>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: US Open - turniej główny - 31.08.2020-13.09.2020

Status
Zamknięty.
K 601

kromowidjojo

Użytkownik
Ani Rublev, ani Zverev nie wygrają US Open. Wygra albo Thiem @ 3.50 Fortuna, albo Medvedev @ 2.55 Fortuna, a ich półfinał po dyskwalifikacji Djoko będzie przedwczesnym finałem. Ja coś czuję po kościach, że nadchodzi pierwszy szlem dla Austriaka. Myślę, że nastawiał się na ten turniej, wiedział, że RG to jednak królestwo Nadala i nie przygotowywał się pod Paryż, a po niezwykle zaciętym finale z Djoko w AO 2020 udał się do Nowego Jorku z jednym postanowieniem - wygrania tego turnieju. Danił, ubiegłoroczny finalista, pewnie myśli podobnie o sobie. Szczególnie teraz jak juz nie ma Djoko każdy da z siebie 110 %, jednakże uważam, że wygra turniej któryś z tej dwójki, gdyż wydają się najbardziej kompletnymi graczami na tę chwilę na tej nawierzchni i najbardziej gotowymi też psychicznie, szczególnie po tym jak obaj byli niedawno finalistami turniejów wielkoszlemowych na hardzie co daje im dodatkowej pewności i kolokwialnie poczuli krew bardziej niż pozostali zawodnicy. Chaotycznie może nieco napisałem, ale nie mam czasu coś lepszego wyskrobać.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Ja biorę Zvereva 1-2 @2.00 fortuna
Drabinka ułożona mu na rękę, Corica powinien wziąć na dystansie a później shapo/busta też do zrobienia.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja to widzę tak, że Zverev mając świadomość, że Djoko już nie ma, to pęknie już dzisiaj z Coricem. Kursy na Niemca, który w Szlemach zawsze psychicznie wysiada są po prostu śmieszne. Nie wierzę w jego final.
 
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
Ja to widzę tak, że Zverev mając świadomość, że Djoko już nie ma, to pęknie już dzisiaj z Coricem. Kursy na Niemca, który w Szlemach zawsze psychicznie wysiada są po prostu śmieszne. Nie wierzę w jego final.
Bardzo możliwe, że Zverev nie dźwignie presji. Coric natomiast nie ma absolutnie nic do stracenia i zagra bez obciążenia, co może uczynić go jeszcze groźniejszym. Spodziewam się meczu, który potrwa co najmniej 4 sety, więc gram:
over 3.5 seta w Fortunie po kursie 1.53
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Carreno-Busta - Shapovalov
Typ: Carreno-Busta win
Kurs: 2,38 w Unibet
Wynik: 3:2 (3:6, 7:6, 7:6, 0:6, 6:3)

Cytując klasyka z polskiego sejmu w sprawie wyborów korespondenyjnych - "gram Hiszpana, ale się nie cieszę" 😉 Wolałbym widzieć w półfinale efektowny tenis Kanadyjczyka, ale myślałem nad tym meczem i wyciągnąłem wnioski z wczorajszej porażki, gdzie liczyłem na overy gemowe, a szczególnie w meczu Auger-Aliassime - Thiem zwyciężyło doświadczenie. Podobnie może być tutaj. Hiszpan jest najstarszym z pozostałych w walce o swój pierwszy tytuł wielkoszlemowy. Jego tenis może nie jest wybitny, czy efektowny, ale do bólu regularny i skuteczny. Młody Kanadyjczyk gra widowiskowo, na fantazji, ale też już w zeszłym tygodniu się nagrał. Spędził na korcie odpowiednio: 2h 46', 3h 39', 3h 31' i 3h 32', co daje łącznie 13h 28'. Carreno-Busta z kolei grał swoje mecze 3h 26', 1h 36', 1h 56' i 59' w ostatnim meczu z Novakiem. 7h 57'. Ponad 5h krócej, w przypadku, gdyby mecz trwał dłużej, taka różnica musi wyjść. Odpada też argument, że brak gry czasem działa na niekorzyść, bo jednak Hiszpan zagrał tę godzinę z Djoko, nie było tak, że rywal oddał mecz i miał wolne. Jest dużo bardziej doświadczony od 21-letniego Shapovalova. Wierzyłem wczoraj w jeszcze rok młodszego Auger-Aliassime'a i jednak wiek wyszedł w trakcie meczu. W ćwierćfinale Shapovalov może zderzyć się z taką samą ścianą, tylko w postaci Hiszpana, a nie Austriaka. Goffin nie był wystarczająco dobry, żeby go przetestować, bo po prostu nie grał najlepiej. I tak wystarczyło to, żeby wygrać z Kanadyjczykiem TB do 0. Zagrałbym nawet z handicapem setowym -1,5, kurs fajny (3,55 w Unibet), ale nie chcę być zbyt zachłanny. Więcej odpoczynku, większe doświadczenie i regularność moim zdaniem pozwoli Carreno-Buscie wygrać mecz i powtórzyć swój najlepszy występ w Szlemie - półfinał.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +114
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis US Open ATP
Godzina : 02:30
Spotkanie : Carreno Busta - Shapovalov
Typ : Carreno Busta wygra i więcej nic 38.5 gema
Kurs : 3.55
Bukmacher : fortuna
Niezwykle ciekawe spotkanie w ćwierćfinale tegorocznego US Open. Obaj zawodnicy w gazie i spodziewam się że może to być mecz pod kątem widowiska na miarę wielkiego Szlema. Hiszpan awansował do kolejnej rundy po dyskwalifikacji Djokovicia ale warto spojrzeć na to jaki poziom prezentował do tego momentu. Widać było jest świeży i nie bał się podjąć walki z liderem rankingu i wyglądało to w rezultacie bardzo dobrze. Miał już swój serwis na seta i gdyby nie zamieszanie pewnie by tego seta wygrał. Nie ujmuje umiejętności Shapovalova ale uważam że będzie miał bardzo twardy orzech do zgryzienia. Ja tutaj widzę bardzo zacięte widowisko, raczej nie ma kandydata do wygrania 3:0. Pójdę w stronę Carreno bo naprawdę podoba mi się jego gra kombinacyjna i zaskakiwanie rywalow.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +61
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
Witam, myslicie,że Rublev ugra dzis seta z Medvedevem? z góry dzieki za odp.
Seta powinien ugrać, słyszałem że jak się te dwa chłopaki spotykają na korcie to "wióry lecą". Rublev będzie dziś gryzł hard surface na korcie w NY :) oby tylko nie był przemotywowany. W oficjalnych meczach 3-0 Medvedev, ale Rublev 2 lata młodszy i od ostatniego meczu między nimi zrobił duży postęp. Wierzę, że w tym meczu spokojnie 4 sety będą, a może i pięć.
gram over 3.5 seta po kursie 1.65 w fortunce
 
xavi90 177,1K

xavi90

Znawca - Boks
Dzisiaj mamy mecz pomiędzy dwoma Rosjaninami- według mnie Medvedev wygra ten turniej (rok temu przegrał w finale z Nadalem) ale Rublev też póki co imponuje i może być naprawde fajne spotkanie. Zaskoczyły mnie totalnie kursy na ilość asów- obaj słyną z naprawdę mocnej zagrywki ale póki co na serwisie troche konkretniej wygląda Rublev, w statystykach (od 1 meczu w turnieju) kolejno asy zaserwowane/ asy rywali:
- Chardy 11/ 21
- Barrere 13/ 7
- Caruso 17/ 3
- Berretini 9/ 5
Szczególnie istotny jest ostatni mecz gdzie Mateo Berretini został pokonany w 3 setach (a Rublev faworytem nie był) a Włoch wczesniej w tym turnieju wyglądał rewelacyjnie na serwisie, notując 48 asów w poprzednich 3 meczach łącznie. Natomiast Medvedev w liczbach asównie wygląda tak okazale, biorąc także pod uwagę fakt że rywale nie bazowali szczególnie na serwisie :
- Delbonis 4 / 1
- O Connel 9/ 1
- Wolf 13/ 3
- Tiafoe 7/ 1

Faworytem jest na pewni Daniil ale wydaje mi się że kursy na ilość asów są zdecydowanie przeszacowane bo Andrey będzie mocno ryzykował na serwisie i jeśli bedzie tak pewny na returnie jak z Berretinim to mogą być bardzo bliskie liczby.

Medvevied- Rublov ilość asów (podwójna szansa) X2 @10.00 1xbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +81
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Dzisiaj mamy mecz pomiędzy dwoma Rosjaninami- według mnie Medvedev wygra ten turniej (rok temu przegrał w finale z Nadalem) ale Rublev też póki co imponuje i może być naprawde fajne spotkanie. Zaskoczyły mnie totalnie kursy na ilość asów- obaj słyną z naprawdę mocnej zagrywki ale póki co na serwisie troche konkretniej wygląda Rublev, w statystykach (od 1 meczu w turnieju) kolejno asy zaserwowane/ asy rywali:
- Chardy 11/ 21
- Barrere 13/ 7
- Caruso 17/ 3
- Berretini 9/ 5
Szczególnie istotny jest ostatni mecz gdzie Mateo Berretini został pokonany w 3 setach (a Rublev faworytem nie był) a Włoch wczesniej w tym turnieju wyglądał rewelacyjnie na serwisie, notując 48 asów w poprzednich 3 meczach łącznie. Natomiast Medvedev w liczbach asównie wygląda tak okazale, biorąc także pod uwagę fakt że rywale nie bazowali szczególnie na serwisie :
- Delbonis 4 / 1
- O Connel 9/ 1
- Wolf 13/ 3
- Tiafoe 7/ 1

Faworytem jest na pewni Daniil ale wydaje mi się że kursy na ilość asów są zdecydowanie przeszacowane bo Andrey będzie mocno ryzykował na serwisie i jeśli bedzie tak pewny na returnie jak z Berretinim to mogą być bardzo bliskie liczby.

Medvevied- Rublov ilość asów (podwójna szansa) X2 @10.00 1xbet
Warto jeszcze wziąć pod uwagę jakość returnujących. Ale kurs chyba rzeczywiście zbyt wysoki.
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Dzisiaj mamy mecz pomiędzy dwoma Rosjaninami- według mnie Medvedev wygra ten turniej (rok temu przegrał w finale z Nadalem) ale Rublev też póki co imponuje i może być naprawde fajne spotkanie. Zaskoczyły mnie totalnie kursy na ilość asów- obaj słyną z naprawdę mocnej zagrywki ale póki co na serwisie troche konkretniej wygląda Rublev, w statystykach (od 1 meczu w turnieju) kolejno asy zaserwowane/ asy rywali:
- Chardy 11/ 21
- Barrere 13/ 7
- Caruso 17/ 3
- Berretini 9/ 5
Szczególnie istotny jest ostatni mecz gdzie Mateo Berretini został pokonany w 3 setach (a Rublev faworytem nie był) a Włoch wczesniej w tym turnieju wyglądał rewelacyjnie na serwisie, notując 48 asów w poprzednich 3 meczach łącznie. Natomiast Medvedev w liczbach asównie wygląda tak okazale, biorąc także pod uwagę fakt że rywale nie bazowali szczególnie na serwisie :
- Delbonis 4 / 1
- O Connel 9/ 1
- Wolf 13/ 3
- Tiafoe 7/ 1

Faworytem jest na pewni Daniil ale wydaje mi się że kursy na ilość asów są zdecydowanie przeszacowane bo Andrey będzie mocno ryzykował na serwisie i jeśli bedzie tak pewny na returnie jak z Berretinim to mogą być bardzo bliskie liczby.

Medvevied- Rublov ilość asów (podwójna szansa) X2 @10.00 1xbet

Na Asy jest wystaqwiony HC +7,5 Asow za 2,10 w Sky bet na Rubleva a kto wiecej asow bedzie mial jest 13 rowniez w sky Bet na Rubleva W Unibet byla Linia AH +2,5 po 1,80 cos chyba sie walneli bo przed chwila wycofali to a w Bet365 widac ze ta Rozpietosc wynosi 6 Asow , poniewaz over/under 12,5 i 6,5 - wiec z tego wnioskuje co podajesz i po bukach ze ta linia +7,5 na Rubleva za 2,1 jest oplacalna. W Paddypower jest linia +4,5 , wiec niewiem dlaczego jest taki rozrzut albo ja cos zle patrze heh

2020-09-09 17_38_48-Window.png
2020-09-09 17_38_24-Window.png

albo ja zle widze albo ktos sie walnal
 
Ostatnia edycja:
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Dzisiaj mamy mecz pomiędzy dwoma Rosjaninami- według mnie Medvedev wygra ten turniej (rok temu przegrał w finale z Nadalem) ale Rublev też póki co imponuje i może być naprawde fajne spotkanie. Zaskoczyły mnie totalnie kursy na ilość asów- obaj słyną z naprawdę mocnej zagrywki ale póki co na serwisie troche konkretniej wygląda Rublev, w statystykach (od 1 meczu w turnieju) kolejno asy zaserwowane/ asy rywali:
- Chardy 11/ 21
- Barrere 13/ 7
- Caruso 17/ 3
- Berretini 9/ 5
Szczególnie istotny jest ostatni mecz gdzie Mateo Berretini został pokonany w 3 setach (a Rublev faworytem nie był) a Włoch wczesniej w tym turnieju wyglądał rewelacyjnie na serwisie, notując 48 asów w poprzednich 3 meczach łącznie. Natomiast Medvedev w liczbach asównie wygląda tak okazale, biorąc także pod uwagę fakt że rywale nie bazowali szczególnie na serwisie :
- Delbonis 4 / 1
- O Connel 9/ 1
- Wolf 13/ 3
- Tiafoe 7/ 1

Faworytem jest na pewni Daniil ale wydaje mi się że kursy na ilość asów są zdecydowanie przeszacowane bo Andrey będzie mocno ryzykował na serwisie i jeśli bedzie tak pewny na returnie jak z Berretinim to mogą być bardzo bliskie liczby.

Medvevied- Rublov ilość asów (podwójna szansa) X2 @10.00 1xbet
Na Asy jest wystaqwiony HC +7,5 Asow za 2,10 w Sky bet na Rubleva a kto wiecej asow bedzie mial jest 13 rowniez w sky Bet na Rubleva W Unibet byla Linia AH +2,5 po 1,80 cos chyba sie walneli bo przed chwila wycofali to a w Bet365 widac ze ta Rozpietosc wynosi 6 Asow , poniewaz over/under 12,5 i 6,5 - wiec z tego wnioskuje co podajesz i po bukach ze ta linia +7,5 na Rubleva za 2,1 jest oplacalna. W Paddypower jest linia +4,5 , wiec niewiem dlaczego jest taki rozrzut albo ja cos zle patrze heh

Pokaż załącznik 2987
Pokaż załącznik 2988
Z tymi asami to dziś młyn u bukmacherow. Rano gralem w betclic mediediev wiecej asow po 2.00. Inne buki max 1.50 mieli. Obecnie nawet 1.10. A 1xbet wystawil hc +8.5 asa na Rubleva po 1.85. Także każdy to widzi inaczej
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Na Asy jest wystaqwiony HC +7,5 Asow za 2,10 w Sky bet na Rubleva a kto wiecej asow bedzie mial jest 13 rowniez w sky Bet na Rubleva W Unibet byla Linia AH +2,5 po 1,80 cos chyba sie walneli bo przed chwila wycofali to a w Bet365 widac ze ta Rozpietosc wynosi 6 Asow , poniewaz over/under 12,5 i 6,5 - wiec z tego wnioskuje co podajesz i po bukach ze ta linia +7,5 na Rubleva za 2,1 jest oplacalna. W Paddypower jest linia +4,5 , wiec niewiem dlaczego jest taki rozrzut albo ja cos zle patrze heh

Pokaż załącznik 2987
Pokaż załącznik 2988

albo ja zle widze albo ktos sie walnal
Na moje oko trzeba by jeszcze porównać linie na overy setowe/gemowe. Może któreś buki zakładają, że im więcej gemów tym bardziej będzie Medvedev odskakiwał?
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Wychodzi na to ze Medvedev mial slabych rywali , wiec szybko ich po skladal , oni obydwaj solidnie serwuja wygrywajac przy swoim pierwszym servisie 80% pilek , srednio na gema maja asow; Medvedev 0.46 a Rublev 0.68 . Buki wychodza mniej wiecej zalozenia ze ten mecz bedzie trwal 38 gemow, ale jezeli tak dobrze serwuja ,to mecz moze byc zaciety , wiec moze byc tych gemow nawet 40 a jezeli tak to over w becie365 6,5 na Rubleva - 6,5 wydaje sie korzystnym zakladem a przed chwila spadl kurs z 1,80 na 1,72.

Wiec over 6,5 @ 1.72 bet 365 ,Asy na Rubleva wydaja sie miec jakas wartosc. (10)
 
Ostatnia edycja:
mrw2019 1,1K

mrw2019

Użytkownik
Witam wszystkich, dziś znów chciałem się poradzić. CO myślicie o tym ze w obu jutrzejszych meczach padnie over 3,5 seta. Ja uważam to za niemal pewne i mysle ze warto wejsc w to grubo.
THiem z ROsjaninem to moze być nawet 5 setówka, a co do ZVerava to wątpie,że utrzyma koncentrację zeby wygrac do zera z Bustą który nawet z Djoko mógł ugrać 1 seta gdyby nie wiadomo co xd
Ten dubel na STS-ie ma kurs 2,06.
Tak jak mówilłem na początku czuje ze to spokojnie wejdzie, pytanie tylko czy warto wchodzić za grubą sume czy raczej z pewnym dystansem, Co o tym myślicie.
Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom