>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Monte Carlo 11.04-18.04.2010

Status
Zamknięty.
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Akurat z Wawrinką to się ostro mecza najlepsi na w ATP, i do tego należy do ZDECYDOWANIE NAJBARDZIEJ STABILNYCH ZAWODNIKÓW w męskiej przebijance, Z kolei Gulbis przegrywa z kimś lepszym najczęściej w słabym stylu, wiadomo w tenisie to ktoś znacznie słabszy może wygrac z kimś lepszym z wielu powodów, ale tutaj raczej Gulbis o zwyciestwie chyba nie powinien myslec jeśli będzie wiadomo że Stachu na Aspiracje i bedzie mu zależało na tej imprezie.
 
M 28

mitch

Użytkownik
Zgadzam sie z tym, ze tu jest value na Gulbisa, ktory na clayu gra niezle.
Wawrinka jest w tym sezonie stabilny. Przegrywal praktycznie tylko z wyzej notowanymi rywalami. Zmeczenie poki co az tak duzej roli nie odegra. Moim zdaniem wazne jest tu co innego. Wawrinka stracil seta ze Starace, no ale powiedzmy, ze wloch to swietny biegacz i moze byc trudnym rywalem. Ale Stanislas w Casablance przegral seta 0:6 z Kilzanem, ktory troche przypomina Gulbisa (mocny forehand), a jest zawodnikiem poki co 2 klasy gorszym niz Ernests. Dlatego uwazam, ze warto zagrac na Lotysza. Mimo, ze faworytem pozostaje Wawa.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Nie rozumiem troche tego szukania na sile argumentow za Gulbisem , niby on na clayu jest niezly? on nawet na hardzie nic nie gra obecnie, ma problemy z glowa i poki tego nie zmieni nie ma szans zeby ogrywal takich solidnych graczy jak Wawrinka , ktory jesli jest w formie jest z jednym z najbardziej niewygodnych rywali jakich mozna spotkac w atp , pracowity , walczacy , biegajacy i regularnie odgrywajacy , bardzo solidny serwis i naprawde trzeba napracowac sie zeby wywalczyc z nim kazdego gema. Gulbis to taki luzny zawodnik ktory nie ma takiego serca do gry jak Szwajcar , przegrywa czesto wygrane mecze przez swoja slaba psyche. Na wolnym kortach Monte Carlo gdzie Wawrinka przed rokiem zrobil polfinal nie daje szans dla Gulbisa , nie ratuje go tu serwis , bo nie o to chodzi na kortach ziemnych , jego czeste niewymuszone bledy beda decydujace , on nie potrafi nie psuc ;)

Oczywiscie jest to tenis , obaj panowie potrafia grac , niespodzianki sie zdarzaja i jak Wawrinka przegra to ok , bedzie to niespodzianka ,zwyczajny przypadek, ale nie doszukujmy sie jakis faktow ze Gulbis jest niezly na clayu czy Wawrinka sie zmeczyl jednym rozgrzewkowym turniejem w Casablance :razz: Pozdrawiam wszystkich i trzymajcie kciuki za Szwajcara lub Lotysza jak kto woli:razz:

Na rano spokojnie:

Wawrinka @ 1.42
Ferrero 2-0 @ 1.22

zagralem tez za wieksza stawke ze Nadal wygra turniej , widzi to ktos inaczej?;)
 
poisonick 8

poisonick

Użytkownik
dorzucę swoje 5 groszy.
Wawrinka nie będzie zmeczony na pewno, to jest mączka, na takiej nawierzchni stawy nie są tak obciązane jak na twardej. Zmeczyc to sie moga płuca ???? filweb a dostrzegles moze jak gral ferrero w tym roku w Ameryce poludniowej.... Ile tam meczy wygral... a przecież wiekowy chlopak juz. NIE WIERZE W ZMECZENIE WAWRINKI.
a propos przegranego seta z Klizanem 6-0 .... ok, dostawal pewnie 3-0 i juz sobie odpuscil seta, takie moje zdanie bo..... w trzecim decydujacym secie Wawrinka nie dal ANI JEDNEJ szansy przelamania Klizanowi wiec..... Co wiecej pokonanie Hanescu ponownie, i to tak gładko w dwoch setach swiadczy jak dla mnie o tym,ze Stan jeeeeeest napalony na ten turniej i Łotysz bedzie tym zniesmaczony ???? ) Aha....a co ma do tego ,ze graja wczesniej bo nie kumam????? To ja powiem,ze wolalbym zagrac z rańca, gładkie 2-0 i mozna sie bujac po monte carlo;)aha i turniej w Casablance chyba nie byl challengerem tylko atp tour....
poza tym berdych i ferrero wydaja sie byc solidni tu.
dla jasnosci ,dzisiaj gram dubelek wawrina + montanes ....grubo
pozdro
 
M 28

mitch

Użytkownik
Oczywiscie jest to tenis , obaj panowie potrafia grac , niespodzianki sie zdarzaja i jak Wawrinka przegra to ok , bedzie to niespodzianka ,zwyczajny przypadek, ale nie doszukujmy sie jakis faktow ze Gulbis jest niezly na clayu czy Wawrinka sie zmeczyl jednym rozgrzewkowym turniejem w Casablance :razz: Pozdrawiam wszystkich i trzymajcie kciuki za Szwajcara lub Lotysza jak kto woli:razz:
Bet365
Dlatego jesli wygra Wawrinka, ne bede ani smutny z powodu porazki Lotysza ani nie bede tutaj nikomu gratulowal, bo to jest po pierwsze Tenis, a po drugie porazki musza byc wliczone w bilans kazdego &quot;Puntera&quot;.
Ja tylko twierdze, ze Gublis ma wikesze szanse NIZ sugeruja bukmacherzy.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Zwłaszcza, jeśli mi się udało postawić na Łotysza za 3,35 ???? .

Verdasco - Berdych 2 2.09

Czech w czasach swojej świetności dochodził tutaj nawet do 1/2 (2007). Obecnie również jest w bardzo dobrej formie i ciężką pracę jak na razie ugrał kilka miejsc w rankingu, finał Mastersa oraz butelkę dobrego alkoholu dla Oliego ???? . Wczoraj bardzo pewnie pokonał Gasqueta i Verdasco, który jest zawsze ciężkim przeciwnikiem z pewnością przysporzy więcej kłopotów Tomasowi, ale ten powinien sobie poradzić - pokonał Hiszpana 2 tygodnie temu w Miami na hardzie. Biorąc pod uwagę formę Czecha z ostatniego miesiąca, powienien być faworytem. Jeśli chodzi o nawierzchnię - clay nie robi dużej różnicy, obaj najlepiej czują się jednak na hardzie, ale tutaj niewiele tracą.
 
arti1700 0

arti1700

Użytkownik
To i ja sie wypowiem ???? Postawiłem jak większość na Wawrinke bo poprostu jest dla mnie lepszym tenisistą a już napewno potrafi grać lepiej na tej nawierzchni gdzie potrzebna jest cierpliwość regularność której nie posiada Łotysz. Gulbis jest dobry na szybkich nawierzchniach, seerw z dwie wymiany i albo wejdzie winer albo nie :p Jęśli juz stawiać na Gulbisa w tym meczu to tylko ze względu na kurs.
Jeszcze z innych meczy dla mnie &quot;pewniakami&quot; są Ljuba i Melzer. Widziałem mecz Melzera i gra naprawdę dobrze. Pokonał wracającego po kontuzji ale nieźle dysponowanego, zawsze groźnego Mathieu ????
Wawrinka wszedł jak w masło hehe
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Nadal - De Bakker +7g @ 1.85 ⛔ 6/1 6/0
Turniej powoli się rozkręca, wreszcie zaczynają grać zawodnicy z BYE w I. rundzie. Jak wiemy Rafa kiedy był nawet w swojej Hulk formie nie napinał się na wjazd w Szlemach czy ogólnie Mastersach czy #250, więc czemu miałby teraz zaczynać turniej już na pełnej parze. Holender turniej życia, dużo osób jeśli wpada w rytm ma tutaj swoje najlepsze rozgrywki tak samo jak kwalifikant w tym sezonie handi dosyć wysokie, a Holender posiada mocny serwis, potrafi utrzymać wymianę z głębi pola i zakończyć to mocnym uderzeniem, po prostu widać teraz i kiedyś było widać że najlepiej chłopakowi będzie się grało na mączce i też na szybszych nawierzchniach. Jestem w stanie zaryzykować małą stawką to że Holender przynajmniej ugra 5. gemów więc wtedy będzie zwrot.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Moje typy - ATP Masters Series Miami : (wszystkie typy na forum)
1. Robredo - Marchenko 1 1.52 +
2. Ferrer - Karlovic 1 1.70 +
3. Isner - Ferrero 2 2.28 +
4. Almagro - Chardy 1 1,72 +
5. Juzny - Wawrinka 1 1,65 +
6. Tsonga - Kohl 1 1,47 +
7. Soderling - Gonzo 1 1,535 +
8. Nadal - Isner 1 1,30 +
postawione : 48,20j won : 31,80j
yeald : 0,65
Chcesz kolejne turnieje? Np Indian Wells? Tam trafiłem tylko 8/12. A nawet, jak mam skuteczność 50%, to mam zyski.
Choćbym miał 5% skuteczność, to zawsze będę zadowolony, że typowanie przynosi mi zyski.
Czekam na odpowiedź kolegi Telewizor ????
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Djoković - Wawrinka @ 3.20 ⛔ 6/4 6/4 :sad:
Trzecia runda turnieju i wreszcie możliwy rewanż za porażkę rok temu Stanislasa kiedy prowadził w półfinale 6/4 1/6 *3/1 lecz jednak nie dał rady, później spotkanie na własnej ziemi w Bazylei prowadzenie 6/3 *3/2 i kolejna dotkliwa porażka 6/3 6/7 2/6. W tym sezonie Stanislas outstanding form coś kręci się koło 25-0 z zawodnikami niżej notowanymi niż on, porażki tylko z Cilicem @ Chennai i AO, Ferrerem w Davisie i z Youzhnym w Miami. Djoker za to katastrofa która zaczęła się od spotkania może nawet od przegranej pokazówki z Tomicem na Kooyongu 4/6 6/3 5/7 która alarmowała że jednak Serb moze nie bedzie taki solidny, pozniej porazka z Tsongą @ AO, ciezkie spotkania z Ljubą, Bagietą w Dubaju, Querreyem i Isnerem w Davisie i ostatnie Mastersy wygrana z Kolbą po 3MP s. lecz porażki z Ljubicicem i Rochusem, gdzie Serb kompletnie sypał się ze swoim serwisem już od spotkań w Dubaju. Jak nie teraz Stanislas ma wygrać to kiedy?, chociaż H2H 9-2 dla Djokera przy takiej dyspozycji niebo, a ziemię prezentują obydwóch dżentelmenów i jestem skłonny zagrać na Stanislasa aktualnie na pewno Szwajcara #1 jak i gracza w którego wierzę że CC sezon będzie dla niego wyśmienity.
Allez Stanislas!
 
K 76

krajos

Użytkownik
Panowie nie kłóćcie się bo to nie ma sensu!! ;) Nie ma co krytykować typów innych, tylko podawajcie swoje &quot;lepsze&quot; typy! Podajcie coś na dzień jutrzejszy bo może być ciekawie :cool: Oby :razz:
Przyznam się szczerze, że nie miałem okazji oglądać turnieju Monte Carlo, śledziłem tylko przebieg meczy live na atpworldtour.com, także wyraźcie swoje spostrzeżenia co do moich typów na jutro, jeżeli jestem w błędzie ;)
Spotkanie jak dla mnie na jutro numer jeden ze wzgl na kurs ;) Hellraiser widzę uważa tak samo ????
Djokovic - Wawrinka typ 2 kurs 3,14 - Novak nie zachwyca swoją grą, słaby % wygrywanych serwisów w meczu z Serrą i 9 jego szans na przełamanie Serba. Również przegrana Djokovicia z Olivierem Rochusem w swoim pierwszym meczu w Miami 2-6, 7-6, 4-6 jest bardzo wymowna. Do tego dochodzi solidna gra Stasia w ostatnim czasie na clayu. Mimo, tego, że head to head jest 9-2 dla Serba upatruję wygranej Szwajcara ????
Cilic - Montanes typ 2 kurs 2,94 - typ ten motywuję słabą grą Chorwata, gdyż to on powinien przegrać w poprzedniej rundzie z Andreevem (przypominam 6-7, 6-1, 6-4 i 18 szans Rosjanina na przełamanie serwisu Cilicia (hehe jak u kobit :razz ???? . Zastanawia mnie gra Montanesa, szczególnie niepokoi strata seta z Seppim, ale późniejsze 6-0 robi już wrażenie. Montanes to Hiszpan tak więc te korty lubi najbardziej ????
Kolejnymi &quot;ciekawszymi&quot; typami wg mnie na jutro są:
Ljubicic - Ferrer typ 2 kurs 1,35 - nie wiem czy Ljubo ma jakieś problemy z kontuzją, ale coś na to wygląda bo jego % wygrywanego serwisu jak na niego woła o pomstę do nieba, tylko dzięki nieporadności Llodry w dzisiejszym meczu to Chorwat zagra jutro z Hiszpanem, o którego grze na mączce nie trzeba pisać

Tsonga - Ferrero
typ 2 kurs 1,5
:grin: Szczerze to kusi mnie strasznie zagranie tych czterech meczy za 100zl - AKO 18,69 :grin:​
 
F 0

filweb

Forum VIP
Większość tych spotkań radziłbym jednak ominąć. Djokovic powinien poradzić sobie z Wawrinką, ale kurs nie zachęca do grania Serba. Cilic to wielka niewiadoma, mógł zagrać słaby mecz z Andreevem, ale może też zwyczajnie nie czuć tych kortów, w zeszłym roku na tym etapie przegrał bardzo wysoko z Fogninim. Zakład &gt; 3 na Montanesa to dobry wybór, widziałem dziś 3 seta w wykonaniu Alberta i Hiszpan wydaje się być w dobrej dyspozycji, jednak powyżej 1,60 grałbym Cilica. W wielkość Ferrera na kortach ziemnych zawsze wierzyłem i będę wierzył, jednak 1,35 z Ljubicicem to zdecydowanie za mało. No i pozostaje Tsonga, który generalnie miał przegrać w poprzedniej rundzie, ale po dobrym meczu pokonał Almagro i może narobić Ferrero sporo kłopotów. Szczerze mówiąc, poczekałbym z graniem do jutra rana, bo widać masówkę na Kohlschreibera i jeśli kurs na drugiego Niemca - Petzschnera urośnie, to będzie warto zaczepić się za małą stawkę właśnie przy okazji tego spotkania.
 
B 2

borek734

Użytkownik
Monte Carlo
BERDYCH - VERDASCO

typ: 1
kurs 1,90 Bet-at-home

nie bede sie tu dlugo rozpisywal. pierwsza runde obaj panowie przeszli jak burza, lecz ogladajac ich mecze upatruje tutaj czecha jako faworyta. Jakos gra Verdasco do konca mnie nie przekonuje. Analizujac w glowie gre obu panow oraz drabinke turnieju doszedlem do wniosku, iz Czech jesli nadal bedzie tak gral i sodowa nie udezy mu do glowy to widze go w pierwszej czworce (m.in obok Wawrinki i Nadala).
 
M 28

mitch

Użytkownik
Większość tych spotkań radziłbym jednak ominąć. Djokovic powinien poradzić sobie z Wawrinką, ale kurs nie zachęca do grania Serba. Cilic to wielka niewiadoma, mógł zagrać słaby mecz z Andreevem, ale może też zwyczajnie nie czuć tych kortów, w zeszłym roku na tym etapie przegrał bardzo wysoko z Fogninim. Zakład &gt; 3 na Montanesa to dobry wybór, widziałem dziś 3 seta w wykonaniu Alberta i Hiszpan wydaje się być w dobrej dyspozycji, jednak powyżej 1,60 grałbym Cilica. W wielkość Ferrera na kortach ziemnych zawsze wierzyłem i będę wierzył, jednak 1,35 z Ljubicicem to zdecydowanie za mało. No i pozostaje Tsonga, który generalnie miał przegrać w poprzedniej rundzie, ale po dobrym meczu pokonał Almagro i może narobić Ferrero sporo kłopotów. Szczerze mówiąc, poczekałbym z graniem do jutra rana, bo widać masówkę na Kohlschreibera i jeśli kurs na drugiego Niemca - Petzschnera urośnie, to będzie warto zaczepić się za małą stawkę właśnie przy okazji tego spotkania.
Cilic vs Montanes:
Omijam ten mecz z daleka. Montanes&#39;a widzialem kilka razy na zywo w zyciu, oczywiscie robil na mnie dobre wrazenie, ale jakie mial robic w Challangerze ???? Od poczatku roku Cilic gral dla mnie srednio. Ale ku mojemu zdziwieniu wygrywal wszystko mimo to, az w koncu przekonalem sie, ze Marin po prostu ma taki styl. Slabych rywali odprawia latwo, ale nie gra jakos super rewelacyjnie - po prostu spina sie na najwazniejsze momenty. Dlatego to Chortwat moim zdaniem przejdzie dalej.
Ferrer i Ferrero
Wydaje mi sie, ze obaj powinni wygrac swoje mecze. Ferrer na pewno poradzi sobie z Ljubiciem, ktorzy wczoraj momentami z Llordą grał fatalnie, dawajac mu sie kilukrotnie przelamywac.
Tsonga moze i ograł Almagro, ale Ferrero to inny typ zawodnika. Gralie niedawno i latwo wygral Tsonga, ale to jest taki typowy mecz gdzie na Hardzie wygra w 90% Tsonga, a na Clay&#39;u w 80% Ferrero. Nie widze innej mozliwosci.
Berdych vs Verdasco
Jesli przyjrzymy sie wynikom hiszpana to zauwazymy, ze Fernando od 2 lat osiaga lepsze rezultaty na szybkich nawierzchniach. Dlatego uwazam, ze im wolniej tym lepiej dla Tomasa, ktory jest w swietnej formie i moim zdaniem pokona hiszpana po raz trzeci w ciagu ostatnich tygodni.
Djokovic - Wawrinka
value bet na wawrinke. Zgralem wczoraj po kursie 3,25.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Jak dla mnie to Tsonga wyjdzie zwycięsko z pojedynku z Hiszpanem, Ferrero nie lubi grać z tak mocno grającymi przeciwnikami, wiadomo że na tej nawierzchni czuje się świetnie, kursy na Francuza idą w górę, trzeba poczekać i wziąc po dobrym kursie.
Tsonga win 2.5
Na dzisiaj też mozna spróbowac Wawrinkę, Novak nawet w dobrej formie męczył się z nim niemiłosiernie, tutaj też nie powinno być inaczej, i zdecyduje pewnie TB
Wawrinka win 3.1
Oczywiście Ferrer, Kolia i Berdyś też swoje mecze powinni wygrać, chociaż kursy ponad 3 na win Petzschnera zachęcają.

Polecam zagrać Berrera z hc +6,5 1.9 oraz win Robredo po kursie 2.3
Wczoraj ładnie dał zarobić w meczu z Monaco, nie dając mu zadnych szans, dzisiaj mecz z Nadalem, gdzie też mam nadzieje spróbuje powalczyć
Nalba to dziadek, słaba kondycja, wczoraj bardzo męczące spotkanie, Hiszpan musi to wygrać
 
efbeer 185

efbeer

Użytkownik
Też się tutaj skłaniam do zagrania Stanislasa, kurs spada, wczoraj ~3,3 dzisiaj już @ 3. Tak jak już pisali poprzednicy Wawrinka w tym roku strasznie równo, przegrywał tylko 2 razy z Ciliciem i z Youhznym ( + porażka z Ferrerem w Davisie ). Djoko jakoś bez rewelacji, porażka w pierwszej rundzie z Rochusem w Miami, po beznadziejnej grze, serwis mu nie siedzi. Ogólnie w tym sezonie poza Dubajem nierówno, potrafił przegrać w Indianie seta z Fishem 0-6, w sumie to możnaby rozpatrzyć nawet na jego korzyść bo następnego już wygrał 6-2, ale widać tu że zdaża mu się wahadełko podczas meczów. Po takim kursie zagranie Szwajcara napewno jest dobrym rozwiązaniem.
Myśle, że można zagrać też Berdycha, ostatnio Fernando pokonany po walce 2-1 w Miami. Tomas w wielkim gazie, h2h też dla niego, 6-3, ostatnia porażka w kwietniu tamtego roku w Barcelonie, też po walce i 3 setowym pojedynku. Myśle że również kurs warty zagrania ( @~1,9 )
 
K 76

krajos

Użytkownik
Dramat Panowie ten Berdych :? Postawiłem te cztery mecz, o których wyżej pisałem i dorzuciłem jeszcze Czecha bo tak pisaliście o nim (to jeszcze pogrzebałem i się przekonalem). Montanes ładniutko wszedł, a jak oglądałem Berdycha to od drugiego seta płakać mi się chciało! Niby coś źle stanął, akostkę już miał wcześniej obwiązaną, i od razu taka zmiana gry? Ani serwisu, lekko grane piłki, ani właściwego ustawienia do piłek (nawet tych stuprocentowych), nie wspominając o bieganiu :-(
 
efbeer 185

efbeer

Użytkownik
No niestety ... od 2 seta jego &quot;bieganie&quot; po korcie wspólnego z bieganiem wiele nie miało. Serwis nie siedział, czasem coś tam mu się udało, raczej częściej psuł Fernando. Powinien tego 3 seta wygrać 6-1, a przy 3-1 dał się złamać kontuzjowanemu Berdychowi. Z Montanesem będzie faworytem, myśle że mocnym, kurs na Alberta &gt; 3 myślę że warty zagrania. Gdyby nie ta kostka już dzisiaj by przegrał. Berdychowi pozostaje wykurowanie się do RG, myślę że spokojnie zdąży, jeszcze ponad miesiąc, a kostka raczej szybko się &quot;naprawi&quot;
 
B 94

bart7890

Użytkownik
Spotkanie: Djokovic - Wawrinka
Typ: Pojedynek 3-setowy
Kurs: 2,60
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Znalazłem bardzo ciekawe zdarzenie z dobrym kursem. Djokovic i Wawrinka w historii swoich pojedynków grali już 3-setówki. Warto dodać, że ich ostatnie dwa pojedynki na clayu kończyły się właśnie długimi spotkaniami 3-setowymi. Obecnie w lepszej formie jest Szwajcar, ale nie zapominajmy o tym, że Serb jest drugim tenisistą świata i umiejętności ma niewąskie. Poza tym zauważyłem, że Novak bardzo rzadko przegrywa swoje pojedynki 0-2, ostatnio przydarzyło mu się to z naprawdę świetnie grającym Ljubicicem. Jeśli chodzi o bezpośrednie pojedynki obydwóch zawodników to Djokovic prowadzi aż 9-2 z Wawrinką, tyle że nie patrzyłbym za bardzo na te statystykę dzisiaj ze względu słabszej formy Serba. Po takim kursie trzeba spróbować!
 
mozi 552

mozi

Użytkownik

Rafa znów gra swoje i raczej pewnie zmierza po szósty z rzędu tytuł w Rolex Masters w Monte Carlo.

Dla mnie turniej jeśli chodzi o typy powoli się kończy. Ogólnie trzeba jak co roku wziąć pod uwagę to, że jest to dopiero początek &quot;ceglanej&quot; części tenisowego sezonu dla większości i graczy i dopiero tutaj dowiedzieliśmy się o tym w jakiej dyspozycji aktualnie tenisiści się znajdują. Turniej oczywiście zdominowali Hiszpanie, których jest aż 5 w ćwierćfinałach! Nie widzę jednak innej opcji niż triumf wielkiego Rafy Nadala, który dziś oddał zaledwie gema Berrerowi, ogrywając go w wielkim stylu. Jutro powinien odprawić pewnie rodaka - Juana Carlosa Ferrero, jednak kurs na jego zwycięstwo... 1.05 do gry nie zachęca. 1.20 bukmacherzy proponują na Verdasco ze świetnie dysponowanym w Monaco - Montanesem, który wcale tego meczu przegrać nie musi, choć uważam, że tak się stanie. Djokovic, którego niestety nie widziałem jeszcze zagra z nieprzewidywalnym Nalbandianem, natomiast David Ferrer (który dziś ograł bardzo słabego Ljubicica) zagra z Philippem Kohlschreiberem (i tu widzę jedyny typ, który byłbym skłonny zaryzykować, bo kurs blisko 3.00 na Niemca to lekka przesada). Ja turniej raczej będę już obserwował, a z mocnymi typami poczekam do przyszłego tygodnia i turnieju w Barcelonie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom