>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Paryż, 29.10-04.11.2012

Status
Zamknięty.
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Jerzy Janowicz - Janko Tipsarevic typ: Tie-break w meczu @ 1.90
Bet365
Jerzy Janowicz - Janko Tipsarevic typ: +1.5 set @ 1.62
Betsson
Zauważyłem pewną zależność od kilku spotkań Jurka. Mianowicie, od trzech spotkań doprowadza do tb i w nim wygrywa swojego seta.
vs Kohlschreiber: 7:5
vs Cilic: 8:6
vs Murray: 7:4
O dziwo nie wygrywa w nim tylko swoim serwisem, bo też zostaje przełamany, lecz potrafi z gry wyciągnąć kolejne punkty. Wszyscy trzej przeciwnicy to ten poziom wyższy. Pamiętam jak największa polemika nad grą Polaka zaczęła się właśnie od meczu z Niemcem. Dzisiaj naprzeciwko też nie stanie ogórek także liczę na walkę naszej wielkiej niespodzianki i ugranie chociaż seta być może przy pomocy tb.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tsonga J.-W. - Ferrer D. 1,61 bet365 1/3 0:2 ⛔
Tsonga gra tutaj bardzo &quot;średnio&quot;, ale fakt jest taki że jest on pupilkiem publiczności i moim zdaniem pokona Ferrera. Gdyby wczoraj Stanisław miał sprawny serwis i poukładane w głowie to Hiszpana już tutaj by nie było. David nigdy nie był serwismenem, więc łatwiej będzie tutaj o przełamania. Na obydwu Londyn już czeka.
David wczoraj po kapitalnym 1 secie znacznie spuścił z tonu i można było odnieść wrażenie że chce lecieć do Londynu (tak jak Del Potro, Djokovic, Murray). 2 set 5:4 dla Szwajcara i jego drugi serwis 30:40... Ferrer wywala returnem w pół metrowy aut, w wymianach zaczyna często walić w siatkę co do niego nie jest podobne. Możecie wierzyć lub nie, ale tak było.
Nie zapominajmy też, że Ferrer wygrał turniej w Walencji, teraz gra w Paryżu, a zaraz czeka go Londyn. Kondycyjnie to musi wszystko rozplanować, bo w końcu padnie ze zmęczenia.

Querrey S. -
Llodra M. 2,00 bet365 2/3 0:2 ✅
Querrery... Drogę do ćwierćfinału miał banalnie prostą. W pierwszym meczu Verdasco poddał mecz, w drugim Djokovic ewidentnie odpuścił wygrywając 6:0, 2:0, w trzecim miał Raonica który potrafi tylko serwować. Atutem Sama jest nie wątpliwie serwis to fakt, ale na tym jego atuty się kończą.
Llodra gra kapitalnie w Paryżu, daje z siebie wszystko co możliwe, zagrał 3 dobre mecze bez straty seta. Serwis siedzi mu świetnie, miał po 6,7,8 asów w meczach. Do tego dochodzi wysoki procent wygranych piłek z 1 podania. Na rozkładzie pokonał już serwismana Isnera z Samem powinno być podobnie. Do tego gra jeszcze u siebie, a kurs jest bardzo wysoki... i rośnie!
Berdych T. - Simon G. 1,28 bet365 2/3 0:2 ⛔
- - - - -
Odnośnie Janowicza. Kurs na niego kuszący z tym się trzeba zgodzić. Serwis ma kapitalny to widać. Grę w korcie przeplata kapitalnymi zagraniami z beznadziejnymi.
Tipsa nic wielkiego ostatnio nie gra, nie widziałem go ani razu na tym turnieju więc ciężko mi się wypowiedzieć. Ktoś fajną statystykę przywołał, że z serwismenami gra mu się wybitnie ciężko.
Do tego dochodzi ten &quot;atut&quot; Londynu w którym udział weźmie Tipsarevic.
Na prawdę jest sporo argumentów za Polakiem by w tym meczu mógł pokusić się o półfinał (tam będzie czekał albo Gilles albo Berdych więc rywale spokojnie do ogrania w szczególności Gilles o ile wygra z Czechem) . Po cichu na to liczę.
 
M 0

malyjoin

Użytkownik
Simon - Berdych Typ: 2 Kurs: 1.28
Simon to czysty przebijak taka Wozniacka z jajami. Berdych jeśli zagra na swoim normalnym poziomie powinnien ten mecz wygrać w 2 setach. Simon ma publikę za sobą ale to za mało aby ograć Czecha.
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP - SINGIEL: Paris (Francja), twarda (w hali)
Data: 02.11.2012 19:30
Spotkanie: Tsonga J-W. (Fra) - Ferrer D. (Esp)
Typ: Ferrer
Kurs: 2,29
Bukmacher: PinnacleSports
Na godzinę 19:30 zostało zaplanowane spotkanie ćwierćfinałowe turnieju atp w Paryżu,a zmierzą się Tsonga z Ferrerem. Będzie to jedno z najciekawszych spotkań dzisiejszego wieczoru jak nie największe, gdyż zmierzy się piąty zawodnik rankingu atp , czyli Hiszpan i ósmy Francuz. Jak dla mnie to faworytem w tym spotkaniu jest Ferrer ,ale to Tsonga gra u &quot;siebie&quot; i to jemu będzie sprzyjał ten fantastyczny doping kibiców. Jednak dla mnie to za mało by mógł wygrać z Davidem , Ferrer gra ostatnio na twardej nawierzchni świetnie , wygrał turniej w Valencii, wygrał tam gładko z Almagro 6-3,7-5 , z którym Tsonga się męczył wczoraj ,lecz wygrał 7-6,7-6 . W Valencii Tsonga odpadł już w pierwszej rundzie gdzie został pokonany przez Malisse. Tutaj w pierwszej rundzie pokonał rodaka Benneteu 2-1 , w którym także zwycięstwo było zagrożone , w decydującym secie wygrał mecz po tajbreku. ,a w drugiej jak już wcześniej wspomniałem ograł Almagro 2-0. Ferrer ograł Grannolersa-Pujola 2-0 ,a w drugiej rundzie czyli wczoraj Wawrinkę 2-1 i były to dosyć łatwe wygrane, uważam ,że i w tym spotkaniu Tsonga nie będzie miał łatwo ,a co ciekawsze myślę,że nie ugra nawet seta ,ale mi wystarcza typ na zwycięstwo Ferrera, do tej pory grali już obaj na nawierzchni twardej i lepszy okazał się wówczas Hiszpan pokonując Tsonge 2-1 i także wtedy kursy na to spotkanie były podobne , twierdzę jednak ,że będzie to ciekawe spotkanie i zobaczymy w nim wiele długich i ciekawych wymian , w których górą częściej będzie wychodził Ferrer. Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Paryż, 20:30
Spotkanie: Llodra - Querrey
Typ: Llodra [+2g]
Kurs: 1,66
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dziś w Paryżu czas na ćwierćfinały, ostatnim meczem zaplanowanym na dzień dzisiejszy to pojedynek wyżej wymienionych Llodry i Querreya. Minimalnym faworytem w tym meczu według bukmacherów jest Amerykanin, który pokonał w tym turnieju samego Djokovicia, jest to spore osiągnięcie, ale wydaje mi się, że nie grał Serb na 100%. Wczoraj pokonał Raonicia w dość średnim stylu, w przeciweństwie do Francuza, który wczoraj grał naprawdę bardzo dobrze i szybko uporał się z Del Potro. Oglądając mecz Llodry można było zauważyć masę doświadczenia grania przeciwko DelPo, grał bardzo mądrze, a dodam, że Querrey to ten sam pokrój co wczoraj Argentyńczyk. Sam jakoś mnie swoją grą nie przekonuje, serwis to jego atut na pewno, ale Llodra jest na tyle sprawny, że potrafi je odbierać dość sprytnie. Przy siatce nie ma ich co porównywać, tam zdecydowanie lepszy Francuz, gra kątowa też raczej dla Michaella. Podsumywując jak dla mnie ten mecz rozstrzygnie się w 3 setach, możliwe bardzo TB, więc handi +2g na Llodrę wydaje się być dobrym rozwiązaniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis, ATP Paryż
Spotkanie: ???? Gilles Simon v Tomas Berdych dla Mecz WYNIK 64 64 ✅✅✅
KURS: 3.50
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Dla mnie to jest propozycja dnia... Wszyscy zawodnicy którzy w Londynie będą odgrywać pierwszoplanowe role już tam są albo są w drodze (Djoko, Fedex, Murray, Del Potro). Czas aby do nich dołączył Tomas Berdych ???? Bardzo mało czasu zostanie Berdychowi na regrenerację sił jakby chciał w Paryżu zostać do końca czyli do finału a przeciwnika ma &quot;idalnego&quot; do tego żeby przegrać ???? Tomasowi zawsze z Simonem grało się ciężko, a oto dowód:
Head-to-Head matches
44/2009 ATP Valencia (ESP) I_Hard Gilles Simon Tomas Berdych 6-4 4-6 6-3
41/2009 ATP Shanghai (CHN) Hard Gilles Simon Tomas Berdych 6-3 6-4
9/2009 ATP Davis Cup, CZE-FRA, 3-2 (CZE) Carpet Tomas Berdych Gilles Simon 7-6(3) 4-6 7-6(2) 6-3
2/2008 ATP Sydney (AUS) Hard Tomas Berdych Gilles Simon 7-6(3) 6-2
16/2006 ATP Monte Carlo (MON) Clay Gilles Simon Tomas Berdych 7-6(2) 6-7(5) 6-4
3/2006 ATP Australian Open (AUS) Hard Gilles Simon Tomas Berdych 6-3 6-2 4-6 6-2
Simon jak wiemy może przebijać piłki na drugą stronę siatki w tzw. nieskończoność i jeżeli tak zagra z Berdychem to Czech będzie miał sporo okazji żeby popełniać sporo UE. Simon w Paryżu jeszcze w zasadzie nie miał się z kim zmęczyć bo Bagietkę pokonał dość gładko, ziemniak Hanescu już lata świetlności ma raczej za sobą, a Kei oddał mecz walkowerem, więc bardzo łatwa drabinka. Berdych się już męczył w pierwszym meczu z Seppim gdzie mecz był bardziej wyrównany niż wskazuje to wynik, Anderson już bardziej postraszył Czecha a Simon moim zdaniem już Tomasa pokona. QF to i tak już niezły wynik dla Tomasa w tym turnieju lecz chyba czas zbierać &quot;manatki&quot; dp Londynu jak chce tam coś ugrać, a formę ma do tego całkiem niezła więc myślę, że trochę wyrafinowania i kalkulacji będzie w tym meczu...
Ponad to Simon gra u siebie więc i kibiców będzie miał za swoimi plecami, a to może mu sporo pomóc . Wg. mnie kurs mocno przesadzony w stosunku do prawdopodobieństwa trafienia więc ja w to wchodzę ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 606

wanderlei

Użytkownik
Tipsarević to cwaniak jakich mało w męskim tenisie.Zazwyczaj irytowałem się jego grą bo jak mu idzie to potrafi ograć każdego a jak mu coś nie spasuje to odda mecz bez walki.
W Paryżu zrobił co do niego należało.Wywalczył awans do turnieju Masters.Impreza ta zaczyna się w poniedziałek więc po co w Paryżu się więcej spinać.Wcześniejsze mecze pokazują, że faworyci chcą jak najszybciej uciec z Francji. Patrz: Djoković, czy Murray.
Janowicz w Paryżu spisuje się znakomicie i niech jego piękny sen trwa dalej.
Polak ma szansę na półfinał i można zagrać jego win po kursie 2,50.
Janowicz [2,50] ✅
EDIT : mówiłem że Tipsarević to frajerzyna ????
 
psotnick 865,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Gilles Simon – Tomas Berdych
Games Handicap
Typ: Gilles Simon +4 @ 1.633 Pinnacle ✅ 6-4 6-4 :spokodfhgfh: wszystko zgodnie ze scenariuszem :grin:
Handicap na sety
Typ: Gilles Simon (+1.5) @ 1.99 Betsafe ✅

Simon nie musiał się męczyć w 2. Rundzie po wycofaniu się Nishikoriego. Francuz jak do tej pory spisuje się w Paryżu dobrze, ale najtrudniejszy test przyjdzie dopiero dzisiaj. Berdych w obu poprzednich rundach mocno się męczył, a wczoraj wręcz musiał walczyć o życie o gładko przegranym pierwszym secie z Andersonem, co może świadczyć o mniejszym niż zwykle poziomie koncentracji. Zresztą w paryskim turnieju to nie tylko problem Czecha, co dobrze widać po niespodziewanych porażkach Djokovicia, Murraya i Del Potro. Jeśli spojrzymy w kalendarz ATP, w którym już od poniedziałku zaplanowany jest finał ATP w Londynie, to te porażki najlepszych graczy stają się trochę mniej niespodziewane. W takiej samej sytuacji jest Berdych (6. ATP), co może wpłynąć na jego poziom koncentracji w dzisiejszym meczu. Tym bardziej, że z Simon potwierdził wielokrotnie, że ma patent na Czecha. Bilans bezpośrednich pojedynków na korzyść Francuza ( [URL='http://www.tennisbetsite.com/head-to-head/gilles-simon-vs-tomas-berdych.html']http://www.tennisbetsite.com/head-to-head/gilles-simon-vs-tomas-berdych.html [/URL] ), wygrał ostatnie dwa spotkania i to on przystąpi do tego spotkania z przewagą psychiczną. Berdych nie wygląda w tym turnieju zbyt dobrze i myślę, że Simon grając przed własną publiką może mu przysporzyć wi elu problemów. Francuz udowodnił już w poprzednich meczach, że potrafi pokonać Berdycha, a w tych sprzyjających mu okolicznościach (korzystny bilans h2h, mniejsza koncentracja rywala, doping własnych kibiców) powinno to być jeszcze łatwiejsze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Jerzy Janowicz - Janko Tipsarevic typ: +1.5 set @ 1.63 unibet ✅
Jesli ktos zaproponowal by mi taki typ z miesiac temu zlal bym go od razu smiechem, dzisiaj sytuacja sie lekko zmienila. Typ dalej uwazam za ryzykowny i sporo musialem pomyslec, czy zainwestowac w niego kase, ale skusilem sie. Wczoraj ogladalem obydwa spotkania, nasz Janek z serwem powyzej 220km mocno zniechecil Murraya, dzisiaj z tym serwem zmierzy sie Janko, ktorego psychika potrafi ostro szwankowac, juz sie chlopak wczoraj narzucal rakieta, dzisiaj cos czuje, ze jesli serw Polaka bedzie dalej tak kapitalnie wchodzil rywalowi po prostu sie odechce grac. Do tego forma Serba tez nie jest jakas rewelacyjna, wczorajszy 1 set byl niezly, ale pozniej ogladalem typowy tenis slabego ze slabszym. Serb wczoraj wygral zasluzenie, bo rywal jego gral totalny piach, jak bedzie dzisiaj zobaczymy.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Ferrer przy swojej nadzwyczajnej regularności i dominacji z głębi kortu będzie miał dziś sporą przewage w starciu z Francuzem. Tsonga jak niektórzy słusznie zauważyli, od jakiegoś czasu nie rozgrywa najlepszego tenisa, tym bardziej takiego na jaki go stać. Jego return pozostawia wiele do życzenia i skłonności do popełniania niewymuszonych błędów.
Ja jak już wczoraj pisałem, dla Ferrera nie ma chyba wielkiego znaczenia czy wygrał turniej w Valencii, czy za kilka dni startuje masters w Londynie, najważniejsze jest to, że przy aktualnej drabince i sytuacji w jakiej teraz się znajduje stoi przed bardzo wielką szansą na zdobycie swojego pierwszego tytułu Masters. Na pewno nie odpuści, a w samym Londynie
będzie o niebo trudniej z Federerem, Murrayem czy Djokovicem u boku. Przy aktualnej dyspozycji jest graczem bardziej kompletnym i poukładanym aniżeli Tsonga, którego właściwie ratuje tutaj swój teren i żywiołowa publiczność. Dla mnie Ferrer jako underdog.

David Ferrer @ 2,32 PinnacleSports ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Ja mecz Simon - Berdych widzę trochę inaczej niż większość wypowiadających się w tym dziale. Berdych ma obecnie na pewno lepszą formę niż Francuz, w Chinach odpadł dopiero z znakomitym Novakiem, a później wygrał turniej w Stockholmie. Simon nie może obecnie poszczycić się takimi wynikami. Co do Turnieju Masters, Czech gdyby chciał podążyć drogą Djoko, Murraya, Del potro, którzy odpuści turniej w Paryżu miał ku temu znakomitą sytuacje wczoraj w meczu z Andersonem gdzie pierszego seta przegrał 6:1 ale podniósł się i wygrał to spotkanie. Pytanie, po co ? Przecież już dzisiał mógł lecieć do Londynu. Moim skromnym zdaniem uważam, że w Mastersie nie ma za wiele czego szukać i sukcesem będzie jak wyjdzie z grupy. A tutaj w Paryżu pojawia się wielka szansa na wygranie całego turnieju bo przecież nie już jego największych rywali, którzy mogą mu zagrozić. Przerwa Simona spowodowana Walkoverem Japończyka również może nie najlepiej zadziałać na Francuza.
Gilles Simon - Tomas Berdych @1,35⛔ Expekt
 
ef81 138

ef81

Użytkownik
Simon - Berdych Typ: 2 Kurs: 1.28
Simon to czysty przebijak taka Wozniacka z jajami. Berdych jeśli zagra na swoim normalnym poziomie powinnien ten mecz wygrać w 2 setach. Simon ma publikę za sobą ale to za mało aby ograć Czecha.
polecam grać Wożniacką z jajami , bo jednak samo przebijanie na Czecha zwyczajnie wystarcza..
2.15 jak miód.. :grin: , ja co prawda złapałem kurs 2.95 na seta dla Simona. ✅ 6:4, 6:4

zgodnie z mottem..
Janowicz(-1,5) - Tipsarević 4.83 Pinnacle ⛔ Powodzenia i życzę emocji podczas oglądania ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dzordzo 43

dzordzo

Użytkownik
Witam! Niestety nie mogłem oglądać końcówki meczu Jurka. Powiedzcie mi, Tipsa skreczował z powodu kontuzji, czy to po prostu następny z jego wielu wymysłów...? ;) (pozniej do kasacji)
 
midalan 2

midalan

Użytkownik
Witam! Niestety nie mogłem oglądać końcówki meczu Jurka. Powiedzcie mi, Tipsa skreczował z powodu kontuzji, czy to po prostu następny z jego wielu wymysłów...? ;) (pozniej do kasacji)
Raczej jego wymysł. Krzywił się, zaglądali mu do buzi ???? wyszedł na jedną piłkę i oddał mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hayto 631

hayto

Użytkownik
Llodra - Querrey ⛔ dno dnia.
Querrey 1.87 Pinnacle
Masówka na Llodre czego troszkę nie rozumiem. Nie zapominajmy, że Sam dysponuje potężnym serwisem, pokonał Djokovic (wielu mówi, że Djoko odpuścił ale spójrzmy na mecz Llodry z Del Potro, Argentyńczyk też będzie grał w Londynie) poradził sobie również z dobrze serwującym Raonicem. Za Francuzem przemawia to, że gra na własnej ziemi. Liczę na bardzo emocjonujący pojedynek zobaczymy jak to wyjdzie w praniu (być może się mylę ale mimo wszystko większe szanse daje Amerykaninowi).
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dla mnie tenis Jurka jest jeszcze zbyt chaotyczny i nie tak do końca poukładany, by jutro być na wyjściowej pozycji z tak cierpliwym i ostatnio bardzo regularnym, grającym dodatkowo agresywnie Simonem. Dziś przyznam szczerze, że Jurek poza I setem zagrał przyzwoicie; popisał się wieloma ładnymi skrótami czy kończącymi zagraniami, ale serwis był niepewny. Jutro musi to na pewno poprawić by móc myśleć o jakiejkolwiek rywalizacji z Francuzem. Ale ja osobiście jestem pewien, że Gilles da o wiele więcej od siebie niż dzisiejszy Tipsarevic i dla mnie jest murowanym faworytem. Styl Gillesa nie będzie leżał Jurkowi i to są fakty.

Gilles Simon @ [1,69] PinnacleSports ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
R 72

ratek3

Użytkownik
Dla mnie tenis Jurka jest jeszcze zbyt chaotyczny i nie tak do końca poukładany, by jutro być na wyjściowej pozycji z tak cierpliwym i ostatnio bardzo regularnym, grającym dodatkowo agresywnie Simonem. Dziś przyznam szczerze, że Jurek poza I setem zagrał przyzwoicie; popisał się wieloma ładnymi skrótami czy kończącymi zagraniami, ale serwis był niepewny. Jutro musi to na pewno poprawić by móc myśleć o jakiejkolwiek rywalizacji z Francuzem. Ale ja osobiście jestem pewien, że Gilles da o wiele więcej od siebie niż dzisiejszy Tipsarevic i dla mnie jest murowanym faworytem. Styl Gillesa nie będzie leżał Jurkowi i to są fakty.

Gilles Simon @ [1,69] PinnacleSports
Nie zgodzę się z Tobą kolego. Jurek rozgrywa tenis życia. Nie oglądałem jego wczorajszego spotkania ale według wielu miał przegrać i znów zagrał rewelacyjnie a nie &quot;chaotycznie&quot; jak piszesz. Oglądałem jego mecz z Andym. Piękny tenis nie tylko oparty na serwisie ale też świetne wymiany, które wygrywał. Gilles jest sporo słabszy niż Andy. Fakt potrafi przebijać w nieskończoność ale oprócz tego nie ma czym zaskoczyć. Dzisiaj znów stawiam na Janowicza, który w mojej opinii po raz kolejny wygra i zamelduje się w 1-szym w karierze finale mastersa. Rywal idealny i myślę, że nasz rodak udowodni znów swoją życiową dyspozycje.

Jerzy Janowicz
[2,56] PinnacleSports
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
No dobra, masters już w poniedziałek, a Ferrer siedzi jeszcze w Paryżu. Trochę minie, zanim doleci, rozpakuje się, odpocznie. Dziś odpada i nie ma innej możliwości. Llodra jest w formie, hala to jego powołanie, ciężko jest go przełamać. Waleczny Ferrer niby wczoraj pokazał, że mu zależy, ale masters ważniejszy i tam też dziś poleci, dlatego Llodra @ 3.22
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
No dobra, masters już w poniedziałek, a Ferrer siedzi jeszcze w Paryżu. Trochę minie, zanim doleci, rozpakuje się, odpocznie. Dziś odpada i nie ma innej możliwości. Llodra jest w formie, hala to jego powołanie, ciężko jest go przełamać. Waleczny Ferrer niby wczoraj pokazał, że mu zależy, ale masters ważniejszy i tam też dziś poleci, dlatego Llodra @ 3.22
Typ bardzo słuszny, dla pewności wstrzymałbym się do losowania masters, które odbędzie się dzisiaj kilka godzin przed meczem Ferrer-LLodra. Jeśli Ferrer ma grać w poniedziałek to wg mnie już przed meczem będzie spakowany i myślami w Londynie.
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Typ bardzo słuszny, dla pewności wstrzymałbym się do losowania masters, które odbędzie się dzisiaj kilka godzin przed meczem Ferrer-LLodra. Jeśli Ferrer ma grać w poniedziałek to wg mnie już przed meczem będzie spakowany i myślami w Londynie.
Może być też tak, że całkowicie odda mecz walkowerem i nie wyjdzie na kort. Taka opcja też jest możliwa. Jednak myślę, że mecz się odbędzie, Ferrer szybciutko 6-4, 6-3 zostanie opykany i na lajcie poleci do Londynu. Brać dopóki kurs jest ciepły :&gt;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom