>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Paryż (30.10.2023 - 05.11.2023)

Status
Zamknięty.
lukas4826 23,3K

lukas4826

Użytkownik
Sinner vs De Minaur 1 kurs 1.37

Co tu dużo mówić, kapitalna druga połowa roku w wykonaniu Włocha, triumf w Toronto, Pekinie i ostatnio w Wiedniu.
Panowie grali ze sobą 5krotnie, we wszystkich meczach wygrywał Sinner, tracąc zaledwie jednego seta. Ostatnie spotkanie między tymi zawodnikami rozegrało się w finale ATP Toronto 13 sierpnia gdzie Sinner rozbił gładko przeciwnika 6:4 6:1.
De Minaur nie wygląda zbyt rewelacyjnie na dany moment, pierwszy mecz wygrany z Murrayem po dramatycznej końcówce przy stanie 5:2 w 3 secie. Następnie wygrał 2:1 z Lajoviciem, który nie ukrywajmy nie świeci formą.
Nie jest to za wysoki kurs, ale do jakiegoś dubelka w sam raz, nie doszukuje się tu niespodzianki i liczę na szybkie i gładkie wygranie Sinnera. Bazując na aktualnej formie i wynikach, wygląda to porządnie.

Tsitsipas vs Zverev Tsitsipas over 1.5 przełamań kurs 1.65

Daże sympatią obu Panów, lecz kieruje się w stronę bardziej stabilnego Greka. To co wczoraj Saszka odwalał w 1 secie z Humbertem to wołało o pomstę do nieba, dalej nie rozumiem jakim cudem skończyło się to na korzyść Niemca.
Tsitsipas wczorajszy mecz wygrał dość szczęśliwie i gładko z Auger-Aliassime wynikiem 2:0, przełamując dwukrotnie świetnie serwującego Kanadyjczyka.
Zverev wynikiem 2:1 zgłosił się do 1/8 finału z pewnością wczorajszy 3.5h mecz odciśnie się na Niemcu, Greka grał niecałe 2h.
Panowie w 2022 roku spotykali się 3krotnie, 2 razy wygrywał Tsitsipas 2:1 i 2:0, raz musiał ulec Zverevowi 1:2 notując przy tym 3,1,5 przełamań.
U Tsitsipasa można zauważyć delikatny progres formy, a raczej jej ustabilizowanie, Grek dobrze trzyma swój serwis, nie popełniając dużo błędów.
Reasumując, po wczorajszych meczach Zverev na pewno więcej ma w nogach, mecz niby 50/50 ale kieruje się w ilość przełamań Tsitsipasa, jeżeli Sasza wejdzie w mecz tak jak z Humbertem czy Fucsoviscem czy też z Rublowem to liczę na otwarty 1 set z większą ilością przełamań :)

Chaczanow/Rublow vs Koolhof/Skupski 2 kurs 1.61

Tutaj typ, który podpowiada mi intuicja. Spotkanie deblistów w 1/8 turnieju w Paryżu. Zdecydowanymi faworytami są triumfatorzy tegorocznego Wimbledonu Koolhof i Skupski.
Panowie grali ze sobą już 3krotnie, gdzie górą byli Koolhof i Skupski.
Warto zaznaczyć że jest to spotkanie topki z debla, z zespołem złożonym z topowych graczy z ATP. Rublow i Chaczanow graja dziś mecze w singlu o 12:30, sam im kibicuje i myślę że po owych spotkaniach mam nadzieję wygranych, dyspozycja będzie nieco zmniejszona, lub mecz odpuszczony na korzyść występów singlowych.
Koolhof i Skupski jak dla mnie mają coś do udowodnienia, raz po ostatnim blamażu w Wiedniu, a dwa po wypuszczonym z rąk tytule w Pekinie.
Sam idę w stronę bardziej doświadczonych i utytułowanych deblistów i mam nadzieję że wcześniejszą grą w rozgrywkach singlowym nam pomoże :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +654
muffin5510 7,5K

muffin5510

Użytkownik
Sinner vs De Minaur - Sinner -4.5 @ 2.17
Kolega lukas4826 wyczerpał temat w kontekście tego meczu. Ja celuje w wyższy kurs który patrząc na historię h2h można uznać za 'prawie pewniaka'. Różnica 2 klas między Panami, poprzednie bezpośrednie mecze na korzyść Włocha, linia gemów pokrywana w praktycznie każdym meczu. Alex plasuje się na wysokim 13 miejscu ale zupełnie nie radzi sobie w meczach z top20. Przewiduję kolejną gładką wygraną Janika który idzie jego burza będąc w fenomenalnej formie.
 
A 819

albatross

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Sinner vs De Minaur - Sinner -4.5 @ 2.17
Kolega lukas4826 wyczerpał temat w kontekście tego meczu. Ja celuje w wyższy kurs który patrząc na historię h2h można uznać za 'prawie pewniaka'. Różnica 2 klas między Panami, poprzednie bezpośrednie mecze na korzyść Włocha, linia gemów pokrywana w praktycznie każdym meczu. Alex plasuje się na wysokim 13 miejscu ale zupełnie nie radzi sobie w meczach z top20. Przewiduję kolejną gładką wygraną Janika który idzie jego burza będąc w fenomenalnej formie.
Sinner wkurzył się na organizatorów i wycofał się z turnieju, dostał tylko 14h na regenerację po meczu który skończył o 2.37 w nocy
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 868,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Griekspoor vs. Djokovic
Spotkanie o ćwierćfinał, w którym oczywistym faworytem jest Novak Djokovic, który od 2 września nie stracił nawet seta. Oczywiście nie grał zbyt wiele, ponieważ po US Open, wystąpił w jednym spotkaniu Davis Cup i dopiero widzimy go tutaj. W pierwszym meczu ograł swojego fana czyli Etcheverry'ego, z którym musiał bronić zaledwie jednego bp. Początek meczu jednak był dość wyrównany i nie zapowiadało się, że Serb wygra ten mecz gładko. Wielcy mistrzowie zazwyczaj wolno wchodzą w turnieje i nie spodziewam się też maksymalnej motywacji w starciu z Holendrem, który jest solidnym graczem, ale w jego tenisie raczej trudno się zakochać. Każdy element solidny czyli typowo jak na gracza, który płynnie przeszedł z challengerów do głównego cyklu. Trzeba jednak oddać Tallonowi, że rozgrywa bardzo dobry sezon i pewnie sam nie spodziewał się aż tak dobrych wyników. Potrafi dobrze serwować, ale też szuka winnerów i umiejętnie skraca akcje, a hala to jedno z ulubionych dla niego środowisk. Dziś nie ma nic do stracenia i jeśli rozluźni się, może momentami zagrozić Serbowi. Panowie grali ze sobą dwa razy i oba mecze wygrał gładko Serb, lecz co ciekawe zawsze tracił serwis, więc jest to powiedzmy, że dobry prognostyk, choć martwi, że Holender nie miał i tak żadnych argumentów. Jeśli Etcheverry potrafił doprowadzić do co najmniej jednego bp to Griekspoor też jak najbardziej może i być może go wykorzysta, lecz tu już wchodzą w grę kwestie mentalne i zimna krew. Serb swoim rywalom daje dość sporo szans, a na serwisie nie jest najpewniejszym graczem na świecie. Oczywiście to wielki gracz, według wielu najlepszy w historii, z czym nie zamierzam dyskutować, ale miejmy na uwadze, że gra coraz mniej, celuje tylko w najwyższe laury czyli szlemy oraz kolejne rekordy, często się oszczędzając lub odpuszczając wiele startów. Brak rytmu często potrafi się odbić na dyspozycji dnia, choć on kocha halę Bercy i ten argument byłby bardziej trafny w stosunku do wielu innych graczy, ale niekoniecznie w kontekście jego osoby. Według mnie i tak warto spróbować grę co najmniej jednego przełamania serwisu Djokovicia ze względu na atrakcyjny kurs, który jest najwyższy na rynku. Alternatywna opcja to powyżej 3,5 przełamań w meczu po kursie 2,35 ✅.

👉 Griekspoor powyżej 0,5 przełamania @2,0 (forBET) ✅

ATP Paryż i WTA Finals bez podatku w forBET.

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1143
versa 397,5K

versa

Typer
Hurkacz - Dimitrov
Dimitrov i powyżej 29.5 gemów
Fortuna @5.10


Według bukmachera nieznacznym faworytem tego spotkania jest starszy o 6 lat bułgar Dimitrov i ja się z tymi kursami w zupełności zgadzam.
Obaj panowie są aktualnie w bardzo dobrej formie, a ponadto nasz rodak Hubert Hurkacz lubi rozgrywać długie widowiska, stąd podbijam swój typ na aż +29.5 gemów w meczu, ponieważ biorąc pod uwagę dyspozycję obu panów widzę tutaj 3 setowe starcie, a jak znamy Huberta, to biorę w ciemno, że na 3 rozegrany sety conajmniej raz ujrzymy tiebreaka, a tym samym w pozostałych dwóch setach będziemy potrzebować zaledwie i aż 17 gemów, czyli wystarczy żeby sety potoczyły się przynajmniej do stanu 6:2 / 6:3 żeby typ był w polowie na +
A druga połowa - Dimitrov? Uważam, że Dimitrov jest nieznacznym faworytem spotkania, bowiem mecze z jakimi przeciwnikami rozgrywał wygrane przez siebie spotkania, a nawet te przegrane - zacięte batalię po prostu robią na mnie lepsze wrażenia.
Choć Polak w ostatnich dwóch turniejach dochodził do finału (jednego wygrał z mocnym Rublevem) i na przełomie ostatnich 15 meczy przegrał tylko dwukrotnie, a Dimi 4 mecze to uważam, że Dimitrov okaże się zwycięzcą bezpośredniego starcia i zaliczy kolejny raz zwycięstwo z Polakiem (wcześniej wygrywał 2 na 2 takie mecze), a tym samym Polak odpadnie już w ćwierćfinale tego turnieju.
 
B 47,4K

benzik94

Użytkownik
De Minaur - Rublev
Typ : Rublev powyżej 1,5 błędów serwisowych
Kurs : 1.80
Bukmacher: betfan

Rublev w 2 meczach w Paryżu ma 1 serwis na poziomie 60-65%, w obu meczach pokrył tą linie (2 i 4 dfy) - i to w 2 dwusetówkach, Minaur może w super formie nie jest, troche się pomęczył z Lajovicem i Murrayem, ale sądzę że trochę krwi Rosjaninowi napsuć może. Możliwe, że zobaczymy dziś mecz na pełnym dystansie, a to będzie na pewno sprzyjać temu typowi.

Hurkacz - Dimitrov
Typ : powyżej 2,5 przełamań serwisowych
Kurs : 1.75
Bukmacher: superbet

Wczoraj Hurki pozamiatał kort Argentyńczykiem Cerundolo, ale tak wracam wspominieniami do tego meczu i Cerundolo wyglądał na zrezygnowanego od początku meczu. W 2 gemach serwisowych Hubert mu wydatnie pomógł się przełamać ale dochodziło w obu przypadkach do błyskawicznego rebreaka i tyle z nadzieji Ceundolo na powaleczenie o cokolwiek. Dimitrova z Bublikiem niestety nie miałem przyjemności oglądać, ale strzelam znając dwubiegunowke tenisową Bublika - że też nie musiał się za wiele namęczyć. Czytałem sporo opinii, że Dimitrov w tej formie może wziąć ten turniej, albo chociaż zameldować się w finale. Od początku października Bulgar miał hardkorowo ciężkich rywali, kolejno:

Rune, Sinner, Vukic, Khachanov, Alcaraz, Jarry, Rublev, Musetti, Medvedev, Musetti, Medvedev, Bublik.

Efekt? 9 wygranych, 3 porażki. Dima jest pewny na returnie, Hubert będzie sięgał bo swoją największa broń czyli serwis. Jak Bułgar będzie pewny w defensywie to może ten mecz wziąć, ale sądzę że nie będzie to spacerek. Ludzie piszą, że Hurkacz jest zmęczony, że już czas na niego bo zderza się dziś ze ścianą, a mi się wydaje po tych 3 meczach, że łatwo tego nie odda, nie w takiej formie i w takich warunkach. To może być dobre widowisko, okraszone kilkoma przełamaniami z obu stron, jeżeli obaj zagrają na swoim optymalnym poziomie.

Tstitsipas - Khachanov
Typ: Tsitsipas powyżej 1,5 przełamań
Kurs : 1.65
Bukmacher: superbet

Forma Greka rośnie przed finalsami. Ma ten atomowy forehand, który jest bardzo ciężki do odebrania, Kaczanow będzie musiał zagrać ofensywnie chcąc wejść do polfinalu, z Saifullinem wyglądało to na dość zachowawczy tenis do momentu decydującego seta. Tsitsipasowi ostatnio dobitnie nie szło, dlatego po pokonaniu FAA i Zvereva musi być dopakowany mentalnie. Kaczanowa przełamali tu juz Purcell, Djere I Saifullin a Grek to jednak trochę inna półka, pomimo ostatnich niepowodzeń.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +357
lukas4826 23,3K

lukas4826

Użytkownik
Hurkacz vs Dimitrow
Hurkacz over 0.5 przełamań kurs 1.35
Hurkacz over 1.5 przełamań kurs 2.22
Ilość przełamań w meczu over 2.5 kurs 1.55
Ilość tie-breaków over 0.5 kurs 1.65

Hubert wczoraj po dość słabym początku z Cerundolo, w 2 secie pokazał jak grają faworyci. Trochę nie funkcjonował odbiór i sporo przestrzelonych piłek, natomiast świetnie się pokazał w grze pod siatką i w centralnej części kortu. W owym meczu miał 11bp z czego wykorzystał 5, tracąc przy tym 2 swoje serwisy.
Dimitrow przeszedł się spacerkiem we wczorajszym meczu z Bublikiem, który po zakończonym spotkaniu narzekał na swoją dyspozycję i niedobór snu. Mecz całkowicie w jedną stronę, który zakończył się wynikiem 6:2 6:2, 5 przełamań Dimitrova, 1 przełamanie Bublika.
Panowie w przeszłości mierzyli się ze sobą 3krotnie i 3 razy wygrywał Bułgar, jednak nie patrzyłbym na to i nie gloryfikował za wcześnie Dimitrova.
Jest to arcy ważny mecz dla Polaka, w głównej mierze decydujący o awansie do finalsów.
Dimitrov stawiany jest przez bukmacherów jako faworyt z kursem 1.7 na Hurkacza jest około 2.25, lecz patrząc na dyspozycję Polaka w 2 części sezonu idę w jego stronę, fenomenalny występ w Szanghaju, przegrany finał w Bazyleiz szansa na występ w finalsach, nareszcie ta forma ustabilizowana 🙂
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Hubert Hurkacz v Grigor Dimitrov
Hurkacz kurs 2.30
Hurkacz 2:1 w setach kurs 4.75
superbet
Hm dla mnie piatkowy hicior.Obaj imponują w ostatnich tygodniach , Hubert wygrana w Szanghaju i finał w Bazylei a Grigor leje ostatnio wszystkich jak leci z Alcarazem i Dymitrovem włącznie , co prawda w Chinach zatrzymał się na Rublovie którego pokonał Hubert w finale i może to tutaj jest wskazówka???Bukmacherzt lekko faworyzują Bułgara ale to na pewno ze względu na H2H w którym Grisza prowadzi z Hbim 3:0 ale te 3 mecze bardzo na styku dwa kończyły się tajbrekami w decydujących setach które Hubert przegrywał 7:2 a ich ostatni mecz z początku tego sezonu na hali w Roterdamie 2:0 Dymitrov 7:6 , 7:6 do 4 i do 5 .
Bilans tajbreków miażdżący 4:0 dla Grigora i to już trochę szczęśliwie i pechowo zależy z której strony na to popatrzeć.
Bilans tajbreków z ostatnich 10 meczy Dymitrova 3 wygrane 2 przegrane , Hurkacza 5 wygranych 4 przegrane i ten bilans trochę popsół
finał w Bazylei gdzie Hubert przegrał oba tajbreki z Auguerem-Aliassime .
Cóż na dwoje babka wrózyła , historia lubi się powtarzać , każda seria się kiedyś kończy i tu nic nie wymyślimy , nastawiał bym się się na kolejny zacięty wyrównany mecz na styku i tutaj pójdę w stronę kursu a chyba w ostatnich tygodniach Hurkacz gra właśnie swój najlepszy tenis.Tutaj obaj powinni wyłazić ze skóry w kolejnej rundzie Tsitsipas lub Katchanov również gracze w zasięgu dla obu więć perspektywa duże szansy na finał.Hm a finały w ostatnich tygodniach to domena akurat Polaka .
No zobaczymy liczę na kawał dobrego tenisa z obu stron.
 
Ostatnia edycja:
muffin5510 7,5K

muffin5510

Użytkownik
Djoković vs Rune
Rune powyżej 1.5 przełamań @ 2.22

Rune potrafi w przełamania w meczach z Djoko i pokazał w ostatnich meczach, że jest w gazie. W każdym meczu udowodnił, że potrafi zagrozić Serbowi wygrywając conajmniej 1 seta (1.9). O takim typie w pierwszej kolejności myślałem ale linia przełamań jak i kurs są świetne jak i bezpieczniejsze w mojej opinii. Novak z kolei z problemami w meczu poprzedniej rundy przeciwko Griekspoorowi któremu świetnie siedział serwis. Jeśli tylko Rune znajdzie swój spokój to nie widzę większych problemów w pokryciu linii. Widowisko z pewnością będzie ciekawe zwłaszcza biorąc pod uwagę nowego trenera Duńskiego zawodnika - Borisa Beckera który widać, że pomógł Rune w grze przy siatce. Czy ten aspekt będzie dużym utrudnieniem dla Djoko, czy może wręcz przeciwnie? Zobaczymy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +121
Tenis by Dawid 868,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Rune vs. Djokovic
Spotkanie o półfinał turnieju w Paryżu, które zapowiada się niezwykle interesująco. Zwycięstwo praktycznie zapewni Holgerowi udział w finałach sezonu, kosztem Huberta. Te starcie jednak przypomina mi (i chyba każdemu) ich przedostatni pojedynek czyli finał tego turnieju sprzed roku, gdzie po świetnym widowisku i comeback'u lepszy był Duńczyk, zdobywając swój pierwszy triumf rangi Masters 1000. Przed rokiem był w znakomitej formie i teraz znów nawiązuje do tego, choć jeszcze kilka tygodni temu raczej mało kto się tego spodziewał, bo Holger co chwilę miał jakiś problem natury zdrowotnej, co wpływało na fatalną dyspozycję na korcie. Teraz wydaje się, że wszystko jest w najlepszym porządku i w dobrym stylu odprawił tutaj Thiema i Altmaiera, choć w poprzednim turnieju w Bazylei zabrakło mu już nieco paliwa i zakończył na półfinale przegrywając gładko z Augerem-Aliassime. Według mnie ma jak najbardziej szanse z Novakiem i osobiście wystawiłbym bliższe kursy. Novak ledwo ograł Griekspoora, który zazwyczaj bardzo mu leżał, a Holender nie gra olśniewającego tenisa, a po prostu jest solidny w każdym aspekcie. Rune ma to "coś" w sobie i potrafi mieć momenty niczym wielki mistrz, czego zresztą byliśmy świadkami przed rokiem. Ważną informacją jest też to, że Nole przez trzy ostatnie dni miał problemy żołądkowe i jak sam mówi, więcej czasu spędził w toalecie niż na korcie. Z jednej strony to szansa dla Duńczyka, a z drugiej teoretycznie najgorsze już za Serbem, więc trzeba go docenić, że wygrał mając taki problem, a teraz może być tylko lepiej. Nie do końca znamy "sufit" dyspozycji, jeśli chodzi o Novaka, bo zagrał tutaj dwa bardzo różne mecze, z rywalami z niższej półki, a wcześniej praktycznie nie grał. Niewiele więcej można jednak powiedzieć o Rune, który ostatnie dwa tygodnie ma bardzo dobre, lecz wcześniej było bardzo źle. Myślę, że zmiana trenera może dać mu pozytywny impuls, którego już jesteśmy świadkami czyli tak zwany efekt nowej miotły, którego używamy często w futbolu. Obaj panowie pokazali w ostatnich meczach, że serwis i utrzymywanie podania to na pewno nie jest ich główny atut, a z racji, że obaj bardzo dobrze returnują to liczę na dość dużą liczbę szans na przełamanie. Na pewno się pojawią, pytanie ile z nich wykorzystają? Liczę na świetne widowisko i mam nadzieję, że się nie zawiodę.

👉 powyżej 1,5 przełamań w I secie @1,72 (forBET) ❌
👉 Rune powyżej 3,5 break pointów @1,8 (forBET) ❌

ATP Paryż bez podatku w forBET.

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
B 47,4K

benzik94

Użytkownik
Djokovic - Rune
Typ : Djokovic powyżej 6,5 asów serwisowych
Kurs : 2.00
Bukmacher: superbet

Rewanz za finał sprzed roku, Nole tego nie przepuści. Zagrał z Rune 3 mecze i 2 ostatnie przegrał, na red clayu w Rzymie i tu w Bercy przed rokiem. Postanowiłem pokusic się tutaj o asy Novaka, Rune przepuścił aż 5 asów Altmeiera, sporo. Novak w 2 setowce z Etche wrzucił 6 asów, a wczoraj w 3 setowce z Tallonem 9, w finale z 2022 też 8. Wiadomo, że atutów Novaka szuka się gdzieś indziej niż na serwisie co nie znaczy, że nie będzie w stanie dziś wbić 7 asów. Wielki doświadczony mistrz taki jak Novak potrafi zaskoczyć zmianami kierunku serwisów, nie muszą tam być wbijane gwoździe, a dzisiejszy mecz może potraktować bardzo ambicjonalnie, więc zakładam że bedzie chciał serwisem narzucić presję młodemu Duńczykowi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +774
lukas4826 23,3K

lukas4826

Użytkownik
Dimitrow vs Tsitsipas
Dimitrow over 1.5 przełamań kurs 1.9
Bukmacher lvbet

Co tu dużo mówić, półfinał prestiżowego turnieju w Paryżu. Na przeciw siebie staną Dimitrow ranking 17 i Tsitsipas ranking 6.
Panowie dosyć dobrze się znają gdyż rozgrywali ze sobą już 8 spotkań, górą 6krotnie był Grek.
No ale jak to bywa w tenisie, nie patrzy się w przeszłość, lecz analizuje aktualną formę i dyspozycję.
Dimitrow po zaciętym meczu z Hurkaczem w ćwierćfinale z wynikiem 2:1 melduje się rundę wyżej. Co można powiedzieć o jego meczu, z pewnością świetnie trzyma swój serwis, jest dość niebiezpieczny na returnie, kondycyjnie wygląda dobrze, świetna końcówka sezonu w wykonaniu Bułgara.
W całym cyklu ATP Paryż, Dimitrow rozegrał 4 spotkania, zdobywając następująco 4 przełamania z Musettim, 4 przełamania z Miedwiediewem, 5 przełamań z Bublikiem i 3 przełamania z Hurkaczem gdzie 2 padły już w 1 secie. Bułgar jest w niesamowitej formie i przez cześć typerów jest stawiany w roli faworyta całego turnieju.
Tsitsipas świetnie prezentuje się w Paryżu, wczoraj gładka wygrana z Chaczanowem, który jak dla mnie nie był w najlepszej dyspozycji, już po meczu z Safiulinem widać było że coś jest nie tak.
Forma Greka ustabilizowała się, lecz nie można zapominać że jeszcze miesiąc temu potrafił przegrywać mecze z takimi graczami jak Molcan czy Fils.
Bukmacherzy są zgodni i w roli faworyta stawiany jest Tsitsipas z kursem 1.74. Ja tu wróżę wyrównany mecz i jeśli Dimitrow wejdzie tak samo w mecz jak z innymi graczami z ostatnich spotkań, to linia może być pokryta już w pierwszym secie.
 
Ostatnia edycja:
B 47,4K

benzik94

Użytkownik
Djokovic - Rublev
Typ : Rublev powyżej 1,5 podwójnych błędów
Kurs : 1.75
Bukmacher: superbet

Ponownie uderzam w ten typ, skoro buk uparcie wystawia taką linie i jeszcze daje całkiem przyjemny kurs to grzech nie próbować. Rublev wczoraj ponownie bardzo kiepska skuteczność na pierwszym serwisie, a dzisiaj w meczu z Djoko żeby wejść do finału trzeba będzie zagrać odważnie, poszukać szans serwisem, skracać wymiany. Dodając do tego temperament Ruska, zdolnośc do podpalania się, są przesłanki ku temu by kilka razy sie pomylić przy swoim podaniu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +121
Tenis by Dawid 868,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Djokovic vs. Rublev
Spotkanie o finał na betonowych kortach w hali Bercy, w którym rzecz jasna faworytem jest Djokovic, na którego kursy powoli spadają i z pułapu około 1,5 już wynoszą około 1,35 co wydaje się dość adekwatne. Oczywiście trzeba przyznać, że Rublev gra znakomicie od jakiegoś czasu i bez wątpienia zasłużył na półfinał, ale z Djokoviciem gra mu się wybitnie ciężko. Wygrał z nim tylko raz na pamiętnym turnieju w Belgradzie, a pozostałe mecze przegrał. W tym roku urwał mu seta na Wimbledonie, ale to było maksimum na co go stać. Nole gra tenis bardzo urozmaicony, a Andrey jednowymiarowy, który taki mistrz może dość łatwo odczytać. Teoretycznie największe szanse Rosjanin ma w pierwszym secie, gdy jeszcze czymkolwiek może zaskoczyć rywala, a później do głosu powinien dochodzić Serb. Dziś wybieram kierunek na przełamania, gdyż przeczucie mi mówi, że trochę ich będzie, choć w Paryżu tylko w trzech na sześć spotkań pokrywali poniższy over. Jednak głównie to oni przełamywali. Djoko w poprzednim meczu stracił tylko raz przełamanie, a wcześniej aż trzy z Griekspoorem oraz zero z Etcheverry'm. Z kolei Andrey w dwóch pierwszych meczach nie tracił podania, ale z Minaurem dwa razy. Dużo będzie zależeć od % pierwszego podania Djokovicia, bo tylko na drugim serwisie Rublev powinien mieć jakąś szansę, a wtedy niewątpliwie będzie próbował skracać akcje i szukać szybkiego winnera. Dłuższe wymiany raczej będą z korzyścią dla faworyta. Oczywiście realny jest scenariusz, że obaj mają wysoki procent skuteczności po I serwisie i przełamań będzie bardzo mało, ale Djokovic jest bardzo mocny na returnie i powinien znaleźć szanse. Sam może pokryć wszelakie overy, lecz to przy dobrych wiatrach. Optymalnym scenariuszem byłoby nawiązanie walki przez underdoga, który nie ma nic do stracenia i powinien wyjść bez presji patrząc na kursy i H2H. Można oczywiście iść najniższą linią oporu i zagrać zwycięstwo Djokovicia.

👉 powyżej 1,5 przełamań w I secie @1,85 (forBET) ✅
👉 powyżej 3,5 przełamań @1,65 (forBET) ✅

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +725
versa 397,5K

versa

Typer
Djokovic - Dimitrov
Liczba setów = 3
Fortuna @2.50

Finał między Djokoviciem, a bułgarem Dimitrovem i chodź obecność serba nie jest żadnym zaskoczeniem o tyle obecność w nim Dimiego już troszeczkę tak, choć nie można mu zabrać - znalazł się tutaj zasłużenie.
W paryskim turnieju spisuje się bardzo dobrze, wyeliminował takich zawodników jak: Mussetti, Medvedev, Bublik, Hurkacz czy Tsitsipas, jak dla mnie szapo ba i po cichu liczę na jego zwycięstwo z potężnym Serbem, który choc też spisuje się rewelacyjnie to trzeba przyznać, że przeciwnikow miał troszeczkę słabszych, a mimo to wykręcił trzysetowki w aż 3 z 4 tych pojedynków, natomiast Dimitrov jest jeszcze lepszy pod tym względem, bo aż w 4 z 5 potyczkach miejsce miały trzy sety.
Od 2012 roku wszystkie siedem bezpośrednich starć padło łupem Djokovica, w których Dimi zaledwie dwa razy ugrał po secie - statystyka słaba, owszem. Jednak czasy się zmieniły, przynajmniej u Dimiego, który wydaje się być w swojej najlepszej życiowej formie, a trzeba też przyznać, że Djokovic, mimo rewelacyjnego bilansu i mentalu ma już prawie 4 dychy na karku.
Po cichu liczę na zwycięstwo Dimitrova, lecz tutaj nie odważe się zaproponować tego rozwiązania w spotkaniu, o wygranie jednego seta jestem o wiele bardziej spokojniejszy.
 
B 47,4K

benzik94

Użytkownik
Djokovic - Dimitrov
Typ : Djokovic wygra 2:0
Kurs : 1.90
Bukmacher : superbet

Final paryskiego Mastersa w hali Bercy i znowu Djoker w finale. Nie wiem co trzeba zrobić żeby tego gościa pokonać, cały turniej zmaga się z jelitówką, wraca po 2 miesięcznej przerwie od grania, w drabince na obrońcę tytułu Rune któremu daje nadzieje w 2 secie a potem wygrywa. Rublev 5 rakieta świata w bardzo dobrej formie? Też wychodzi zwyciezko, nie wygląda zabójczo na returnie, oddaje trochę inicjatywę w wymianach a i tak wygrywa.
Dzisiaj rywalem Dimitrov, Bułgar od 6 lat nie wygral żadnego turnieju, gra bardzo dobrze ale w mojej opinii nie na tyle żeby postawić się dzisiaj Nole. Dima musi zagrać cierpliwie, nie narzucać sobie presji, a taka na pewno gdzieś podświadomie jest bo jak już wspomniałem od wygranej w finalsach z Goffinem w 2017 nie potrafil wziąć jakiegokolwiek turnieju. Dima niepokojąco nie potrafil w pojedynkach z Tsitsipasem i Hurkim skończyć meczu i obawiam się, że taki scenariusz może się dzisiaj powtórzyć. Nole to mentalny potwor, nie możesz sobie pozwolić na utratę koncentracji nawet na moment, każda piłka, gem, serwis - wszystko musi się zgadzać. Idę tutaj w dokładny wynik 2:0, pomimo że Nole tracił w prawie każdym meczu na tym turnieju seta, ale to jest finał, Novak przez ostatnie kilka lat melduje się tu w Paryżu systematycznie w finale, kocha te korty a Dimitrov moim zdaniem pomimo rewelacyjnej formy może się dziś brutalnie odbic od ściany.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +538
Tenis by Dawid 868,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Djokovic vs. Dimitrov
Wielki finał turnieju ATP Masters 1000 w Paryżu i na wstępie pozwolę sobie wyjaśnić dlaczego weekendy w tenisie w mojej opinii należy traktować ulgowo. Po pierwsze oferta jest wąska, więc ciężko znaleźć atrakcyjne zakłady, po drugie w finałach grają zdecydowanie najlepsi zawodnicy, więc siłą rzeczy ciężko znaleźć wyraźnie przeważające argumenty (oczywiście nie zawsze, ale zazwyczaj poziom w tourze jest bardzo zbliżony), a po trzecie finały rządzą się własnymi prawami i decyduje mental. Pod tym względem zdecydowanie wyżej stoi Djokovic, który wielokrotnie był tutaj w finale. Dimitrov to oczywiście bardzo doświadczonymi zawodnik w znakomitej formie, ale ewidentnie nie leży mu Serb. Wygrał z nim tylko raz na 13 starć i to przed dekadą. W tym roku urwał mu seta w Rzymie oraz zdecydowanie przegrał w Melbourne. Myślę, że dziś może urwać seta, o ile zagra na podobnym poziomie, co w poprzednich meczach. Od samego początku miał tutaj bardzo trudnych rywali, bo byli to Musetti, Medvedev, Bublik, Hurkacz i Tsitsipas. Djokovic miał znacznie łatwiej, ale i tak bardzo się męczył z Griekspoorem, Rune oraz Rublevem. Z każdym z nich stracił seta i był blisko przegranej, ale jego siła mentalna jest potężna i to był klucz jak w wielu jego zwycięstwach. Warto zaznaczyć, że wcześniej był chory i tym tłumaczył męki z Holendrem. Później wyglądało to znacznie lepiej i trzeba przyznać, że Rune i Rublev zagrali po prostu znakomicie i nie wiem czy Dimitrov by im podołał. Dziś nieco bliżej mi do Serba, choć widzę szansę dla Bułgara na chociaż seta, lecz H2H mocno zbija mnie z tego tropu. Finały to zazwyczaj pokaz siły Djokovicia, więc odpuszczę sobie zakłady na zwycięstwo i ponowiłbym kierunku z półfinału czyli przełamania. Nie było ich zbyt wiele w meczach Dimitrova, który nie stracił serwisu przez trzy sety z Tsitsipasem, a sam przełamał tylko raz. Dodajmy, że Grek dość mocno odstawał na forhendzie, a i tak był bliski zwycięstwa mimo słabej postawy na returnie. Myślę, że Novak nie będzie tak pobłażliwy w wymianach jak Stefanos, który zaliczał sporo niewymuszonych błędów. W historii ich gier mieliśmy sporo przełamań i ponownie liczę na wymianę ciosów. Początek meczu w teorii powinien być dość wyrównany, a jestem przekonany, że zobaczymy sporo pięknych wymian. Ważne, by Dimitrov dojechał pod kątem mentalnym, rola underdoga powinna mu sprzyjać i musi zapomnieć o historii.

Dwie luźniejsze propozycje z powodów wymienionych we wstępie analizy:
👉 powyżej 1,5 przełamań w I secie @1,8 (forBET) ❌
👉 powyżej 3,5 przełamań @1,57 (forBET) ❌

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Djokovic - Dymitrov
liczba asów 18+ 2.45 Betfan
pierwszy set over 12.5 gema 3.75 betfair

Hm Dymitrov chyba w życiowej formie wczoraj z Tsitsipasem 6-12 w asach a Djokovic z Rublovem 17-16 w asach choć w długim meczu bo 37 bemów 3 sety i jeden tajbrek.
ALe wydaje mi się że ten finał również może byc zacięty i długi z setami z obu stron.O h2h koledzy napisali wyżej ja dodam ze w 14-tu meczach grali tajbreka w pierwszym secie 4 razy ,Obaj tu w Paryżu po drodze do finału grali sporo tajbreków ale w pierwszym secie jeszcze tabrek nie padł.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
No i tak jak tu napisałem po krótce, co zresztą usunięto, bo zażartowałem z Hurkacza, Djokovic łatwy win. Brawo i gratulacje! W Nitto nie będzie podjazdu w Turynie znów do niego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom