>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Walencja & Bazylea, 21-28.10.2012

Status
Zamknięty.
M 28

mitch

Użytkownik
Lutek - Zgadzam sie Twoimi typami poza Mathieu.
Nie wiem czy ogladales mecz Davydenko z Wawrinka, ale rosjanin wygladal tam solidnie. Mathieu rzeczywiscie moze pokusic sie o niespodzianke, jednak moim zdaniem tutaj nie ma zadnego value i kursy sa dobrze rozlozone.
Ja omijam to spotkanie ????
Ale zycze powodzenia!
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
David Goffin - Jurgen Melzer 1 @1.80 Expekt ⛔
no Davidek przeszedł moje oczekiwania i nie dość, że pokrył handicap z Isnerem to jeszcze z nim wygrał, widać, że chłopak w niezłej formie, choć pokonał wcześniej słabego na hali Andujara. meczu nie oglądałem bo chyba strimów nie było, ale widać, że przetrwał nawałnice mocnych serwisów i ataków Isnera, myślę, że da radę także zmierzającemu ku świału Melzerowi. Melzer już swoje na karku ma, lepiej idzie mu w deblu niż w singlu. Ostatnio strasznie kiepska forma, masa przegranych meczów, dopiero w Valencii pokonał najpierw kiepskiego na hardzie Berlocqa, potem już lepszego Malisse który jednak od turniejów w ameryce jest w bardzo kiepskiej formie, jest także troszkę pulchniutki i też ma już swoje lata. Tutaj ma na przeciw siebie pan Melzer, młodego kota któremu chce się biegać i według mnie ze względu na swój wiek, formę i formę Goffina Melzer tutaj polegnie.

Marcel Granollers - Aleksand Dolgopolov 1 @2.30 Expekt ⛔
Granollers +2.5 gema @1.80 bet365
⛔
O Granollersie pisałem już z okazji meczu w pierwszej rundzie, wczoraj także obstawiałem wygraną jego z Simonem jednak nie pisałem nic bo nie miałem czasu. No jak w poprzednich latach Marcel odżył w Valencii, pokonał przebijacza Simona co świadczy i o kondycji i o formie. Natomiast Dolgopolov jaki jest każdy wie, przede wszystkim cholernie chimeryczny, potrafi grać genialny mecz by zaraz zacząć wszystko wyrzucać w aut i chodzić ze spuszczoną głową. Niewątpliwe Dolgopolov powinien być faworytem (chociaż dla mnie nigdy on nie będzie wart postawienia dużych pieniędzy ponieważ nigdy nie wiadomo co mu w głowie siedzi i czy nagle czegoś nie będzie odpi*rdalał) w każdym innym turnieju, lecz nie tutaj. Tutaj jest królestwo Marcela i jutro swoją regularną i mądrą grą będzie wytrącał z równowagi Ukraińca co będzie skutkowało masą niewymuszonych błędów ze jego strony i końcem końców zwycięstwem Marcela. TAK CZUJĘ.
do tego Dimitrov ⛔ @1.50 bet365 i Dodig +4.5 ✅ @1.82 Pinnacle

///to co odwalił Goffin w pierwszym secie dla mnie woła o pomstę do nieba i nie wiem jak to wytłumaczyć. Granollers grał z jakąś kontuzją i tak to wyszło...
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Ku zaskoczeniu i wyeliminowaniu Isnera, będzie to pierwszy ćwierćfinał Goffina w 500-tce tego roku, mając dodatkowo dogodną okazję na zgarnięcie cennych punktów tutaj w Valencii. Na pozór mogłoby się wydawać, że Jurgen Melzer tym co oferował przez ostatnie tygodnie nie zajdzie tak daleko i dziś przed nim jeszcze trudniejsze zadanie do wykonania. Jakkolwiek by na to nie patrzeć to własnie w hali tego roku Austriak osiągał najlepsze wyniki i wygrał nawet 500-tkę w Memphis, czy wcześniej osiągając 1/4 finału w Zagrzebiu. Tutaj bez straty seta przeszedł dwie rundy i dla mnie to wystarczający aspekt, tym bardziej że jest typem gracza, który niespodziewanie pojawia się w danym evencie i potrafi wystrzelić formą przy czym osiągając dobry wynik. Nie mówiąc już że samo doświadczenie i różnica wieku przemawia tutaj zdecydowanie za słynnym deblistą, od którego Goffin może się jeszcze wiele nauczyć.

Jurgen Melzer @ [2,20] PinnacleSports ✅

Tak pewnie grający i niezwykle dokładnie serwujący wczoraj Mathieu zdecydowanie powalczy dziś z Dimitrovem. Grigor co prawda wyłapał formę w tym turnieju i nawet tak solidny Benneteau wysiadł po 3h tiebreakowej bitwie, gdzie podczas całego spotkania decydowały kluczowe akcje i zagrania. Ponadto Dimitrov na pewno umotywowany faktem, że po przebrnięciu tej rundy w kolejnej będzie czekał jego idol ze Szwajcarii. Stawka wielka, obawiam się tylko , że drugi raz z rzędu doświadczenie może w końcu tutaj wziąć górę i młodzian wyłapie jakąś zadyszkę. Podpórka gemowa na Francuza jak najbardziej na miejscu, tym bardziej że bardzo dobrze siedzi mu gra na tej nawierzchni uwzględniając wczorajszy mecz z Davydenko, który mimo wszystko nie zagrał wcale złego spotkania - a był faworytem.

Poul-Henri Mathieu +3 @ [1,88] PinnacleSports ✅
Poul-Henri Mathieu @ [2,56] PinnacleSports ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Alexandr Dolgopolov – Marcel Granollers
Set handicap
Typ: Marcel Granollers (+1.5) @ 1.60 Expekt ⛔ 6-0 6-2 ???? bez komentarza..
Standardowy
Typ: Granollers, M @ 2.50 Sportingbet ⛔

Szczerze spodziewałem się bardziej wyrównanych kursów w tym meczu. Granollers to w końcu obrońca tytułu sprzed roku, świetnie czujący się w Walencji i zawsze osiągający na tamtejszych kortach ponadprzeciętne wyniki. W tym roku również pokazał się z dobrej w dwóch pierwszych meczach pokonując kwalifikanta Hajka, a potem Simona. Zaprezentował w obu meczach to, czym zachwycał rok temu, czyli bardzo ciekawa, inteligentna gra, urozmaicone zagrania, chętnie wykorzystuje swoje deblowe umiejętności w częstych wypadach do siatki, kończąc akcje podręcznikowymi wolejami. Z kolei Dolgopolow nie musiał się nawet spocić w pierwszych dwóch meczach, gdyż jego przeciwnicy robili praktycznie wszystko, żeby nie wygrać. Dość powiedzieć, że w obu meczach ani razu nie musiał bronić break pointa. Oczywiście Ukrainiec posiada bardzo dobry serwis i umie go w urozmaicony sposób wykorzystywać, ale to raczej słabości rywali w dwóch pierwszych meczach zawdzięcza łatwe zwycięstwa. Dzisiaj naprzeciwko niego staje zmotywowany obrońca tytułu więc na słabość rywala nie może liczyć. Co więcej Granollers w ubiegłym roku ograł Dolgopolova bez żadnych problemów (6-3 6-4) w drodze po tytuł, więc dlaczego nie miałby tego zrobić ponownie? Przewaga psychologiczna jest zdecydowanie po jego stronie (http://www.tennisbetsite.com/head-to...ranollers.html). Jak dla mnie zbyt wiele argumentów przemawia za tym, że to obrońca tytułu zamelduje się w półfinale. Tak wysokie kursy na Hiszpana to po prostu promocja, której nie sposób ominąć.

Ivan Dodig – Marin Cilic
Suma gemów
Typ: Powyżej 20 @ 1.602 Pinnacle ✅ 6-2 7-6 :spokodfhgfh: przynajmniej Dodig dał radę, poprawił mi trochę humor po wcześniejszej kupie Granollersa..
Handicap gemów
Typ: Ivan Dodig +4.5 @ 1.847 Pinnacle ✅
(Tie-break w meczu)
Typ: Tak @ 2.50 bet365 ✅
Chorwacki ćwierćfinał w Walencji zapowiada się co namajmniej intrygująco. Ivan Dodig zdążył roozegrać już dwa dobre mecze (plus dwa mecze bez straty seta w kwalifikacjach). Już w turnieju głównym Chorwat pokonał Kohlschreibera i Hewitta prezentując w tych meczach bardzo dobrą formę, zwłaszcza w polu serwisowym (80% punktów z pierwszego i 50% z drugiego serwisu, 21 asów i tylko 2 przełamania na przestrzeni 5 setów). Z kolei Cilic po problemach z Klizanem w 1. rundzie (wysoko przegrany 1. set, słabe statystyki), w następnym meczu nie miał już żadnych kłopotów ogrywając Verdasco w dwóch łatwych setach. Obaj tenisiści uwielbiają grać na szybkich nawierzchniach wykorzystując swoje ofensywne zdolności. Grają ze sobą w chorwackim teamie Davis Cup, więc znają swoje mocne i słabe strony na wylot. Marin słusznie jest faworytem tego meczu, bo jest niewątpliwie lepszym tenisistą, wydaje się być również w lepszej formie. Posiada dużo więcej broni w grze zza linii końcowej, zwłaszcza z forhendowej strony. Historia bezpośrednich meczy również na korzyść młodszego z Chorwatów (http://www.tennisbetsite.com/head-to-head/marin-cilic-vs-ivan-dodig.html). Cilic ma jeszcze jakieś szanse na zabukowanie miejsca jako rezerwowy w finale ATP w Londynie, więc będzie chciał tę szansę wykorzystać. Niemniej jednak nie sądzę, żeby to zwycięstwo przyszło mu szybko, łatwo i przyjemnie. Dodig jest bardzo dobrym zawodnikiem na szybkich nawierzchniach, z dobrze funkcjonującym serwisem, co zdążył już pokazać w Walencji. Myślę, że dobrą propozycją na ten mecz jest over gemowy. Skusił mnie również dobry kurs na tie-break w meczu, bo w spotkaniu dwóch dobrych serwerów w którymś secie dogrywka jest bardzo prawdopodobna, a to z kolei praktycznie zapewniłoby over.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Już w turnieju głównym Chorwat pokonał Kohlschreibera i Hewitta prezentując w tych meczach bardzo dobrą formę
Tak tylko Niemiec gra aktualnie fatalnie, a Hewitt jest już tak stary że gra tylko wtedy kiedy mu się chce. Mnie te zwycięstwa Dodiga Ivana kompletnie nie przekonują. Klizan aktualnie jest bardzo groźny, tak samo jak zawsze groźny jest Verdasco których ograł Cilic.

Knowle J./Polasek F.
- Ferrer D./Ferrero J.C. 1,83
Oddsmakerzy w bet365 chyba lekko przysnęli w piątek. Bo wystawili jak na razie najwyższy kurs, gdzie w innych bukmacherach można spotkać nawet kurs 1,55.
Ja w to wchodzę, ale za najniższą stawkę. Moim zdaniem typ ma spore szanse na powodzenie. Ferrer jest po kontuzji więc wątpię by przed &quot;Mastersem&quot; chciał grać na dwa baty. Z drugiej strony nigdy nie był on jakimś specjalnym deblistą. Ferrero Juan Carlos to stary wyjadacz, ale umiejętności to on ma aktualnie na poziomie challengerowskim. W Walencji ograli jak na razie w 3 setach Berloqa i Dolgopolova, więc dwóch singlistów.
Dziś zagrają przeciwko doświadczonej parze dwóch solidnych deblistów którzy już odprawili z kwitkiem zwycięzców Wimbledonu 2012. Wcześniej doszli aż do finału na turnieju w Wiedniu. Ferrer z Ferrero są spokojnie w ich zasięgu ręki, a taki kurs biorę z pocałowaniem ręki.
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Dolgopolov-Melzer
Typ:1
Kurs:1.55
Bukmacher:Expekt
Typ opieram na intuicji oraz na dzisiejszym &#39;&#39;zjedzeniu&#39;&#39;Hiszpana przez Ukraińca, chętnie bym skorzystał z pomocy a mianowicie czy Dolgo zagrał tak fenomenalnie czy Granollers był już na tyle zmęczony?przyznam że nie oglądałem a wiem z czego słynie Ukrainiec chociaż z Austriakiem jest podobnie , typ skłaniałbym jednak ku Aleksandrowi, choć ciekawi mnie jeszcze jak wyglądał ten dzisiejszy mecz byłbym wdzięczny za info bo chciałbym zagrać grubo, pozdrawiam.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Na ten pojedynek czekałem bardzo długo i w końcu obaj zmierzą się w półfinale tego pięknego turnieju - nazywanego przez niektórych 5-tym szlemem. Odnośnie Gasqueta; rewelacyjny mecz zafundował dziś z Youzhnym, pełna dominacja w I secie, solidne podanie, sporo pięknych backhendów , które z bajeczną łatwością lądowały w obrębie Rosjanina i do tego konsekwentne prowadzenie gry z głębi kortu. Drugi set był już standardem w jego wykonaniu. Przy Colonelu Gasquet wzniósł się w tym turnieju na wyżyny i moim skromnym zdaniem jutro przed nim &quot;złota&quot; szansa na osiągnięcie finału - a co się z tym wiąże - zachowa jeszcze garść nadzieji na wykopanie Tipsarevica w drodze do turnieju mistrzów w Londynie, czego mu niezmiernie życzę. Del Pony po kontuzji powrócił w wielkim stylu wygrywając 250-tkę w Wiedniu, zaliczając ponadto dobrego runa w tym evencie, choć dziś było gorąco z tenisistą, któremu nie dawałbym najmniejszych szans na wstępie - a mowa tutaj o drewnianym Andersonie. Potro był w opałach, serwis już tak nie funkcjonował, mieszał się , popełniał głupie błędy.. choć zdołał wyjść z opresji właściwie po tiebreaku w drugim secie, w których jest ostatio nie do ogrania. Pure class. Richie z jego dotychczasowych przeciwników w ciągu tych 2 tygodni będzie zdecydowanie najbardziej wymagający i szczerze posiada wiele w zanadrzu, by znaleźć sposób na bombardującego Argentyńczyka. Na pewno Potro będzie musiał poprawić swoje podanie, bo inaczej wtargnie się klapa - a w wymianach szansę widzę równe i podobnie jak dziś, liczę na te miłe dla oka popisy Gasqueta z fh &amp; bh. Kurs cacy i ja w to wchodzę.
Richard Gasquet @ [3,16] PinnacleSports
 
W 18

woj25

Użytkownik
widziałem dzisiaj ( wczoraj ) oba mecze i jeżeli na tej podstawie miałbym typować to zdecydowanie Dolgo, Melzer też miał przebłyski dobrej gry, choć Belg był bardzo niewygodny to sobie z nim poradził, także typ na Dolgo dobry, ale czy grubo to raczej nie.

Dolgopolov-Melzer
Typ:1
Kurs:1.55
Bukmacher:Expekt

Typ opieram na intuicji oraz na dzisiejszym &#39;&#39;zjedzeniu&#39;&#39;Hiszpana przez Ukraińca, chętnie bym skorzystał z pomocy a mianowicie czy Dolgo zagrał tak fenomenalnie czy Granollers był już na tyle zmęczony?przyznam że nie oglądałem a wiem z czego słynie Ukrainiec chociaż z Austriakiem jest podobnie , typ skłaniałbym jednak ku Aleksandrowi, choć ciekawi mnie jeszcze jak wyglądał ten dzisiejszy mecz byłbym wdzięczny za info bo chciałbym zagrać grubo, pozdrawiam.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Fyrstenberg M./Matkowski M. vs. Huey T. C./Inglot D⛔. 1,65 pinn

Tutaj krótko. Polacy walczą o udział w masters i to widać od początku turnieju, dwie wygrane w tym pierwsza na noże, ale nasi pokazali wole walki. Dzisiaj para chyba najłatwiejsza, która przed tym turniejem miała serie porażek, tutaj pokonała dwie sklejki. Polacy dobrze czują się zazwyczaj o tej poże roku, muszą zagrać po raz kolejny w turnieju mistrzów- taki mają cel przed każdym sezonem. Kurs bardzo wysoki w porównaniu klas obu debli. Vamos!
 
ef81 138

ef81

Użytkownik
Alexandr Dolgopolov - Jurgen Melzer
Typ:Alexandr Dolgopolov wygra 1-ego seta ✅ 6:4 i jak mówiłem gładkie 2:0 dla Dolgo a jutro ogrywa Ferrera ;P
Kurs:1.60
Alexandr gra dosyć dobrze aby tutaj pokonać Melzera który fakt faktem miał wczoraj przebłyski, ale nie wystarczające na Dolgo. Wczoraj Dolgo pokazał klasę samą w sobie , szybki podania w tym dużo asików , bardzo dobre backhandy, slice mistrzowskie, i skupienie na twarzy w każdym momencie gry. Wydaje mi się , że powinno się skończyć szybkie 2:0.
 
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Na ten pojedynek czekałem bardzo długo i w końcu obaj zmierzą się w półfinale tego pięknego turnieju - nazywanego przez niektórych 5-tym szlemem.
Chyba trochę popłynąłeś z tym piątym szlemem.. Można wiedzieć, kto oprócz Ciebie jest wśród tych niektórych? ???? Zawsze mi się wydawało, że to Indian Wells ma wszystko by być szlemem: 11 mln dolców pula nagród (więcej niż Australian Open), dwutygodniowy turniej zarówno WTA i ATP, 24 korty do gry, wszystkie z Sokolim Okiem... Naprawdę trudno porównywać bardzo uroczy, ale jednak skromny, praktycznie domowy turniej Rogera z pulą 1 mln do takiego giganta jak Indian Wells, już nie mówiąc o szlemach. Polecam ten link http://supernius.pl/story.php?title=indian-wells-piaty-wielki-szlem Łączy je chyba tylko to, że Roger wygrywał i tu i tu, no ale gdzie on nie wygrywał? ????
Richard Gasquet – Juan Martin Del Potro
Suma gemów
Typ: Powyżej 21.5 @ 1.68 Pinnacle ⛔ 2-6 2-6 :;/:
(Tie-break w meczu)
Typ: Tak @ 2.10 bet365 ⛔

Pierwszy półfinał Swiss Indoors w Bazylei zapowiada się bardzo ciekawie. Chociaż Delpo jest faworytem tego spotkania, to wydaje mi się jednak, że kursy powinny być trochę bardziej zbliżone. Argentyńczyk po występie w Pucharze Davisa zrobił sobie miesięczną przerwę, żeby wykurować kolejny uraz nadgarstka. Po powrocie prezentował się bardzo dobrze, co pozwoliło mu wygrać turniej w Wiedniu. Warto jednak zauważyć, że wliczając mecze w Bazylei, rozegrał już 7 meczy w przeciągu 10 dni. Sporo jak na takiego wielkoluda, który zwykle wolniej się regeneruje niż zawodnicy o bardziej kompaktowej posturze. Wprawdzie Delpo większość meczy kończył w dwóch setach, to zwykle były to zacięte sety, często kończone tie-breakami (vide mecze z Brandsem czy Mullerem). Pewne znaki zmęczenia materiału widać było już we wczorajszym meczu z Andersonem, kiedy to Argentyńczyk swoją wyższość zdołał zaznaczyć dopiero w trzecim secie. Z kolei Gasquet prezentuje się w ostatnich tygodniach bardzo korzystnie. Przed miesiącem w ładnym stylu wygrał turniej w Bangkoku, za to niezbyt mu poszło w chińskich turniejach. Odbija to sobie właśnie w Bazylei prezentując wszystkie zalety z jakich go znamy: kapitalna technika uderzeń, różnorodność zagrań i bardzo skuteczny serwis. Pokazał to zwłaszcza w dwóch ostatnich meczach z Chiudinellim (97% punktów z pierwszego serwisu) i Jużnym (70% punktów z pierwszego jak i drugiego serwisu), w których to tylko raz musiał bronić się przed przełamaniem, zresztą nieskutecznie. Ten ostatni mecz był zwłaszcza świetną reklamą francuskiego tenisa, którą aż się chce oglądać. Jego technika była momentami olśniewająca. H2H zdecydowanie na korzyść olbrzyma z Tandil (http://www.tennisbetsite.com/head-to-head/juan-martin-del-potro-vs-richard-gasquet.html), ale trzeba powiedzieć, że aż 4 z tych meczy były bardzo wyrównane, w których rozegrano powyżej 21 gemów. Dobrym przykładem jest ich tegoroczny mecz w Marsylii (7-5 7-6) rozegrany na bardzo podobnym do dzisiejszego twardym krytym korcie. Myślę, że podobnego scenariusza możemy się spodziewać również i dziś.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Chodzi tutaj bardziej o kwestie sentymentalną Szwajcarów wobec swojego mistrza, w jego rodzinnym mieście, w którym co roku właściwie zgarnia tytuł, niż porównywanie 500-tki do potęg zza oceanu, które przekraczają budżet 10 mln. Dla nich to właśnie 5 szlem.
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Roger Federer v Juan Martin Del Potro - 2 @ 3,50 (bet365)
Powiem szczerze, ze Del Potro mnie zaskakuje pozytywnie ostatnio, a Federer wrecz przeciwnie. Chyba kazdy z tego dzialu pamieta jak sromotnie wtopil z Murray&#39;em, powodujac mine WTF?? na twarzach wiekszosci osob, ktore postawily na niego ;-)
Ostatnie jego mecze nie byly jakies spektakularne, jedynie Paire zmiotl dosc mocno z kortu, reszta meczy bylaby pokryta handicapem dodatnim na jego przeciwnikow, nie mowiac o straconym secie z Belucci. Del Potro za to na odwrot, rozgromil jednego przeciwnika za drugim, jedynie Anderson mu urwal seta. Widac ze jest w gazie, i napewno ma szanse zeby z tego pojedynku wyjsc zwycięzko.
H2H na hardzie to 6:2 dla Federera, wiec jednak potrafil z nim wygrac.
Ja daje tak pi razy drzwi 40 % szans Del Potro, zobaczymy jak bedzie. Publicznosc pewnie bedzie za Federerem, w koncu chlopak gra u siebie, ale to akurat nie bedzie mialo wiekszego znaczenia na koncowy wynik. Del Potro napewno nie odpusci takiej okazji (takiej, tzn brak specjalnej formy Federera) i da z siebie jutro wszystko.
Spodziewam sie spadkow kursow na Del Potro.
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Anderson postawił twarde warunki (serwisowe przede wszystkim) Argentyńczykowi, ale sprostał. Mecz z Rysiem zagrał na konkretnym poziomie. Na długo Francuz zapamięta, co to znaczy dobry forhend.
Wszystko jest okej, ale w głowie Federera siedzi najważniejszy aspekt. Po pamiętnym finale US, jest strasznie cięty (na korcie rzecz jasna) na Juana i nie jest chętny z nim przegrywać. Mecz na RG tylko pokazał, że mimo złej (wręcz okropnej) sytuacji jest jak zaprogramowany.
Taka sama sytuacja jest w meczach z Tsongą (od czasu Wimbledonu).
Trzeba grubo zagrać wielkiego mistrza, jeszcze w Bazylei.
Roger Federer @1,29 [William] ⛔ 4/6 7/6 6/7
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Del Potro Juan Martin vs. Federer Roger +4,5✅ 1,52 pinnacle

Nie wyobrażam sobie tutaj jedno stronnego widowiska. Finał marzeń, taki chyba musiał tutaj być. Moim zdaniem to Argentyńczyk jest lekkim faworytem, a kurs na Rogera jest po prostu śmieszny. Roger nie przekonuje tutaj swoją grą. Pewnie tu pokonał tylko Paire, tak to rywale naprawdę prowadzili równe boję. Tutaj będzie podobnie, nawet jak Szwajcar wygra to na pewno jednym przełamaniem jakies 6:4 7:5, może będą dwa Tb. Tak czy siak te handi powinno być spokojnie pokryte moim zdaniem niezły kurs. Dla odważnych kurs 3.90 na Argentyńczyka polecam. Delpo wczoraj zniszczył Ryśka z którym miał zdaniem wielu przegrac, jest w formie na pewno ma duża ochote na pokonanie wielkiego mistrza u niego w domu. Tak na koniec dodam, Federer jest jest najmocniejszy psychicznie, jak będzie wyrównany mecz Tb, będzie pod konkretną presją nie raz nie dwa jej nie sprostał, Delpo to spokojnie wykorzysta jak zagra jak we wczorajszym meczu...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom