>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Paryż, 29.10-04.11.2012

Status
Zamknięty.
cfc004 5

cfc004

Użytkownik
Simon - Janowicz
1 1.57
Unibet

Półfinał turnieju w Paryżu. Tenisista gospodarzy podejmuje rewalację turnieju. Simon w ćwierćfinale pokonał 6-4 6-4 Berdycha natomiast Janowicz pokonał Tipsarevicia 3-6 6-1 4-1. Janowicz pokonał już czterech wyżej notowanych rywali. Sądzę, że Janowicz nie pokona piątego wyżej notowanego rywala, ponieważ tego nauczyły mnie wcześniejsze turnieje. Simon jest lepszym i bardziej doświadczonym tenisistą, natomiast dobra passa Janowicza musi się kiedyś skończyć.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Ale bzdury, Ferrer miałby odpuścić ? przecież w Londynie nie ma żadnych szans tu już jest półfinał, tu jest 1000pkt do rankingu, w Londynie 1500pkt, a wiadomo że z normalnie grającymi Djokiem czy Murrayem tam nie ma szans, tu jest duża szansa na końcowy win, więc ja bym tu na żadne odpuszczanie nie liczył, ale wcale nie jest powiedziane że Llodra nie wygra, widać że hala to jego żywioł i gra tutaj świetnie.
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Że niby Ferrer ma odpuścić ? Poddać walkowerem ? Nie no, nie widzi mi się taka sytuacja. To jeden z najbardziej ambitnych gości w tourze, nawet bez nogi biegałby jak głupi do każdej piłki, a wy myślicie, że od tak sobie przepuści Llodre do finału. Ferrer nie wygrał do tej pory jeszcze turnieju rangi Masters, komu jak komu, ale akurat tryumf w takich zawodach należy się jemu jak najbardziej. Teraz jest duża szansa na końcowe zwycięstwo. A, że Londyn w poniedziałek ? Ludzie, to kilkadziesiąt minut samolotem. Nawet jakby musiał grać w niedzielnym finale do późna w nocy, a poniedziałkowy mecz po południu, to daję sobie rękę uciąć, że w stolicy Anglii zobaczylibyśmy tego samego, walczącego, biegającego Ferrera. Poza tym jak ktoś mówił. W turnieju Mistrzów ma małe szansę z Djokovicem, Rogerem czy Murkiem. Tutaj 1000 punktów czeka na niego jak na złotej tacy, co jednocześnie pozwoli mu się zbliżyć na 4 pozycję w rankingu ATP, miejscu na którym nie był od 2008 roku. Jeżeli Llodra nie zagra meczu życia, to Ferrer go tak rozprowadzi, że Francuz nie będzie w pewnym momencie odróżniał siatki od linii końcowej. Nie będzie odpuszczania, to nie w stylu Pitbulla.
 
gaara-90708 34

gaara-90708

Użytkownik
GILLES SIMON - JERZY JANOWICZ 2,5 4-6 5-7

I znów stawiam na Polaka tym razem nie handicup gemowy, ale że wygra mecz. Ogladałem wczoraj obaj mecze i lepiej prezetuje się Polak, choć napoczątku meczu z Tipsa widać było że jest spięty. Ze sobą jeszcze nie grali. Jak dla mnie to nie Simon wczoraj wygrał tylko tak jak pisałem we wcześniejszej analizie Berdych ten mecz puścił bo zaraz MASTERS. Simon niczym nie zaskakuje tylko przebija piłke, do siatki wogóle nie podchodzi, na Polaka to nie wystarczy. Polak dysponuje lepszym serwisem, widać u niego fenomenalne zagrania jak i banalnie zepsute proste piłki. Jednak główny atut, że gram na Polaka: lepszy serwis, kończocy forhend(czego Francuz nie posiada) no i te jego drop shoty co będą zmuszały francuza do podejścia do siatki(okupującego tylko końcową linię). No i ostatnio rzeczą jest agresja, Polak ją ma na korcie w przeciwieństwie do Francuza. Ja kurs 2,5 pobieram z pocałowaniem ręki.


DAVID FERRER - MICHAEL LLODRA(+3,5) 1,81 7-6 6-3

No i został tylko Ferrer, który pojedzie na MASTERS. Tak jak pisałem wczoraj LLodra jest w wyśmienitej formie. Jak dla mnie to taki jeździec bez głowy. Serwis i hura do przodu, ale jak widać gdy jest w formie to się sprawdza. Grali ze sobą juz 2 razy i 2 razy górą był Hiszpan. Na tej nawierzchni lepiej czuje się Francuz. Zaraz MASTERS i być może Ferrer dziś odpuści a może nie. Tak czy siak czy Ferrer będzie grał na serio czy nie to będzie miał niezwykle ciężko pokonać Francuza. Dysponującego atomowym serwisem. Uawżam że handicup powinien wejść bez problemu nawet gdy Francuz to przegra.



Skorzystałeś kliknij dzięki!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Ale bzdury, Ferrer miałby odpuścić ? przecież w Londynie nie ma żadnych szans tu już jest półfinał, tu jest 1000pkt do rankingu, w Londynie 1500pkt, a wiadomo że z normalnie grającymi Djokiem czy Murrayem tam nie ma szans, tu jest duża szansa na końcowy win, więc ja bym tu na żadne odpuszczanie nie liczył, ale wcale nie jest powiedziane że Llodra nie wygra, widać że hala to jego żywioł i gra tutaj świetnie.
Mówimy o tym samym Ferrerze, który rok temu wygrał w Finałach Masters 2:0 z Murrayem i 2:0 z Djoko?
Ten sam Ferrer rok temu przegrał w Paryżu z Isnerem w ćwierćfinale, a idąc twoim tropem myślenia powinien odpuścić rok temu World Tour Final bo przeciwników łatwiejszych miał w Paryżu.
Nie siedzę w głowie Davida, nie powiem że bankowo odpuści. Uważam, jednak że jeśli losowanie będzie takie, że trafi mu się mecz w poniedziałek to jest szansa, że dzisiaj nie zagra na swoim poziomie.
Kurs 3,20 w Pinnacle jest dla mnie atrakcyjny.
Losowanie o 13:45. Poczekajmy.
Z komentarzem, kto pisze bzdury wstrzymałbym się na twoim miejscu.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Simon 1.58 pinnacle

Fantastyczny turniej Polaka, już jest w top40... Prawda jest taka, że Andy grał na 60% i spokojnie kontrolował mecz(tak mu się wydawało), ewidetnie myślami był już w Londynie, sam nie wiem jak przegrał mecz jak był juz dwie piłki od wygrania, no ale mecz sie szcześliwie ułożył dla Polaka. Wiadomo świetne podania odbierały chec Szkotowi na walkę, im mecz dłużej trwał tym mu na meczu mniej zalezało. Wczoraj podobno sytuacja z Tipsą. Dzisiaj już inna bajka gra z Simonem, który gra przed swoją publiką. Styl niewygodny dla Polaka, będzie przebijał ile sie da, nie wyobrażam sobie Polaka w roli cierpliwego przebijacza albo kończocego wymiany raz po raz wygrywającym FH to nie ta bajka, wymiany beda napędzaj Simona a Polak będzie popełniał błąd za błedem serwisem nie wygra tego meczu na pewno. Wrogo nastawiona publika, Polak znowu w innej roli w tym meczu, już teraz nie bedzie robił za kopciuszka. Simon już wie jakie Polak ma atuty i czego może się po nim spodziewać, buki też to wiedzą i dali fajne kursy. Polak również już mega zmęczony fizycznie i psychicznie, czuje, że będzie to krótkie spotkanie. Francuzi marzą o Francuskim finale, jest on bardzo prawdopodobny....
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ferrer D. - Llodra M. 3,00 bet365 3/3 2:0 ⛔
Kurs piekielnie wysoki to raz. Llodra gra u siebie to dwa (i moim zdaniem wygra turniej). Po trzecie nie stracił w Paryżu seta, gra tutaj kapitalnie, serwis siedzi mu świetnie. Po czwarte na Ferrera czeka Londyn w poniedziałek. Po piąte i chyba co najważniejsze, Tsonga wczoraj zagrał beznadziejne spotkanie, przecież mu kompletnie nie siedział serwis, a w wymianach psuł śmieszne piłki. Ja miałem wcześniej złudne nadzieje, że Tsonga się obudzi, ale nie... On jest bez formy, na Mastersie w Londynie nic nie ugra jak tak będzie grał. Ile razy to on wczoraj zaczynał swoje gemy od 0:30 albo nawet i 0:40? A Ferrer wcale tu nic wielkiego nie gra, owszem jest groźny jak zawsze, ale Llodrę będzie mu piekielnie ciężko przełamać, a przy swoich gemach Francuz będzie ambitnie walczył o &quot;brejki&quot;.
Simon G. - JanowiczJ. 1,57 bet365 3/3 0:2 ⛔
Ciężko ocenić formę Polaka. Kohlschreiber był myślami na wakacjach, Cilic ostatnio był bez formy, Murray odpuścił mecz, tak samo jak Tipsarevic. Jak zawodnicy grali swoje to Jerzy przegrywał pierwsze sety, jak odpuszczali to wygrywał. Serwis Janowicz ma kapitalny, z tym się trzeba zgodzić, ale w wymianach gra mocno przeciętnie. A Gilles no właśnie te wymiany będzie ciągnął do upadłego i to będzie gwóźdź do trumny dla Polaka. Do tego nie zapominajmy, że Simon gra u siebie.
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Simon @1.57
Nie widzę innej opcji, jak zwycięstwo Simona i pewny awans do finału. Miałem okazję oglądać jego wczorajszy mecz z Berdychem i muszę przyznać, że dawno nie widziałem tak nieźle grającego Francuza. Dobiegał do niemal każdej piłki, uprzykrzał Czechowi życie jak tylko się dało. Można doszukiwać się teorii spiskowych mówiąc, że Tomas tankował - ale identyczna sytuacja przecież jest u Jurka. Polak zrobił na mnie wrażenie swoją grą w Paryżu, jednak nie sądzę, by w nadchodzącym meczu miał jakiekolwiek szanse. Po pierwsze w grę wchodzi zmęczenie - przed turniejem zmuszony był przejść kwalifikacje, następnie dwie 3-setówki z Murrayem i Tipsarevicem. Zastanawiam się, czym Jurek może zagrozić Gillesowi. Musiałby trafiać większość swoich &quot;kicking&quot; forehandów, co jest chyba niemożliwe. Poza tym Francuz jak mało kto wie, jak sprawić aby rywal grał dużo gorzej. Podejrzewam, że 80-90% piłek będzie celował na słabszą stronę Polaka, czyli rzecz jasna na backhand. Sporo będzie również zależało od serwisu Jurka. Jeżeli będzie trafiał powyżej 60-70% pierwszego podania, wówczas ma jakieś szanse na tie breaka, w którym to już wszystko może się zdarzyć. Mimo wszystko typuję pupilka francuskiej publiczności, który jest graczem o wiele bardziej regularnym i wiadomo, czego możemy się po nim spodziewać. Tego samego o Jurku niestety powiedzieć nie można. Nigdy nie grał w półfinale, skąd wiecie na jakim poziomie zagra? Wrogo nastawiona publiczność, zmęczenie, brak doświadczenia - wydaje mi się, że te czynniki powinny sprawić, iż Polak będzie grał jutro słabiej. Kibicuję mu z całego serca, jednak obiektywnie rzecz ujmując, nie ma on tutaj nawet czego szukać. W bukmacherce nigdy nie wolno kierować się patriotyzmem. Kilka razy się już na tym przejechałem, tym razem nie popełnię tego błędu.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Dobra Szakal nie zaczynaj już. Niech każdy ma swoje &quot;zdanie&quot;, byle nie wywoływało kłótni.

Jak można pisać, że Simon nie ma czym zaskoczyć?

Fakt potrafi przebijać w nieskończoność ale oprócz tego nie ma czym zaskoczyć.
Wiesz czym się różni własny temat a dział? W jednym możesz podać suchy typ, w drugim trzeba napisać konkretną analizę, a nie stek bzdur - bo coś napisać trzeba.

Karol Stopa na pewno lubi Gillesa, bo gra w tenisa, pięknie buduje akcje i swoją grą doprowadza rywali do gorącej głowy.

Ja nie gram nic, ale z chęcią obejrzę. Obojętnie kto wygra - będę zadowolony.
Francuz towarzyszy mi od początku grania i zawsze był jednym z moich ulubionych (jeśli byłby kobietą, powiedziałbym, że najukochańszą) graczy. No a Polak, wiadomo.
 
akade 41

akade

Użytkownik
Dla mnie to jest no bet.
Ja nie wiem jak sobie można tłumaczyć Murray odpuścił - Tipsa odpuścił, Cilic słaby. Gdy wreszcie coś udało się polakowi. Sam Andy po meczu powiedział, że polak osiągnie wiele. I zaskoczył go swą grą. Tipsa i ten śmieszny krecz jak i kontuzja gardła? Panowie - bez przesady.. Nie faworyzuję Jerzego, ale jeżeli prawdą jest że po meczu z Murray&#39;em spał 2h i w 2secie potrafił się skoncentrować na grze kiedy Tipsa miał wygrany mecz.. pisanie też, że master jest pewny po meczu z Monako, to co Tipsarevicz miałby niby w tym masterze osiągnąć? Tam też odpanie przez kontuzję, które co 3mecz mu się zdarzają.. Dla mnie to śmiech. Nadal ma kontuzje i odpuszcza sezon. A nie 2dni i kolejny turniej..
Gilles jest przed własną publicznością. Jest u siebie - fani na pewno będą za nim. Już nie będą cieszyć się polakiem, ale wydaje mi się że jak emocje u Jerzego opadły po tych 2ch meczach to i tutaj ma szansę wygrać - pisanie, że odpadnie bo kiedyś to nastąpi jest idiotyzmem.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Ferrer (-2.5 gema) - Llodra @ 1.65 Pinnacle
✅
Wysyp teorii spiskowych widzę ogromny, ale autorzy chyba sami nie wiedzą o czym bredzą. Odpuścić to mógł Djokovic, dobrych kilka dni przed Masters, odpuścić to mógł DelP. Ale Ferrer nie po to męczył się z Wawrinką, dawał z siebie wszystko z Tsongą, żeby teraz w półfinale wywiesić białą flagę. David ma ogromną szanse na wygranie dużego, naprawdę dużego turnieju, bo reszta czołówki dała sobie spokój, miałby tego nie wykorzystać?. Co do czysto tenisowych umiejętności to Llodra jest wymarzonym rywalem dla Ferrera. Hiszpan jest jednym z najlepiej mijających zawodników ze stawki i S&amp;V Francuza będzie dla niego pożywką.
 
dolar-90617 19

dolar-90617

Użytkownik
Według mnie Jerzy dziś wygra 2:0 w Setach. Francuz nie wytrzyma tego meczu, bedzie bezradny i mecz skończy sie szybko. Postawiłem grubo na Jerzyka ponieważ jestem fanem jego talentu i pracy jaką wykonuje, od początku stawiam na niego i dobrze wychodzę na tym, dla mnie jest faworytem w tym meczu.

Taka ciekawostka : http://www.sport.pl/tenis/1,64987,12777048,Jerzy_Janowicz_trenowal_z_Novakiem_Djokoviciem__Serb.html

Widać nawet sam mistrz chciał trochę popróbować odbierać serwis naszego Jurka ????
 
4 96

46ckm

Użytkownik
Ferrer - Llodra @1,40 Betsson ✅
Zwycięstwo Hiszpana w dzisiejszym dniu jak dla mnie nie podlega żadnej dyskusji, fakt Llodra rozgrywa dobry turniej pokonał Berdycha ale z Ferrerem nie zaistnieje dzisiaj takie jest moje zdanie.
Ferrer ambitny, waleczny Typ wypluje płuca zostawi serce na korcie i niczego nie będzie odpuszczał a już na pewno nie na etapie półfinałów i to w tak dużym prestiżowym turnieju. Taki walczak jak Ferrer wychodzi na kort po to żeby wygrać i nie w głowie mu odpuszczanie meczy a jeśli już miałby to zrobić to zrobiłby to w początkowej fazie turnieju a nie w półfinale.
Myślałem, że Berdych odpadł z Simonem Gillesem.
chodziło mi o Del Potro a napisałem omyłkowo że z Berdychem masz rację oczywiśćie Berdych poległ z Simonem
 
cinekzs 1K

cinekzs

Użytkownik
Bo piszę z ironią.. Chodzi mi o to że widać po nim mniejsze spięcie niż z Murrayem czy Tipserareviczem.
Osobiscie zagrałem go po 3cim secie. I DZIŚ odpadnie ostatni Francuz z turnieju - chcąc nie chcą.. Polak będzie lepszy.
To jeszcze jeden set co najmniej musisz poczekać o ile wogule do niego dojdzie ;) Do tego zauważ że nawet jak Simon odpadnie to zostanie jeszcze Llodra czyli drugi z franzuców w półfinalach... Widzę że Twoja znajomość tenisa stoi na wysokim poziomie ;)
Co do meczu to Janowicz jeśli utrzyma swój poziom ma bardzo wielką szanse nawet na wygranie tego turnieju, wygrana z Murrayem na pewno pomogła mu uwierzyć we własne siły i umiejętności, które posiada bardzo wielkie, gdyż poza atomowym serwisem i forehandem potrafi również zagrać niesamowite i wspaniale zamaskowane dropshoty. Nie rozumiem dlaczego większość z was twierdzi ze Polak zaszedł tak daleko tylko dlatego że czołówka odpuściła? Może i odpuścili ale dlaczego kwalifikant jest w półfinale, a nie inny zawodnik spoza ósemki która rzekomo odpuszcza przed Londynem? Nagle wszyscy zawodnicy olali ostatni turniej w sezonie? Przeciez to tylko Masters za 1000pkt z pulą prawie 3mln €, kto by się tam za takie drobne chciał wysilać ;] Jak dla mnie Janowicz to materiał w przyszłości na minimum top 10 a nawet i top 5 i powinniśmy się wszyscy cieszyć bo mamy tak utalentowanego rodaka który przysporzy nam nie małych emocji w nie odległej przyszłości!
Co do wysokości znajomości - mnie cieszy i zadowala, że daje mi + :wink:
Nie ufam nikomu kto gra live i edytuje posty aby je rozliczyć ;] A Ty najpierw piszesz ze jest to dla Ciebie no bet po czym grasz na live, także sam sobie zaprzeczasz ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
akade 41

akade

Użytkownik
To jeszcze jeden set co najmniej musisz poczekać o ile wogule do niego dojdzie ;) Do tego zauważ że nawet jak Simon odpadnie to zostanie jeszcze Llodra czyli drugi z franzuców w półfinalach... Widzę że Twoja znajomość tenisa stoi na wysokim poziomie ;)
Rzecz oczywista była, że chodzi o gemy ;-) A i o Llodrze zapomniałem, co nie znaczy też, że dziś nie odpadnie - jest to dla mnie 2gi no bet na dziś dzien, którego lepiej oglądnac na live i wtedy zagrać coś.

Co do wysokości znajomości - mnie cieszy i zadowala, że daje mi + ;)

Wiedzialem, ze jak szakal postawil na simona to zle zrobilem, niestety za wczesnie postawilem !
Wystarczyło poczytać trochę więcej jego postów i zobaczyć jak wrogo jest nastawiony na polaka w tym turnieju..

Nie wiem czemu obiektywne posty bez urażania nikogo zostają kasowane :?
Nie ufam nikomu kto gra live i edytuje posty aby je rozliczyć ;] A Ty najpierw piszesz ze jest to dla Ciebie no bet po czym grasz na live, także sam sobie zaprzeczasz ...
Nie rozumiesz - no bet jeżeli chodzi o grę za kurs 1.57 jak to dziś był na Simona - polak za dużo pokazał, aby tak ryzykować przed meczem, a wiadomo było że głównie z nr3 jak i nr9 rozkręcił się w 2gim secie( jezeli ogladałes poprzednie mecze Jerzego ). Teraz po 1secie był kurs na niego 1.28 a po 3gemach złapałem 2.4.
nie musisz ani ufać, ani zaglądać. Nie edytuję, ani nie piszę tego dla Ciebie - lecz dla własnych statystyk. Jak byś nie dostrzegł są tam i minusy i plusy.
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Akade musisz się przyzwyczajać, że posty są kasowane, jak moderatorowi typ nie wejdzie, a inni przed meczem mieli inne zdanie to potem z wkurzenia kasują posty, bo po prostu gul im skacze. Tak tu juz jest od dawna więc musisz sie po prostu przyzwyczaić, albo olać to i nie wpisywać się tutaj.
Edit by Administrator: Chłopie posty nic nie wnoszące są kasowane. Jedno, dwa zdania to możesz powiedzieć przed telewizorem jak oglądasz mecz. Tutaj wymagamy więcej! Jeśli ktoś tego nie rozumie to posty takie były, są i będą kasowane!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Wiem, że typów live podawać nie można, ale tutaj jest okazja do zarobienia. I myślę, że nic się nie stanie jak typ będzie.
Grajcie na Llodrę 2,25 2:0 ⛔ . Nie ma większych problemów ze swoim podaniem, za to Ferrer:

Obraz gry mówi sam za siebie kto wygra ten mecz.
3 gemy 8 BP!
 
cinekzs 1K

cinekzs

Użytkownik
Wiem, że typów live podawać nie można, ale tutaj jest okazja do zarobienia. I myślę, że nic się nie stanie jak typ będzie.
Grajcie na Llodrę 2,25 . Nie ma większych problemów ze swoim podaniem, za to Ferrer:

Obraz gry mówi sam za siebie kto wygra ten mecz.
3 gemy 8 BP!
Popieram typ jednak nie radze szaleć ze stawkami gdyż w TB każda piłka jest ważna, a jeśli ktos broni tylu BP oznacza to że w tych najważniejszych momentach potrafi grać lepiej i wygrać te ważne piłki, aczkolwiek kurs bardzo dobry, a Llodra gra na prawdę widowiskowy tenis i warto zaryzykować te kilka groszy na francuza ;)
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Nie wiem po co podajecie takie propozycje !! Ilość break pointów spora po stronie Llodry ale żadnego niestety nie wykorzystał a Ferrer jak stary dobry lis wykorzystał te nieliczne jakie miał przy piłce setowej ... Ciężko będzie Francuzowi ten mecz wygrać ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom