>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Paryż, 29.10-04.11.2012

Status
Zamknięty.
robson11 862

robson11

Użytkownik
Jerzy Janowicz - David Ferrer 2 @ 1,40
Świetny serwis, znakomite drop-shooty, serce do walki, młodość i w końcu Polak, który pokonuje zawodników z pierwszej dziesiątki ATP kontra David Ferrer, czyli regularność, niezły serwis, dobry return, ogromne serce do walki i rutyna (doświadczenie).
Wydaje mi się, że z tego pojedynku zwycięsko wyjdzie hiszpański tenisista. Janowicz serwisem na pewno zdobędzie dużo, jeżeli tylko będzie mu siedziało podanie to spokojnie może wykręcić tie-breaka, ale wydaje się, że słabszy gem musi w meczu przyjść - z Tipsarevicem był w pierwszym secie, z Simonem też się jeden czy dwa zdarzył, na szczęście bez konsekwencji. Myślę jednak, że regularny Ferrer będzie potrafił wykorzystać te słabsze momenty i niestety zdoła przełamać Polaka, a swoje gemy, jeżeli będzie ciągnął wymiany i nie da przejąć inicjatywy Polakowi to wygra.
Kurs @ 1,40 nie porywa, ale myślę, że warto pobrać. Jeżeli ktoś jednak będzie oglądał mecz to proponuję odpuścić i trzymać kciuki za Polaka, bo zrobił już naprawdę wiele, a może jeszcze więcej.
Inne cechy przemawiające za Davidem to krótsze pojedynki we wcześniejszych fazach - może wyjść zmęczenie Janowicza, a tzw. &quot;wahadełka&quot; w wykonaniu Ferrera będziemy jutro zapewne widzieli nie raz, a nic bardziej nie męczy niż bieganie wszerz po korcie. Ponadto Ferrer dysponuje naprawdę znakomitym wachlarzem zagrań, dużo więcej ma pomysłów niż mniej doświadczony Polak i z teoretycznego punktu widzenia Ferrer jest dużym faworytem. Ja z sentymentu ten mecz odpuszczam, jednak osobom, które nie czują sentymentu do polskiego tenisisty i chcą zarobić to myślę, że grając na świetnego na francuskich kortach Francuza mają dużą szansę na pomnożenie swojego dorobku o 40%.
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Janowicz v Ferrer - 1 (+3,5) @ 1,80 (bet365)
Kolega wyzej dobrze podsumowal wszystko, ale ja mam jedno zastrzezenie. Po prostu, dla mnie granie kursu 1,40 na czysty win jest zupelnie nieoplacalne, bo zdecydowanie nie jest to lokata. Sporo osob czeka na potkniecie Polaka caly czas twierdzac, ze zwyciestwo z Murray&#39;em to byl chwilowy blysk formy, a jak widac Jurek caly czas idzie do przodu i nie zamierza raczej zwalniac.
1,40 przy jakichs 70 % szans dla Ferrer&#39;a to smiech, wg mnie nikt powazny nie powinien takiego czegos grubo grac.
Swoj typ podalem na poczatku, linia powinna zostac pokryta i nie bedzie to jakies ultra trudne zadanie dla naszego Jurka. No i po cichu oczywiscie licze na jego win ;-)
jeszcze tylko dodam, ze publicznosc zapewne bedzie za Jurkiem, ot taki szczegol ;-)
⛔
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Tak jest.
Ferrer jest słusznie mocnym faworytem tego. On gra dużo agresywniej niż Simon i ma zdecydowanie niższy, mocniejszy forhend (którym już ze Stanem, czy dzisiaj - ustawiał bądź kończył wymiany).
Ma dużo lepszy return od Francuza. Okej, to jest fakt. Ale... Janowicz nie lata do siatki, więc to jest zupełnie inna sytuacja niż w przypadku grania przeciwko Llodrze.
W wymianach, Polak miał zginąć już z Simonem. Przyładował raz, drugi. Dołożył dropy i doprowadził Gillesa Simona do nerwów, a to nie łatwa sprawa.
Ja tutaj nic nie gram, bo chce się cieszyć z każdego małego punktu Jerzyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
gaara-90708 34

gaara-90708

Użytkownik
DAVID FERRER - JERZY JANOWICZ 1,4 --&gt; 1,45 --&gt; 1,5 ( super ) 6-4 6-3 ✅
STS

Na temat tego meczu się troszkę rozpisze. Jak wiadomo gram na Hiszpana, więc analiza będzie troszkę pod niego, niektórych to skłoni żeby na niego zagrać a innych może do zagrania przeciw niemu.

Hiszpan: Jest 5 rakietą świata. Ma Hiszpan pecha, że grają w tym samym czasie Fedex, Djoko, Andy i Rafa, bo byłby 1 światowego tenisa. To największy walczak z całej stawki. Zawsze gra do końca. Od poniedziałku zaczyna się MASTERS( w którym obstawiam, że wyjdzie z grupy). Jednak to teraz nie jest ważne bo on tego meczu nie odpuści, bo to już ostatni mecz to już finał. Polak pokonał Simona, ale Ferrer to nie Simon, bo to już najwyzsza półka. Dziś w pierwszym secie obronił kilka bp z LLodra. Pokazał tym, że mu zależy i idzie po ten tytuł który tutaj wygra, tego jestem pewny.

Polak: Która jest rakietą, to nie mam pojęcia, ale napewno to material na pierwsza 10 o ile będzie dobrze prowadzony. A teraz po kolei jego atuty jak wcześniej wspominałem to serwis, forhend i drop shoty. Kogo on tu pokonał ?? Nie będę wypisywał wszystkich, opisze tylko 3 mecze. Andy Murray zagrał z nim wyśmienicie, ale prawda taka, że gdyby to był wielki szlem to Polak by odpadł, poprostu Brytyjczyk od poniedziałku ma jeden cel wygrać MASTERS i ma na to duże szanse. Tipsarevic jego głowny cel tego turnieju to było zakwalifikowanie się do MASTERS i tego dokonał. Więc jemu też szczególnie nie zależało na wygranie z Polakiem, lecz za to jak skreczował straciłem do niego szacunek. No i ostatni mecz wygrany z SIMON, tak jak przewidziałem. W tym meczu Polak pokazał klase i nikt nie powie że Francuz odpuścił, po prostu był gorszy. Widać jednak w meczach Polaka ż popełnia proste błedy.


Hiszpan dzisiaj wykorzysta każdy bład Polaka. Jedyną szansą na wygraną Polaka to serwis, musiałby mu siedzieć niemiłosiernie co i tak nie oznacza, że da mu to zwyciestwo. Kolejna sprawa to doświadczenie co napewno na korcie zaowocuje. Hiszpan to juz top topów i on takich meczy nie przegrywa, nie w finale. Kurs 1,4 na Hiszpana biorę z pocałowaniem ręki.



Dodam statystyke gry Hiszpana z serwismenami:

Ferrer - Isner 4-1
Ferrer - Karlovic 2-1
Ferrer - Berdych 5-3 tego H2H nie usuwam, nie powinienno się tu znaleźć, dobrze że mnie kolega poprawił
Ferrer - Anderson 1-0
Ferrer - Cilic 3-1
Ferrer - Raonic 4-0

Skorzystałeś kliknij dzięki!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Osobiscie raczej tego meczu nie rusze i bede mocno kibicowal naszemu. Widze tu jakies 60/40 na korzysc Hiszpana, A nie zdziwie sie jesli Jerzyk Ferrera tez zniecheci do gry. Dlatego bralbym w ciemno JJ (+4,5)@1.48 w pinnacle niz czysty win Ferrera po 1,40
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Ja również był nie grał Ferrera, bo dużo osób tutaj piszę o fantastycznej grze Jerzyka, a mimo to stawiają na Hiszpana podając za argumenty większe doświadczenie, ogranie itd. co już Jurek w poprzednich spotkaniach pokazał, że gra bez jakichkolwiek kompleksów i za każdym razem w turnieju głównym pokonywał graczy z pierwszej dwudziestki ! Branie Davida po 1.40 jest dla mnie śmieszne jak śnieg w maju. Jak można po takim kursie grać porażkę Polaka widząc jaki fenomenalny turniej on rozgrywa ?! Łudząc się tylko cały czas od początku turnieju i wmawiając sobie nie no dziś to już nie ma da rady, sytuacja adekwatna do postawy Floty Świnoujście w pierwszej lidze, a wyspiarze dalej zaskakują - tak samo jak zaskoczy ponownie Jurek jutro w finale ! Już niektórzy wystarczająco $$$ wtopili na Jerzyku ???? już Wam starczy ;)
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Grałem 3 ostatnie mecze na Jerzyka, ba! Trochę zarobiłem na tym turnieju grając przeciw faworytom; nie ukrywam: to Wasza zasługa i Wasze typy ???? Ale tego meczu nie ruszam. Jak piszecie - Hiszpan to walczak; gdyby miał odpuścić ten turniej to odpadłby z 2 rundy temu, a skoro to już finał to nie sądzę żeby teraz potraktował ten mecz treningowo. Z drugiej strony, Janowicz może zagrać kolejny mecz życia, może bombardować asami, mieć ciutek szczęścia i wygrać. Dla świętego spokoju i przyjemniejszego oglądania meczu przed TV odpuszczam sobie obstawianie tegoż spotkania ????
 
midq 677

midq

Użytkownik
Tak samo jak koledzy, tego meczu już nie ruszam. W poprzednich mocno stawiałem na Jerzyka ale coś czuję, że teraz mam passę samych porażek więc nie chcę sprowokować następnej ???? Ferrer to jest wysoka półka, genialny defensor, bardzo dobry biegacz, ale w tym turnieju Jurek jest w stanie ograć każdego, będę się cieszył z każdego ugranego gema. Oby tylko zaczął tak zmotywowany jak wczoraj i grał swoje od pierwszego seta, a nie tak jak z Murrayem i Tipsarevicem dopiero od drugiego.
 
M 1

marastb

Użytkownik
Panowie, respekt przed tym czego Jerzyk dokonał ale dzisiaj nie da rady. Nie z Ferrerem. Pamiętajcie, że gdyby Murray się przyłożył to nikt by nie przeżywał tego czego dokonał Jerzyk. Kibicuję mu z całego serca ale David Ferrerer dzisiaj nie będzie chciał przegrać. Jerzyk może nie wytrzymać ciśnienia co widać było na początku w meczu z Tipsarevicem. Dzisiaj jest finał. Gdyby grał z Llodrą to ok ale Ferrer to już półka nie do przeskoczenia ;)
 
akade 41

akade

Użytkownik
Sam Jerzy stwierdził, że woli grać z Davidem ponieważ wie czego może się oczekiwać - zresztą już każdy wie czego moze się spodziewać eż po polaku.
Ale - no właśnie z Tipsareviczem było spięcie/stres - SZOK, i tu bałem się własnie co pokaże z Simonem - a wyszedł jakby całkiem inny spokojny/zdystansowany Jerzy.
Całkiem inny Jerzy jak własnie z Janko.
Ferrer oczywiście będzie walczył - nie ma tutaj wątpliwości. Ale jakby miał grać na niego za 1.38 to tak jak pisane jest w paru postach - lepiej nie grać, a ogladać.
Ja wierzę w polaka - on w siebie też. Za dużo nie ma co grać - chyba ze własnie jak zobaczy się po paru gemach jaki wyszedł jak z emocjami.
Francuzi na trybunach na pewno będą za nim.
 
cfc004 5

cfc004

Użytkownik
Janowicz - Ferrer
2 1.444
Sportingbet

Dzisiaj finał w Paryżu. Stawiam na Ferrera, jako że jest dużo lepszym tenisistą. Janowicz pokazał klasę eliminując Cilicia, Murraya i Simona, ale w końcu powinien przegrać, bo dobra passa takich zawodników jak Janowicz zawsze mija i jak nie odpadają w półfinale to przegrywają w finale.
 
W 0

wort

Użytkownik
Waleczność Ferrera nic nie pomoże,jeśli tylko Polak będzie grał tak dalej.
Zauważcie,że w ostatnich meczach punkty zdobywał wyłacznie Janowicz,zarówno dla siebie jak i dla przeciwnika.Wystarczy dodać winersy do niewymuszonych błędów plus serwis,a okaże się że punkty rozdzielał wyłacznie Polak.Janowicz gra tenis totalny,nie ma większego znaczenia z kim
gra ,jeśli tylko będzie miał dobry dzień to wygra.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Ludzie, to się powtarza już setny raz...
bo dobra passa takich zawodników jak Janowicz zawsze mija i jak nie odpadają w półfinale to przegrywają w finale.
Miał odpaść z Cilicem, bo niemożliwe żeby sprawił jeszcze większą niespodziankę niż rundę wcześniej.
Murek - nie było dyskusji. Każda taka &#39;sensacja&#39; turniejowa gra do czasu trafienia na kogoś z wielkiej 4 (tutaj trochę przykład pasujący do wielkich szlemów, ale ujdzie).
Simon, gospodarz, forma - wywalenie Berdycha, możliwość przebijania w nieskończoność. Z pewnością na serwisanta wystarczy. No i dupa, wychodzi Janowicz który wytrzymuje wymiany, o tych bombach z forhendu nie ma co wspominać. Dokłada skróty, których nie powstydziłby się nikt z top 4 i tak o to wygrywa.
Jeszcze warto wspomnieć o returnach bekhendowych, które od razu spychały Simona do korytarza deblowego. Zaś piękne, taktycznie dobre zagrania.
Wychodzi na to, że Jerzy nie podzieli losu Karlovica, a techniką w Paryżu już przegonił Isnera.
Ferrer - Berdych 5-3
no jo, Czech to jak nic, żywy bombardier.
Gdyby grał z Llodrą to ok ale Ferrer to już półka nie do przeskoczenia
Nie powiedziałbym. Z Ferrerem publiczność będzie za nim, a przede wszystkim będzie na pewno sporo gry w tenisa (czyt. długich wymian) a tutaj nasz pokazał, że potrafi.
Llodra, jakby wrzucił 6 bieg (co robił nieraz prócz drugiego seta z Davidem, gdzie już zeszło do reszty powietrze) nie dałby szans Jerzykowi przy swoim podaniu, a jeśli nadarzyłaby się wymiana przy serwisie Polaka - starał kończyć od razu forhendem po linii, czy agresywnym returnem i lataniem do sieci.
Przy podaniu Hiszpana będzie sporo gry, może nadarzy się jakaś okazja? Na pewno jest na to szansa, w przeciwieństwie tego, gdyby grał z Francuzem.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Jerzy Janowicz - David Ferrer
Typ: dokładny wynik 0-2
Kurs: 2,18 (BetFair)
Wynik: ✅ 4/6 3/6
Z całym uznaniem i szacunkiem do gry Jurka, ale dzisiaj jego sen się kończy, choćbym bardzo tego nie chcieli. Finał turnieju Masters i ogranie takich zawodników, jakich ograł (w żadnym meczu nie będąc faworytem bukmacherów), budzi ogromny respekt. Janowicz raduje widzów forehandem, dropshotami i potężnym serwisem, który ostatnio funkcjonuje, ale jak sam mówi, czuje się już zmęczony i to powinno dzisiaj mieć swoje odzwierciedlenie na korcie. Wyobrażacie sobie kurs 1,45 gdyby to spotkanie miało miejsce w innym czasie? Ja nie i dlatego zamierzam pograć, 2-0 po kursie 2,18 również. Ferrer go wybiega, do wielu skrótów będzie dochodzić i kończyć, po jego stronie także zdecydowana przewaga mentalna. Jerzy będzie mu w stanie zagrozić tylko jeżeli podanie będzie funkcjonowało i swojej szansy poszuka w jakimś tie breaku, w każdym razie ostatecznie David wygra, niestety.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ef81 138

ef81

Użytkownik
Jerzy Janowicz - David Ferrer

Kurs: 2.80

Jerzyk już jest w finale.. Co za tym idzie ? Wiara w końcowe zwycięstwo.. Pokazał co potrafi.. więc dlaczego nie mógłby dokończyć tutaj ze zwycięskim Pucharem &#39;Masters Series-Paris&#39; , stać go na to , tym bardziej , że jego podanie jest tutaj bezkonkurencyjne w porównaniu do Ferrera, obaji walczacy.. mecz będzie zacięty bo każdy da z siebie wszystko co ma do zaproponowania ale zwycięsko wydaje mi się , że pojedynek zostanie rozegrany na korzyść Polaka. A taki kurs biorę z pocałowaniem ręki.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Może i ja wtrącę swoje 3 grosze. Kapelusze z głów przed Janowiczem za to czego dokonał. Jednakże już ten finał to radzę sobie odpuścić z grą na Jerzego. Szanse wygrać ma, jednakże Ferrer chyba jest jeszcze zbyt solidny na Janowicza. Ok, czysto teoretycznie, to już po tym weekendzie, różnica między nimi w rankingu ATP będzie wynosiła ok.20 kilka miejsc. But still, Ferrer widać było wczoraj po wygranej piłce meczowej, jak bardzo jest zdeterminowany i skupiony by wygrać. Zalet i atutów Ferrera nie trzeba przytaczać, naszego Janowicza sądzę, że również. Proponuję nie grać nic w tym meczu. Skłaniałbym się zdecydowanie ku Ferrerowi, ale bez stawiania oczywiście. Janowicz i tak osiągnął już wielce niesamowity sukces. I nie chodzi mi tutaj już o gadanie typu, że passa musi się skończyć itp. Po prostu sądzę, że Ferrer dziś wygra ten finał. Natomiast przegrana w finale z solidnym Ferrerem, z całą pewnością Jerzykowi ujmy nie przyniesie po tym czego już dokonał ????
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Pamietam jak w 2008 roku w lutym malo znany Sergiy Stakhovsky wszedl to turnieju w Zagrzebiu jako LL i go wygral pokonujac po drodze Ivo Karlovic&#39;a, Victora Troickiego, Janko Tipsarevic&#39;a i w finale w dowch setach Ivan Ljubicic&#39;a.
Nikt nie dawal mu szans na wygranie turnieju chociaz w poczatkowych rundach ogrywal zawodnikow ktorzy byli o wiele wyzej notowani. Janowicza porownuje wlasnie to Sergieja z 2008 roku ktory jak burze przeszedl caly turniej i go wygral, sadze ze Janowicza tez stac na to nie ma nic do starcenia bo i tak juz wiele osignol, jesli zagra na luzie wygrana jest jego, ja stawiam na Janowicza moj typ to :

Ferrer D. - Janowicz J. 0-2 kurs 4.40
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Sorry, ale śmiech mnie ogarnia czytając te analizy za Janowiczem. Dobra, rozumiem, że kibicujecie mu tak samo jak każdy, ale lekko nierozsądnym jest dawanie mu większych szans na wygranie tego finału . Anapolon - przestań bredzić ziom, porównywać sobie możesz, tylko co to ma wspólnego z dzisiejszym finałem? Ferrer nie ugra tutaj seta? ????. David przewyższa Janowicza o klasę, może dwie. Jerzy to gość który dopiero wchodzi na salony, ciągle ma potężne braki w technice, popełnia sporo ue. Ferrer jest światowej marki tenisistą, jednym z najlepszych na świecie, teoretycznie dla niego pokonanie Janowicza to pestka. Wczorajsza gra Simona to była parodia, gość nie potrafił nawet zagrać tych swoich baloników troszeczkę bliżej lini, ledwo przebijał i do tego na sam środek kortu. Janowicz zdążył jeszcze dwa razy obrócić się i uderzyć z fh zanim ta piłka doleciała.
Wysyp niedzielnych kibiców tenisa, którzy porównują potencjał Ferrera do Janowicza ????. Trochę to śmieszne, bo nie ma elementu w którym Polak chociażby zbliżał się do Hiszpana, może poza serwisem. Ferrer zje Janowicza, kurs na Hiszpana tak wysoki tylko i wyłącznie ze względu na to, że jest to finał. Osobiście nie dałbym tutaj więcej niż 1.10 na Davida.
Ferrer -2.5 gema @ 1.80 Sportingbet ✅ jak to mówią lokata
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
David F. 1.45✅

Chyle czoła i nisko się kłaniam Jeżykowi. Polak wyznaczył nową drogę polskiego tenisa w zawodowych rozgrywkach ATP. Sądze, że jest na tyle wyeksplatowany aktualnie, że prawdopodobnie nie wytrzyma ciśnienia...David jest jak głodny lew, jak złapie to nie wypuści...stawiam na hiszpana, takiej okazji nie zmarnuje. Jak tylko polakowi zatnie się serwis to będzie łamany...



@ Jezyk, przepraszam, że gram przeciwko Tobie, ale widzę dużą szansę zarobienia pieniędzy...chłopie za chwilę Australia, zbieraj siły i graj nam jak najlepiej...marzy mi się mixt z Iską...co to byłaby za para, na półfinał, a co ja pisze, na finały wielu wielkoszlemowych imprez!!!

co się dzieje...polak w finale Paryza, na hali Berci??!!!!!!!!!!!!!!! muszę się uszczypnąć...to sie dzieje naprawdę?!


---
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 135

mhm

Użytkownik
Chcialem grac Ferrera ale nie wiem czy rozumiecie ze kurs 1,45 to znaczy ze Ferrer musi wygrac ponad 2 na 3 mecze zeby wyjsc na ZERO. Czy to jest warte grania? Moim zdaniem nie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom