>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Rzym, 13-20.05.2012

Status
Zamknięty.
hmmmm 113

hmmmm

Użytkownik
Oglądając dziś końcówce meczu Del Potro widziałem bandaż pod kolanem u niego a przed meczem wiedziałem że coś jest nie tak czy ktoś może zna więcej szczegółów tzn. jest to jakiś lajtowy uraz z którym da się wygrywać turnieje czy może w każdej chwili być krecz? Jeśli ktoś ma jakieś info bardzo proszę pisać na PRIV!
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Oglądając dziś końcówce meczu Del Potro widziałem bandaż pod kolanem u niego a przed meczem wiedziałem że coś jest nie tak czy ktoś może zna więcej szczegółów tzn. jest to jakiś lajtowy uraz z którym da się wygrywać turnieje czy może w każdej chwili być krecz? Jeśli ktoś ma jakieś info bardzo proszę pisać na PRIV!
Widziałem cały mecz z Jużnym i Del Potro przez całe spotkanie grał na fula. Z zaangażowaniem biegał do siatki, wszystkich nawet beznadziejnych piłek i nie widać było ażeby kontuzja dokuczała mu w czasie gry. Być może jest to efekt przeciążeń z ostatniego tygodnia tj. wygrana w Estoril, półfinał w Madrycie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Paes/Stepanek-Kubot/Tipsarevic 1 1,45 Bwin
Paes ze Stepankiem mają bardzo dobry rok i jutro powinni pokonać Polaka z Serbem,którzy wymęczyli po walce zwycięstwo z Andersonem i Tomicem.Na zwycięzce tej pary czekają już Bryan/Bryan i myśle,że to też ważny argument za Hindusem i Czechem,którzy z pewnością mają chrapkę na rewanż z Amerykaninami,którzy zlali ich niedawno w Monte Carlo oddając parze Paes/Stepanek tylko 2 gemy.Dodatkowo warto podkreślić,że serwis Tipsarevica w Rzymie nie jest najlepszy,z Wawrinką utrzymał zaledwie 2 z 8 podań.
Z singli nic ciekawego nie widzę,może po nocy mnie olśni.
E:Jednak
Ferrer-Simon 1 1,18 Bwin
Dla mnie jak lokata 18%.Simon już ze słabym Youngiem miał trochę problemów (Amerykanin serwował na seta ale Francuz się uratował),dzisiaj troszkę wymęczył z Garcia-Lopezem,który w gruncie rzeczy jest chimerycznym zawodnikiem a Ferrer przecież do takich nie należy.Pitbull to walczak,dla niego nie ma straconych piłek i te przebijanki Simon na wiele się nie zdadzą bo mączką to żywioł Ferrera,który ograł w dwóch setach Verdasco a ten jest po prostu lepszy niż Francuz.Hiszpan jak wygra zagra z kimś Gasquet-Murray i tutaj też powinien wygrać więc jest szansa na wykręcenie dobrego wyniku przez Ferrera i wątpie by ją zmarnował ;)
Warto według mnie również spróbować coś w stronę Almagro.Hiszpan ograł tutaj już dwóch serwismenów,czas na trzeciego.Berdych oczywiście posiada większy wachlarz zagrań niż Querrey czy Cilic ale jest zdecydowanie do ogrania przez Almagro.Kurs zachęca.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Fyrstenberg/Matkowski @1.67 ✅✅
niby runda normalna, jedna z kolejnych. Ale to będzie coś więcej niż finał. Nie będę tutaj biadolić jak kretyn. Po prostu Polacy dobrze pamiętają niedawny finał Szlema z nimi. Gdyby mogli to wzięliby rewanż na jakimś ringu a nie na korcie, ale nic. Polacy na cegle w świetnej formie w tym roku. Podbili Hiszpanie w mistrzowskim stylu i pokonali ciężką dla nich parę Nestorów. Barcelona i Madryt dla naszych. Lecz ten mecz z Melzerem i Petką będzie dla nich najważniejszy w ostatnim okresie.
Polak się zepnie - Polak potrafi. I ten typ traktuje jako najważniejszy typersko w tym roku ale i emocjonalnie również. JAZDA FRYTKI :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
G 92

granger

Użytkownik
Tomas Berdych - Nicolas Almagro 2 @ 2.560 Pinnacle
Typ, który proponuje oczywiście z kategorii tych ryzykowniejszych, jednak szansę oceniam 50/50, więc w moim przekonaniu warto. Berdych ma świetny sezon, trzeba to przyznać, dobrze gra nawet na cegle, choć turnieju w Madrycie, nie oceniałbym w tych samych kategoriach. W MC, mimo świetnego wyniku nie szło mu tak łatwo i myślę, że podobnie będzie jutro, bo na Foro Italico nawierzchnia jest klasyczną ceglaną mączką, na której Czech nie jest dominatorem. Co roku miewał wpadki, często na French Open, biorąc pod uwagę klasę jego jutrzejszego rywala, biorę pod uwagę wpadkę Tomka także jutro. Almagro na tym korcie jest niezwykle groźny, jest też w niezłej formie od początku sezonu, z Czechem grał dwa razy (na twardym korcie) i raz był górą (w innym &quot;1000&quot; Indian Wells). Przegrany mecz także niezwykle wyrównany, zakończony po 5 secie, było to jeszcze w styczniu w Melbourne. Pamiętam, że po tamtym meczu Berdych nie podał ręki Almagro, co dodatkowo buduje napięcie przed jutrzejszym meczem i daje nadzieję na to, że obaj zagrają na 120%, by udowodnić coś rywalowi. Oczywiście Berdych jest w formie, ma więcej atutów w ofensywie, lepiej też serwuje, ale biorąc pod uwagę to, że mecz rozegrany zostanie na wolnym korcie, a Czech ma za sobą tydzień ciężkich startów w Madrycie, jestem skłonny postawić na zwycięstwo Hiszpana.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Oglądając dziś końcówce meczu Del Potro widziałem bandaż pod kolanem u niego a przed meczem wiedziałem że coś jest nie tak czy ktoś może zna więcej szczegółów tzn. jest to jakiś lajtowy uraz z którym da się wygrywać turnieje czy może w każdej chwili być krecz? Jeśli ktoś ma jakieś info bardzo proszę pisać na PRIV!
Nie widziałem dzisiejszego meczu ale w 2 secie z Llodrą zaliczył kilka gleb pod koniec, może to przez to. Albo oszczędza kolana.
 
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
Tomas Berdych - Nicolas Almagro over 22.5 @ 1.9 Betsson
Kolega wyżej już trochę o tym meczu napisał. Jak dla mnie obaj są w formie, obaj bardzo dobrze serwują. Berdych jak pamiętamy niedawno finał w Madrycie przegrany po zaciętej walce z Federerem. Almagro tam również dobrze się prezentował. Przegrał 1-2 z Ferrerem, b. dobrym na tej nawierzchni (ostatni set po tie-breaku).
Jeśli chodzi o Rzym to Almagro rozegrał już dwa spotkania; wygrywał 2-1 z Ciliciem i 2-0 z Querreyem. Czech natomiast dopiero dziś 2-0 z Kubotem choć z tego co czytałem Polak w pierwszym secie prowadził już 4-2. Almagro by tego nie oddał. ????
Istotnym elementem według mnie będzie narastające zmęczenie Berdycha, cały poprzedni turniej musi dać się we znaki. Więc w tym spotkaniu, przeciwko takiemu rywalowi łatwo nie będzie.
Sądze, że Almagro stać na pewno na choćby seta, a może nawet zwycięstwo.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Czech ma za sobą tydzień ciężkich startów w Madrycie, jestem skłonny postawić na zwycięstwo Hiszpana.
Jakie ciężkie starty?W Madrycie wiele można było ugrać serwisem lub krótkim akcjami,po drugie spójrz sobie na wynik Berdycha w stolicy Hiszpanii,szybkie pojedynki z Monfilsem,Verdasco nie najdłuższy z Andersonem oraz nieco dłuższe z Del Potro no i trzy setówka z Ferdkiem to naprawdę ciężkie starcia.Berdych to zawodowiec i rozegranie 11 setów w ciągu tygodnia to naprawdę nie jest dużo jak dla niego a poza tym kilka setów wcale przecież dług nie trawło.Ludzie opanujcie się czasem z tym argumentami kondycyjnymi bo czasem to serio z nimi mocno przesadzacie.Taki tenisista jak Berdych mógłby być zmęczony gdyby rozegrał ze 20 setów ciągu tygodnia a nie 11.

E:Człowiek ledwo napisał a tu już następny na górze wyleciał z argumentami kondycyjnymi...
 
G 92

granger

Użytkownik
Jakie ciężkie starty?W Madrycie wiele można było ugrać serwisem lub krótkim akcjami,po drugie spójrz sobie na wynik Berdycha w stolicy Hiszpanii,szybkie pojedynki z Monfilsem,Verdasco nie najdłuższy z Andersonem oraz nieco dłuższe z Del Potro no i trzy setówka z Ferdkiem to naprawdę ciężkie starcia.Berdych to zawodowiec i rozegranie 11 setów w ciągu tygodnia to naprawdę nie jest dużo jak dla niego a poza tym kilka setów wcale przecież dług nie trawło.Ludzie opanujcie się czasem z tym argumentami kondycyjnymi bo czasem to serio z nimi mocno przesadzacie.Taki tenisista jak Berdych mógłby być zmęczony gdyby rozegrał ze 20 setów ciągu tygodnia a nie 11.

E:Człowiek ledwo napisał a tu już następny na górze wyleciał z argumentami kondycyjnymi...
Nie zmienia to faktu, że tydzień gry na najwyższych obrotach musi się dać we znaki, nie koniecznie fizycznie, ale też psychicznie, w dodatku nie miał zbyt dużo czasu na przystosowanie się do nowej nawierzchni. Almagro rozegrał tu jedno spotkanie więcej to także atut i przede wszystkim to co już pisałem. Berdych nie jest królem mączki a nawierzchnia w Madrycie to coś zupełnie innego, o czym mówili sami zawodnicy. Zresztą to był głupi eksperyment, który nie ma prawa się powtórzyć w kolejnych latach.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Samego typu na Almagro nie neguję,tylko argumenty.Wiem,że ta mączka w Madrycie za wiele wspólnego z prawdziwym clayem nie ma ale to tym bardziej potwierdza,że Berdych zbyt mocno się nie zmęczył a gadanie,że odczuł psychicznie tydzień grania to jak dla mnie to gadanie głupot ale ja tam się nie znam.Dobranoc:cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ef81 138

ef81

Użytkownik
Myślę, że Frytki tzw. Fyrstenberg i Matkowski wezmą się w garść i rozniosą Melzera i Petzschnera 2:0 bo i po co się męczyć ?

Jak dla mnie 2:0 nawet za rewanż Jurgenowi ;)

Fyrstenberg M. / Matkowski M. - Melzer J. / Petzschner P.
Typ : Fyrstenberg M. / Matkowski M. ✅ 2:1 po zaciętym boju..
Kurs: 1.45

Niestety bwin już zablokował mi postawienie 2:0
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Berdych jak i Almagro grali w tym sezonie razem dwukrotnie, jednak oba mecze rozgrywane były na hardzie, tak więc w tym meczu spodziewam się jeszcze bardziej zaciętego przebiegu, tym bardziej że Almagro będzie miał szansę tutaj błysnąć przed będącym w dość dobrej formie Berdychem. Potencjalnego zwycięzce jakoś trudno mi wybrać, ale myślę że over w tym wypadku jest chyba najlepszym rozwiązaniem. Nie sądze, by w jakąkolwiek stronę zakończył się ten mecz w dwóch setach. Should be close match

Tomas Berdych - Nicolas Almagro over 22,5 @ 1,88 // Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
F 84

fanatyk00

Użytkownik
Pany warto dać taki tripel Fryta/Matek,Pennetta,Stosur
Czytałem wasze analizy i naszego debla jestem w miare pewien ze dadza rade ale czy reszta da radę?Może się ktoś z was wypowiedzieć
 
michu00 86

michu00

Użytkownik
Seppi - Wawrinka 1 (+5 gemów) @ 1.53 Pinnacle✅
Dziś gram na Włocha. Oglądałem oba wczorajsze mecze Seppiego z Isnerem i Wawrinki z Tipsarevicem i uważam, że dzisiejszy pojedynek będzie wyrównany, co więcej nie zdziwię się jak Włoch dziś wygra. Seppi znacznie poprawił swoją grę, nie jest już tylko solidnym przebijaczem - potrafi także atakować i kończyć piłki. Serwis też na przyzwoitym poziomie. Wczoraj Seppi ograł w dobrym stylu w 3 setach Isnera, natomiast Wawrinka gładko odprawił Tipsarevica, który wydaje się, że przeszedł obok tego meczu. Dziś czeka Szwajcara trudniesze zadanie, na pewno Seppi nie &quot;sprzeda tanio skóry&quot; przed własną publicznością i powalczy o zwycięstwo, pokrywając tym samym handicap.
 
N 5

newton

Użytkownik
Mam do was pytanie: oglada ktoś mecze Gasqueta&#39;a? W jakiej jest formie wyniki osiąga przyzwoite, ma szanse nawiazac walke z Murrayem? Bo wydaje mi sie ze Brytyjczyk w tym turnieju nie zachwyca. Jak nie zwyciestwo to może jakiegos seta ugra..
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Mi się podoba Gasquet. Jest regularny, popełnia mało błędów i myślę, że będzie bardzo niewygodnym rywalem dla Szkota. Na pewno value po jego stronie i ja dałem nawet lekko na Francuza.
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
ATP Rzym :!:
Juan Martin Del Potro vs Jo Wilfried Tsonga
:idea: Czas trwania meczu - Over 90.5 minuty @1.87 ⛔ brakło 7 minut, Potro zwalił 2 seta
Buk ▶ Unibet
Typ dla grających w Unibecie. Jeden z lepszych o ile nie najlepszy z dzisiejszych pojedynków mężczyzn w Rzymie. Ciężko jest do takiego typu podawać analizę, ale wprowadzę kilka statystyk. Do tej pory każdy ich mecz trwał więcej niż linia oferowana przez Unibet i w każdym ich pojedynku był TB, który znacznie wydłuża czas trwania meczu ;) Chciałbym zobaczyć close game i twardą walkę o każdego gema w tym starciu, bo bardzo lubię grę Argentyńczyka i Francuza to także jest czołówka turu i każde pkt do rankingu się tutaj liczą. Faworytem większości ludzi i bukmacherów jest Juan, który znakomicie gra na mączce natomiast Tsonga woli twardą nawierzchnię i jest w słabszej formie od swojego przeciwnika. Francuz jest w tej chwili na 5 msc ATP to świadczy, że jest wszechstronnym tenisistą i jeżeli dalej chce utrzymać się w czołówce światowego rankingu to musi podejmować walkę także na cegle z tymi, którzy wydają się od niego pewniejsi przed meczem na papierze :cool: Początek 19:00.
Mecze Del Potro w Rzymie:
z Llodrą: ponad 2h
z Youzhnym: 90 minut
Tsonga zagrał 1 mecz i Viktorem Troickim, którego odprawił w 71 minut.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Po dzisiejszym meczu Novaka sensowny wydaje mi się typ:
WIN : R.Federer 7,60 w betfair ALE z założeniem że kontrujemy przed finałem! (typu na finalistę na betfair nie ma tym razem:/)
Roger do półfinału drogę ma dość bezpieczną (Ferrero a potem prawdopodobnie Stasiu W.), Djokovic nie zachwyca i w ew. półfinale nie będzie dla mnie faworytem. Ewentualnym bo nie zdziwię się jak nie przejdzie ćwierćfinału - ale wtedy Roger ma jeszcze łatwiej, bo po JDP jedzie z góry na dół od pamiętnego finału USO 2009. No a co do kontry przed finałem - jakoś nie sądzę żeby tym razem Nadal nie wygrał. Ale to insza inszość
 
R 5

ravia

Użytkownik
Dziś w 3 rundzie turnieju ATP 1000 na kortach w Rzymie zmierzy się Stanisław Wawrinka z Andreasem Seppim. Włoch ostatni raz ograł Szwajcara w 2006 roku, a więc bardzo dawno. Pojedynki z przed 3 ostatnich lat pomiędzy tymi panami kończyły się bardzo szybko na korzyść Wawrinki i to w dwóch setach za każdym razem. Na mączce Stanisław jest w swoim żywiole i jeśli zagra na swoim poziomie to Włocha powinien dziś bardzo szybko pokonać. Na clayu w pucharze Davisa Wawrinka pokonał Seppiego 6:4, 6:1, 6:2. Seppi to gracz typowo &#39;&#39;ceglany&#39;&#39;. Na mączce czuję się najlepiej, ale pewnego poziomu już nie przeskoczy, a taki rywal jak Szwajcar jest za wysoką poprzeczką jak na Andreasa. Włoch w dwóch pierwszych meczach dość niespodziewanie ograł Istomina i Isnera, którzy opierają swoją grę na serwisie. Seppi był na pewno niesiony przez swoją publiczność, ale ta dziś nie wiele mu będzie mogła pomóc. Wawrinka póki co we Włoszech się nie zmęczył, bo łatwo odprawił Tipsę. W ostatnich pojedynkach Włoch nie ugrał żadnego seta z Stanisławem i dlatego dziś postawie na 2-0 dla Szwajcara, które wydaję się dla mnie być typem dnia obok Sharapovej i kurs 1.83 chętnie pobieram.


Andreas Seppi - Stanisław Wawrinka @ 0:2 1.83 Pinnacle 2/5
 
A 0

alienlol

Użytkownik
No i Murray znowu wtopił dosyć szybko.Gość wygląda czasami jak by mu zupełnie nie zależało chodź umiejętności na pewno ma.Obawiam się że niedługo może wylecieć poza top5 jeśli tak dalej będzie grał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom