>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour Rzym, 08-15.05.2011

Status
Zamknięty.
jasmin_bogow 1,8K

jasmin_bogow

Użytkownik
Na kubota to warto postawić w dzisiejszym deblu. Dla niego gra z Novakiem jest jak gra ze ścianą, piłka zawsze się odbije i zawsze z nim przegra :p niestety za wysoki próg
Dzisiaj dobrym typem jest wg. mnie Almagro, Soderling ostatnio spuścił z tonu, a gra na nawierzchni ziemnej pasuje właśnie Hiszpanowi. W 4 pojedynkach na tej właśnie nawierzchni 3 razy wygrywał Almagro.
Popieram, Panowie wyraźnie lubią ten turniej, ostatnio dotarli tu do półfinału, odpadając dopiero z Bryan&#39;ami;) I Almagro też racja, Sody mogłoby już nie być na tym turnieju gdyby nie...hmm ciężko ocenić co tam się stało z Verdasco ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 28

mitch

Użytkownik
Panowie mieli ogromny problem z utrzymaniem własnego podania, co chwila dochodziło do breaków. Moim zdaniem jeśli Wawrinka zagra tak jak w pierwszym secie to zdobędzie te 4-7 gemów. Jeśli tak, jak grał później to rowerka nie będzie, ale wynik podobny do 6:1, 6:1 możliwy ???? ( Skoro Volandri tak łatwo łamał Szwajcara, to co będzie z nim robił Djoko... )
No tak, tylko, że to jest nawierzchnia ziemna. Tutaj znacznie częściej dochodzi do przełamań.
Ja się zgadzam z tym, że wawrinka i volandri za łatwo tracili podania, ale Twoja argumentacja jest niepoprawna... Jeszcze nie tak dawno pojedynki Federera z Nadalem na mączce też wyglądały tak, że dochodziło do kilku przełamań.
 
john90 115

john90

Użytkownik
JA mam na dzisiaj dość ryzykowny typ.
Nadal - Lopez -5.5 gema Expekt 1.85. Wszyscy wczoraj chyba widzieli spotkanie Rafy. Maszyna się w końcu zacięła, bardzo dużo niewymuszonych błędów. Pozbierał się trochę dopiero pod koniec 2 seta, no a w 3 znowu zaczął grać. Dodatkowo publiczność co jest oczywiste bardzo mocno wspierała i niosła na skrzydłach każde zagrania Włocha. Lubię stawiać na Lopeza bo ostatnio naprawdę gra on dobrze i utrzymuje swoją dobrą passę, jednak wczoraj sporo nerwowych zagrań z jego strony i jak dla mnie to nie zaprezentował się tak dobrze jak we wcześniejszych spotkaniach. Nadal moim zdaniem będzie musiał ostro &quot;uderzyć&quot; dzisiaj, żeby pokazać wszystkim, że to był zwykły wypadek przy pracy. Niestety może okazać się tak, że właśnie Rafa jest już nieco zmęczony i nadchodzi spadek formy. Ja jednak liczę na mocny akcent ze strony Nadala. Spodziewam się różnicy w gemach w okolicach 5-7 dlatego jest duże ryzyko, że nie pokryję handi Nadal jednak dla odważnych polecam spróbować. ;)

Dużo szczęścia ale kupon na ✅ ???? i duży zysk ????
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Facet?? ???? Weź się nie kompromituj z tymi pseudo analizami,bo to jest jakaś masakra,Kubota i innych Twoich typów z kosmosu nie chciałem komentować,bo myślałem,że coś sobie wypiłeś i bredzisz,ale to granie na siłę przeciwko będącemu w życiowej formie Novakowi,to Twoja kompromitacja,będziesz tak grał każdy mecz,chcąc zabłysnąć trafionym wysokim kursem?Żeby Ci jak to piszesz w sygnaturze &quot;Pompowali reputację&quot; ??????Jesteś małolatem;)Nawet nie masz pojęcia,ilu początkujących laików może czytać Twojego posta,sprawdź sobie,jakie zainteresowanie jest tym działem,ludzie mogą zaufać Twoim słowom,nie znając się zbytnio tego sportu,cieszy Cię to,że niektórzy powtapiają dzięki Tobie?To nie jest Forum zamknięte,to jest Forum publiczne,gdzie każdy ma dostęp,to logiczne,że kiedyś tam po serii 20 nie trafionych typów jeden Ci wejdzie,a później będziesz czekał na oklaski?Daj spokój Prof,obserwuje Cię tu od początku jak jesteś na Forum,zawsze chrzaniłeś,ale teraz już lekko przesadzasz,nie chcę Cię moralizować,ale nie staraj się na siłę szukać sensacji,bo to jest naprawdę daremne,wykaż się w innym sposób,bo na tenisie się znasz,ale nie pisz takich analiz bo głowa maleje ????
Uwazam ze zdecydowanie przesadziles. Nie jestem malolatem ktory chce zablysnac na forum. Co do reptuacji to po wprowadzeniu tej &quot;zacnej&quot; opcji sporo osob umieszcza tego typu opisy w sygnaturze ktore naklaniaja ludzi do dodawania komus reputacji ( zrobilem podobnie) a ile osob z tego grona i ogolnie na forum utrzymuje sie na regularnym plusie?? To nie moja wina ze reputacja dziala tylko w jedna strone i punktuje sie tylko pozytywne typy co zaslania troche wizerunek niektorych typerow.Jesli myslisz ze podaje takie typy tylko dlatego zeby powiekszyc reputacje to sie nietety grubo mylisz bo przeciez podajac typy na faworytow ktore by wiekszosci wchodzily szybciej uzyskalbym oczekiwany efekt - czesciej zostawalbym nagradzany. Zgadza sie raz na jakis czas pewnie trafie wysoki kurs co jest oczywista oczywistoscia i moze w wielu sytuacjach przesadzam to tu jednak naprawde widze realne szanse powodzenia tego typu. Rozumiem ze ty jestes jednym z tych ktorzy na Djokovicu dorobili sie kokokosow w koncu jest w mega formie mozna grac co kazdy mecz na -6.5g lub -7.5gi ciagnac kase od bukow ile wlezie. Moze i duzo laikow zaglada do tego tematu ale w zadnym razie nikogo nie namawiam aby poszli za moja mysla i zagrali w ten sposob. Oni sami moga ocenic co zagrac wybierajac jeden z wielu typow ktore znajduja sie w tym temacie. Poczatkujacy raczej staraja sie szukac pewnych typow po malych kursach wiec nie grozi im bankructwo przez moje &quot;szalone zaklady&quot;. Przyjmuje twoja krytyke jednak nie do konca sie z nia zgadzam. Tak jak napisales jest to forum publiczne i mam prawo wyrazac wlasne opinie na temat meczy choc niewiem jak Bardzo mialo by ci sie to nie podobadac. Inni lubia grac malymi kursami a ja odwrotnie i niech kazdy gra jak chce , indywidualna sprawa kazdego typujacego.

Jesli jeszcze masz cos do mnie to zapraszam na PW

________________________________________________________________________

Co do pozostalych typow to mysle ze spokojnie mozna grac Murraya i sprobowac Fisha. Dodatkowo Gasquet z handicapem gemowym wyglada dobrze bo po za wpadka w Barcelonie to prezentuje sie naprawde dobrze. W Rzymie ogral juz bardzo latwo Montanesa i Andreeva wiec dwoch solidnych ceglarzy. Pytanie czy glowa znow zawiedzie? w koncu gra z Fedexem z ktorym regularnie przegrywa...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 4

wiesiu

Użytkownik
a co sadzicie o meczu Cilic - Fish ? Postawilem dosc znaczna sume na Cilic&#39;a, ale tak sobie teraz doglebnie analizuje i ogarnia mnie male zwatpienie ...
 
john90 115

john90

Użytkownik
a co sadzicie o meczu Cilic - Fish ? Postawilem dosc znaczna sume na Cilic&#39;a, ale tak sobie teraz doglebnie analizuje i ogarnia mnie male zwatpienie ...

Jak dla mnie no bet ;) z lekkim wskazaniem na Cilica ale ja wolałem nie ryzykować.
 
john90 115

john90

Użytkownik
JA preferuję granie handi, co zawsze wiąże się z dużymi emocjami bo każdy gem jest ważny ;)
Do Nadala dorzucam dzisiaj również ryzykowny typ:
Djokovic - Wawrinka -5.5 gema Expekt 1.85. O niezwykłej formie Serba w tym sezonie chyba już wszyscy wiedzą. Nie zgadzam się, że &quot;czas na sensację&quot;. Wczoraj doszukiwaliście się niespodzianki ze strony Kubota ... bez komentarza. Dzisiaj zdecydowanie dużo trudniejszy pojedynek z Wawrinką. Szwajcar ostatnio nie zachwyca, jednak może on nawiązać dość wyrównaną walkę z Serbem. Wczoraj Djoko grał na pełnym luzie z Polakiem. Nie ryzykował, bo nie miał po co ryzykować, wystarczyło czekać na błędy Polaka. Nie ma co ukrywać, Djoko jest teraz rakietą numer 1 (sam Nadal to stwierdził). Wiadomo, że kiedyś przyjdzie koniec passy, ale nie doszukiwałbym się tego w spotkaniu z Wawrinką, który męczył się z Włochem (2-1). Sądzę, że będzie jak u Nadala - różnica gemowa będzie oscylować w granicach 5-7 dlatego ryzykuję handi -5.5.


Pozdrawiam John ????
No i weszło tak jak pisałem w granicach 5-7 gemy ???? ✅ a więc 6-4 6-1 kupon na duży ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 2K

borek149

Użytkownik
Dzisiaj dobrym typem jest wg. mnie Almagro, Soderling ostatnio spuścił z tonu, a gra na nawierzchni ziemnej pasuje właśnie Hiszpanowi. W 4 pojedynkach na tej właśnie nawierzchni 3 razy wygrywał Almagro.

Ja jednak skłaniał bym się na win Szweda. Co prawda nawierzchnia bardziej przemawia za Hiszpanem, ale jednak Almagro nie prezentuję ostatnio na w/w nawierzchni fajerwerków, jego forma nie jest jeszcze ustabilizowana wysoko jak zdążył nas do tego przyzwyczaić. Jak po drugiej stronie siatki staję tenisista ze ścisłej czołówki światowej to jednak Nicolas nawet nie podejmuję walki ( Melzer 1:6. 4:6, Ferrer 3:6, 4:6, Tsonga 1:6, 3:6). Ja gram zwycięstwo Soderlinga, który może nie błyszczy ostatnio swoją grą, gra po prostu poprawnie i wydaje mi się, że dziś to starczy na Almagro.

Soderling win @ 1.80 ✅
Soderling DW 2:0 @ 2.85 ⛔
sportingbet
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Robin Soderling - Nicolas Almagro
Typ: dokładny wynik 0-2
Kurs: 4,20
Soderling beznadziejny mecz wczoraj z Verdasco, gładko oddany pierwszy set, w drugim przegrywał bodaj 4-5* 0-40, ale udało mu się wyjść i jeszcze wygrać tego seta i cały mecz. Almagro znacznie równiejszy, pewnie trzyma serwis, dobre spotkanie z Bollelim wczoraj, 80% wygranych piłek po trafionym pierwszym podaniu, rozkręca się i na pewno będzie groźny podczas RG. Pamiętam w zeszłym roku, dotarł do ćwierćfinału i przegrał z Nadalem 6–7, 6–7, 4–6, mógł wtedy namieszać. Zdecydowanie wolę Almagro pod względem prowadzenia wymian od Sody, jest mądrzejszy, lepszy pod siatką, nie tak silny i słabiej serwujący, ale na obecną formę Szweda styka. Nicolas wygra i to najprawdopodobniej w dwóch setach.

Rafael Nadal - Feliciano Lopez
Typ: 2
Kurs: 11,50
Coś mi mówi, że Rafa chce odpocząć przed Garrosem. Zmęczenie było widoczne wczoraj w meczu z Lorenzim, dużo wskazywało, że przegra i to w dwóch setach, ale coś się zmieniło ostatecznie wygrał drugiego i trzeci to był formalność. Wątpię, żeby strata seta ze starym Włochem to był przypadek (mimo, że ten grał całkiem nieźle). Podobnie było rok temu przed Wimbledonem, Rafael przegrał z Lopezem 6-7 4-6, mimo że był zdecydowanym faworytem, podobnie jak dzisiaj. Feliciano to rewelacja ostatnich dni. Finał w Belgradzie, przegrany z Djokovicem, świetny mecz w Madrycie w drugiej rundzie z Federerem, przegrany 6-7 7-6 6-7, mógł nawet wygrać. Lopez świetnie serwuje, więc tiebreak w tym meczu jest bardzo realny, chyba że Nadal &quot;odpuści&quot; wcześniej. Żeby nie było, że doszukuję się spisku, to może być zacięte spotkanie biorąc pod uwagę dyspozycję obu graczy, wbrew pozorom. Jeśli Rafa zagra na serio, to wygra 2-0 lub ewentualnie 2-1, a jeśli przegra to na 90% będzie to wynik 0-2. Handicap +5,5 gema po kursie 2 też wygląda znakomicie, ale lepiej tutaj próbować złapać dużo lepszy kurs i zaryzykować singlem.
 
bulaa 20

bulaa

Użytkownik
Ja jednak skłaniał bym się na win Szweda. Co prawda nawierzchnia bardziej przemawia za Hiszpanem, ale jednak Almagro nie prezentuję ostatnio na w/w nawierzchni fajerwerków, jego forma nie jest jeszcze ustabilizowana wysoko jak zdążył nas do tego przyzwyczaić. Jak po drugiej stronie siatki staję tenisista ze ścisłej czołówki światowej to jednak Nicolas nawet nie podejmuję walki ( Melzer 1:6. 4:6, Ferrer 3:6, 4:6, Tsonga 1:6, 3:6). Ja gram zwycięstwo Soderlinga, który może nie błyszczy ostatnio swoją grą, gra po prostu poprawnie i wydaje mi się, że dziś to starczy na Almagro.
Soderling win @ 1.80
Soderling DW 2:0 @ 2.85
sportingbet
Mecz Soderlinga z Verdasco był jednym z dziwniejszych ostatnio i tak naprawde nie widaomo w jakiej formie jest Szwed.W Madrycie odpadł szybko z Dodigiem, z Fernando też grał z początku jakby przyjechał tylko po wpisowe;)
Według mnie każdy wynik moze paść w tym meczu i bałbym się typowac cokolwiek za grubą kasę.Lekko chyba rusze Almagro jednak;)
Rafael Nadal - Feliciano Lopez
Typ: 2
Kurs: 11,50
Coś mi mówi, że Rafa chce odpocząć przed Garrosem. Zmęczenie było widoczne wczoraj w meczu z Lorenzim, dużo wskazywało, że przegra i to w dwóch setach, ale coś się zmieniło ostatecznie wygrał drugiego i trzeci to był formalność. Wątpię, żeby strata seta ze starym Włochem to był przypadek (mimo, że ten grał całkiem nieźle). Podobnie było rok temu przed Wimbledonem, Rafael przegrał z Lopezem 6-7 4-6, mimo że był zdecydowanym faworytem, podobnie jak dzisiaj. Feliciano to rewelacja ostatnich dni. Finał w Belgradzie, przegrany z Djokovicem, świetny mecz w Madrycie w drugiej rundzie z Federerem, przegrany 6-7 7-6 6-7, mógł nawet wygrać. Lopez świetnie serwuje, więc tiebreak w tym meczu jest bardzo realny, chyba że Nadal &quot;odpuści&quot; wcześniej. Żeby nie było, że doszukuję się spisku, to może być zacięte spotkanie biorąc pod uwagę dyspozycję obu graczy, wbrew pozorom. Jeśli Rafa zagra na serio, to wygra 2-0 lub ewentualnie 2-1, a jeśli przegra to na 90% będzie to wynik 0-2. Handicap +5,5 gema po kursie 2 też wygląda znakomicie, ale lepiej tutaj próbować złapać dużo lepszy kurs i zaryzykować singlem.
Cos takiego mam zagrane w dublu z Cilicem i, nie oszukując, bardzo liczę na Felka dzisiaj.Z Nadala zeszła presja tej serii porażki na clayu i teraz łatwiej bezie mu odpuścić gdyby rzeczywiscie chciał odpocząć;)
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Mecz Soderlinga z Verdasco był jednym z dziwniejszych ostatnio i tak naprawde nie widaomo w jakiej formie jest Szwed.W Madrycie odpadł szybko z Dodigiem, z Fernando też grał z początku jakby przyjechał tylko po wpisowe;)
Według mnie każdy wynik moze paść w tym meczu i bałbym się typowac cokolwiek za grubą kasę.Lekko chyba rusze Almagro jednak;)



Cos takiego mam zagrane w dublu z Cilicem i, nie oszukując, bardzo liczę na Felka dzisiaj.Z Nadala zeszła presja tej serii porażki na clayu i teraz łatwiej bezie mu odpuścić gdyby rzeczywiscie chciał odpocząć;)

Watpie aby Nadal odpuscil dzisiejszy mecz. Hiszpan zdaje sobie sprawe z tego ze Novak moze po tym turnieju przeskoczyc na fotel lidera ATP a tego raczej by niechcial.
 
jasmin_bogow 1,8K

jasmin_bogow

Użytkownik
No tak, tylko, że to jest nawierzchnia ziemna. Tutaj znacznie częściej dochodzi do przełamań.
Ja się zgadzam z tym, że wawrinka i volandri za łatwo tracili podania, ale Twoja argumentacja jest niepoprawna... Jeszcze nie tak dawno pojedynki Federera z Nadalem na mączce też wyglądały tak, że dochodziło do kilku przełamań.
Tak, ale nie porównujmy takich meczów. Federer przełamujący Nadala i odwrotnie to nie niespodzianka, oboje posiadają przecież świetną technikę i umiejętności. Jednak jeśli Volandri przełamuje kilkakrotnie Wawrinkę ( a ich poziom w normalnych warunkach znacznie się różni ) to znaczy, że Wawrinka zdecydowanie nie gra swojego najlepszego tenisa.
Ja jednak skłaniał bym się na win Szweda. Co prawda nawierzchnia bardziej przemawia za Hiszpanem, ale jednak Almagro nie prezentuję ostatnio na w/w nawierzchni fajerwerków, jego forma nie jest jeszcze ustabilizowana wysoko jak zdążył nas do tego przyzwyczaić. Jak po drugiej stronie siatki staję tenisista ze ścisłej czołówki światowej to jednak Nicolas nawet nie podejmuję walki ( Melzer 1:6. 4:6, Ferrer 3:6, 4:6, Tsonga 1:6, 3:6). Ja gram zwycięstwo Soderlinga, który może nie błyszczy ostatnio swoją grą, gra po prostu poprawnie i wydaje mi się, że dziś to starczy na Almagro.
Z Tsongą to inna bajka, bo zupełnie inna nawierzchnia, gdzie atuty Tsongi, jak np serwis mogły przeważyć;) Ferrer to Ferrer, tylko Djoko i Nadal mogą się z nim w tym momencie równać na ziemi ???? Z Melzerem owszem, nie radził sobie ????
W tym turnieju jednak jego forma wygląda znacznie lepiej niż Sody, a stawianie Sody przez bukmacherów jako nieznacznego faworyta jest moim zdaniem błędem... stąd w mojej opinii lekie value po stronie Hiszpana ????
 
M 28

mitch

Użytkownik
Nie porównuje tylko tych meczy.
Volandri zawsze tak grał. Miał kłopoty z utrzymaniem serwisu i często przełamywał. Typowy claycourter
 
D 0

devsiok

Użytkownik
Nie wiedzialem gdzie umiescic pytanie wiec umieszczam tu. Jak to sie ma do przepisow jesli pod czas wymiany pilka spadnie na linie a ktos z trybun krzyknie &quot;OUT !!&quot; i po okrzyku zawodnik zatrzymuje akcje a pilka byla dobra ?
 
F 0

federer2

Użytkownik
A Jak sadzicie Nadal dojdzie do finału jesli chodzi jaka teraz spisuje sie forme to watpie nawet mozliwe ze z ciliciem lub z fishem moze przegrac fatk ze to ziemia ale jak tak nadal ma gra to masakra.Dzisiaj łatwe spotkanie niby po wyniku nad lopezem poniewaz lopez jeszcze gorzej grał od nadala
 
macmaster 43

macmaster

Użytkownik
A Jak sadzicie Nadal dojdzie do finału jesli chodzi jaka teraz spisuje sie forme to watpie nawet mozliwe ze z ciliciem lub z fishem moze przegrac fatk ze to ziemia ale jak tak nadal ma gra to masakra.Dzisiaj łatwe spotkanie niby po wyniku nad lopezem poniewaz lopez jeszcze gorzej grał od nadala
Zamilcz albo naucz się polskiego. Boże, widzisz a nie grzmisz. ????
 
bulaa 20

bulaa

Użytkownik
Typ trochę pod wrażeniem tego jak Gasquet odprawił Federera.Z początku 10 pkt z rzędu i przełamanie Rogera, ale Gasquet potrafił pozbierać sie i szybko odłamać.Seta co prawda przegrał, ale później grał juz fantastycznie.Trochę szczęścia tez w drugim secie kiedy również musiał nadganiać Federera, ale i to pokazuje, ze naprawdę poczuł sie mocny.Trzeci set to juz koncert przy własnym serwisie.Świetnie trzymał zagrywkę, nie popełniał błędów.To był wreszcie Gasquet grajacy na miarę swojego talentu.

Berdych dzisiaj stracił seta z Nieminenem, wcześniej ograł Monaco.Nie jestem przekonany do tenisa Tomasza, dzisiejszy mecz pokazał, ze jak się go przycisnie to Czech średnio sobie radzi.W Madrycie odpadł z Belluccim, ale nie ma co przywiązywac do tego wiekszej uwagi bo teraz mamy zupełnie inny turniej.Gasquet w Madrycie odpadł juz w pierwszej rundzie, a tu błyszczy.
Także na jutro:
Gasquet @2,20 bet365
Do tego jeszcze Murray @1,35 Gamebookers.(Jak ktoś zamierz grać to radze szybko bo kursy lecą)
Powodzenia;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
popieram typ kolegi wyżej na Gasqueta - zaimponował mi dzisiaj, bardzo mądra gra. osobiście widzę bardzo ciekawy typ na jutro, a mianowicie bracia Bryanowie zmierzą się z parą Roddick/Fish. nie widziałem dzisiejszego meczu pary R/F z Moodiem i Normanem, ale zakładam że ten mecz wygrali sobie głównie serwisem. Na Bryanów wątpię aby to wystarczyło, Fish z Andym nie są ze sobą tak zgrani jak bracia i na dodatek Roddick i cegła to poracha.
Dzisiejszy mecz Djoko z Wawrinką. To czy Wawrinka pokryje chociażby dodatnie handi zależy tylko i wyłącznie od tego jak podejdzie do tego meczu Novak. Jeżeli będzie grał chociaż na 90% swoich umiejętności to z taką grą jaką prezentuje ostatnio Wawrinka nie będzie miał czego tutaj szukać. udanych typów ;)
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Ja polecam grac przeciwko Murray&#39;owi kurs na Mayera 3.5! To kosmiczne value, ja gralem na Malise ze odpali Murray&#39;a jednak tak sie nie stalo... to ze Starace tego nie zrobi to bylo pewne, a prawde mowiac spodziewalem sie po tym meczu wiekszego pogromu Wlocha. Dlaczego chce grac nie na Murraya? Po pierwsze to cegla nie jego zywiol, po drugie jak sie go przycisnie tak jak robil to X.M. to mozna smialo wygrywac sety. Murray w meczu z Malise mial atomowy serw i naprawde mega szczescie bo to co wyrabial w obronie to przechodzilo ludzkie pojecie ;) Starace byl za slaby po tym co pokazal z Troickim, zeby pokonac Murraya... Jutro wyjdzie Mayer... osobiscie lubie tego zawodnika, a szczegolnie jako odbior... uwazam, ze Mayer jest smialo zawodnikiem, ktory moze odpalic Murraya... Szkot juz dzis nie serwowal jak w meczu z X.M tylko znacznie slabiej, wiec byc moze jutro sie rozkleji do reszty :p :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom