>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Stuttgart, Hertogenbosch - 12.06-18.06.2017

Status
Zamknięty.
H 124

hrotan

Użytkownik
Kokkinakis T. - Medvedev D.
Zna ktoś tego 2 zawodnika ? Dlaczego na niego jest 1.63 ?
Jak ten na K ma 993 miejsce, wiem, że się mówi, że ranking nie gra, ale po tym rankingu widać, że on dopiero zaczyna karierę z tenisem, a kurde duży coś kurs na tego 2 osobnika, więc może ktoś mi powie coś na jego temat ?
Kokkinakis dopiero zaczyna kariere?
Jezusie ratunku...
Ja tutaj biorę Kokkinakisa. Wraca po kontuzji, młody, dobrze zagrał ostatni mecz. Kibicuję mu przeciwko nierównemu Ruskowi
Thanasi Kokkinakis - Daniil Medvedev
Zwycięzca meczu: T. Kokkinakis (2.15) BetClic
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Kokkinakis T. - Medvedev D.

Zna ktoś tego 2 zawodnika ? Dlaczego na niego jest 1.63 ?

Jak ten na K ma 993 miejsce, wiem, że się mówi, że ranking nie gra, ale po tym rankingu widać, że on dopiero zaczyna karierę z tenisem, a kurde duży coś kurs na tego 2 osobnika, więc może ktoś mi powie coś na jego temat ?
Ranking bywa zgubny, Kokkinakis to spory talent, był w pierwszej setce, ale miał długą przerwę po operacji kolana. Medvedev wysoki zawodnik, mocno uderzający z bekhendu i forhendu, z Haase rozegrał dobry mecz, Kokki, który porobił Donne &#39;Stan The Mana&#39; ???? pokonał Youzhnego, ale brakuje mu regularności po takiej przerwie. Kursy wystawione prawidłowo, Medvedev faworytem
 
G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
Moim zdaniem nie było podwójnego odbicia. A co do samej akcji i tego, że Pouille ją wygrał - po prostu Struff się nie spodziewał, że Pouille to będzie w stanie przebić. Zresztą - chyba nikt się tego nie spodziewał, z Lucą włącznie. Komentujący spotkanie w Eurosporcie (nie pamiętam kto to był, chyba Michał Lewandowski) stwierdził, że Struff pokpił sprawę - moim zdaniem nie pokpił, tylko po prostu zgłupiał :grin: był pewien, że jest po meczu, stąd instynktowne zagranie na środek, bo nie miał nawet kiedy zastanowić się, co odegrać. Szacun dla Luci za walkę do końca, wielu by pewnie odpuściło tę piłkę w połowie biegu.

Żeby nie pozostać na sucho, coś ode mnie.

Karlovic - Kozlov 2-0 @ 1,75 ✅

Gdzie wygrywać jak nie na trawie, Ivo na pewno zaciera rączki, bo zaczyna się chyba ulubiony jego okres w roku, czyli oczywiście grass court swing. 97/48 z całej kariery, Kozlov 7/9. Młody Amerykanin rosyjskiego pochodzenia raczej jest zbyt mało doświadczony, żeby pokonywać takich servicemanów, zwłaszcza na nawierzchni trawiastej. Karlovic będzie mu do znudzenia posyłał 220kmh asy i ciężko będzie go złamać, jedyna szansa dla młodego to taje, ale tam też będzie miał problem, bo potrzebna jest maksymalna koncentracja, a jeden błąd może zaważyć o całym secie. Jednak chłopak ten nie dysponuje jakimś powalającym serwisem, więc może nawet do trzynastych gemów w setach nie dojść. Do tego jego woleje i ogólna gra przy siatce jest na poziomie mizernym (a wiadomo, jak ważne są to umiejętności na korcie trawiastym), widziałem go parę razy w akcji przy okazji różnych challengerów, na poziomie ATP natomiast w tym roku w Delray Beach bodajże, z Johnsonem (grał tam z dziką kartą). Dla mnie mecz na 6-3, 7-6.

Vasek Pospisil - Aleksandr Dolgopolov 2 @ 1,60; -1,5 gema @ 1,85 zwrot

Pierwsze mecze na nowej nawierzchni zawsze są najtrudniejsze i dobitnie przekonał się o tym dzisiaj Federer (choć uważam, że mógł troszkę dzisiejszy mecz puścić leciwemu przyjacielowi to jednak trzeba przyznać, że Haas zagrał swój najlepszy tenis od jakichś 2,5 roku - co najmniej). Gdyby Ukrainiec zaczynał dopiero tegoroczną przygodę z trawą, to pewnie bym nie patrzył nawet na ten mecz, ale pokonał w pierwszej rundzie Darcisa w dość przekonującym stylu, dając mu w całym meczu jedynie 2 bp (i oba broniąc), więc to mi wystarcza. Vasek niewątpliwie zawodnik o dużym potencjale, ale gdzieś coś po drodze nie wyszło i zaraz stuknie 27 lat, a większych sukcesów dalej brak. Oczywiście w najlepszej formie to on robił ćwierćfinał Wimbledonu (chociaż powiedzmy sobie też jasno, że drabinkę to on tam miał wymarzoną), ale teraz już tak kolorowo nie jest. Tak jak wyżej pisał kolega Łobot, no tłucze te chellki, ale w zasadzie nic poza tym. Na poziomie ATP ostatnio grał w marcu i tam zaliczył chyba najlepszy swój run od dwóch lat, gdzie nawet udało mu się w Indian Wells wyrzucić Murraya. Dolgo dobra forma, też oglądałem mecz z Wawrinką i pokazał kawał świetnego tenisa, przegrał w trzech setach ale to tylko dlatego, że Stan przygotował na RG świetną formę. Ukrainiec biegał jak gazela i widać było, że jest świetnie przygotowany. Może i Dolgo nie lubi trawy najbardziej ze wszystkich nawierzchni (chyba jednak hard, chociaż na itftennis.com widnieje clay), ale jego styl gry dobrze pasuje do tej nawierzchni, ma dobry, bardzo agresywny serwis (charakterystyczny, niski wyrzut i mocne wejście na piłkę), dobre uderzenie kończące (mocny, płaski backhand, dobry forehand), do tego świetnie slajsuje, potrafi też zagrać dobrego dropshota, jest niezły przy siatce. Oczywiście Vaska też może być ciężko złamać, bo dobrze serwuje, ale ja mam teorię, że w tajach z reguły wychodzi, kto jest lepszym grajkiem (o ile oczywiście nie mówimy tutaj o zawodnikach pokroju Karlovica czy Andersona, do których ta zasada się nie odnosi, bo mogą serwować jak w transie i każdy się w końcu może pomylić i przegrać seta, nawet Murray czy Djokovic), a po tym co widziałem ze strony Dolgopolova jestem spokojny o wynik.
Jeśli ma wygrać, to wydaje mi się, że handi -1,5 gema też pokryje, wejdzie nawet przy wyniku 76 76.

Paire - Gojowczyk 2 @ 2,10; 0:2 @ 3,60 ⛔ ⛔

Spróbuję. Nie widziałem w pierwszym meczu Gojowczyka w akcji, przyznaję się bez bicia. Ale widziałem za to spotkanie Benoit z Troickim. Powiem szczerze - Troicki pomagał, jak tylko mógł. Co chwilę jakieś dziwne auty, zagrania w siatkę. W obu setach wracał, po czym dawał się zaraz złamać z powrotem w takich momentach, w których oznaczało to przegraną całej partii. Nie wiem, nie chcę rzucać oskarżeń, że sprzedał ten mecz, bo to mimo wszystko level ATP i wydaje się, że raczej nie, po prostu zagrał słabo. Ale gdyby zagrał na normalnym poziomie, to Francuza tutaj by nie było, bo może i Paire ma większy potencjał tenisowy, ale na trawie jest cienki jak siki pająka i Viktor powinien był go łyknąć na luzie. Nie tacy grajkowie pokonywali Benoit na trawie, pamiętam jak w zeszłym roku na Wimbledonie prawie go wyeliminował Franko Skugor :grin: to był hit. Wygrał 3:2, ale w następnej rundzie i tak poleciał. Z Johnem Millmanem...
Paire ostatni raz wygrał dwa mecze z rzędu na trawie 4 lata temu. Uważam, że Gojowczyk może spokojnie powalczyć, zwłaszcza, że Paire to straszny czajnik i potrafi z totalnej czapy oddać gema przy własnym podaniu do zera, wywalając piłki na dwumetrowe auty (tak zresztą było też z Troickim). Gojowczyk siedzi tu już ponad pół tygodnia, grał kwale, ma trzy mecze wygrane. Statystyki na trawie obaj mają podobne, dlatego spokojnie można spróbować lekko na Niemca.

Matkowski/Mirnyi - Haas/Mayer 1 @ 1,50 jednak zwrot

To się dobrali! Dwa atomowe serwisy, nie zdziwię się, jak nawet wygrają ten turniej. W pierwszym meczu stracili seta z parą Marrero/Paire, ale potem już na spokoju wyciągnęli drugiego i w super taju wygrali przekonująco 10-4. Nie widziałem tego meczu, ale ten pierwszy set mogli przegrać z braku zgrania na początku, bo to dopiero trzeci ich wspólny mecz (dwa grali w zeszłym roku na Mastersie w Kanadzie). Zwłaszcza, że Paire to tam pasuje jak krowa na lodowisko, o ile Marrero bardzo solidny deblista (pamiętam, jak zaliczył bardzo fajny sezon parę lat temu z Verdasco, który zwieńczyli zwycięstwem w ATP World Tour Finals), tak Francuz gra w debla od święta i raczej bez powodzenia. Szczerze mówiąc nawet nie wiem, czy do tego meczu dojdzie, bo mam podejrzenia, że Haas może czuć szansę na dobry wynik w singlu i zrezygnuje z debla, ale jak zagrają, to raczej tym bardziej to powinno sprzyjać mojemu typowi, bo wydaje się, że Haas nie będzie się żyłował o zwycięstwo, w końcu ma już 39 lat na karku. Mayer 60/122 w deblu, Haas 59/71. Serwis zdecydowanie po stronie pary polsko-białoruskiej, będą twardo trzymać swoje podanie i szanse pewnie przyjdą, bo Haas potrafi jeszcze posyłać asy, ale mocy w tym serwisie już gigantycznej nie ma, też oczywiście porusza się po korcie znacznie gorzej niż jeszcze 4 lata temu (sezon 2013 miał świetny). Wydaje się łatwe 2-0, jak będzie - zobaczymy.

wszystkie kursy z Forbetu
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Jeremy Chardy - Feliciano Lopez
Tie-Break w meczu: TAK ⛔ 3-6 6-3 2-6
@ 1.58 LVbet


Mecz 1/8 w Stuttgarcie na kortach trawiastych. A jak trawa, to wiadomo, że głównie serwis. Osobiście nie za bardzo lubię oglądać meczy na trawie. Bo wejdzie na kort taki Karlovic czy Isner, zaserwuje 3 asy w gemie i nie ma w ogóle gry. Wolę mączkę, gdzie wymiany są dłuższe i można się skuteczniej bronić. Ale po kilku turniejach z rzędu na kortach ceglanych, gdy przychodzą pierwsze mecze na &quot;zielonym&quot;, jest to miła odmiana. Dzisiaj grają ze sobą 30-letni Chardy i o 5 lat starszy Lopez. Stawiam w tym meczu na tie-break&#39;a, ponieważ obaj tenisiści bardzo dobrze serwują. Francuz w poprzedniej rundzie zaserwował ponad 20 asów i wygrał 80% piłek po trafionym 1 serwisie. Lopez, mimo, że jest Hiszpanem, to dobrze czuje się na trawie. Jego najlepszym osiągnięciem wielkoszlemowym są 4 ćwierćfinały, z czego 3 z nich na Wimbledonie, co pokazuje, że na trawie grać potrafi. Do tego dobrze gra przy siatce i naprawdę ciężko go na trawie przełamać.

Uważam, że jest to jeden z ciekawszych dzisiaj spotkań, obaj panowie mają szanse na zwycięstwo, wydaje się, że mecz powinien być wyrównany i jest duża szansa, że zobaczymy 13 gem w przynajmniej jednym secie. Kurs raczej nie zachęca do grania singla, ale do sklejenia dubla myślę, że jest to ciekawa opcja.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Berdych T. - Tomic B.
???? Chardy J. - Lopez F.
Berdych T., Lopez F. ::: 2,02 ::: 1/3 ✅
H2H 4:0 i tym się sugeruje, choć mecze były przynajmniej z przed 2 lat. Jednak nie ma co się oszukiwać, bo Berdych to od kilku ładnych sezonów zawodnik z top 10. Jest mocny tak naprawdę, ale dostaje lanie od ścisłego topu. Tomic rozwodnił karierę, dla mnie to będzie do końca kariery już zawodnik z pogranicza okolic rankingu top 20-40. Z cyklu coś tam wygra, coś tam przegra. Ten sezon ogólnie ma słaby.
H2H 1:3 i na to samo liczę tym razem. Chardy raz wygrał na mączce i to jeszcze po &quot;taju&quot; w 3 secie, a to jest najgorsza nawierzchnia dla Lopeza. Co tu pisać więcej styl gry Lopeza idealnie pasuje pod trawę. Mocny serwis, slajsy, podcięcia, duża rotacja itd.
Wynik I: 2:0
Wynik II: 1:2
???? Karlovic I. - Kozlov S.
???? Cilic M. - Tipsarevic J.
???? Pospisil V. - Dolgopolov A.
Karlovic I., Cilic M., Dolgopolov A. ::: 1,45 ::: 1/3 ✅
Karlovic i Cilic to wiadomo czemu na trawie...
Pospisil to zawodnik tuż obok Paire i Janowicz którzy są z podobnego rocznika, ale właśnie, Francuz od nich odbił pałeczkę bo wygrał turniej ATP. Został właśnie Vasek, świetny deblista, kiedyś wydawało mi się perspektywiczny zawodnik jednak dzisiaj gra na poziomie Challenger, ranking +100. Coś jak Jurek, niby finały ATP, niby półfinał Wimbledonu, jednak życie płata różne figle i skończyła się jego gra na CS: GO. Obaj Panowie mają warunki do gry, jednak to chyba za mało na profesjonalną grę.
Ukrainiec pokonał solidnego Darica który lubuje się w grze na kortach szybkich za co mu chwała. Dlatego kto jak kto, ale brat zza wschodniej granicy powinien ten mecz wygrać. Chyba, że Vaskowi będzie dzisiaj serwis wchodził, więc w &quot;taju&quot; może mieć jakieś tam szanse. Pomimo to Dologpolov jest słusznym faworytem meczu.

Wynik I: 2:0
Wynik II: 2:1
Wynik III: Krecz
???? Paire B. - Gojowczyk P.
???? Janowicz J. - Dimitrov G.
Paire B., Dimitrov G. ::: 2,23 ::: 1/3 ⛔
Skoro Paire pokonał Troickiego to ma u mnie szacunek i to jeszcze na trawie. Gojowczyk fajny zawodnik, gra u siebie, przeszedł kwalifikacje, jednak jest to zawodnik z pogranicza Challenger. Kto jak kto, ale Paire jest cholernie nieobliczalny i kto wie czy nie zrobi sensacji na trawie jak rok temu Cuevas.
Ciężko Janowicz traktować jako profesjonalnego sportowca...
Wynik I: 2:0
Wynik II: 2:0
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
???? Karlovic I. - Kozlov S.
???? Cilic M. - Tipsarevic J.
???? Pospisil V. - Dolgopolov A.
Karlovic I., Cilic M., Dolgopolov A. ::: 2,49 ::: 1/3

Karlovic i Cilic to wiadomo czemu na trawie...

Pospisil to zawodnik tuż obok Paire i Janowicz którzy są z podobnego rocznika, ale właśnie, Francuz od nich odbił pałeczkę bo wygrał turniej ATP. Został właśnie Vasek, świetny deblista, kiedyś wydawało mi się perspektywiczny zawodnik jednak dzisiaj gra na poziomie Challenger, ranking +100. Coś jak Jurek, niby finały ATP, niby półfinał Wimbledonu, jednak życie płata różne figle i skończyła się jego gra na CS: GO. Obaj Panowie mają warunki do gry, jednak to chyba za mało na profesjonalną grę.
Ukrainiec pokonał solidnego Darica który lubuje się w grze na kortach szybkich za co mu chwała. Dlatego kto jak kto, ale brat zza wschodniej granicy powinien ten mecz wygrać. Chyba, że Vaskowi będzie dzisiaj serwis wchodził, więc w &quot;taju&quot; może mieć jakieś tam szanse. Pomimo to Dologpolov jest słusznym faworytem meczu.
Hej AKA SHAKAL, dziwi mnie, że proponujesz do gry Dolgopolova. Jak dzis zobaczyłem oferte to odrazu zacząłem zacierać ręce na Vasek Pospisil @ 2.20. Rzecz jasna to nie atak z mojej strony, ale uważam, że Vasek to solidny zawodnik, pokazał w przeszłości na co go stać na kortach trawiastych, jest idealnym dogiem na dziś w Hertogenbosch ???? . Dolgopolov wiadomo, gracz z dużym potencjałem ale nerwus, problemy z psychiką, gra w kratkę, tak naprawdę zawodnik stworzony do tego by grać na jego rywali - dogi. Ostrzegam przed graniem na Ukraińca.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Dolgopolov - Pospisil 1.67 STS
Ukrainiec ma bardzo niewygodny styl, potrafi zmieniać tempo, do tego posiada solidny serwis i jak będzie mu się chciało to wygra bez problemów.
Jak ktoś już wcześniej (przed tą całą dyskusją o &quot;ustawianiu&quot;) napisał Pospisil przez ostatnie miesiące gra tylko Challki, a chyba nikomu nie trzeba przedstawiać jaka jest różnica w poziomie między rozgrywkami. Prawda, że Kanadyjczyk w przeszłości grał świetnie na trawie, ale teraz to nie jest już tak oczywiste. Jeżeli nie ma pierwszego serwisu to Vasek ma problemy z wygraniem punktu, a przy Dolgo będzie to jeszcze bardziej uwydatnione.
Forma przemawia zdecydowanie za Ukraińcem, który od kilku tygodni gra naprawdę przyzwoity tenis. Nie ma zachwiań i jakiś dołków w trakcie spotkania, co w ubiegłych latach zdarzało mu się często. Martwi mnie jedynie nawierzchnia, bo tutaj przewaga po stronie Pospisila. Przy siatce Kanadyjczyk też gra dobrze, więc mecz moim zdaniem może się skończyć 3setami. Warto pograć więc over gemowy.
 
G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
Paire - Janowicz 2 @ 2,20; 0:2 @ 3,85 forbet
Krótko, bo nie ma co tu za bardzo się rozwodzić. Widziałem dzisiaj Jurka z Dimitrovem, zagrał naprawdę bardzo dobre spotkanie i może wreszcie to jakoś pójdzie do przodu, oby. Gra na swojej ulubionej nawierzchni, przejął drabinkę turniejowej dwójki i pasowałoby jak najlepszy wynik tutaj zrobić przed Wimbledonem. Serwis jest, forehand jest, backhand jest, dzisiaj kilka bardzo ładnych kątowych zagrań, do których Grigor nawet nie był w stanie ruszyć, kilka razy też świetnie zagrał po linii. W całym meczu Grigor miał 3 bp (wszystkie w jednym gemie) i wszystkie w bardzo dobrym stylu Jurek obronił.
Benoit też oglądałem, zagrał całkiem dobre zawody, zwłaszcza jak na trawę (bo wiadomo powszechnie, że to jest jego najmniej ulubiona nawierzchnia), ale Gojowczyk był dziś po prostu statystą i Paire choćby bardzo chciał, to nie był w stanie przegrać tego meczu :p Niemiec miał naprawdę fajny początek i wydawało się, że powalczy, ale od stanu 1:1 40:0 coś się kompletnie posypało i już się Peter nie odbudował. Jak Janowicz będzie trzymał swoje podanie tak, jak trzymał je w dzisiejszym spotkaniu, to o wynik jestem spokojny.
 
P 50

papadopulos

Użytkownik
No Janowicz zagrał przyzwoity meczyk dzisiaj, a Dimitrov miał tylko 3 BP ???? i to w 1 gemie które Jurek obronił.Jurek jak zagra tak jak dzisiaj to pół finał będzie należał do niego, tylko jak to Jurek 1 akcja podpali się i już po meczu, ale czas pokaże.
Karlovic I. - Medvedev D. @2, 20 2:0 STS
Analiza o Karlovicu jest trudna do napisania, bo w sumie co tu pisać.Aktualnie najszybszy i najsilniejszy serwismen którego jeszcze ulubioną nawierzchnią jest trawa.
A na trawie właśnie Serwis gra największą role, a nie wierze w to, że Rusek złamie serwis Karlovica i mecz będzie się toczył do momentu aż karlo go nie złamie lub TB.
Rusek miewa nie raz też takie loty dziwne, że zagra dobrze, a nie raz zagra jak typowy challanger.
Dzisiaj sam byłem zaskoczony w tym meczu Karlovica z młodym Ruskiem, że 2 set tak łatwo poszedł, nie wiem rusek odpuścił czy po prostu sił już nie miał.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Haas T. - Zverev M.

Proszę bardzo jaki meczyk się fajny szykuję! Dwóch Niemców na korcie centralnym. Spodziewam się pełnych trybun i przewiduję wyrównany mecz.
Zverev wiadomo jaki styl. Pasuje jak ulał na trawę, pewnie ciężko będzie tutaj o przełamania w 1 secie lub drugim, ale też z drugiej strony w 1 i 2 rundzie raczej słabo została zweryfikowana forma Zvereva. Natomiast w tym spotkaniu spodziewam się co najmniej jednego taja. Haas pokazał, że tym serwisem podziała coś. Jeśli tutaj będzie ten serwis siedział jak w drugiej połowie spotkania z Fedexem to jestem pewien, że trochę punktów mu to przyniesie. Ja osobiście nie szedłbym tutaj w wybór zwycięzcy, a jak pokazują te pierwsze mecze na trawie jest sporo overowych spotkań, często 3-setowych. Co ważne: Haas odpoczął. Dzisiaj nie grał debla. Wiem, że to dużo nie robi w kontekście opisywanego przeze mnie spotkania, ale nie musiał sobie zaprzątać głowy spotkaniem deblowym. Tommy ładnie poradził sobie z Herbertem, no i piękny mecz z Federerem. Tak jak pisałem wcześniej. Wszystkie okoliczności sprowadzają do tego, że spodziewam się wyrównanego spotkania.
over 22.5
@1.72
maraton
 
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
berdych-Lopez 1,45 bwin⛔

Ide w tym meczu w strone tomka, ktory od kilku lat rrprezentuje taki sam poziom dajacy mu zwyciestwa nad zawdonikami nizej notowanymi. Przed french open final 250, nastepnie blamaz z mlodym ruskiem na szlemie. Feliciano juz ma swoje lata, zawsze na trawie prezentuje sie swietnie, ale nie ma sie co oszukiwac, z roku na rok ma gorsze wyniki na tej nawierzchni i w tym wlasnie upatruje szans dla tomka. Jescze 2 lata temu gral bym w kierunku felka w rym meczu, ale po tym co widzialem nie widze felka w roli zwyciezcy tego meczu. Z simonem sie lamali jak zapalki, dzisiaj z chardym tez tych okazji bylo sporo, z solidnym tomkiem moze to juz nie przejsc.

Bedene +1,5seta 1,75 bwin✅
Wiadomo muller na trawie to klasa sama w sobie serwis, slajsy i wyjscia do siatki, ale taki kurs na seta dla anglika mnie kusi. Bedene jest graczem ktory spokojnie bedzie mogl powalczyc w wymianach, licze na wygrana w taju a noze nawet na seta z przelamaniem. Muller to nie karlovic lub isner i da sie go przelamac, kilka dobrych miniec i drugich serwisow i mamy brejka.
 
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Paire - Janowicz 2 @ 2,20; 0:2 @ 3,85 forbet
Krótko, bo nie ma co tu za bardzo się rozwodzić. Widziałem dzisiaj Jurka z Dimitrovem, zagrał naprawdę bardzo dobre spotkanie i może wreszcie to jakoś pójdzie do przodu, oby. Gra na swojej ulubionej nawierzchni, przejął drabinkę turniejowej dwójki i pasowałoby jak najlepszy wynik tutaj zrobić przed Wimbledonem. Serwis jest, forehand jest, backhand jest, dzisiaj kilka bardzo ładnych kątowych zagrań, do których Grigor nawet nie był w stanie ruszyć, kilka razy też świetnie zagrał po linii. W całym meczu Grigor miał 3 bp (wszystkie w jednym gemie) i wszystkie w bardzo dobrym stylu Jurek obronił.
Benoit też oglądałem, zagrał całkiem dobre zawody, zwłaszcza jak na trawę (bo wiadomo powszechnie, że to jest jego najmniej ulubiona nawierzchnia), ale Gojowczyk był dziś po prostu statystą i Paire choćby bardzo chciał, to nie był w stanie przegrać tego meczu :p Niemiec miał naprawdę fajny początek i wydawało się, że powalczy, ale od stanu 1:1 40:0 coś się kompletnie posypało i już się Peter nie odbudował. Jak Janowicz będzie trzymał swoje podanie tak, jak trzymał je w dzisiejszym spotkaniu, to o wynik jestem spokojny.
Tak naprawdę to jutrzejszy mecz, to spotkanie dwóch wariatów. Obaj mają duże problemy z psychiką, obaj bardzo labilni emocjonalnie. Janopicz powinien to wygrać, sądząc po tym co pokazał dziś z Bułgarem. Ale niech mi ktoś powie, kiedy Jurek zagrał na poziomie ATP Tour dwa mecze pod rząd na dobrym poziomie? Poza tym stara zasada jeśli grać Janopicza to tylko jako doga ????
Dla mnie ten mecz absolutnie no bet, a jeśli już to za drobne Francuz.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Mam taka zasade ze nie gram przeciwko Polakom ale z Janowiczem to jest taka sytuacja ze Paire to solidny zawodnik a Janowiczowi sie po prostu udalo, nie wierze w kolejny taki mecz. Kursy ponad 2 na Paire, nie powiem ze to value zycia ale ja tu bym wystawil na niego z 1.6- 1.7
 
G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
Mam taka zasade ze nie gram przeciwko Polakom ale z Janowiczem to jest taka sytuacja ze Paire to solidny zawodnik a Janowiczowi sie po prostu udalo, nie wierze w kolejny taki mecz. Kursy ponad 2 na Paire, nie powiem ze to value zycia ale ja tu bym wystawil na niego z 1.6- 1.7
I wyjściowo było mniej więcej 1,7-1,8 na Benoit, Janowicz był dogiem, więc zagrałem, bo po tym co widziałem wczoraj uważam, że spokojnie powinien ogarnąć, o ile oczywiście nie odstawi patoli. Teraz, po spadkach, już nie ma sensu się pchać w Polaka.
 
T 12

tylkotenis92

Użytkownik
Berdych - Lopez @1.40 STS ⛔
Tomas na trawie prezentuje się solidnie, do tego ma poukładane w głowie. Czasami wyjdzie mu gorszy mecz, czasami lepszy (chodzi o ten sezon). Posiada bardzo dobry forehand i serwis, przy siatce bywa to różnie, ale na pewno ma większy repertuar zagrań niż Felek.
Styl Lopeza na trawę pasuje idealnie, jednak to już nie ta sama regularność co kiedyś. Jak trafi pierwszym serwisem, to trudno zdobyć punkt, ale przy drugim sprawa pozostaje otwarta, a jestem nawet w stanie stwierdzić, że przewagę ma wtedy returnujący. Hiszpan gra bardzo niewygodne slajsy, ale nie sądzę, żeby to wystarczyło na Tomasa.
W Stuttgarcie reprezentant Czech zagrał jedno spotkanie i nie miał problemów z ograniem Tomica. Felek wygrał z Simonem i Chardym, z drugim Francuzem miał o wiele większe problemy, a ten na pewno prezentuje styl bardziej zbliżony do Berdycha. Jak dla mnie solidnością Tomas wygra to spotkanie.
Gram to w AKO razem z:
Konta @1.55 STS ✅
Kubot/Melo @1.32 STS
RAZEM (po uwzględnieniu podatku): @2.52 ⛔
Tak jak typ popieram, tak pisanie, że Berdyś ma poukładane w głowie... przecież ten pusiak to ekspert od przegrywania wygranych meczów, a przed lepszymi rywalami często gęsto się kładzie.
Pod tym względem wygląda na pewno o wiele lepiej niż jeszcze 3-4 lata temu, gdzie to się zdarzało notorycznie. Teraz już raczej sobie nie pozwala na takie wpadki. Od czasu do czasu każdemu się zdarza przegrać wygrany mecz ;)

Edit: No to zdarzył się ten mecz akurat teraz ???? Masz czuja
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
B 955

brawojasiu

Użytkownik
Karlovic - Medvedev 1 1,40 unibet
Kursik nie za duży ale w miarę pewny. Ivo osaczy swoją ofiarę grą przy siatce i zniszczy serwisem. Medvedev to jeszcze nie ten kaliber żeby równać się regularnym niszczycielskim serwisem Chorwata. Medvedev wydaje się zawodnikiem dość stonowanym i lubiącym powymieniać parę piłek z głebi kortu a w tym meczu tego nie będzie. Tu trzeba nastawić się na ostrą nawalankę od początku więc Daniil sorry...
 
S 68

skoti96

Użytkownik
a ja właśnie uderzałbnym w 2.5 gema dla Danila, myślę ,że jest w stanie to ogarnąć. Kokkinakis nawet nie powąchał BP wczoraj, więc dlaczego Ivo miałby? Jego zwycięstwo z mega słabym Kozlovem( tak , tak gośc nie ma argumentow w ofensywie) nic nie znaczy.
1.70 w forBET - promo dnia.
 
B 955

brawojasiu

Użytkownik
a ja właśnie uderzałbnym w 2.5 gema dla Danila, myślę ,że jest w stanie to ogarnąć. Kokkinakis nawet nie powąchał BP wczoraj, więc dlaczego Ivo miałby? Jego zwycięstwo z mega słabym Kozlovem( tak , tak gośc nie ma argumentow w ofensywie) nic nie znaczy.
1.70 w forBET - promo dnia.
1. Zgadzam się że Daniil ma fajną passę na trawie ale nie wygrał nigdy z nikim znaczącym.
2. Chyba nie porównujesz Iva z Kokkinakisem? Bilans Autralijczyka na trawie 6/7 mówi sam za siebie...
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Tomas na trawie prezentuje się solidnie, do tego ma poukładane w głowie.
Tak jak typ popieram, tak pisanie, że Berdyś ma poukładane w głowie... przecież ten pusiak to ekspert od przegrywania wygranych meczów, a przed lepszymi rywalami często gęsto się kładzie.
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Wszystko fajnie i na temat o Janowiczu, nawet aktualne @ 1.80 wydaje się niezła opcją i łatwą kasą
Pytanie do tych co widzieli Paire na tym turnieju
Francuz już miał przegrać 2x a wygrał te mecze. Jak on tu się prezentuje, jak wygląda przy serwisie, tj wygląda to tak że jego podanie i gemy serwisowe są nie do ruszenia? Jak z jego poruszaniem po trawie i wymiana, bo nigdy tego nie potrafił na trawie, jak jest teraz?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom