległ późniejszemu zwycięzcy turnieju Nadalowi 3/6 3/6.
 
B 94

bart7890

Użytkownik
Tenis | Monte Carlo | 13.04.2010 | 17:30
Tomas Berdych - Richard Gasquet


Druga runda turnieju w Monte Carlo, w której zmierzą się ze sobą Berdych (ranking ATP - 15) i Gasquet (ranking ATP - 79). Tomas jest bardzo wysokim zawodnikiem (195 cm), ostatnio jego serwis wygląda całkiem dobrze, muszę przyznać, że dość sprawnie porusza się na korcie. Richard kiedyś miał zostać najlepszym tenisistą świata, jednak pogubił się trochę w swoim życiu i już nie błyszczy, na dodatek jego obecna forum nie zadowala. Obydwaj zawodnicy mniej więcej po równo grają na clayu i hardzie, więc tutaj nie upatrywałbym żadnych wskazań, na którego z graczy. Berdych w pierwsze rundzie turnieju w Monte Carlo rozegrał dopiero swoje pierwsze spotkanie na clayu w tym roku i zaprezentował się bardzo dobrze, pokonał Feliciano Lopeza 2-0 (6/3 6/1). Jednak trzeba wspomnieć o świetnej grze Czecha w tym roku na hardzie, w Miami doszedł w finału (porażka z Roddickiem), w Indian Wells doszedł do ćwierćfinału (porażka z Nadalem), w tym roku potrafił pokonać takich zawodników jak Federer, Verdasco, Soderling. Gasquet może pokazał co niego na samym początku roku, zaliczył parę pewnych zwycięstw, ale później przyszła czarna seria, swoje udziały w turniejach kończył po jednym spotkaniu będąc ich faworytem. Niestety nie mogę jak na razie powiedzieć nic dobrego o Francuzie, w pierwszej rundzie w Monte Carlo pokonał Gimeno-Travera 2-1, ale dzisiaj zmierzy się z zawodnikiem innego formatu. Jeśli chodzi o bezpośrednie pojedynki graczy, których przedstawiłem powyżej to jest 2-0 dla Francuza, ale te spotkania rozgrywali w 2006 i 2007 roku i na dzień dzisiejszy nie mają chyba większego znaczenia. Po takim kursie na Berdycha muszę spróbować!
-----------------------------------------------------
???? Tomas Berdych - Richard Gasquet ✅ 2-0
Unibet | ako: 1,57
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Ljubicić - Llodra @ 1.70

Porządny kurs na porządną osobę, rok temu najlepszy tenis jak dla mnie @ MC grali właśnie Ljubo, Wawrinka i oczywiście Nadal. Ogólnie Ivan jest typem który najbardziej lubi grać na Mastersach, a świetna gra wychodzi mu na mączce chociaż nie ma na tej ziemi ani jednego tytułu. Llodrę chociaż też lubię lecz przy Ljegendzie jest mniej wszechstronny jeśli dojdzie do konkretnych wymian z głębi pola Francuz nie powinien mieć tutaj za dużo do powiedzenia. H2H 1-1 i ten ostatni mecz był to finał w Lyonie wygrany przez Chorwata 7/5 6/3. Mecz będzie na styku lecz w końcowym rozrachunku widzę zwycięstwo Ljubicića który rok temu zaszedł tutaj do ćwierćfinału gdzie uległ późniejszemu zwycięzcy turnieju Nadalowi 3/6 3/6.
taki kurs na Ivana ????

grzraech nie próbować, nie ma co się sugerować łatwym zwycięstwem Francuza na Fogninim, bo teraz rywal z innej półki

Chorwat na clayu grac potrafi w przeciwieństwie do rywala, który woli szybsze korty

nie wiem tylko co z ostatnim kreczem Ivana, ale to chyba nie problem imo zdążł się wykurować

Ljuba+Melzer...świetny dubelek dla mnie
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Ljubicić - Llodra @ 1.70
Porządny kurs na porządną osobę, rok temu najlepszy tenis jak dla mnie @ MC grali właśnie Ljubo, Wawrinka i oczywiście Nadal. Ogólnie Ivan jest typem który najbardziej lubi grać na Mastersach, a świetna gra wychodzi mu na mączce chociaż nie ma na tej ziemi ani jednego tytułu. Llodrę chociaż też lubię lecz przy Ljegendzie jest mniej wszechstronny jeśli dojdzie do konkretnych wymian z głębi pola Francuz nie powinien mieć tutaj za dużo do powiedzenia. H2H 1-1 i ten ostatni mecz był to finał w Lyonie wygrany przez Chorwata 7/5 6/3. Mecz będzie na styku lecz w końcowym rozrachunku widzę zwycięstwo Ljubicića który rok temu zaszedł tutaj do ćwierćfinału gdzie uległ późniejszemu zwycięzcy turnieju Nadalowi 3/6 3/6.
No, no, chciałbym mieć w tym momencie konto na Betway, bo tam nie wiem dlaczego taki kurs, na bwinie 1.25, więc kto ma tam konto niech bierze ten kurs, bo prawdopodobnie zaraz spadnie.
Już Betway obniżył na 1.54... Ale i tak uważam, że to bardzo dobry kurs, chyba, że Ljubo właśnie ma jakąś kontuzję, albo wcześniejszej do końca nie wyleczył.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ja bym Ljubo nie grała ale chyba wiem czemu Llodra tak łatwo pokonał Włocha. Pojawiła się informacja, że Fabio ma kontuzje kciuka. Szkoda, ze w takim razie nie skreczowal w jednym buku mialabym zwrot. Nie jest to info na 100% ale moze sie przydac przy ocenie tego meczu i ewentualnie ocena szans na mecz z Chorwatem. ALe trzeba pamiętac o tym, ze to Ljubo walczyl zaciekle zeby Monte Carlo dalej mialo Mastersa i on tu zagra na maxa, wygrał ostatnio duza impreze a potem odpuscił wiec wypoczety itd.

Na pierwszy rzut oka to wydaje sie, że Gulbis powinien przegrać Serra i Golubev powalcza moze handi dodatnie, powinien też wygrac Ferrero i Melzer. Ciekawe wyglada mecz Berrer - Monaco jeśli to co pisal Ted to prawda to kto wie jak tu bedzie. Ja mam obawy czy jest sens typowac dalej MC na podstawie tego co widzialam, na razie do analizy:

- Serra i Golubev dodatnie handi
- Ferrero, Melzer, Wawrinka (teoretycznie spokojne wygrane).

Nie znam jeszcze kursów, jeśli coś rusze to raczej plusowe hnadi na Kazacha i Francuza. Faworytów nie ma sensu tu grać. Wawrinka moze byc zmeczony po Casa, Ferrero i Melzer wygladają ok.
 
mati987 12

mati987

Użytkownik
nie rozumiem dlaczego piszesz, że tutaj nie warto grać na faworytów, dziś na 12 meczów 11 faworytów wygrało swoje mecze, tylko wspomniany przez Ciebie Fabio nie dał rady, wiadomo że to dopiero początek, ale 11 na 12 do duży %
 
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
nie rozumiem dlaczego piszesz, że tutaj nie warto grać na faworytów, dziś na 12 meczów 11 faworytów wygrało swoje mecze, tylko wspomniany przez Ciebie Fabio nie dał rady, wiadomo że to dopiero początek, ale 11 na 12 do duży %
A jakich faworytów chcesz jutro grać? Ferrero po 1,07? Nadala po 1,02? Czy może ostatnio kapryśnie grającego Djokovica po 1,12? Wawrinka dopiero jeden turniej skończył, zmęczenie może zrobić swoje. Murray i mączka? Zobaczymy po pierwszym meczu. Youzhny jak nie skreczuje i poustawia sobie wszystko w głowie to może odesłać Nalbandiana do domu. Troicki dzisiaj mimo przegranego pierwszego seta nie grał źle, Robredo łatwo z nim nie będzie miał.
Z dogów Berrer wydaje się być zachęcający, ale więcej jak 1/10 bym nie postawił.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Wawrinka vs Gulbis
typ: 2:0
2.25
Bet365

Jutro w spotkaniu II rundy turnieju Masters Series w Monte Carlo spotkają sie Szwajcar Wawrinka i nadzieja Lotewskiego tenisa Ernests Gulbis . Wawrinka jest ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji . Przed tygodniem wygral turniej w Casablance , na clayu , czyli na nawierzchni kortow w Monte Carlo .
Casablanca, Moroko, Afryka
11/04-10 Finał Wawrinka, Stanislas vs. Hanescu, Victor 2:0 62 63
10/04-10 Półfinały Wawrinka, Stanislas vs. Starace, Potito 2:1 64 36 64
09/04-10 Ćwierćfinały Wawrinka, Stanislas vs. El Amrani, Reda 2:0 63 61
08/04-10 R16 Wawrinka, Stanislas vs. Klizan, Martin 2:1 64 06 64
Tutaj bez wiekszych problemow ogral w pierwszej rundzie Rumuna Hanescu w dwoch setach . Dla Gulbisa jest to pierwszy turniej na ceglanej maczce po serii turniejow na kortach twardych . Lotysz nie ukrywa , ze dla niego najbardziej przychylne sa korty szybkie , gdyz preferuje on ofensywny styl gry . Stara sie szybko konczyc wymiany , na pewno nawierzchnia w monte carlo nie jest dla niego . Wawrinka natomiast bardzo dobrze czuje sie na cegle . Udowodnil to chocby tydzien temu wygrywajac turniej w Casablance . Wawrinka jest zawodnikiem bardziej doswiadczonym od mlodego Lotysza . Lotysz to dopiero wschodzaca nadzieja tenisa , Wawrinka natomiast to zawodnik czolowej 20 rankingu ATP . Jesli tylko Szwajcar zagra tak jak w ostatnich pojedynkach nie powinien miec problemow z odniesieniem zwyciestwa .
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nalbandian, D - Jużny, M 2.52

Po takim kursie aż zal nie zaryzykować. Niby czemu Nalbi takim faworytem? Wraca do swojej formy, pod wzgledem fizczynym jeszcze dużżżżo mu brakuje. W starciu z takim grajkiem jak Michail gdzie nie bd oddawał łatwo punktów, nie bedzie sie bał długich wymian i bedzi meczył gO JEDNO RECCZNYM bh. Prawdopodobny scenariusz to wyrównane dwa sety, zadecydują pojedyńcze piłki, a w trzciej partii myśle, ze David już bedzie zmęczony a Youzhny jeżeli tylko coś mu nie odbije i bedzie grał cierpliwie to stac go na zwyciestwo, dla mnie to On jest faworytem. Bespiecznie można zagrać +1,5 seta...
Kohl vs Murray 1.33
Andy na mączce wcale nie taki słaby, stać go tutaj na 1/2. Niemca stać na pojedyńcze swietne mecze, na pewno stać go na walkę z 4 rakietą świata, ale to Szkot wygra.
Monaco vs Berrer +1,5 seta
Nie wiem jaki kurs ale coś koło 2 na pewno. Niemiec świetne wyniki w tym sezonie, wszystko na śzybkich kortach, ale tutaj w 1r pokazał sie z b. dobrej strony. Widac, ze nadal w formie, Monaco ma w meczach słabsze momenty i Berrer może to wykorzystać i urwać seta.
Na jutro zdecydowanie na Wawinke, nie ma co pisać o zmęczeniu. Duzy turniej, duza kasa, duzo punktów a Szwajcar jest w gazie, bedzie jedna z &quot;rewelacji&quot;. Stać go tu na świetny wynik.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Wawrinka - Gulbis 2 3.35
W tym momencie warto skorzystać z masówki na Szwajcara. Niczym tak naprawdę nie uzasadnionej. Wystarczy spojrzeć, kogo Stan pokonywał w Casablance - poza Hanescu byli to Starace i dwóch zawodników z bardzo odległych miejsc rankingowych. Także zmęczenie z pewnością prędzej czy później da o sobie znać, a już pierwszy set z Gulbisem może trwać grubo ponad godzinę. Warto także odnotować fakt, że spotkanie jest już o 10:30 rano - Stan nie ma dużo czasu na odpoczynek. Z kursem jeszcze poczekam, bo widzę, że ludzie masowo rzucili się na Stana i bardzo dobrze, bo dzięki temu rano złapię kurs większy niż 3.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Co do meczu Berera to miałbym duże wątpliwości czy Monaco wyjdzie zwycięzko, nawierzchnia nawierzchnią ale każdy z nich jest dobry nie tylko na swojej ulubionej, kąt odbicia piłki i szybkość kortu ma nie tak wielkie znaczenia bo każdy z nich ma to w małym paluszku.
Monaco jest zdecydowanie za bardzo faworytem bukmacherów, kurs 1.2 to lekki śmiech i trzeba grać Niemca bo przy swoim podaniu raczej problemów z Argentynczykiem nie będzie.....
Berre po 4.9 obowiązkowo
edit: teraz kurs jakieś 6.0
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Wawrinka - Gulbis 2
W tym momencie warto skorzystać z masówki na Szwajcara. Niczym tak naprawdę nie uzasadnionej. Wystarczy spojrzeć, kogo Stan pokonywał w Casablance - poza Hanescu byli to Starace i dwóch zawodników z bardzo odległych miejsc rankingowych. Także zmęczenie z pewnością prędzej czy później da o sobie znać, a już pierwszy set z Gulbisem może trwać grubo ponad godzinę. Warto także odnotować fakt, że spotkanie jest już o 10:30 rano - Stan nie ma dużo czasu na odpoczynek. Z kursem jeszcze poczekam, bo widzę, że ludzie masowo rzucili się na Stana i bardzo dobrze, bo dzięki temu rano złapię kurs większy niż 3.
nie rozśmieszaj mnie kolego, Gulbis z tą tanią wioską którą prezentuje z takimi grajkami jak idealny prawie w każdym względzie Stachu nie ma najmniejszych szans, Gulbis to taki typowy jednostrzałowiec jeśli raz kończące nie wyjdzie to drugie na 90% jest bite w siatę, taki bardzo nie regularny gracz, dużo psuje, i to tych nie tak trudnych piłek, różnica miedzy nimi nie jest dużo dlatego ze jest bardzo duża jeśli chodzi o umiejętności to to się sprawdza od kilku lat, Wawrinka tu 2-0 raczej bez mniejszych problemów, jedyna opcja to brać Szwajcara zanim kurs spadnie bardzo nisko, jest za mocny żeby dać się ograć takiemu leszczykowi.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Z tym zmęczeniem Wawrinki to mnie rozwalacie, słowo daję. Popatrzcie na terminarz jego meczy w tym roku i sami powiedzcie czy profesjonalny sportowiec może być zmęczony grając tak rzadko. Owszem, grał w Maroku cały tydzień (poprzednio dwa mecze w Miami pod koniec marca, wcześniej na początku marca dwa mecze DC, a jeszcze wcześniej...w styczniu AO), ale widać, że to był jego plan, by mocno wejść na cegłę i Casablanca posłużyła dobrze jako rozgrzewka. Mnie to trochę martwi bo mam Novaka outright winner, ale zobaczymy.
Co do kursu na Berrera, to dziwi mnie, że większość tu grających tennis używa do tego jakichś marnych buków, które żrą marżę sakramencko. Ja mam kurs 6.8
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Nalbandian, D - Jużny, M 2.52

Po takim kursie aż zal nie zaryzykować. Niby czemu Nalbi takim faworytem? Wraca do swojej formy, pod wzgledem fizczynym jeszcze dużżżżo mu brakuje. W starciu z takim grajkiem jak Michail gdzie nie bd oddawał łatwo punktów, nie bedzie sie bał długich wymian i bedzi meczył gO JEDNO RECCZNYM bh. Prawdopodobny scenariusz to wyrównane dwa sety, zadecydują pojedyńcze piłki, a w trzciej partii myśle, ze David już bedzie zmęczony a Youzhny jeżeli tylko coś mu nie odbije i bedzie grał cierpliwie to stac go na zwyciestwo, dla mnie to On jest faworytem. Bespiecznie można zagrać +1,5 seta...
Tu masz w 100% rację Nalba ma genialne momenty i jest wielkim i zdecydownaie nie spełnionym talentem, czasami w jednym momencie gra świetnie a później zaczyna to co najbardziej lubi wybijać wszystko w auty (oczywiście wliczając tu ofensywną duża agresje z przyzwoita skutecznością 1 serwisu tenisistów) /a Rusek daje radę Talent jest kondycja również.
Eit: ale granie +1.5 seta to w każdym przypadku wielka głupota, zawsze lepiej zagrać over gemowy po lepszych kursach
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Z tym zmęczeniem Wawrinki to mnie rozwalacie, słowo daję. Popatrzcie na terminarz jego meczy w tym roku i sami powiedzcie czy profesjonalny sportowiec może być zmęczony grając tak rzadko. Owszem, grał w Maroku cały tydzień (poprzednio dwa mecze w Miami pod koniec marca, wcześniej na początku marca dwa mecze DC, a jeszcze wcześniej...w styczniu AO), ale widać, że to był jego plan, by mocno wejść na cegłę i Casablanca posłużyła dobrze jako rozgrzewka. Mnie to trochę martwi bo mam Novaka outright winner, ale zobaczymy.
Co do kursu na Berrera, to dziwi mnie, że większość tu grających tennis używa do tego jakichś marnych buków, które żrą marżę sakramencko. Ja mam kurs 6.8
sorry ale czy ktoś tu napisał o zmeczniu Wawrinki ?
co do meczu Berrera to nie tak dawno nigdzie kursy nie przekraczały 5.0 a, a w marnych bukach kolego nie gram.
Akurat ja widzę tam gdzie gram czyli pinnacle i bet365, odpowiednio 6.0 i 5.5
a to marne buki napewno nie są.
No vhyba że ktoś gra w jakimś śmiesznym bwinie chcoiaż kurs na win brer ok 6.5, a i tak wiadomo(każdy to wie) że jeden z najgorszych buków
 
F 0

filweb

Forum VIP
Ja pisałem o zmęczeniu Wawrinki i dalej stawiam przy swoim. Ile to było masówek ostatnio, które okazywały się być kompletną klapą? A Gulbis zeszły sezon grał rzeczywiście kiepsko, ale w tym roku coraz lepiej, a nie muszę chyba nikomu przypominać jego bardzo dobrej postawy w roku 2008, kiedy był w pełni formy.

Poza tym Wawrinka nie należy do wyjątkowo stabilnych zawodników i zawsze może mu się trafić słabszy dzień. Zwłaszcza, że gra dosyć wcześniej a i poza wygraniem 2 razy z Hanescu nic więcej - Ljubicic względnie Almagro w Davis Cup to najlepsi pokonani przez niego zawodnicy w tym sezonie. Więc bez rewelacji - zgoda wygrał Challengera ( Casablanca ).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom