>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Paryż (30.10.2023 - 05.11.2023)

Status
Zamknięty.
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi

expanded_maxresdefault-2.jpg

Miejsce: Paryż, Francja
Data rozgrywania: 30.10.2023 - 05.11.2023
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP 1000
Pula nagród: €5,779,335
Oficjalna strona turnieju: https://www.rolexparismasters.com/fr
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/paris-bercy
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/paris/352/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/paris/352/daily-schedule
Zwycięzca singla 2022:
H. Rune
Zwycięzcy debla 2022: W. Koolhof/N. Skupski


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Ostatnio zmieniony przez tarki_16:
dx2 223,3K

dx2

Użytkownik
Koepfer-Giron (-2,5 gema) 2 @1.55

Giro nw Azji w fantastycznej formie. W Szanghaju niby szybko przegral, ale to byla porazka z Sinnerem w przedziwnych okolicznosciach w 1 secie, tydzien pozniej byl w polfinale w Tokio, ktory przegral na noze minimalnie z Sheltonem i smialo mozna stwierdzic, ze gdyby to on ten polfinal wygral to z tym co final pokazla Karatsev to bardzo proawdopodobne, ze to Amerykanin cieszylb ysie z tytulu.

Koepfer potraif grac bardzo dobrze. Niemeic odzyl wyrazie podczas serii turniejow amerykanskich przed samym USO Open, lecz na samym USO trafil w 1 rundzie Alcaraza i mecz konczyl kontuzjowany, znowu przerwa i nie nie zachwycil ostatnio. W tej formie ktora prezentowal Giron to on musi byc faworytem.
 
dx2 223,3K

dx2

Użytkownik
Monfils-F.Cerundolo 1 @1.45

La Monf wezmie najprawdopodobniej ten mecz zaplanowany na wtorek. Tutaj jeszcze moga byc ruchy kursoe nw korzysc Francuza, wiec od razu wrzucam do kombinacji. Pozniej ta analiza zostanie poszerzona, poki co tyle.
 
Tenis by Dawid 869,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Baez vs. Fritz
Spotkanie I rundy w stolicy Francji, w którym zdecydowanym faworytem jest Amerykanin i nie można się dziwić. Dla niego ten sezon jest wiele lepszy, a potwierdza to fakt, że cały czas jest w walce o Nitto ATP Finals i wcale nie jest od tego daleki. Co rzuca się w oczy to także fakt, iż już dwa razy bez problemu ograł Baeza, który urywał mu tylko pojedyncze gemy, a przecież grali na kortach otwartych. Teoretycznie teraz czyli w hali powinienen mieć jeszcze mniejsze szanse, ale zagram na przekór szukając przełamania serii. Oczywiście Fritz będzie bardzo zmotywowany, by w Paryżu mocno zapunktować, ale Baez ostatnio wcale nie gra źle, a w swojej karierze już potrafił grać znakomite mecze w hali. W kończącym się miesiącu zagrał nawet wyrównany mecz z Sinnerem, a ostatnio powalczył z Rune, więc są tam pozytywne momenty, choć mu znacznie bliższa jest cegła. Fritz jednak w ostatnim czasie gra sporo długich spotkań i większość to overy gemowe. Ostatnio przegrany mecz z Shevchenko czy też z Mochizukim czyli graczami wiele niżej notowanymi, a z każdym mniej lub bardziej wyraźnie prowadził. Jestem w stanie wyobrazić sobie scenariusz, w którym Taylor ma kłopoty i Sebastian katuje go returnami z drugiego serwisu. Argentyńczyk koniecznie musi wyciągnąć wnioski z poprzednich porażek. Biorąc pod uwagę charakterystykę Baeza czyli słaby serwis i mocny return, można założyć, że linia 3,5 przełamań może zostać spokojnie pokryta, chyba że Amerykanin będzie perfekcyjnie serwować. W bezpośrednich starciach ta linia była spokojnie pokrywana.

Niestety kursy na Baeza wyraźnie rosną, więc polecam uważać z grą w jego kierunku.

👉 powyżej 19,5 gemów @1,52 (forBET)
👉 powyżej 3,5 przełamań @1,85 (superbet)

W forBET tenis bez podatku dopóki nie odpadnie Hubert i Iga!
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tallon Griekspoor v Christopher Eubanks
Eubanks kurs 2.75Jak się przesypia początek decidera to tak się to konczy

Tutaj Griekspoor faworytem i zgadzam się z tym natomiast spodziewałem się mniejszej róznicy w kursach.Tallon na dniach omal nie pofonił Hurkacza w Bazylei chyba trochę mętalnie nie dojechał a Eubanks po Wimbledonie mocno spóścił z tonu bilans W/L 5/8
ale wśród tych porażek mocni przeciwnicy Monflis , Ruud ,Shelton , Thompson , Bonzi a kilka meczów na styku.
Moim zdaniem tylko patrzeć jak Eubamks się nieco obudzi a na Paryskim dywaniku powinno mu się dobrze grać.
Wśród tych 5 wygranych amerykanina po Wimbledonie jest Hanfman a to zadanie podobne do Griekspoora .
Ten kurs powinien nal livie pojawić się lepszy.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Paul - Gasquet
Gasquet 4.50 betfair -Bardzo Cię polubiłem Ryśku , wszystkie Ryśki to fajne chłopaki:)

Ryzykownie ale i kurs kuszący .Van Ashe i Mannarino polecieli dzisiaj może Rysiek niesiony dopingiem sprawi trochę frajdy Paryskiej Publiczności???Hm Pau tu dużym faworytem ale h2h 1:0 dla Ryśka co prawda na mączce zeszłej wiosny w Estoril ale jednak.
Zwłacza bym tego nie deprecjonował bo Paul z amerykanów jest jednym z lepeiej radzących sobie na mączce.
Ja w tym meczu kibicuję Ryśkowi już kilka razy w tym sezonie udanie pokonywał dużo wyżej notowanych graczy , sztandarowy przykład z Noriem .Gasquet góruje tutaj doświadczeniem a i Triumfował tutaj o ile mnie pamięć nie myli z Janowiczem w finale który się bardzo szybko skończył kreczem Polaka.Dla Ryśka to już końcówka kariery powinien być zmotywowany.

Zrzut ekranu (22).png
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Mannarino słabiutki, żeby z Szulpem odpaść to też trzeba umieć jeszcze gdy ma się formę i gra u siebie w stolicy. Kiepska sprawa. Ale Dimitrov powinien się uporać z demonami psychiki i wygrać może nawet 2-0 swe spotkanie.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Mannarino słabiutki, żeby z Szulpem odpaść to też trzeba umieć jeszcze gdy ma się formę i gra u siebie w stolicy. Kiepska sprawa. Ale Dimitrov powinien się uporać z demonami psychiki i wygrać może nawet 2-0 swe spotkanie.
Ma się formę? To był najbardziej żenujący występ jaki widziałem w przeciągu ostatnich kilku tygodni w turniejach atp. Wybijanie najprostszych piłek w aut, serwisy przestrzelone o kilka metrów.... tragedia

Hurkacz 2,10
Grali ze sobą okolo 2 tygodnie temu i Hurkacz nie pozostawił żadnych wątpliwości. Ja wiem że Korda teraz trochę odpoczął ale nie sądze że to mu pomoże wygrać. Hubertowi bardzo zależy żeby zagrać w ATP Finals i moim zdaniem on to po prostu bierze, jest lepszym tenisistą i tenisistą w lepszej formie . Finał turnieju w Szwajcarii a wcześniej wygrana w turnieju w Chinach gdzie pokonał w finale Rublewa
 
Otrzymane punkty reputacji: +344
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Ma się formę? To był najbardziej żenujący występ jaki widziałem w przeciągu ostatnich kilku tygodni w turniejach atp. Wybijanie najprostszych piłek w aut, serwisy przestrzelone o kilka metrów.... tragedia

Hurkacz 2,10
Grali ze sobą okolo 2 tygodnie temu i Hurkacz nie pozostawił żadnych wątpliwości. Ja wiem że Korda teraz trochę odpoczął ale nie sądze że to mu pomoże wygrać. Hubertowi bardzo zależy żeby zagrać w ATP Finals i moim zdaniem on to po prostu bierze, jest lepszym tenisistą i tenisistą w lepszej formie . Finał turnieju w Szwajcarii a wcześniej wygrana w turnieju w Chinach gdzie pokonał w finale Rublewa
Hurkacz jakieś problemy miał ze stopą/kostką w meczu finałowym więc ten pierwszy mecz lepiej odpuścić.
Szanse na finałowy turniej ma ale moim zdaniem iluzoryczne. Ciężko będzie Rune przeskoczyć.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Rune dopiero co zaczął grać w tenisa z powrotem. Przecież miał serię marnej gry i to nie tak krótko wcale. Także może nie nakręcić się na starego dobrego Rune i nie da rady wrócić do dawnej dyspozycji i Hurkacz go zwyczajnie przeskoczy.
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Rune broni 1000 pkt z zeszłego roku, więc będzie chciał dotrzeć jak najdalej by nie zaliczyć mocnego spadku w rankingu. Hurkacz na chwile obecna ma stratę do Rune 225 pkt. Duńczyk na dzień dobry jest w lepszej pozycji od Huberta bo w pierwszej rundzie ma wolny los. Tez uważam, że raczej małe szanse ma Polak na przeskoczenie Holgera, do tego jest jeszcze Fritz, o którym nie można zapominać. Jak wspomniał psychol, Hurkacz problemy ze stopą co było widać we wczorajszym finale. Do tego Hurkacz ma problemy, by zagrać dwa dobre turnieje po kolei. Ostatnio wygrywając Pekin, przegrał następnie w pierwszym meczu w Tokio. Osobiście uważam, że tez lepiej odpuścić ten mecz, lub poczekać jak będzie sytuacja wyglądała na live. Nawet wycofanie Huberta z tego turnieje mnie nie zdziwi, jeżeli sztab uzna, że uraz jest poważniejszy

Sprawdziłem, że za 1/2 jest 360 pkt do rankingu, za osiągnięcie 1/4 jest 180. Więc Hubert musi dojść do 1/2 przy wcześniejszym odpadnięciu Duńczyka, by go przeskoczyć. A przy całej sympatii do niego nie wydaje mi się to zbyt realne. .
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Mówicie o rywalizacji Hurkacza z Rune , a zapominacie o Fritzu , który jest w bardzo dobrej formie i dziś zmiótł z kortu Baeza. Duńczyk z Amerykaninem prawdopodobnie spotkają się w 1/8 finału i może być to mecz o awans do turnieju kończącego sezon i przy obecnej dyspozycji obu myślę , że Fritz to wygra i zagra w Londynie. Hurkacz ma niestety za dużo sw nogach , do tego wczoraj grymas bólu na twarzy , więc fizycznie może tego nie wytrzymać.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Co do Hurkacza to nie tyle zagrał słabo co Aliassime jeden z lepszych meczów w karierze zwłasza na returnie.
Myślę że nie ma co oszczędzać stopy w końcówce sezonu robić swoje i nie oglądać się na przeciwników.
Lepiej tak niż potem żałować
a spoglądająć na drabinkę Rune trafia na Wawrinkę bądz Thejma , ma z kim przegrać , ostatnio na Pucharze Devisa przegrał z Monteiro.
A Fritz?? Almaier bąz Fils też nie bedzie łatwo , zwłaszcza Fils pogonił ostatnio Tsitsipasa.
Hurkacz jeśli przejdzie Kordę to trafia na Bautistę Aguta który po przerwie wugrał dopiero pierwszy mecz , potem chyba Ruud który tez ostatnio przegrał ze Straikerem ,
powinien się Hurkacz sprężąć , moim zdaniem.Choć nie gwarantuję żę Hurkacz ma taką samą opinię na ten temat.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Mówicie o rywalizacji Hurkacza z Rune , a zapominacie o Fritzu , który jest w bardzo dobrej formie i dziś zmiótł z kortu Baeza. Duńczyk z Amerykaninem prawdopodobnie spotkają się w 1/8 finału i może być to mecz o awans do turnieju kończącego sezon i przy obecnej dyspozycji obu myślę , że Fritz to wygra i zagra w Londynie. Hurkacz ma niestety za dużo sw nogach , do tego wczoraj grymas bólu na twarzy , więc fizycznie może tego nie wytrzymać.
Po jednym meczu wnioskujesz ze fritz jest w formie ? Bo oceniajac kilka poprzednich to jest mocno pod forma ! Przegrywal z zawodnikami kilka klas gorszymi
 
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Paul - Gasquet
Gasquet 4.50 betfair -Bardzo Cię polubiłem Ryśku , wszystkie Ryśki to fajne chłopaki:)

Ryzykownie ale i kurs kuszący .Van Ashe i Mannarino polecieli dzisiaj może Rysiek niesiony dopingiem sprawi trochę frajdy Paryskiej Publiczności???Hm Pau tu dużym faworytem ale h2h 1:0 dla Ryśka co prawda na mączce zeszłej wiosny w Estoril ale jednak.
Zwłacza bym tego nie deprecjonował bo Paul z amerykanów jest jednym z lepeiej radzących sobie na mączce.
Ja w tym meczu kibicuję Ryśkowi już kilka razy w tym sezonie udanie pokonywał dużo wyżej notowanych graczy , sztandarowy przykład z Noriem .Gasquet góruje tutaj doświadczeniem a i Triumfował tutaj o ile mnie pamięć nie myli z Janowiczem w finale który się bardzo szybko skończył kreczem Polaka.Dla Ryśka to już końcówka kariery powinien być zmotywowany.
Dobre tam wały kręcili w 3 secie. Wpierw powrót ze stanu 2:5 w gemach by przegrać Tb prowadząc 6:3 Miałem Ryśka pogranego za 7,5 setki i gdybym nie poszedł spać to w Tb piękny cash by był lub kontra na Paula

Co do Fritza to mecz z Baezem nie może być żadnym wyznacznikiem. Argentyńczyk na dzień dzisiejszy nie ma czego szukać na twardych nawierzchniach. Musi nabrać doświadczenia by ze swoimi warunkami fizycznymi móc stawiać się najlepszym.

Hurkacza warto pograć w jakiejś długoterminówce że dojdzie do półfinału czy nawet finału. Wczoraj widziałem na to kursy dwucyfrowe. Sam mecz z Kodrą bym odpuścił ze względu na ten uraz który towarzyszył mu w niedzielnym finale w Basel.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Hurkacz - Korda

over 12,5 gema w pierwszym secie @3,2 forbet

Polak dwa dni po finale w Bazylei zagra pierwszy mecz w Paryżu. Na sam początek rywal trudny. Szukam tutaj wyższego kursu i proponuję TB w pierwszym secie. Obaj posiadają doskonały serwis, a korty w Paryżu są szybkie. Hurkacz tych tie-breaków gra bardzo dużo, praktycznie co jego mecz są one obecne. Myślę że obaj będą trzymać swój serwis. Hurkacz ostatnio miał uraz, a mimo to nie dał się złamać w finale Kanadyjczykowi. Po tym kursie tb w pierwszym secie biorę w ciemno.
 
Tenis by Dawid 869,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Davidovich Fokina vs. Griekspoor
Spotkanie II rundy na paryskich kortach, które zapowiada się bardzo ciekawie. Według bukmacherów minimalnym faworytem jest Holender i chyba trzeba się z tym zgodzić, ponieważ jest graczem bardziej stabilnym niż Hiszpan. Fokina jest jednak graczem nieszablonowym, którego sufit jest znacznie wyżej niż u Griekspoora, więc w takich zestawieniach nie warto patrzeć na kursy, a zastanowić się czy Alejandro zagra na miarę potencjału czy raczej nie. Oczywiście odpowiedź jest bardzo trudna i w roli underdoga oczywiście można ryzykować grę w jego kierunku, a jako faworyt odpuszczać. Z Benem Sheltonem pokazał wiele jakości i w trzech setach go pokonał. Dziś jest w podobnej roli, a Griekspoor jest do ugryzienia, bo gra w kratkę. Potrafił ostatnio przegrać z Kotovem (bardzo wysoka forma Rosjanina), z Hurkaczem (świetna gra Polaka), wymęczyć zwycięstwa z Seybothem i Eubanksem czy też pewnie ograć De Minaura. Nie ma w tych wynikach jakiegoś klucza, bo z teoretycznie mocniejszymi grał nawet lepiej niż ze słabszymi. Dlatego dziś wolałbym się nie bawić w przewidywanie trochę w ciemno kto ten mecz wygra i poszedłbym w przełamania, z kilku powodów. Po pierwsze mecz ma potencjał na zwroty akcji i by trwał dość długo. Po drugie Fokina ma ogromny potencjał na returnie i w wymianach, a traci na podaniu, praktycznie tracąc je w każdym meczu co najmniej raz. Minusem jest na pewno fakt, że w meczach Holendra jest dość mało przełamań, ponieważ potrafi trzymać serwis, choć ostatni mecz pokazał, że nawet będący w słabej formie Eubanks może go przełamać. W kilku gemach sprawił mu spore problemy.

👉 powyżej 3,5 przełamań @1,57/@1,7 (forBET/superbet) ✅

Typ bez analizy:
👉 Fils vs. Altmaier powyżej 3,5 przełamań @1,7 (forBET) ✅
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
W meczu Gasquet z Paulem trochę dużo przypadkowiści jak na wały , piłek po taśmie i w ćwierc lini do tego podwójny bład przy piłce meczowej , za to u pań ciekawe wyniki 3 koła od roweru , w tym dwa dostały finalistki Wimbledonu :)
Chyba czas przestać to oglądać:)
 
B 47,4K

benzik94

Użytkownik
Hurkacz - Korda
Typ : Hurkacz powyżej 1,5 błędów serwisowych
Kurs : 2.40
Bukmacher: superbet

Ciężko dziś coś wyłapać na czysto z turnieju w Paryżu moim zdaniem, ale tutaj upatruje szansę. Hurki pod sporą presją, nie ma czasu na kalkulacje, trzeba wejść i zrobić swoje, a z psychiką Huberta bywa różnie, to wszyscy wiemy. Korda to ciężki przeciwnik jak na 1 rundę i sporą przewagę Polak będzie robił sobie serwisem, myślę że przy gorszym momencie w meczu może kilka razy mocniej zaryzykować na dwójce - a taki może nadejść zważywszy na otoczkę wokół walki o finalsy.

Jarry - Bublik
Typ : Bublik powyżej 12,5 asa serwisowego
Kurs : 1.85
Bukmacher: superbet

Bublik notorycznie ostatnio pakuje od 10-14 asów swoim rywalom, a tak na sucho patrząc ile asów wrzucali Jarry'emu chociażby Popyrin czy Dimitrov (15 i 13 w 2 setach) to moim zdaniem kurs na asy Bublika sympatyczny, nawet Mannarino wrzucił Jarryemu 11 asów (chociaż tam była 3 setowka i 2x tb), Bublik ostatnio w miarę się ogarnął, może poza meczem z Ruudem, nie widzę też żeby to był szybki mecz, Jarry to solidny tenisista, Kazach złapał formę to pewnie panowie trochę pograją, uważam że warto spróbować.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom