>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Paryż (30.10.2023 - 05.11.2023)

Status
Zamknięty.
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: tenis Paryż
Godzina: 16:00
Spotkanie: Griekspoor - Davidovich Fokina
Typ: 0-2
Kurs: 3,60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Było nie grać przeciwko sobie. Gauff gładziutko. Trudno. Prawda? Fokina, bo tak lubię na niego mówić gra nader skutecznie w turniejach wyższej rangi. Jestem skłonny mu zaufać w kwestii dokładnego wyniku i myślę, że nie da się tu rozkręcić as-botowi z Holandii. Analiza zakończona. Cenna celna uwaga podana, wszystkiego dobrego i wysokich wygranych. Dla mniej odważnych na samą wygraną Fokiny jest kurs ponad 2, więc warto brać, bo to typ z działu promocje. Griekspoor ponadto trochę nadgryziony grą w ostatnim turnieju, także kolejny argument, który przyklejamy do tabliczki po stronie Hiszpana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1652
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Dyscyplina: Tenis ATP Paryz
Godzina: 21
Spotkanie: Rublev - Nishioka
Typ: Nishioka WIN
Kurs: 5,40
Bukmacher: Fortuna


Hej dziś 1/16 turnieju w Paryzu, jest to ostatni mecz dnia. Zapowiada sie ciekawie, i buki nie widza wiekszych szans na wygrana japonczyka. Szanse tą widze ja, a kurs 5.40 mnie do tego sklania. W zeszlym roku Rublev odpadl tutaj w 1/8 turnieju, wiec nie ma czego bronic. W Turynie Masters rozpoczyna sie 12stego listopada, i byc moze bedzie chcial sie skupic na tym tunieju. Dodatkowo Rublev poza talentem do tenisa, ma tez gorąco glowe, ktora moim zdaniem nie pozwoli mu na wygrywanie wielkich szlemow, bo tam potrzebna jest koncentracja ponad przecietna. Nishioka, to taki tenisista, ktory moim zdaniem swoja gra nie do konca moze lezec rosjaninowi. Koles biega jak natchniony, nie ma dla niego straconych pilek, i wlasnie ta cecha moze zagotowac rywala. Gdy przegrywa seta nie zalamuje sie i dalej gra swoj tenis. Czesto po przegranym secie wygrywa spotkania. Zakladam, ze Rublev podpali sie, gdy zobaczy ze o winnera nie bedzie tak prosto, a wtedy juz z gorki. Spojrzmy na bilans gier obu panów. Bilans 2-2, z czego na hardzie 2-1 dla japonczyka. Ostatni mecz wygrany Nishioki po kursie 4,5. Dla mnie to promocja patrzac na kurs. Powodzenia
 
Tenis by Dawid 868,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Alcaraz vs. Safiullin
Spotkanie, które ma jednego i to zdecydowanego faworyta, który wraca po prawie trzech tygodniach przerwy spowodowanej m.in. kontuzją, choć o niej mówi się mało i raczej Hiszpan jest w pełnej gotowości i głodny gry, co jest złą informacją dla rywala. Safiullin ten sezon ma wręcz przełomowy, bardzo solidny, z wynikami wydaje się ponad stan. Ostatni bardzo dobry turniej zagrał na szybkich kortach w Szanghaju, które mu ewidentnie sprzyjały. Później w Sztokholmie i Wiedniu było już znacznie gorzej, a na dobre tory wrócił tutaj, ogrywając w kwalifikacjach m.in. Thompsona. Rosjanin preferuje ofensywny styl gry, oparty na serwisie i forhendzie, lecz trzeba pamiętać, że kort centralny w Paryżu należy do dość wolnych, co będzie prędzej sprzyjać faworytowi. O Carlitosie wiemy dość mało, bo długo nie grał, ale co ciekawe w ostatnich pięciu meczach co najmniej raz tracił serwis. Statystycznie jest to dobra informacja, która mówi, że na returnie da się rywalizować z Hiszpanem, lecz z drugiej strony ta seria w końcu się skończy. Głód gry i nawierzchnia raczej sprzyjać będzie faworytowi i to największy problem. Jednak linia na przełamanie jest najniższa z możliwych, więc warto zaryzykować.

👉 Safiullin powyżej 0,5 przełamania @1,53 (forBET) ✅

Typ bez analizy:
👉 Nishioka powyżej 0,5 przełamań @1,45 (superbet) ❌

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1159
D 7,4K

damianex1

Użytkownik
Bautista- Hurkacz 1 z kreczem, kurs 3;15 fortuna

Szkoda Huberta ale jeśli tylko wyjdzie na kort to ten typ chyba wejdzie. Nie wiem czy po 3 setach z korda w 20 godzin zregeneruje się i da radę grać z kontuzja i wygrać. Kursy wystawione jakby Hubert był w normalnej dyspozycji a tak nie jest. Z historii ich pojedynków też nie wynika że bautista tanio sprzeda skórę. Albo wygrywał Albo urywał seta.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Na h2h kompletnie bym nie patrzył, bo jak widziałem Bautiste z Harrisem czy Ymerem to tam wyglądał co najmniej źle. A Hiszpan od jakiegoś czasu notuje regres związany z jego stylem gry i wiekiem. Hubi wie o co gra, nie odpuści (bo i czemu miały to zrobić?). O przygotowanie fizyczne Huberta w ogóle bym się nie martwił, bo zawsze jest dobrze przygotowany do sezonu (mimo że ten już się kończy. Hubert ma jeden niepodważalny atut - serwis. A ten daje mu sporo darmowych punktów. To nie jest typ Nadala, który ponad 90% punktów musiał wybiegać.
Nie twierdzę, że typ nie wejdzie, ale to wygląda na szukanie trochę argumentów na siłę. Nie znam sprawy jego kontuzji, bo nie widziałem meczu finałowego z niedzieli.

Znacznie trudniej będzie w kolejnej rundzie gdzie będzie ktoś z pary Ruud/Cerundolo, a w potencjalnym ćwierćfinale Medvedev.
 
Tenis by Dawid 868,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Djokovic vs. Etcheverry
Spotkanie II rundy w paryskiej hali Bercy, która jest szczęśliwym miejscem dla Djokovicia, ponieważ wygrał ten turniej już sześć razy, a mógł znacznie więcej przegrywając kilka finałów. Ewidentnie specyfika kortów mu leży, co niewątpliwie jest dla niego handicapem, pomimo, że na korcie nie widzieliśmy go od połowy września czyli 1,5 miesiąca bez gry o punkty, co może mieć jakieś znaczenie. Był to jeden start w ramach Davis Cup, a wcześniej widzieliśmy go na US Open. Tym samym ominął cały azjatycki swing i ciekaw jestem jak będzie wyglądać. Z tego co słyszałem wygrał seta w gierce treningowej z Alcarazem, lecz Hiszpana nie ma już w turnieju. Dla niego przerwa okazała się bardzo niesprzyjająca i w tym przypadku nie zdziwię się jak Nole też dotkną problemy. Oczywiście nie wyobrażam sobie, że przegra czy też straci seta, ale tak wielcy gracze jak Serb zazwyczaj wolną wchodzą w turnieje, a skupiają się na wyższych fazach. Etche to teoretycznie zawodnik rodem z mączki, ale ze sporym potencjałem, ale też arsenałem ofensywnym, co pokazał choćby na szybkich kortach w Melbourne. Jego atutem jest serwis i forhend, a do tego raczej unika gry defensywnej i dobrze, bo taka gra nie przejdzie z Djokoviciem. Należy szukać winnerów, zagrać odważnie czyli ofensywnie i co ważne wyluzować się, bo spięty rywal może tylko się ośmieszyć w grze z mistrzem. Nastawienie mentalne będzie bardzo ważne, a drugą sprawą jest pytanie na ile sam Novak pozwoli rywalowi. Etcheverry w I rundzie ograł Kecmanovicia, choć mógł ten mecz przegrać nawet 0-2. Na pewno pomógł mu charakter, wola walki, ale też dobre podanie, co jest wręcz wymagane w starciu z Serbem. W tym roku spotkali się już na cegle i co prawda wygrał Novak, lecz dał się przełamać, a w sumie zobaczyliśmy cztery przełamania. Pamiętajmy jednak, że była to wolna, rzymska cegła. Myślę, że Serb ten mecz powinien wygrać w dwóch setach i kluczową kwestią będzie czy Tomas zdoła przełamać zdecydowanego faworyta, a jeśli tak się stanie to raczej oba zakłady będą dla nas korzystne. Oczywiście bez udziału Argentyńczyka też jest szansa na pokrycie linii meczowej, lecz wiązałoby się to z totalną dominacją Nole i tego rzecz jasna nie można wykluczyć. Ciekawostką jest fakt, że Etcheverry jest wielkim fanem Djokovicia od wielu lat i pierwszy ich mecz, był dla niego wielkim przeżyciem.

👉 Etcheverry powyżej 0,5 przełamań @1,85 lub powyżej 3,5 przełamań @1,85 (betclic) ❌

Typ bez analizy:
👉 Humbert +3,5 asów (ha) @2,03 (forBET) ✅
 
Ostatnia edycja:
lukas4826 23,3K

lukas4826

Użytkownik
Humbert ov 1.5 przełamań kurs 2.0
Cerundolo +1.5s kurs 1.6

Kilka słów, Humbert fenomenalnie zaczął swój występ w Paryżu pokonując Girona, który jest w dosyć dobrej formie. W owym meczu miał tylko 2bp wykorzystane na 10. Z czego w samym 1 secie 5 sytuacji 40:15 przy serwisie przeciwnika. Zverev jak to Zverev, potencjał ale brak głowy, w ubiegłym spotkaniu dość mocno mordował się z Fucsoviscem, wygrywając 2:1, tracąc 2 swoje serwisy. Patrząc na obecną formę obu Panów, liczę na zacięty mecz 3 setowe i przychylam się do wygranej Humberta, z tego zachowawczo ilość przełamań 1.5.

Ruud i Cerundolo, Argentynczyk ładnie i konsekwentnie pokazał się wczoraj w meczu z Moflisem. Nie dość że stawiany na underdoga to i grający bez wsparcia publiczności pokonał Francuza 2:1 po wyrównanym meczu. Ruud dużo mu brakuje do formy sprzed kilku miesięcy, ostatnia przegrana choćby z Strickerem, który niedawno przegrywał wszystkie mecze, gdzie startował. Obaj Panowie grali ze sobą 4krotnie, gdzie podzielili się zwycięstwami 2:2. Liczę tu na ugranego seta Argentyczka :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1562
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Hurkacz 2:0. 2.20 superbet
Krotko : Bautista to ziemniak i ja naprawdę nie wiem jakim cudem on moglby wygrac seta. Po wimbledonie malo grał a jak już to przegrywal z duzo gorszymi od hurkacza, wygral tylko z lehecka bez formy . fritz się wycofal i hubi walczy caly czas z rune o te finaly .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1450
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Hurkacz 2:0. 2.20 superbet
Krotko : Bautista to ziemniak i ja naprawdę nie wiem jakim cudem on moglby wygrac seta. Po wimbledonie malo grał a jak już to przegrywal z duzo gorszymi od hurkacza, wygral tylko z lehecka bez formy . fritz się wycofal i hubi walczy caly czas z rune o te finaly .
na jakiej podstawie twierdzisz, że Bautista to ziemniak? Bo jest Hiszpanem? W całej swojej karierze rozegrał ok 470 meczów na ziemi i ok 450 na hardzie. I na kortach twardych odniósł więcej zwycięstw. Na 11 tytułów wygranych ATP ma jeden na trawie, dwa na ziemi i 8 na hardzie. Nie twierdzę, że dziś nie polegnie, bo tak jak napisałeś jest w dość słabej formie tylko nie rozumiem takiego kategoryzowania zawodników ze względu na kraj pochodzenia. Tak samo jak Feliciano Lopez mimo że jest Hiszpanem to nie grał wybitnie na ziemi, a świetnie spisywał się na trawie. Podobnie jest z Alcarazem, który na każdej nawierzchni radzi sobie świetnie.

Wynik tego spotkania w głównej mierze będzie zależał od dyspozycji zdrowotnej Huberta. Jeżeli będzie w stanie grać na swoim poziomie, który prezentuje w ostatnich spotkaniach to powinien ten mecz wygrać. Jednak niepokojąco wyglądało wczoraj to łapanie się za nogę po dłuższych wymianach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +396
B 47,4K

benzik94

Użytkownik
Auger-Aliassime - Tstitsipas
Typ : powyżej 2,5 przełamań
Kurs : 1.55
Bukmacher: superbet

Wczoraj FAA bronił w 2 gemach bp w meczu ze Struffem, a Niemiec grał strasznie mizernie przez cały mecz. Dzisiaj Tsitsipas na pewno postawi cięższe warunki i zastanawiałem się czy nie pójść w jego kierunku czysto, Kanadyjczyk znowu na hali dostaje kopa mentalnego i ma imponujący win streak ale ma też trochę w nogach a z Tsitsipasem przy returnie na swoim optymalnym poziomie będzie musiał trochę pobiegać. Bezpiecznie moim zdaniem jest tu pójść w ilość przełamań, może kurs nie jest z górnej półki, ale linia też wydaje sie lajtowa do pokrycia, nawet w 2 setach.

Bautista-Agut - Hurkacz
Typ : powyżej 2,5 przełamań
Kurs : 1,50
Bukmacher: superbet

I tutaj również celuję w co najmniej 3 przełamania w meczu. Hurki w swoim stylu nie był w stanie wczoraj skończyć Kordy, teraz rywal łatwiejszy, ale paradoksalnie Hurkaczowi może być ciężej, bo momentami wczoraj wyglądał niepokojąco, ciężko stwierdzić czy rzeczywiście przez kontuzję czy po prostu te wszystkie "grymasy" były spowodowane indolencją.
Mam nadzieję, że Hubi wygra i tak też bym obstawial, ale bardziej realny scenariusz wydaje się taki że Hubert będzie spychal Hiszpana do obrony i może się zdarzyć ten gorszy gem serwisowy, gdzie będzie wyrzucał i sam sobie zrobi krzywdę. Ta kontuzja, presja dojścia do minimum polfinalu chcąc wejść do finalsow, no to wszystko na psychikę Hurkiego może wpłynąć dwojako, nie sądzę ze obaj będą trzymać od początku do końca serwis.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1036
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Humbert - Zverev

Zverev poniżej 9,5 asów @1,85 etoto

Za wysoka moim zdaniem ta linia na asy Zvereva. Na innych bukmacherach mamy 7,5. Korty w Paryżu do najszybszych nie należą. Humbert natomiast ma duży zasięg, dzięki czemu dotyka dużą większość piłek. Hurkacz niedawno zaserwował mu tylko 8 asów. Zvereva natomiast też ostatnio zbyt dużo asów nie inkasuje. W pierwszej rundzie przeciwko Fucso w trzech setach zaliczył tylko 5 asów.
 
B 47,4K

benzik94

Użytkownik
Na dziś jeszcze jeden typ rzucił mi się w oczy :
Humbert - Zverev
Typ : Humbert powyżej 1,5 przełamań
Kurs : 2.10
Bukmacher: superbet

Humbert gra bardzo dobre mecze przeciwko czołówce w ostatnim czasie.
Z zawodnikami z top10 od końca września ma h2h 2-2. Paryska żywa publika na pewno go dzisiaj też uniesie, serwis Zvereva jak kolega wyżej slusznie zauważył nie zrobił wielkich szkód na rakiecie Fucsovicsa, więc i dzisiaj jestem w stanie uwierzyć że panowie kilka razy sie przełamią, a najkorzystniej w tym aspekcie wypada kurs na przełamania Humberta, bo nawet poszedłbym lekko w jego stronę, jest w naprawdę bardzo dobrej formie praktycznie od wejścia na korty twarde (jedynie na US Open trochę rozczarowująco). Na Francuza jest spore bet value, Zverev od batów z Medvedevem w Pekinie gra trochę w kratkę, sądzę że mecz nie będzie tak jednostronny jak przewidują buki i Humbert napsuje sporo krwi Saszce
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +583
versa 397,5K

versa

Typer
Chaczanow - Safiulin
Chaczanow wygra mecz lub 1 set. 6:0/6:1
Fortuna @1.75

Dość niespodziewanie Chaczanow zamiast grać z Alcarazem finalnie będzie grać z Safiulinem, który to pokonał właśnie Alcaraza.
Panowie grali przed tygodniem ze sobą i wynik tamtego spotkania poszedł na korzyść mojego zawodnika w stosunku 6:4 / 6:4 i takiego samego spotkania spodziewam się i tym razem
Rakingowo jest to starcie między 15. a 45. lokatą, a bilans na tej nawierzchni Chaczanowa to 22:11, natomiast Safiulina 24:16,
Obaj panowie są w przyzwoitej formie, obaj potrafili zaskakiwać w ostatnim czasie, jednakże w bezpośrednim starciu stawialbym w stronę Chaczana. Pozdrawiam.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Rune - Theim
Theim 2.88 Betfair
U Rune niby coś drgnęło w dobrę stronę 3 wygrane mecze , rewanż na Kecmanovicu , Bazez i Echecery ale przyszedł sprawdzian poważniejszy z Aguerem - Aliasimem i ugrane ledwie 5 gemów.Do tego pusty los tu w Paryżu a Theim już jest rozpędzony i zestaw Sonnego , Oconnel ,Wawrinka wygląda więcej niż groźnie , wydaje mi się że u Dominika więcej niż drgnęło .W dodatku powinien być zmotywowany , wypadł z pierwszej setki i potrzebuje wygranych jak tlenu.W h2h jeden mecz z tefo roku z Monte Carlo na cleyu wygrał dośc gładko Rune ale wydaj mi się że dziś będzie rewanż.Powinien być fajny mecz dla oka.
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 868,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Rune vs. Thiem
Jedno z ciekawszych spotkań sesji wieczornej, w którym wyraźnym faworytem jest Duńczyk, lecz bukmacherzy kursy wystawili dość zachowawczo i nie ma co się dziwić, bo druga część sezonu w wykonaniu Holgera jest wręcz fatalna. Odżył dopiero w Bazylei, lecz tam też nie wszystko działało jak należy. Z dużymi problemami ograł Etcheverry'ego, a później nie miał już sił na Augera-Aliassime i przegrał bardzo gładko. Teraz miał prawie cztery dni odpoczynku i ciekaw jestem jak się zaprezentuje, bo Thiem to zawodnik cały czas z ambicjami i próbuje wrócić do dawnej formy. Nie wychodzi mu to za dobrze, ale zaangażowania nie można mu odmówić i od czasu do czasu zalicza bardzo dobry wynik. W I rundzie pokonał Wawrinkę po szalonym meczu, co zapewne wzmocniło go pod względem mentalnym i miał dodatkowy dzień odpoczynku, co jest dobrą informacją dla poziomu tego widowiska. Trzeba pamiętać, że Austriak przechodził tutaj przez kwalifikacje, w których ograł Sonego i O'Connella czyli zawodników mocnych jak na ten etap turnieju. W tym roku grali ze sobą raz i było to na cegle w pierwszej części sezonu, lecz wtedy Thiem był w gorszej formie, a Rune w znacznie lepszej. Mam nadzieję, że ten mecz nie będzie zbyt krótki, a dość wolna nawierzchnia będzie sprzyjać przełamaniom. Obaj mają dużo do powiedzenia na returnie, lecz nie zawsze na podaniu. Myślę, że obaj mogą przełamywać, a linia jest dość niska i warta zaryzykowania. Oczko wyżej można znaleźć na forBET z wysokim kursem nadającym się do gry solo. Dzisiaj nie jestem przekonany, co do formy Rune, ani też nie ufam do końcu Thiemowi.

👉 powyżej 3,5 przełamań @1,6 (superbet) ❌

Edit: nie wierzę, że nie weszło. Fatalna postawa przy bp i nie tylko.
 
Ostatnia edycja:
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Dyscyplina : Tenis ATP Paryz
Godzina: 23:45
Spotkanie: Sinner - McDonald
Typ: 1 set przedzial gemów 9-10
Kurs: 1.98
Bukmacher: Fortuna


Dziś za 15min startuje mecz w Paryzu, ostatnio panowie w dobrej formie, widac ze forma amerykanina zwyzkuje. McDonal ostatnio glownie przegrywal z czolowymi tenisistami. Uwazam, ze jest w stanie utrzymac serwis, ew. zostac raz przelamanym. Zakladam, ze Sinner tego seta wygra, ale nie bedzie to spacerek dla wlocha. Bilans 2-0 dla Sinnera, ostatni mecz rowniez w Paryz tylko, ze na clayu zakonczyl sie 6-3 dla Sinnera, czyli pokrylbym moj bet.
 
Tenis by Dawid 868,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Khachanov vs. Safiullin
Spotkanie rodaków o ćwierćfinał turnieju na paryskim betonie, w którym faworytem jest Khachanov, choć nie jakimś wielkim i kursy są dość bliskie. Ja osobiście nie lubię grać meczów zawodników z tego samego kraju, ponieważ te mecze często rządzą się własnymi prawami, ale jak mam ryzykować to zazwyczaj w kierunku underdoga i tym razem tak też zrobię. Panowie niedawno ze sobą grali i wyraźnie lepszy był Karen, więc dzisiejsze kursy także nie mogą dziwić. Roman jednak gra najlepszy sezon w karierze, choć jego występy są jednak w kratkę. Ostatnio wyglądał świetnie w Szanghaju, a później przegrał szybko w dwóch kolejnych turniejach i tu w Paryżu znów wygląda znakomicie, czego potwierdzeniem była wygrana w dwóch setach z Alcarazem. To daje duże nadzieje przed kolejnym meczem, choć bukmacherzy się nie dali przekonać, dalej faworyzując bardziej doświadczonego Rosjanina. Ten niedawno wrócił po kontuzji, ale już zdążył wygrać turniej, więc nie można mówić, że nie wrócił do wysokiej formy. Ponadto bardzo lubi turniej w Paryżu, którego wygrał pięć lat temu pokonując samego Djokovicia, więc trzeba go docenić i kursy raczej nie są z przypadku. Tutaj pokonał Purcella i Djere, więc graczy solidnych, choć na dziś pewnie nieco gorszych od Safiullina. Myślę, że set jak i dwa przełamania są realne. Khachanov w ostatnich dwóch edycjach furory nie zrobił i jestem ciekaw czy złapie stabilizacje pod powrocie po kontuzji, bo póki co jej nie ma.

👉 Safiullin wygra seta @1,44 (fortuna) ✅
👉 Safiullin powyżej 1,5 przełamań @1,57 (forBET) ❌
 
Ostatnia edycja:
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Hurkacza warto pograć w jakiejś długoterminówce że dojdzie do półfinału czy nawet finału. Wczoraj widziałem na to kursy dwucyfrowe. Sam mecz z Kordą bym odpuścił ze względu na ten uraz który towarzyszył mu w niedzielnym finale w Basel.
Jak zdrowie dopisze to półfinał, a nawet finał jest bardzo realny. W buku w którym zagrałem na pierwszą opcje kurs spadł z 8 na 2.30 a na drugą z 18 na 4.50
 
dx2 223,1K

dx2

Użytkownik
Altmaier-Rune (-3,5 gema) 2 @1.61

Uwazam, ze z meczu zwyciesko wyjdzie Rune. Rune w ubieglym sezonie zaskakujaco triumfowal w Paryzu, pokonujac w finale po 3-setowej batalii Djokovica. Mial slabszy okres Dunczyk przed dlugie tygodnie poparte problemami zdrowotnymi z kregoslupem jak wiadomo, ale gra co raz lepiej. Powtorzyc sukces z uboeglego roku bedzie bardzo trudno, ale duzo jest do ugrania, bo jednak im wiecej tych punktow obroni, tym dla niego lepiej.

Holger Rune bardzo dobrze czuje sie we Francji ogolnie mowiac. Warto pamietac, ze jest on w sporej czesci wychowaniem francuskiej Akademii Patricka Mouratouglu i mimo ze z samym Mouratouglu jako trenerem rozstali sie w pierszej czesci tego roku, to Norweg wciaz trenuje ze swoim obozem w tej akademii na slonecznej, pieknej francuskiej Riwierze. Dunczyk wczoraj wygladal na dobrze zmotywowanego, w jego boksie oczywiscie juz oprocz mamy Boris Becker, duza ekspresja przy punktach, idzie ku lepszemu znowu, dlatego mysle ze Rune wygra w miare przekonywujaco z Niemcem.

W nastepnej rundzie bedzie czekac prawdopodobnie Djokovic z ktorym Rune wygrywal juz dwukrotnie i paradoksalnie wydaje mi sie, ze dobrze by to Dunczykowi zrobilo w odbudowywaniu formy, aby mogl zagrac na tak wysokim poziomie z Serbem nawet bez powdzenia tym razem.
 
Ostatnia edycja:
B 47,4K

benzik94

Użytkownik
Tstitsipas- Zverev
Typ : Powyżej 2.5 przełamań
Kurs : 1.57
Bukmacher: superbet

Ponownie sięgam po ilość przełamań. Paryski kort jest ponoć szybszy niż w ubiegłych latach, ale w porównaniu do innych halowych kortów twardych wciąż dość wolny, dzieki czemu mecze zyskują na widowiskowości. Jest więcej wymian, otwartej gry, szans na błąd. Tak więc wybrałem chyba najciekawsze starcie na papierze dzisiejszego dnia i sądzę, że tu z obu stron może dojść do wzlotów i upadków. Widziałem dużo komentarzy, że Tsitsipas jest realnie mniej zmęczony, dlatego kurs na niego spada, ale Saszka pokonał bardzo solidnego Humberta którego dopingowała szalona Francuzka publiczność, tam szlo na noże a Zverev to wyciągnął mimo przewagi przełamania Francuza w 3 secie. To na pewno niezly kop motywacyjny, obaj panowie zagrają w finalsach, więc tutaj schodzi ciśnienie walki o punkty, a masters w Paryżu cieszy się super otoczką i niezla renomą, nie sądzę ze będzie tu kalkulacja, 2 ofensywne style gry, myślę ze mecz będzie obfitował w kilka bp, może nawet 3 setówkę.

Botic Van De Zandschulp - Rublev
Typ : over 20,5 gemów
Kurs : 1.70
Bukmacher: superbet

Rublev w niezłym gazie, od października przegrał tylko z Sinnerem i Hurkim, o Holendrze można powiedzieć to samo, buki wyraźnie faworyzują Rosjanina, ale nie sądzę że VDZ to tak łatwo odda, z Paulem było trochę kwadratowych jaj i mnóstwo szans na przełamania, ale ogólnie pozostawił kolejny raz niezle wrażenie. Ostatnio w Dubaju na odkrytych kortach twardych Rublev wygral 6-3, 7-6 dziś też obstawiam że może być tb w którymś secie.

Cerundolo - Hurkacz
Typ : Cerundolo
Kurs : 3.80
Bukmacher: superbet

Tutaj może troszkę pod prąd, ale trudno, za drobne spróbuję, będzie kibicowanie Hurkiemu ale jak nie wyjdzie to chociaż będzie coś na pocieszenie ; )

Wczoraj podobnie rozkladaly się kursy na mecz Bautista-Agut - Hurkacz, a uważam że młody Argentyńczyk jest zdecydowanie lepszym tenisistą niż 35-letni Hiszpan.

Ok, rozumiem retorykę, że Hurkacz po prostu wczoraj miał dzień konia i wszystko mu siedziało, drop shot, forehand, serwus stąd jest tak zdecydowanym faworytem w meczu z ziemniakiem Cerundolo, ale Argentyńczyk ma też warunki do dobrego grania na szybkich kortach, w tym roku przecież wygral turniej podprowadzajacy do Wimbledonu w Eastbourne. Hurki w zdecydowanie rewelacyjnej formie, ale mam przeczucie że gdzieś na tym turnieju może się wyłożyć w najmniej spodziewanym momencie, bo mam wrażenie ze za szybko zapomnieliśmy w jakich bólach wygrywal z Korda i zbyt szybko pchamy go do tego upragnionego przez nas półfinału (jednocześnie liczac na porazke Rune). A Cerundolo jest naprawdę możliwie ciężka przeszkodą, bo lubił w tym sezonie niejednokrotnie sprawić ból faworytom, wystarczy przypomnieć mecz z Rune na RG. Wczoraj odprawił Ruuda wc2 setach, który w jakiejkolwiek formie by nie był wciąż jest zawodnikiem z topu.

Mam nadzieję, że typ podswietle na czerwono, a moje przeczucie okaże się pomyłką :D
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom