>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Paryż, 07-13.11.2011

Status
Zamknięty.
jan-zbedny 22

jan-zbedny

Użytkownik
Nie wiem czy jest sens, bo Dodig nic ciekawego dziś nie pokazał, a z Novakiem nie trafisz .. wygranej chorwata bym nie stawiał, ale jakiś handi +5,5 można próbować.
 
D 18

darkk7

Użytkownik
Co myslicie o meczu Mardy Fish vs Florian Mayerm, jest szansa zebyt zaryzykowac na niego ?? Czy boryka sie nadal z kontuzja i lepiej nie ryzykowac? bo jednak kurs jest dosyc wysoki..
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Kolejny debelek z tych 10/10.
Clement/Vasselin - Fognini/Granollers 1,57 bwin ( byle z kreczem ) ZWROT :-(
Niby dzisiejszy krecz to nic wielkiego ale jesli dzisiaj zszedl to cos musi byc na rzeczy. Brak sil, brak motywacji.. nie wiem ale grac mu sie tutaj najwyrazniej nie chce tym bardziej w deblu. Fognini przegral z Dodigiem nie pokazujac nic i rowniez mysle ze woli pospacerowac po Paryzu niz czekac na kolejne mecze i to w deblu. Jesli do powyzszych argumentow dodam ze graja przeciwko parze Francuzow i jeden z nich jest mieszkancem Paryza to wychodzi nam pelna argumentacja. Jesli chodzi o czystosportowe aspekty to przewaga jest po stronie Granollersa ktory w deblu gra bardzo dobrze ale raczej na maczce i nie w parze z Wlochem z ktorym zagra pierwszy raz. Jest to podobnie mocny typ co dzisiejszy na Cermaka i Polaska a wiec polecam !
 
jan-zbedny 22

jan-zbedny

Użytkownik
Co myslicie o meczu Mardy Fish vs Florian Mayerm
Według mnie Fish po kontuzji znacząco opadł z formy i raczej nie ma co na niego stawiać. Mayer też raz zagra fenomenalnie, a raz psuje co popadnie. Mecz raczej no bet z lekką przewagą na Florka.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Richard Gasquet - Kevin Anderson @ 2.00 5/10 Bet365 ✅ 64 76 (4)

Dluga przerwa paradoksalnie Ryskowi mogla wyjsc na dobre bowiem przed kontuzja prezentowal sie raczej sredniawo. Gasquet to jest tenisista kompletny tylko z psychika u niego roznie bywa. Teraz wraca do gry i odrazu na wlasny teren gdzie wiekszosc kibicow bedzie mial po swojej stronie. Gasquet niegdys talentem porownwany do Nadala nie spelnil pokladanych w nim nadziei jednak chlopak ma jeszcze czas na wejscie do tenisowej Elity. Z Andersonem gral 2 razy wygral 5 setow i nie stracil zadnego wiec na to wyglada ze dobrze mu sie znim gra. Wierze ze w tym wypadku sciany pomaga i Gasquet sprosta trudnemu zadaniu jakim jest pokonanie Andersona ktory przeciez ostatnio gral naprawde dobrze. Dodatkową mobilizacja dla Francuza moze okazac sie fakt iz jesli wygra dzisiejszy mecz to bedzie mial okazje w kolejnej rundzie zagrac z Federerem z ktorzym przeciez ostatni pojedynek wygral :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
apator 29

apator

Użytkownik
Zgadzam się z profem. Podobnie myślę, że odpoczynek po kontuzji wyszedł Richard&#39;owi na plus. Serwuje co najmniej (jeśli nie lepiej) tak dobrze jak Anderson, ale zdecydowanie lepiej od niego returnuje i tu upatruję duże szanse Gasquet. Przy swojej publiczności (obecnie ponad 7ooo ludzi na trybunach) powinien nieźle się bawić grą, a wtedy wychodzi mu jeszcze więcej niż w sytuacji, gdy gra o dobry wynik. No i te jego backhand&#39;y po linii. Miód malina. Gra Francuza jest zdecydowanie bardziej uporządkowana niż Kevin&#39;a. Czuję ten typ a i przelicznik dobry. Obecnie 1.9 w bet365.
ps. @Soltysiao: Dzięki za dzisiejszy typ na debla. Wrzuciłem sporo na Cermaka i Polaska ;].
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 27

danielsan

Użytkownik
Tenis, Paryż Masters
09.11.2011 11:00
Alex Bogomołow Junior vs Janko Tipsarević
typ: Janko Tipsarevic -4 gemy HC
kurs: 1.90
Pinnacle

Mecz drugiej rundy paryskiego Mastersa pomiędzy 13stym w rankingu ATP Tipsareviciem, a 35-tym Bogomołowem. Serb wydaje się być zdecydowanym faworytem tego spotkania z wielu przyczyn: po pierwsze marzy mu się jeszcze występ w finałach ATP w Londynie i przy bardzo, bardzo dobrym wyniku tu i splocie kilku szczęśliwych zdarzeń nie jest to wykluczone - dlatego też motywacja absolutnie przemawia za Tipsareviciem. Po drugie panowie grali niedawno z sobą w półfinale w Petersburgu i gładko wygrał Janko 6:2, 6:1. Po trzecie Bogomołowi źle się na gra na wolnym korcie Bercy, męczył się niemiłosiernie z Belluccim w pierwszym meczu, będąc już jedną nogą poza meczem ostatecznie wyciągnął, lecz przyznał w wywiadzie że nie powinno już go tu być bo zasłużył na porażkę. Do tego H2H 2:1 dla Serba. Kursy już lecą Pinnacle startował z 2.15 za linię -4, spodziewam się że całość jeszcze z leci, albo linia podskoczy do 4,5.
Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
apator 29

apator

Użytkownik
Yhm, tyle że obaj są kontuzjowani. Bogomolov słabo się ruszał w meczu z Belluccim przez naciągnięte udo. Tipsarevic&#39;owi odnowiła się kontuzja w Rosji. Mecz no bet jak cholera. Chyba, że tam gdzie uznają krecz. Pytanie który skreczuje szybciej? Odradzam.
 
gju 134

gju

Użytkownik
Monaco - Simon 1 (2.4)
Wczoraj Juan połknął Younga, który z kolei pokonał gładziutko Nieminena w kwalifikacjach. Bez wątpienia w ostatnich dniach mocno się rozbujał na korcie. Wiemy też już, że nie przyjechał tu po finale w Valencii odebrać przyjezdne. Na przeciwko Simon, który ma straszną końcówkę sezonu. Przyjeżdża na turnieje i od razu z nich wyjeżdża. W końcówce 2010roku był zdecydowanie lepszy, a i tak w Paryżu nie pokazał nic ciekawego. w 2009 też nie szokował. Nie są to korty dla Gillesa. H2H na korzyść Simona, rzecz jasna, ale tak to nie byłoby value.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Co do Djoko, to w meczu z Nikim to kontuzja zaczęłą dać znać o sobie wtedy gdy zaczął przegrywać a porazka zaglądała mu w oczy. Mogło się skończyć w 2 setach i o kontuzji nikt by nie słyszał...nie przecze że go nie boli, ale w meczu z Dodikiem to wszystko się moze wydarzyć...Serb moze gładko wygrać i moze się podłozy swojemu dobremu Kumplowi z Serbi jezeli ten wygra swoją runde...nie ruszam tego zupełnie, lata spędzone w bukmacherce pokazały że tzm gdzie szukamy na siłe doga czy krecz przewaznie kończy sie to stratą pieniędzy...lepiej szukać niekonwencjonalnego doga lub niespodzianki, turniej w Paryzu az szczeka od wygranych dogów. Djoko to niesamowity sziemniacz, jego zawsze bolą plecy, ma problemy z soczewkami, problemy z odddychaniem...itd,


pozdrawiam,


Serb moze gładko wygrać ( w domysle z Dodikiem)i moze się podłozy swojemu dobremu Kumplowi z Serbi ( w 2 rundzie Troickiemu) jezeli ten wygra swoją runde ( pierwszą)
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Mahut udowodnił ostatnio ,że bardzo dobrze czuje się w Francuskiej hali przechodząc z łatwością kwalifikacje i w poniedziałek pokonując po bardzo dobrym meczu Carlosa Ferrero. Dobrze serwuje, często biega do siatki - i co najważniejsze w efektywny sposób. Podejmie dziś Davida Ferrera, który pomimo faktu ,że doszedł ostatnio do półfinału w Valencji to nie grał tak dobrze a głównym przykładem tego był własnie jego mecz w półfinale
z Monaco, gdzie popełniał sporo błędów i w bardzo głupi sposób przegrał w finałowym secie. Przypusczam ,że zmotywowany Mahut grający u siebie utrzyma swoją dobrą dyspozycje z wcześniejszych meczów i na pewno będzie to trudnym wyzwaniem dla Hiszpana. Postanowiłem zagrać tutaj HC, który w tym przypadku jest bardzo prawdopodobny. Poza tym skuszę się jeszcze lekko zagrać czyste zwycięstwo Francuza.

David Ferrer - Nicolas Mahut +4 AH @2,11 (8/10) / Pinnacle (zwrot)

David Ferrer - Nicolas Mahut @3,81 (3/10) / Pinnacle ⛔
 
gju 134

gju

Użytkownik
poza Monaco✅✅✅ jeszcze
Mahut +3,5gema.⛔zabrakło pół gema ???? psycha siadła u mahuta Nawierzchnia bardzo mu sprzyja, lubi grać przed swoją publiką, szybko pokonał Ferrero. z Valencii wycofał się z powodu problemów osobistych, a już tam dochodziły słuchy, że będzie bardzo groźny. Ferrer nie błyszczy.
Almagro⛔ kiedy jak nie teraz. trzeba się przełamać. Hiszpan wcale nie gra tak dramatycznie. Pech chciał, że ostatnio trafił na Monaco, który akurat wybuchł. Seppi grał wyrównany pojedynek z Denko to wierze, że Alma może go pocisnąć. Value spore.
Ewentualnie fajną opcją może być over.
No i Isner✅✅✅, do którego uśmiechnęło się szczęście.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
poza Monaco jeszcze

Mahut +3,5gema. Nawierzchnia bardzo mu sprzyja, lubi grać przed swoją publiką, szybko pokonał Ferrero. z Valencii wycofał się z powodu problemów osobistych, a już tam dochodziły słuchy, że będzie bardzo groźny. Ferrer nie błyszczy.
Almagro kiedy jak nie teraz. trzeba się przełamać. Hiszpan wcale nie gra tak dramatycznie. Pech chciał, że ostatnio trafił na Monaco, który akurat wybuchł. Seppi grał wyrównany pojedynek z Denko to wierze, że Alma może go pocisnąć. Value spore.
Ewentualnie fajną opcją może być over.
No i Isner, do którego uśmiechnęło się szczęście.

Zgadzam się co do Almagro, ten gość ma duży potencjał a jakoś cały czas w głupi, nieszczęsliwy sposób przegrywa.. Dziś ma okazję się przełamać, a poza tym jakby nie patrzeć , to teoretycznie nadal liczy się w wyścigu o Londyn.
 
R 72

ratek3

Użytkownik
Witam panowie ???? Ja z kolei zagrałem Mahut +1,5. Myślę, że seta powinien urwać. Ferrer nie gra zbyt rewelacyjnie a Mahut jak widać na tej nawierzchni bardzo sobie radzi. Do tego mam under 18,5 gema w meczu Federera i Kolschreibera. Zobaczymy jak to wyjdzie
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
David Ferrer - Nicolas Mahut Tie break w meczu - tak @ 2.10 5/10 Bet365

Wcale bym nie powiedzial ze Ferrer słabo ostatnio gra tylko jego forma nadal jest wysoka. Hiszpan ostatnimi czasy poprawil znaczaco serwis , jest jak zawsze bardzo waleczny i nie odpusci zadnej pilki. Mahut dobrze czuje sie na szybkich kortach i sadze ze bardziej bedzie pilnowal wlasnego podania niz polowal na przelamanie przeciwnika . Francuz dobrze przygotowal sie do gry w Bercy wiec przy jego dobrej ostatnio dyspozycji szansa na dojechanie do TB w jednym z setow jest duza. Nie wykluczam zwyciestwa Nicolasa ale bardziej jestem za Ferrerem.
 
G 14

goldengate121

Użytkownik
Murray A.-Chardy J. +5,5 1,80 Milenium

Chardy u siebie powinien ugrać 7 gemów. 6-3 6-4 jest w stanie osiągnąć taki wynik.
na b365 jest 1,61. Murray przed Finałem może pograć na luzie a Chardy chce sie pokazać przed wspaniałą publicznością.Dla mnie value można spróbować.
 
manager91 66

manager91

Użytkownik
Tenis
Jeremy Chardy - Andy Murray
Zwycięstwo w 1 secie TYP: Jeremy Chardy
Kurs: 6,00 -&gt;5,00⛔ 2-6 liczyłem na troszkę inny przebieg seta, za dużo błędów Francuza
Bukmacher: bet365
Analiza: Zdecydowałem się na taki typ ponieważ liczę, że Andy Murray tak jak to w przeszłości bywało po przerwach spowodowanych chorobami czy też urazami i gdy wracał na korty popełniam dużo niewymuszonych błędów, jego gra nie wyglądała tak wesoło jak w poprzednich turniejach gdzie dochodził do finałów czy też je wygrywał. Dziś jego rywalem Francuz, który posiada silny serwis, w wymianach potrafi grać agresywnie i jeżeli tylko Andy źle wejdzie w mecz a tak również często się zdarzało typ jak najbardziej prawdopodobny. Buki wystawiają szalone kursy na propozycje tego typu co ja zawsze starać się wykorzystywać i próbować. Wczoraj Chardy miał mały sprawdzian w meczu z Grannolersem który zdał na 6 ponieważ zagrał bardzo poprawnie na przełomie seta serwując aż 7 asów. Dodatkowym atutem oczywiście własna publiczność.... Uważam również, że bardzo prawdopodobne jest iż Murray nie będzie chciał długo grać w tym turnieju i prędzej zdecyduje się ruszyć do Londynu i tam przygotować się do turnieju mistrzów, a Londyn to on lubi jak sam twierdzi najbardziej i myślę, że już tam będzie go ciągnąć. Z pełnym przekonaniem warto skorzystać z tego value, polecam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom