>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Walencja & Bazylea, 21-28.10.2012

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Valencia Open 500

Miejsce: Walencja (Hiszpania)
Data: 21.10.2012-28.10.2012
Rozmiar drabinki: S-32 D-16
Nawierzchnia: indoor hard
Pula nagród: €1,424,850
Oficjalna strona: http://www.valenciaopen500.com/



Swiss Indoors Basel

Miejsce: Bazylea (Szwajcaria)
Data: 22.10.2012-28.10.2012
Rozmiar drabinki: S-32 D-16
Nawierzchnia: indoor hard
Pula nagród: €1,404,300
Oficjalna strona: http://www.swissindoorsbasel.ch/




Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Łukasz Kubot - Bjorn Phau 2 @2.25 bet365 ⛔
Kubot ostatnio jest tragiczny. wczoraj męczył się z Bachingerem (który wirtuozem także nie jest, wręcz przeciwnie), drugiego seta przegrał od stanu 6-2 w tiebreaku. wiadomo, Kubot musi skracać wymiany (sam to kiedyś powiedział) bo najlepszym biegaczem nie jest, co za tym idzie robi dużo błędów (chyba, że jest w dobrej dyspozycji - teraz NIE jest). Phau ostatnio widziałem w meczu z Federerem w USO i bardzo mi zaimponował. Przede wszystkim bardzo wybiegany jak na swój wiek, serwis także dobry, a technika i doświadczenie robią swoje. Phau miesiąc temu kreczował, jednak zagrał ostatnio już dwa mecze. Jeden (wczoraj) łatwo i przyjemnie wygrał z pionkiem, w drugim, tydzień temu powalczył z Istominem co jest dość dobrą prognozą. Reasumując, słaba forma Łukiego, stabilny i dość pewnie wczoraj pokonujący Phau + wczorajszy długi mecz Kubota dla mnie dają wygraną niemca.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis, ATP Basel, kwalifikacje
Spotkanie: Hanescu V. - Kuznetsov A.
Typ: 1
Kurs: 2,0
Bukmacher: Bet365
Analiza: W drugiej a zarazem ostatniej rundzie kwalifikacji do szwajcarskiego turnieju halowego w Bazylei spotyka się dwóch tenisistów najlepiej kojarzonych z nawierzchnią ziemną. Zwłaszcza młody Rosjanin specjalizuje się w nawierzchni ziemnej, chociaż właśnie na mączce przegrał ze swym dzisiejszym rywalem rok temu w Casablance. Poza tym Hanescu wygrał także na Wimbledonie po zaciętej walce 3-2 2 lata temu. Grali więc ze sobą dwa razy na różnych nawierzchniach i dwa razy wygrał starszy o 10 lat Rumun. Tym razem będzie podobnie gdyż widać, że Victorowi pasuje ta nawierzchnia w tym roku. Pokonał wczoraj faworyzowanego nieobliczalnego Gulbisa. Hanescu to przede wszystkim potężny serwis i dobra gra przy siatce, co powinno wystarczyć na lubiącego dłuższe wymiany Kuznetsova. Jeśli Hanescu zagra tak skutecznie jak wczoraj i szybko będzie kończył krótsze piłki to bez problemu wygra to spotkanie, co wydaje mi się bardzo prawdopodobne.
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Ja tylko oddam od siebie, że w tym turnieju trzeba uważać na Marcela Granollersa. Fakt od dłuższego czasu nie może on odnaleźć najwyższej dyspozycji, jednak w tym turnieju zawsze gra na innym poziomie. Ten turniej kojarzy mi się właśnie z Marcelem. W ubiegłym roku wygrał całe zawody, a w finale pokonał Monaco. Po drodze do końcowego triumfu, wygrał między innymi z Del Potro czy z Cilicem. W pierwszej rundzie zagra z jakimś kwalifikantem, więc jeszcze nie wiadomo, kto to będzie. Jednak gdy uda się wygrać, następnie spotka się z lepszym z pary Simon/Tipsarevic. Granollers w tym turnieju może zarówno wygrać całe zawody jak i przegrać w pierwszej rundzie, mimo wszystko trzeba na niego uważać, bo widać, że lubi grać w tej pięknej hali w Walencji.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Stepanek - Llodra @ 1,53 | Bet365

Ostatnia runda kwalifikacji przed nami w Bazylei, zapowiada nam się ciekawy mecz, ale moim zdaniem faowrytem i to solidnym jest Czech. Stepanek ma za sobą udany turniej w Szangaju, pokonał tam m. in. Gasqueta czy Isnera, ale także urwał seta Murrayowi. Dobry występ doświadczonego Czecha, a jego rywalem dziś będzie także doświadczony gracz, Llodra uwielbiający grę na hali z nienaganną techniką przy siatce, ale ostatnio średnio sobie radzący. Po USO zagrał w 3 Challengerach, gdzie w jedny doszedł do finału, a w drugim przegrał w II rundzie, a w trzecim zatrzymał się w I rundzie. Pokonani rywale nie mają się czym porównywać z tymi, których pokonywał Stepanek, dlatego też uważam, że 1,53 to dobry kurs na Czecha i gram całkiem solidnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hakan 256

hakan

Użytkownik
Ja tylko oddam od siebie, że w tym turnieju trzeba uważać na Marcela Granollersa. Fakt od dłuższego czasu nie może on odnaleźć najwyższej dyspozycji, jednak w tym turnieju zawsze gra na innym poziomie. Ten turniej kojarzy mi się właśnie z Marcelem. W ubiegłym roku wygrał całe zawody, a w finale pokonał Monaco. Po drodze do końcowego triumfu, wygrał między innymi z Del Potro czy z Cilicem. W pierwszej rundzie zagra z jakimś kwalifikantem, więc jeszcze nie wiadomo, kto to będzie. Jednak gdy uda się wygrać, następnie spotka się z lepszym z pary Simon/Tipsarevic. Granollers w tym turnieju może zarówno wygrać całe zawody jak i przegrać w pierwszej rundzie, mimo wszystko trzeba na niego uważać, bo widać, że lubi grać w tej pięknej hali w Walencji.
Jeśli już &quot;bawimy się&quot; w skojarzenia, to trzeba nadmienić, że w 2010 roku także był w finale, tyle że wtedy uległ Ferrerowi .
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Phau oczywiście dobry zawodnik, ale pod formą także i ja uważałbym ze stawianiem na Niemca. Osobiście wolę odpuścić ten mecz, bo sądzę, że Łukasz wygra.
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Stepanek - Llodra @ 1,53 | Bet365

Ostatnia runda kwalifikacji przed nami w Bazylei, zapowiada nam się ciekawy mecz, ale moim zdaniem faowrytem i to solidnym jest Czech. Stepanek ma za sobą udany turniej w Szangaju, pokonał tam m. in. Gasqueta czy Isnera, ale także urwał seta Murrayowi. Dobry występ doświadczonego Czecha, a jego rywalem dziś będzie także doświadczony gracz, Llodra uwielbiający grę na hali z nienaganną techniką przy siatce, ale ostatnio średnio sobie radzący. Po USO zagrał w 3 Challengerach, gdzie w jedny doszedł do finału, a w drugim przegrał w II rundzie, a w trzecim zatrzymał się w I rundzie. Pokonani rywale nie mają się czym porównywać z tymi, których pokonywał Stepanek, dlatego też uważam, że 1,53 to dobry kurs na Czecha i gram całkiem solidnie.
Llodra to ostatnimi czasy bestia na hali. Co prawda, to nieobliczalny zawodnik, mógłbym go porównać tutaj do Gulbisa, bo nieraz spie**** coś, a nieraz zagra tak jak na niego przystało. Po pierwszym udanym serwisie od razu skraca do siatki, przeciwnik będzie miał mało szans na przełamanie go, JEŻELI serwis będzie leżej francuzowi. Sam osobiście pograłbym coś w stronę Llodry, jakieś +1,5 seta, ale dla mnie to no bet.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Zaczynamy pierwszą rundę w Walencji i Bazylei, od razu mocne uderzenie ????

Goffin - Andujar @ 1,42 | Pinnacle✅

Zaczynamy dość dziwnie od niskiego kursu, ale zdecydowanie jestem pewny tego typu. Goffin młody talent, wystarczy go oszlifować i może wyrosnąć mega gwiazda. Nominowany do odkrycia roku młody Belg jest faworytem w tym pojedynku, wygrał Challengera w Orleans, a tam kilku solidnych &quot;halowców&quot;. Całkiem przyzwoite wyniki w przeciwieństwie do jego rywala, Hiszpan po US Open nie wygrał jeszcze meczu, przegrana z Zoppem, Dimitrovem czy Melzerem nie wróży nic dobrego przed tym spotkaniem, dlatego też myślę, że warto grać nawet po takim kursie, najlepiej na jakiś kupon. ????

Monaco(-3,5g) - Hewitt @ 1,72 | Pinnacle⛔

Kolejny typ na jutro to pojedynek Juana Monaco, który ostatnio w niezłej formie i Lleytonem Hewittem, który już powoli u schyłku kariery. Faworytem tego meczu oczywiście ten pierwszy, który ma za sobą niezły wynik, wygrana w Kuala Lumpur na pewno dodałą mu pewności i jutro powinien dość gładko pokonał Australijczyka, który radzi sobie zdecydowanie gorzej. Wymęczone wygrane z Nieminenem i Andersonem, poza tym słabo. Myślę, że Monaco jest na lajcie pokonać Hewitta 6-4,6-4 co najmniej. Kurs warty gry.

Verdasco(-3,5g) - Robredo @ 1,68 | Pinnacle✅

Już trzeci typ na jutro i znów Walencja. Pojedynek dwóch Hiszpanów, z tym, że lubiący inne nawierzchnie, a ta zdecydowanie faworyzuje Fernando. Widziałem jego mecz z Monaco i muszę przyznać, że mi zaimponował, dlatego też gram na niego. Pokazał naprawdę kilka ładnych zagrań i przez cały mecz grał solidnie. Rywalem jego jest Tommy Robredo, zdecydowanie słabszy niż pewnie wielu z nas pamięta. Ciuła się gdzieś po Challengerach i niestety mimo sporej sympati do niego nie daje mu dużych szans na niespodziankę i gram na handi gemowe Dasco.

Kubot - Lacko @ 1,75 | Bwin ✅

Mimo słabej dyspozycji gram na Łukasza, myślę, że jutro jest w stanie pokonać Laćko, który moim zdaniem jest tenisistą słabszym niż Polak, a na dodatek także jest pod formą. Jest to mój ostatni typ na jutro i gram go najmniejszą stawką z powyższych. Grali ze sobą rok temu w bratysławie i tam lepszy się okazał Słowak, myślę, że czas na rewanż Polaka i zobaczymy Kubota w II rundzie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Albert Ramos-Vinolas @1,71 [Pinnek] ✅ 6/3 6/3
Ja dalej swoje, wbrew normalnym faktom. Z wejścia - Ramos gra u siebie, co by tego nie powtarzać co chwilę.
Ram uwielbia halę, grę opiera na serwisie rzecz jasna, ale ma sporo wad. Hiszpan jest typem zawodnika, który może je wszystkie wykorzystać i to bez zbędnego ciśnienia.
Leworęczny gospodarz, jak każdy z Hiszpanii - przebijaka do bólu. Porównywalny rok temu przez swoje wyniki do mini Nadala.
Świetnie czuje grę skrzydłami, stylem od Rafy dużo się nie różni. Rajeev przede wszystkim jest kaleką w defensywie, a nie ma podania rzędu najlepszych - będzie musiał tutaj wygrać większość z gry, gdzie szanse ma marne.
Jego wysoki forhend trafia również na forhend Alberta i to będzie woda na młyn, a pojedynek bekhendowy bez wątpienia dla gospodarza. Regularny przebijaka z tego zagrania, czasami przyłoży nim na środek kortu wyprowadzając rywala daleko za linię i kończąc wymianę.
Piszę takie niecodzienne rzeczy, bo to nie będzie wielki mecz. Zdecydują niuanse i jeśli tylko Ramos zepnie tyłek na returnie, ma tutaj ogromne szanse na awans do 2r.
Philipp Kohlschreiber @1,45 [Pinnek] ⛔ 2/6 6/7 - nędza jakiej dawno nie było
Jest w końcu Dodig tam, gdzie coś się dzieje. Jednak los szczęśliwy nie był i wątpię aby tutaj samym - w miarę - podaniem, niskimi czopami czy forhendami w środek kortu załatwił jak zawsze solidnego Niemca.
Ostatnio co prawda Philipp zdjął nogę z gazu, ale na 500 w Valencii motywacja z pewnością wróciła. Tutaj każdy ma szanse wygrać - i z pewnością każdy to wie, dlatego w końcu zobaczymy turniej na pełnych obrotach bez największych.
Grali ze sobą dwa razy, w tym i poprzednim roku - w Cincinnati gładko Kolba, w Davisie po pięknej walce również on.
Tutaj już to wszystko pisane na siłę i sam to wiem. Po prostu Kolba przewyższa we wszystkim (prócz serwisu - pod warunkiem, że siedzi) Chorwata, a że motywacji tutaj nie zabraknie powinien go odesłać do domu. Tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Po rozgrzewcę na 250-tkach zaczynamy coś konkretniejszego; na początek Valencia i pojedynek Goffina z hiszpańskim gospodarzem Pablo Andujarem. David ostatnio troszkę mnie zawodzi i nieco dalekosiężnie go oceniałem; co prawda nie chcę tutaj go skreślać i odbierać mu jego sporych możliwości, ale poza wygranym challengerem w Orleanie nic wielkiego ostatnio jeśli chodzi o wyniki nie prezentuje i potwierdziło się to chociażby po słabym meczu z Baghdatisem w Sztokholmie. Wiadomo, motywacja dziś większa ze względu na 500-tkę, ale co powiedzieć o Hiszpanie , który dodatkowo gra na swoim podwórku? W hali wirtuozem Pablo nie jest i na pewno Goffin ma więcej w zanadrzu, choć... całkiem poważnie uważam że młodzian w jest w zasięgu przy swojej niepewnej postawie. Kurs zachęcający i śmiało pobieram jako &#39;upset&#39; w I rundzie.

Pablo Andujar @ [3,03] PinnacleSports ⛔

--------------------------------------------------------------------------

Drugi mecz to już nieco pewniejsze posunięcie i tym razem zagram przeciwko gospodarzowi. Ram&#39;a w tym sezonie kojarzę z solidnych występów w stanach i przy swoich zapędach ofensywnych wspomagając się opracowanym &quot;serve &amp; volley&quot; Ramos będzie miał tutaj nie lada problem, tym bardziej że hard to zdecydowanie nie jego liga i w tym sezonie wygrał na tej nawierzchni zaledwie kilka spotkań.

Rajeev Ram @ [2,04] PinnacleSports ⛔

--------------------------------------------------------------------------

Dodig to typowa Chorwacja maszyna, która przy swoim serwisie i &#39;stalowych jajach&#39; może wygrać właściwie z każdym. Problem tylko w tym ,że z utrzymaniem przez niego optymalnej dyspozycji bywa niestety ciężko. Dlatego też Kohlschreiber jest tutaj we właściwym miejscu będąc faworytem. Patrząc jednak na styl obu tenisistów i widoczne &quot;spadki&quot; w przypadku Niemca, to na pogrom tutaj z jego strony nie ma się co nastawiać, tym bardziej że wspominany Ivan już trochę zadomowił się z tutejszym klimatem wygrywając pewnie dwa spotkania w kwalifikacjach. Jeśli tylko utrzyma na poziomie swoje podanie, to z pewnością powalczy przeciwko Filipowi. Stawiam na over.

Ivan Dodig - Philipp Kohlschreiber over 22,5 [1,96] PinnacleSports ⛔


// BAD ASS Bets.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Andujar - Goffin @ 3.03 ⛔, Andujar +4.5g @ 1.45 ⛔ 26 26
Dużo było wspomniane przez kolege wyżej, Andujar u siebie, Goffin bez formy, niezły value.
Hala w Walencji jest wolniejszą wersją niż ta w Bazylei, bo przecież jak mogą Hiszpanie zrobić turniej nie pod własnych zawodników, którzy z reguły nie są graczami ofensywnie i do przodu nastawieni oprócz garstki zawodników.
Andujar stara szkoła rzeźby Hiszpańskiej będzie ciułał i ciułał wymianę jak i każdy punkt z młodym Goffinem który jest zwinny i szybki ale nie sądzę by wytrzymał aż taki ton który będzie chciał nadać mu Andujar.
Hiszpan nieźle się urodził pod względem logistycznym i pod kątem gry w turniejach, bo czy pokaże się w Madrycie czy Walencji będzie uznawany za swego.
H2H 1-0 dla Hiszpana co ciekawe mecz odbył się w Barcelonie tego roku, mączka w Katalonii jest jedną z szybszych nawierzchni jeśli chodzi o korty barwione mączką ceglaną.
Goffin to jeszcze nie jest nazwisko które elektryzuje kibiców oprócz Belgii, a bukmacherzy są dalej zapatrzeni w chłopaka który robił problemy Fedexowi na RG. Andujar jest w stanie pokonać Belga po fajnym pojedynku.
Ramos - Ram @ 1.80 ✅ 63 63
Mecz dnia, świetnie wymyślony bo będzie to jeden z nielicznych pojedynków Hiszpańskiej rzeźby z oldschoolowym s&amp;v co na pewno bedzię cieszyło oko, niż trzy godziny, tenisowych szachów.
Tutaj już z @Lutkiem się nie zgodze, hala jest dosyć wolna, Hiszpan będzie na pewno opierał się na rozrzucaniu rywala jak i na returnie czy mijaniu Rajeeva.
Amerykanin oczywiście to jest monster w hali, lecz jednak nie tego typu w głównym cyklu tak szybkich hal jakich potrzebuje Amerykanin raczej już nie ma i jeśli będzie chciał utrzymać się w TOP100 na pewno Ram pod koniec sezonu będzie grał w Niemczech czy we Włoszech na challach.
Choć po wynikach Ramosa nie widać, to jednak w hali tez potrafi pograć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Juan Monaco (ARG) - Lleyton Hewitt (AUS)
Kto wygra najwięcej gemów w meczu?
Typ: Juan Monaco -3,5 @ 1.72 Bwin ⛔ 3-6 4-6 ???? z upełna pomyłka.. d zisiaj Monaco przegrałby z ka żdym , tylko 4 razy utrzymał ser wis..
Handicap na sety
Typ: Juan Monaco (-1.5) @ 1.78 Betsafe

Mecz 1. rundy turnieju w Walencji, czyli jednego z ostatnich w tym sezonie. Piszę o tym nieprzypadkowo, bo wielkimi krokami zbliża się finał ATP i najpewniej do ostatniej chwili będzie trwała walka o kwalifikację do Londynu. Jest tylko osiem miejsc, a pięć z nich jest już zajętych przez najlepszych. Dla zawodników TOP15 każda okazja do zdobycia punktów jest na wagę złota, a właśnie jednym z kandydatów jest Juan Monaco. Argentyńczyk rozgrywa świetny sezon, co potwierdził ostatnio wygrywając turniej w Kuala Lumpur, choć po tym triumfie przydarzyło mu się kilka gorszych meczy. Monaco w ubiegłym sezonie był w Walencji w finale, więc ma sporo punktów do obrony i myślę, że o jego motywację można być spokojnym. Z kolei Hewitt nie prezentował się najlepiej od występu na US Open, zaliczył ledwie QF w Sztokholmie, ale szczerze mówiąc grał tam bardzo słabo i ten wynik raczej zawdzięcza słabości rywali. Monaco to typowy „ziemniak”, który popełnia bardzo mało błędów z głębi kortu, jest bardzo regularny zza linii końcowej. Ale w obecnym sezonie pokazał także bardzo skuteczną grę na kortach twardych, co zbliżyło go do kategorii graczy uniwersalnych. Z drugiej strony Australijczyk, jak już zostało powiedziane, nie jest w tej chwili w swojej najlepszej formie. Ciągle jest wielkim walczakiem, jakiego go znamy z całej jego kariery, ale ostatnimi czasy ma spore problemy ze swoim serwisem, co mocno obniża jego szanse. Dla obu panów jest to pierwsze bezpośrednie spotkanie, ale po ich ostatnich wynikach można z przekonaniem stwierdzić, że Monaco jest w tej chwili zbyt dobry i regularny dla Hewitta, żeby mógł przegrać ten mecz. Dodając do tego, że Argentyńczyk powinien być zmotywowany perspektywą udziału w prestiżowym finale ATP, czyni to z niego mocnego faworyta tego meczu, który nie powinien mieć problemu nie tylko z wygraną, ale i odprawieniem weterana z Australii w dwóch szybkich setach.
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
&quot;Hiszpan Juan Carlos Ferrero postanowił zakończyć karierę po tym sezonie. Jego oficjalne pożegnanie z zawodowym tenisem nastąpi podczas halowego turnieju ATP na twardych kortach w Walencji (pula nagród 1 424 850 euro), zaplanowanym w dniach 21-28 października.&quot;
Almagro zarówno w 2011 jak i w 2010 roku żegnał się z turniejem w Walencji już w 1 rundzie. w takich okolicznościach zaryzykuję na JCF, bo pożegnanie powinno być godne, a nie już w 1 meczu...
JCF 4.50 BAH - w Pinnacle 4.96
JCF +1.5 seta 2.48
a może by tak zagrać, że Juan wygra, kurs @100 ????
 
W 54

wesoly1991-69239

Użytkownik
Goffin D. (Bel) - Andujar P. (Esp)
3,05 Pinnacle
Turniej w Walencji w Hiszpanii. Andujar zagra tu przed własną publicznością i to napewno duży atut.Obydwaj zawodnicy nie zachwycają ostatnimi wynikami.
Andujar przegrał ostatnie 5 spotkań pod rząd i myślę że dziś uda się przełamać passe parażek.Idealny mecz dla Hiszpana na przełamanie i wygranie meczu.Goffin jest jak najbardziej do ogrania na tej nawierzchni.Na dodatek bardzo niedawno obaj grali w Barceloniae, dokładnie w kwietniu tego roku i tam lepszy okazał się Andujar.
 
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
ATP - Basel - Hard - Indoor, 2012-10-22, 18:30
Roger Federer - Benjamin Becker
Suma gemów
Typ: Powyżej 18 @ 1.694 Pinnacle ✅ 7-5 6-3 :spokodfhgfh: wszystko zgodnie z planem, oba typy niezagrożone przez cały mecz..
Handicap gemów
Typ: Benjamin Becker +6 @ 1.725 Pinnacle ✅ Zawsze gdy Roger Federer gra w swoim rodzinnym mieście jest to dla niego wyjątkowy sprawa. Turniej w Bazylei wygrał już pięciokrotnie przy fantastycznym bilansie meczów 43-7, a w ostatnich 6 latach przegrał tylko jeden mecz. Zwyciężył również w ubiegłym roku pokonując w finale Nishikoriego, więc stanie na korcie jako obrońca tytułu. Oczywiście nikt o zdrowym poczuciu rzeczywistości nie ma wątpliwości, że Roger wygra ten mecz, pewnie nawet w 2 setach, ale chciałbym zwrócić uwagę na kilka argumentów za tym, że nie muszą to być wcale gładko wygrane sety. Przede wszystkim Federer ma tendencję do wolnego rozkręcania się w początkowych rundach. Często zadowala się jednym przełamaniem i później tylko pilnuje swojego podania, mniejszą wagę przykładając do gemów serwisowych rywala. Więc jeśli ten nie popełni jakichś koszmarnych błędów serwisowych to całkiem prawdopodobne, że set skończy się wynikiem 6-3 czy 6-4. Tak było np. przed tygodniem w Szanghaju, gdzie w każdym meczu Szwajcara linia 18 gemów była przekraczana, a rywale to miedzy innymi Lu czy będący pod formą Cilic. Becker ze swoim mocnym serwisem i idącym za nim forhendem również nie musi być taki łatwy do przełamania. Być może nie jest on w najwyższej swojej formie, ale zdołał przejść kwalifikacje bez straty seta, co jest dobrym prognostykiem przed dzisiejszym meczem. Jego styl gry oparty na sile ofensywnej, mocnym serwisie i częstych wypadach do siatki idealnie pasuje do gry w hali z szybką nawierzchnią. Chociaż Federer wygrał oba ich poprzednie spotkania bez straty seta, to żadnego nie można nazwać spacerkiem i w obu linia 18 gemów była przekraczana z nawiązką (http://www.tennisbetsite.com/head-to-head/benjamin-becker-vs-roger-federer.html). Widzę sporą szansę na to, że może się tak stać również dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
G 14

goldengate121

Użytkownik
Sorry za OFF TOP ale jest jakiś stream z tego turnieju ? Dokładnie chodzi mi o mecz Ramosa z Ramem jednak na fromsport.com jest stream lecz nie działa. Może ktoś ma to bardzo bym był wdzięczny. Z góry dzięki
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
&quot;Hiszpan Juan Carlos Ferrero postanowił zakończyć karierę po tym sezonie. Jego oficjalne pożegnanie z zawodowym tenisem nastąpi podczas halowego turnieju ATP na twardych kortach w Walencji (pula nagród 1 424 850 euro), zaplanowanym w dniach 21-28 października.&quot;
Almagro zarówno w 2011 jak i w 2010 roku żegnał się z turniejem w Walencji już w 1 rundzie. w takich okolicznościach zaryzykuję na JCF, bo pożegnanie powinno być godne, a nie już w 1 meczu...
JCF 4.50 BAH - w Pinnacle 4.96
a może by tak zagrać, że Juan wygra, kurs @100 ????
Juan nie grał od 2-3 miesięcy, nie liczyłbym tu na taryfę ulgową dla hiszpana, po prostu się żegna. I to raczej już po meczu z Almagro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom