>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Winston-Salem - 20.08-26.08.2017

Status
Zamknięty.
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
A to sorry. Mój błąd. Nie przeglądałem w ogóle oferty na turniej Winston Salem i myślałem po prostu, że Dolgo zaczyna od kwalifikacji. Pardon
 
K 73

kolumbo

Użytkownik
Dolgo już przełamany...ale nie zdziwię się jeśli wygra ten mecz. Śmierdzi to na km. Dziwne też, że na Uni nie ma tego i Kuzniecowa do gry live
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Ten mecz jest dziwny. Kursy tuz przed spotkaniem sie calkowicie odwrocily i na Brazylijczyka na bwin zaraz przed startem bylo bodajze 1.42. Wiec wyglada na to, ze jest cos o czym nie wiemy. Takie rzeczy sie niestety zdarzaja, ale nie sadze, zeby Ukrainiec byl dzisiaj w pelni zdrow, inaczej nie da sie wytlumaczyc tych zawirowan ???? Nie wygrywa za wielu pilek przy serwisie rywala, za to wiekszosc podan Alexandra jest bardzo zacietych. Ale mecz trwa, chociaz wszystko wskazuje dotad na wygrana Thiago.
Przy okazji, ciesze sie, ze to spotkanie wywolalo tylko zainteresowania. Zycze sobie, zeby ta aktywnosc w dziale utrzymala sie na dluzej ;)
 
H 124

hrotan

Użytkownik
Ten mecz jest dziwny. Kursy tuz przed spotkaniem sie calkowicie odwrocily i na Brazylijczyka na bwin zaraz przed startem bylo bodajze 1.42. Wiec wyglada na to, ze jest cos o czym nie wiemy. Takie rzeczy sie niestety zdarzaja, ale nie sadze, zeby Ukrainiec byl dzisiaj w pelni zdrow, inaczej nie da sie wytlumaczyc tych zawirowan ???? Nie wygrywa za wielu pilek przy serwisie rywala, za to wiekszosc podan Alexandra jest bardzo zacietych. Ale mecz trwa, chociaz wszystko wskazuje dotad na wygrana Thiago.
Przy okazji, ciesze sie, ze to spotkanie wywolalo tylko zainteresowania. Zycze sobie, zeby ta aktywnosc w dziale utrzymala sie na dluzej ;)

Jako administrator forum o bukmacherce powinieneś znać Dolgopolova i jakie ma podejście do niektórzych turniejów. Powtarzano Ci tutaj wielokrotnie, że jego się nie gra po takim kursie i w takim turnieju. I mamy tego efekt w postaci szybkiego meczu dla Monteiro ????
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Znam go tyle co kazdy user tego forum, piwa z nim nigdy nie wypilem ;) Bycie administratorem nie czyni mnie nikim lepszym od kazdego z tego forum. Takze mam prawo sie mylic, zle typowac. A jak byloby inaczej to teraz siedzialbym na plazy, gdzies tysiace km stad a nie bawil sie w administracje serwisu ;)
Dziwny mecz, ale poki pilka na korcie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
K 30

kakaoweoko

Użytkownik
Znam go tyle co kazdy user tego forum, piwa z nim nigdy nie wypilem ;) Bycie administratorem nie czyni mnie nikim lepszym od kazdego z tego forum. Takze mam prawo sie mylic, zle typowac. A jak byloby inaczej to teraz siedzialbym na plazy, gdzies tysiace km stad a nie bawil sie w administracje serwisu ;)
Dziwny mecz, ale poki pilka na korcie...
Na większości portali administracja siedzi cicho jak mysz pod miotła, bravo za realne działania, życzę Ci samej aktywności ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
toper86 32

toper86

Użytkownik
No i po Dolgopolovie ???? pokazał najlepiej to co potrafi czyli niedoje....nie mózgowe. Nie to ze mam satysfakcje(no może trochę) Mam nadzieje że administrator seba utrzyma forum w takiej postaci jak jest czyli w formie krótkiej wymiany zdań które nie zawsze są spamem. (taka forma jest lepsza tak mi się wydaje niż napinanie się przez użytkowników z typami i żebraniem o śmieszną reputacje) Pozdrawiam. ps. jak mi ktoś kliknie w reputacje to go k...a znajdę
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Forum sluzy wymianie mysli. Nie wszyscy musimy sie zgadzac ze soba, ale rozmawiajmy na poziomie. Jeden moj typ ozywil dyskusje w tym temacie, ktorej chyba dawno nie obserwowano. Turniej rusza dopiero a mamy 28 komentarzy. Zachecam do podawania swoich typow i rozmawiajmy o nich. Tylko tak mozemy wygrywac ;)
Nie trafilem, pewnie jeszcze wielokrotnie nie trafie ale ciesze sie, ze lud sie ozywil ???? A co do samego meczu, juz po zmianie kursow, kiedy obrocily sie totalnie wiadomo bylo, ze cos jest na rzeczy. Ja podejrzewam akurat cos ze zdrowiem bo wtedy wlasnie najczesciej sa az takie zmiany na kursach w przypadku tenisa.
W pozostalych spotkaniach raczej oczekiwana wygrana Kuznetsova oraz poki co Baghdatis bliski wygranej nad Berankisem co tez nie jest zaskoczeniem. Zobaczymy jak od jutra poradza sobie gracze z wyzszych pozycji w rankingu ATP, bo mamy tutaj Simona, Isnera, Bautise Agut - rozstawiony z &quot;jedynka&quot;, Verdasco, Carreno Bauste czy Troickiego.
 
juwen 230

juwen

Użytkownik
W meczu Tursunova z Lu podobna sytuacja, jak wczoraj u Dolgo. Kursy z 1.15 na Tajwańczyka poszły do 1.67, co może dziwić biorąc pod uwagę formę obu tenisistów
 
bstjn 9

bstjn

Użytkownik
W meczu Tursunova z Lu podobna sytuacja, jak wczoraj u Dolgo. Kursy z 1.15 na Tajwańczyka poszły do 1.67, co może dziwić biorąc pod uwagę formę obu tenisistów
Wczoraj Monteiro dał zarobić, trzeba zaczekać na rozpoczęcie meczu i atakować live.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Panowie blagam.. nie wylewajcie swoich zalow i nie plujcie jadem bo to jeszcze nigdy nikomu nic nie dalo w tym biznesie.
A kto tu wylewa swoje żale ? nikt o zdrowych zmysłach nie grał by Dolga po 1.23, wczoraj ostrzegałem żeby go nie grać:

https://forum.bukmacherskie.com/f152/atp-tour-winston-salem-20-08-26-08-2017-a-147757.html#post6491707


Tu chodzi o coś całkiem innego, takie rzeczy jak wczorajszy mecz to nie jest codzienność na poziomie ATP, wręcz bardzo rzadko zdarzają się takie fixy na takim poziomie, dlatego jest to wkur.... że tacy nędzni tenisiści jak Ukrainiec dorabiają sobie na boku i czuje się bezkarny, nie ma umiejętności żeby zarabiać gruby szmal grając w tenisa to na lewo chce zarobić, taki Federer nie musi tego robić, chodzi o zwykłą przyzwoitość której wielu tenisistom brakuje, najlepszym przykładem jest Ukraiński brzydal ????
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Duzo gadania.. Skad wiadomo, ze to nie tylko bujna wyobraznia, ze Dolgo jest w to zamieszany?
Nie widze jak Dolgo mialby niby zarabiac na tak plytkim rynku. W dodatku ryzykujac o wiele wiecej.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Duzo gadania.. Skad wiadomo, ze to nie tylko bujna wyobraznia, ze Dolgo jest w to zamieszany?
Nie widze jak Dolgo mialby niby zarabiac na tak plytkim rynku. W dodatku ryzykujac o wiele wiecej.
a myslisz że on na korcie zarabia miliony ? na tym płytkim rynku może znacznie wiecej zarobić niż swoim nędznym tenisem, jeśli zgarnął kilkaset tysięcy Euro na tym wałku to ładnie, ile musi grać żeby to zarobić ? chyba nie zdajesz sobie sprawy
Może myślał że nic mu nie grozi.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Nie stawia sie na goscia po niskim kursie ktory potrafi przegrac na cegle z Ramem. Jest to tenisista pokoroju Gulbisa ktory wygrywa z elita , przegrywa z &quot;amatorami&quot; Takich tenisistow jest troche na &quot;rynku&quot;.
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Bedene vs Seppi 1 @ 1.85 1xbet ⛔
Śmiało tu stawiam na Bedene. Koleś ma bardzo przyzwoity rok i uważam go za lepszego tenisistę niż Seppi. Brytyjczyk rozegrał znacznie więcej spotkań na hardzie w tym roku niż jego dzisiejszy rywal, jest wyżej w rankingu i ogólnie uważam, że jest lepszy. Dziwią mnie tak wyrównane kursy ale ja w to wchodzę.
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
S.Johnson-Y.H.Lu 1 @1.6
Taki typ zastepczy za Cristiana Harrisona, ktorego rywal skreczowal i bedzie zwrot. Normalnie bym nie gral, ale ... Johnson przegral w 1 rundach w Waszyngtonie, Montrealu i Cincinnati. W Waszyngtonie przegrla z pozniejszym cwiercfinalista Medvedevem, w Montrealu z Monfilsem w 3 setach i w Cincinnati w 3 setach z finalista Ferrerem. Chlop gra dobrze, a tu 3 porazki na dzien dobry w trzech turniejach pod rzad. Jakis mecz wypadaloby wygrac przed US OPen. Yen Hsun Lu pojechal grac azjatyckie challengery, gdzie wygral dwa, ale Johnson wydaje mi sie, ze wygra chcociaz jeden mecz w takim turnieju przed US Open po jego ostatnich wystepach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Isner v Kuznetsov (+3,5 gemy) 2 @1,76 ✅ 1xbet
Taki bet wygląda nieźle. Isner ostatnio gra bardzo fajny tenis, twarde korty w Stanach to jego żywioł. Gra też jednak bardzo dużo, a doskonale wie, że forma fizyczna na US Open musi być optymalna. Nie broni punktów, więc może odpuścić. Kuznetsov mimo słabszej formy zawsze jest groźnym tenisistą, potrafi trzymać podanie, rozrzucać rywala po korcie. Big John przed sezonem trzecia runda na Flushing Meadows, to z pewnością jego cel na ten sezon, więc może się okazać, że będzie chciał potrenować i bez spiny przystąpić do wielkiego szlema.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Johnson vs Berlocq 2 (+ 4.5 handicap) @ 1.96 1xbet ✅
Takie handi pobieram śmiało. Gorąca głowa Johnson jako faworyt po 1.20 lubi zawodzić, a taki regularny przebijaka jak Berlocq może go wyprowadzić z równowagi. Nie zdziwię się nawet jak Argentyńczyk ten mecz wygra. Kilka razy o Nim pisałem, że jest mistrzem chelków i mistrzem niszczenia zawodników spoza 100, a jak przychodzi mu grać z zawodnikami z topu to już kiepsko to wygląda. Wiadomo, że Argentyńczyk ma już swoje lata (34) więc brakuje mu szybkości , ale Johnson mistrzem poruszania się po korcie także nie jest. Widziałem już Amerykanina tyle razy jak dostawał oklep, kiedy był wielkim faworytem, że aż muszę spróbować i zagrać przeciwko niemu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom