>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Paryż, 29.10-04.11.2012

Status
Zamknięty.
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Kolega wyżej może nieco dalekosiężnie zaszedł, ale szanse Wawrinka ma i to spore - mogę nawet śmiało stwierdzić, że posiada więcej urozmaicenia w grze niż David. Wszystko to kwestia odpowiedniego podejścia przez niego do meczu.
tak, ale co z tego skoro ma zwaloną psychę i nie jest za grosz regularny? To sprawia, że ma małe szanse na ogranie Ferrera, a gdyby był regularny i mocny psychicznie to byłby w wielkiej 4.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Co tu wiele mówić. Andy został dziś w imponującym stylu i dramatycznym przebiegu zdarzeń zmieciony z kortu przez Jurasa, który dokonał największego sukcesu w swojej karierze. Run niesamowity, tym bardziej że nikt od dawna nie dokonał takiego zjazdu po TOPce będąc na takim miejscu w rankingu. Są emocje, jest niedowierzanie i jak sam Janowicz powiedział w wywiadzie - potrzebuje kilka godzin, by oswoić się z tym faktem. Niestety jutro trzeba już grać ćwierćfinał, a tam czeka rządny krwi Janko Tipsarevic, który gdzieś tam złudnie liczy jeszcze na masters w Londynie. Jurek daleko zaszedł i jak to niestety bywa w świecie ATP po takim sukcesie (vide Rosol na Wimbledonie), nazajutrz sprawy wracają do normalności. Janko jest faworytem i na pewno słusznie, a ja ten kurs śmiało pobieram.

Janko Tipsarevic @ [1,58] PinnacleSports
Tutaj jest nieco inna sytuacja. Llodra w tym turnieju po prostu wymiata, a 2 lata temu był bardzo bliski osiągnięcia finału po niesamowitym meczu z Soderlingiem. Niesamowicie pewnie się tu czuje, nie popełnia wielu błędów, serwisowo stoi na bardzo wysokim poziomie (nie bronił a ni jednego b-pointa od początku turnieju) i właściwie posiada wszystko, by ograć jutro Querreya. Amerykanin zagrał dziś rutynowy mecz i nie miał żadnych problemów z drewnianym Raonicem, nie wiem nawet czy średnia wymian w tym spotkaniu przekraczała 4-5 piłek. Doświadczenie spore, przychylność kibiców i wszechstronne urozmaicenie to jego broń na jutrzejszy mecz z Samem.

Michael Llodra @ [1,91] PinnacleSports
 
lukasz21 11

lukasz21

Użytkownik
Co tu wiele mówić. Andy został dziś w imponującym stylu i dramatycznym przebiegu zdarzeń zmieciony z kortu przez Jurasa, który dokonał największego sukcesu w swojej karierze. Run niesamowity, tym bardziej że nikt od dawna nie dokonał takiego zjazdu po TOPce będąc na takim miejscu w rankingu. Są emocje, jest niedowierzanie i jak sam Janowicz powiedział w wywiadzie - potrzebuje kilka godzin, by oswoić się z tym faktem. Niestety jutro trzeba już grać ćwierćfinał, a tam czeka rządny krwi Janko Tipsarevic, który gdzieś tam złudnie liczy jeszcze na masters w Londynie. Jurek daleko zaszedł i jak to niestety bywa w świecie ATP po takim sukcesie (vide Rosol na Wimbledonie), nazajutrz sprawy wracają do normalności. Janko jest faworytem i na pewno słusznie, a ja ten kurs śmiało pobieram.

Janko Tipsarevic @ [1,58] PinnacleSports

Tutaj jest nieco inna sytuacja. Llodra w tym turnieju po prostu wymiata, a 2 lata temu był bardzo bliski osiągnięcia finału po niesamowitym meczu z Soderlingiem. Niesamowicie pewnie się tu czuje, nie popełnia wielu błędów, serwisowo stoi na bardzo wysokim poziomie (nie bronił a ni jednego b-pointa od początku turnieju) i właściwie posiada wszystko, by ograć jutro Querreya. Amerykanin zagrał dziś rutynowy mecz i nie miał żadnych problemów z drewnianym Raonicem, nie wiem nawet czy średnia wymian w tym spotkaniu przekraczała 4-5 piłek. Doświadczenie spore, przychylność kibiców i wszechstronne urozmaicenie to jego broń na jutrzejszy mecz z Samem.

Michael Llodra @ [1,91] PinnacleSports


z tego co mi wiadomo to nadal się wycofał z turnieju w Londynie więc tipsarevic ma już pewny start,ja tutaj stawiam jednak zwycięstwo naszego rodaka.


christopher48 // Wg wikipedii Tipsarevic zakwalifikował się już do Londynu:
http://en.wikipedia.org/wiki/2012_ATP_World_Tour_Finals#Qualified_players
 
ef81 138

ef81

Użytkownik
Tutaj jest nieco inna sytuacja. Llodra w tym turnieju po prostu wymiata, a 2 lata temu był bardzo bliski osiągnięcia finału po niesamowitym meczu z Soderlingiem. Niesamowicie pewnie się tu czuje, nie popełnia wielu błędów, serwisowo stoi na bardzo wysokim poziomie (nie bronił a ni jednego b-pointa od początku turnieju) i właściwie posiada wszystko, by ograć jutro Querreya. Amerykanin zagrał dziś rutynowy mecz i nie miał żadnych problemów z drewnianym Raonicem, nie wiem nawet czy średnia wymian w tym spotkaniu przekraczała 4-5 piłek. Doświadczenie spore, przychylność kibiców i wszechstronne urozmaicenie to jego broń na jutrzejszy mecz z Samem.

Michael Llodra @ [1,91] PinnacleSports

Do tego meczu zgodzę się z Tobą w 200 procentach, Sam Querrey dzisiaj miał do ogrania cieniutkiego w ostatnim czasie Raonica zaś w porównaniu Llodra, wręcz nie dawał najmniejszych szans Del Potro, szanse które miałe, po prostu wykorzystał. Jutro według mnie pewniak.. Ale wiadomo.. Różne historie są pisane..
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Nie liczyłem tam wszystkiego itd, ale wydaje mi się , że mecz Frytki - Bhupathi chyba meczyk o Londyn czy się mylę ? Tak czy siak , stawiałbym na Bhu bo frytki ostatnio na farcie wygrywają. Przede wszystkim swoje serwisy ciężko wygrywają. Jeżeli to mecz o Londyn to Bhu moim zdaniem win.
 
ef81 138

ef81

Użytkownik
Kurs na Szwajcara 3.30 puszczone ????
poza tym czy może mi ktoś powiedzieć dlaczego na Simona tak kursy rosną ? Berdych 5 rozpoczyna wielkie zawody, nie gra tutaj za specjalnie.. ale wygrywa.. fakt. Może ktoś oglądał mecze Simona i może coś więcej powiedzieć na temat jego gry , statystyki widziałem.. ?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Kurs na Szwajcara 3.30 puszczone
Nie chce Cię martwić ale wejdzie na 100%.
Ferrer tankuje. Udaje że walczy. 30:40 dla niego przy serwisie Wawrinki. I wyrzuca piłkę w aut przy 2 podaniu. W 1 secie kapitalne wymiany, w drugim już widać że nie idzie. Nie wiem możecie w to nie wierzyć. Zostawcie ten post, jak coś to zwyzywajcie mnie od kretynów jak nie wejdzie Stanisław.
NIE WESZŁO ????
Na jutro Llodra wygląda kapitalnie. Tsonga powinien pojechać Wawrinkę (o ile z nim będzie grał), choć przy jego dyspozycji serwisowej bym się oto mocno martwił. Berdych ma mega łatwą drabinkę do finału. Ciekawe czy będzie mu zależało na grze?
Del Potro odpadł, Djokovic odpadł, Murray odpadł. Tylko Tsonga w grze z którym wygrał w Sztokholmie.
Jestem ciekawy kto wygra ATP PARIS 1000.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ef81 138

ef81

Użytkownik
Nie chce Cię martwić ale wejdzie na 100%.
Wawrinka spuścił delikatnie z tonu , ale za drobniaki złapałem kurs 5.15 teraz, jest znacznie większy bo 7.25 i do odrobienia jedno przełamanie, co jest możliwe po powrocie gry z drugiego seta bo Ferrer opada coraz szybciej..

⛔ 6:2 w trzecim secie, jednak przedramię Wawrinki okazało się gorsze od &quot;tankującego Ferrera&quot;

jak coś to zwyzywajcie mnie od kretynów jak nie wejdzie Stanisław.
jak coś to zwyzywajcie mnie od kretynów jak nie wejdzie Stanisław.
nie Twoja w tym wina, nawet Janowicz ze w pełni sprawnym przedramieniem by ograł w 3 secie Ferrera ???? , jutro też jest dzień..


--

na jutro Janowicz(+1,5) 1,6 &amp; Llodra 1,87 = 2,99
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Gilles Simon @3.62 ✅
Gilles Simon +3,5 @1.92 ✅

Widziałem go w meczu z Bagietą, natomiast Berdycha w dwóch. Przecież on gra taki szajs ze gorzej się nie da. Męczy wszystko ze patrzeć nie można.
Seppi rzecz jasna musiał kilka piłek po prostu oddać w żałosnym stylu (w tym jedną setową), a Andersonowi w trzecim secie odeszła cała dotychczasowa forma w Paryżu. Odeszła forma, brak serwisu - a w wymianach to już nawet Czech na kacu nie mógłby być gorszy od dosłownego drewniaka - wybaczcie szczerość, ale z jednej strony to jest po prostu prawda.
Ta nawierzchnia pasuje bardziej Simonowi. To co gra teraz Berdych to woda na młyn. Z reguły Tomek nie miał najmniejszych problemów z długimi wymianami, ale teraz to się o to można martwić.
Dodać to, jakiej mocy dodają trybuny powinno być okej (przynajmniej dla handicapu).
Jeśli tylko Simon będzie miał takie parcie ofensywne jak w meczu z Cypryjczykiem, to Berdych będzie miał gorąco. A Francuz gwarantuje to, że nie wwali się kilkanaście razy w pół siatki ani nie straci mocy jak Anderson, jak i również nie odda w pieprznięty sposób ważnych piłek, co ma w zwyczaju Seppi (kolejny człowiek który w tenisa gra jak niewielu, a w głowie pustki).
Llodra może? Simon też potrafi. Jeszcze jak zobaczyć co robi ścisła czołówka tutaj (śmiech mnie ogarnia) to powinno być dodatkowym handicapem.
Tak się goli nędznego Czecha.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kuba230792 10

kuba230792

Użytkownik
nie polecam Simona, no chyba ze berdych podejdzie do tego meczu jak djoko czy andy wczoraj... Kiedy janowicz wygral 2 seta z andym, od razu pobieglem do lapka i zlapalem kurs 5,3 na niego. PRzypomnialo mi sie jak djoko zrobil z samem. Dzis może być podobnie także livebettning wskazany ???? powodzenia tak czy owak
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Dobra, popatrzmy dziś na to czysto hipotetycznie.
Berdych gra MASTERS za kilka dni, na pewno musi odpocząć, nie wierzę, by grał turniej do końca. Pograł już trochę przed turniejem i mu starczy. Idąc takim tokiem rozumowania Simon @ 3.62. ✅
Tipsarevic na MASTERS też już się dostał. Nikt za jego plecami nie jest w stanie mu zagrozić, bo wszyscy odpadli - no został jeszcze Querrey, ale ma za mało punktów to się nie liczy. Pytanie tylko, czy dyspozycja serwisowa Jurka będzie na tak dobrym poziomie. Jak zachla, to nie, jak ma głowę i pomyślał, że może wygrać ten turniej, to tak. Tipsa też musi odpocząć, relaks musi swoje zrobić, dlatego Jurek @ 2.67 . ✅
Tsonga - Ferrer. Nie mam pojęcia jak na ten mecz patrzeć. Grają dopiero o 19.30. Być może będzie tak, że jeżeli Berdych przegra, to Tsonga sobie pomyśli : &#39;i tak mnie już nie przeskoczy, więc luzik, mogę odpuścić&#39;... Tyle, że Ferrer do mastersa też się musi przygotować... Nie wiem, nie wiem, tutaj jakbym miał strzelać do dałbym Ferrer @ @2.32 ✅
No i na koniec LLodra, który jest bestią w hali, gra znakomity turniej, w dodatku u siebie. Spokojnie może dojść tutaj do finału. Zakładam, że jak dziś przejdzie izi Querreya, to w następnej dostanie w/o od kogoś z pary Tsonga/Ferrer. Llodra @2.13 ✅
Podsumowując : Simon ✅ + Janowicz ✅ + Ferrer ✅ + Llodra ✅ = &#39;Risking 100.00 to Win 4,217.31 PLZ&#39;.
Dziękuję, dobranoc. :pLUS:
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
P 2,4K

promark

Użytkownik
Twoje typy jak najbardziej, jednak co do Ferrera to się nie zgodzę. Tsonga broni tutaj punktów z finału, i wątpię żeby odpuścił ten turniej. Francuz może raczej się pogodzić z tym że w Mastersie nie ma szans osiągnąć dobrego wyniku, więc lepiej mu będzie zostać w Paryżu i ewentualnie zgarnąć te +1000 pkt. Ferrer znowu jest waleczny, ale myślę że dzisiaj popuści trochę, bo ostatnio gra bardzo dużo meczy i na pewno jest zmęczony.
 
nafaelradal 79

nafaelradal

Użytkownik
Do typów na Janowicza, warto dodać kilka cyferek, moim zdaniem dających dużą nadzieję w kierunku kolejnej niespodzianki Łodzianina.

Head2Head Tipsarevic vs &quot;duży serwisant&quot; :
Isner 1:1
Raonic 0:2
Karlovic 1:2
Querrey 2:3
Anderson 0:1

Tak więc Tipsarevic nie lubi raczej grać z takimi zawodnikami, do tego Janowicz jeszcze (przynajmniej wczoraj) super się ruszał po korcie i punkty zdobywał nie tylko asami, czy wygrywającymi serwisami, ale również po dłuższych wymianach, co daje dobre myśli przed dzisiejszym ćwierćfinałem. Do tego możliwość wielkiej jak dla Janowicza premii na sam koniec dobrego sezonu powinna dodać mu ambicji ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
Twoje typy jak najbardziej, jednak co do Ferrera to się nie zgodzę. Tsonga broni tutaj punktów z finału, i wątpię żeby odpuścił ten turniej. Francuz może raczej się pogodzić z tym że w Mastersie nie ma szans osiągnąć dobrego wyniku, więc lepiej mu będzie zostać w Paryżu i ewentualnie zgarnąć te +1000 pkt. Ferrer znowu jest waleczny, ale myślę że dzisiaj popuści trochę, bo ostatnio gra bardzo dużo meczy i na pewno jest zmęczony.
Tsonga nie musi odpuszczać meczu aby przegrac ????
Racja że Ferrer ma już sporo wygranych gemów za sobą, ale gdyby chciał &quot;popuścić&quot; to wczoraj przy stanie 1:1 w setach z Wawrinką mógł to zrobić... Tsonga w Paryżu nie gra, nic nadzwyczajnego z Benneteau 2:1 (ale to wiadomo, dwóch francuzów grało w Paryżu, i szybkim 2:0 nie mogło sie skonczyc), ale wczoraj w meczu z Almagro już były lekkie problemy (7:6 7:6). Ferrer jest lepszym tenisistą niż Nicolas więc da rade ????
Typy:
1 set - over 9,5 @1,53 7/10 ⛔
over 22,5 @1,72 5/10 ⛔
Ferrer @ 2,2 3/10
✅
Jeśli któś znajdzie +2,5gema na Ferrera to również polecam ✅
 
gaara-90708 34

gaara-90708

Użytkownik
GILLES SIMON(+3,5g) - TOMAS BERDYCH 1,81 6-4 6-4

Zacznę od tego ze obaj są w dobrej dyspozycji, Berdych w lepszej. Simon gra u siebie, pozatym w H2H ma bilans 4-2 z Berdychem( Dwa razy z nim wygrał na hali). A teraz co według mniej najważniejsze to ostatni turniej w tym sezonie oprócz MASTERS, ale w tym zagra Berdych. Simon gra u siebie więc będzie mega zmobilizowany. Natomiast Berdych to dla mnie 1 z 4 zawodnikow co mają szanse wygrać MASTERS(Opisze dokładnie o kogo mi chodzi podczas MASTERS). W związku z tym ze zaraz MASTERS, Berdych napewno będzie wolał sobie odpoczać przed turniejem mistrzow niż grać tu do końca, bo jak dla mnie ma realne szanse na wyjscie z grupy w tym roku. Dlatego gram na handicup gemowy na Simona.

JERZY JANOWICZ(+2,5g) - JANKO TIPSAREVIC 1,81 3-6 6-1 4-1 zwrot

Sytuacja podobna co do meczu opisanego wyżej. To będzie dla nich pierwszy mecz ze sobą. Janowicz w świetnej formie pokonał Murray 2-1. Jak wiadomo zaraz turniej mistrzów, więc pewnie Murray nie zagrał na maksa, ale i tak chwała Janowiczowi bo gra świetnie. Celem Tipsarevica na ten turniej było zakwalifikowanie się na turniej MASTERS. Co mu się udało, jak dla mnie nie ma żadnych szans na sukces końcowy, ale znalazł się tam i wiadomo ze bedzie grał na maksa, pozatym tam jest duża kasa do zgarniecia. Uważam ze tak jak wyzej Tipsarevic swój cel juz osiągnał i teraz odpadnie z Polakiem, żeby odpocząć przed MASTERS.

MICHAEL LLODRA
- SAM QUERREY 2,01 7-6 6-3

Tutaj mamy mecz zawodników, co żaden nie zagra w MASTERS. Bilans dla Francuza 1-0. Jak wiadomo gdy LLodra jest w świetnej dyspozycji to może pokonać na hali nawet najlepszych. A w tym turnieju oczywiście jest świetnie mu siedzi serwis. Pokonal w nim Isnera i Del Potro 2-0(turniej mistrzów). Natomiast Querrey pokonal Djokovica 2-1 ( Ten odpuścił bo zagra w turnieju mistrzow) i Raonica 2-0. Tak naprawde zaden z nich nie pokonal zawodnikow w formie, oprócz tych co graja w turnieju mistrzów, ale to wiadome że odpuscili. LLodra w tym turnieju jest w lepszej dyspozycji, serwis siedzi mu wybitnie, pozatym gra na hali co uwielbia i przed swoja publicznością.

skorzystales z typow daj ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom