>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Rzym, 13-20.05.2012

Status
Zamknięty.
G 92

granger

Użytkownik
No i Murray znowu wtopił dosyć szybko.Gość wygląda czasami jak by mu zupełnie nie zależało chodź umiejętności na pewno ma.Obawiam się że niedługo może wylecieć poza top5 jeśli tak dalej będzie grał.
Murray gra przecież jeszcze lepiej niż przed rokiem, osiąga lepsze wyniki, a to co najlepsze ciągle przed nim. Nigdy nie był królem mączki, trafił na mocnego Gasqueta i nie jest niczym dziwnym fakt, że przegrał. Mecz bardzo zacięty, trudny do typowania, równie dobrze mógł skończyć się w drugą stronę.
Same tuzy wśród ćwierćfinalistów, a w śród nich Andreas Seppi - jedyny Włoch ;) Znakomicie gra ostatnio Andi, wygrał w Belgradzie, teraz udowadnia, że to nie był przypadek u siebie. Dzisiaj kibice ponieśli go do zwycięstwa, przegrywał 3:0 w tie-breaku w 2 secie, a następnie 5:2 w trzeciej partii, by wygrać... także po tie-breaku. O ile dobrze pamiętam obronił 5 piłek meczowych, chwała mu za to, myślę, że jutro stać go na jeszcze lepszy tenis, bo jest po prostu w życiowej formie a dodatkowo gra u siebie.
Niesamowite emocje na Foro Italico w tym roku, trwa jedno z najlepszych spotkań WTA na cegle jaki widziałem w tym roku (Sharapova-Ivanovic) ;)
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Rafael Nadal -4.5 @1.63
Rafael Nadal -5.5 @2.15

oba z Pinnacle.
Rafa skończył żarty. Widać to ewidentnie. Podrażniło go niesamowicie ze spadł na trzecie miejsce i teraz nie wyobraża sobie nie wygrać Rzymu. Mimo ze nie miał tu jeszcze rywala to jestem pewny ze zgniecie cały top, a Tomek będzie pierwszy. Statystyki i to wszystko też jest tam na korzyść Nadala ale dziwne żeby nie było, więc o nich nie warto gadać. Na twardej Berdych może walczyć i z Rafą i z Rogerem, ale tutaj nie ma czego szukać.
Wcale nie dziwne ze w poprzednich meczach na Hiszpana można było szukać 1.25-1.30. Tutaj ten kurs jest tylko przekazem jak Nadal podchodzi do tego turnieju. Berdych zostanie wrzucony w wir szybkich wymian, a jego styl jest za prosty na Nadala. Lubię Tomka lecz on jest mało specyficzny. Tych których ma za sobą bije i nie przepuści dalej, ale na wielką trójkę ma za mały arsenał. Nadal jutro wrzuci 6 bieg i jedzie po zwycięstwo w Rzymie.
 
nas 78

nas

Użytkownik
Tsonga zgniótł Delpo, szczególnie w drugim secie 6:1. Nie wiem czy temu drugiemu nie przeszkadzało kolano bo w pierwszym secie wkurzony zdjął część opaski z kolana o ile dobrze widziałem. Niemniej jednak gratulacje dla wszystkich co obstawili tsonge po takim kursie. Wieczór na ✅
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
na dziś typem najważniejszym ponad 20,5 gema w meczu Djokovic - Tsonga.
Nole trzyma poziom ale nie jest w jakiejś oszałamiającej formie, Ali potrafi z nim grać, w poprzednich pojedynkach przeważnie linia ta była przekraczana, forma też niezła, dwa spokojne zwycięstwa w dwóch pierwszych rundach...
oprócz tego jeszcze jeden over gemowy dziś widzę, chodzi o mecz Kerber - Kvitova. Czeszka wiadomo sporo problemów z poruszaniem się na ziemi, ale serwis i moc to jednak spore atuty, liczę na wyrównany 3-setowy bój.
 
Y 8

yulek

Użytkownik
ATP Roma

Federer - Seppi

typ: seppi 11q bet365

moim zdaniem ferdek ten mecz odpusci... punktów na clayu juz pozbierał, czyli czas na przegotowanie sie na rg. w rzymie raczej zawsze słabo mu idzie i kurs na włocha rewelka. na dodatek chyba nie za bardzo chciłby zagrac z djokerem w połfinał.


christopher48 // Ja rozumiem, że jest coś takiego jak subiektywny punkt widzenia, ale chyba są jakieś granice. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
ATP Roma

Federer - Seppi

typ: seppi 11q bet365

moim zdaniem ferdek ten mecz odpusci... punktów na clayu juz pozbierał, czyli czas na przegotowanie sie na rg. w rzymie raczej zawsze słabo mu idzie i kurs na włocha rewelka. na dodatek chyba nie za bardzo chciłby zagrac z djokerem w połfinał.
Każda dodatkowa runda,to dodatkowe pieniądze,myślisz,że Federer boi się Djokovica czy jak?Seppi i tak ma fart,że jeszcze tutaj gra,Szwajcar odeśle go z kwitkiem.
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
YuleK jak można pisać analizę że rywal odpuści... Co to znaczy że punktów na clayu już pozbierał, czy więcej nie trzeba zbierać, można się zadowolonić? Tym bardziej że rywal sporo słabszy od niego... Jeszcze Federer - gracz który głośno komentował kreczowanie graczy weźmie i w ćwierćfinale prestiżowego turnieju odpuści, na baaank...

Swoją drogą ciekaw jestem czy dziś również trybuny będą wspierać Seppiego jak wczoraj i czy zrobią kocioł, może wiekszy niż wczoraj ???? ?

Co nie zmienia faktu że osobiście zastanawiam się nad jakimś hc dodatkim na Seppiego ale nie widzi mi się jak wygra, bez jaj ;)
 
tenismylife 27

tenismylife

Użytkownik
ATP Roma

Federer - Seppi

typ: seppi 11q bet365

moim zdaniem ferdek ten mecz odpusci... punktów na clayu juz pozbierał, czyli czas na przegotowanie sie na rg. w rzymie raczej zawsze słabo mu idzie i kurs na włocha rewelka. na dodatek chyba nie za bardzo chciłby zagrac z djokerem w połfinał.
Coz za wnikliwa analiza.. Kasa, sława, ranking, własna ambicja. To cos korci kazdego tenisiste, i jak mowimy o tenisowym geniuszu, bo takim niewatpliwie jest Roger, nie ma mowy o jakimkolwiek odpuszczeniu. Federer gra doskonale w tym sezonie i nie zdziwi mnie fakt iz ten zawodnik wygra caly turniej, stac go na to.Djokovic czy Nadal, ma sie bac innych graczy, no sorry chyba nie wiesz co piszesz. Szacunek jest napewno, ale walka do konca napewno bedzie.Federer v Seppi, krotko zwiezle i na temat, wszystko przemawia za federerem i moj typ to under 20,5 gema ????
pozdro ;]
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Ja nie widzę szans dla Włocha, wczoraj morderczy bój ( 3x tie-break i ponad 3h gry ), przed wczoraj blisko 3h gry także 2 dni trochę chłopak pobiegał. Patrząc na statystyki z wczoraj to Wawrinka sporo okazji nie wykorzystał na przełamanie, a znowu Seppi był bardzo skuteczny jeżeli chodzi o bp. Seppi już powinien odpaść wczoraj, dziś to tylko formalność, Federer stracił wczoraj seta z Ferrero ale Hiszpan na ziemii na pewno jest groźniejszy niż Włoch, który jestem przekonany, że odczuje już lekkie zmęczenie. Do tego Federer na pewno swoje szanse wykorzysta, a znowu Seppi nie będzie miał ich wiele jeżeli w ogóle jakieś... Dla mnie szybkie 2:0 i prawdopodobnie under 19,5 gemów wchodzi.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
ATP Roma
Federer - Seppi
typ: seppi 11q bet365
moim zdaniem ferdek ten mecz odpusci... punktów na clayu juz pozbierał, czyli czas na przegotowanie sie na rg. w rzymie raczej zawsze słabo mu idzie i kurs na włocha rewelka. na dodatek chyba nie za bardzo chciłby zagrac z djokerem w połfinał.
Nie zgodzę się z tobą, że Federer odpuści ten mecz, on nigdy nie odpuszcza meczu a co dopiero w Mastersie. Natomiast jeśli chodzi o ten pojedynek i typowanie to również skłaniał bym się ku Seppiemu. Widziełem Federera w pojedynku z Berlocq i muszę przyznać, że rzeczywiście nie gra tak efektownie jak w Madrycie, gdzie niebieska mączka bardzo mu odpowiadała. Dodatkowo w typ sezonie Seppi i Federer spotkali się się już co prawda na hardzie ale Włoch nie ustępował Rogerowi na krok i po walce przegrał 1:2. W zmęczeniu obu zawodników uznajmy że jest remis: Federer w przeciągu 8 dni 7 meczy w tym cieżki finał z Berdychem, a Seppi 5 meczy w przeciegu 9dni w tym ciężki wczorajszy mecz z Wawrinką. Co do formy Włocha w tym turnieju na pewno jest, udowodnił to ogrywając Isnera i Wawrinkę. Dadatkowym atutem będzie publiczność, która całym sercem będzie za swoim rodakiem.
Roger Federer - Seppi 2 @8 ⛔nie dzisiaj, nie przy takiej grze Rogera ????
Seppi +1,5s @3,5 Expekt
Oczywiście gramy za drobne, pamiętając że to jednak Roger Federer. Ale dziwię się wszystkim tym, którzy negatywnie ocenili typ na Seppiego i ciekawy jestem czy zagrali po kurcie 1,06 na Federera?

Wybiegając w przyszłość, do jutrzejszych połfinałów, zwycięsca tej pary zagra z Djokowiciem, który dzisiaj zagrał fenomenalnie z Tsongą. Swietna obrona potężnych uderzeń Tsongi i niektóre kapitalne zagrania Novaka robiły wrażenie. Świetnie czuje się na tych kortach. I już dzisiaj stawiam na Novaka w połfinale nieważne z kim zagra...
Novak Djoković - Roger Federer 1 @1,65 ✅Expekt
 
P 6

paulsien

Użytkownik
Weźcie się ludzie otrząście!
Roger to profesjonalista, żadnego meczu nie odpuszcza, tym bardziej że to RG będzie miał trochę czasu żeby odpocząć. Oglądałem wczorajszy mecz z Ferrero i trochę pokpił sprawę w 2 secie, ale ja cały czas mam wrażenie jakby każdy mecz traktował jako treningowy. W 3 secie złapał wędkę na haczyk i kapitalnie rozwalił w pył 6:1. Seppi, jak oglądałem go wczoraj z Wawrinką to nie wiedziałem czy (sorry za te określenie) ucięli im penisy i próbują swoich sił w WTA? Zwłaszcza pod koniec 3 seta wymiany na poziomie tenisa damskiego, chociaż gdyby któryś z nich trafił na Serenę albo Kvitovą to by zostali we wstydzie. Jak dla mnie jedyna bezpieczna opcja to Roger win 2:0, hc na gemy boję się trochę ruszać, bo Roger może zagrać z szacunkiem do rywala i ugrać mu te 6-7 gemów.
Pozdrawiam wszystkich ;)
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
ATP Roma

Federer - Seppi

typ: seppi 11q bet365

moim zdaniem ferdek ten mecz odpusci... punktów na clayu juz pozbierał, czyli czas na przegotowanie sie na rg. w rzymie raczej zawsze słabo mu idzie i kurs na włocha rewelka. na dodatek chyba nie za bardzo chciłby zagrac z djokerem w połfinał.
Za zwycięstwo w tym meczu jest &quot;ledwie&quot; 180 pkt. W Rzymie faktycznie mu nie idze - ledwie 2 finały w turnieju ATP1000 ???? W RG może co najwyżej powtórzyć wynik sprzed roku (Nadal przegrał w KARIERZE tylko jeden mecz w RG, z Sodą 3 lata temu...) to może od razu niech odpuści mecz z nie najmocniejszym Włochem i jedzie do Niemiec przygotowywać się do Wimbledonu :cool: Litości ...
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
David Ferrer - Rafael Nadal
Typ: 1
Kurs: 8
Pojedynek dwóch Hiszpanów czyli speców od tej nawierzchni. Oczywiście tenisistą królującym ostatnich lat na mączce jest Rafa. Forma jego jednak jest daleka od tej gry wygrywał wszystkie turnieje poprzedzające RG jak i samo RG. Ostatnio w Madrycie przegrał z średniakiem Verdasco tłumacząc się, że nie pasuje mu nowa niebieska mączka, spoko. Ciekawe tylko, że jakoś innym zawodnikom z czołówki tak nie przeszkadzała. Dodam, że Ferrer przegrał tam w ćwierćfinale z Federerem, grał naprawdę super, ale późniejszy mistrz jeszcze lepiej. Grali ze sobą w Barcelonie w tym roku i Nadal wygrał 7-6 7-5, a więc tam było hot, nie był to jednostronny pojedynek z pewnością. Wczoraj z Berdychem przegrywał już 1-4 w drugim secie, ale wyszedł z opresji. David pokonał tutaj niełatwych przeciwników, bo Verdasco, Simona i Gasqueta, wszystkich w dwóch partiach, zawsze będąc faworytem, a tu nagle nam się pojawia kurs 8, więc value niewątpliwie jest. Dobra gra, niezwalnianie ręki w ważnych momentach, może trochę szczęścia i wszystko się może zdarzyć. Ferrer walczak.
Nie ufajcie mi.
⛔ 0-2
w pierwszym secie Ferrer wykorzystane bp 1/10 i przegrana 6-8 w tb ???? a miał więcej szans na przełamanie... w drugim już formalność dla Rafy, który ciągle grał bdb, a posypany David zaczął błędy popełniać
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
David Ferrer - Rafael Nadal
Typ: 1
Kurs: 8

Pojedynek dwóch Hiszpanów czyli speców od tej nawierzchni. Oczywiście tenisistą królującym ostatnich lat na mączce jest Rafa. Forma jego jednak jest daleka od tej gry wygrywał wszystkie turnieje poprzedzające RG jak i samo RG. Ostatnio w Madrycie przegrał z średniakiem Verdasco tłumacząc się, że nie pasuje mu nowa niebieska mączka, spoko. Ciekawe tylko, że jakoś innym zawodnikom z czołówki tak nie przeszkadzała.
nie? to dziwne...bo narzekali w sumie wszyscy poza Rogerem ???? W Madrycie działy się różne dziwne rzeczy, a ta niebieska mączka jest mało przyczepna.

Wczoraj z Berdychem przegrywał już 1-4 w drugim secie, ale wyszedł z opresji.
Bzdura. Przy 2*-3 Berdych złamał na 2-4*, po czym od razu był rebreak na 3*4. Nie wiem jakie tam były opresje, może nieuważnie oglądałem :p

David pokonał tutaj niełatwych przeciwników, bo Verdasco, Simona i Gasqueta, wszystkich w dwóch partiach, zawsze będąc faworytem,
ładne porównanie - nadal na clayu do Simona ???? Zresztą w dzisiejszym meczu z Gasquetem mnie jakoś nie zachwycił (choć z hiszpanów davida lubię najbardziej)

a tu nagle nam się pojawia kurs 8, więc value niewątpliwie jest. Dobra gra, niezwalnianie ręki w ważnych momentach, może trochę szczęścia i wszystko się może zdarzyć. Ferrer walczak.
Nie ufajcie mi.
Przynajmniej na koniec mądre zdanie. ..
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
David Ferrer - Rafael Nadal
Typ: 1
Kurs: 8
Ferrer walczak.
A Nadal to może nie ?
To właśnie Rafa jest uważany za największego wojownika w męskim tenisie, który żadnej piłki nie odpuszcza ????
Dla mnie Rafa jest faworytem zarówno do wygrania tego turnieju jak i RG.
W Madrycie była niespodzianka z Verdasco, ale nie szukałbym w każdym kolejnym turnieju opcji, że Rafa przegra z kimś spoza trójki Nole, Federer i Murray. Szczególnie, że z tej czołówki to jest właśnie jego ulubiona nawierzchnia i jeden z jego ulubionych turniejów.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
A więc przed nami pierwsze starcie obu panów w tym sezonie a zarazem pierwsze na ceglanej nawierzchni po pamiętnej dramaturgii z Roland Garros`a dokładnie rok temu, gdzie Federer dał lekcję pokory będącemu wówczas w rewelacyjnej formie Novakowi. Szału ze strony Djokovica w ostatnim okresie zdecydowanie nie ma i po tej porażce w Madrycie z Tipsarevicem, jestem niemal pewien że kolejnym graczem ,co postawi tutaj ciężkie warunki będzie właśnie Fedex, który ostatnio jest pewny swego, skoncentrowany i czuje się bardzo dobrze w tych mastersach. Dlatego więc postanowiłem dać dziś szansę Szwajcarowi, którego w mojej opinii pomimo uciekających lat stać jeszcze na zwycięstwa z elitą tego pokroju, tymbardziej tutaj ,gdzie Novak na pewno nie jest już tak mocny jak na twardszym podłożu, czy nawet w szlemach w których motywacja i zdeterminowanie bierzę w górę i na pewno ma większe pole do popisu.

Novak Djokovic - Roger Federer @ 2,06 // Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Całym sercem jestem za Federerem, jednak w tym wypadku trzeba być już realistą. Roger rozegrał ostatnio sporo spotkań z rzędu, w związku z czym zmęczenie może powoli dawać o sobie znać. Djokovic w Rzymie czuje się świetnie, pasują mu te korty o czym sam wielokrotnie mówił w wywiadach. Z meczu na mecz zaczyna się coraz bardziej rozkręcać. Może i rozegrał tragiczne spotkanie z Monaco, jednak wczoraj pokazał klasę nie dając najmniejszych szans Tsondze. Pod względem psychicznym również widzę sporą przewagę po stronie Serba. Gra dużo pewniej, wolne korty go w tym wypadku faworyzują. Gołym okiem widać, że jest mocno poddenerwowany ostatnimi wynikami i jestem pewny, że dzisiaj zrobi wszystko aby dostać się do finału. Jeśli będzie notorycznie obijał słabo funkcjonujący backhand Rogera, wywierał na nim presję wówczas czuję, że Szwajcar może w głowie przegrać to spotkanie. Poza tym wszyscy chyba widzieli mecz Rogera z Berdychem w Madrycie. Gdyby nie serwis, który trafiał w najważniejszych momentach, wówczas prawdopodobnie przegrałby w dwóch setach. Serb to aktualnie najlepszy returner w tourze, ponadto nawierzchnia w Rzymie jest wolna, dlatego nie sądzę, aby Szwajcar był w stanie zdobywać w łatwy sposób tak dużą ilość punktów bezpośrednio po serwisie. Życzę Rogerowi jak najlepiej, jednak nie dawałbym mu zbyt wielu szans z głodnym krwi Djokovicem.

Novak Djokovic @1.85 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Całym sercem jestem za Federerem, jednak w tym wypadku trzeba być już realistą. Roger rozegrał ostatnio sporo spotkań z rzędu, w związku z czym zmęczenie może powoli dawać o sobie znać. Djokovic w Rzymie czuje się świetnie, pasują mu te korty o czym sam wielokrotnie mówił w wywiadach. Z meczu na mecz zaczyna się coraz bardziej rozkręcać. Może i rozegrał tragiczne spotkanie z Monaco, jednak wczoraj pokazał klasę nie dając najmniejszych szans Tsondze. Pod względem psychicznym również widzę sporą przewagę po stronie Serba. Gra dużo pewniej, wolne korty go w tym wypadku faworyzują. Gołym okiem widać, że jest mocno poddenerwowany ostatnimi wynikami i jestem pewny, że dzisiaj zrobi wszystko aby dostać się do finału. Jeśli będzie notorycznie obijał słabo funkcjonujący backhand Rogera, wywierał na nim presję wówczas czuję, że Szwajcar może w głowie przegrać to spotkanie. Poza tym wszyscy chyba widzieli mecz Rogera z Berdychem w Madrycie. Gdyby nie serwis, który trafiał w najważniejszych momentach, wówczas prawdopodobnie przegrałby w dwóch setach. Serb to aktualnie najlepszy returner w tourze, ponadto nawierzchnia w Rzymie jest wolna, dlatego nie sądzę, aby Szwajcar był w stanie zdobywać w łatwy sposób tak dużą ilość punktów bezpośrednio po serwisie. Życzę Rogerowi jak najlepiej, jednak nie dawałbym mu zbyt wielu szans z głodnym krwi Djokovicem.

Novak Djokovic @1.85

Popatrz na pogrubienia w swojej analizie, typowo pod Nole, nie wiem czy w ogole widziales jakis mecz Rogera w Rzymie. Backhand funkcjonuje swietnie. Przewaga psychiczna? Niby z jakiego to wzgledu? Djoko ogral Tsonge, ktory powiedzmy szczerze jest leszczem na maczce i doszedl tu tylko przez to, ze JDP gral z kontuzja kolana. Zmeczenie po raz kolejny widze ten argument i po raz kolejny wpadam w smiech. We Wloszech wiecej na korcie spedzil Novak, wczoraj gladkie spotkanie Federera z Seppim, pierwszy set Nole z Tsonga wyrownany, drugi to prawda, ze pogrom. Ja pobieram Federera i czekam na jego zwyciestwo.
 
tenismylife 27

tenismylife

Użytkownik
Zmęczenie, zmęczenie i zmęczenie...
Lekko mowiac irytuje mnie argument zmeczenie. Chyba ze to ja zyje w innym swiecie, bo moze to sa nowiciusze to ich 2 turniej w zyciu i sa zmeczeni? To sa doskonali fachowcy, nie dzieci z podworka co po 30min maja dosc. Stawiam podobnie jak Arces Federer dla mnie murowany faworyt, czynnie grajaca legenda tego sportu, ktos przytaczal jego osiagniecia, nie wiem o czym my tu dyskutujemy, 30 lat i juz jest dla was stary? Nadrabia napewno swoja bajeczna technika i wieloletnia gre na najwyzszym swiatowym poziomie.

Federer v Djokovic (wygra 2:0)
3.20!
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Bhupathi/Bopanna-Granollers/Lopez 1 1,9 Bet365

Tutaj spróbować można na Hindusów.Hiszpanie niby niezłe wyniki ale mimo wszystko mnie nie przekonują.Wczoraj w miare gładko ograli Llodrę i Zimonjica ale Francuz z Serbem ostatnio słabo się spisują.Bhupathi z Bopanną wreszcie jakiś wyniki wykręcili i sądze,że pójdą za ciosem gładkie ogranie Braccial/Seppi oraz Mirnyia z Nestorem to nie przypadek.Kurs sympatyczny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom