>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Stuttgart, Newport, Bastad & Umag, 09-15.07.2012

Status
Zamknięty.
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
ATP - SINGIEL: Bastad (Szwecja), ziemna
Ferrer D. (Esp) - Robredo T. (Esp)
Liczba setów
Typ: Więcej niż 2.5
13.07.2012 13:00
Kurs 3.75
Bukmacher: Bet365

Zaskakująco ładny kurs mamy na zwycięstwo Robredo w tym spotkaniu. Ja szukałbym w tym meczu sensacji , Tommy powraca do dobrej formy, wygrał ostatnio 2 turnieje we Włoszech , konkretnie Caltanissetta i Mediolan. Tutaj w Bastad w łatwy sposób pokonał swoich rywali Ungura 6-4, 6-2 w pierwszej rundzie i w drugiej Souze 6-3 , 6-1 . Ferrer oczywiście należy do czołówki światowej i na tej nawierzchni jest bardzo niebezpieczny. Jest zdecydowanym faworytem tego meczu ,ale ja myślę ,że Hiszpanie powalczą w trzech setach. David gładko w 1/16 turnieju pokonał Bolleliego 6-4,6-3 i nie było tutaj niespodzianki , a w dzisiejszym meczu rodaków uważam ,że dojdzie do najciekawszego spotkania spośród wszystkich dzisiejszych meczy rozgrywanych w Szwecji. Ferrer jest unikalnym tenisitą bardzo dobrze sobie radzi na każdej nawierzchni , jednak dla obu zawodników nawierzchnia ziemna jest ulubiona i najlepiej im się na niej gra. Co widać po osiąganych sukcesach . Robredo w wysokiej formie i sądzę,że po takim kursie ,że ugra seta myślę,że warto się pokusić , bo w tak dobrej dyspozycji Robredo jest w stanie powalczyć nawet o zwycięstwo. Myślę jednak ,że mecz zakończy się rezultatem 2-1 dla któregoś z Hiszpanów. Na pewno będzie to ciekawe widowisko i z chęcią zobaczę tą potyczkę. H2H 4-2 na korzyść Ferrera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, Bastad ATP, 14-00, 13.07
Jan Hajek - Jurgen Zopp
typ: -1.5 seta Jan Hajek
2,52
Pinnacle
Analiza
Dzis w spotkaniu cwiercfinalowym turnieju ATP w szwedzkim, Bastad, Czech Jan Hajek spotka sie z reprezentantem Estonii, Jurgenem Zoppem. Faworytem bukmacherow wydaje sie byc reprezentant naszych poludniowych sasiadow i chyba w rzeczywistosci tak jest. Czech w drodze do cwiercfinalu nie stracil nawet jednego seta, pokonal DelBonisa oraz Jaarko Nieminena. Estonczyk natomiast w pierwszym meczu pokonal reprezentanta gospodarzy Lindella a w drugiej po trzysetowym pojedynku Wlocha, Filippo Volandriego. Nie ma co ukrywac, ze Jurgen Zopp zdecydowanie bardziej preferuje szybsze nawierzchnie. Mimo, ze dotarl tu juz do cwiercfinalu to maczka zalicza sie do najmniej lubianych kortow przez Zoppa. Jurgen swietnie serwuje, gra ofensywnie, zdecydowanie lepiej czuje sie na nawierzchniach szybszych. Jan Hajek wprost przeciwnie. Czech na ceglanej maczce sie wychowal, czuje sie tutaj jak ryba w wodzie. Hajek wygral 9 turniejow challengerowych na tej nawierzchni kortu. W ostatnich tygodniach rowniez zalicza na tej nawierzchni bardzo dobre wyniki. Jesli dzis zagra na swoim poziomie, to on bez wiekszych problemow powinien zameldowac sie w kolejnej rundzie turnieju.
 
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
Emmrich M./Phau B. - Mertinak M./Sa A. 2 1.7

No to sobie buki poszalaly z tym zestawieniem kursow. Phau i debel smieszna sprawa, ponadto u jego boku Emmrich ktory glownie pogrywal w challengerach jednak kojarzy sie go z gry z Siljestromem. Po drugiej stronie siatki dwoch profesorow, ktorzy w deblu osiagneli juz wiele a jeszcze nie skladaja broni. Doswiadczenie, ogranie i mysle ze takze nawierzchnia przemawiaja aby po takim kursie zagrac dwojeczke.

Bellucci T. - Stebe C.-M. DW 2-0 1.8

Brazylijczyk juz od 6 spotkan nie stracil seta mimo ze gral z wymagajacymi rywalami jak Tomic, Bolleli czy inny Niemiec prezentujacy ostatnio lepszy tenis niz Stebe a mianowicie Kamke. Stebe szczerze mowiac 2 rundy tego turnieju nie tyle przeszedl co przebrnal bo w meczu z Kubotem, nasz rodak zmarnowal w 3 secie kilka breakow po ktorych watpie czy C-M by sie podniosl. Meczu z Chardym nie widzialem ale Chardy zmarnowal pilke meczowa przy stanie 6-4 6-6. Dzisiaj szczescie juz powinno opuscic Stebe. Bellucci jest klasowym zawodnikiem i jednym z faworytow obok Monaco i Tipsy do wygrania tego turnieju. Takie spotkanie to dla niego formalnosc.

I na koniec w poszukiwaniu niespodzianki :

Dolgopolov A. - Berlocq C. 2 2.55

Jak dla mnie szykuje sie tu raczej 3 setowka. Sklaniam sie tu do zagrania na Berlocqa liczac ze goraca glowa Dolgopolova dzis nie wytrzyma przy dlugim utrzymywaniu pilki w korcie przez Argentynczyka. Wydaje mi sie ze Alexandr nie moze sie jeszcze odnalezc po kontuzji, ponadto od maja zagral na maczce zaledwie 2 pelne spotkania! Gra Berlocqa w tym turnieju jest solidna, mysle ze uda mu sie dopasowac taktyke na jednostrzalowa gre Dolgo.

Powodzenia
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Becker tutaj miło zaskakuje i jak turniej w Newport należy do rzędu tych najbardziej nieprzewidywalnych, tak sądze że niemiec jest wart tutaj zachodu i strzału. Harrison w tym sezonie co prawda radzi sobie całkiem dobrze, jednak nie jest typem regularnego tenisisty - może ze względu na wiek i małe doświadczenie, tak więc w tym meczu na pewno swój teren podziała na jego korzyść. Ja jednak skusze się na Niemca - wyeliminował tutaj rewalacyjnego w ostatnich tygodniach Goffina czy wczoraj znakomicie serwującego Raonica 2:0. Ogółem w ciągu 5 meczów tego eventu stracił tylko jednego seta. Moja propozycja wędruje na Beckera po dość fajnym kursiwie.

Becker - Harrison @ 2,08 Pinnacle
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Lindstedt R./Tecau H. - Ebelthite C./Murray J 1.30 7:6 6:3
Kurs może nie jest za wysoki, choć wszystko zależy kto za jaką stawkę gra. Moim zdaniem para szwedzko-rumuńska bez najmniejszych problemów poradzi sobie ze swoimi dzisiejszymi przeciwnikami.
Ebelthite C./Murray J rozegrali w tym sezonie tylko jedno spotkanie i to tutaj w Bastad, gdzie pokonali w dwóch setach Gila i Gimeno-Travera, dość łatwo 6:2 6:1.
Natomiast para Lindstedt R./Tecau H. to marka sama w sobie. Wystarczy wspomnieć tylko: finał Wimbledonu przed tygodniem i dość zaskakująca porażka w 5-ciu setach, finał Madryt, zwycięstwo w Bukareszcie, finał w Roterdamie, półfinał w AO, ograni, znają się i grają ze sobą od dłuższego czasu, to jest podstawą w grze deblowej.
Bronią również tytułu z przed roku, gdzie jak burza przebrnęli przez cały turniej, tylko w I rundzie tracąc seta. W finale pokonali 6:3 6:3 swoich rodaków Simona Aspelina i Andreasa Siljestroma.
Przewiduje łatwe zwycięstwo pary Lindstedt R./Tecau H.
 
K 1

kub222

Użytkownik
Jak oceniacie typ w meczu Tipsarević vs Bellucci T postawienie na Brzazylijczyka.
Wiem że dobrze czuje się na mączce i jest leworęczny a to zawsze jest jakiś atut z zawodnikiem praworęcznym.Jak patrzyłem na jego statystyki to od kilku spotkań nawet nie przegrał seta.Za to Tipsa nigdy jakoś dobrze nie czuł się na mączce.
Kurs na Bellucci T to 2,1 w Fortunie więc nie wiem czy zagrać? a jak wy oceniacie ten mecz
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Janko Tipsarevic - Thomaz Bellucci 1 ✅✅✅
Betsson 1.52

Powiem krótko. Wczorajszy mecz Tipsy z Phau to był jeden z dziwniejszych spotkań jakie ostatnio widziałem. Tipsar w 1 secie w tie breaku prowadził 6:2 by nagle stracić 6 punktów z rzędu i przegrać pierwszego seta 6:8. W drugim odrazu dał się przełamać, ale potem odebrał przeciwnikowi podanie i rozpętała się zacięta walka. Warto powiedzieć, że mecz trwał 3 godziny. W drugim secie Tipsar dał się przełamać raz jeszcze i Phau prowadził 6:5 ze swoim podaniem i brakowalo mu wygrac juz tylko swoj serwis aby wygrac caly mecz w dwóch setach. Serb jednak to prawdziwy wojownik i przelamal w kluczowym momencie rywala a potem wygrał Tie breaka i doprowadził do 3 seta a tam udało mu się już wygrać bez gry &quot;do siedmu&quot;. Mecz ten stał moim zdaniem na wysokim poziomie, nawet na bardzo i to nie tyle Tipsar grał slabo, ze mial takie problemy co Phau gral fantastycznie, zreszta ogladalem jego mecz z Rosolem w tym turnieju i rowniez gral znakomicie. Tym bardziej docenic trzeba zwyciestwo Tipsara i awans do dzisiejszego meczu. Mysle, ze po takim spotkaniu jak wczoraj dzisiaj nie przegra tego meczu z Belluccim. Bellucci wygrał ze Stebe wczoraj ale ten mecz jakos mnie nie porwał, Stebe nie był jakiś wybitny w tym turnieju, przegrał nawet seta z Kubotem i to 0:6. Uwazam, ze oba mecze staly wczoraj na innym poziomie i Bellucci zeby wygrac z Tipsą będzie musial pokazac cos wiecej niz wczoraj. Tipsar pewnie zbudowany psychicznie jeszcze bardziej po meczu wyjdzie moze i nieco podmęczony wczorajszą walką. ale za to niesamowicie pewny siebie i wierzacy w to , że powiezie rywala. Darzę tego zawodnika wielką sympatią i uwazam, że dzisiaj pokona rywala a final będzie pasjonujacym spotkaniem z Monaco gdyz sądze ze to on dzisiaj rowniez przejdzie. Kurs, jak dla mnie jest do grania, myslalem ze buki dają 1.40 na serba i to będzie wszystko, a tu widzę, troszkę wiecej i spróbuje z tego skorzystać. Tipsar do boju !


Z innych dzisiejszych spotkan bym zagral jeszcze Monaco + Verdasco. Myślę, że calkiem przyjemne AKO się z tego zrobi i jest to do zagrania.
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Lindstedt R./Tecau H. - Hanley P./Knowle J. 1.45
O parze Lindstedt R./Tecau H. pisałem w moim poprzednim poście, więc nie widzę sensu by powtarzać. Najważniejsze, że typ okazał się trafiony.
Dziś para, którą uważam za zwycięzcę całego turnieju zmierzy się z parą Hanley P./Knowle J. Zmierzy się nr 1 z nr 3 z rozstawienia i przewiduje tutaj ciekawe spotkanie, z możliwym 3 setowym rozstrzygnięciem na korzyść bardziej doświadczonych Lindstedt R./Tecau H.
Przeciwnicy również doświadczeni w grze deblowej, chociaż razem występują dopiero od tego roku, gdzie zagrali w sumie 6 pojedynków, 4 wygrywając, wszystkie na nawierzchni ceglanej. Dotarli do półfinału turnieju w Nicei, gdzie w 3 setach przegrali z parą Marach/Polasek 4:6 7:5 7:10.
W Bastad, dwa szybkie zwycięstwa bez straty seta, choć przeciwnicy to bardziej zawodnicy skupiający się na singlu, a w debla grający tylko z &quot;doskoku&quot;, kolejno:
- Oliver Charroin/Denys Molchanov 6:2 6:0
- Joao Souza/Horacio Zeballos 6:2 6:3
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Tipsarevic-Bellucci
Typ:2
Kurs:2.35
Bukmacher:Expekt
Przeglądając oferty odrazu jedna rzuciła mi się w oczy, mianowicie spotkanie pomiędzy Tipsarevicem i Belluccim, dziwi mnie trochę powyższy typ kolegi ale cóż każdy ma prawo mieć swoje zdanie, tylko proszę wziąć pod uwagę z jakimi cieniasami potrafił nieraz przegrywać Serb, nie pamiętam żeby wygrał jakiejś większej rangi turniej, o szlemie już nie wspominając, choć dyskusja na temat poprzednich turniejów nie ma w tym wypadku akurat żadnego znaczenia, liczy się przecież &quot;aktualna dyspozycja&quot; obu zawodników, a uważam że w tym argumencie jest przewaga po stronie Brazylijczyka(dodatkowo dochodzi korzystniejsza nawierzchnia najakiej zostanie rozegrane spotkanie) i to głównie ze względu na nią zdecyduję się na ten typ i polecam go innym z czystym sumieniem, kurs NIEADEKWANTNY do aktualnej dyspozycji i nawierzchni na której zostanie rozegrane spotkanie, polecam zagrać w buku gdzie krecz(po rozegraniu 1 gema) jest rozliczany jako przegrana np. w Expekcie, naprawdę warto, pozdrawiam serdecznie.
 
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
Pytanie co do meczu Tipsa v Beluczi, a w zasadzie do wczorajszego meczu Tipsy.
Ktoś oglądał ? Bo ponoć straszne tam się rzeczy działy, dość niespotykane :p Ogólnie Tipsa jest dla mnie lepszym grajkiem, ale przez wzgląd na wczorajszy mecz z Pjałem to skłaniałbym się do betu na Brazylijczyka :p
 
dzordzo 43

dzordzo

Użytkownik
Tipsie nie spodobała się zmiana decyzji sędziego po tym jak Phau odbił piłkę, ta wyleciała na aut, a wtedy przerwał grę twierdząc, że ta była w aucie wcześniej po uderzeniu Serba. Sędzia zszedł zobaczyć ślad, sam nie wiem czy to ten, i określił, że Tipsa uderzył w aut, przyznał punkt Niemcowi. Ja sam stoję po stronie Tipsy, miał rację, trochę za późno Phau zatrzymał grę. Na szczęście Janko nie dał się ponieść nerwom i obronił bodajże 5 piłek meczowych, za co mu gratuluję jak i również dziś stawiam właśnie na niego. :cool:
 
S 1

slomka69

Użytkownik
Hajek (+1.5 seta) - Almagro
Typ: 1
Kurs: 2.00
Buk: bah
Ocena: 6/10
Jeszcze tak na szybko. Na godzinę 15 zaplanowano w Bastad drugie spotkanie półfinałowe. Faworytem tego spotkania jest Almagro jednak ja stawiam handicap na Czecha.
Hajek od jakiegoś czasu już mi imponuje swoją grą. Przed tym turniejem rozegrał sporo meczy w challengerach i wypadał tam bardzo dobrze. W Bastad rozegrał już trzy spotkania i nie miał większych problemów w żadnym z meczów, bo to on rozdawał karty. We wczorajszym meczu z Zoppem powinęła mu się noga i stracił seta, ale w trzecim już wygrał pewnie.
Almagro jego gra mnie nie zachwyca. Kursy na jego wygraną w jego dwóch spotkaniach były bardzo małe. Granie na dokładny wynik 2-0 kończyło się przegraną, może przez to że lekceważy swoich przeciwników? Pierwszy set z Minarem w pierwszym meczu w jego wykonaniu to była straszna porażka i tak na prawdę obawiałem się czy może on wygrać spotkanie ale dał radę.
Dzisiejsze spotkanie zapowiada się na pewno na 3 sety chyba, że Hajek nie da żadnych szans Hiszpanowi. Ale ten kurs na handicap zachęca strasznie, bo jest to bardzo możliwe. Wszyscy co oglądają grę Czecha na pewno się ze mną zgodzą. Hajek rozegrał 3 spotkania i swoje podanie stracił 5 razy, czyli tyle co Almagro na 2 spotkania. Czyżby podanie Czecha było solidniejsze? Życzę powodzenia!
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
David Ferrer - Nicolas Almagro
Typ: 2
Kurs: 5,20
Bukmacher: BetFair
Typ: 2 (+1,5 seta)
Kurs: 2,36
Bukmacher: Pinnacle
Numer 5 vs numer 10 rankingu. Znają się bardzo dobrze, bo grali ze sobą 10 razy i wszystkie mecze wygrał Ferrer, chociaż Nico nie zasłużył na tak pogrążające H2H. W Bastadzie grali już ze sobą dwa razy, w 2007 i 2011 roku, co ciekawe akurat wtedy w dwóch setach radził sobie ten pierwszy, a wszędzie indziej mecze były do bólu zacięte. Miejmy nadzieję, że do trzech razy sztuka i Nicolas zaliczy Szwecję do ulubionych turniejów. Chociażby ostatnie dwa ich mecze - Buenos Aires na początku roku i wynik 4-6 6-3 6-2 oraz w Madrycie zaledwie i aż 2 miesiące temu wynik 7-6 3-6 7-6. Motywacja tego drugiego musi być z każdym meczem ogromna, bo ten bilans już wygląda beznadziejnie na papierze. Przyznam szczerze, że oglądałem tylko ich półfinały w tym turnieju. David wydaje się jakby lekko wypalony. Z Dimitrovem szału nie zagrał - mogło to różnie wyglądać, gdyby ten miał trochę więcej szczęścia. Natomiast Almagro nie dał Hajkowi najmniejszych szans. Wszyscy wiemy, że są to dwa kolosy na mączce, więc taki kurs to potężny valuebet i każdy musi to zagrać, bo jak nie, to jest po prostu głupi i nie ma pojęcia o tenisie. Szczerze mówiąc, jeśli miałbym wybrać, który tenisista z nich dwóch jest lepszy, to zazwyczaj podczas Roland Garros mi się Nicolas podobał i bardziej potrafił postawić się Nadalowi. Dyspozycja dnia zdecyduje i jedno przełamanie czy tie break będą rozstrzygać losy setów. Na wiele breaków chyba nie ma co liczyć. Gdzie jak gdzie, ale na clayu Magro da radę w końcu. Wierzę mocno w ten zakład.
Wynik: ⛔ 2-0
Almagro potwierdził tezę, że Swedish Open nie jest dla niego.
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, turniej ATP w Stuttgarcie, finał debla
Spotkanie: Mertinak/Sa - Chardy/Kubot
Typ: 2
Kurs: 1,72
Buk: Unibet

Finał debla turnieju ATP w niemieckim Stuttgarcie. Naprzeciw siebie staną duety Mertinak/Sa oraz Chardy/Kubot. Wyżej notowany jest duet słowacko-brazylijski, jednak to para francusko-polska uchodzi za faworytów tego pojedynku i w tym przypadku akurat się z bukami zgadzam. W drodze do dzisiejszego finału Merinak/Sa mierzyli się z dość anonimowymi, skleconymi naprędce deblami. Odprawili kolejno duety: Cermak/Rosol (2:1), Marx/Kamke (2:0), Phau/Emmrich (2:0). Jednak tak jak wspomniałem byli to przeciwnicy niezgrani, zestawieni okazjonalnie tylko na potrzeby tego turnieju. Mertinak/Sa grają ze sobą już od dłuższego czasu a wiadomo jak w deblu ważne jest zgranie i doświadczenie. Ich rywalom wyraźnie tego brakowało stąd nie mogli nawiązać wyrównanej walki z parą słowacko-brazylijską. Co innego para Chardy/Kubot. W drodze do finału mierzyli się z mocniejszymi przeciwnikami. Pokonali kolejno: Waske/Haase (2:1), Paire/Motti (2:0) i Cabal/Farah (2:0) i gołym okiem widać, że stać ich na zwycięstwo w całym turnieju. Chardy/Kubot nie są deblem przypadkowym. Mieli już okazję ze sobą grywać - od kwietnia wystąpili razem w 7 spotkaniach z czego wygrali aż 6 ponosząc zaledwie jedną porażkę. Takie statystyki budzą uznanie. Obaj zawodnicy znani są z występów w singlu, który jest dla nich priorytetem. Ich atutem z pewnością będzie więc serwis, który u obu stoi na naprawdę wysokim poziomie. Ponadto Kubot ma ogromne doświadczenie z gry w deblu, więc nie obce mu są szybkie wymiany na siatce. Obaj panowie powinni się doskonale uzupełniać. Mertinak/Sa stanowią solidny debel, ale nic ponadto. W tym pojedynku wszelkie atuty zdają się być po stronie Chardy&#39;ego i Kubota i sądzę, że będą potrafili potwierdzić ten fakt na korcie. Obaj na pewno mają chrapkę na końcowy triumf. Skoro zaszli już do finału głupio byłoby przegrać ten najważniejszy mecz. Dla mnie są faworytem i ich ewentualna porażka w finale byłaby sporym zaskoczeniem.
 
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
Tipsarevic J - Monaco J 1 2.30
Piekny kurs na Tipse, Monaco nie przekonuje - wczoraj z GGL o malo nie pozegnal sie z turniejem w 3 secie ze stanu 5-2 i przewagi 2 przelaman dal sie dogonic, we wczesniejszych rundach przeciwnicy z niskiego pulapu (Kamke i Cervenak). Janko zagral bardzo dobry mecz z wymagajacym Brazylijczykiem na ktorego wczorajsza dyspozycja Monaco moglaby nie starczyc. Z grajacym mecz zycia skosnookim Niemcem Phau pokazal ze jest bardzo zdeterminowany aby wygrac ten turniej. Moze ten kurs spowodowany jest tym ze Tipsa wzywal wczoraj na kort 2x lekarza ? Jednak powodem tego byla tylko lekka kontuzja palca u reki, ktora nie przeszkodzila mu aby spokojnie wygrac 3ci set. Albo h2h ktore wyglada 2-1 dla Monaco gdzie ostatni mecz ze soba grali rok temu... Ten kurs to prezent a prezenty trzeba przyjmowac.
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Marcel Granollers - Marin Cilic ( 1.5 : 0 ) 1 1.95 ⛔

Dzisiaj finał w Umag. Dla bukmacherów bezdyskusyjnym faworytem jest tenisista gospodarzy Marin Cilic, który ma tutaj pewnie wygrać finał. Ja natomiast uwazam, że Granollers może postawić bardzo wysoko poprzeczkę i nie będzie wcale chorwatowi łatwo wygrać tego spotkania. Wczorajszy mecz Granollersa z Verdasco jeszcze raz pokazał jak dobrze potrafi grac w defensywie Granollers. Oczywiscie Verdasco nie byl w swojej optymalnej formie i gral poniżej oczekiwań popełniajac masę UE, ale to nie zmienia faktu, że Granollers grał przyzwoicie i to on prowokował rywala do tych UE swoimi mądrymi defensywnymi zagraniami, gdzie starszy hiszpan musial ponawiac ciągle akcje. Uważam, że dzisiaj moze byc podobnie jak wczoraj. To Cilic będzie tym atakującym, ale przy dobrej obronie Hiszpana, będzie musial uderzac kilka razy mocno, żeby zaliczyć winnera i każdy punkt będzie trudny do zdobycia. Wiadomo, że niby taka jest specyfika gry na mączce, lecz problem jest wiekszy gdy rywal potrafi mądrze się bronic i dobrze kontratakowac, a to wlasnie w moim odczuciu Hiszpan potrafi robic dobrze. Zresztą uważam, że jest to zawodnik niedoceniany, a wystarczy popatrzec na ranking żeby zobaczyc, że jest przyzwoitym graczem. Uważam, że tutaj może i Cilic wygra całe spotkanie, lecz nie sądze, że przyjdzie mu to gładko w dwóch setach, kurs zachęcający na zagranie handicapu na Hiszpana i tak też postanawiam zrobić. Początek meczu o 20, tak jak cały turniej tak i ten mecz będzie można obejrzeć na Canal + Weekend.



John Isner - Lleyton Hewitt 1 1.43 ✅

W tym samym czasie rozpocznie się finał w Newport. Tutaj stawiam na zwyciestwo faworyta tego spotkania a wiec na Isnera. Nie wiem dlaczego kurs na niego rośnie, ale uwazam, że to amerykanin poradzi sobie w tym meczu. Sam się dziwię, że Hewitt jest w finale z taką grą jaką w tym turnieju pokazuje no, ale cóż - powiedzmy sobie szczerze, ze narazie na swojej drodzie miał samych pionków a i z nimi nie szło mu gładko i męczył się w 3 setach z byle jakim przeciwnikiem. Oglądalem jego trochę meczu ze Smyczkiem i wyglądało to jak dla mnie bardzo kiepsko, mecze Hewitta stały na niskim poziomie, łatwo było go złamać i nie pokazał nic ciekawego na korcie, jak dla mnie kompletna padaka. Jak gra Isner to wie każdy. Serwisman, którego przelamac jest bardzo ciężko, podanie to w zasadzie jego najwiekszy atut, ale tez nie jest tak, że nic oprócz tego nie umie i , ze w wymianach jest bez szans, bo gośc całkiem przyzwoicie radzi sobie w akcjach i wcale bym nie powiedzial, że jesli bedzie dochodzilo do wymian to Hewitt będzie mial wieksze szanse na konczenie je powodzeniem. Hewitt nie potrafi tak trzymac swojego podania jak amerykanin i pewnie straci kilka razy podanie w meczu, co przy dobrym serwisie Isnera powinno spowodowac zwyciestwo seta a potem calego meczu. Zdziwie się mocno jeżeli tutaj Hewitt wygra ten turniej, na prawdę z taką grą jaką pokazywal tutaj nie zasluguje na to i mam nadzieje, że zostanie dzisiaj pokonany.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom