>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Monte Carlo 16.04-22.04.2018

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP

Miejsce: Monte Carlo, Francja
Data rozgrywania: 15.04.2018 - 22.04.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP World Tour Masters 1000
Pula nagród: €5,238,735
Oficjalna strona turnieju: http://montecarlotennismasters.com/
Lista Startowa: http://montecarlotennismasters.com/tournoi/joueurs/
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/monaco/atp-monte-carlo/
Zwycięzca singla 2017: Rafael Nadal
Zwycięzcy debla 2017: Rohan Bopanna/Pablo Cuevas
Pary kwalifikacji:
http://www.oddsportal.com/tennis/monaco/atp-monte-carlo/
Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Garcia L.-Sonego 1 @1.55

Tak mi sie wydaje. Garcia-Lopez juz leciwy zaowdnik, az 34 lata. Jego forma czesto jest sinusoida i ma okresy, gdzie gra swietnie i fatalnie. Hiszpan ma jednak cos tutaj czego absolutnie nie ma Sonego, wiele startow w Monte Carlo, w tym dwa naprawde bardzo dobre. Sonego to wydaje mi sie oprocz Berretiniego najzdolniejszy Wloch, ktory umie tez grywac niezle na twardej nawierzchni, a to u tych mlodszych Wlochow (nie licze oczywisice zawodnikow jak Fognini czy Seppi) jakby szwnakuje. Sonego jednak w ogole doswiadczenie z tak duzych turniejow, praktycznie zadne. Wloch bodajze tylko raz zaliczyl tak duzy turniej we wloskim Rzymie na zasadzie dziekij karty. Rozrzut miedzy sukcesami w challengerach a &quot;tysiecznikach&quot; to jednak jest duuuuzy.
Garcia Lopez ostatnio troche pogral, nie przelozylo sie to moze wymiernie na wynik, ale w Miami wygral z Sandgren i przegral po zacietym 3-setowym meczu z Verdasco. Wedlug mnie leciwy Hiszpa jednak takie mecze powinien wygrywac, bo roznica i obycie z kortami w Monte Carlo to tutaj przyslowiowa przepasc.
 
D 319

defox

Użytkownik
Widzialem dzisiejszy mecz Edmunda. Co prawda Jaziri zagral patologie, ale Edmund po kazdym punkcie zaciskal piesc i wygladal na zmotywowanego. Zaraz gra z emerytem Ryszardem aka ała moje plecy. Jezeli mu zalezy to mysle ze bez problemu walnie ryska ktory polamal sie 4x w secie z Simonem. Nie ma jeszcze kursow, ale polecam Kyle Edund @ --
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
J.Donaldson-Ramos V. 2 @1.48

Z czym do ludu? Ramos to swietny zawodnik, obeznany z turniejem w Monte Carlo, w tamtym sezonie zagral tutaj jeden ze swoich najlepszych turniejow w zyciu i dotarl do samego finalu, gdzie zmierzyl sie z Nadalem. tym roku po Australian Open nie wygladala ta gra Ramosa moze i zbyt kolorowo, po drodze byla jeszcze porazka w Indian Wells z swietnym jak sie pozniej okazalo Coricem. Tak naprawde to dopiero drugi tak wazny turniej w startach Hiszpana po AO. Mozna oczywiscie marudzic jeszcze, ze w Marakeszu Ramos przegral z Vatutinem, ale tak naprawde jakie to ma znaczenie, bo ja tutaj spodziewam sie zwrotu o 180 stopni i bardzo dobrej gry Ramosa. Donaldson to chyba pierwszy raz w ogole przyjechal do Monte Carlo, nie mowiac o wygraniu tutaj meczu. Stawiam na Ramosa, bo co mam robic...

Garcia L.-Cecchinato 1 @1.72

Wedlug mnie Garcia-Lopez jakos tary wyjadacz z Monte Carlo ten mecz wygra i zaskoczyl mnie tak duzy kurs.
 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
Lorenzi +4.5 @ 2.10 Betway zwrot Filip przeczytał mój post i postanowił się wycofać no trudno

W Monte Carlo wieksze pieniadze mysle ze Wloch powalczy ,emerytura co raz blizej ???? korty ziemne to jego ulubiona nawierzchnia ,Krajinovic to zawodnik od challengerow
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Krajinovic to zawodnik od challengerow
Ale ze Ty tak na serio, bo Krajinovic jest obecnie w top 30 ?
Swoja droga to Krajinovic jest w rankingu obecnie wyzej niz Lorenzi byl kiedykolwiek.
Moze istotniejsze bylyby informacje, ze Lorenzi po Australian Open opuscic musial Indian Wells i Miami z powodu urazu i nie wyglada by na razie wrocil do dobrego grania. Sadze, ze to bylaby wazniejsza informacja niz takie dyrdymaly o zawodniku, ktory zagral w finale turnieju Masters Series w Paryzu (myslisz ze Lorenzi kiedykolwiek zagra w finale turnieju ATP 1000 bo ja nie sadze), notowal serie bodajze kilkunastu wygranych meczow pod rzad i jest obecnie w 30 najlepszych zawodnikow swiata.
Nie wiem, nie znam sie. Wedlug mnie to byloby bardziej istotne. Pozostaje optymistyczne mysleniowe zyczyniowe, ze Wloch zacznie nagle grac na dobrym poziomie ni z gruszki, niz z piertuszki...Czasem zyczenia sie spelniaja, ale dobrze chyba jak sa poparte jakimis bardziej logicznymi tezami. No coz, zyczyc powodzenia.
 
M 0

majx

Użytkownik
Zgadzam się z dx2, Krajinovic to zawodnik ciągle pnący się w górę. Obecnie raczej dużo lepszy od Lorenziego. Ale z drugiej strony Włoch gra bardzo sprytny tenis i niewygodny. Jego gra momentami wygląda nieprofesjonalnie, ale on zazwyczaj swoje osiągnie, dlatego ten handicap gemowy może jednak się udać. Do tego dochodzi doświadczenie Lorenziego.
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
Lorenzi zagrał fatalnie w Marrakeszu, nie postawiłbym na niego złamanego grosza.
Popieram typ na G.G Lopeza, dorzucam też typ + 1.5 seta na Basica vs Tsitsipas @1.82 w Fortuna. ⛔⛔ Basic nieźle prezentował się w ostatnich dniach, gdy przegrywał to seta urywał, a pokonał np Robina Haase. Młody Grek ma formę, objawienie tego roku, ale wciąż niedoświadczony, nieobyty w turniejach takiej rangi. Nie twierdzę, że Basic wygra, ale seta powinien ugrać.????
Mayer vs Iwaszka typ 1 @ 1.70 Fortuna. Stawiam na doświadczonego Niemca, solidny gracz, grał z największymi i potrafił się postawić. Białorusin głównie gra w turniejach niższej rangi z przeciętnymi wynikami. Niemiec 34 lata na karku, ale jesteśmy w 1 połowie sezonu, niezmęczony, poradzi sobie ???? .
Masakra nic nie wchodzi ????
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Kchaczanov vs Kokkinakis. Kokkinakis 2.34 fortuna 0:2. ale dno pogral Kokkinakis.
Karen nic ciekawego nie pokazuje ostatnio. porazki z Donskoyem etc nie napawaja optymizmem. Rok temu na ziemi nie grał źle, ale wg mnie nie trafil z forma przed tym turniejem a i tu nie spodziewam sie jego wspanialej gry.
Kokkinakis ogral na hardzie Rogera i przegral z Verdasco w kolejnej rundzie, hiszpan sie spial a mimo to wygral dopiero po Tie-breaku. Kokkinakis dostal dziką kartę i wg mnie z niej skorzysta, zlapal forme i nie powinien miec duzych problemow z ograniem Karena. Tak to widzę dziś.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Hej A Seppi co tak kurs poszedł w górę? Grannolers jest słaby jak cholera. Oglądałem to kilka razy w czelkach ostatnio to jest to cień zawodnika z kiedyś.
Ale Seppi rozstawiony z jedynką w kwalach? Może tak czy siak awansuje jakoś może jako lucky looser?
Wie ktoś coś?
Bo czysto sportowo to Włoch powinien dac sobie radę
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Hej A Seppi co tak kurs poszedł w górę? Grannolers jest słaby jak cholera. Oglądałem to kilka razy w czelkach ostatnio to jest to cień zawodnika z kiedyś.
Ale Seppi rozstawiony z jedynką w kwalach? Może tak czy siak awansuje jakoś może jako lucky looser?
Wie ktoś coś?
Bo czysto sportowo to Włoch powinien dac sobie radę
Seppi gra w krate. Ogral Minaura a kilka meczy wczesniej dostal 6:0 w 3 secie od Albota.
 
M 0

marcin19933

Użytkownik
A ja znowu zawał przy Johnsonie xD Już myślałem że Sandgren na serio wygra tego pierwszego seta, a potem kto wie jakby się potoczyło... Co jak co ale jakby Sandgren wygrał turniej to już by była obraza dla tego sportu ???? A i jeszcze muszę pochwalić Johnsona, w końcu widziałem jego atak z backhandu zamiast slajsa i to 2 razy ! :eek: Wczoraj z Fritzem i dzisiaj też raz zaszalał, vamos Johnson ! ????
 
Tenis by Dawid 865,9K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Donaldson J. – Ramos A.
Typ:
Ramos -2,5 gema
Kurs: 1,65
Bukmacher: sts
Pierwsza moja analiza na turniej ATP Masters 1000 Monte-Carlo i wpadł mi w oko ten mecz, ponieważ obu zawodników dzieli różnica klas na tej nawierzchni. Obraz trochę zamazuje fakt, że Ramos ten sezon ma dość mierny i jego gra pozostawia sporo do życzenia. W tym sezonie jeszcze bez żadnych trofeów, ale z finałem w Quito, gdzie przegrał z Baeną. Ostatni mecz Ramosa w Marrakeszu był bardzo słaby, gdzie poległ zdecydowanie z Vatutinem, ale Rosjanin rozegrał bardzo dobry turniej, o czym już pisałem we wcześniejszej analizie. Ramos wyglądał miernie na serwisie, a w wymianach brakowało winnerów, lecz też duża w tym zasługa bardzo mobilnego Alexeya. Kto wie czy Ramos sobie lekko też nie odpuścił tego turnieju na rzecz przygotowania się do Monte-Carlo, gdzie przypominam broni punktów za finał, co jest jednym z jego największych osiągnięć w karierze. Faktem jest, że Albert jest zawodnikiem zdecydowanie preferującym cegłę, czego nie można powiedzieć o Donaldsonie, który na cegle gra sporadycznie i w tym sezonie nawet jej nie powąchał. Jared ostatni swój mecz na nawierzchni ziemnej rozegrał na French Open 2017, więc prawie rok temu i odpadł zdecydowanie z Herbertem, który jak wiemy nie lubi tej nawierzchni. Amerykanin w turniejach na tej nawierzchni zazwyczaj odpadał na poziomie kwalifikacji, a maksymalnie dochodził do drugich rund turniejów, więc bardzo przeciętnie. Donaldson na szybkich, amerykańskich cegłach wygląda dość mizernie, a co dopiero na europejskiej (jest wolniejsza). Jared w tym roku pograł tylko na hardzie, ale także bez spektakularnych wyników. Myślę, że nawet w takiej formie, która jest dla mnie niewiadomą (nie sugerowałbym się turniejem w Maroku) to i tak Ramos powinien ten mecz wygrać swoim doświadczeniem. Strata seta przez Alberta będzie na pewno niespodzianką i powinien wziąć ten mecz nawet w dwóch setach. Można spróbować bezpieczniejszą wersję: Ramos wygra @1,47 (sts).
Bautista R. – Gojowczyk P.
Wg mnie mecz nie do ruszania, ze względu na bardzo niski kurs na Bautiste, który powinien ograć Niemca. Obaj preferują hard, ale bliżej do cegły Hiszpanowi.
Rublev A. – Haase R.
Kursy bardzo wyrównane i raczej szkoda nerwów na stawianie tego meczu, ponieważ zdecyduje forma dnia. Rublev ostatnio gra słabo, ale niewiele lepiej sprawa wygląda z Haase.
Coric B. – Benneteau J.
Borna jest zdecydowanym faworytem i mimo, że czasem jego głowa szwankuje to ten mecz powinien wygrać. Stoi za nim forma, która ostatnio jest wysoka, a znakomite wyniki osiągał na hardzie. Jednak to cegła jest jego ulubioną nawierzchnią. Julien to raczej zawodnik hardowy, ale z wielkim sercem do gry. Kurs jednak trochę za niski na Coricia.
Nishikori K. – Berdych T.
Panowie znają się jak łyse konie, lecz faworytem jest Berdych, który grał już tutaj w finale. Według mnie też powinien wygrać ten mecz, ale forma Japończyka powinna iść w górę. Ostatnio jego gra jeszcze pozostawia trochę do życzenia, lecz trzeba dać mu czas. Pod obserwację.
Djokovic N. – Lajovic D.
Na pewno nie warto iść w stronę Novaka po takim kursie, który osiągał tutaj bardzo dobre wyniki i wygrywał ten turniej, lecz obecnie jest w ciężkim okresie i mimo, że zmienił trenera to forma jeszcze nie powinna być najwyższa. W ostatnim czasie słabą formę wykorzystał nawet Taro Daniel, który także gra mocno przeciętnie. Lajovic to zawodnik głodny gry i lubiący cegłę, więc kto wie czy nie ugra tutaj seta. Mecz pod obserwację.
Herbert P. – Lorenzi P.
Wystarczy spojrzeć w bilans Lorenziego i obejrzeć jego ostatni mecz, aby przekonać się w jakiej dyspozycji jest Włoch. Z drugiej strony nie lubię stawiać na Francuza na cegle, dlatego zwyczajnie odpuszczam ten mecz.
Bedene A. – Basic M.
Basic to zawodnik preferujący zdecydowanie hard i to najlepiej w hali, choć ostatnio i tak jego wyniki są ponad jego możliwości. Bedene jest bardziej doświadczonym zawodnikiem i bardziej obytym z cegłą. Powinien wygrać ten mecz. Mirza gra tutaj jako lucky loser.
Raonic M. – Catarina L.
Kanadyjczyk dopiero wraca do poważnego grania, ale wygląda już całkiem nieźle. Rywalem jest mniej znany gospodarz. Milos raczej wygra 2-0, lecz warto zastanowić się nad ilością gemów.
Mayer F. – Muller G.
Mayer zbłaźnił się w meczu kwalifikacyjnym z Ivashką, lecz możliwe, że trochę odpuścił i wiedział, że wejdzie do turnieju głównego jako LL. Muller ostatnio z urazem i dość przeciętną formą, lecz już rok temu grał tutaj nieźle i poprawił znacząco grę w wymianach. Mecz pod obserwację.
Shapovalov D. – Tsitsipas S.
Mecz zawodnik Next Gen, którzy dysponują mocnym serwisem i preferują twardą nawierzchnię. Trudno wskazać faworyta i raczej zdecyduje forma dnia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
A ja zdecydowanie idę w Tsitsipasa.
Moim zdaniem Szapo nie da rady na tak wolnej nawierzchni. Zresztą widzimy kursy. Na innej nawierzchni byłyby zupełnie inne. Buki nie są głupie.
Kanadyjczyk w zeszłym roku 4 spotkania na ziemi. 4 porażki. Grek dodatkowy handicap ma jeszcze z dwóch spotkań eliminacyjnych, które wygrał pewnie.
Doświadczenie i umiejętność gry na mączce zdecydowanie po stronie Greka.
Następna sprawa, Ze zawodnikom z USA / Kanady nigdy nie pasowała europejska mączka. Nie są przystosowani do takiej gry.
I ostatnie. To będzie pierwszy mecz Denisa na ziemi od dawna. Trening to nie mecz przypominam. Stawiam na Greka.
Tsitsipas, Stefanos @1.70

Moim zdaniem można zaufać Herbertowi,który od pewnego czasu po zmianie trenera gra lepiej i wygrywa spotkania, których wcześniej by nie wygral. Dwa mecze w eliminacjach, dwa z typowymi ziemniakami. To duży plus przy Francuzie. Lorenzi opadł z forma i trochę z siłami. Po kontuzji nie może dojść do pełni formy. Swoje lata już ma. Ostatnio Starszy Zverev go bez problemu pokonał w Maroku.
Herbert 1.55
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Haase win 1.92 STS⛔
Rusek do mnie kompletnie nie przemawia ostatnio i o ile na hardzie walac z całej pary masz szansę o ile łapiesz linie, tak tutaj będzie ciężko. Rublev ani nie jest jakimś królem mąki, ani ostatnio nie był w jakiejś super formie. Zwłaszcza w Davisie jak poleciał z jakimś plackiem z Austrii na hardzie. Haase wiadomo zależy od dnia, ale jest to doświadczony grajek i liczę, że zmotywuje się żeby zarobić.
Ramos Vinolas w 2 1.87 STS✅
Donaldson to idealny zawodnik dla takiego amatora cegły, żeby idealnie rozpocżąć turniej i liczę, że Hiszpan nie odwali szopy. Zwłaszcza, że grał już na mące w tym sezonie, a nie jestem pewny czy amerykanina gdzieś widziałem, ale proszę jbc mnie poprawić.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Rublev A. - Haase R.
Haase R. ::: 2,07 ::: 2/3
Różnica w wieku to dekada. Od turnieju w Holandii Rublev mocno przygasł, notuje 4 porażki z rzędu, a wydaje mi się, że mączka wcale tak go nie premiuje w tym meczu. Holender jeszcze kilka ładnych lat temu miał świetnie wyniki na clayu. W tym roku jak już nie raz pisałem jest w całkiem niezłej formie, a jak przegrywa to z zawodnikami w formie i to po walce. Na Marrakech nie patrzę bo to wiadomo, że pół-turniej w porównaniu z 1000 w Monako.
Wynik: 2:1
Djokovic N. -1,5 seta ::: 1,93 ::: 1/3
Mayer F. +2 gemy ::: 1,83 ::: 2/3
Herbert P. - Lorenzi P. Powyżej 22 gemów ::: 1,90 ::: 1/3
Catarina L. +1,5 seta ::: 7,42 ::: 0,5/3 +3,21
Catarina L. ::: 20,00 ::: 0,5/3
 
D 319

defox

Użytkownik
Tak na szybko tylko wtrącę że Haase ostatnio przegrał z Basicem co chwały mu nie przynosi. Ok, Rublev coś przygasł, ale wiemy jaki ma potencjał. Wyniki z zeszłego roku pokazują że na cegle grać potrafi. Stawiam na Rubleva w tym meczu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom