>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Monte Carlo, 15-22.04.2012

Status
Zamknięty.
go2grzes 7

go2grzes

Użytkownik
Nadal-Djokovic
Typ : Nadal
Kurs: 1.719
Pinnaclesport
Wczoraj miałem ochotę zagrać że Nadal wygra turniej ale kurs wynosił tylko nieco ponad 1.6 i rozmyśliłem się. Dzisiaj Nadal wygrywa 2:0 z Simonem a Djokovic z Berdychem po problemach 2:1 i kurs wzrasta do ponad 1.7.
Żaden człowiek nie jest ze stali. Od 2010 roku Rafa nie ograł Djokera ale każda seria kiedyś się kończy. Aktualnie jest świetny moment do tego. Rafa na ulubionej mączce w Monte Carlo. Nie stracił tutaj w tym roku nawet seta.
Djokovic zagra w finale ale męczył się tutaj już od pojedynku z Dolgopolovem. Zdarzają się przestoje w grze i moim zdaniem Nadal będzie umiał to świetnie wykorzystać. Wszyscy wiemy że na mączce jest klasą samą dla siebie. Skoro w Australii było naprawdę blisko to tutaj musi się udać.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Tylko, że Djoko popełnia dużo więcej błędów niż Nadal, a na mączce ma to większe znaczenie niż na szybszych nawierzchniach. Tutaj nie nadrobisz wszystkiego serwisem, co do kończących uderzeń to oczywiście Novak jest o 2 klasy lepszy od Simona w tym aspekcie. Jednak moim zdaniem Nadal to wygra 2-1. Król mączki, król Monte Carlo, 7 wygranych z rzędu to raczej nie przypadek ????
Popieram także argument co do przerwania czarnej passy przez Nadala w meczu z Djokovicem. Nole nie gra rewelacyjnie, napewno jest do ogrania ;)
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
A oglądałeś mecz Nadal z Simonem ? 7 BP dla Francuza, mecz wyrównany na co nie wskazuje wynik, gdyby tylko Gilles posiadał uderzenie kończące to mogłoby całkiem inaczej to wyglądać, a i bez tego Simon nawiązał na prawdę wyrównano walkę, kilka długich wymian wygrał i zdecydowanie częściej tracił pkt. przez swoje błędy niż przez świetne zagrania Nadala. Nole nie ma takiego problemu(potrafi o wiele więcej niż tylko przebijać), mimo iż miał trochę problemów z rywalami w MC to jednak jeśli trzeba wchodzi na najwyższy bieg i spokojnie wygrywa. Patent na Hiszpana posiada niewątpliwie i w tamtym sezonie na ziemi robił z nim co chciał. Jeśli zagra swój najlepszy tenis to Nadal znowu imo zejdzie pokonany. 2.10 wygląda bardzo zachęcająco, dlatego postanowiłem zainwestować po raz kolejny w Serba. ;)
yyy Djoko miał spore problemy z Dolgopolovem i grał słabo,z Berdychem też miał problemyale meczu nie oglądałem,nie problemu z długimi wymianami?Ty chyba meczu z Ukraińcem nie widziałeś gdzie miał spore problemy z krótkimi a co dopiero dłuższymi wymianami.... na pewno nie odpali swojego najlepszego tenisa bo to mission impossible na tę chwilę....błędów Serb nie ogranicza,Nadal wydaje się na tę chwilę bardziej regularny....owsze Djoko w zeszłym roku robił z Nadalem co chciał ale to był rok Serba bez wątpienia grał fenomenalny tenis ale żeby mówić,że ma patent na Rafe?Spójrz w h2h 16-14 dla Nadala...jedynie co mnie nie przekonuje do zagrania na Hiszpana to możliwa determinacja Novaka,który będzie chciał tryumfować tutaj dla dziadka bo obecnie Djokovic nie jest w optymalnej dyspozycji.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Nadal jest zdecydowanie faworytem. Poprzedni sezon byl dla Djokovica wyjatkowy i teraz tak juz nie gra. Po drugie nie sadze aby w Monte Carlo Serb prezentowal sie tak wspaniale jak to pisza inni. Wrecz przeciwnie, robi sporo bledow a Nadal to wykorzysta. Jesli Hiszpan bedzie konsekwentny to ogra Djokovica. Najwazniejsze to pelna koncentracja od pierwszej do ostatniej pilki. W dlugich wymianach Rafa powinien byc lepszy. To jest jego turniej.
 
W 16

waldekwojtala

Użytkownik
Jak stawiałem na Murraya przeciwko Berdychowi, to też liczyłem na taką samą postawę Czecha jak w meczach poprzednich. Ten z kolei nagle przypomniał sobie, że potrafi serwować i trafiać w kort.

Tutaj też spodziewam się, że Djoković podejdzie odpowiednio skoncentrowany do meczu, bo z Nadalem wypada zagrać na jego poziomie conajmniej. Także ja bym uważał z oceną wystawianą na podstawie poprzednich spotkań.

No i ta kwestia z dziadkiem. Niewiem, nie wyobrażam sobie, aby Djoković przegrał finał w takich okolicznościach. Liczę się, że dla niektórych to nieistotny czynnik, ja go nie zlekceważę. Na tą chwilę No Bet, ugryzę live.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Nie wiem dlaczego informację o śmierci dziadka traktujecie jako bardzo ważny czynnik. Będzie miał napewno wpływ na grę Nole, ale bez przesady, nie da mu zaraz jakiejś nadzwyczajnej siły, umięjetności. Będzie 3 setówka zapewne, ale jednak liczę na Nadala. Tak jak Waldekwojtala napisał najlepiej będzie na live coś wyłapać ????
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Novak Djokovic - Rafael Nadal
Typ: 2
Kurs: 1,78 (BetFair)
Ulubiona nawierzchnia Hiszpana, ulubiony turniej Hiszpana, tutaj się czuje najlepiej i jest niepokonany od lat. Sam mówi, że to dla niego najważniejszy event w tenisie. Od 2005 do 2011 wygrywa tu rok w rok. Rolanda Garrosa też wygrywał sześciokrotnie. Djokovic mimo wszystko większe szanse z Rafaelem ma zawsze na hardzie, chociaż pokonał Rafę w zeszłym roku dwa razy na mączce - w Rzymie i Madrycie, ale pamiętajmy, że Djoko był wtedy w szczytowej formie, najwyższej w swojej karierze. Rafa musi w końcu złamać złą passę spotkań z Serbem, więc gdzie jak nie tu? Do zagrania zachęciło mnie także to, że kurs na triumf Nadala przed kilkoma spotkaniami był niedużo wyższy (stosunkowo), a przed półfinałami nawet niższy, także mamy value. Regularność nie zawiedzie. Nie wiem jak Wy, ale ja gram grubo i spokojnie podchodzę do oglądania.
Wynik: ✅ 0-2 (3-6, 1-6)
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
nie wyobrażam sobie, aby Djoković przegrał finał w takich okolicznościach.
A w innych okolicznosciach sobie wyobrazasz? Bardzo interesujace... Mozesz rozwinac mysl? Mysle, ze wiecej osob ma ochote sie posmiac w niedzielne poludnie...
 
S 2

sylwas87

Użytkownik
Djokovic - Nadal
Typ :Djokovic
Kurs: 2.1
Bet365
Witam.
Większość forumowiczów stawia na Nadala, a ja biorę w ciemno Djokovica, z tego względu, że Nadal nie potrafi od dłuższego czasu z nim grać. W poprzednim sezonie przed spotkaniami finałowymi z Novakiem oglądałem wspaniałą grę Rafaela, a w spotkaniach cień jego postawy z poprzednich gier. Podczas gry z Djoko, Nadal się blokuje i mimo nie najlepszej dyspozycji Serba w tym turnieju, stawiam właśnie na niego.
Pozdrawiam.
 
W 16

waldekwojtala

Użytkownik
A w innych okolicznosciach sobie wyobrazasz? Bardzo interesujace... Mozesz rozwinac mysl? Mysle, ze wiecej osob ma ochote sie posmiac w niedzielne poludnie...
Tak, w innych okolicznościach sobie wyobrażam, w tych nie wyobrażam. Zdanie w pełni logiczne, kwestią jest tylko czy ktoś w tym samym stopniu co ja bierze pod uwagę wspomniany czynnik.

Jeśli nie, to wystarczy uprzejmie napisać, że wg mnie nie ma to takiego znaczenia. Natomiast ostatnie zdanie podchodzi pod niesympatyczną arogancję, a to kobiecie nie przystoi;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Chwila chwila.

Niedawno bylo napisane, ze Nole moze uciec z Monte Carlo bo pojawil sie ten news, teraz juz nie wyobrazacie sobie zeby nie wygral turnieju przez ten sam news.

Kazdy sobie mysli po swojemu a co siedzi w glowie Djokovica to malo kto z Was wie. Jesli chcesz okreslic, ze wygra w tym gracz A a nie gracz B to napisz argumenty dlaczego a hot newsa zostac na boku lub wrzuc na pudelka.
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
R. Nadal - N. Djokovic # 1 1.70 ✅✅✅ 6:3 6:1

Czas na finał. Tak jak mogliśmy przewidzieć przed turniejem w ostatnim spotkaniu w Monte Carlo w tym turnieju mamy dwóch najwyżej rozstawionych zawodników, a mianowicie jedynkę wszystkich rankingów Novaka Djokovica oraz znajdującego się tuż za nim Hiszpana Rafe Nadala.

Wszyscy czekają na wielki mecz i wymianę ciosów. Dwóch jakże utytułowanych zawodników, którzy toczą boję o kolejne trofea dziś mają szansę na kolejny tytuł. Minimalnym faworytem tego spotkanie jest Hiszpan, który w Monte Carlo czuje się bardzo, ale to bardzo dobrze. Dziś ma szansę na kolejny ósmy już tytuł zdobyty nad lazurowym wybrzeżem. W tym turnieju Hiszpan widać, że jest w gazie. Nie ma już oznak po kontuzji lewego kolana, przez którą wycofał się z zawodów w Miami. Nadal Porusza się po korcie bardzo pewnie i szybko. Dobiera odpowiednia uderzenia w swoich wymianach. Jego gra przed zbliżającym się Roland Garros wygląda pewnie i solidnie. We wszystkich rozegranych w tym tygodniu pojedynkach pokazuje, że Król kortów ziemnych powraca. W Monte Carlo często jest wietrzna pogoda, co powoduje podmuchy podczas gry. Nadal świetnie odnajduje się w takiej grze, prowadzi długie wymiany w których wyrzuca swojego rywala za kort.

Djokovic w tym tygodniu nie tylko prowadził rywalizację ze swoimi rywalami, ale też toczył walkę z myślami, które to skupiały się na osobie jego zmarłego dziadka. Jak wiadomo była to bardzo bliska osoba dla Djokovica i nie raz powtarzał, że brał przykład, ze swojego krewnego. Z pewności chciałby on dzisiejszy triumf w tych zawodach zadedykować właśnie mu, ale mojej opinii nie będzie mu to dziś dane. W przeciągu całego tygodnia, Nole mnie nie przekonał do swojej gry. Stracone sety z Dolgopolovem i Berdychem pokazały, że nie jest on na takim poziomie jak podczas Australian Open. Chyba każdy wie, że ze wszystkich nawierzchni to właśnie ziemia najbardziej nie leży Serbowi. Mimo tego, że wciąż poprawia na niej swoje umiejętności, jeszcze troszkę mu brakuje do formy jaką prezentuje na hardzie lub trawie. Novak pokazał, że w wymianach przez jego prowadzonych można znaleźć uderzenia nie dokładne i w środek pola. Berdych to świetnie wykorzystywał w pierwszym secie. Jego serwis też nie należy do najlepszych w tym turnieju. Mimo tego, że nie raz serwował asy to zaliczył też trochę DF, co w meczu z Nadalem będzie skrupulatnie wykorzystywane przez Hiszpana.

Hiszpan jest gotowy na wygraną, ostatnio to zbierał srogie lanie w każdym meczu z Djokovicem. Dziś jednak wszystko sprzyja ku temu by to właśnie Nadal zatriumfował. Fakt, że mecz będzie rozgrywany tutaj w Monte Carlo, gdzie Rafa ma taką cudowną passę z pewnością doda mu pewności siebie. Już raz się spotkali tutaj w finale, miało to miejsce w 2009 roku i Nadal wygrał ten finał 2:1. Kolejnym faktem, który doda mu skrzydeł to rodzice Hiszpana. Nie raz podkreślał, jak ważna jest dla niego rodzina. Dziś po raz pierwszy od długiego czasu, na trybunach można zobaczyć rodziców Hiszpana, którzy razem kibicują swojemu synowi. Rozwiedli się oni w 2009 roku i od tamtego czasu sporadycznie gościli w boxie Rafy. Dziś fakt, że obydwoje zobaczą w akcji swojego syna doda mu wiatru w żagle. Mam nadzieję, że Hiszpan udowodni dziś fakt, że mimo ostatnich porażek z Djokovicem, to właśnie Nadal jest lepszym zawodnikiem przynajmniej na nawierzchni ziemnej. Dzisiejsza wygrana pozowli Hiszpanowi uwierzyć, że kolejny sukces na zbliżających się zawodach Rolanda Garrosa jest jak najbardziej możliwy.
 
alanas1 0

alanas1

Użytkownik
no bywa, brak ogłady w języku... do rzeczy, nie widzę tu neo jako triumfatora, może i nie wiodło sie hiszpanowi w meczach z novakiem, to tu skłaniałbym się ku wygranej mistrza mączki, jest regularniejszy, zmotywowany, stabilny emocjonalnie, kurs ładny, nie przejdę obojętnie
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Tak, w innych okolicznościach sobie wyobrażam, w tych nie wyobrażam. Zdanie w pełni logiczne, kwestią jest tylko czy ktoś w tym samym stopniu co ja bierze pod uwagę wspomniany czynnik.

Jeśli nie, to wystarczy uprzejmie napisać, że wg mnie nie ma to takiego znaczenia. Natomiast ostatnie zdanie podchodzi pod niesympatyczną arogancję, a to kobiecie nie przystoi;)

Sam pisałem,że ta determinacja Djoko może przeszkodzić Nadalowi w wygraniu w Monte Carlo ale w gruncie rzeczy Novak nie gra tutaj dobrze,popełnia sporo błędów,czasem dłuższych akcji nie wytrzymuje,na pewno nie łatwo się gra z takimi myślami a jak się nie jest w 100% skupionym na tym co się robi to zazwyczaj nie wychodzi ..
 
ppibo1 1

ppibo1

Użytkownik
Nie znam sie zabardzo na tenisie. Ale coś tam ktoś pisał , że umarł dziadek Djoka. Dlatego też dzisiaj obstawił bym na niego ponieważ myśle , że będzie zmotywowany aby wygrać ten turniej dla niego.:]
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Nie znam sie zabardzo na tenisie. Ale coś tam ktoś pisał , że umarł dziadek Djoka. Dlatego też dzisiaj obstawił bym na niego ponieważ myśle , że będzie zmotywowany aby wygrać ten turniej dla niego.:]
Właśnie - nie znasz się, to po co pisać ???? ?


Djoko będzie zmotywowany - logiczne, gra się żeby wygrać. Każdy kij ma dwa końce, Nadal również będzie zmotywowany... A że Nadal&#39;a ulubiona nawierzchnia to mączka, ulubiony turniej to właśnie ten w Monte Carlo i w gazie niewątpliwie jest to sądzę że kurs koło 1.7 jest do zaakceptowania, ja biorę ????

Będzie ciekawy finałowy spektakl. Na pewno warto obejrzeć.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
A jakby dziadek nie umarl to nie bylby zmotywowany? Przeciez to jest FINAŁ !

Kiedy miec wieksza motywacje jak nie w F I N A L E ...

Finale Prestiżowego turnieju Masters 1000
 
W 16

waldekwojtala

Użytkownik
Chwila chwila.

Niedawno bylo napisane, ze Nole moze uciec z Monte Carlo bo pojawil sie ten news, teraz juz nie wyobrazacie sobie zeby nie wygral turnieju przez ten sam news.

Kazdy sobie mysli po swojemu a co siedzi w glowie Djokovica to malo kto z Was wie. Jesli chcesz okreslic, ze wygra w tym gracz A a nie gracz B to napisz argumenty dlaczego a hot newsa zostac na boku lub wrzuc na pudelka.
Nie ja pisałem, że ucieknie, więc nie do mnie ten zarzut proszę Panią.

Nie wiem czy przy tak znakomitych tenisistach można podać argumenty, które w bardziej zdecydowany sposób wskażą zwycięzcę.

Nie mniej kończę, ponieważ znów widzę podrzędne wyrażenia, a przywykłem do dyskusji na wyższym poziomie, zwłaszcza z kobietami. Pozdrawiam;)
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik

Masters w Monte-Carlo od lat nalezy do Nadala. Hiszpan wygral ten turniej 7 razy z rzedu i jest sluznym faworytem w spotkaniu z Novakiem Djokovicem. Tak jak Nadal wygral ten turniej 7 krotnie , tak Djokovic tyle samo razy z rzedu wygral z Hiszpanem. Djokovic moze nie przechodzi przez ten turniej jak burza jednak jest to typ tenisisty ktory podczas jednego meczu moze kilka razy upadac i za kazdym razem sie podnosic. Serb bedzie mial ogromna motywacje aby wygrac dla Dziadka natomiast Nadal bedzie chcial przerwac fatalna serie w bezsporednich pojedynkach z Nole i 7 raz obronic tytul najlepszego tenisisty tego turnieju. Oboje maja szanse , jednak ja jestem za Nadalem ktory na tej nawierzchnii nie zwykle rzadko przegrywa a tymbardziej w Monte-Carlo gdzie ma serie 41 zwyciestw bez porazki. Idealne miejsce dla Hiszpana aby wyleczyc kompleks Djokovica.

Rafael Nadal @ 1.72 Bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom