>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Monte Carlo 11.04-18.04.2010

Status
Zamknięty.
brudny-harry 8

brudny-harry

Użytkownik
ja tez bym się skłaniał do postawienia na Verdasco. co prawda djoko rozprawil sie z nalbandianem i wawrinka w 2 setach ale po obejrzeniu spotkania Verdasco vs Montanes jestem bardziej przekonany że dasco wygra. glupie bledy sprawily ze musial rozegrac 3 seta. juz w 3 secie montanes nie mial nic do powiedzenia. podczas ogladania meczu zobaczylem ze dasco jest niesamowicie szybki. kazdy drop shot montanesa byl wyciagniety nawet jesli pilka obijala sie na 1,5 wysokosci a dasco biegl z konca kortu
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Kurs na Djokera śmiech na sali. Pomimo, że lubię Novaka to jednak przy takim kursie nie opłaca się po prostu grać przeciwko Hiszpanowi. Wydaje mi się, że mecz będzie wyrównany. Jeżeli Dasco nie popełni tylu błędów co wczoraj w końcówce drugiego seta ma bardzo duże szanse, żeby znaleźć się u boku Nadala w finale. Djoker wczoraj grał dobrze, ale Nalbandian zagrał też słabo. Szczególnie na początku spotkania.
 
wojtasboss 0

wojtasboss

Użytkownik
Fianł Hiszpański. Myślałem, że Djokovic dziś bardziej powalczy, ale wiedziałem że nie jest w takiej formie jak był w zeszłym sezonie. Myśle, że potrzeba jeszcze kilku turnieji żeby nabrał pewności. Stawiam jutro na pewne zwycięstwo Nadala 2:0. Verdasco z Nadalem grali chcyba 9 razy i wszystkie pojedynki wygrał Rafael. Na tej nawierzchni radzi sobie bardzo dobrze i myśle że jutro powinien sobie poradzić ze swoim rodakiem w 2 setach. Obecnie Nadal to dla mnie na tą chwile nr 1.


Fernando Verdasco - Rafael Nadal ✅
typ: 0 - 2
kurs: 1.42
buk: betsson
9/10

Nadal pokazał klase
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ja mam spore watpliwosci czy to bedzie taki mecz do jednej bramki. Rafa juz dawno niczego nie wygral, ten kurs jest mocno przesadzony, nawet jelsi 2:0 to chyba po walce. Verdasco rozegral swietny mecz z Djokovicem tylko, że Serb jak zwykle zawiódł a Nadal gra zupełnie inaczej. Mysle wynik tpy 64 64, 64 63 lub bardziej zaciety jest realny.

Verdasco +5,5 gema 1,90 1/10
 
D 0

duch1988

Użytkownik
Według mnie będzie tu podobny scenariusz jak w poprzednich meczach Nadala. Już Ferrer miał podjąc walkę z Rafą, a jak było wszyscy widzieli. A Ferru jest bez wątpienia w lepszej formie niz Ferdasco. Po prostu na tej nawierzchni Rafa nie ma w obecnej chwili godnego rywala. Pewne 2:0 i wszystkie handicapy pokryte :]
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Nadal to najwybitniejszy zawodnik na Clayu , i nikt nie ma szans go na tej nawierzchni ograć, w tym turnieju też nie straci seta, i dzisiaj szybki 2-0 i pewnie under gemowy, grali ze sobą z 9razy, i zawsze wygrywał Nadal, może na hardzie byłby bardziej wyrównany mecz, ale na pewno nie na Clayu, under 19,5 raczej izzi
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Niby czemu &quot;Ferru&quot; w lepszej formie niz Verdasco? Final Mastersa i slaba forma ???? Bezsens. Nie weim czy chodzi o Ferrero czy o Ferrera ale od obu jest w tej chwili Verdasco lepszy.

Krol cegly jasne ale o RG juz zapomnieliście ???? Drewniak Soderling go ogral wiec da sie, Nadal od tamtego czasu nic nie wygrał i nie powiecie, ze buki go nie w faworyzuja zabardzo 1,11 kurs na final Mastersa? To już jest bez sensu samo w sobie a po drugiej stronie siatki nie ma Kubota czy Montanesa tylko jest czolowy gracz ATP Tour. Walka moze byc.
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Spotkanie: Rafael Nadal - Fernando Verdasco
Typ: Over 19 gemów
Kurs: 1.80
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:
Oglądałem wczorajsze mecze obu panów i trzeba przyznać, że obaj jak najbardziej zasłużenie znaleźli się w finale. Verdasco rozegrał kapitalny mecz przeciwko Djokerowi. Wszystko funkcjonowało jak należy. Serwis, forehand, backhand, grał świetne uderzenia kątowe. Co do Nadala... Cały turniej w Monte Carlo kapitalny, jednak zdarzyło mu się dosłownie kilka trochę słabszych gemów, które Verdasco jest w stanie wykorzystać. Historia spotkań pomiędzy Hiszpanami wskazuje jednoznacznie - lepszy jest Nadal i muszę się z tym zgodzić, ale będący w takiej dyspozycji Verdaso może wygrać nawet seta, nie mówiąc o tych 6 gemach (zakładając zwycięstwo Rafy).
 
F 0

filweb

Forum VIP
Nadal - Verdasco 1 (-5.5) 1.98 Betfair

Biorąc pod uwagę przebieg wszystkich spotkań Nadala w Monte Carlo, oraz przebieg clayowych spotkań Nadal - Verdasco ( poza Madrytem 2009 ), uważam ten typ za bardzo duże value.
 
D 0

duch1988

Użytkownik
Niby czemu &quot;Ferru&quot; w lepszej formie niz Verdasco? Final Mastersa i slaba forma ???? Bezsens. Nie weim czy chodzi o Ferrero czy o Ferrera ale od obu jest w tej chwili Verdasco lepszy.
Krol cegly jasne ale o RG juz zapomnieliście ???? Drewniak Soderling go ogral wiec da sie, Nadal od tamtego czasu nic nie wygrał i nie powiecie, ze buki go nie w faworyzuja zabardzo 1,11 kurs na final Mastersa? To już jest bez sensu samo w sobie a po drugiej stronie siatki nie ma Kubota czy Montanesa tylko jest czolowy gracz ATP Tour. Walka moze byc.
Chodziło o Ferrera, chyba wyraźnie napisałem! Verdasco może i ma czasem przebłysk geniuszu, ale do Ferrera w pełni formy to mu daleko. Dwa lata temu był czwartą rakietą świata, a to o czymś świadczy. To solidny rzemieślnik, dużo biega, a to na clayu jest bardzo ważne. Gdyby się spotkali w bezpośrednim pojedynku to spokojnie Ferru ograłby Verdasco.
Co do samego finału to tak jak pisałem kurs w 1.11 w pełni odzwierciedlał szanse Verdasco. Może nawet zbyt wysoki na win Nadala. Verdasco nawet nie podja walki. Wygrał 1 gema a ty twierdziłes, że będzie całkiem wyrównany mecz ????

edit by Hellraiser:
Nie twierdziłeś, tylko twierdziłaś!
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ogladales w ogole mecz? Przeciez Verdasco wyraznie mial problemy zdrowotne, w 2 secie mecz bardzo wyrownany, kilka bp i mnostwo gemow na przewagi, wynik tego nie odzwierciedla. Po za tym to zdecydowanie nie byl dzien Verdasco, przeciez to sie zdarza, trafiles 1.11 ciesz sie ja nadal wole grac przeciw faworytom a wiadomo, ze wtedy duza część typów nie wejdzie, ważne aby był plus w dluzsyzm okresie czasu, tak trudno to zrozumiec? Niektorzy pisza to do znudzenia a tu ciagle ktos proponuje masowki za 1,20 i sie cieszy, ze ktoras latwo weszla. Bukmcherka to jest MARATON, ja gram 10 lat i wynik jednego meczu nie ma dla mnie duzego znaczenia, praktycznie codziennie gram sporo meczow live i nie tylko, wiadomo, że nie będzie 100% skutecznosci. Ma byc plus i tyle w tym temacie. Rownie dobrze moglby Verdasco skreczowac i bylby zwrot ale nie kazdy jest Djokovicem.

Jeśli chodzi o H2H 5-3 prowadzi Verdasco z Ferrerem, dziwie się, że masz w tym wzgledzie aż tak radykalne zdanie, to bylby pewniak? Postawilbys na to 100% budzetu? Ja gram w tej chwili bezpiecznie 1-1,5% na mecz, o ile w ogole zarzadzasz budzetem ???? Pokaz probke 1000 meczow i mozemy wtedy cos ocenic a nie jeden mecz za 1,11 i mowienie, ze ktos by kogos pokonał. Malo powazne. Moze by pokonał moze nie.
 
maurizio1986 0

maurizio1986

Użytkownik
Ogladales w ogole mecz? Przeciez Verdasco wyraznie mial problemy zdrowotne, w 2 secie mecz bardzo wyrownany, kilka bp i mnostwo gemow na przewagi, wynik tego nie odzwierciedla. Po za tym to zdecydowanie nie byl dzien Verdasco, przeciez to sie zdarza, trafiles 1.11 ciesz sie ja nadal wole grac przeciw faworytom a wiadomo, ze wtedy duza część typów nie wejdzie, ważne aby był plus w dluzsyzm okresie czasu, tak trudno to zrozumiec? Niektorzy pisza to do znudzenia a tu ciagle ktos proponuje masowki za 1,20 i sie cieszy, ze ktoras latwo weszla. Bukmcherka to jest MARATON, ja gram 10 lat i wynik jednego meczu nie ma dla mnie duzego znaczenia, praktycznie codziennie gram sporo meczow live i nie tylko, wiadomo, że nie będzie 100% skutecznosci. Ma byc plus i tyle w tym temacie. Rownie dobrze moglby Verdasco skreczowac i bylby zwrot ale nie kazdy jest Djokovicem.
Jeśli chodzi o H2H 5-3 prowadzi Verdasco z Ferrerem, dziwie się, że masz w tym wzgledzie aż tak radykalne zdanie, to bylby pewniak? Postawilbys na to 100% budzetu? Ja gram w tej chwili bezpiecznie 1-1,5% na mecz, o ile w ogole zarzadzasz budzetem ???? Pokaz probke 1000 meczow i mozemy wtedy cos ocenic a nie jeden mecz za 1,11 i mowienie, ze ktos by kogos pokonał. Malo powazne. Moze by pokonał moze nie.
Ja uwazam ze typ 2:0 na Nadala bylBARDZO pewny. Ogladalem prawie wszytskie ich mecze i nic moim zdaniem nie wskazywalo na to zeby Verdasco tutaj mial jakakolwiek szanse ugrac seta.
w h2h bylo 9:0 a na clayu Nadal nie oddal seta z verdasco nigdy!
Do tego przechodzil nadal wszytskich &#39;spacerkiem&#39; i uwazam ze w kursie 1,37 2:;0 Nadal byl duzy value dlatego tez zagralem za maksymalna stawke, nie za 100% budzetu bo nawet na BetFair sie ma jakis Limit ;)
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ja uwazam ze typ 2:0 na Nadala bylBARDZO pewny. Ogladalem prawie wszytskie ich mecze i nic moim zdaniem nie wskazywalo na to zeby Verdasco tutaj mial jakakolwiek szanse ugrac seta.
w h2h bylo 9:0 a na clayu Nadal nie oddal seta z verdasco nigdy!
Do tego przechodzil nadal wszytskich &#39;spacerkiem&#39; i uwazam ze w kursie 1,37 2:;0 Nadal byl duzy value dlatego tez zagralem za maksymalna stawke, nie za 100% budzetu bo nawet na BetFair sie ma jakis Limit ;)
Po meczu do każdy może być mądry:-| Verdasco mocno zawiódł,chociaż z drugiej strony Nadal w bardzo dobrej formie i ciężko będzie go pokonać na clayu,jednak kurs 1,44 ma zwycięstwo Rafy w RG to przegięcie:;/:
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Nie chodzi o limity tylko o stawkowanie. Jesli nie trafisz raz takiego pewniaka to moze sie okazać, ze 20 poprzednich meczow trafionych nie da Ci zysku. Nigdy nie stawkuje sie powyzej 5% budzetu, jesli ktos tak gra to jest raczej gablerem lubiacym ryzyko. To jest czysta matematyka i zarzadzanie budzetem, grajac inaczej zawsze bedzie bankrut - wcześciej czy pózniej. Znam graczy ktorzy grają od wielu wielu lat i dzis sa bankrutami nie stosujacac sie do zalozen stawkowania. Niestety trzeba miec chlodna glowe i nie przesadzac, mozna wpaśc w ciag wtop na niskich kursach i zle stawkujac robi sie dno. Nawet jak cos oceniasz jako super mecz, tak jak dzis Nadal 2:0, to i tak nie powinno sie grac wiecej niz 5%. Dla mnie byl bank mecz Roddick - Ljubicic z IW czy inne i gdybym stawkowala kretynsko to by wtopa z takiego meczu rozwalila zysk z wielu innych. Wiele razy faworyci zawodzili, naprawde nie warto tak ryzykowac, przeciez dlatego buki zarabiają bo wąska grupa ludzi umie wygrywac a reszta uwala. Nie tylko selekcja typow ma tu znaczenie ale wlasnie zarzadzanie kasa.

Trzeba pamietac, że w sporcie też liczy się szczescie, forma dnia itd. Jestes dobry i ok stawkujesz to w dluzszym okresie masz plus, przez taka gre minimalizujesz szczescie, forme bo kilka meczow chybionych niczego nie zmienia tak naprawde, grajac ostro nie ma takiej mozliwosci. Liczy sie tu i teraz albo wchodzi albo minus, zreszta niewazne kazdy gra jak chce pisze to bo dziwie sie, ze sa takie wpisy po meczach.

Pozdrawiam i powodzenia w nastepnych turniejach...
 
maurizio1986 0

maurizio1986

Użytkownik
Nie chodzi o limity tylko o stawkowanie. Jesli nie trafisz raz takiego pewniaka to moze sie okazać, ze 20 poprzednich meczow trafionych nie da Ci zysku. Nigdy nie stawkuje sie powyzej 5% budzetu, jesli ktos tak gra to jest raczej gablerem lubiacym ryzyko. To jest czysta matematyka i zarzadzanie budzetem, grajac inaczej zawsze bedzie bankrut - wcześciej czy pózniej. Znam graczy ktorzy grają od wielu wielu lat i dzis sa bankrutami nie stosujacac sie do zalozen stawkowania. Niestety trzeba miec chlodna glowe i nie przesadzac, mozna wpaśc w ciag wtop na niskich kursach i zle stawkujac robi sie dno. Nawet jak cos oceniasz jako super mecz, tak jak dzis Nadal 2:0, to i tak nie powinno sie grac wiecej niz 5%. Dla mnie byl bank mecz Roddick - Ljubicic z IW czy inne i gdybym stawkowala kretynsko to by wtopa z takiego meczu rozwalila zysk z wielu innych. Wiele razy faworyci zawodzili, naprawde nie warto tak ryzykowac, przeciez dlatego buki zarabiają bo wąska grupa ludzi umie wygrywac a reszta uwala. Nie tylko selekcja typow ma tu znaczenie ale wlasnie zarzadzanie kasa.
Trzeba pamietac, że w sporcie też liczy się szczescie, forma dnia itd. Jestes dobry i ok stawkujesz to w dluzszym okresie masz plus, przez taka gre minimalizujesz szczescie, forme bo kilka meczow chybionych niczego nie zmienia tak naprawde, grajac ostro nie ma takiej mozliwosci. Liczy sie tu i teraz albo wchodzi albo minus, zreszta niewazne kazdy gra jak chce pisze to bo dziwie sie, ze sa takie wpisy po meczach.
Pozdrawiam i powodzenia w nastepnych turniejach...
Rozumiem o co Ci chodzi, i kazdemu bym radzil grac wlasnie tak jak Roxanna to napisala. Wiekszosc wlasnie nie gra w ten sposob i dlatego konczy sie to na ogol tak a nie inaczej...
Ale jednak ja dla siebie robie wyjatki, i dzisiaj byl taki dzien. nawet po kursie 1.20 bym tak samo zagral bo DLA MNIE jeszcze by bylo Value nie wspominajac o kursie 1,37.
Jedyne co dzisiaj mialem nadzieje ze mojej drogi nie pokrzyzuje ze nagle bedzie jakas kontuzja itp...
I wlasnie dlatego ze jest to czysta matematyka uznalem ze &#39;warto poszalec&#39; ;)
 
F 0

filweb

Forum VIP
Ja wcale nie uważam, że trzeba być idiotą, żeby zagrać jakieś zdarzenie po kursie 1.11. Podejrzewam, że jest kilka osób na tym świecie, które zagrały dziś Nadala za 1.11 za grubą stawkę i każda z tych osób doskonale wiedziała co robi i dlaczego. Jeśli masz odpowiedni system stawkowania, i widzisz w tym kursie value ( a ja zdecydowanie widzę ) to nic tylko grać. Jeśli jednak dobierasz stawki samodzielnie w zależności od &quot;pewności&quot; typu, to może być katastrofa, bo grasz zwykłe kursy za 1j - 10 j a 1.11 postawisz za 100 j i może się tak zdarzyć, że przegrasz.

Co do wcześniejszych wypowiedzi - system stawkowania to zdecydowanie najważniejszy element tej gry. Nie ulega wątpliwości. Bo bez niego możesz zagrać 15 razy dobrze, a potem 2 razy postawisz trochę więcej i wtopisz wszystko, co wcześniej wygrałeś. A przecież nie o to chodzi.

Ja, po dwóch latach grania tenisa, z większymi i mniejszymi sukcesami, ale zdecydowanie na plus, mogę powiedzieć tylko tyle - trwałe zarabianie dobrych pieniędzy na zakładach bukmacherskich to jedno z największych wyzwań, przed jakimi sam się postawiłem. Dlatego to, co robię od dłuższego czasu to głównie testy - gram za niewielkie stawki, głównie eksperymentuję, staram się dużo zapisywać i potem analizować. Bo do zarabiania na życie z zakładów brakuje mi przede wszystkim doświadczenia i kapitału.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Jeśli chodzi o mecz Nadala to opłacało się grać na win Nadala, na 2-0 w setach na under 19,5, bo była to raczej izzi peffka, Nadal jest znacznie lepszy i wczoraj było widać, Nando może być nawet w życiowej formie a i tak na clayu walki z Nadalem nie podejmie bo nadzwyczajniej w świecie brak mu argumentów. i niech mi nikt nie pisze że po meczu można sobie pisać, bo pisałem o tym również przed meczem.
Co do stawkowania to wyluzuj Roxxanne każdy robi to jak chce, wcale nie musi być tak jak piszesz, dla mnie np: ulubiony sytem gry to al-in, wystaczy że tylko raz na jakiś czas uda się trafić 5 kuponów z rzedu każdy z łącznym kursem 2.0
Dobrą kase według mnie można tym sposobem gry wyciągnąć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom