>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Winston-Salem - 20.08-26.08.2017

Status
Zamknięty.
T 143

tdulko

Użytkownik
a myslisz że on na korcie zarabia miliony ? na tym płytkim rynku może znacznie wiecej zarobić niż swoim nędznym tenisem, jeśli zgarnął kilkaset tysięcy Euro na tym wałku to ładnie, ile musi grać żeby to zarobić ? chyba nie zdajesz sobie sprawy

Może myślał że nic mu nie grozi.
Zarobil 6.4 miliona dolarow. Plus kontrakty reklamowe pewnie.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Edmund K. - Fucsovics M.

Oglądałem jednego i drugiego w tym turnieju.
Sądzę, że gdyby Edi odpadł z Węgrem to byłaby to mała sensacja.
Martona oglądałem z Gulbisem i Sousa i wyrobiłem sobie zdanie o nim, że jest to gracz bardzo średni. Bekhend ma bardzo słaby. Właściwie wszystkie piłki, które ugrał wczoraj Sousa to były piłki grane na bekhend Węgra. Kaleczy niesamowicie. Ma dobry serwis, ale wystarczyło odgrywać bliżej linii końcowej i już się motał i walił w auty tudzież w siatkę. Gulbisowi to w ogóle jakby nie zależało w 1 rundzie i po porażce w pierwszym secie odpuścił sobie mecz. Natomiast Sousa przegrał wczoraj sam ze sobą, bo grał w 2 secie ciut lepiej niż w 1 i wygrał. W 3 secie nie wiem co się stało, ale to Portugalczyk przegrał ten mecz na własne życzenie, bo Węgier praktycznie nic nie grał, tylko przebijał i czekał na błąd. W tym roku przegrywał z Kudla, Istominem, Mousleyem czy też De Loore. Naprawdę po tym co oglądałem, jestem zdania, że jeśli Brytyjczyk zagra choć minimum przyzwoicie to ogra Fucsovicsa. Wiadomo, że Kyle jest daleki od formy, ale jednak miał lepszych przeciwników w tym sezonie na hardzie od Węgra no i powalczył ostatnio z Dimitrovem, Ferrerem i też wczoraj miał emocjonujący mecz z Rosjaninem Medvedvevem. A takie zwycięstwa budują morale, toteż ambicji Brytyjczyk powinien mieć wystarczająco.

Edmund, Kyle @1.43




Seppi A. - Struff J.

Typ bardziej na czuja i dlatego, że dokładnie rok temu na tym turnieju Struff ograł gładko Włocha 62, 63.
Widziałem Niemca w meczu z Cuevasem i serwował bardzo dobrze. Raz tylko oddał swoje podanie, podobnie w 1 rundzie z Gombosem.
Seppi na tym turnieju pokonał co prawda Tipsarevica i wczoraj Bedene, ale... Tipsarevic gra dno. Kilka zagrań na poziomie, reszta dno. Wczoraj Bedene podobnie. Nic nie pokazał ze swojego repertuaru. Często walił w siatkę, slice w aut itp. Seppi tylko przebijał i to tak lekko czasami, jak rodem z WTA. A jednak Struff coś tam pograł już np. z Cuevasem fajnie chodził forehend. Myślę, że podobnie jak rok temu, tak dzisiaj wygra również Struff.

Struff, Jan-Lennard @1.76



Dubel z tego kurs 2.52.
✅✅✅


Edit: Edmund bez problemów. Nie wiem jak ten Węgier pokonał najpierw Gulbisa a potem Souse. Tak czy inaczej różnica klas.
Drugi mecz to typowe 50/50 i pełno błędów niewymuszonych. Dwa taje. Spore emocje. Koniec końców: Struff zwyciężył.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Roberto Bautista-Agut - Taylor Fritz
Fritz wygra przynajmniej I set @1.88 5j ⛔Fortuna
Fritz mecz @3.35 ⛔ 1j Fortuna
Siema. Świetnie zapowiada się ten mecz. Fritz mimo faktu, że ma dopiero 19 lat jest to kompletny zawodnik na nawierzchni twardej, starczyło obejrzeć pojedynek z Sandgrenem czy Sugitą. Posiada mocniejszy serwis od jutrzejszego rywala, a i w wymianach nie widzę tu wyraźnego faworyta. Od razu przypomina mi się spotkanie Hiszpana z Donaldsonem, poważnie Amerykanin zagrał jak ostatnie drewno, a zdołał wygrać 2-0. Ta cała regularność Bautisty mnie nie przekonuje, na pewno nie na hardzie na trawie dał trochę zarobić, ale dziś poważnie nie widzę tutaj wyraźnego faworyta. Oglądałem Fritza nieraz, na pewno jest to przyszłość amerykańskich kortów twardych, według mnie zastąpi on karykaturę tenisa Isnera. Niedługo US OPEN, ale spokojnie nikt tu nie odpuści, czysto sportowo to mamy tutaj przewagę Doga w serwisie, czyli czymś co jest kluczowe w zdobywaniu punktów na tej nawierzchni. W wymianach lekka przewaga Hiszpana, tylko ze względu na doświadczenie, zobaczcie niektóre spotkania młodego amerykańca, jest to zazwyczaj świetne widowisko na wysokim poziomie. Moim zdaniem gra na Hiszpana nawet po kursie @1.50, bo zapewne do tylu wzrośnie kurs mija się z celem, bo jedyna wyraźna przewaga to ranking.
Powodzenia! ;)
Edit: Dopisanie bukmachera ;)
Edit: Dobra, to co on tu pokazał to brak mi słów. Drugi amerykanin, drugi gra z Bautistą jakby go korniki zjadły. Przecież jemu starczyło przebijać i udawał Isnera, nie rozumiem - najgorszy mecz w jego wykonaniu jaki widziałem, jednym słowem ⛔.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
No teraz to buki przesadzily .
Struff vs Coric. Struff 2.7 Fortuna
Przeciez Coric ogral Big Johna tylko dlatego,ze ten odpuscil sobie ten turniej po finale Cincinatti z Dimim. Coric to przebijaka na poziomie Radwanskiej teraz. Meczyl sie w 1 rundzie z YOungiem, ktory tez jest bez formy(choc czasem Young wypala na US Open).A potem ogral Big Johna i kursy 1.4 na niego ze Struffem ? Ja tu widzę 2:0 dla niemca, a Coric z tym swoim przebijaniem niech juz lepiej konczy kariere, strasznie nie lubie jego gry i jak dzis tym swoim przebijaniem ogra Struffa na twardych kortach bede zaskoczony.
2:0 Struff.
 
uskok 90

uskok

Użytkownik
No teraz to buki przesadzily .
Struff vs Coric. Struff 2.7 Fortuna
Przeciez Coric ogral Big Johna tylko dlatego,ze ten odpuscil sobie ten turniej po finale Cincinatti z Dimim. Coric to przebijaka na poziomie Radwanskiej teraz. Meczyl sie w 1 rundzie z YOungiem, ktory tez jest bez formy(choc czasem Young wypala na US Open).A potem ogral Big Johna i kursy 1.4 na niego ze Struffem ? Ja tu widzę 2:0 dla niemca, a Coric z tym swoim przebijaniem niech juz lepiej konczy kariere, strasznie nie lubie jego gry i jak dzis tym swoim przebijaniem ogra Struffa na twardych kortach bede zaskoczony.
Też uważam że przesadzony bo Struff jest w stanie go wyserwować w dwoch tajach, zresztą bardzo często w jego meczach są taje i a co najważniejsze na Niemca korzyść, jest to jeden z atutów do poparcia typu.
Już że wygra seta jest 1.37 kurs i jak to niektórzy piszą jest do &quot;kombinacji&quot;, uważam że jest to prawdopodobne
Struff +1.5 seta 1.37
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Roberto Bautista-Agut - Taylor Fritz
Fritz wygra przynajmniej I set @1.88 5j Fortuna
Fritz mecz @3.35 1j Fortuna
Siema. Świetnie zapowiada się ten mecz. Fritz mimo faktu, że ma dopiero 19 lat jest to kompletny zawodnik na nawierzchni twardej, starczyło obejrzeć pojedynek z Sandgrenem czy Sugitą. Posiada mocniejszy serwis od jutrzejszego rywala, a i w wymianach nie widzę tu wyraźnego faworyta. Od razu przypomina mi się spotkanie Hiszpana z Donaldsonem, poważnie Amerykanin zagrał jak ostatnie drewno, a zdołał wygrać 2-0. Ta cała regularność Bautisty mnie nie przekonuje, na pewno nie na hardzie na trawie dał trochę zarobić, ale dziś poważnie nie widzę tutaj wyraźnego faworyta. Oglądałem Fritza nieraz, na pewno jest to przyszłość amerykańskich kortów twardych, według mnie zastąpi on karykaturę tenisa Isnera. Niedługo US OPEN, ale spokojnie nikt tu nie odpuści, czysto sportowo to mamy tutaj przewagę Doga w serwisie, czyli czymś co jest kluczowe w zdobywaniu punktów na tej nawierzchni. W wymianach lekka przewaga Hiszpana, tylko ze względu na doświadczenie, zobaczcie niektóre spotkania młodego amerykańca, jest to zazwyczaj świetne widowisko na wysokim poziomie. Moim zdaniem gra na Hiszpana nawet po kursie @1.50, bo zapewne do tylu wzrośnie kurs mija się z celem, bo jedyna wyraźna przewaga to ranking.
Powodzenia! ;)
Edit: Dopisanie bukmachera ;)
Dla mnie donaldson to solidniejszy gracz w tym momencie od Fritza. Moze sie myle..
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Dla mnie donaldson to solidniejszy gracz w tym momencie od Fritza. Moze sie myle..
Ta, tyle, że zagrał w wymianach gorzej od Isnera. Sam pograłem wtedy na Donalda, ale pokazał, że idzie w złym kierunku, tutaj mamy odwrotną sytuacje. Zawodnik ten ma bardzo dobry return, a z serwisem Hiszpana będzie tu dużo wymian. Obym nie zapeszył jak ostatnio, bo choć Donald wygrał to zagrał żałośnie, nawet można pisać o małej ustawce, bo Hiszpan oddał wszystkie brejki w śmieszny sposób. Nie umiem przewidzieć motywacji i samopoczucia zawodnika w danym dniu, a szkoda :grin: .
Tak od siebie dodam na koniec. Zobaczcie ile spotkań zagrał Fritz, mnóstwo - jest w gazie, moim zdaniem czyste Value, a co wyjdzie okaże się po meczu.
Ps. Uważałbym z tym Struffem, przecież to mentalnie jeszcze dzieciak. Jego pojedynek z Pouilli&#39;m zrył mi łeb nieodwracalnie, a wczoraj był tego mały zwiastun :grin: Ale fakt, lepszy jest od Coricia.
 
F 2

forven

Użytkownik
3 BP w pierwszym gemie 3 seta, po czym 3 DF na swoim serwisie u Johnsona. Widzę, że dalej obstawianie czegokolwiek poza Szlemami jest nieopłacalne ze względu na ustawianie spotkań tych kabareciarzy
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Johnson byl za slaby na Kyle. Nawet nie potrafi grac oburecznym backhandem lub jednorecznym BH. Tylko smieszne slajsy,ktorymi moze postrasztc na trawie. Na hard i maczke jest za slaby na wielu graczy z solidnym BH i zasluzenie Edmund gra dalej, mimo,ze Kyle nie jest w jakies mega formie.
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Tankowanie to nie ustawianie meczow.

Sa gracze bardziej waleczni i mniej.

Prosze nie kasowac postu bo to jedna ze spraw do zrozumienia w tym piekielnie trudnym biznesie, ale ktory moze duzo nauczyc zycia:

Cierpienie nie uszlachetnia.

Jak w tej piosence U2: These tears are going nowhere baby.
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Bautista A.-Struff 1 @1.27
Tak wiadomo, ze jestesmy zaledwie 3 dni przed US Open i typy turniejowe bezposrednio przed szlemami to duzo wieksze ryzyko. Nikt tego przypominac nie musi. Mamy jednak polfinal turniejowy i tutaj juz pieniadze do zgarniecia sa duzo bardziej konkretne, a nie to co 1-sza czy 2-ga runda. Dla Bautisty ten rok nie jest az tak dobry jak poprzedni narazie, ale umiejetnoscismi bije rywala bez dwoch zdan. Własciwie, to Bautista moze przegrac tylko przez male zaangazowanie i niepelne checi przed szlemem, tyle ze Bautsita wczoraj wcale tak nie wygladal. Wrecz przeciwnie, mowa ciala po wczorajszej wygranej raczej swiadczy o duzej mobilizacji i Bautista mysli raczej o wygraniu drugiego tytulu w tym roku.
Wczoraj Bautista nawet nie dal powachac break-ponita Fritzowi, a raczej ciezko powiedziec, aby mlody Amerykanin z dzika karta sie nie starał. Struff to tenis o duzo wiekszej sile niz Bautista, ale w przypadku Niemca to czasem nawet najprostsze zagranie moze wyladowac w siatce i -az dziwne, ze uzywam tego argumentu, ktory przytacza wile frustratow-nie jest to gracz o stalowych nerwach. Kilku graczy Niemiec ogral, ale tutaj w meczu z Bautista jakosc returnu oracz regularnosc to zupelnie inna bajka. Bautista zagral bardzo dobry turniej w Montrelau, ale nie pogral sobie w Cincinnati, odpadajac juz w 1 rundzie z Donaldsonem. Cos tam chcialbym sobie zagrac na piatek, a mysle, ze Hiszpan bedzie juz grac o final i biore jego wygrana w kombinacji.
 
juwen 230

juwen

Użytkownik
Zgadzam się z typem na Bautistę, jako dodatkowy argument można dodać fakt, że Hiszpan broni tu punktów za przegrany finał sprzed roku
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom