>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Monte Carlo, 15-22.04.2012

Status
Zamknięty.
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Przepraszam mój błąd, ale raz że 1:4 a dwa to było 4 lata temu więc tak średnio ma ten cały H2H znaczenie
1:5. Skoro &#39;średnio ma znaczenie ten cały H2H&#39; to po co to zaznaczałeś w pierwszym zdaniu w swojej analizie? Typu w każdym bądź razie nie neguję.
 
P 65

peterkurten

Użytkownik
Gilles - Tsonga 2 1.53 @ Bet365

H2H między tymi zawodnikami jest 0:4, Tsonga według tego co widziałem oglądając jego mecze staje się mocniejszy ze spotkania na spotkanie. Gilles równierz błysnął w poprzednim meczu z Tipsarevicem. Patrząc na przeciwników to simon nie miał trudnych przeciwników w tym turnieju, Ballered powinien się cieszyć iż przeszedł kwalifikacje, Gil jak to Gil coś tam potrafi ale gdy trafia na mocniejszego zawodnika przeważnie zawodzi. Tipsarevic jest dobry, ale dzisiaj przegrał na własne życzenie. Za Tsongą mecze z Kohlim i Verdasco. Żaden z nich nawet nie przeciwstawił się mocno tsondze. Patrząc na styl gry jestem za Tsongą.
jak można takie głupoty pisać? Jeżeli wynik w pierwszym secie 7-6 nie jest przeciwstawieniem się, plus 5 bp oraz piłka setowa(Tsonga 0bp) to ja nie wiem co według Ciebie można określić przeciwstawieniem się.
pozdro
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? S. Wawrinka vs R. Nadal dla Mecz.WYNIK ?
KURS: 13.400
Stawka: 50 | Do wygrania: 620 PLN
PinnacleSports


Pozwolę sobie na delikatną analizę tego na pierwszy rzut oka KOSMICZNIE wyglądającego typu!!

Oglądałem dziś zarówno Nadala mecz z Kukushkinem jak i Wawrinki z Almagro i w pierwszym spotkaniu Nadal zagrał dobrze ale bez rewelacji, ze względu na to że Kukushkin nawet nie miał ochoty przez chwilę nawet powalczyć z Nadalem... Chęci do walki też analogicznie do Nadala odebrał Almagro Wawrinka który zagrał bardzo dobrze!! Zagrania z back handu klasa światowa i w tym m.in. upatruje się przewagi którą przy odrobinie szczęścia Stanislas może wykorzystać. Wyrzucające uderzenia Wawrinki na for hand Nadala będą bardzo groźne, a Nadal nie czuję się komfortowo w atakach na te stronę kortu. Serwis Szwajcar dziś może i nie był za dobry jeżeli chodz o % pierwszego podania ale w decydujących momentach serwował asy będąc przy najważniejszych piłkach niesamowicie skoncentrowany ale spokojny - dobrze to wróży przed jutrzejszym meczem!!

Owszem w H2h 7:0 dla Nadala, co więcej - Wawrinka Nadalowi nawet seta nigdy nie ugrał ale ... ale czemu to seria ma dalej trwać skoro Wawrinka nie jest jakimś tam pionkiem tylko solidnym graczem w dobrej formie ??? Szkoda że kursy na Nadala nie są ustawione na poziomie 1.01 w QF takiego turnieju z taką obsadą :grin: Jakieś jaja te booki już robią i całkowicie nie doceniają przeciwników graczy pokroju Djoko czy Nadala! A czemu Szwajcar nie miałby sprawić sensacji ?? Bo Nadal wygrał ten turniej kilka razy ?? I co z tego!! Tym razem może zasłynie tym, że nie dojdzie nawet do półfinału (a może i Djoko się wycofa po śmierci dziadka) i ten turniej może wygrać np. Andy...

Typ oczywiście bardzo trudny do trafienia i decyzja należy już do Was czy go zagracie czy nie, ale moim zdaniem kursy są znacznie niedoszacowane i Nadalowi na pewno łatwo z Wawrinką nie pójdzie. Jak będzie ? Okaże się jutro !!
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Moim zdaniem dziś mecze Djokovica oraz Nadala jak najbardziej do grania kurs na Haase ponad 13 na Wawrinkę 15 . Tylko stawiac i czekać na okazję do kontrowania bo w przynajmniej w jednym z tych dwóch meczów taka okazja i szansa na zarobek będzie
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Nadal nie czuje się najlepiej jak się go wyrzuca na forehand?
http://ememe.pl/data/gfx/pictures/large/1/2/121_1.png
Mam tu na myśli że jak Wawrinka zagra backhandem tak jak wczoraj z Almagro to szansa jest... Wyrzucające zagranie na forhand Nadala na nastepnie silne zagranie po linii i Nadal nie będzie miał nic do powiedzenia ... Typ jak zaznaczałem w trybie SENSACJI gram i tyle - każdy ma prawo... Nadal i Djoko to też ludzie i słabszy dzień się może trafić i na to liczę...
 
thma 43

thma

Użytkownik
Gilles - Tsonga 2 1.53 @ Bet365
H2H między tymi zawodnikami jest 0:4, Tsonga według tego co widziałem oglądając jego mecze staje się mocniejszy ze spotkania na spotkanie. Gilles równierz błysnął w poprzednim meczu z Tipsarevicem. Patrząc na przeciwników to simon nie miał trudnych przeciwników w tym turnieju, Ballered powinien się cieszyć iż przeszedł kwalifikacje, Gil jak to Gil coś tam potrafi ale gdy trafia na mocniejszego zawodnika przeważnie zawodzi. Tipsarevic jest dobry, ale dzisiaj przegrał na własne życzenie. Za Tsongą mecze z Kohlim i Verdasco. Żaden z nich nawet nie przeciwstawił się mocno tsondze. Patrząc na styl gry jestem za Tsongą.
Brednie kolega pisze, i to niezłe. Zobacz sobie ile Kollbi miał breakpointów. Verdasco prowadził grę z Tsongą, tylko był bardzo osłabiony (kontuzja kolana). Analiza moim zdaniem bez sensu, mało prawdziwych informacji.
 
rumak57 271

rumak57

Coach
Tro/Waw - Mir/Nest
1 @ 3.5
Sbet
Bardzo ciekawe spotkanie Wawrinka gra ostatnio kapitalny tenis i ciagnie za soba Troickiego ten debel nie byl szczegolnie mocny a tutaj pokazuja sie jak z najlepszej strony najpierw odprawili Bolleliego ktory wystepowal w parze z Fogninim co juz bylo lekkim zaskoczeniem gdyz nie byli w tym meczu stawiani w roli faworyta ale mecz z Boppana i Bhaupatim rozstawionymi w Monte Carlo z nr 6 to juz naprawde spora niespodzianka. Dzisiaj zmierza sie z para numer 2 tego turnieju ktorzy graja swoj tenis ale sadze ze jak Wawrinka bedzie gral tak jak dotad a Troicki troszke podciagnie to naprawde jest spora szansa na wygrana w tym meczu a moze i w turnieju a po takim kursie mozna sprobowac oczywiscie neiszalejac ze stawka
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Simon - Tsonga 2,30✅
Po takim kursie biorę w ciemno. Dwa przeciwieństwa, Tsonga gra na żywioł, do przodu często bez głowy, ale jednak często skuteczna i bardzo efektowna. Simon to spokój, niewygodny dla każdego regularny do bólu, spora ilość ludzi nienawidzi oglądać jego meczy. Simon przygotował tutaj świetną formę, wczoraj w 1 secie z Jarko był po prostu ścianą, wszystko przebijał. Tsonga na mączce męczy się, jego ofensywny tenis nie ma takiego ognia na cegle to oczywiste. Wczoraj cudem nie przegrał 1 seta z Verdasco, w drugim Hiszpan już się poddał bez walki. Simon spokojnie wypunktuje swojego rodaka, który w tym turnieju nie jest w super formie, Simon będzie prowokował masę UE, jak dla mnie to Simon jest zdecydowanym faworytem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Simon - Tsonga 2,30
Po takim kursie biorę w ciemno. Dwa przeciwieństwa, Tsonga gra na żywioł, do przodu często bez głowy, ale jednak często skuteczna i bardzo efektowna. Simon to spokój, niewygodny dla każdego regularny do bólu, spora ilość ludzi nienawidzi oglądać jego meczy. Simon przygotował tutaj świetną formę, wczoraj w 1 secie z Jarko był po prostu ścianą, wszystko przebijał. Tsonga na mączce męczy się, jego ofensywny tenis nie ma takiego ognia na cegle to oczywiste. Wczoraj cudem nie przegrał 1 seta z Verdasco, w drugim Hiszpan już się poddał bez walki. Simon spokojnie wypunktuje swojego rodaka, który w tym turnieju nie jest w super formie, Simon będzie prowokował masę UE, jak dla mnie to Simon jest zdecydowanym faworytem.
W pełni się zgadzam i też gram na Simona - dla mnie Tsonga niczego fajnego tu nie prezentuje a Simon w końcu błyszczy i myślę, że będąc w takiej formie pokona faworyzowanego Tsonge
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 0

r1afa1

Użytkownik
Według mnie typem wartym uwagi na dzisiaj jest over 18.5 gema (1.72) w meczu Nadala z Wawrinka. Nie sądzę , aby Nadalowi tak szybko poszło w tym spotkaniu. Wawrinka wczoraj w spotkaniu z nie złym Almagro pokazał kapitalną grę.
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Nie zapominajmy, że to wciąż Wawrinka, który przed ważnymi meczami lubi narobić w portki i oddać mecz bez walki. Nie mówię, że będzie tak i dzisiaj, ale ile to ja już widziałem pojedynków z jego udziałem, kiedy to po dobrych spotkaniach lubił zagrać kompletną kaszankę (patrz vs Federer parę razy). Clay to wciąż teren Nadala, Monte Carlo jeden z ulubionych turniejów. Nawet o te 6 gemów będzie ciężko. Więcej jednak zależeć będzie od samego Szwajcara. Jak zagra tak jak wczoraj, powinno być dobrze, jak zagra tak jak zazwyczaj w meczach o dużą stawkę to nie będzie czego z niego zbierać.
 
jose7 40

jose7

Użytkownik
Simon - Tsonga
Ilość gemów: powyżej 22,5
Kurs: 1,80 (Fortuna)

Moim zdaniem zanosi się na zacięty pojedynek. Tsonga nie jest moim zdaniem faworytem do gładkiego zwycięstwa 2-0 ale nie sądzę też aby tak łatwo uległ rodakowi. Moim zdaniem prawdopodobne są 3 sety, które pokryją wystawioną przez buka linię
 
W 0

whitemaster

Użytkownik
ranking
Sorki, że tutaj zamieszczam swojego posta, ale nie wiedziałem gdzie to zrobić.
Nurtuje mnie pewna rzecz, a mianowicie skąd u Djokovica taki wysoki ranking (12,670 pkt.)? Podsumowując grane przez niego turnieje, wcale tyle nie wychodzi. Może mi to ktoś wytłumaczyć. Jak się oblicza ten ranking?
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Sorki, że tutaj zamieszczam swojego posta, ale nie wiedziałem gdzie to zrobić.
Nurtuje mnie pewna rzecz, a mianowicie skąd u Djokovica taki wysoki ranking (12,670 pkt.)? Podsumowując grane przez niego turnieje, wcale tyle nie wychodzi. Może mi to ktoś wytłumaczyć. Jak się oblicza ten ranking?
Pamiętaj, że ranking jest liczony na podstawie wyników z ostatnich 12 miesięcy.
Oto pełne zasady.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
go2grzes 7

go2grzes

Użytkownik
Djokovic - Berdych
Typ : Over 21 gemów ✅
Kurs: 1.833
Pinnaclesport
Nic nie wskazuje żeby miał to być łatwy pojedynek. Panowie grali ze sobą już 9 razy ale niestety żaden z nich nie odbył się na nawierzchni ziemnej. Jednakże na 8 aż 5 razy grali 3 sety. Co więcej Djokovic w Monte Carlo ma przestoje i nie gra swojego najlepszego tenisa. Dzisiaj z Haasem w 1 secie miał piłkę na 5:1 a skończyło się tym że za chwilę było 4:4 i jeden break point dla Holendra... Mogło się skończyć różnie ale koncentracja wróciła. W drugim secie było trochę analogii. Mecz point po raz pierwszy ale kilka błędów i strata serwisu. Jutro przeciwnik o wiele bardziej wymagający. Berdych potwierdził dzisiaj z Murrayem że dobrze czuje się na clayu.
 
dergon 88

dergon

Użytkownik
Sorki, że tutaj zamieszczam swojego posta, ale nie wiedziałem gdzie to zrobić.
Nurtuje mnie pewna rzecz, a mianowicie skąd u Djokovica taki wysoki ranking (12,670 pkt.)? Podsumowując grane przez niego turnieje, wcale tyle nie wychodzi. Może mi to ktoś wytłumaczyć. Jak się oblicza ten ranking?
10.000 na szybko już ma za 3 szlemy i 4 mastersy, do tego 1/2 RG i pare innych turniejów i masz 12.670.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Nadal - Simon under 19,5 1.80 Gamebookers✅

Simon pokonał nieregularnych nerwusów Tipsarevicia i Tsonge ale samym przebijaniem piłki na clayu Nadalowi nie zagrozi. Francuz nie ma ani potęznego serwisu ani potęznych uderzeń, głównym zródłem jego punktów są błędy przeciwnika, to taka słabsza wersja Nadala właśnie. Panowie ostatnio grali ze sobą na US Open 2 lata temu i Nadal wygrał bez problemu 6-4, 6-4, 6-2. Nadal gra w pózniejszym półfinale i zepnie się zeby szybko to skończyć i odpoczywać przed finałem.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
- Czuję, że mam znacznie mniej do stracenia niż mój przeciwnik. Mam wszystkie narzędzia, aby go pokonać i to jest najważniejsze. Mniejsza presja to jedyny pozytyw wynikający z siedmiu kolejnych porażek. W kolejnych meczach trzeba próbować wygrywać. Wychodzisz na mecz i liczysz się z porażką, ale starasz się temu przeciwstawić. Dokładnie to spróbuję jutro zrobić - powiedział Hiszpan.

Rafa 1.70✅:razz:

W końcu musi się Rafa przełamać. Gra na swojej mączce, czas udowodnić swoje możliwosci i umiejetnosci , ukochany Real się przełamał więc pora na Rafe.

Djoko chyba pod presją kolejnego zwyciestwa? Ogladałem mecze \Serba i przed Rafa jest szansa na złamanie Djoka. Czas na rewanz za Australian Open 2012.


Andre@
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
hanys006 34

hanys006

Użytkownik
A oglądałeś mecz Nadal z Simonem ? 7 BP dla Francuza, mecz wyrównany na co nie wskazuje wynik, gdyby tylko Gilles posiadał uderzenie kończące to mogłoby całkiem inaczej to wyglądać, a i bez tego Simon nawiązał na prawdę wyrównano walkę, kilka długich wymian wygrał i zdecydowanie częściej tracił pkt. przez swoje błędy niż przez świetne zagrania Nadala. Nole nie ma takiego problemu(potrafi o wiele więcej niż tylko przebijać), mimo iż miał trochę problemów z rywalami w MC to jednak jeśli trzeba wchodzi na najwyższy bieg i spokojnie wygrywa. Patent na Hiszpana posiada niewątpliwie i w tamtym sezonie na ziemi robił z nim co chciał. Jeśli zagra swój najlepszy tenis to Nadal znowu imo zejdzie pokonany. 2.10 wygląda bardzo zachęcająco, dlatego postanowiłem zainwestować po raz kolejny w Serba. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom