>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour: Rzym - 13.05-20.05.2018

Status
Zamknięty.
adi0391 306

adi0391

Użytkownik
za końcówkę można pograć bo potencjał ma młody mega za kilka lat będzie o nim naprawdę głośno, dziś cały mecz oglądałem kocurem jest ale w ważnych momentach widać że to jeszcze 19latek :p
 
W 258

wsand1990

Użytkownik
za końcówkę można pograć bo potencjał ma młody mega za kilka lat będzie o nim naprawdę głośno, dziś cały mecz oglądałem kocurem jest ale w ważnych momentach widać że to jeszcze 19latek :p
Tak tylko 19 a 30 z groszkiem.. Rafa ma kondycje ale marzy o kolejnym RG jak Fedex o Wimbledonie który zdobedzie.. Rafa nie będzie chcaił kilka dni przed RG (number 1 by stracic punkty i Fedex będzie ciągle na szczycie) przeciążać się a Shapo to shapo i on się nie bawi a gra bo ma szanse... dla mnie wyrównany mecz i Shapo może zakoczyć bardzo niż bardziej!!!
 
adi0391 306

adi0391

Użytkownik
no dla mnie mecz 50/50 bo nie wiadomo co siedzi im w głowach, może Nadal chcę wygrać w Rzymie? my możemy tylko PRZYPUSZCZAĆ :p tak czy inaczej grubiej wole isc jutro w Nishikoriego
 
I 477

imperator88

Użytkownik
Tak tylko 19 a 30 z groszkiem.. Rafa ma kondycje ale marzy o kolejnym RG jak Fedex o Wimbledonie któy zdobedzie.. Rafa nie będzie chcaił kilka dni przed RG (number 1 by stracic punkty i Fedex będzie ciągle na szczycie) przeciążać się a Shapo to shapo i on się nie bawi a gra bo ma szanse... dla mnie wyrównany mecz i Shapo może zakoczyć bardzo niż bardziej!!!
Jakie przeciążać ? Skąd wiesz czego Nadal chce?Może chce tutaj wygrać bo ostatnio słabo mu tu idzie i coś sobie i innym udowodnić?Po drugie Nadal nie grał teraz 5 dni,dzisiaj gładko ograł Dzumhura a na Rolandzie zagra za 13 lub 14 dni więc nawet jak zagra w finale,w Rzymie to będzie miał z 9,10 dni na odpoczynek.To jest zawodowiec,kto jak kto ale Nadal ma kondycję lepszą niż nie jeden 19-latek.On jest wk..urzony za porażkę z Thiemem,wierzysz w to,że kolejny młodzak go ogra?
Gojowczyk-Fognini
Kurs 1,23 na Włocha to żart.Owszem ograł on Thiema i to w dobrym stylu,ale to jest Fabio.Jak nie będzie mieć humorku to pokrzyczy sobie,popsuje kilka piłek i spakuje torbę do domu.Gojowczyk ograł tu Sama oraz Sonego.Widziałem go z Amerykaninem i Querrey sporo psuł,ale Gojowczyk jako tako coś tam grał.Ogólnie wąpie w motywację Fabio do tego pojedynku a Gojowczyk nic nie musi,on tylko może.Kurs zachęca.
Gojowczyk wygra 4,15 Fortuna ⛔
Gojowczyk wygra seta 2,16 Fortuna⛔ Gojowczyk to stan umysłu a szkoda bo 42 w pierwszym prowadził
 
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
Edmund +1.5 seta (vs. Zverev) @1.81 fortuna
Nie do oje..nia młody... ⛔
Młody Rusko-Niemiec jest bez watpliwosci w najlepszej formie w całym tourze. Półfinał w Monte Carlo, zwycięstwa w Monachium i Madrycie oraz 10 wygranych meczów z rzędu robią wrażenie. I właśnie tu paradoksalnie szukam przełamania, bo nie wyobrażam sobie, że Sascha bierze 3 turnieje pod rząd. Oczywiście dyspozycja stawia tutaj Zvereva w roli słusznego faworyta, aczkolwiek myśle, że w końcu straci seta, szczególnie że naprzeciw staje Edmund, który od kilku tygodni jest bardzo solidny i wczoraj śledząc jego mecz z Pouille, nie mogłem wyjść z podziwu jak bardzo nie do ruszenia był przy własnym serwisie przez oba sety.
Można szukać tu niespodzianki, ja jednak troszke bezpieczniej, potrzebujemy seta od Brytyjczyka.
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
A Panowie pamietacie w Toronto czy gdzies tam w Kanadzie mecz Nadala z Shapovalowem? I tez byly ze na lajcie wygra Nadal i co sie okazalo 2:1 i dzisiaj uważam ze moze byc podobnie jesli bedzie trzymał serwis to jest szansa na wygranie tego seta.Młody Kanadyjczyk wie co Rafa potrafi i wie jakie sa jego słabsze oby je dzisiaj wykorzystal.Na seta dla Kanadyjczyka jest 4,60 ???? .Pozdrawiam ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Z Nadalem to jest tak: &quot;A może dziś przegra...&quot; I tak co mecz, aż w końcu przegra.
Bedene A. - Carreno-Busta P. O 21,5 ::: 1,72 ::: 2/3 +1,44
Co tu dużo pisać o tym typie, Panowie grali ze sobą 4 razy i w każdym meczu padła maksymalna ilość setów, nawet jak to był RG to oczywiście widzieliśmy 5-setówkę. Tym razem może być podobnie, a co lepsze Bedene wygrał aż 3 razy. Wszystkie mecze rozgrywane były na mączce i na to samo liczę dzisiaj. W tym roku spotkali się już w Rio. Carreno-Busta tutaj w Rzymie, w dwóch meczach zagrał po 3 sety z Johnsonem i Donaldsonem.
Paire B. - Cilic M. O 21,5 ::: 1,72 ::: 1/3
Paire B. +1,5 S ::: 1,72 ::: 1/3
Paire B. ::: 2,90 ::: 1/3

H2H 1:3 i podobna sytuacja jak w meczu Bedene z Bustą, tylko różnica jest taka, że H2H 1:3 dla Chorwata i wszystko grane na szybkich kortach. Co by jednak nie mówić, to Paire to taki nieobliczalny zawodnik któremu zdarza się zagrać naprawdę dobry turniej i tak chyba jest w Rzymie. Jak na razie zagrał dwa dobre mecze z Schwartzmanem i Gasquetem. A Cilic jak to Cilic, jeden z bardziej przeszacowanych graczy gdzie atakować go po kursach 1,20 mija się z celem, a tym bardziej na nawierzchni wolniej. Liczę na zacięty mecz, coś w okolicach 2:1 dla Francuza.
Pozostałe typy na dzisiaj:
Gojowczyk P. - Fognini F. O 20 ::: 1,72 ::: 1/3
Del Potro J. - Goffin D. O 22 ::: 1,78 ::: 1/3
Goffin D. +2,5 G ::: 1,79 ::: 1/3

Kohlschreiber P. ::: 2,62 ::: 1/3
Kohschreiber P. - Nishikori K. O 21,5 ::: 1,72 ::: 1/3
Djokovic N. - Ramos A. O 19,5 ::: 1,81 ::: 1/3

Edmund K. - Zverev A. O 21,5 ::: 1,76 ::: 1/3
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Rzym (Włochy), ziemna
Godzina: 19:00
Spotkanie: Kei Nishikori - Philipp Kohlschreiber
Typ: 2
Kurs: 2,66
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Walka o ćwierćfinał. Ja w tym spotkaniu próbuję niespodzianki i idę w stronę Niemca Kohlschreibera. Japończyk Nishikori w 1 rundzie pokonał Hiszpana Feliciano Lopeza 2-0 (7-6 , 6-4) a wczoraj w 2 rundzie po bardzo wyczerpującym spotkaniu Bułgara Dimitrowa 2-1 (6-7 , 7-5 , 6-4). Kolba z kolei w 1 rundzie pokonał Rosjanina Chaczanowa 2-1 (7-5 , 6-7 , 7-6) a w 2 rundzie wygrał z Amerykaninem Sockiem 2-0 (6-4 , 6-3). Nishikori zmagał się w ostatnim czasie z kontuzją nadgarstka i w Barcelonie z tego powodu był zmuszony skreczować zaraz w swoim pierwszym meczu w turnieju przeciwko Garcia Lopez a w Madrycie przegrał zaraz w pierwszym starciu z Djokoviciem. Tutaj w Rzymie wygrał swoje 2 spotkania i dziś powalczy o ćwierćfinał ale z tego co widziałem wczoraj w jego meczu wolę spróbować niespodzianki i pograć na Niemca. Kei wczoraj jakoś tak nagle opadł z sił i sam nie wiem jak on dał radę ostatecznie zwyciężyć. Jego serwis wczoraj też bez większej mocy i chyba tylko może podziękować Dimitrowowi, że zameldował się w tej 3 rundzie. Owszem miał w tym spotkaniu zagrania takie, że ręce same składały się do oklasków, bo to klasowy zawodnik ale według mnie widać było u niego, że jednak jest po kontuzji i brakuje mu jeszcze trochę do tej pełni formy. Philipp mimo 34 lat wciąż solidny i groźny na cegle. On swój mecz grał przed wczoraj wiec miał więcej czasu na odpoczynek. Kei mecz z Dimitrowem rozgrywał wczoraj i był to wyczerpujący pojedynek co może mieć jakiś wpływa na to dzisiejsze spotkanie. Japończykowi brakowało już wczoraj mocy a do tego wrócił po kontuzji więc też inaczej u niego z regeneracją niż jak jest w pełni sezonu zdrów bez żadnych wcześniejszych problemów zdrowotnych. Pachnie mi tutaj niespodzianką i zaryzykuję na zwycięstwo Kolby. Gdyby Nishikori nie był po kontuzji i w całkowitej formie to bym tego nie grał ale tak próbuję na Niemca, bo on na mączce jest bardzo solidny a po tym co wczoraj widziałem w meczu Japończyka to mam bardzo mieszane uczucia i według mnie może mu po prostu dzisiaj zabraknąć energi jeszcze bardziej niż wczoraj. Zobaczymy.
⛔ 2-0 (6-1 , 6-2)
 
I 477

imperator88

Użytkownik
Jutro będzie się działo:
Nadal-Fognini
Carreno Busta-Cilic
Djokovic-Nishikori
Goffin-Zverev
Dzisiaj praktycznie bez niespodzianek (kursowych),czy jutro też tak będzie?Osobiście to wątpie i szczerze mówiąc najbardziej jestem ciekawy Nadala bo w reszcie gier mam swoich faworytów.Czy Fognini będzie się w stanie odpalić kolejny raz w Rzymie i ogra Rafę na mączce?Czy to Hiszpan gładko wygra kolejne spotkanie ?Może być trzy setówka jak dla mnie,ale mega dużo będzie zależeć od głowy Fabio.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Nadal wygra 2:0 i na tym sie skonczy moim zdaniem. Fognini 1-szy raz w zyciu jest w Rzymie w cwiercfinale w swojej karierze. Do tej pory nigdy nie wyszedl poza 3 runde. Niby ma w swoim CV kilka zwyciestw nad Nadalem Wloch. Niemniej jednak na cegle dzialo sie to w turniejach co najwyzej rangi ATP 500. Nadal najprawdopodobniej postanowil wygrac w tym roku Rzym, bo ostatnie sezony gdy wygrywal w Madrycie, to w Rzymie zazwyczaj sie juz nie udawalo powtarzac tego sukcesu. Dwa tygodnie grania pod rzad to jednak jest duzy wysilek przy turniejach serii Masters. Nadal podejrzewam wygra tutaj pewnie i wygra caly turniej bo ostatnio wygral ten turniej 5 lata temu w 2013 i mam wrazenie, ze troche sie stesknil dla odmiany za zwyciestwem tutaj.
I tak ktorys napisze, ze Fognini wygra i ze graja we Wloszech i publicznosc cos tam cos tam bla bla bla. No dobra, bedzie sie Fognini starac, ale starac sie a wygrac, to czasami dwie zupelnie inne rzeczy.
Publicznosc jednak meczu nie wygra. A jak Fognini przegrywal tutaj w 1 rundzie z Lukasem Rosolem 3-6 2-6 i zostal po meczu wygwizdany to jaka role odegrala mu ta publicznosc? Niby wszystko fajnie da sie ubrac w analize, ale koniec koncow Fognini tego meczu nie wygra. Ale oczywiscie moge sie mylic. Ja spodziewam sie wygranej Nadala w dwoch setach, bo Hiszpan nie pogral w Madrycie, a jakos nie wydaje mi sie by Hiszpan nie planowal wygrac chociaz jednego z tych turniejow Madryt-Rzym przed French Open.
Tak mi sie wydaje. Zreszta juz sam kurs wystawiony przez bukamcherow na wygrana Nadala w tym meczu jakby wszystko mowil.
 
P 0

pseudoekspert

Użytkownik
Ogląda ktoś tennis w Rzymie Nole i Kei&#39;a jak graja? bo zupełnie inaczej jest jak się ogląda niż stawia na podstawie livescore.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Nadal wygra 2:0 i na tym sie skonczy moim zdaniem. Fognini 1-szy raz w zyciu jest w Rzymie w cwiercfinale w swojej karierze. Do tej pory nigdy nie wyszedl poza 3 runde. Niby ma w swoim CV kilka zwyciestw nad Nadalem Wloch. Niemniej jednak na cegle dzialo sie to w turniejach co najwyzej rangi ATP 500. Nadal najprawdopodobniej postanowil wygrac w tym roku Rzym, bo ostatnie sezony gdy wygrywal w Madrycie, to w Rzymie zazwyczaj sie juz nie udawalo powtarzac tego sukcesu. Dwa tygodnie grania pod rzad to jednak jest duzy wysilek przy turniejach serii Masters. Nadal podejrzewam wygra tutaj pewnie i wygra caly turniej bo ostatnio wygral ten turniej 5 lata temu w 2013 i mam wrazenie, ze troche sie stesknil dla odmiany za zwyciestwem tutaj.
I tak ktorys napisze, ze Fognini wygra i ze graja we Wloszech i publicznosc cos tam cos tam bla bla bla. No dobra, bedzie sie Fognini starac, ale starac sie a wygrac, to czasami dwie zupelnie inne rzeczy.
Publicznosc jednak meczu nie wygra. A jak Fognini przegrywal tutaj w 1 rundzie z Lukasem Rosolem 3-6 2-6 i zostal po meczu wygwizdany to jaka role odegrala mu ta publicznosc? Niby wszystko fajnie da sie ubrac w analize, ale koniec koncow Fognini tego meczu nie wygra. Ale oczywiscie moge sie mylic. Ja spodziewam sie wygranej Nadala w dwoch setach, bo Hiszpan nie pogral w Madrycie, a jakos nie wydaje mi sie by Hiszpan nie planowal wygrac chociaz jednego z tych turniejow Madryt-Rzym przed French Open.
Tak mi sie wydaje. Zreszta juz sam kurs wystawiony przez bukamcherow na wygrana Nadala w tym meczu jakby wszystko mowil.
Kto ma go wygwizdać? Nawet jak dostanie 6-0, 6-0 to nikt go nie wyśmieje,a kurs? Kurs jest dobrze wystawiony. W pierwszym meczu Nadal-Thiem kurs wynosił tylko @6 i wtedy ugrał całe 2 gemy, ale w kolejnym spotkaniu w Madrycie już @11. Thiem to top 2 - kurs @11, Fogg to takie spokojne top 3 - @9, bo wygrał z Thiemem, także dobrze wystawiony kurs. Widziałem kilka ostatnich spotkań Rafy i robi On (jak na niego) bardzo dużo błędów.. Patrz co było rok temu w Madrycie. Moim zdaniem był wtedy w o wiele lepszej formie, niż teraz, a mimo to Fogg zagrał świetny mecz, urywając seta, a w pierwszym serwował po set. Dodając fakt, że każdy spina się w 100% na Hiszpana i ten mecz nie będzie wyglądał jak dziś z Gojowczykiem, to chyba warto rzucić coś w stronę Włocha, jak i samego seta. Publiczność daje dużo, kto oglądał ostatnio Fabio to nie zaprzeczy. Szkoda, że mecz w południe, bo większość w robocie, ale i tak coś pogram. Let&#39;s go Fogg ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Ale to jest Twoje swiete prawo postawic na Fogniniego i nikt Ci go nie odbiera. Ja tylko wyrazam swoje zdanie.
Chociaz nie wiem, co chciales powiedziec przez to zdanie: &quot;Widziałem kilka ostatnich spotkań Rafy i robi On (jak na niego) bardzo dużo błędów..&quot;
Moze ja cos przegapilem, ale chyba slyszales ze do przegranego meczu z Thiemem, Nadal pobil rekord pod wzgledem ilosci wygranych setow z rzedu w histrorii touru, co oznacza ze przez kolejne 50 setow nikt nie zdolal mu urwac ow seta na nawierzchni ceglanej? Bylo o tym dosc glosno. A wiec nie wiem czy mogl robic bardzo duzo bledow w ostatnich spotkaniach (liczba moga), bo podejrzewam, ze inaczej nie wysrubowalby tego rekordu. Ogolnie rekord ten trwal 34 lata.
https://edition.cnn.com/2018/05/11/tennis/rafael-nadal-set-record-john-mcenroe-tennis-spt-intl/index.html
 
I 477

imperator88

Użytkownik
No wg mnie też słaba opcja,że Fognini ogra Nadala,ciekaw jestem tylko czy handi z 5,5 wchodzi w gre na Włocha,który mentalnie jest nieobliczalny.
Kursy buki wystawiły i jak dla mnie 2z3 spotkań kończy się &quot;niespodziankami&quot; (nie licze tutaj spotkania Nadal-Fognini) i grając płaską stawką na underdogi,to można być na plus z 50%.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Ale to jest Twoje swiete prawo postawic na Fogniniego i nikt Ci go nie odbiera. Ja tylko wyrazam swoje zdanie.
Chociaz nie wiem, co chciales powiedziec przez to zdanie: &quot;Widziałem kilka ostatnich spotkań Rafy i robi On (jak na niego) bardzo dużo błędów..&quot;
Moze ja cos przegapilem, ale chyba slyszales ze do przegranego meczu z Thiemem, Nadal pobil rekord pod wzgledem ilosci wygranych setow z rzedu w histrorii touru, co oznacza ze przez kolejne 50 setow nikt nie zdolal mu urwac ow seta na nawierzchni ceglanej? Bylo o tym dosc glosno. A wiec nie wiem czy mogl robic bardzo duzo bledow w ostatnich spotkaniach (liczba moga), bo podejrzewam, ze inaczej nie wysrubowalby tego rekordu. Ogolnie rekord ten trwal 34 lata.
https://edition.cnn.com/2018/05/11/tennis/rafael-nadal-set-record-john-mcenroe-tennis-spt-intl/index.html
Ty oglądasz mecze, czy tylko kurs/nazwisko? Dobrze wiem o tym rekordzie, a oglądałeś przynajmniej jeden z jego ostatnich spotkań? Większość przegrywa z Rafą, bo to Rafa, nawet w tym meczu gdzie pobił ten rekord Szwarcman mógł spokojnie urwać set. Ostatniego meczu w Madrycie z Fogem też widze nie pamiętasz, bo wtedy był płacz na forach tenisowych &quot;Fabio handluje, dostaje z ogórami, a z Rafą gra jak równy z równym&quot;. Włoch się go nie boi, gra u siebie, jest typem zawodnika, który by wolał odpaść w I rundzie, niż w złej formie doczłapać się do meczu z Rafą i zostać ośmieszonym. Stawiam na Włocha i set, bo w roli doga Fogg to must bet. Nie pamiętam kursów na set i mecz, bo pisze z tel. Jak dostanie oklep, to trudno, ale nie lekceważy się Fogga na Clayu.
 
C 334

copper

Użytkownik
Nikt nie lekceważy Fogga ale Nadal na Clayu to kanibal jak niegdyś Eddy Merckx w kolarstwie ( czego z racji wieku Filipku pamiętać nie możesz...)Rafa połknie Włocha razem z butami.
 
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
Cilić (vs Carreno Busta) &amp; Djokovic +1.5 seta @2.07 fortuna

Cilić gładkie 2-0... Djok gładko 2 set. ✅
Dziwie się, że pisze tak o Ciliciu ale jest w o wiele bardziej stabilnej formie mentalnej i wydaje się, że również fizycznej. Wczoraj solidny występ i pełna kontrola przeciwko Paire’owi, wygrana w dwóch setach. O Buście można pisać obecnie tylko prześmiewcze komentarze, bo to, co ten typ potrafi odwalić ostatnimi czasy, woła o pomstę do nieba. Klęska w fatalnym stylu przeciwko Tiafoe, gdzie nawet nie pierdnął, a utopił 3/4 typujących, 3 setówki przez cały Rzym i wczorajsza kompromitacja, gdzie z Bedenem oddał seta ze stanu 5-0.
Kusi mnie tutaj granie czystego winu Novaka, szczególnie że H2h wyglada 13-2 oraz Serb pokonał Nishikoriego tydzień temu w Madrycie w dwóch setach, jednak... Wygrane Keia z Dimitrovem oraz wczorajsza, gdzie oddał tylko 3 gemy, z Kohlschreiberem robią wrażenie i Japończyk może powalczyć. Dlatego tutaj bardziej asekuracyjnie i zabezpieczam się tyko jednym setem do wygrania Djoka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
&quot;Jak dostanie oklep, to trudno [...]&quot;
Ale co to jest za wytlumaczenie? Gra u bukmachera polega na tym, ze albo sie typ trafia albo nie. Wiec jak dostanie oklep to nie bedziesz miec racji bo stracisz pieniadze. Jak wygra mecz albo seta to wtedy bedziesz na plusie i zarobisz. Na tym polega bukmacherka, a nie na stwierdzeniu &quot;postawie a jak przegra nic sie nie stanie&quot;.
No dobra jezeli pobicie 34-letniego rekordu (domniemujac po Twoim nicku nawet tyle nie przezyles) to nic, to nie mam wiecej pytan.
P.S. Raz jeszcze powtarzam, ze nikt Ci prawa stawiania na Wlocha nie odbiera. Ale nie wmawiaj uzytkownikom forum, ze niezaleznie od wyniku jestes zwyciezca przy kazdym mozliwym rozwiazaniu, bo typ moze byc tylko trafiony lub nietrafiony i to jedyne kryterium zwyciestwa lub porazki u bukmachera.
 
P 87

plmati

Użytkownik
Rafa NADAL : Fabio FOGNINI
typ: handi gemowe +6 FOGNINI
kurs: 1.81
buk: LVBET
Na temat tego spotkania nie ma w sumie co się rozpisywać. Nadal to jest czołg, a czego można się spodziewać po Wlochu? Tego nikt nie wie, ale mimo tego, że większość obstawiających nie luybi Fabio z wiadomych przyczyn ja mam do niego akurat sentyment, ale wynika to ze strony czysto sportowej. Fabio jak &quot;chce&quot; i nic mu nie przeszkadza to akurat na clayu jest wstanie wygrać z każdym. Problemem jest jednak to, że mało jest dni kiedy nic go nie irytuje, taki to już niestety typ człowieka. Osoby, które czynnie uprawiają bądź uprawiały ten sport (nie mówię o ludziach, którzy oglądają tenis w tv i mają się za znawców) wiedzą jak wielkie on ma umiejętności. Przeciętny Kowalski, który obstawia tenis i ogląda 200 meczy w roku nie będzie wiedział o czym mówię, bo w tv nie mówią jak ustawiać się biodrami do poszczególnych uderzeń itd... Ale wracając do tematu. Na mączce 7 meczy i 5 zwycięstw Rafy, ale tylko jeden jedyny raz wygrał więcej niż 6 gemami. Nawet w FO gdzie wygrał 3:0 nie był wstanie pokryć tej linii. Fabio spina się na mecze z Rafą. Jest to typ człowieka, który często odpuszcza, ale nie gdy przychodzi mu się mierzyć z kimś ze szczytu.
⛔⛔⛔
7 gemów przewagi. Szkoda 2 seta, ale niestety jak się nie wygrywa ani jednej piłki po 2 podaniu to 6:1 nie dziwi. Było blisko zwrotu, ale jednak minus.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Nadal R. - Fognini F. O 18,5 ::: 1,83 ::: 3/3 +2,49
Fognini F. +1,5 S ::: 3,32 ::: 1/3

H2H 10:3 z lat 2013-2017 i ten bilans nie dziwi, bo z Nadalem innego nie można mieć. Jakie są fakty? Trzeba szczerze przyznać, że Fabio to jeden z tych graczy który potrafi trochę utrzeć nosa Nadalowi, a gramy przecież dzisiaj w Rzymie. Sądząc po wynikach to i nawet forma dopisała.
Mało kto wie, a raczej pamięta, że tam Nadal kiedyś z Fogninim mieli małe spięcie na korcie:


Odnośnie statystyk to co by nie mówić Włoch w większości meczów - poza ich pierwszym spotkaniem w 2013 roku pokrywał te handicap spokojnie. Tak mówiąc szczerze to jeszcze nie pokrył rok temu w Szanghaju i Miami 2014 gdzie przegrał 6:2 6:2, reszta meczów była zacięta.
Pozostałe typy na dzisiaj:
Carreno-Busta P. +3 G ::: 1,85 ::: 1/3
Carreno-Busta P. - Cilic M. O 22 ::: 1,76 ::: 1/3

Nishikori K. +3 G ::: 1,82 ::: 1/3 - Kolejny raz [*]dla handicupy i to nawet po secie 6:2

Nishikori K. - Djokovic N. O 21,5 ::: 1,72 ::: 1/3
Goffin D. +3,5 G ::: 1,79 ::: 1/3
Goffin D. - Zverev A. O 21,5 ::: 1,79 ::: 1/3
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom